OW... wist ik allemaal niet joh...quote:Op dinsdag 5 mei 2009 21:53 schreef swollywood het volgende:
Denk dat een ff naar Leeuwarden crossende 2cv er niet in zit gezien zijn hartklachten.![]()
Ik ben het zat! #2 Steun 2cv!
Ik ben er van overtuigd dat het dat wel is, dat grijze gebouw staat ook op googlemaps etcquote:Op woensdag 6 mei 2009 13:50 schreef swarmahoer het volgende:
ik denk hapsebaan/odiladijk, maar ben er niet erg van overtuigd... iemand n betere optie
de hoek klopt niet helemaal denk ik, en er staat ook 1 weg meer op google dan dat ik op de fotos kan zien, vandaar mn twijfelquote:Op woensdag 6 mei 2009 14:06 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Ik ben er van overtuigd dat het dat wel is, dat grijze gebouw staat ook op googlemaps etc
Denk wel dat het is.quote:Op woensdag 6 mei 2009 14:09 schreef swarmahoer het volgende:
[..]
de hoek klopt niet helemaal denk ik, en er staat ook 1 weg meer op google dan dat ik op de fotos kan zien, vandaar mn twijfel
Jij houd van rijden toch? leg hem bij 2cv neer, en knal dan over de afsluitdijk heen en weerquote:Op woensdag 6 mei 2009 14:31 schreef sander89 het volgende:
Geef eerst de rest nog een paar dagen de kans, anders haal ik hem wel weer op.
Dat word dan snelweg rijden en dat doe ik minder voor de lol.quote:Op woensdag 6 mei 2009 14:33 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Jij houd van rijden toch? leg hem bij 2cv neer, en knal dan over de afsluitdijk heen en weer
Kijkquote:Op woensdag 6 mei 2009 14:43 schreef sander89 het volgende:
[..]
Dat word dan snelweg rijden en dat doe ik minder voor mij lol.![]()
Snelweg is alleen handig om snel van A naar B te komen meestal.![]()
Gewoon lekker over de dijken en andere leuke (nieuwe) wegen ontdekken met de motor dat is veel leuker. [ afbeelding ]
quote:Op woensdag 6 mei 2009 14:58 schreef Maruna het volgende:
jeetje wat een movement, nu ligt ie weer bij dat vervelende Nijmegen in de buurt
Ja dat wel, maar hij gaat steeds heen en weer zonder er even tussen te komen liggen in het prachtige Oost Nederlandquote:
ik vind het ook wel leuk om hem er bij te hebben totdat ie weer opgehaald is eigelijkquote:Op woensdag 6 mei 2009 15:33 schreef Houniet het volgende:
Alleen als de stok onderweg is komt de naam van de user in de TT.
worden de TT's zo lang vanquote:Op woensdag 6 mei 2009 15:38 schreef swarmahoer het volgende:
[..]
ik vind het ook wel leuk om hem er bij te hebben totdat ie weer opgehaald is eigelijk
surequote:
users met meer dan 4 karakters mogen hem ook niet verplaatsen natuurlijkquote:Op woensdag 6 mei 2009 16:02 schreef Maruna het volgende:
Zie je het al voor je swarma:
FOK!Stok door Nederland #87: Westerhaar-Vriezenveensewijk (swarmahoer)
dat wordt 'm denk ik dan
zo kwam ik onderweg naar werk nog leuke gehucht tegen. weet alleen niet meer hoe heetquote:Op woensdag 6 mei 2009 16:06 schreef TARAraboemdijee het volgende:
Ik wil hem wel nogmaals in Westerdiepsterdallen (of Gasselterboerveenschemond) neerleggen, leuk met mijn nickname
en een stiekeme tvp geplaatst?quote:Op woensdag 6 mei 2009 20:15 schreef Laevid het volgende:
Even bijgelezen van Lith naar Cuijk..........
Jetztquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |