
quote:Unspecified releases
Outfitter/ItemRack type Addon interface implemented in the Blizzard interface with the ability to equip or change several items automatically or by pressing a single button.
Arena PvP - spectator feature.
Icecrown Citadel - Lich King raid
New druid form skins
Was het maar zo zwart-wit.quote:Op vrijdag 15 mei 2009 17:42 schreef Moozzie het volgende:
Dat zou dan echt onwijs stom zijn van blizzard want dan lopen ze per keer 13 euro per maand mis.
idd, tegenwoordig in wow is het zo makkelijk om gold te verdienen.quote:
Dude ik ben level 60 op deze server en wil graag dual talentquote:Goldbuyers, scheer je weg! Vlegel!
quote:Op vrijdag 15 mei 2009 17:54 schreef Moozzie het volgende:
[..]
Dude ik ben level 60 op deze server en wil graag dual talent
quote:The achievement [Level 80] is impossible to do for level 78- players. Nerf please.
wat kan hun jouw klein geld schelenquote:Op vrijdag 15 mei 2009 17:42 schreef Moozzie het volgende:
Dat zou dan echt onwijs stom zijn van blizzard want dan lopen ze per keer 13 euro per maand mis.
Ach gut, censuur.quote:Op vrijdag 15 mei 2009 17:29 schreef SharQueDo het volgende:
- verboden -
Get lost.quote:Op vrijdag 15 mei 2009 15:30 schreef Moozzie het volgende:
Ik heb een priest op stormscale allies (verders alleen horde) en nu wil ik dus dual talent op die priest (zodat ik kan healen en solowen)
Maar daar heb ik natuurlijk geen geld voor
Dus me vraag;
Wie ken een goeie goedkope gold seller
Lol ik ook, ik heb er 24, vandaag VH HC en HoS HC gedaan. HoS was voor de eerste keer, op een of andere manier is het heel lastig om daar een groep voor te vinden. Morgen nog 1 VH HC en dan heb ik hem.quote:Op vrijdag 15 mei 2009 17:19 schreef vogelkooi het volgende:
kom net 1 emblem of heroism te kort voor een necklace.
Maak een DK aan, doe alle quests voor DK, delete & repeat.quote:Op vrijdag 15 mei 2009 17:54 schreef Moozzie het volgende:
Dude ik ben level 60 op deze server en wil graag dual talent
Nog wel. maar met mindflay en mindblast gaat dat wel sneller, moet je wel shadow speccen.quote:Op zaterdag 16 mei 2009 11:27 schreef cherrycoke het volgende:
ben een priest begonnen wat gaat dat levelen slooooooooom
Overhealing stond ik ergens 5e, 6e. Onder andere onder de andere healers (overhealing bij shadowpriests en retri palas is logisch natuurlijk).quote:Op vrijdag 15 mei 2009 23:19 schreef Fir3fly het volgende:
En nu overhealing?
leuk om mee te spelen een priest ben ally btw ik denk dat ik instance levelen ga doen zeker omdat ik wil leren healen en omdat er rete veel tanks zijn op mijn serverquote:Op zaterdag 16 mei 2009 12:54 schreef vogelkooi het volgende:
[..]
Nog wel. maar met mindflay en mindblast gaat dat wel sneller, moet je wel shadow speccen.
En op somige lvls bv 17 in de treuren Deadmines en stockades doen, makkelijk levelen.\
Voor horde is dat natuurlijk ragefire chasm en wailing caverens.
Mooie vergelijkingquote:Op zaterdag 16 mei 2009 10:26 schreef Killjoy het volgende:
Goud kopen is net zo triest als een 4 daagse medaille kopen en dan doen alsof je echt meegedaan hebt.
Whehehequote:Op vrijdag 15 mei 2009 23:11 schreef R-Mon het volgende:
[ afbeelding ]
Nr 1 heals na 1,5 wing van Naxx en ik heb zelfs gemindcontrolled by Razuvious (dus niet kunnen healen).![]()
[ afbeelding ]
Van een tijdje terug. Wasn't me
Healing done zegt alleen niet veel.quote:Op vrijdag 15 mei 2009 23:11 schreef R-Mon het volgende:
[ afbeelding ]
Nr 1 heals na 1,5 wing van Naxx en ik heb zelfs gemindcontrolled by Razuvious (dus niet kunnen healen).![]()
[ afbeelding ]
Van een tijdje terug. Wasn't me
Wat dan wel? Overhealing stond ik laag, er waren geen disc priests etc.quote:
Healing done in recount zegt eigenlijk niet heel veel anders dan bijvoorbeeld DPS done.quote:Op zaterdag 16 mei 2009 22:45 schreef R-Mon het volgende:
Wat dan wel? Overhealing stond ik laag, er waren geen disc priests etc.
je zegt dat je 60 bent en goud nodig hebt voor dual specquote:
welnee. in een paar dagen ben je zo level 80.quote:Op zondag 17 mei 2009 10:48 schreef Reneuh het volgende:
Toen ik op lvl 70 was aanbeland, dacht ik 'nog maar 10 levels'. Maar nu zie ik dat 70-80 net zo lang gaat duren als 1-70Of gaat het in Northrend sneller?
Je hebt evenveel (volgens mij zelfs nog veel meer) experience nodig.quote:Op zondag 17 mei 2009 10:48 schreef Reneuh het volgende:
Toen ik op lvl 70 was aanbeland, dacht ik 'nog maar 10 levels'. Maar nu zie ik dat 70-80 net zo lang gaat duren als 1-70Of gaat het in Northrend sneller?
Speel dan meer!quote:Op zondag 17 mei 2009 12:01 schreef DjNivek het volgende:
Ben ik niet meer de enige op Grim Batol
Al speel ik erg weinig de laatste tijd.
Valt niet veel te beleven, raiden met m'n guild zit er niet in omdat ik zelf niet enorm actief kan zijn tijdens die dagen, ik geef geen drol om PvP en levelen begint ook te vervelenquote:
Dan moet je een toffe guild gaan vinden.quote:Op zondag 17 mei 2009 12:40 schreef DjNivek het volgende:
[..]
Valt niet veel te beleven, raiden met m'n guild zit er niet in omdat ik zelf niet enorm actief kan zijn tijdens die dagen, ik geef geen drol om PvP en levelen begint ook te vervelen
Ik zit in Balancequote:Op zondag 17 mei 2009 13:12 schreef Egamer het volgende:
[..]
Dan moet je een toffe guild gaan vinden.Doe maar /join watskeburt, Nederlandse channel van ex-Fatal Error spelers.
Dan ken je Ridley/Norfair wel.quote:
OMG!! lol zei hij nou echt left arm? LOLquote:
jemig wat een onzin, je had met 530 defense op je pala VH makkelijk kunnen tanken.quote:Op zondag 17 mei 2009 17:04 schreef Fir3fly het volgende:
Zucht. Net 80 gedinged op m'n pala, paar epics gecraft en nu met 542 defense klaar voor heroics. Kom ik in een group voor VH hc (de makkelijkste nota bene) met een healer in volledig valorous gear, presteert hij het om te zeggen dat mijn gear te slecht is voor heroics. Met zijn gear had ik het zelfs op level 78 wel kunnen doen.
En aangezien mijn guild totaal niet geinteresseerd is in heroics (en waarom zouden ze, iedereen heeft al 3 level 80's) heb ik geen enkele mogelijkheid om m'n gear te upgraden.
Wat weet jij nou wat ik nodig heb?quote:Op zondag 17 mei 2009 07:51 schreef stbabylon het volgende:
[..]
je zegt dat je 60 bent en goud nodig hebt voor dual spec
1) op level 60 heb je geen dual spec nodig
2) als je naar 80 levelled waar je wel dual spec kan nodig hebben, heb je zeer ruim over de 1000g
3) en dan hoef je niet te cheaten
Probeer eens arcanequote:Op zondag 17 mei 2009 17:28 schreef Evertjan het volgende:
ben zelf een beetje uitgekeken op me mage Ik vind healen en DPSen op me shaman echt 10 keer leuker dan alleen maar fireball spammen op me mage.
METROIDquote:
Haha, ja LOL!!quote:
Druid healing pre-Uld: *Hot hot hot* *achterover leunen*quote:Op zondag 17 mei 2009 17:11 schreef Sapstengel het volgende:
Die healer is ook maar een lamzak dan. Ik vind het juist wel leuk voor de verandering. Als ik een ulduar geared tank heal in een heroic is het Sacred Shield en omdat ze toch een berg avoidance hebben, wat drinken in schenken, en om de 3 packs een keertje een holy light.
Een undergeared tank, of in jouw geval niet eens undergeared, healen houd het wat spannender en minder saai. Damage van te voren inschatten en al beginnen met een cast enzo.
Laatst een tank met 470 def gehealed in heroic VH. Okay hij ging 1x dood tijdens die water elemental boss, omdat hij redelijk hard slaat tijdens de enrage, maar verder heb ik hem gewoon up kunnen houden. Gelukkig had ie wel 28k hp, maar die frost resi gear geeft stam en geen def.
Ik denk niet dat je als Death Knight zomaar ergens in komt. Iets met nieuwe Hunters...quote:Op zondag 17 mei 2009 18:24 schreef Blistering het volgende:
Zijn er hier nog Horde guilds die Death Knights recuiten? 100% attendance etc. M'n huidige guild slacked op progress dagen, en mensen komen alleen op Woensdag (= farmdag) opdagen.
Ik ben de afgelopen week van 70 naar 73 gegaan, misschien doe je iets verkeerdquote:Op zondag 17 mei 2009 10:48 schreef Reneuh het volgende:
Toen ik op lvl 70 was aanbeland, dacht ik 'nog maar 10 levels'. Maar nu zie ik dat 70-80 net zo lang gaat duren als 1-70Of gaat het in Northrend sneller?
Maar goede death knights, daar is misschien wel behoefte aanquote:Op zondag 17 mei 2009 18:43 schreef SharQueDo het volgende:
[..]
Ik denk niet dat je als Death Knight zomaar ergens in komt. Iets met nieuwe Hunters...
Denk dat het grote verschil is dat er Death Knights in overvloed zijn, goeie Death Knights daarentegen zijn schaars.quote:Op zondag 17 mei 2009 18:43 schreef SharQueDo het volgende:
[..]
Ik denk niet dat je als Death Knight zomaar ergens in komt. Iets met nieuwe Hunters...
daarnaast zijn de quests in northend veeeeeeeeeeeeeeel leuker dan 1-70quote:Op zondag 17 mei 2009 11:47 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Je hebt evenveel (volgens mij zelfs nog veel meer) experience nodig.
Maar je krijgt er ook veel meer van.
Ik had ook meer lol in Gundrak met een 25k hp buffed DK tank (inclusief MotW en Kings) dan met die random 32k hp buffed tank in diezelfde Gundrak 2 dagen eerder. Houdt 't ten minste een beetje leuk. PvP geared tanks zijn ook leuk -- wel uncrittable, maar avoidance van shit.quote:Op zondag 17 mei 2009 17:11 schreef Sapstengel het volgende:
Die healer is ook maar een lamzak dan. Ik vind het juist wel leuk voor de verandering. Als ik een ulduar geared tank heal in een heroic is het Sacred Shield en omdat ze toch een berg avoidance hebben, wat drinken in schenken, en om de 3 packs een keertje een holy light.
Een undergeared tank, of in jouw geval niet eens undergeared, healen houd het wat spannender en minder saai. Damage van te voren inschatten en al beginnen met een cast enzo.
Laatst een tank met 470 def gehealed in heroic VH. Okay hij ging 1x dood tijdens die water elemental boss, omdat hij redelijk hard slaat tijdens de enrage, maar verder heb ik hem gewoon up kunnen houden. Gelukkig had ie wel 28k hp, maar die frost resi gear geeft stam en geen def.
Dan ken je Alastorr/Preddz zeker ook wel? Oud guildie van mij. Wat een mafkeesquote:[..]
Ik zit in Balance
Good luck. Loremaster of Outlands en Northrend ging gemakkelijk op m'n DK. Maar die andere 2 zijn fucking helquote:Op maandag 18 mei 2009 10:07 schreef Salatrel het volgende:
gisteravond met loremaster of kalimdor begonnen op mijn DK76/685 nu
dit kon nog wel eens even gaan duren. gelukkig gaat alles met 1 klap neer
ja lijkt mij ook... outland en northrend heb ik gewoon meteen gedaan tijdens het lvlen. moet alleen storm peaks en icecrown nog afmaken in northrend en blades edge, netherstorm en shadowmoon valley in outland...quote:Op maandag 18 mei 2009 10:16 schreef Blistering het volgende:
[..]
Good luck. Loremaster of Outlands en Northrend ging gemakkelijk op m'n DK. Maar die andere 2 zijn fucking hel.
Yep. Alleen toen kwam een ' collega ' langs die ze er afsloeg met een JoL blijkbaar..quote:Op maandag 18 mei 2009 02:09 schreef Sapstengel het volgende:
Was jij die pala die toen nog 500hp over had?.
Ging idd erg snel, ik was in het oosten een beetje allies aan het doden. Op een gegeven moment ging ik dood en keek ik op de map, stonden ze al die fortress aan te vallenquote:Op maandag 18 mei 2009 11:27 schreef Junglebeast het volgende:
[..]
Yep. Alleen toen kwam een ' collega ' langs die ze er afsloeg met een JoL blijkbaar..
Jullie waren er ook weer snel doorheen zeg.. weer via het westen. En 14/16 tegen 0/12 was ook geen partij he..
Welke addon gebruik je daarvoor Coca?quote:Op maandag 18 mei 2009 09:23 schreef CocaColaLight het volgende:
Laatst ter afwisseling een shammie aangemaakt![]()
Wat is dat een verandering van melee naar een caster. Van het weekend ff van 28 naar 38 geleveld. Het levellen is echt te simpel met die addon. Onder het motto liever lui dan moeDie addon verteld je exact welke quests je moet oppakken en welke je kan skippen
Enige nadeel is dat de levels niet meer synchroon lopen omdat ik die +10% xp shoulder heb.
En vanavond voor de verandering het restje van naxx afmaken wat woensdag is overgebleven. Naxx wordt dan leuk als je aan levellen ben op een andere char.
quote:Op maandag 18 mei 2009 09:23 schreef CocaColaLight het volgende:
Enige nadeel is dat de levels niet meer synchroon lopen omdat ik die +10% xp shoulder heb.
Yep, er zijn er wel meer die zich apart kunnen dragenquote:Op maandag 18 mei 2009 09:49 schreef Aivac het volgende:
[..]
Dan ken je Alastorr/Preddz zeker ook wel? Oud guildie van mij. Wat een mafkees
Die addon heet zygor, alles wordt netjes aangegeven wat je moet doen en waar. Het enige wat je nog zelf moet doen is lopen en slaan / casten.quote:
MATE?!?!?!quote:Op maandag 18 mei 2009 13:11 schreef DjNivek het volgende:
[..]
Yep, er zijn er wel meer die zich apart kunnen dragen
Nou kom op stbabylon gooi um erin: Cheats! Ga gewoon levelenquote:Op maandag 18 mei 2009 13:11 schreef CocaColaLight het volgende:
[..]
Die addon heet zygor, alles wordt netjes aangegeven wat je moet doen en waar. Het enige wat je nog zelf moet doen is lopen en slaan / casten.
Officieel kost die addon 50 dollarMaar dat ding is ook wel zo op het net te vinden.
De addon is niet in strijd met de ToA. Er geld voor vragen wel.quote:Op maandag 18 mei 2009 13:21 schreef Moozzie het volgende:
[..]
Nou kom op stbabylon gooi um erin: Cheats! Ga gewoon levelen
Zygor leveling guides? PM me maar.quote:Op maandag 18 mei 2009 13:11 schreef CocaColaLight het volgende:
[..]
Die addon heet zygor, alles wordt netjes aangegeven wat je moet doen en waar. Het enige wat je nog zelf moet doen is lopen en slaan / casten.
Officieel kost die addon 50 dollarMaar dat ding is ook wel zo op het net te vinden.
Yup is min of meer questhelper. Met als toevoeging dat je ook te zien krijgt welke quests je kan skippen.quote:Op maandag 18 mei 2009 13:38 schreef stbabylon het volgende:
[..]
De addon is niet in strijd met de ToA. Er geld voor vragen wel.
Ik heb even op de site gekeken, en ziet er uit als QuestHelper. Totaal geaccepteerd door Blizzard. Ook niet vreemd, want je kunt ook officiele levelling guides in boek vorm van Blizzard kopen.
Het was een grapje manquote:Op maandag 18 mei 2009 14:25 schreef CocaColaLight het volgende:
[..]
Yup is min of meer questhelper. Met als toevoeging dat je ook te zien krijgt welke quests je kan skippen.
En kleine dingen zoals: "grind till you are level X" "Buy a bronze tube" omdat je dan in de buurt van AH bent en je hem later nodig hebt.
@moozzie het zou pas cheaten zijn als die addon ook voor je zou lopen en zou slaan
Hoeveel geheugen neemt dat in beslag?quote:
Zygor is haast niets. Veeeeel minder dan Questhelper. Zygor zegt waar je precies heen moet, die route staat al voorgegalculeerd als databestand. Questhelper doet dat on-the-fly, daarom neemt QH ook zoveel geheugen in beslag.quote:Op maandag 18 mei 2009 14:35 schreef Murloc het volgende:
[..]
Hoeveel geheugen neemt dat in beslag?
Heeft me eigenlijk tot nu toe tegengehouden om questhelper te gebruiken. Dat schijnt aardig wat te zijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |