Dat kun je toch zelf uitvinken.quote:Op donderdag 4 juni 2009 11:32 schreef timbob het volgende:
Ik word wel een beetje moe van dat zinlose gesynchronizeer... Ik heb in iTunes of op m'n telefoon niks verandert met m'n muziek, maar toch moet hij bij het inpluggen weer 133 liedjes opnieuw copieeren. En dat zo'n beetje elke keer als ik 'm inplug.
gedoe.
Klopt.quote:Op vrijdag 5 juni 2009 21:54 schreef Nashje het volgende:
[..]
Dat kun je toch zelf uitvinken.
Niet dat ik niet gek wordt van dat gesynchroniseer en die kutbeveiliging.
Als ik een muziekalbum naar de map Muziek sleep en deze laat synchroniseren, blijft iTunes dat pad dan onthouden waar dat muziekalbum staat? Volgens mij wel he? Dus als ik dat muziekalbum op m'n pc ergens anders neerzet ziet iTunes 'm al niet meer?
Hij heeft als het goed is als enige 'multitouch', is gepatenteerd door Apple.quote:Op vrijdag 5 juni 2009 15:07 schreef Kremers het volgende:
Ik heb de iPhone net even uit geprobeerd bij de lokale t-mobile shop: hij typt erg fijnIk heb momenteel een LG KE 850, en die beschikt ook over een touchscreen, de iPhone voelt iets responsiever aan, helemaal als je een dubbele letter wilt typen.
Uhm, hoe check ik dit?quote:Op vrijdag 5 juni 2009 08:34 schreef Jarno het volgende:
Heb je geen smart playlists die door het afspelen van muziek op je PC gewijzigd zijn en dus kopieslagen veroorzaken naar je iPhone?
likken werkt ookquote:Op zaterdag 6 juni 2009 12:56 schreef Merkie het volgende:
Dat is niet de reden waarom scherm zo fijn typt. De meeste touchscreens zijn resistief (drukgevoelig), het scherm van de iPhone is capacitief. In theorie zou je het scherm van de iPhone zelfs kunnen bedienen zonder hem aan te raken.
Anyhow, het typt erg goedquote:Op zaterdag 6 juni 2009 12:56 schreef Merkie het volgende:
Dat is niet de reden waarom scherm zo fijn typt. De meeste touchscreens zijn resistief (drukgevoelig), het scherm van de iPhone is capacitief. In theorie zou je het scherm van de iPhone zelfs kunnen bedienen zonder hem aan te raken.
Ik ook nietquote:Op zaterdag 6 juni 2009 13:25 schreef Kremers het volgende:
[..]
Anyhow, het typt erg goedIk heb ook geen typfouten gemaakt, iets waar je veel mensen over hoort (misdrukken en de verkeerde toets indrukken...) Maar dat heeft ook te maken met gewenning, en ik werk al 2j met een touchscreen.
Ik kan trouwens echt niet wachten tot a.s. maandag 19:00
Ah, het was even zoeken wat je bedoelde.. maar nee, geen smart playlist.quote:Op zaterdag 6 juni 2009 13:07 schreef Merkie het volgende:
In iTunes kijken of er een smart playlist staat?
De iPhone 3G werd wereldwijd tegelijk gelanceerd, zal bij de nieuwe iPhone niet veel anders gaan. Zal wel ergens halverwege juli worden.quote:Op zaterdag 6 juni 2009 14:24 schreef Gootsteen het volgende:
Hoe lang zit er meestal tussen de release van een nieuw model en het moment dat hij op de Europese markt komt ?
Al een tijdje niet meerquote:Op zaterdag 6 juni 2009 16:32 schreef Kremers het volgende:
Nieuwe iPhone duikt op in activatiesysteem t-mobile
Ontkennen heeft geen zin meer
quote:Op zaterdag 6 juni 2009 16:44 schreef Merkie het volgende:
[..]
Al een tijdje niet meer. Hoop zo dat hij ook met andere providers komt
.Wil niet overstappen, zo'n gedoe is dat altijd.
T-mobile bied Apple gewono het hoogste percentage van de inkomstenquote:Op zaterdag 6 juni 2009 16:52 schreef Kremers het volgende:
[..]
Ik blijf het vreemd vinden dat Apple gekozen heeft voor een exclusieve deal... Nu zit ik zelf bij T-Mobile, dus voor mij is het geen probleem. Maar ik kan mij voortstellen dat niet iedereen gebruik wil maken van T-Mobile. Apple moet dat ding gewoon via elke telco beschikbaar stellen....
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |