De show en presentatie zijn wel goed . De gasten zijn over het algemeen gewoon niet interessantquote:Op zaterdag 14 februari 2009 01:14 schreef Aoristus het volgende:
en een wat meer geinteresseerde Pauw, die man zit helemaal niet op zijn plek. Hij moet elke avond scoren en dat lukt 'm niet. Tegelijkertijd is hij te slecht om bij buitenhof te zitten.
Zijn kennis van zaken is sowieso bijzonder minimaal.. Zeker als je je bedenkt dat hij beroepsmatig al bijna een halve eeuw bezig is met de actualiteit.quote:Op zaterdag 14 februari 2009 01:14 schreef Aoristus het volgende:
en een wat meer geinteresseerde Pauw, die man zit helemaal niet op zijn plek. Hij moet elke avond scoren en dat lukt 'm niet. Tegelijkertijd is hij te slecht om bij buitenhof te zitten.
Het storende is vooral het format waar ze zich aan moeten houden, bij nova had je een minimale speling, maar dat is helemaal verdwenen bij P&W. Stel dat een gast zich beledigd of achtergesteld voelt.quote:Op zaterdag 14 februari 2009 01:17 schreef Pacmaniac het volgende:
[..]
De show en presentatie zijn wel goed . De gasten zijn over het algemeen gewoon niet interessant![]()
Het is een beetje een slap aftreksel van Barend en v Dorp . Met die eigewijze Mulder en leuke gasten was er altijd genoeg te beleven en vooral te lachen
Kennis van zaken is belangrijk, maar ook het doorvragen wat mij betreft. Dit is hetzelfde probleem als bij Barend en van Dorp m.i. Op een gegeven moment gelooft het publiek niet meer in de mensen en de gasten, omdat het al te vaak is langsgekomen.quote:Op zaterdag 14 februari 2009 01:18 schreef Twerk het volgende:
[..]
Zijn kennis van zaken is sowieso bijzonder minimaal.. Zeker als je je bedenkt dat hij beroepsmatig nal bijna een halve eeuw bezig is met de actualiteit.
Bij Buitenhof werd dat wel vaker duidelijk.. Bijvoorbeeld die uitzending over de evolutie-theorie en deskundigen de halve uitzending bezig zijn geweest hem te wijzen op zijn kinderlijke fouten.
Die koekebakker naast hem zullen we het maar niet over hebben.. Humor hebben ze ook beide totaal niet, ondanks de vele pogingen.
Vind ik niet. Het hele format van gasten die hun verhaal kunnen doen is prima . Alleen vind ik dat Jeroen Pauw wel op mag zouten en plaats maken voor een (afhankelijk van waar de actualiteit zich voor leent) deskundige.quote:Op zaterdag 14 februari 2009 01:22 schreef Aoristus het volgende:
[..]
Het storende is vooral het format waar ze zich aan moeten houden, bij nova had je een minimale speling, maar dat is helemaal verdwenen bij P&W. Stel dat een gast zich beledigd of achtergesteld voelt.
[..]
Kennis van zaken is belangrijk, maar ook het doorvragen wat mij betreft. Dit is hetzelfde probleem als bij Barend en van Dorp m.i. Op een gegeven moment gelooft het publiek niet meer in de mensen en de gasten, omdat het al te vaak is langsgekomen.
Misschien moet je ook niet elke dag iets nieuws willen presenteren, maar moet je een serie van feiten willen groeperen en dat willen scheiden van de overige gasten. Misschien is dat de vernieuwing die werkt.
Ik geloof nooit dat v. Rossem daar tijd voor vrij wil maken. Gelukkig is het amerikanisme een beetje terug aan het vloeien, zodat er wat tijd komt voor de eigen identiteit. Al die zgn. '' Amerikadeskundigen'' die de afgelopen jaren de revue passeerden, hebben totnutoe ongelijk gehad, inclusief die flapoor van het bureau Clingendael. Misschien zou het weer gewoon over normale zaken moeten gaan en niet over elke toevalserectie die op dat moment geldt. Amerika heeft bewezen een 3e wereldsland te zijn, laten we de rest van de wereld ook een kans gunnen.quote:Op zaterdag 14 februari 2009 01:34 schreef Pacmaniac het volgende:
[..]
Vind ik niet. Het hele format van gasten die hun verhaal kunnen doen is prima . Alleen vind ik dat Jeroen Pauw wel op mag zouten en plaats maken voor een (afhankelijk van waar de actualiteit zich voor leent) deskundige.
Dus v Rossum bijvoorbeeld meer uitnodigen als het gaat over historische zaken. De situatie in Amerika Max Westerman. De economische crisis een hoogleraar economie etc.
Nu zitten er vaak gasten die gewoon inhoudelijk geen reet te melden hebben maar wel een kwartier tot 20 minuten aan het woord zijn.
Daarnaast veel meer aandacht voor wat écht belangrijk en actueel is.
Kan ons het nou schelen wat de moeder van een van die jongens die dreigtelefoontjes vinden van het hele gebeuren. Bij voorbaat weet je al dat ze het straatje van zoonlief wil schoonvegen dus totaal niet interessant voor de kijker
Mwah, zulke gasten vind ik juist het meest interessant. Ik wil mensen zien die die dag in het nieuws zijn geweest en daar over komen vertellen. Nick & Simon vallen daar dus niet onder, dat is meer Life & Cooking-materiaal (of De Wereld Draait Door).quote:Op zaterdag 14 februari 2009 01:34 schreef Pacmaniac het volgende:
Daarnaast veel meer aandacht voor wat écht belangrijk en actueel is.
Kan ons het nou schelen wat de moeder van een van die jongens die dreigtelefoontjes vinden van het hele gebeuren. Bij voorbaat weet je al dat ze het straatje van zoonlief wil schoonvegen dus totaal niet interessant voor de kijker![]()
quote:Op zaterdag 14 februari 2009 01:46 schreef Veerboot het volgende:
[..]
Mwah, zulke gasten vind ik juist het meest interessant. Ik wil mensen zien die die dag in het nieuws zijn geweest en daar over komen vertellen. Nick & Simon vallen daar dus niet onder, dat is meer Life & Cooking-materiaal (of De Wereld Draait Door).
Die gasten verzorgen de muziek in een dergelijke show. Maar in feite vind ik dan dat je (net als bij BvD) die gasten niet ook nog eens aan tafel laten plaatsnemen om hun nieuwe album/ cd te promotenquote:Op zaterdag 14 februari 2009 01:46 schreef Veerboot het volgende:
[..]
Mwah, zulke gasten vind ik juist het meest interessant. Ik wil mensen zien die die dag in het nieuws zijn geweest en daar over komen vertellen. Nick & Simon vallen daar dus niet onder, dat is meer Life & Cooking-materiaal (of De Wereld Draait Door).
Ik wil kennis consumeren. Diepgravende analyses van politieke en economische schaakspellen. Een voorzitter van een bewonerscommissie in een probleemwijk zoiets. Je wist van te voren toch wat die moeder zou gaan zeggen of was je oprecht verbaast?quote:Op zaterdag 14 februari 2009 01:58 schreef Twerk het volgende:
Ik vind hetgeen wat die moeder heeft te melden veel relevanter dan wat ingestudeerde PR-taal van burgemeesters of een lokale korpschef.
Ach, als je kennis wil consumeren dan zit je sowieso verkeerd. Dan kun je in dat uur beter een goede docu. kijken of een boek lezen dan een oppervlakkig praatje van 11 minuten per gast.. Of voor actuelere zaken een krant of betere alternatieven op Tv.quote:Op zaterdag 14 februari 2009 02:07 schreef Pacmaniac het volgende:
[..]
Ik wil kennis consumeren. Diepgravende analyses van politieke en economische schaakspellen. Een voorzitter van een bewonerscommissie in een probleemwijk zoiets. Je wist van te voren toch wat die moeder zou gaan zeggen of was je oprecht verbaast?![]()
Daarnaast niet relevant. Het is een incident big deal. Als je emotie en menselijk drama wilt kun je toch ook gewoon afstemmen op sbs 6 Hart v Nederland. Die kunnen dat veel beter. Al dat onrecht aghossie
Waarom niet op TV? Bij de BBC maar ook dichterbij zoals bij onze zuiderburen zijn er wel dergelijke kwaliteitsprogramma. Het hoeft geen intellectueel gekakel te zijn maar we zijn volwassenen toch?quote:Op zaterdag 14 februari 2009 02:09 schreef Twerk het volgende:
[..]
Ach, als je kennis wil consumeren dan zit je sowieso verkeerd. Dan kun je in dat uur beter een goede docu. kijken of een boek lezen dan een oppervlakkig praatje van 11 minuten per gast..
Dan moet je bij Buitenhof wezen, maar dat willen de meeste mensen niet elke dag doordeweeks voor het slapen gaan. Die willen het net iets luchtiger, en dan is P&W perfect.quote:Op zaterdag 14 februari 2009 02:12 schreef Pacmaniac het volgende:
[..]
Waarom niet op TV? Bij de BBC maar ook dichterbij zoals bij onze zuiderburen zijn er wel dergelijke kwaliteitsprogramma. Het hoeft geen intellectueel gekakel te zijn maar we zijn volwassenen toch?
Ik zei toch ook "of betere alternatieven op tv' ?quote:Op zaterdag 14 februari 2009 02:12 schreef Pacmaniac het volgende:
[..]
Waarom niet op TV? Bij de BBC maar ook dichterbij zoals bij onze zuiderburen zijn er wel dergelijke kwaliteitsprogramma. Het hoeft geen intellectueel gekakel te zijn maar we zijn volwassenen toch?
Iets luchtigers? Je bedoelt iets zonder enige vorm van inhoud & diepgang. Ik snap dat het niet al te zwaar moet zijn maar een beetje meer kwaliteit mag wel.quote:Op zaterdag 14 februari 2009 02:14 schreef Specularium het volgende:
[..]
Dan moet je bij Buitenhof wezen, maar dat willen de meeste mensen niet elke dag doordeweeks voor het slapen gaan. Die willen het net iets luchtiger, en dan is P&W perfect.
Ik snap je teleurstelling, maar in nederland om 23:00 een programma van een uur met veel diepgang en inhoud zal kijkcijfer-technisch onhaalbaar zijn voor de publieke omroep.quote:Op zaterdag 14 februari 2009 02:24 schreef Pacmaniac het volgende:
[..]
Iets luchtigers? Je bedoelt iets zonder enige vorm van inhoud & diepgang. Ik snap dat het niet al te zwaar moet zijn maar een beetje meer kwaliteit mag wel.
Dat ze haar zoon verdedigde is inderdaad te verwachten (hoewel ik haar wel redelijk realistisch vond, ze verdedigde hem niet tot in het uiterste), maar ze droeg toch ook wel een aantal punten aan die eerder nog niet naar buiten waren gekomen. Zoals dat die jongens al gelijk een bekentenis hadden gedaan, terwijl de burgemeester had gezegd van niet, etc.quote:Op zaterdag 14 februari 2009 01:55 schreef Pacmaniac het volgende:
Wat vindt je dan precies boeiend aan types als die moeder van dat joch? Je weet toch gewoon precies wat ze gaat vertellen. Daarnaast wat is de toegevoegde waarde t.o.v. de actualiteit wat die moeder wel of niet goed vindt aan de hele zaak? Eenzijdige berichtgeving gevoed door emoties![]()
Daarom...daarbij vond ik het maar een raar wijf. Die jongen had direct verteld wat hij gedaan had die dag (ik vraag me dan af, hoe gaat zo'n gesprek..."Nog wat gedaan vandaag?" "Mwoah, het 2e uur viel uit en ohja we hebben nog even die en die school bedreigd via de telefoon" ) en zij ziet vervolgens, zoals het hele land, de gecreërde paniek door de burgermeester al daar en ze kan de link niet leggen met het telefoontje.quote:Op zaterdag 14 februari 2009 15:00 schreef Loohcs het volgende:
Ik vond dat verhaal van die moeder wel heel erg voorspelbaar en het kwam ook de hele tijd op hetzelfde neer: "Het is wel erg wat hij heeft gedaan, maar hij wordt nu te hard aangepakt". En veel meer is er eigenlijk ook niet over te zeggen. Die 'vroege' bekentenis was wel in tegenspraak met 't verhaal van de burgemeester, maar ja, die kon er nu niet direct op reageren. Dus wie van de twee nu de waarheid spreekt weet je nog niet.
Het is ook lastig voor zo'n burgemeester. Als er iets gebeurd zou zijn hadden alle burgers ook weer op hun achterste poten gestaan als de gemeente niet genoeg had gedaan ter preventie.
Spreek uit als Em Barassingquote:Op maandag 16 februari 2009 22:15 schreef golfer het volgende:
Vanavond:
- Maria van der Hoeven, minister van Economische Zaken.
- Frits van Eerd, topman van de Jumbo supermarkten.
- De moeders van de twee Weesper tieners die morgen vrijkomen en hun advocaat Sam Bharasingh.
Kom nou, wie is hier nu de staatssecretaris? Als iemand wat antwoorden moet hebben, dan is zij het wel.quote:Op maandag 16 februari 2009 23:08 schreef qonmann het volgende:
tja niemand die weet wat te doen ..ook zij niet
Er is niemand die het weet ..Ook zij heeft de antwoorden niet .Ook Obama nietquote:Op maandag 16 februari 2009 23:11 schreef Aoristus het volgende:
[..]
Kom nou, wie is hier nu de staatssecretaris? Als iemand wat antwoorden moet hebben, dan is zij het wel.
Excuus, ze is minister.quote:Op maandag 16 februari 2009 23:12 schreef qonmann het volgende:
[..]
Er is niemand die het weet ..Ook zij heeft de antwoorden niet .Ook Obama niet
Niemand die de oplossing weet.
Ik heb het gevoel dat ze geen idee heeft waar ze over praat...quote:Op maandag 16 februari 2009 23:16 schreef Suko het volgende:
Wouter Bos weet het eigenlijk ook niet, alhoewel ik hem wel wil geloven, maar die van der Hoeven is altijd al vaag geweest, zij geeft mij het idee althans dat ze het echt niet weet ondanks haar uitleg.
Ook hij weet het niet.quote:Op maandag 16 februari 2009 23:16 schreef Suko het volgende:
Wouter Bos weet het eigenlijk ook niet, alhoewel ik hem wel wil geloven, maar die van der Hoeven is altijd al vaag geweest, zij geeft mij het idee althans dat ze het echt niet weet ondanks haar uitleg.
Op onderwijs was het ook al geen feest.. Ik geloof dat ze zich destijds sterk wilde maken voor het intelligent designquote:Op maandag 16 februari 2009 23:19 schreef marcodej het volgende:
[..]
Ik heb het gevoel dat ze geen idee heeft waar ze over praat...
Heb het altijd al vreemd gevonden waarom zei op EZ gezet is.
Ja, dat bedoel ik eigenlijk ook.quote:Op maandag 16 februari 2009 23:21 schreef qonmann het volgende:
[..]
Ook hij weet het niet.
Ik geloof wel dat hij zijn best doet
Haha nee ik ook niet ..wel een Vomarquote:Op maandag 16 februari 2009 23:26 schreef Suko het volgende:
Nah, next, wij hebben geen Jumbo, zelfs niet in de regio, opzouten.
..geen one-stop-shopping voor Mariaquote:Op maandag 16 februari 2009 23:26 schreef Peter6000 het volgende:![]()
Dit is wel een scoop, Maria van der Hoeven doet haar boodschappen in verschillende winkels.
Dat horen wij ook wel.quote:Op maandag 16 februari 2009 23:35 schreef Peter6000 het volgende:
Het gaat er nu over of Maria van der Hoeven carnaval viert.
De kredietcrisis was blijkbaar niet zo'n leuk onderwerpquote:Op maandag 16 februari 2009 23:35 schreef Peter6000 het volgende:
Het gaat er nu over of Maria van der Hoeven carnaval viert.
Dat weet niemand, behalve dat hij geen voetbalplaatjes heeft, da's nieuws, echt wel.quote:Op maandag 16 februari 2009 23:37 schreef Toad het volgende:
Waarom kwam die vent van Jumbo eigenlijk?
Yasmin Trok...daar mag ik zeker geen grapjes over maken?quote:
Doet u maar...quote:Op maandag 16 februari 2009 23:41 schreef golfer het volgende:
[..]
Yasmin Trok...daar mag ik zeker geen grapjes over maken?
quote:Op maandag 16 februari 2009 23:47 schreef Aoristus het volgende:
eigenlijk is het best handig dat je contracten voor gedragingen van kinderen hebt. Zoiets zouden meer ouders formeel moeten vastleggen
Veel mensen blijven toch roepen om harde straffen terwijl het totaal buiten proporties is.quote:Op maandag 16 februari 2009 23:45 schreef Toad het volgende:
Volgens mij was iedereen er toch al vrijdag van overtuigd dat dit een behoorlijk opgeklopte mediahype is/was.
Ik hoop dat Maria van der Hoeven dit heeft opgepiktquote:Op maandag 16 februari 2009 23:49 schreef golfer het volgende:
[..]
Eigenlijk vanaf het moment van conceptie totdat ze 21 worden ofzo.
Lijkt mij een prima plan.
Bij mij zou er in ieder geval een Hyves en FOK!-verbod voor kinderen in staan.
Het lijkt er wel op dat er een toer door Weesp gaat komen, om aan iedereen te vertellen hoe slecht ze zijn geweest.quote:Op maandag 16 februari 2009 23:53 schreef Toad het volgende:
Moeten die jongens morgen niet even langskomen voor hun verhaal?
Lekker belangrijk.quote:
quote:Op dinsdag 17 februari 2009 20:43 schreef golfer het volgende:
- Agnes Jongerius en Mark Rutte over de aanpak van de dreigende massawerkloosheid.
en dan hebben we Agnes ook nog..quote:Op dinsdag 17 februari 2009 23:08 schreef Veerboot het volgende:
Jezus, wat een pannenkoek die hoofdredacteur
Idemquote:Op dinsdag 17 februari 2009 23:26 schreef Gulo het volgende:
Allerjezus wat is die Jongerius een ambetant onrepresentatief wijf zeg. Bah bah. Ik heb het normaal ook helemaal niet op Rutte, maar in dezen heeft hij toch mijn sympathie.
Zoiemand heb je nodig, of had je liever Kok terug gehad?quote:Op dinsdag 17 februari 2009 23:36 schreef Specularium het volgende:
Agnes had wel een punt over het feit dat het niet mag dat er nu allerlei ongewenste zooi
wordt doorgedrukt omdat iedereen schreeuwt dat we aan de afgrond staan.
Verder is ze bloedirritant.
wat bedoel je met wulps?quote:Op dinsdag 17 februari 2009 23:39 schreef Crushly het volgende:
lijkt me een wulps ding, die Ricky
gorgina verbaan.quote:Op dinsdag 17 februari 2009 23:42 schreef Gulo het volgende:
zo die ene dame is ook behoorlijk onbeschaamd met die opmerking over die flaporen...
Even zoeken op 'wellustig' is niet in je opgekomen?quote:Op dinsdag 17 februari 2009 23:43 schreef Adothehague het volgende:
[..]
RESULTAAT
wulps bn, bw wellustig
laat ik nou ook niet weten wat wellustig is.
ik blijf niet bezig.quote:Op dinsdag 17 februari 2009 23:46 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Even zoeken op 'wellustig' is niet in je opgekomen?
Jaap van der Scheur, Herman Bode en Arie Groenevelt.. Dat waren helden!quote:Op dinsdag 17 februari 2009 23:37 schreef Aoristus het volgende:
[..]
Zoiemand heb je nodig, of had je liever Kok terug gehad?
Hoe oud ben jij eigenlijk?quote:Op dinsdag 17 februari 2009 23:47 schreef Suko het volgende:
[..]
Jaap van der Scheur, Herman Bode en Arie Groenevelt.. Dat waren helden!
Vind je?quote:Op dinsdag 17 februari 2009 23:46 schreef qonmann het volgende:
Haha die telegraafman lult iedereen onder tafel
Niet echt piep maar mijn pa was van dát hout, good man, ouwe echte PvdA-er, wij werden er mee opgevoed.quote:
Pardon?quote:Op dinsdag 17 februari 2009 23:52 schreef Adothehague het volgende:
oei, zingen gaat haar niet goed af.
quote:Op dinsdag 17 februari 2009 23:52 schreef Adothehague het volgende:
oei, zingen gaat haar niet goed af.
Vandaar dat je die mensen kan oplepelen. Tussen Domela Nieuwenhuizen en Kok zit bij mij een groot zwart gatquote:Op dinsdag 17 februari 2009 23:52 schreef Suko het volgende:
[..]
Niet echt piep maar mijn pa was van dát hout, good man, ouwe echte PvdA-er, wij werden er mee opgevoed.
Je commentaar wordt op een goudschaaltje gewogen, zoals altijdquote:Op woensdag 18 februari 2009 00:03 schreef tong80 het volgende:
Moet ik naar de herhaling kijken of moet ik dat mezelf niet aandoen ?
Dat is geen bevredigend antwoordquote:Op woensdag 18 februari 2009 00:04 schreef Aoristus het volgende:
[..]
Je commentaar wordt op een goudschaaltje gewogen, zoals altijd
je bevredigt jezelf maarquote:
Zei de laatste hoer waar ik aanklopte ook.quote:
Rot toch op om iedereen HOER te noemen .quote:Op woensdag 18 februari 2009 00:51 schreef tong80 het volgende:
Wat een kuthoer die blonde snol
Wat een blonde kutprostitué die blonde dame van slechte zeden.quote:Op woensdag 18 februari 2009 00:53 schreef qonmann het volgende:
[..]
Rot toch op om iedereen HOER te noemen .
Zielig fiiguur![]()
quote:Op woensdag 18 februari 2009 00:56 schreef tong80 het volgende:
Vreselijk die Telegraaf man.
Willen rechtse actualiteit terwijl hun lezers zitten te rukken op Jan Smit en Frans Bauer
Dat is de Telegraaf.. veel schreeuwen en onderhand de grootste pauperkrant van nederland zijn.. Zelfs zwervers lezen de spits, terwijl de (gratisch uitgedeelde) telegrafen overal liggenquote:Op woensdag 18 februari 2009 01:00 schreef BartUlft het volgende:
wat een mongool die telegraaf gast, eerst al bij de jakhalzen van dwdd en nu hierbij.
nog steeds geen idee wat die omroep wil veranderen, niks is goed bij die gast in medialand, maar hij wil wel overal op tv komen pffff... zak ff lekker in de stront telegraaf!
Dat viel idd mee.. die gasten speelde behoorlijk.. Zij zong ook niet beroerd.quote:Op woensdag 18 februari 2009 01:04 schreef tong80 het volgende:
Goeie gitaristen bij Rickie
Verder kan ze heel hard schreeuwen
quote:Op woensdag 18 februari 2009 01:02 schreef Twerk het volgende:
[..]
Zelfs zwervers lezen de spits, terwijl de (gratisch uitgedeelde) telegrafen overal liggen
Die buschauffeuse roept bij mij de vraag op hoe chauffeurs door hun gedrag agressie bij passagiers oproepen. Ik zat laatst in een (bijna lege) bus, en achter mij zat iemand muziek te luisteren, hetgeen in de bus hoorbaar was. De chauffeuse kwam naar hem toe, en zei op zeer dringende wijze tegen die jongen dat hij zijn muziek uit moest zetten, want anders moest hij zijn bus uit. Toen ze langs mij liep, terug naar het chauffeursplaats voelde ik agressie in me opkomen, vanwege de onbeschofdheid van haar.quote:Vanavond:
- Ronald Plasterk over zijn Zuidpoolreis en de crisis.
- Buschauffeuse Henny Kras, mishandeld en beroofd.
- Wim 'The Iceman' Hof beklom Kilimanjaro in korte broek.
Ja zo jammerquote:Op woensdag 18 februari 2009 14:09 schreef Aoristus het volgende:
Wat een teleurstelling, ik keek ook de herhaling en ik ving op dat ze met Leo Blokhuis is getrouwd. Wat een wansmaak! Leo Youth for Christ top 2000 a gogo Blokhuis. Ik had meer van haar verwacht
Val ik ff van de sofa, dat wist ik niet, heb het een en ander nagelezen. Maar hij blijft een goeie qua muziekweetjes en zo, dat dan weer wel.quote:Op woensdag 18 februari 2009 14:09 schreef Aoristus het volgende:
Wat een teleurstelling, ik keek ook de herhaling en ik ving op dat ze met Leo Blokhuis is getrouwd. Wat een wansmaak! Leo Youth for Christ top 2000 a gogo Blokhuis. Ik had meer van haar verwacht
Hij heeft nog 4 kinderen ook en hij is tenminste 11 jaar ouder.. some catch huh?quote:Op woensdag 18 februari 2009 21:06 schreef Suko het volgende:
[..]
Val ik ff van de sofa, dat wist ik niet, heb het een en ander nagelezen. Maar hij blijft een goeie qua muziekweetjes en zo, dat dan weer wel.
Vanavond dus weeeeeeeeeeeeer Plasterk, niet van de buis te meppen!
quote:Wim 'The Iceman' Hof beklom Kilimanjaro in korte broek.
Heb ik al op at5 gezien, aandachttrekker, zou hij dat nou ook doen als niemand er vanaf weet?quote:Op woensdag 18 februari 2009 22:11 schreef sander89 het volgende:
[..]
Dit stukje wil ik zeker zien misschien zap ik daarna weg.
Niet meer hoor.quote:Op woensdag 18 februari 2009 22:59 schreef Specularium het volgende:
Ah! Geluid is wel brak.
Yeah, Supertramp.quote:Op woensdag 18 februari 2009 23:02 schreef qonmann het volgende:
crise ..what crise !
zou je denken jaquote:Op woensdag 18 februari 2009 23:05 schreef Aoristus het volgende:
je gaat toch geen buschauffeur aanvallen
De 104 nog wel, die heb ik vroeger vaak nodig gehadquote:
Van mij mag het en dat meen ik echt.quote:Op woensdag 18 februari 2009 23:09 schreef Sloggi het volgende:
Die buschauffeurs moeten gewoon een dubbelloops jachtgeweer onder hun toonbankje tapen. Probleem opgelost.
dan had er weer een advocaat bij gezeten:(quote:Op woensdag 18 februari 2009 23:11 schreef Tism het volgende:
Jammer dat de daders niet aan tafel zitten, ik zou hun verhaal wel eens willen horen!..
die doen niet aan advocaten, die zijn maar lastig. Vele vuisten maken licht werk enzoquote:Op woensdag 18 februari 2009 23:14 schreef qonmann het volgende:
[..]
het waren weer marokkanen blijkbaar ?
Dat maakt 't wat mij betreft niet minder interessant..quote:Op woensdag 18 februari 2009 23:13 schreef Wup het volgende:
[..]
dan had er weer een advocaat bij gezeten:(
Ja, dat heet een F-cultuur, moet je maar eens wat van Pinto lezen.quote:Op woensdag 18 februari 2009 23:16 schreef Ronaldsen het volgende:
Ze zouden toch eens hersenonderzoek moeten doen bij die agressieve aapjes, er moet toch iets te ontdekken zijn waar die idiote agressie vandaan komt. Stukje evolutie gemist ofzo
Ja volgende keer netjes politiek correct doodzwijgen dat het om mocrootjes gaatquote:Op woensdag 18 februari 2009 23:17 schreef teamlead het volgende:
hm.. viel halverwege dat gesprek met die dame binnen.... jammer dat ik het niet helemaal heb kunnen zien.
Beetje jammer dat het tegen het einde dan weer gaat over de afkomst van de daders in plaats van de impact op het slachtoffer
Het beste zit in Marokko zelf, die landgenoten van dat riftuig hier hebben geen noodzaak te verkassen. En verder zeg ik er maar niks over, ik wil straks kalmpjes de nacht in.quote:Op woensdag 18 februari 2009 23:16 schreef Ronaldsen het volgende:
Ze zouden toch eens hersenonderzoek moeten doen bij die agressieve aapjes, er moet toch iets te ontdekken zijn waar die idiote agressie vandaan komt. Stukje evolutie gemist ofzo
jammer he dat het weer marrokanan waren.quote:Op woensdag 18 februari 2009 23:18 schreef teamlead het volgende:
ow en Ronaldsen... zou je ajb willen ophouden met dit soort onnodige scheldwoorden? thnx
ja dat wist ik ook niet. En Max gaat wel goed...quote:Op woensdag 18 februari 2009 23:18 schreef Toad het volgende:
Wel jammer dat het zo slecht gaat bij Llink.
Ach kom op stel je niet aan, het is een open discussie forum.quote:Op woensdag 18 februari 2009 23:18 schreef teamlead het volgende:
ow en Ronaldsen... zou je ajb willen ophouden met dit soort onnodige scheldwoorden? thnx
Is ook aan bod geweest.quote:hm.. viel halverwege dat gesprek met die dame binnen.... jammer dat ik het niet helemaal heb kunnen zien.
Beetje jammer dat het tegen het einde dan weer gaat over de afkomst van de daders in plaats van de impact op het slachtoffer
het interesseert me geen ruk dat het Marokkanen waren en het verbaast me ook niet. Maar dat is nog geen reden om "aapjes" als kwalificatie te gebruikenquote:Op woensdag 18 februari 2009 23:19 schreef qonmann het volgende:
[..]
jammer he dat het weer marrokanan waren.
Zwijg het maar dood
Hoe komt dat denk je?quote:Op woensdag 18 februari 2009 23:24 schreef sander89 het volgende:
14 en 15verrassend genoeg waren het ook nog Marokkanen.
![]()
Ze doen het wel erg goed in de statistiek als je kijkt naar uit welk land hun ouders komen.
Maandag bij opsporing verzocht waren het ook (bijna) allemaal licht getinte mannen.
Het is veruit de intelligentste man van het kabinet, maar een echte visie op onderwijs heeft hij helaas niet.quote:Op woensdag 18 februari 2009 23:26 schreef Aoristus het volgende:
En straks is Plasterk weg als minister. Ik wed dat het er zoeen is die heel snel vergeten wordt.
Wat maakt dat uit?quote:Op woensdag 18 februari 2009 23:26 schreef teamlead het volgende:lekker hypocriet van Witteman om zo door te zeuren over de verandering van karakter van de Avro... alsof de Vara nog socialistisch is...
ik denk dat je die weddenschap verliest... deze man zullen we nog vaak zien en horen...maar hopelijk (ook voor hem) niet meer in de politiekquote:Op woensdag 18 februari 2009 23:26 schreef Aoristus het volgende:
En straks is Plasterk weg als minister. Ik wed dat het er zoeen is die heel snel vergeten wordt.
op zich niets... maar de vara valt dus hetzelfde te "verwijten" als de Avro... en daar hoor je de heren niet overquote:
Jij noemt het 'mongolen', vind je dat wel netjes om te gebruiken?quote:Op woensdag 18 februari 2009 23:22 schreef teamlead het volgende:
[..]
het interesseert me geen ruk dat het Marokkanen waren en het verbaast me ook niet. Maar dat is nog geen reden om "aapjes" als kwalificatie te gebruiken
edit: toevoeging.. ik bedoelde met mijn opmerking níet dat de afkomst van de daders maar doodgezwegen moet worden, maar wel dat de discussie over de problemen met marokkanen afleidt van de gevolgen die de actie van deze mongolen op deze vrouw heeft en dat was nou net het deel dat we te weinig horen
De ontzuiling wordt nu dan ook aangegrepen om allerlei zenders toe te laten. Bij gebrek aan echte subculturen, krijg je dan ook een telegraafzender, maar vast ook een homozender, een bejaardenzender, etc.quote:Op woensdag 18 februari 2009 23:26 schreef teamlead het volgende:lekker hypocriet van Witteman om zo door te zeuren over de verandering van karakter van de Avro... alsof de Vara nog socialistisch is...
Ja, dus? Hun taak is gewoon kritische vragen te stellen, niet de eigen omroep te verdedigen.quote:Op woensdag 18 februari 2009 23:27 schreef teamlead het volgende:
[..]
op zich niets... maar de vara valt dus hetzelfde te "verwijten" als de Avro... en daar hoor je de heren niet over
Niet bij de publieke omroep in elk gevalquote:Op woensdag 18 februari 2009 23:27 schreef teamlead het volgende:
[..]
ik denk dat je die weddenschap verliest... deze man zullen we nog vaak zien en horen...maar hopelijk (ook voor hem) niet meer in de politiek
hun "kritische" vragen gingen toevallig alleen over de concurrentie?quote:Op woensdag 18 februari 2009 23:28 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Ja, dus? Hun taak is gewoon kritische vragen te stellen, niet de eigen omroep te verdedigen.
Hij heeft nog geen enkele omroep toegelaten he.quote:Op woensdag 18 februari 2009 23:28 schreef Aoristus het volgende:
[..]
Plasterk is slim genoeg dat je hem niet kan verwijten dat hij zich aan de wet houdt, maar iedereen weet dat hij de publieke omroep aan het slopen is.
altijd, P&W een bolwerk waar links op kan bouwen & vertrouwenquote:Op woensdag 18 februari 2009 23:30 schreef teamlead het volgende:
[..]
hun "kritische" vragen gingen toevallig alleen over de concurrentie?
Het is maar een voorbeeldquote:Op woensdag 18 februari 2009 23:30 schreef teamlead het volgende:
[..]
hun "kritische" vragen gingen toevallig alleen over de concurrentie?
Hij is wel de beleidsmaker. Als je onvoorwaardelijke tolerantie uitstraalt, dan krijg je shit terug. Iedereen kan dat bedenken.quote:Op woensdag 18 februari 2009 23:30 schreef Toad het volgende:
[..]
Hij heeft nog geen enkele omroep toegelaten he.
Maar het zou ook een beetje raar zijn als hij nu opeens snel allemaal regeltjes veranderd tijdens het proces.
ik snap ook niet waarom ze dit soort mafkezen maar steeds uitnodigen.quote:Op woensdag 18 februari 2009 23:33 schreef teamlead het volgende:
waarom krijgt deze man nog aandacht trouwens
Dat is inderdaad deze idioot.quote:Op woensdag 18 februari 2009 23:35 schreef Ronaldsen het volgende:
Deze gast liet zich toch anaal 'schoonspoelen' met een fontein in een vijver in een park?
Wat toen helemaal verkeerd af liep?
Of is dat een andere gast
hm.. volgens mij is dat inderdaad ook deze gast jaquote:Op woensdag 18 februari 2009 23:35 schreef Ronaldsen het volgende:
Deze gast liet zich toch anaal 'schoonspoelen' met een fontein in een vijver in een park?
Wat toen helemaal verkeerd af liep?
Of is dat een andere gast
Dan zal hij ook wel een zender willenquote:Op woensdag 18 februari 2009 23:35 schreef Ronaldsen het volgende:
Deze gast liet zich toch anaal 'schoonspoelen' met een fontein in een vijver in een park?
Wat toen helemaal verkeerd af liep?
Of is dat een andere gast
Linkje?quote:Op woensdag 18 februari 2009 23:35 schreef Ronaldsen het volgende:
Deze gast liet zich toch anaal 'schoonspoelen' met een fontein in een vijver in een park?
Wat toen helemaal verkeerd af liep?
Of is dat een andere gast
Ik dacht SCHquote:
Nou vooruit, De Stunt van de Iceman. Scroll naar halverwege.quote:Op woensdag 18 februari 2009 23:35 schreef Toad het volgende:
Hij heeft faam en naam in de hele wereld Suko.
Gedwongen opnames zijn lastig te regelen tegenwoordig.quote:Op woensdag 18 februari 2009 23:42 schreef Suko het volgende:
Vroeger werd iemand daarvoor opgenomen, paviljoen 3 of zo.
quote:Op woensdag 18 februari 2009 23:40 schreef Suko het volgende:
[..]
Nou vooruit, De Stunt van de Iceman. Scroll naar halverwege.
Electroshocks. Dubbele dosis.quote:Op woensdag 18 februari 2009 23:42 schreef Suko het volgende:
Vroeger werd iemand daarvoor opgenomen, paviljoen 3 of zo.
Inderdaad ja, de straal van de fontein heeft z'n hele darmen doorboortquote:Op woensdag 18 februari 2009 23:47 schreef mcyodogg het volgende:
Wacht even, hij ging bijna dood, omdat hij zo nodig op een fontein moest zitten?
Ik ga morgen vast oefenen, heb toch vrij en het vriest niet meer.quote:Op woensdag 18 februari 2009 23:48 schreef DrDentz het volgende:
Ahahahaa![]()
Dat fonteinverhaal![]()
en dan: "Ja, maar zonder pioniers kom je nergens."
over 20 jaar zitten we allemaal op fonteinen
Tip: "Het nemen van een lavement op de fontein moet dus dringend ontraden worden; niet alleen vanwege de hoge druk, maar ook de slechte bacteriologische kwaliteit van het Vondelparkwater maakt ieder bad zeer riskant." Bron Zal elders niet veel beter zijn.quote:Op woensdag 18 februari 2009 23:48 schreef DrDentz het volgende:
Ahahahaa![]()
Dat fonteinverhaal![]()
en dan: "Ja, maar zonder pioniers kom je nergens."
over 20 jaar zitten we allemaal op fonteinen
Wel leuk de bron vermelden bij een fonteinquote:Op woensdag 18 februari 2009 23:51 schreef Suko het volgende:
[..]
Tip: "Het nemen van een lavement op de fontein moet dus dringend ontraden worden; niet alleen vanwege de hoge druk, maar ook de slechte bacteriologische kwaliteit van het Vondelparkwater maakt ieder bad zeer riskant." Bron Zal elders niet veel beter zijn.
Ze heeft al te vaak en te lang gezwegen.. Zo lang zelfs dat dat haar baan kostte.quote:Op donderdag 19 februari 2009 18:11 schreef qonmann het volgende:
Vogelaar is inderdaad gek ..iedereen met enig verstand zou gezwegen hebben ..
Hoop dat ze stiekem ook Jort hebben uitgenodigd.
Vogelaar zit bij DWDD vanavond.quote:Op donderdag 19 februari 2009 18:11 schreef qonmann het volgende:
Vogelaar is inderdaad gek ..iedereen met enig verstand zou gezwegen hebben ..
Hoop dat ze stiekem ook Jort hebben uitgenodigd.
Oh jaquote:Op donderdag 19 februari 2009 18:13 schreef Specularium het volgende:
[..]
Vogelaar zit bij DWDD vanavond.
Ziet er interessant uitquote:Pauw & Witteman - 19 februari 2009
Te gast: Neelie Kroes, Frits Wester en Marjon van Royen.
Frits Wester over boek Vogelaar
Frits Wester, parlementair verslaggever voor RTL4, geeft zijn mening over het boek 'Twintig maanden knettergek' van ex-minister Ella Vogelaar.
Keiharde verwijten Neelie Kroes aan Frankrijk
Europees commissaris Neelie Kroes haalt snoeihard uit naar Frankrijk en andere landen die met subsidies banen binnen hun eigen land willen houden.
Marjon van Royen over geweld in Mexico
NOS-correspondent Marjon van Royen ging naar Mexico om reportages te maken over de oorlog tussen drugkartels.
Als Vogelaar moet komen omdat er dan enkel dames zijn, dan laat ze maar lekker thuisblijven.quote:Op donderdag 19 februari 2009 18:50 schreef qonmann het volgende:
Jammer dat Ella zelf niet kon/durfde..3 dames hadden ze dan gehad
Het is vaak het één of het ander. NOVA, DWDD of P&W.quote:Op donderdag 19 februari 2009 18:50 schreef qonmann het volgende:
Jammer dat Ella zelf niet kon/durfde..3 dames hadden ze dan gehad
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |