reageren op mezelf, want ik bedenk me nu opeens dat die KL*T* T*R*NG M*X*C**NS* GR**P KNVB die buscombi of treincombi verplicht heeft en ik ga dus niet eerst van Den Haag naar Heerenveen, van Heerenveen naar Rotterdam, van Rotterdam naar Heerenveen om dan weer van Heerenveen naar Den Haag te gaan. Ik heb een hoop over voor mijn club, maar volgens mij kan ik dan beter een Mexicaanse topwedstrijd bezoeken omdat ik dan nog korter onderweg ben.quote:Op zaterdag 2 mei 2009 21:02 schreef Dirty-Little-Monkey het volgende:
maandag 13 uur toch?
dan ga ik het toch maar proberen... het is bij mij om de hoek en ik ga om 3 uur sochtends al een tentje op zetten, want het zal wel heel druk zijn, zeker in den haag!
Bus vanuit Utrecht? Dat klinkt interessant, misschien dat ik dan toch ga. Waar vertrekt die bus? Hoog catharijne ofzo , anders neem ik wel de trein of vraag ik me vader (met auto) om me naar Utrecht te brengen. Dan laat ik die wedstrijd in Mexico wel schietenquote:Op zondag 3 mei 2009 13:56 schreef SCH het volgende:
Er zijn nog kaartjes. Voor 2 combimogelijkheden. Met de trein vanuit Heerenveen of de bus vanuit Utrecht.
Kan niet beter. Ik heb de primera hier al op scherp gezet
quote:Kaartverkoop KNVB bekerfinale ook voor clubkaarthouders
Zondag 17 mei speelt sc Heerenveen de KNVB bekerfinale tegen FC Twente. De wedstrijd wordt om 18.00 uur gespeeld in stadion De Kuip in Rotterdam. Door de KNVB zijn voor sc Heerenveen ruim 18.000 kaarten beschikbaar gesteld.
Op woensdag 29 april is de kaartverkoop voor seizoenkaarthouders gestart. Vanaf maandag 4 mei start de kaarverkoop voor clubkaarthouders: er zijn nog kaarten beschikbaar!
Iedere clubkaarthouder (cc-houder) kan, zo lang de voorraad strekt, vanaf maandag 4 mei 13.00 uur bij de TicketBox-verkooppunten per clubkaart één kaart kopen voor de KNVB bekerfinale. Op voorschrift van de KNVB worden alleen kaarten aangeboden in combinatie met bus- of treinvervoer. Als u een kaart koopt, dient u gelijk uw keuze voor vervoer aan te geven.
Let op: Er is nog treinvervoer vanuit Heerenveen beschikbaar. Daarnaast kunt u ook reizen met de bus vanuit Utrecht (reizen met de bus met de opstapplaatsen Heerenveen, Drachten en Sneek kan dus niet meer).
tja, ik wil dus ook dat ADO zich handhaaft, ben tenslotte wel een hagenees, maar ik had liever dat Heerenveen zou verliezen met goed voetbal en dit ziet er niet uit. Beide goals waren erg dom gegeven. Als dit tegen Twente was dan hadden we met 6-0 verloren. Maarja er doen ook een aantal basiskrachten niet mee. En hoe gaat het met Steppe?quote:Op zondag 3 mei 2009 15:12 schreef SCH het volgende:
Gaat weer lekker. Is Vonk heel erg geblesseerd want met Vandenbussche winnen we de beker zeker niet.
Misschien een cadeautje van Janmaat aan zijn oude ploeg?quote:Op zondag 3 mei 2009 15:26 schreef Paar het volgende:
wtf Heerenveen..waarom maken jullie het jezelf zo moeilijk
Zou ik eindelijk een keertje blij zijn met verliest (Pranjic blijkbaar ook, anders zat die penalty er in), en dacht ik dat ADO deze keer niet meer uit handen gaf, maar jahoor, het Haags Kwartiertje gaat weer op. Gelukkig nog een punt voor ADO zodat ze het in eigen hand houden (en gelukkig kunnen ze niet meer laatste worden, vanwege de wedstrijd Graafschap-Volendam). Voor Sparta ben ik ook wel blij, want ADO en Sparta zijn toch een beetje de clubs die ik er in wil houden.quote:Op zondag 3 mei 2009 16:43 schreef SCH het volgende:
Nou, toch nog een punt. Hoorde wel weer gefluit op de tribunes
Ja echt, serieus...quote:Op zondag 3 mei 2009 18:23 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
Dat fluiten (ergens rond de 70e minuut) was niet vanwege het vertoonde spel, maar vanwege een groep 'dagjesmensen' dat meende bij 0-2 de wave in te moeten gaan zetten![]()
Belachelijk was datquote:Op zondag 3 mei 2009 18:23 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
Dat fluiten (ergens rond de 70e minuut) was niet vanwege het vertoonde spel, maar vanwege een groep 'dagjesmensen' dat meende bij 0-2 de wave in te moeten gaan zetten![]()
Ja, snap ik ook weinig van. Maar ik snap sowieso helemaal niks van die euroleague en al dat gedoe. Maar je speelt toch niet het hele seizoen om EuroSollied stuurt reserves play-offs in pees te halen om vervolgens er met de pet naar te gooien? Alsof je die eerste potjes Europees op zeker wint?quote:Op maandag 4 mei 2009 08:52 schreef BliksemSchigt het volgende:
Raar verhaal trouwens dat Sollied met reserves de PO wil spelen mocht het nodig zijn.
quote:HEERENVEEN - Trainer Trond Sollied van SC Heerenveen stuurt bij de play-offs tussen de nummers vijf tot en met acht niet zijn beste elftal het veld in. De ploeg wordt hiertoe veroordeeld als het op 17 mei de bekerfinale tegen FC Twente verliest.
„Ik zie geen reden waarom ik mijn belangrijke spelers een deel van hun vakantie af moet nemen voor een weekje minder voorbereiding. Play-offs zijn goed voor de strijd tegen degradatie, maar bullshit voor de Europese tickets”, aldus de Noorse oefenmeester.
Heerenveen kan tegen het scenario aanlopen dat het slechts deelneemt aan de play-offs om een positieverbetering wat betreft de voorronde van de Europa League, de nieuwe naam voor de UEFA Cup, waarin het instroomt.
Winnen de Friezen de KNVB-beker, dan speelt de ploeg in augustus in de vier ronde (20 en 27 augustus). Verliest Heerenveen de eindstrijd, dan wacht er al in de tweede ronde (16 en 23 juli) een opponent. Maar wint de club de play-offs dan hoeft er pas op 30 juli en 6 augustus in ronde drie gevoetbald te worden.
Dat laatste kan Sollied echter weinig schelen. „Ik geef mijn spelers liever rust zodat ze fris en fit zijn voor het nieuwe seizoen, in plaats van dat ze in korte tijd vier wedstrijden moeten spelen en dan één weekje later kunnen beginnen aan de voorbereiding.”
De extra Europese wedstrijden die dan gespeeld moeten worden om de groepsfase te halen, ziet Sollied ook niet als een obstakel. „We moeten toch voorbereidingswedstrijden spelen. Dan kunnen dat net zo goed echte wedstrijden zijn dan potjes ergens in de provincie.”
quote:Op maandag 4 mei 2009 10:46 schreef MaxPower het volgende:
Volkomen terechte beslissing van Sollied. Lekker boeiend of we nou op 16 juli of 30 juli tegen Omonia Nicosia moeten spelen.
Ja, 2 extra wedstrijden. Snap het daarom ook niet helemaal.quote:Op maandag 4 mei 2009 10:57 schreef SCH het volgende:
[..]We moeten dan toch gewoon een extra europese wedstrijd spelen?
2 zelfs.quote:Op maandag 4 mei 2009 10:57 schreef SCH het volgende:
[..]We moeten dan toch gewoon een extra europese wedstrijd spelen?
Daar snap ik niks van. We doen het altijd slecht in de eerste wedstrijden van het Europees voetbal en nu heb je kans dat je er al uit ligt voordat het begonnen is.quote:Op maandag 4 mei 2009 11:00 schreef MaxPower het volgende:
[..]
2 zelfs.
Maar nu moeten we 4 of 5 playoff wedstrijden spelen. Netto is het dus veel voordeliger om de playoffs te laten schieten. Bovendien zijn serieuze wedstrijden in de voorbereiding beter dan nu strompelend naar het einde voetballen.
Met grote kans dat het Europese seizoen dan al voorbij is. Lekker dan. Voor de supporters ook.quote:Op maandag 4 mei 2009 11:02 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
Je hebt geen enkele garantie dat je deze play-offs wint. Daarbij hebben een aantal spelers (oa. Elm, Ingelsten, Pranjic, Sibon, Jong-a-Pin, Beerens) al een erg lang seizoen gehad (EK+OS). Om dan nu in korte tijd minimaal 4 wedstrijden nog te moeten spelen voor 1 weekje later beginnen. Sollied ziet die 2 Europese wedstrijden als goede graadmeter. En waarom ook niet? Een beetje serieuze tegenstand in de voorbereiding is nog niet zo verkeerd. Na 17 mei hebben de eerste selectiespelers gewoon vrij af. Even vakantie en dan er eind juni weer vol, fris en fruitig tegenaan
Onzin natuurlijk. Regelmatig grote uitslagen in de thuiswedstrijden.quote:Op maandag 4 mei 2009 11:04 schreef SCH het volgende:
We doen het altijd slecht in de eerste wedstrijden van het Europees voetbal
Ach man, hou toch op. De afgelopen seizoenen was het kut met peren en billenknijpen. Altijd met moeite de eerste ronde door (portugal), of niet eens (helsingborg) Als je Europa niet belangrijk vindt, waar voetballen we dan het hele seizoen voor?quote:Op maandag 4 mei 2009 11:06 schreef MaxPower het volgende:
[..]
Onzin natuurlijk. Regelmatig grote uitslagen in de thuiswedstrijden.
In Europese uitwedstrijden was Heerenveen vroeger nooit sterk. Mogelijk dat er onder Sollied definitief verandering in komt.quote:Op maandag 4 mei 2009 11:06 schreef MaxPower het volgende:
[..]
Onzin natuurlijk. Regelmatig grote uitslagen in de thuiswedstrijden.
Geweldig nieuws. Mooie club waar hij volgens mij wel past. En ze hebben geld zatquote:Liverpool meldt zich voor Pranjic
SC Heerenveen-middenvelder Danijel Pranjic staat in de belangstelling van Liverpool. De Engelse topclub zou de Kroaat nauwlettend volgen, meldt Omroep Friesland.
Het gerucht omtrent de interesse van The Reds werd na afloop van het competitieduel met ADO Den Haag bevestigd door de hoofdrolspeler zelf, zo meldt de regio-omroep. Een aanbieding ligt er nog niet, wel sprak Liverpool reeds met de zaakwaarnemer van Pranjic, Soren Lerby.
De international is in Friesland bezig aan zijn vierde seizoen. Heerenveen nam hem in 2005 over dan Dinamo Zagreb. In het shirt van It Fean kwam Pranjic tot op heden tot 128 Eredivisie-duels waarin hij 32 keer het net vond.
Liverpool zal diep in de buidel moeten tasten voor Pranjic. De Kroaat beschikt nog over een contract dat hem tot de zomer van 2012 aan de Friese club verbindt.
Ik hou ook van jou Max.quote:Op maandag 4 mei 2009 13:22 schreef MaxPower het volgende:
goed geregeld die kaartverkoop he?![]()
ben blij voor je hoor
Ik ben er ook bij, en ik dacht eerst dat het aan mij lag, maar ik heb dus ook alleen treinkaarten. Zelf heb ik al gebeld, maaar daar werd gezegd dat er alleen geruild kon werden met mensen die liever uit Heerenveen dan uit Utrecht vertrekken. Maar als je het kan omzetten, laat het weten.quote:Op maandag 4 mei 2009 13:23 schreef SCH het volgende:
[..]
Ik hou ook van jou Max.![]()
![]()
![]()
Ik moet zeggen dat het heel netjes van de club was dat ze vanochtend nog met C. belden dat er nog kaarten waren, hij had ze dan ook goed gestalkt de afgelopen week maar zit nu op Kreta, dus alles hing van mij af. IK heb de jongens gewaarschuwd dat het een groot risico is om je lot in handen van een homo te leggen![]()
Geweldig, nu nog kijken of we er buskaarten vanuit Utrecht van kunnen maken.
Als we winnen wil ik wel mee terug naar Heerenveen.quote:Op maandag 4 mei 2009 13:58 schreef MaxPower het volgende:
Trein stopt sowieso niet in Utrecht, die garantie kan ik je wel geven.
Vertrektijden van de treinen worden nog bekendgemaakt. De terugreis kan je wel skippen door gewoon niet in de trein te stappen maar er tussenuit te glippen en de metro/tram naar Rotterdam Centraal te pakken.
Tja, jammer dan. Ik hoop dat ik toch wat later op kan stappen, maar anders maar vanuit Heerenveen. En de officiele huldiging zal wel niet die zondag al zijn, want die wedstrijd is zonder verlenging pas om 20:00 afgelopen en verwacht niet dat de huldiging dan rond middennacht begint. Genoeg feest in het stadion lijkt mij. Ik zit trouwens in vak T6 (kon uit allerlei T'tjes kiezen, maar 6 was de laagste, dus ging ervan uit dat die wel het dichtst bij de rand van de ring, en dus het veld, zit) in ieder geval achter de goals (stadiontribune).quote:Op maandag 4 mei 2009 13:58 schreef MaxPower het volgende:
Trein stopt sowieso niet in Utrecht, die garantie kan ik je wel geven.
Vertrektijden van de treinen worden nog bekendgemaakt. De terugreis kan je wel skippen door gewoon niet in de trein te stappen maar er tussenuit te glippen en de metro/tram naar Rotterdam Centraal te pakken.
oh... ik heb echt geen idee wat ik moet verwachten. Wel grappig, voor mij bij de sigarenboer was een ADO-fan die kaartjes kocht voor de wedstrijd ADO-Vitesse, hij had ADO gister liever zien winnen (ik ook), maar in plaats van dat hij deze Heerenveenfan een klap voor z'n kop bezorgdequote:Op maandag 4 mei 2009 14:51 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
T6 is Trein6.. Definitieve vakken worden pas in de trein/bus bekend gemaakt.. Je weet dus van tevoren niet waar je komt te zitten. Eerlijk gezegd vind ik dat een hele rare regeling, maar er zal wel een soort van logica in zitten.. Vwb. de verkoop is het uiteraard wel zo gemakkelijk/snel, ik had echter graag zelf nog wat invloed uit willen kunnen oefenen op mijn plaats..
Ik vind het een hele rare regel dat Heerenveen play offs moet spelen en ik snap ook als hij de meeste spelers op vakantie laat gaan, maar waarom grijpt Heerenveen deze PO-wedstrijden niet aan om het beloftenteam en zonodig A1-spelers te laten spelen. Ik kan me voorstellen dat er genoeg zijn die het wel leuk vinden om tegen bv. Feyenoord te spelen.quote:Heerenveen stuurt UEFA brief over play-offs
SC Heerenveen heeft bij de UEFA een verzoek ingediend om niet deel te nemen aan de play-offs voor Europees voetbal. Dat schrijft Spits woensdag.
De Friezen zijn door het behalen van de bekerfinale zeker van een plaats voor de Europa League. Wanneer Heerenveen de eindstrijd van FC Twente verliest, heeft het echter een slechter plaatsbewijs dan de winnaar van de play-offs.
Zodoende is de club bij een verlies in de bekerfinale genoodzaakt om tijdens de play-offs te strijden om een beter ticket. Heerenveen-trainer Trond Sollied schilderde dat afgelopen weekend al af als 'bullshit'.
De Noor voelt weinig voor een verlenging van het seizoen wanneer Heerenveen al zeker is van Europees voetbal. Mocht de UEFA het verzoek van de Friezen honoreren, dan zullen de nummers zes tot en met negen strijden om het laatste plaatsbewijs voor Europa.
http://www.voetbalprimeur(...)_over_play_offs.html
Ik mag hopen dat dit een eenmalige uitzondering is? Stel dat Volendam de finale had gehaald, dan hadden die dus weer naast Europees voetbal gegrepen..quote:KNVB lijkt mee te denken met SC Heerenveen
06/05/2009 18:13
De KNVB heeft de UEFA verzocht een uitzondering te maken voor deelname aan de Europa League. De Nederlandse voetbalbond pleitte ervoor de verliezend bekerfinalist geen ticket voor deze competitie te geven.
Daarmee lijkt de KNVB SC Heerenveen te willen helpen. De Friese ploeg heeft weinig trek uit te komen in de play-offs. Coach Trond Sollied noemde deelname bullshit. De clubleiding heeft de voetbalbond zelfs officieel verzocht niet te hoeven deelnemen aan de play-offs, als Heerenveen de finale van het KNVB-bekertoernooi verliest.
Mocht de Friese ploeg in deze eindstrijd sneuvelen tegen FC Twente, dan krijgt Heerenveen volgens het UEFA-reglement een deelnamebewijs voor de tweede kwalificatieronde van de Europa League. Vervolgens zou de ploeg van Sollied in de play-offs moeten strijden om deelname aan de derde voorronde van de Europa League.
Mocht de UEFA gehoor geven aan het verzoek van de KNVB, dan krijgt Heerenveen (indien het de bekerfinale verliest) geen ticket voor de tweede voorronde van de Europa League. Máár als nummer vijf van de Eredivisie incasseert Heerenveen dan het deelnamebewijs voor de derde voorronde. De nummers zes tot en met negen van de Eredivisie strijden dan in de play-offs om kwalificatie voor de tweede voorronde van de Europa League.
Ach, jullie nemen doorgaans ook geen hond mee naar uitwedstrijden. Wat dat betreft doet het niet veel van elkaar onder.quote:Op donderdag 7 mei 2009 12:09 schreef Robinhoo het volgende:
Is het nog steeds niet gelukt om al die kaarten voor de bekerfinale te verkopen?
Jullie waren volgens de VI toch de populairste club van Nederland?
zo zie je het verschil wel tussen toeschouwers en supporters.
Wij staan dan ook niet hoog bij de populaire clubs volgens VIquote:Op donderdag 7 mei 2009 12:12 schreef Kopbal het volgende:
[..]
Ach, jullie nemen doorgaans ook geen hond mee naar uitwedstrijden. Wat dat betreft doet het niet veel van elkaar onder.
Bedanktquote:Op donderdag 7 mei 2009 12:52 schreef MaxPower het volgende:
Ja hoor jullie zijn fanatieker. Nou doeiiiii
Waar staat dat het nog niet is gelukt de kaarten te verkopen. Zoals je weet waren bijna alle kaarten al verkocht en konden de CC-houders pas sinds maandag kaarten kopen. De reden dat de SCC-houders nog niet alles hebben opgekocht is denk ik omdat de pakes de reis naar rotterdam tussen allemaal aangeschoten Heerenveenfans niet zien zitten en omdat er te weinig bussen rijden. Beiden dus de schuld van de bus/treincombi verplichting. Voor de CC-houders is het nog veel moeilijker. Meestal wonen die al niet in de buurt van Heerenveen, maar die zijn verplicht om vanuit Heerenveen naar Rotterdam te komen, dat vormt een hele drempel, aangezien dat zo'n kaartje al veel duurder maakt. Ik moet mocht er geen oplossing komen eerst een enkeltje (met gelukkig 40% korting) Heerenveen kopen van 17euri, en dan een 2,5 uur durende reis van Den Haag naar Heerenveen maken, om vervolgens een net zo'n lange treinreis naar rotterdam te maken. Die 17euri komt nog bij de 45 euro voor het kaartje, en dan heb ik het niet over die 5uur extra die mij deze wedstrijd kost.quote:Op donderdag 7 mei 2009 12:09 schreef Robinhoo het volgende:
Is het nog steeds niet gelukt om al die kaarten voor de bekerfinale te verkopen?
Jullie waren volgens de VI toch de populairste club van Nederland?
zo zie je het verschil wel tussen toeschouwers en supporters.
quote:Kaarten voor KNVB bekerfinale uitverkocht
De fans van sc Heerenveen steunen de Friese club massaal bij hun poging beslag te leggen op de KNVB-beker. Seizoen- en clubkaarthouders hebben massaal kaarten gekocht voor de KNVB bekerfinale op zondag 17 mei. Alle ruim 18.000 kaarten zijn verkocht!
De informatie over de exacte opstapplaatsen en vertrektijden volgt begin volgende week. Voor actuele informatie: klik hier.
Sponsoren zijn apart geïnformeerd over hun bestelling.
De Kuip is te klein. Kom naar het plein!
Gaat u niet naar De Kuip? Kom dan 17 mei naar het bekerfinalefeest op het plein voor het Abe Lenstra stadion. Vanaf 14.00 uur maken we er een mooi feest van met een bekende artiest, rapper Remon en een DJ. De voorbeschouwing en wedstrijd worden op grote schermen getoond. De toegang is gratis!
Bij winst zullen de festiviteiten en de huldiging ’s avonds op dit plein zijn.
Heerenveen had toch opstapplaatsen in andere steden?quote:Op donderdag 7 mei 2009 13:08 schreef Dirty-Little-Monkey het volgende:
[..]
Waar staat dat het nog niet is gelukt de kaarten te verkopen. Zoals je weet waren bijna alle kaarten al verkocht en konden de CC-houders pas sinds maandag kaarten kopen. De reden dat de SCC-houders nog niet alles hebben opgekocht is denk ik omdat de pakes de reis naar rotterdam tussen allemaal aangeschoten Heerenveenfans niet zien zitten en omdat er te weinig bussen rijden. Beiden dus de schuld van de bus/treincombi verplichting. Voor de CC-houders is het nog veel moeilijker. Meestal wonen die al niet in de buurt van Heerenveen, maar die zijn verplicht om vanuit Heerenveen naar Rotterdam te komen, dat vormt een hele drempel, aangezien dat zo'n kaartje al veel duurder maakt. Ik moet mocht er geen oplossing komen eerst een enkeltje (met gelukkig 40% korting) Heerenveen kopen van 17euri, en dan een 2,5 uur durende reis van Den Haag naar Heerenveen maken, om vervolgens een net zo'n lange treinreis naar rotterdam te maken. Die 17euri komt nog bij de 45 euro voor het kaartje, en dan heb ik het niet over die 5uur extra die mij deze wedstrijd kost.
Ik heb het er gelukkig voor over, maar niet iedereen is zo gek om meer dan 5 uur over een treinreis naar rotterdam te doen als het je eigenlijk maar een kwartiertje hoeft te kosten.
Kijk eens naar de thuiswedstrijden, die zijn altijd uitverkocht. Met de wachtlijst erbij heeft Heerenveen iets van 35.000 scc-houders, wij krijgen met gemak in Heerenveen een stadion met 40.000 stoeltjes vol, terwijl de gemeente Heerenveen misschien net 30.000 inwoners telt. Dat noem ik populair.
Voor welke degradatiekandidaat is robinhoo dan? Of issie voor een eerstedivisieclub
edit: ik heb zo'n idee dat hij voor twente is. hoe zit het daar met die bus/treincombi-verplichting? trekken jullie ook fans uit de randstad of zijn het allemaal comazuipende tukkertjes die jullie meezeulen.
wel heel goed van twente als het daar met die bus en treincombi iets beter is geregeld.
waar moet ik jaloers op zijn ?quote:Op donderdag 7 mei 2009 13:19 schreef Dirty-Little-Monkey het volgende:
meneer robinhoo praat te veel.
hij is denk ik jaloers omdat wij door een onafhankelijk onderzoek bestempeld zijn als de meeste financieel gezonde en meest populaire club van nederland...
http://www.sc-heerenveen.nl/web/show/id=42457/contentid=10104
[..]
quote:Op donderdag 7 mei 2009 13:27 schreef MaxPower het volgende:
Ik denk dat jullie volgend seizoen een stuk hoger staan dan nu. En van zo'n imago-onderzoek koop je geen nieuwe spelers. Je zoekt gewoon naar bevestiging dat jullie zo geweldig zijn en dat komt wat sneu over.
Dat hoop ik ook ja.quote:Op donderdag 7 mei 2009 13:35 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
En wij happen massaal..
Ach, de kaartverkoop rondom Twente en dan meer in het bijzonder, de communicatie daar omheen is gewoon beter geregeld geweest (m.u.v. de stroeve start online) dan bij Heerenveen. Tel daarbij op het gemiddeld genomen wat jongere en deels ook fanatiekere publiek en dan is het inderdaad eerder uitverkocht. Maar who cares, bij ons zijn alle kaarten nu ook weg. En laten we er gewoon een mooi voetbalfeest van maken de 17e!
quote:Op donderdag 7 mei 2009 15:28 schreef MaxPower het volgende:
Twente is ook nog niet uitverkocht. Zijn 1500 kaarten beschikbaar nog daar.
Haha, wat een kutpubliek zeg. Zogenaamd fanatiek.quote:Op donderdag 7 mei 2009 15:28 schreef MaxPower het volgende:
Twente is ook nog niet uitverkocht. Zijn 1500 kaarten beschikbaar nog daar.
Chill! bron?quote:Op donderdag 7 mei 2009 15:34 schreef BliksemSchigt het volgende:
Jan de Jonge blijft gewoon in Heerenveen als hoofd opleidingen en gaat niet naar Sparta, tussen alle kaartperikelen door trouwens.
Pnwd!quote:Op donderdag 7 mei 2009 12:23 schreef Robinhoo het volgende:
[..]
en ik vind het nog wel een verschil. kaarten binnen anderhalf uur uitverkocht, of zoals heerenveen nog niet eens uitverkocht binnen een week.
Ofwel, men riep dat het uitverkocht was, maar dat was het nog niet...quote:Op donderdag 7 mei 2009 15:28 schreef MaxPower het volgende:
Twente is ook nog niet uitverkocht. Zijn 1500 kaarten beschikbaar nog daar.
Nee, die kaarten komen gewoon ergens anders vandaan, waar Twente nog geen weet van had.quote:Op donderdag 7 mei 2009 17:18 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
[..]
Ofwel, men riep dat het uitverkocht was, maar dat was het nog niet...
achja, ik wilde het niet zeggen, want het argument klinkt een beetje arrogant, maar wij spelen nu al zo'n 5 jaar ofzo elk jaar weer europees voetbal (terwijl Heerenveen heel klein is). Ik denk dat wij succes gewend zijn en dat niet elke supporter als een idioot achter die kaarten aangaat (zoals de runs van een aantal fans hier incl. ikzelf). Daarnaast hebben jullie misschien meer fans in de regio (het dichter bevolkt dan in de regio van heerenveen), waardoor het voor jullie niet uitmaakt dat er alleen bussen in Enschede staan.quote:Op donderdag 7 mei 2009 15:39 schreef Robinhoo het volgende:
Ja die 1500 kaarten zijn ook al de hele week in de verkoop
Je zult zien, vrijdag zijn ze weer binnen een half uur uitverkocht.
Uitgegeven aan sponsoren of supportersverenigingen, maar daar niet verkocht bijvoorbeeld...quote:Op donderdag 7 mei 2009 17:20 schreef Robinhoo het volgende:
[..]
Nee, die kaarten komen gewoon ergens anders vandaan, waar Twente nog geen weet van had.
Ik ben echt niet jaloers op jullie hoor. De eredivisie is gewoon aan het nivilleren, hierdoor sluiten clubs zoals Twente, AZ en Heerenveen bij de top aan.quote:Op donderdag 7 mei 2009 17:35 schreef Dirty-Little-Monkey het volgende:
[..]
achja, ik wilde het niet zeggen, want het argument klinkt een beetje arrogant, maar wij spelen nu al zo'n 5 jaar ofzo elk jaar weer europees voetbal (terwijl Heerenveen heel klein is). Ik denk dat wij succes gewend zijn en dat niet elke supporter als een idioot achter die kaarten aangaat (zoals de runs van een aantal fans hier incl. ikzelf). Daarnaast hebben jullie misschien meer fans in de regio (het dichter bevolkt dan in de regio van heerenveen), waardoor het voor jullie niet uitmaakt dat er alleen bussen in Enschede staan.
Heerenveen heeft ook fanatieke fans in bijvoorbeeld Den Haag (zoals ik) of Utrecht wonen (SCH), waardoor Heerenveen eigenlijk een brug te ver hoort te zijn. En daarnaast wat maakt het uit hoe snel de kaarten verkocht zijn, blijkbaar zijn Friezen veels te nuchter om als een gek naar zo'n verkooppunt te gaan (ik ben een Hagenees, dus vandaar mijn actie)
Maargoed, meneer is jaloers op dat wij beter uit het onderzoek komen (en helemaal terecht trouwens). Wel heel onsportief trouwens om zo te lopen zeiken. Maar volgens mij zijn de andere Tukkers wat sportiever. Ik ben tenminste zo sportief om jullie te feliciteren met voor de tweede keer voorronde CL (maar ik eis wel dat jullie 'm deze keer niet weggooien).
En nee, ik ben nooit met een buscombi meegegaan, ik woon dus in Den Haag, en ik bedoel ook niet dat ze in de bus gaan drinken (want ik weet wel dat de KNVB hysterisch doet over drank, wat deels terecht is) en dat Tukkers zich allemaal een coma zuipen in een keet (want volgens mij gebeurt dat overal in de provincie), het was gewoon een lekker klinkende generaliserende opmerking. Ben je nu niet meer boos![]()
En inderdaad, moge de beste winnen of indien Twente wint, de club met het meeste geluk.
Je hebt het inderdaad over voetbalgerelateerde zaken en het is bijna onmogelijk om dan te zeiken, guess what? Zonet heb je de hele tijd lopen zeiken over één of ander onderzoekje in VI waar in dit topic geen enkele zin over gezegd is en wat de rest ook helemaal niets kan schelen, maar waar jij blijkbaar heel erg mee zit (anders maak je er geen opmerking over). Daarnaast trek je een conclusie die stelt dat Heerenveen niet populair is omdat ze de kaartjes niet binnen een dag hebben uitverkocht, maar in 4 dagen (tenminste vanaf het moment dat het ook voor CC-houders openstaat). Zo'n rare conclusie trekken en die vervolgens op een forum plempen, terwijl daar helemaal geen discussie over is, dat noem ik zeiken (zeuren over dingen die er absoluut niet toe doen, dus ook zo'n overduidelijk spottende opmerking over coma-zuipers te serieus nemen).quote:Op donderdag 7 mei 2009 19:19 schreef Robinhoo het volgende:
[..]
Ik ben echt niet jaloers op jullie hoor. De eredivisie is gewoon aan het nivilleren, hierdoor sluiten clubs zoals Twente, AZ en Heerenveen bij de top aan.
En waarom vind je dat ik zeik? Ik haal er geen dingen bij die niet met voetbal hebben te maken. ( coma zuipen in keten)
Joh, maak er niet te veel woorden vuil aanquote:Op donderdag 7 mei 2009 19:35 schreef Dirty-Little-Monkey het volgende:
[..]
Je hebt het inderdaad over voetbalgerelateerde zaken en het is bijna onmogelijk om dan te zeiken, guess what? Zonet heb je de hele tijd lopen zeiken over één of ander onderzoekje in VI waar in dit topic geen enkele zin over gezegd is en wat de rest ook helemaal niets kan schelen, maar waar jij blijkbaar heel erg mee zit (anders maak je er geen opmerking over). Daarnaast trek je een conclusie die stelt dat Heerenveen niet populair is omdat ze de kaartjes niet binnen een dag hebben uitverkocht, maar in 4 dagen (tenminste vanaf het moment dat het ook voor CC-houders openstaat). Zo'n rare conclusie trekken en die vervolgens op een forum plempen, terwijl daar helemaal geen discussie over is, dat noem ik zeiken (zeuren over dingen die er absoluut niet toe doen, dus ook zo'n overduidelijk spottende opmerking over coma-zuipers te serieus nemen).
Maar je eerste zin van deze reactie vind ik ook de eerste zinvolle toevoeging in dit topic, een juiste conclusie, en iets waar ik heel blij mee ben, want ik vind Twente namelijk één van de leukere clubs van Nederland, leuke trainer, spelers (mooi interview met nkufo gelezen in VI, en direct helemaal fan van hem), stadion lijkt me ook mooi (ben er overigens nooit geweest) en de supporters lijken me ook goed (met uitzondering van een supporter die waarschijnlijk heel graag ene Robinho naar Twente had gehaald).
Ik verlang weer naar die dagen dat hier een hele dag niet gereageerd werd (ik heb moeite met het negeren van discussies).
Maargoed, ik heb volgens mij mijn zegje nu wel gedaan en ik ga zo ook weg, dus als ik nog ga reageren op je, dan is het morgen.
quote:Heerenveen hoeft geen play-offs te spelen
Geschreven op vrijdag, 8 mei om 12:26
SC Heerenveen kan na de bekerfinale gaan genieten van de zomerstop. De Friezen zouden zich eigenlijk op moeten gaan maken voor een lange reeks van Europa League play-offs, maar had eerder het verzoek ingediend om zich daaruit terug te trekken. De KNVB heeft vrijdag uitsluitsel gegeven en laat de nummer negen van de Eredivisie opdraven.
Heerenveen-trainer Trond Sollied liet afgelopen week weten dat hij het absoluut niet zag zitten om door te spelen in de play-offs. "Het is niet te begrijpen die play-offs. Er is zo veel onduidelijkheid dat je er niet aan moet beginnen. Ook onze fans zitten hier niet op te wachten", liet hij destijds weten.
De KNVB legde een verzoek neer bij de UEFA, nadat SC Heerenveen op de deur had geklopt. De Europese voetbalbond besloot vervolgens donderdagavond om duidelijkheid te scheppen. Zij hebben de Nederlandse voetbalbond alsnog de ruimte gegeven om de eigen reglementen te volgen. Het houdt in dat Heerenveen niet verplicht is om de play-offs te spelen.
Mocht SC Heerenveen de beker winnen, dan stroomt het direct in bij de Europa League play-offs. Als FC Twente te sterk blijkt in De Kuip, dan moeten de manschappen van Sollied een ronde eerder spelen, in de derde kwalificatieronde. Het houdt in dat Heerenveen niet eerder dan eind juli in actie hoeft te komen in Europees verband.
Juwelquote:
Na de bekerfinale met 11 jonkies in het veld wel hoorquote:Op vrijdag 8 mei 2009 13:01 schreef Kopbal het volgende:
Gunstig, ik was jullie liever niet tegengekomen.
FC Twente heeft deze kaarten extra gekregen van de KNVB. Nu dus al 20.000 kaarten voor FC Twente. Het gaat om de volgende vakken: Z1, Z2 en B. Deze vakken waren bestemd voor KNVB-scheidsrechters, maar deze zijn dus niet allemaal vergeven.quote:Op donderdag 7 mei 2009 17:32 schreef Prosac het volgende:
Ook niet handig, pas na inventarisatie erachter komen dat je gewoon 1500 kaarten over hebt.
Ik ben gewoon geen man van weinig woorden, ik schrijf/zeg graag in zoveel mogelijk woorden.quote:Op donderdag 7 mei 2009 19:46 schreef Robinhoo het volgende:
[..]
Joh, maak er niet te veel woorden vuil aan
Mij boeit het echt niks dat jullie in een of ander onderzoek op de eerste plaats zijn geeindigd.
Ik vond het alleen opvallend, meer niet.
Heerenveen én Twente zijn gewoon clubs die allebei zijn opgeklomen, en meedoen in de top.
En succes voor de fanatiekelingen hier die een kaartje bemachtigd hebben
Maar wat is er misgegaan met de bus in Utrecht. Waarom zat die niet in het systeem?quote:Op vrijdag 8 mei 2009 15:34 schreef MaxPower het volgende:
Probeer via de club een buskaart voor Utrecht te regelen, ze proberen een ruilsysteem op te zetten. De trein gaat echt niet stoppen in Utrecht, teveel veiligheidsrisico's en problemen met het spoorboekje anders.
Dat heb ik dus ook gedaan direct nadat ik ze had. Ze hebben al genoteerd hoeveel kaartjes en voor welke trein, maar tot nu toe heb ik nog niets gehoord. Maar zie ik het te makkelijk als ik zeg dat ze beter een trein minder kunnen laten rijden en ipv. die trein een bus vanuit Utrecht te laten rijden (of uit Den Haag:D). Want volgens mij is er wel een bus vol te krijgen met mensen die liever vanuit Utrecht vertrekken.quote:Op vrijdag 8 mei 2009 15:34 schreef MaxPower het volgende:
Probeer via de club een buskaart voor Utrecht te regelen, ze proberen een ruilsysteem op te zetten. De trein gaat echt niet stoppen in Utrecht, teveel veiligheidsrisico's en problemen met het spoorboekje anders.
1 ding is zeker, met zo'n rap kan het voetballend alleen maar beter!quote:
en ado-vitesse ook niet, wat ook een hele interessante wedstrijd is voor mij als 10% ado fan (90% heerenveen).quote:Op zondag 10 mei 2009 14:31 schreef Repsak het volgende:
pff op Rojadirecta.org staat alleen AZ - Heerenveen er niet tussen
ik had niet het idee dat Heerenveen er serieus voor ging. Normaal pakt Heerenveen altijd wel een gele kaart, nu deden ze gewoon rustig aan om geen blessures en schorsingen (na een directe rode kaart) op te lopen. Tja, en AZ moest wel iets terugdoen voor hun fans (na Vitesse), dus die speelden lekker. Voor de finale gaat de knop om en kan Heerenveen zo weer schitteren.quote:Op zondag 10 mei 2009 18:28 schreef SCH het volgende:
Wat kan er deze week gebeuren om de ploeg op scherp te zetten voor de bekerfinale?
Op deze manier wordt het niks.
Iemand een idee?
Maak er dan maar het hele seizoen van SCH... Noem mij eens 5 wedstrijden waar het wél goed en scherp is geweest.. Of een serie van 3 wedstrijden achter elkaar waar we redelijk tot goed hebben gespeeld?quote:Op zondag 10 mei 2009 20:26 schreef SCH het volgende:
Ik doelde niet alleen op de wedstrijd tegen AZ hoor, het is de afgelopen weken weer kutje nada.
quote:Sollied: in finale moet het oorlog zijn
ALKMAAR -
SC Heerenveen sloot de competitie af met een kansloze nederlaag tegen AZ (3-1). De generale repetitie voor de bekerfinale van zondag 17 mei tegen FC Twente verliep niet goed. ,,Dit was niet het beste Heerenveen, mede omdat we vaste krachten misten'', sprak trainer Trond Sollied. ,,In Rotterdam moet het anders, in de finale moeten we beseffen dat het oorlog is.''
Heerenveen miste bij de goed spelende landskampioen belangrijke spelers als Michal Svec, Christian Grindheim en Roy Beerens. ,,Dat was te zien, maar het was soms ook wat te behoudend'', zei Sollied. De Noor hield meteen na rust zijn hart vast toen AZ vol gas gaf en op weg leek naar een monsterscore, maar kon uiteindelijk niet ontevreden constateren dat zijn ploeg zich redelijk herstelde. In de slotfase redde Patrik Ingelsten de eer, na knap werk van invaller Bonaventure Kalou.
,,Ik ben niet bang voor de finale'', sprak Michael Dingsdag naderhand. ,,Dit was AZ, die ploeg heeft niet voor niets twintig punten meer dan ons. Twente kunnen we aan, daar ben ik van overtuigd. Deze trainer weet wel hij ons moet voorbereiden.''
Alle nieuws en achtergronden rond SC Heerenveen maandag in de papieren LC. Woensdag 13 mei komt de LC met een speciale bijlage in verband met de bekerfinale.
daar heb je inderdaad gelijk in. Ik ben het niet eens met diepfries dat het dan het hele seizoen slecht was. De laatste wedstrijden is het ook in punten heel slecht gegaan (weet je nog toen we met een straatlengte voor stonden op PSV?, nu staan we 5 punten achter hen). Maar we hebben ook hele goede wedstrijden gehad. Beide wedstrijden tegen Ajax bijvoorbeeld was echt meer dan alleen geluk.quote:Op zondag 10 mei 2009 20:26 schreef SCH het volgende:
Ik doelde niet alleen op de wedstrijd tegen AZ hoor, het is de afgelopen weken weer kutje nada.
quote:Kalou hoopt op meer speelminuten in Friesland
Bonaventure Kalou kwam afgelopen zomer met hoge verwachtingen naar sc Heerenveen. De aanvaller moet het tot zijn eigen teleurstelling echter vooral doen met korte invalbeurten.
De 31-jarige Ivoriaan tekende na een mislukt avontuur bij Al-Jazira in de Verenigde Arabische Emiraten met hoge verwachtingen een contract in Friesland. Nadat Kalou zijn fysieke achterstand had weggewerkt hoopte hij op een basisplaats, maar Trond Sollied had andere plannen.
"Ik krijg te weinig kansen", zo uit Kalou zijn frustraties in gesprek met NuSport. "Ik ben niet tevreden, de trainer gebruikt me te weinig. Ik wil meer kansen in het basiselftal, belangrijk zijn voor de club."
De routinier wordt door Sollied vooral gezien als centrumspits. "In Frankrijk, bij Auxerre en Paris Saint-Germain, ben ik meer een nummer 10 geworden. Achter de spits rendeer ik het beste. Maar ik moet zeggen dat het me momenteel niet uitmaakt waar ik wordt neergezet. Zondag tegen ADO viel ik in op het middenveld, dat ging ook goed."
Na de bekerfinale zal Kalou een gesprek aangaan met zijn zaakwaarnemer en Sollied om over zijn toekomst te praten. De technicus wil meer aan spelen toekomen om zo kans te maken op deelname aan het WK 2010 in Zuid-Afrika met Ivoorkust. "Daar zal ik ook met de trainer over praten. Ik wil volgende zomer erg graag naar dat toernooi. Het is een droom van me om daar samen met Salomon (broertje in dienst van Chelsea, red.) te spelen. Tegenwoordig gaat het er bij het nationale team allemaal veel professioneler aan toe. Dat was in mijn tijd als international wel anders."
Ik ben het al......quote:Op maandag 11 mei 2009 15:55 schreef Sandyman het volgende:
Ik word nu al zenuwachtig.......
quote:Jong sc Heerenveen in finale tegen De Graafschap
11 mei 2009
Jong sc Heerenveen is vanavond het eerste elftal van de Friese club die speelt voor de beker. In Waalwijk speelt de ploeg van trainer Johnny Jansen tegen Jong de Graafschap. In de Doetinchemse club treft sc Heerenveen een lastige opponent. Eerder dit seizoen werd er in de competitie tot tweemaal toe verloren van de Doetinchemmers.
dat is lekker dan.. dan toch maar met de bus.quote:Op maandag 11 mei 2009 17:29 schreef Peterselieman het volgende:
Er stoppen alleen treinen bij het ijsstadion als er evenementen in Thialf zijn
ik vind ze hondslelijkquote:Op maandag 11 mei 2009 19:47 schreef One_conundrum het volgende:
op feanonline is een poll over het nieuwe shirt. Iemand foto's daarvan?
Dat shirt lijkt precies hetzelfde als die van afgelopen seizoen. Die vind ik enorm lelijk. Ik vind een authentiek shirt veel mooier, dit shirt is me te modern (zelfs voor een 21 jarige, die in de bloei van z'n leven isquote:Op maandag 11 mei 2009 19:47 schreef One_conundrum het volgende:
op feanonline is een poll over het nieuwe shirt. Iemand foto's daarvan?
Hoera, een slechte generalequote:Jong De Graafschap wint beker voor beloften
Jong De Graafschap heeft vanavond beslag gelegd op de beker. Nadat de Doetinchemers al in de middenmoot waren geëindigd op het hoogste niveau, werd in een spectaculaire finale jong SC Heerenveen verslagen: 4-3. Grote man aan de kant van Jong De Graafschap was Soufian El Hassnaoui met drie doelpunten.
De overige treffer van de Graafschap werd gemaakt door Cerezo Fung-A-Wing. Voor SC Heerenveen waren Donovan Deekman, Luciano Narsingh en Pedro Beda trefzeker. Jong De Graafschap mag door de bekerwinst komend seizoen deelnemen aan de KNVB Beker, eveneens als kampioen jong Ajax.
Er wordt waarschijnlijk vertrokken gewoon vanaf Heerenveen CS. Zal hopelijk vandaag eindelijk eens bekend worden..quote:Op maandag 11 mei 2009 17:34 schreef Dirty-Little-Monkey het volgende:
[..]
dat is lekker dan.. dan toch maar met de bus.
waar ben ik aan begonnen. 7 uur onderweg voor een afstand waar ik normaal een halftuurtje voor nodig heb.![]()
Yep, vandaag wordt er meer bekend volgens mij. Ook of onze lobby gelukt isquote:Op dinsdag 12 mei 2009 09:24 schreef MaxPower het volgende:
[..]
Er wordt waarschijnlijk vertrokken gewoon vanaf Heerenveen CS. Zal hopelijk vandaag eindelijk eens bekend worden..
quote:Op dinsdag 12 mei 2009 09:30 schreef Robinhoo het volgende:
met hoeveel treinen / bussen komen jullie ? of is dat niet bekend
quote:Bron: Flitsnieuws
Supporters van SC Heerenveen worden komende zondag met maar liefst 185 bussen en acht treinstellen naar de Rotterdamse Kuip vervoerd alwaar Heerenveen de bekerfinale zal spelen tegen FC Twente. De bussen zullen bijna tienduizend voetballiefhebbers naar Rotterdam brengen. De treinen ruim achtduizend.
Aiaiai... Die zal niet lekker geslapen hebbenquote:Op dinsdag 12 mei 2009 11:33 schreef One_conundrum het volgende:
http://www.sc-heerenveen.nl/web/show/id=149132/contentid=10158
Steppe
Wat een onzin. Ik vind VDB goed genoeg en ook Vonk, en Steppe heeft ook goede dingen laten zien, wat hij nu precies aan het doen is weet ik ook niet, maar ga niet zomaar alles een probleem noemen. Van mij hoeven er niet nog meer keepers bij gekocht worden, deze zijn goed genoeg.quote:Op dinsdag 12 mei 2009 14:47 schreef SCH het volgende:
Wat een slechte indruk maakt Steppe zeg.
We hebben volgens mij toch echt wel een keepersprobleem wederom.
www.sc-heerenveen.nlquote:Opstapplaats Heerenveen (BHE)
De opstapplaats in Heerenveen bevindt zich op het Industrieterrein IBF ten Noordoosten van Heerenveen. U kunt uw auto op dit industrieterrein parkeren.
In verband met de grote hoeveelheid bussen die op dit terrein opgesteld staan, dient u de volgende route te volgen:
Reizigers uit richting Drachten/Groningen/ Sneek
- Neem op de A7 de Afslag 26A Tjalleberd.
- Volg de borden ‘P8’.
Reizigers uit richting Leeuwarden
- Volg bij Knooppunt Heerenveen de borden ‘Drachten/Groningen’
- Neem op de A7 de afslag 26A Tjalleberd
- Volg de borden ‘P8’.
Reizigers uit richting Wolvega/Zwolle
- Volg bij Knooppunt Heerenveen de borden ‘Drachten/Groningen’
- Neem op de A7 de afslag 26A Tjalleberd
- Volg de borden ‘P8’.
Een kaart van de opstapplaats volgt zo spoedig mogelijk.
Vertrektijden
Hieronder ziet u de vertrektijden
Busnummer Vertrektijd Instappen vanaf
BHE 1 t/m BHE 38, BHE 101 en BHE 102 12.30 uur 12.00 uur
BHE 39 t/m 77, BHE 79 en BHE 100 13.10 uur 12.40 uur
BHE 120 t/m 128 14.00 uur 13.30 uur
BHE 103 t/m BHE 111, BHE 78 14.10 uur 13.40 uur
het kan altijd erger. Ik moet trein 6 halen (gelukkig op Heerenveen Centraal) waardoor ik rond half 12 aanwezig moet zijn, dat betekend rond half 9 vanuit Den Haag vetrekken en rond 7 uur of half 8 opstaan.quote:Op woensdag 13 mei 2009 10:29 schreef Coin het volgende:
Als het meezit, zijn we maar 14 uur onderweg
Niet doen, ik heb tentamens, maar daar begin ik gewoon wat eerder mee en je kan ook nog voor de wedstrijd wat leren. Dit is een historische wedstrijd, zo'n examen stelt echt niets voor.quote:Op dinsdag 12 mei 2009 23:46 schreef Mindstate het volgende:
Toch maar mijn kaart moeten weggeven aan mijn broertje wegens examens
ik ookquote:Op woensdag 13 mei 2009 14:21 schreef SCH het volgende:
MOet al om 11.50 met de trein vanuit Heerenveen
Hmm ja, heb alleen 2 examens waarbij ik mn concentratie er wel echt bij moet houden, van Nederlands (saaie lange teksten lezen) 9:00 tot 12:00 en van Management en Organisatie (ook al zo'n sak met lange teksten) 13:00 tot 16:00. Als je dan na een lange dag om 2 uur gesloopt thuis komt gaat dat niet goedkomen vrees ik, ga ook nog eens met NN mee. Natuurlijk kun je zeggen dat je studieboeken kunt meenemen maar in de praktijk ga je dat daar echt niet doen natuurlijkquote:Op woensdag 13 mei 2009 11:11 schreef Dirty-Little-Monkey het volgende:
[..]
Niet doen, ik heb tentamens, maar daar begin ik gewoon wat eerder mee en je kan ook nog voor de wedstrijd wat leren. Dit is een historische wedstrijd, zo'n examen stelt echt niets voor.
ik wilde je net troosten met: "volgend jaar staan we weer in de finale". Maar ik denk dat je niet pas 2 uur thuiskomt, als de finale is afgelopen en we hebben verloren dan gaan de bussen na een half uur weg, is het dus half 9 en en dan ben je echt wel voor twaalf uur terug. Bij winst duurt het wel langer, maar ik denk dat je dan ook als je thuis blijft laat het bed opzoekt. En een bijkomend voordeel, met dank aan de KNVB: alcohol is tijdens de wedstrijd en in de bussen/treinen verboden, je kan alleen maar appelsap uit pakjes drinken. Als je op de tv/scherm gaat kijken, gaat er wel wat meer in. Voor mij is de keuze toch wat makkelijker: mijn tentamens zijn over twee weken (en volgende week ben ik daarom vrij), maar ik verwacht wel volgende week te verhuizen en dan zal ik denk ik ook wat minder tijd hebben om te studeren, dus vandaar dat ik mijn boeken meeneem naar de Kuip!quote:Op woensdag 13 mei 2009 16:49 schreef Mindstate het volgende:
[..]
Hmm ja, heb alleen 2 examens waarbij ik mn concentratie er wel echt bij moet houden, van Nederlands (saaie lange teksten lezen) 9:00 tot 12:00 en van Management en Organisatie (ook al zo'n sak met lange teksten) 13:00 tot 16:00. Als je dan na een lange dag om 2 uur gesloopt thuis komt gaat dat niet goedkomen vrees ik, ga ook nog eens met NN mee. Natuurlijk kun je zeggen dat je studieboeken kunt meenemen maar in de praktijk ga je dat daar echt niet doen natuurlijk
Edit: Al moet ik zeggen dat ik nu toch weer begin te twijfelen, kaartje is nog niet vergeven![]()
ey ik kom hier niet vaak ofzo, maar ik heb nu al 4 keer gelezen welke reis jij zondag aflegt.quote:Op woensdag 13 mei 2009 11:09 schreef Dirty-Little-Monkey het volgende:
[..]
het kan altijd erger. Ik moet trein 6 halen (gelukkig op Heerenveen Centraal) waardoor ik rond half 12 aanwezig moet zijn, dat betekend rond half 9 vanuit Den Haag vetrekken en rond 7 uur of half 8 opstaan.Ter vergelijking, als ik op mezelf kon komen was ik rond 5 uur 's middags vanuit Den Haag vertrokken naar Rotterdam. Tja, je moet het er als fan wel voor over hebben.
![]()
Ik zit al een beetje te bedenken hoe ik mij 3,5 uur bezig hou in de Kuip (studieboeken mee, muziek, etc.)
Altijd wat te klagen hé, luister die dag in de kuip overleef je wel en in de trein is er ook altijd wel wat te doen. Maak er gewoon een top dag van met hopelijk een beker aan het einde van de ritquote:Op woensdag 13 mei 2009 14:21 schreef SCH het volgende:
MOet al om 11.50 met de trein vanuit Heerenveen
Hmm ja, maar NN heeft geen bussen maar treinen (was niet eens mogelijk om in de bus te gaan). Als ik thuis zou blijven, zou ik gewoon thuis in mn uppie gaan kijken en tegen een uur of 11 gaan pitten, maar vooral ook een redelijk relaxte dag hebben gehad, terwijl het altijd de vraag is hoe brak je daar uit wegkomtquote:Op woensdag 13 mei 2009 17:35 schreef Dirty-Little-Monkey het volgende:
[..]
ik wilde je net troosten met: "volgend jaar staan we weer in de finale". Maar ik denk dat je niet pas 2 uur thuiskomt, als de finale is afgelopen en we hebben verloren dan gaan de bussen na een half uur weg, is het dus half 9 en en dan ben je echt wel voor twaalf uur terug. Bij winst duurt het wel langer, maar ik denk dat je dan ook als je thuis blijft laat het bed opzoekt. En een bijkomend voordeel, met dank aan de KNVB: alcohol is tijdens de wedstrijd en in de bussen/treinen verboden, je kan alleen maar appelsap uit pakjes drinken. Als je op de tv/scherm gaat kijken, gaat er wel wat meer in. Voor mij is de keuze toch wat makkelijker: mijn tentamens zijn over twee weken (en volgende week ben ik daarom vrij), maar ik verwacht wel volgende week te verhuizen en dan zal ik denk ik ook wat minder tijd hebben om te studeren, dus vandaar dat ik mijn boeken meeneem naar de Kuip!
ja, en het is nog maar woensdag, dus tot en met zondag (en bij verlies, de week erna), blijf je het lezen.quote:Op woensdag 13 mei 2009 18:01 schreef Robinhoo het volgende:
[..]
ey ik kom hier niet vaak ofzo, maar ik heb nu al 4 keer gelezen welke reis jij zondag aflegt.
Twente mag ook met de Combi... Zal er wel mee te maken hebben dat ze geen 30-40 duizend 'vreemdelingen' los door Rotterdam willen hebben lopen. Zal ook wel flinke chaos in het verkeer veroorzaken om nog maar niet te spreken van de angst dat er iets mis gaat (met kwaadwillende figuren die het op die arme Friezen of stoere Tukkers hebben voorzien). Ach, 't is niet anders... Liever had ik vrije keuze gehad, maar op zich is het nu ook best redelijk geregeld.quote:Op woensdag 13 mei 2009 18:18 schreef Gatalin het volgende:
Ik lees hier haast nooit mee, maar waarom moet Heerenveen in godsnaam met de combi naar Rotterdam? Is dat ook zo als jullie tegen Feyenoord moeten of is dit echt speciaal voor deze gelegenheid?
tja, en ik zal ook niet meer zeuren. ik ga nu zaterdag naar familie in leeuwarden, daar overnachten en dan de volgende dag rustig naar heerenveen treinen... geen gejank meer om medelijden wegens inhumanitaire omstandigheden voor haagse heerenveen-supporters.quote:Op woensdag 13 mei 2009 21:17 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
[..]
Twente mag ook met de Combi... Zal er wel mee te maken hebben dat ze geen 30-40 duizend 'vreemdelingen' los door Rotterdam willen hebben lopen. Zal ook wel flinke chaos in het verkeer veroorzaken om nog maar niet te spreken van de angst dat er iets mis gaat (met kwaadwillende figuren die het op die arme Friezen of stoere Tukkers hebben voorzien). Ach, 't is niet anders... Liever had ik vrije keuze gehad, maar op zich is het nu ook best redelijk geregeld.
Twee jaar terug met AZ - Ajax hoefde AZ gelukkig niet met de combi. Heb toen heerlijk kunnen voorpilsen in de stad. Aangezien Heerenveen ook niet bekend staat om z'n boefjespubliek had ik wel verwacht dat zij ook op eigen gelegenheid hadden mogen afreizen.quote:Op woensdag 13 mei 2009 21:17 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
[..]
Twente mag ook met de Combi... Zal er wel mee te maken hebben dat ze geen 30-40 duizend 'vreemdelingen' los door Rotterdam willen hebben lopen. Zal ook wel flinke chaos in het verkeer veroorzaken om nog maar niet te spreken van de angst dat er iets mis gaat (met kwaadwillende figuren die het op die arme Friezen of stoere Tukkers hebben voorzien). Ach, 't is niet anders... Liever had ik vrije keuze gehad, maar op zich is het nu ook best redelijk geregeld.
echt..? ongelofelijk ja. Je zou toch denken dat men na al die onderzoekjes wel door heeft dat Heerenveen niet alleen meer binnen Friesland fans heeft.quote:Op donderdag 14 mei 2009 09:33 schreef SCH het volgende:
Het is allemaal wel weer erg over-georganiseerd en totaal niet ingesteld op supporters van buiten Friesland, as usual. 1 bus vanuit utrecht
Ja, dat zou je denken. Volgens mij hoef je alleen maar even in het bestand te kijken naar de clubcards, naar de uitregistraties enz.quote:Op donderdag 14 mei 2009 09:34 schreef MaxPower het volgende:
[..]
echt..? ongelofelijk ja. Je zou toch denken dat men na al die onderzoekjes wel door heeft dat Heerenveen niet alleen meer binnen Friesland fans heeft.
Ach, het heeft ook wel zijn charme maar als je ambities hebt, en je wilt echt aan de top meedraaien en in de toekomst regelmatig CL halen en dergelijke dan moet het toch echt anders. Ik ben toevallig al in Overijssel zondag, dus het maakt niet zoveel uit, behalve voor de terugreis dan.quote:Op donderdag 14 mei 2009 09:47 schreef MaxPower het volgende:
Ja, was het maar zo makkelijk. Maar zo werkt het bij onze club (nog) niet... Heb je al eerder verteld dat de afdeling ticketing nog steeds zo werkt als 12 jaar geleden...
Dat lijkt me sterk. Maar ook al is het 1 bus, ik zit er wel inquote:Op donderdag 14 mei 2009 09:33 schreef SCH het volgende:
Het is allemaal wel weer erg over-georganiseerd en totaal niet ingesteld op supporters van buiten Friesland, as usual. 1 bus vanuit utrecht
interessant, hoe ben jij aan dat ticket gekomen? Ik denk als scc, want bij cc verkoop waren alleen nog maar treintickets.quote:Op donderdag 14 mei 2009 13:56 schreef ranja het volgende:
[..]
Dat lijkt me sterk. Maar ook al is het 1 bus, ik zit er wel in
Overigens staat op de kaart volgens mij Bus 3. Maar misschien betekent dat niks.
Pm streamzondernaam even.quote:Op donderdag 14 mei 2009 11:53 schreef SCH het volgende:
Wie zendt de bekerfinale eigenlijk uit? En iemand een idee of het via internet te volgen is, gewoon betaald, voor mijn vrienden in het buitenland?
Nee hoor, m'n vader heeft een seizoenkaart en die is met een aantal seizoenkaarten van mensen die niet gaan kaarten gaan kopen, meteen de 1e voorverkoopdagquote:Op donderdag 14 mei 2009 14:17 schreef Dirty-Little-Monkey het volgende:
interessant, hoe ben jij aan dat ticket gekomen? Ik denk als scc, want bij cc verkoop waren alleen nog maar treintickets.
Leuk ook weer, met seizoenskaarten van mensen die niet gaanquote:Op donderdag 14 mei 2009 14:23 schreef ranja het volgende:
[..]
Nee hoor, m'n vader heeft een seizoenkaart en die is met een aantal seizoenkaarten van mensen die niet gaan kaarten gaan kopen, meteen de 1e voorverkoopdag
echt? dat zou triest zijn.quote:Op donderdag 14 mei 2009 11:59 schreef MaxPower het volgende:
Huldiging zondagnacht als de spelers terug zijn (maar de supporters nog niet)
RTL7, nee.
ja, als ik Heerenveen was zou ik dat ook maandag doen. Dat 's avonds doen (dan wordt het ook rond een uur of elf op z'n vroegst), is ook minder voor de jonge fans en je hebt dan ook te maken met een heleboel dronken fans (de hele avond al voetbal), wat weer een hoop gedoe kan opleveren. Ik ga toch niet naar die huldiging in Heerenveen, maar vind het een slechte oplossing jegens jonge kinderen en supporters in rotterdam.quote:Op donderdag 14 mei 2009 16:05 schreef Robinhoo het volgende:
[..]
echt? dat zou triest zijn.
Twente heeft de eventuele huldiging maandag.
Niet persé..quote:Op donderdag 14 mei 2009 16:03 schreef SCH het volgende:
[..]
Leuk ook weer, met seizoenskaarten van mensen die niet gaanZo verneuk je het dus voor de rest.
Als seizoenskaarthouders met voorrang een kaart mogen halen, dan ga ik ervanuit dat het ook de seizoenskaarthouder is die gaat en dat dat gecontroleerd wordt. Anders is het een dwaas en onzinnig systeem. (en ik reageerde op ranja, die ik nog nooit in dit topic heb gezien en bij mijn weten ook geen heerenveen fan is.)quote:Op donderdag 14 mei 2009 17:11 schreef Stinger__ het volgende:
[..]
Niet persé..
Ik heb ook voor 2 vrienden kaarten gehaald op de seizoenskaarten van anderen.
Beide hebben ook een clubcard en hadden anders moeten hopen op een kaartje.
Zolang de niet gebruikte seizoenkaarthouder plek maar naar een H'veen supporter gaat is er niets aan de hand lijkt me..
Je kunt enkel licht gefrustreerd zijn omdat ze toevallig seizoenkaarthouders kennen die niet heen kunnen, maar wel hun kaartje af willen staan en zo dus zeker waren van een kaartje.
quote:Op donderdag 14 mei 2009 17:20 schreef One_conundrum het volgende:
bij ons uit het dorp is een jongen met alle 30 seizoenskaarten uit het dorp naar de verkoop gegaan,
Is wel de enige manier om zeker te weten dat je met z'n 30en bij elkaar zit, als je dat wiltquote:
Als iedereen met een seizoenskaart ook gaat, vind ik dat prima. Ik vind het belachelijk dat jij ook op een seizoenskaart-kaartje kan, hoe leuk ik het ook voor je vind.quote:Op donderdag 14 mei 2009 17:22 schreef ranja het volgende:
[..]
Is wel de enige manier om zeker te weten dat je met z'n 30en bij elkaar zit, als je dat wilt
Dat werd zelfs aangeraden op de H'veen site, om het op die manier te doen.
ik wist niet dat je zo serieus was. Ja, hij heeft wel veel geluk (vooral omdat hij nu vanuit Utrecht kan vertrekken), maar ik vind het niet oneerlijk, ik had hetzelfde gedaan als ik iemand met een scc kende. En waarom je geen Heerenveenfan bent als je niet in dit topic reageert maar wel op de rest van Fok is natuurlijk een rare veronderstelling. Ik denk dat hier slechts een kwart, misschien nog wel minder, van alle Heerenveense fokkers post. En als je 45 euro plus een busreis over hebt voor een finale Heerenveen - Twente ben je echt wel een supporter.quote:Op donderdag 14 mei 2009 17:16 schreef SCH het volgende:
[..]
Als seizoenskaarthouders met voorrang een kaart mogen halen, dan ga ik ervanuit dat het ook de seizoenskaarthouder is die gaat en dat dat gecontroleerd wordt. Anders is het een dwaas en onzinnig systeem. (en ik reageerde op ranja, die ik nog nooit in dit topic heb gezien en bij mijn weten ook geen heerenveen fan is.)
Jij gebruikt nooit je netwerk of kennissenkring om dingen voor jezelf te regelen?quote:Op donderdag 14 mei 2009 17:24 schreef SCH het volgende:
[..]
Als iedereen met een seizoenskaart ook gaat, vind ik dat prima. Ik vind het belachelijk dat jij ook op een seizoenskaart-kaartje kan, hoe leuk ik het ook voor je vind.
Met voorrang op de cc houders?quote:Op donderdag 14 mei 2009 18:44 schreef MaxPower het volgende:
SCH, ik kan me nog herinneren dat ik afgelopen augustus een kaartje voor Volendam-uit voor je heb gehaald op MIJN seizoenkaart.
Daar gaat het niet over. Dit is zogenaamd een systeem om seizoenskaarthoduers een eerste kans te geven, wat op zich al bediscussieerbaar is. Als er dan vervolgens ook nog andere mensen mee aan de haal gaan, is dat niet de bedoeling van het systeem. Ik snap niet waarom je dat verdedigt eigenlijk.quote:Op donderdag 14 mei 2009 18:42 schreef MaxPower het volgende:
[..]
Jij gebruikt nooit je netwerk of kennissenkring om dingen voor jezelf te regelen?
Nee.quote:Op donderdag 14 mei 2009 18:45 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Met voorrang op de cc houders?
Whehehehehehe.
Ja, met die enorme wachtlijstquote:Op donderdag 14 mei 2009 18:52 schreef MaxPower het volgende:
Inderdaad. Er zitten mensen in het stadion op seizoenkaarten van mensen die al 5 jaar dood zijn.
Ik heb dat ook nooit een heel handige situatie.quote:Op donderdag 14 mei 2009 18:49 schreef ranja het volgende:
Het hele seizoen mogen mensen hun seizoenkaart uitlenen aan anderen, in het stadion mag iedereen die de juiste kaart heeft op die plaats zitten. Je hoeft dan niet je id te laten zien of jij wel degene bent die de seizoenkaart heeft gekocht. Waarom zou dat dan nu anders zijn?
Nou, als ik naar een uitwedstrijd ga, wordt er altijd gecontroleerd of ik het wel ben. Of ik pas bij mijn uitregistratie. Dus dat kan wel degelijk.quote:Op donderdag 14 mei 2009 20:07 schreef BliksemSchigt het volgende:
Maar wat is dan jouw systeem, SCH? Bevoordelen en benadelen houd je altijd en is met geen enkel goedkoop en niet omslachtig systeem eruit te krijgen.
Kaartjes kopen moet niet een heel selectieproces worden.
Dat is bij 300 man oid, dit is een bekerfinale met 18.000 - dat schiet toch niet op? Iedereen moet er al eerder heen, moet al langer wachten, het is al een lange reis.quote:Op donderdag 14 mei 2009 20:15 schreef SCH het volgende:
[..]
Nou, als ik naar een uitwedstrijd ga, wordt er altijd gecontroleerd of ik het wel ben. Of ik pas bij mijn uitregistratie. Dus dat kan wel degelijk.
Dat kan wel hoor. Er gaan in al die bussen en treinen stewards mee en dan heb je 2,5 uur om te checken of de kaart bij de persoon hoort.quote:Op donderdag 14 mei 2009 20:25 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Dat is bij 300 man oid, dit is een bekerfinale met 18.000 - dat schiet toch niet op? Iedereen moet er al eerder heen, moet al langer wachten, het is al een lange reis.
Maar uberhaupt vind je het systeem niet kloppen, dus hoe zou je het dan moeten aanpakken?
quote:Groeten uit Ameland van Heerenveen
Door ROB HARTOG
AMELAND - Geen fanfare, geen toespraken, zelfs geen verdwaalde supporter. Niets wijst woensdag aan het eind van de middag in het pittoreske haventje van Ameland op de komst van de 'sterren' van Heerenveen.
Op de kade staat slechts een minidelegatie van Geel Wit. De lokale voetbaltrots stelt voor enkele dagen de accommodatie beschikbaar aan de Friese bekerfinalist. De heren wacht een verrassing. Uit handen van aanvoerder Michel Breuer krijgen zij een keurig ingelijst shirt van Heerenveen, voorzien van alle handtekeningen van technische staf en spelers.
,,Geel Wit bestond afgelopen zaterdag 75 jaar. Wij konden niet naar de receptie,'' legt teammanager Joop Heida uit. ,,Daarom hebben we dit presentje bedacht. Al jaren onderhouden we nauwe banden met deze club. In het verleden waren ook Foppe de Haan en Gertjan Verbeek hier met de selectie op bezoek.''
Behalve die korte onderbreking gaat het precies zoals Trond Sollied het wilde toen hij op advies van Heida het populaire Waddeneiland uitkoos als plek om zijn manschappen voor te bereiden op de bekerfinale tegen FC Twente, zondag in de Rotterdamse Kuip.
,,Ik wil rust, daarom zijn we op Ameland,'' zegt de Noorse trainer. ,,Als we in Heerenveen blijven, komt alle drukte rond de bekerfinale in volle hevigheid op ons af. Hier hebben we daar geen last van. Voor het groepsproces is het nuttig enkele dagen samen te zijn en ons te focussen op misschien wel de belangrijkste wedstrijd van het seizoen. We kunnen een mooie prijs pakken.''
De plaatselijke bevolking van het, in tegenstelling tot het nabij gelegen Schiermonnikoog, nog steeds niet autovrije paradijsje voor de noordelijke kust, raakt allerminst in beroering door de komst van Heerenveen. De exclusief toeristen in totaal 3500 op het eiland wonende en werkende mannen en vrouwen hebben het te druk met de voorbereiding op het zomerseizoen.
,,Misschien zijn we wel verwend'', denkt de uitbater van Hotel Zeewinde. ,,Heerenveen komt wel vaker, net als Groningen.'' Sinds kort bezoekt FC Groningen het Friese eiland zelfs meer dan Heerenveen. ,,Dat komt omdat directeur Hans Nijland een vrouw op ons eiland heeft gevonden,'' verklapt Dorus Metz op samenzweerderige toon.
Hij is wedstrijdsecretaris van Geel Wit. ,,Dankzij de liefde werkt Groningen nauw samen met SAP, de Stichting Ameland Promotie.''
Voor Sollied is het uitstapje allerminst een promotietour. De Noor wil alleen maar rust, rust en nog eens rust. Pottenkijkers zijn niet welkom. Zelfs de florerende propagandamachine van Heerenveen, met een professionele website en een eigen tv-station, ontbreekt woensdagmiddag als Heerenveen vanuit Holwerd op Ameland afkoerst. Een kwartier voor vertrek arriveert de spelersbus bij de boot.
Voetballers en staf slepen zelf hun bagage mee, want de bus blijft achter op het vaste land. Aan boord mengen de spelers zich tijdens de overtocht van bijna drie kwartier tussen de weinige vakantiegangers. Al snel komen de speelkaarten op tafel. Flesjes water gaan van mond tot mond. Ver weg van de spelers zit de technische staf aan een tafeltje. Bier is het favoriete drankje, Sollied bestelt een rood wijntje.
Op Ameland staat een dubbele bus van Arriva klaar. Die brengt het gezelschap naar het Golden Tulip Noordsee, een comfortabel, maar betrekkelijk kil onderkomen. Ook hier wijst niets op de bekerfinale in Rotterdam. In plaats daarvan folders over het nabijgelegen natuurmuseum en het aanpalende natuurpark De Vleijen. Technische staf en spelers hebben daar geen oog voor.
Heerenveen laat zich die avond niet meer zien. In een zaaltje doen de spelers mee aan een kenniskwis. Sollied heeft de vragen over geschiedenis verzonnen, zijn assistent Henk Herder die over film en Gerald Sibon tekent voor de sportvragen. Wie als winnaar 'eeuwige roem' vergaart blijft een goed bewaard geheim, maar verdediger
Darryl Janmaat steelt bij het uitbeelden van een brandweerman (onderdeel van het spelletje is ook een veredeld 'wie ben ik?') de show. Hij maakt uitermate vreemde blusbewegingen, zijn ploeggenoten komen dan ook niet verder dan de (foute) oplossing dat hij Manneke Pis probeert uit te beelden.
Een dag later komt het serieuze werk aan de orde. Johan Molenaar, in dienst van de gemeente, zet al ruim vóór acht uur de sproeiers aan om het oefenveld nat te maken. ,,Dat heb ik met de teammanager afgesproken. Sollied eist wel een goed bespeelbaar veld om te trainen.''
Ondertussen heeft het gesigneerde shirt van Heerenveen een prominente plek gekregen in de bestuurskamer. Het hangt pal naast het al even fraaie shirt van Jong Indonesië, een herinnering aan het bezoek dat Foppe de Haan als coach van dat team bracht aan Ameland.
Rond half twaalf arriveert de selectie per fiets. Dingsdag en Beerens voeren de groep aan. Kalou komt met enige achterstand als laatste binnen. Sollied peddelt in het midden van het langgerekte peloton.
De training stelt weinig voor. De Noorse coach kiest voor ontspannen oefenvormen. Teambuilding staat nu eventjes voorop. Alleen de keepers zijn apart van de groep intensief bezig. De spanning is voelbaar. Wie keept zondag? De lang geblesseerde Kenny Steppe mist nog wedstrijdritme. De keuze gaat tussen Brian Vandenbussche en de geroutineerde Hans Vonk. De laatste heeft vermoedelijk de beste papieren.
Later die middag voert de Noor individuele en groepsgesprekken. Gezamenlijk kijken staf en spelers naar beelden van FC Twente. De tijd is te kort om nog een strandwandeling te maken of een fietstocht over het eiland. Vanochtend wacht een laatste training op Ameland, daarna de terugreis naar Heerenveen. Vannacht slapen de spelers thuis. Morgenochtend melden zij zich in het Abe Lenstra Stadion voor de laatste (besloten) training.
Nog sterker: bij de verlengingsbrief van dit jaar zat een verzoek of mensen die dit deden even hun naam door wilden geven aan de club zodat de juiste naam op de seizoenkaart komt te staan... voordringersss!!!quote:Op donderdag 14 mei 2009 20:39 schreef SCH het volgende:
Het is toch van de zotte ook dat als iemand ene paar jaar dood is, al die tijd iemand anders op zijn seizoenskaart gaat.
I rest my casequote:Op vrijdag 15 mei 2009 08:49 schreef MaxPower het volgende:
[..]
Nog sterker: bij de verlengingsbrief van dit jaar zat een verzoek of mensen die dit deden even hun naam door wilden geven aan de club zodat de juiste naam op de seizoenkaart komt te staan... voordringersss!!!
Nee je krijgt dan een nieuwe scc met de goede naam erop toegestuurd. Nieuwe seizoenkaarthouders krijgen immers ook gewoon een nieuwe scc toegestuurd. Maar inderdaad, het gaat er natuurlijk vooral om dat ze intern weten wie op welke stoel zit.quote:Op vrijdag 15 mei 2009 09:38 schreef Stinger__ het volgende:
Zal dan zeker puur (intern) administratief zijn?
De huidige kaarten moeten nog 3 á 4 seizoenen mee gaan alvorens ze vervangen worden.
Maar je kan je kaart in feite gewoon 'verhuren' aan iemand anders voor een seizoen?quote:Op vrijdag 15 mei 2009 09:40 schreef MaxPower het volgende:
[..]
Nee je krijgt dan een nieuwe scc met de goede naam erop toegestuurd. Nieuwe seizoenkaarthouders krijgen immers ook gewoon een nieuwe scc toegestuurd. Maar inderdaad, het gaat er natuurlijk vooral om dat ze intern weten wie op welke stoel zit.
Ja, dat heeft altijd al gekund en Heerenveen gaat daar ook prat op. Ze vinden het belangrijk dat de buurman een keer heen gaat als jij niet kan. Dat levert immers potentiele nieuwe klanten op.quote:Op vrijdag 15 mei 2009 09:49 schreef SCH het volgende:
[..]
Maar je kan je kaart in feite gewoon 'verhuren' aan iemand anders voor een seizoen?
Jup, dat kan overal. Bij Groningen ook genoeg mensen die het met FC Groningen regelen dat iemand anders een jaartje de kaart op naam krijgt. De formulieren voor verlenging gaan na dat jaar dan gewoon weer richting de originele seizoenskaarthouder.quote:Op vrijdag 15 mei 2009 09:49 schreef SCH het volgende:
[..]
Maar je kan je kaart in feite gewoon 'verhuren' aan iemand anders voor een seizoen?
Dat laatste snap ik .Maar tussen een keer je buurman laten gaan of een heel seizoen je kaart uitbesteden of voor geld verpatsen, terwijl er mensen op de wachtlijst staan, dat is een heel andere situatie.quote:Op vrijdag 15 mei 2009 09:50 schreef MaxPower het volgende:
[..]
Ja, dat heeft altijd al gekund en Heerenveen gaat daar ook prat op. Ze vinden het belangrijk dat de buurman een keer heen gaat als jij niet kan. Dat levert immers potentiele nieuwe klanten op.
Bovendien: 26.000 bezoekers controleren op I.D. is onmogelijk, dat doet geen enkele club.
Jup, vrijwel iedereen die ik ken, leent de kaart liever kostenloos uit aan een gekende fan, dan aan een willekeurige op marktplaats ofzo.quote:Op vrijdag 15 mei 2009 09:54 schreef MaxPower het volgende:
Voor geld verpatsen gebeurt volgens mij erg weinig. Het zal voor 95% in de privésfeer blijven, vooral tegen kostprijs van de scc.
Eigenlijk zijn het dus gewoon kleine skyboxjes. Voor af en toe snap ik het wel, voor langere tijd blijf ik het niet echt gewenst vinden.quote:Op vrijdag 15 mei 2009 09:54 schreef MaxPower het volgende:
Voor geld verpatsen gebeurt volgens mij erg weinig. Het zal voor 95% in de privésfeer blijven, vooral tegen kostprijs van de scc.
De club ook niet, vandaar het verzoek om de gegevens door te geven.quote:Op vrijdag 15 mei 2009 09:58 schreef SCH het volgende:
[..]
Eigenlijk zijn het dus gewoon kleine skyboxjes. Voor af en toe snap ik het wel, voor langere tijd blijf ik het niet echt gewenst vinden.
Maar feitelijk spelen we een thuis wedstrijd, maar dan wel op een andere locatiequote:Op vrijdag 15 mei 2009 09:51 schreef SCH het volgende:
Bij uitwedstrijden doen ze altijd supermoeilijk, dan steekt het een beetje dat er nu ineens alle vrijheid is.
Ik mag toch hopen dat dit niet waar is?quote:Op vrijdag 15 mei 2009 10:01 schreef MaxPower het volgende:
[..]
Hoorde van mensen binnen de club dat zodra er in een vak iemand overlijdt diverse mensen uit datzelfde vak een dag later met de club bellen of ze die seizoenkaart kunnen overnemen voor een vriend/familielid....
De mensch is een aasgier hoor. Altijd proberen zelf ergens beter van te worden.quote:Op vrijdag 15 mei 2009 11:20 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
[..]
Ik mag toch hopen dat dit niet waar is?
De één z'n dood, is de anders z'n brood.quote:Op vrijdag 15 mei 2009 10:01 schreef MaxPower het volgende:
[..]
De club ook niet, vandaar het verzoek om de gegevens door te geven.
Hoorde van mensen binnen de club dat zodra er in een vak iemand overlijdt diverse mensen uit datzelfde vak een dag later met de club bellen of ze die seizoenkaart kunnen overnemen voor een vriend/familielid....
Dat soort mensen zouden ze zelf hun seizoenkaart af moeten pakken wegens 'het in diskrediet brengen van de goede naam van de club' of iets dergelijks... Ach, ik zal wel weer de moraalridder uithangen. En wat je zegt, er lopen rare figuren rond op deze aardklootquote:Op vrijdag 15 mei 2009 11:24 schreef Prosac het volgende:
[..]
De mensch is een aasgier hoor. Altijd proberen zelf ergens beter van te worden.
broertje van mijn vriendin stond nog zowat huilend bij de half afgefikte, nasmeulende jeugdsoos waar hij en vrienden maandenlang werk van hadden gemaakt om er weer iets van te maken, toen er een lokale café eigenaar opdook om even de opengebrande opslagruimte in te duiken om zooi mee te nemen naar zijn café. Had gewoon een busje meegenomen.
zonder enige gêne en gewoon in de verwachting dat dat kon.
Hoezo? Afgezien van mijn post hierboven komt dat toch nooit in de openbaarheid?quote:Op vrijdag 15 mei 2009 11:27 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
[..]
Dat soort mensen zouden ze zelf hun seizoenkaart af moeten pakken wegens 'het in diskrediet brengen van de goede naam van de club' of iets dergelijks...
Ja, zo lust ik er nog wel een paar. Utrecht uit is voor mij een thuiswedstrijd.quote:Op vrijdag 15 mei 2009 11:07 schreef Stinger__ het volgende:
[..]
Maar feitelijk spelen we een thuis wedstrijd, maar dan wel op een andere locatie
Klopt, maar de club neemt er wel kennis van.. (vandaar ook het of iets dergelijks). Waar men zich af en toe dusdanig moralistisch opstelt in zaken waar de buitenwereld ook niets van mee krijgt, vindt men het geen probleem dat er 'fans' met een dergelijke instelling in het stadion zitten?quote:Op vrijdag 15 mei 2009 11:28 schreef MaxPower het volgende:
[..]
Hoezo? Afgezien van mijn post hierboven komt dat toch nooit in de openbaarheid?
Het dikgedrukte moet bijna wel over Wojciechowski gaan en de thuiswedstrijd tegen AZ... Maar als ik me niet vergis raakte Pawel daarna geblesseerd? Nouja, Foppe zal wel betere (informatie)bronnen hebben dan ene Proud2beDiepfriesquote:De Haan sluit 'iets moois' niet uit
Door Michiel Baas
15 mei 2009 om 10:23
Zijn contract met de KNVB loopt nog door tot 1 juli. In zijn rol als ‘supervisor’ zal het jeugdtoernooi van Toulon zijn laatste project zijn in dienst van de voetbalbond. Maar hoe zien de toekomstplannen van Foppe de Haan (65) er verder uit? ,,Een club sluit ik niet uit, maar dan moet het wel iets heel moois zijn.’’
De Haan is geen vervent voorstander van stilzitten. Hij heeft wel zijn gedachten over hoe hij de komende jaren wil invullen. Het moet een mix worden van voetbal en andere zaken. ,,Ik ga in ieder geval niet rentenieren. Wel wil ik meer aandacht aan mezelf schenken. Meer tijd vrijmaken voor andere leuke dingen. Ik heb bijvoorbeeld een prachtig zeilbootje, maar die heb ik vorig jaar maar één keer gebruikt. Verder schaats ik graag. Voor dat soort dingen wil ik graag meer tijd maken.’’
Grote hobby
,,Maar het is niet zo dat ik helemaal uit het voetbal verdwijn’’, vervolgt De Haan, die donderdag de prijsuitreiking van de Landelijke Voetbaldag in Zeist voor zijn rekening nam. ,,Want dat is en blijft mijn grote hobby. Bovendien denk ik dat ik veel te vertellen heb en het zit in mij om die kennis over te dragen. Misschien is dat de leraar in mij.’’
Het begeleiden van talenten geniet zijn voorkeur. ,,Je ziet dat voor veel spelers de stap van de A1 of het beloftenteam naar het eerste team groot is. Soms te groot. Ik zou in dat proces een rol kunnen spelen door een individueel programma per speler samen te stellen. Zodat de stap minder gemakkelijker te maken is.’’
Sleutelen
De Haan: ,,Bij Heerenveen is een jongen die een keer met het eerste elftal mocht meedoen. Hij scoorde ook nog, maar kwam daarna niet meer aan bod. In de A1 raakt hij nu geen bal meer. Omdat hij dacht dat hij er al was. Aan zo’n speler kan ik sleutelen, zeker omdat clubs over het algemeen weinig aandacht aan dit soort gevallen schenken. Dit zou bij sc Heerenveen kunnen, maar ook bij andere clubs. Laat ik me inhuren. Het grote voordeel is dat ik dat dan niet iedere dag hoef te doen.’’
De Haan gaat daarnaast aan de slag als adviseur bij FC Emmen. ,,Als soort klankbord voor trainer Harry Sinkgraven, die ik goed ken. Misschien sta ik soms op het veld, dat weet ik nog niet. Als jonge trainer kan ik me voorstellen dat je af en toe behoefte hebt aan iemand om af en toe mee te praten. In mijn tijd als trainer van Heerenveen had ik ook zo’n iemand. Hij kwam niet uit de voetbalwereld. Een keer in de maand praatten we met elkaar. Niet eens over voetbal, maar bijvoorbeeld over groepsprocessen. Dat is prettig.’’
‘Sluit club niet uit’
En stel, stel dat zich nog een club meldt voor Foppe de Haan. ,,Een club sluit ik niet op voorhand uit, maar dan moet het wel iets heel moois zijn.’’ Hij herhaalt de vraag. ,,Ajax of AZ?’’ Even blijft het stil om zichzelf bedenktijd te gunnen.
,,Kijk, AZ is een prachtige club en Ajax is een fantastische uitdaging. Alleen vind ik dat het weinig zin heeft om te filosoferen over iets wat niet aan de orde is. Dus doe ik dat ook niet. Pas als ze je vragen is er reden om erover na te denken. In dat geval zal ik eerst met mezelf moeten overleggen. En daarna ook met mijn vrouw.’’
En een scc is tenminste een leukere erfenis dan een krakkemikkig tafeltje wat 40 jaar geleden op de vlooienmarkt gekocht is.quote:Op vrijdag 15 mei 2009 11:40 schreef MaxPower het volgende:
Het kunnen natuurlijk ook familieleden zijn die op de kaart van de overledene een ander familielid mee willen nemen (kleinzoon op kaart van opa). En soms gaat het om mensen die al 15 jaar naast elkaar op de tribune zitten en vrienden zijn geworden. Vaak zijn er dan wel andere vrienden die graag bij die groep willen zitten. Echte lijkenpikkerij zal denk ik niet zo heel veel gebeuren.
quote:"Gefeliciteerd met de KNVB Beker. Kreeg tranen in me ogen toen ik Jeffrey Talan zag op het podium, het zal wel de laatste keer zijn dat hij zoiets kan meemaken met Heerenveen."
"Ik neem aan dat jullie al wisten dat Jeffrey een kwaadaardige tumor in zijn hersenen heeft en daarvan niet meer kan genezen"
Idd zeer triest nieuws. Dit had ik niet verwachtquote:Op zondag 17 mei 2009 22:47 schreef vitessezuid113 het volgende:
[..]
![]()
heel erg triest dit maar zo zie je nog meer hoe sport en emotie dicht bij elkaar liggen.
ik heb er nu 4 (waren met z'n tweeen). Half elf al weer terug in Den Haag, het werd me een beetje te gek om weer naar Heerenveen te gaan voor de huldiging omdat ik dit weekend al bijna 10 uur in de trein heb gezeten. Alleen al om die reden terecht. Ik kan het nog steeds niet helemaal geloven, gelukkig heb ik de foto's nog. Ik zat trouwens in vak T, en kon het prima zien, inderdaad mooi en gezellig stadion, De Kuip, eindelijk eens van binnen gezien.quote:Op zondag 17 mei 2009 23:22 schreef Irritatie100 het volgende:
Gefeliciteerd!!
Ik moest werken op vak R en ik kon gewoon de hele wedstrijd zien () en ik moet zeggen: ik heb me prima vermaakt. Prima sfeer in het vak, leuke wedstrijd en ik heb er nog zo'n Soll-ie-ed dwaan? shirt aan over gehouden ook
Wow, dat wist ik niet.quote:Op zondag 17 mei 2009 22:47 schreef vitessezuid113 het volgende:
[..]
![]()
heel erg triest dit maar zo zie je nog meer hoe sport en emotie dicht bij elkaar liggen.
quote:Op maandag 18 mei 2009 00:27 schreef tong80 het volgende:
Gefeliciteerd SCH
Ik heb genoten van de wedstrijd
Vreselijk..quote:Op zondag 17 mei 2009 22:47 schreef vitessezuid113 het volgende:
[..]
![]()
heel erg triest dit maar zo zie je nog meer hoe sport en emotie dicht bij elkaar liggen.
quote:Op maandag 18 mei 2009 09:34 schreef BliksemSchigt het volgende:
Jezus, dat van Talan wist ik ook niet. Hoe triest
.
Mooie prestatie van Heerenveen!
ach, anders gingen jeuring en pahlplatz. Maar heel triest.quote:Op maandag 18 mei 2009 09:44 schreef Suijk het volgende:
En ik vond het vooraf nogal vreemd dat Talan op dat podium moest. Erg zeg...
NOS staat ook een klein stukje, verder nog niks van gezien.quote:Op maandag 18 mei 2009 11:11 schreef ASroma het volgende:
staat er nog ergens uitgebreid die huldiging? op omrop fryslan staat ook maar een klein stukkie
quote:Uit de Sportweek van 27 april, interview met Jeffrey en Ricky Talan;
En wat is een versleten knie (van Jeffrey), vergeleken met de recente rampspoed die Ricky trof? "Je hoort dat ik stotter? Ik ben onlangs geopereerd, ze hebben een tumor weggehaald uit mijn hoofd."
Jeffrey: "Hij heeft een héél zware tijd gehad."
Ricky: "Maar de operatie is goed gegaan. Vijf volle jaren kankervrij zijn, dat is nu mijn doel van mijn leven. Ik krijg bestraling, maar ik voel me niet echt slecht. Werk alweer, tennis alweer. En met logopedie moet dat stotteren ook weer verdwijnen."
Ja, ben wel blij dat ik op T zat. Achter de goals en ik heb echt alles kunnen zien. Ben achteraf ook wel blij dat ik trein 6 had, want bij het weggaan stonden allemaal mensen te wachten (in de regen), sommige zouden een uur later dan ik vertrekken, maar konden nog langen wachten omdat wij al 50 minuten later weggingen. En uiteindelijk kwamen twee groepen vlak voordat de wedstrijd begon nog binnen. En het voordeel van die vroege trein was ook dat we betere plaatsen hadden.quote:Op maandag 18 mei 2009 00:52 schreef ranja het volgende:
Ah, geweldig. Kon vanuit van QQ bijna niet zien wat er bij één doel gebeurde, maar gelukkig waren de penalties wel aan de goede kant. Hersi
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wat een adrenaline... Het lukt me niet om te leren voor mijn tentamens...
17 mei 2009: Bekerfinale: s.c. Heerenveen - FC Twente 2-2 (5-4)
quote:Trond Sollied verraste vriend en vijand door Viktor Elm op Twente’s spelmaker Viktor Elm te posteren. De tactische zet pakte goed uit, maar had ook bij de spelersgroep verbazing gewekt. ,,Viktor heeft nog nooit op die positie gespeeld. Viktor moest Elm in de as opvangen en als Perez zou gaan zweven, moesten Svec en Grindheim hem oppakken. Dat is geweldig gelukt. We hebben Perez niet gezien. Of we discussie gevoerd hebben over de tactiek? Nee, met Trond ga je niet in discussie. De man is een kei, ik heb dit seizoen tactisch enorm veel van hem geleerd.’’
http://www.sc-heerenveen.nl/web/show/id=42457/contentid=10285
Ja, inderdaad, wat anders?? Maar de mooiste zin is toch wel: "Viktor moest Elm opvangen in de as..."quote:Op maandag 18 mei 2009 13:18 schreef Sandyman het volgende:
Ik denk dat hij dit bedoelt:"Trond Sollied verraste vriend en vijand door Viktor Elm op Twente’s spelmaker Viktor Elm te posteren."
Maar wat een wedstrijd, ik ben nog aan het bijkomen. Na de wedstrijd uiteraard naar Heerenveen gegaan, echt heel gezellig daar, wat een feest!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |