Daarom...daarbij vond ik het maar een raar wijf. Die jongen had direct verteld wat hij gedaan had die dag (ik vraag me dan af, hoe gaat zo'n gesprek..."Nog wat gedaan vandaag?" "Mwoah, het 2e uur viel uit en ohja we hebben nog even die en die school bedreigd via de telefoon" ) en zij ziet vervolgens, zoals het hele land, de gecreërde paniek door de burgermeester al daar en ze kan de link niet leggen met het telefoontje.quote:Op zaterdag 14 februari 2009 15:00 schreef Loohcs het volgende:
Ik vond dat verhaal van die moeder wel heel erg voorspelbaar en het kwam ook de hele tijd op hetzelfde neer: "Het is wel erg wat hij heeft gedaan, maar hij wordt nu te hard aangepakt". En veel meer is er eigenlijk ook niet over te zeggen. Die 'vroege' bekentenis was wel in tegenspraak met 't verhaal van de burgemeester, maar ja, die kon er nu niet direct op reageren. Dus wie van de twee nu de waarheid spreekt weet je nog niet.
Het is ook lastig voor zo'n burgemeester. Als er iets gebeurd zou zijn hadden alle burgers ook weer op hun achterste poten gestaan als de gemeente niet genoeg had gedaan ter preventie.
Spreek uit als Em Barassingquote:Op maandag 16 februari 2009 22:15 schreef golfer het volgende:
Vanavond:
- Maria van der Hoeven, minister van Economische Zaken.
- Frits van Eerd, topman van de Jumbo supermarkten.
- De moeders van de twee Weesper tieners die morgen vrijkomen en hun advocaat Sam Bharasingh.
Kom nou, wie is hier nu de staatssecretaris? Als iemand wat antwoorden moet hebben, dan is zij het wel.quote:Op maandag 16 februari 2009 23:08 schreef qonmann het volgende:
tja niemand die weet wat te doen ..ook zij niet
Er is niemand die het weet ..Ook zij heeft de antwoorden niet .Ook Obama nietquote:Op maandag 16 februari 2009 23:11 schreef Aoristus het volgende:
[..]
Kom nou, wie is hier nu de staatssecretaris? Als iemand wat antwoorden moet hebben, dan is zij het wel.
Excuus, ze is minister.quote:Op maandag 16 februari 2009 23:12 schreef qonmann het volgende:
[..]
Er is niemand die het weet ..Ook zij heeft de antwoorden niet .Ook Obama niet
Niemand die de oplossing weet.
Ik heb het gevoel dat ze geen idee heeft waar ze over praat...quote:Op maandag 16 februari 2009 23:16 schreef Suko het volgende:
Wouter Bos weet het eigenlijk ook niet, alhoewel ik hem wel wil geloven, maar die van der Hoeven is altijd al vaag geweest, zij geeft mij het idee althans dat ze het echt niet weet ondanks haar uitleg.
Ook hij weet het niet.quote:Op maandag 16 februari 2009 23:16 schreef Suko het volgende:
Wouter Bos weet het eigenlijk ook niet, alhoewel ik hem wel wil geloven, maar die van der Hoeven is altijd al vaag geweest, zij geeft mij het idee althans dat ze het echt niet weet ondanks haar uitleg.
Op onderwijs was het ook al geen feest.. Ik geloof dat ze zich destijds sterk wilde maken voor het intelligent designquote:Op maandag 16 februari 2009 23:19 schreef marcodej het volgende:
[..]
Ik heb het gevoel dat ze geen idee heeft waar ze over praat...
Heb het altijd al vreemd gevonden waarom zei op EZ gezet is.
Ja, dat bedoel ik eigenlijk ook.quote:Op maandag 16 februari 2009 23:21 schreef qonmann het volgende:
[..]
Ook hij weet het niet.
Ik geloof wel dat hij zijn best doet
Haha nee ik ook niet ..wel een Vomarquote:Op maandag 16 februari 2009 23:26 schreef Suko het volgende:
Nah, next, wij hebben geen Jumbo, zelfs niet in de regio, opzouten.
..geen one-stop-shopping voor Mariaquote:Op maandag 16 februari 2009 23:26 schreef Peter6000 het volgende:![]()
Dit is wel een scoop, Maria van der Hoeven doet haar boodschappen in verschillende winkels.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |