Ja, ja.quote:Op zondag 4 januari 2009 15:58 schreef Meki het volgende:
[..]
Nee andersom, Hamas zijn verzetshelden.
Good point.quote:Op zondag 4 januari 2009 18:05 schreef Meki het volgende:
Moeten ze Israel dan erkennen ?.
Israel erkent ze ook niet als gesprekspartners.
60 jaar bezetting, en het weigeren van voedsel en medicijnen en het geheel buitenstoten van Gaza van de hele buitenwereld.quote:Op zondag 4 januari 2009 18:05 schreef John.Milton het volgende:
Meki leg me nu eens uit waarom Hamas dan die raketten lanceert. Als ze toch geen kwaad kunnen doen wat ik dan het nut van het lanceren van die dingen?
Rest van het artikelquote:Barack Obama's chances of making a fresh start in US relations with the Muslim world, and the Middle East in particular, appear to diminish with each new wave of Israeli attacks on Palestinian targets in Gaza. That seems hardly fair, given the president-elect does not take office until January 20. But foreign wars don't wait for Washington inaugurations.
Obama has remained wholly silent during the Gaza crisis. His aides say he is following established protocol that the US has only one president at a time. Hillary Clinton, his designated secretary of state, and Joe Biden, the vice-president-elect and foreign policy expert, have also been uncharacteristically taciturn on the subject.
But evidence is mounting that Obama is already losing ground among key Arab and Muslim audiences that cannot understand why, given his promise of change, he has not spoken out. Arab commentators and editorialists say there is growing disappointment at Obama's detachment - and that his failure to distance himself from George Bush's strongly pro-Israeli stance is encouraging the belief that he either shares Bush's bias or simply does not care.
quote:Op zondag 4 januari 2009 17:54 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Laat het nu eens tot die botte kop van je doordringen dat een aanval een aanval is. Ongeacht of die raketten 4 meter of 40 km ver komen; of ze nou geen gewonden of 100 doden veroorzaken. Het is en blijft een daad van agressie.
Lul er toch niet telkens omheen manquote:Op zondag 4 januari 2009 17:59 schreef Meki het volgende:
[..]
En de Israelische daad is zeker van liefheid
Wat willen ze dan met die raketten bereiken, dat wordt me nog steeds niet duidelijk.quote:Op zondag 4 januari 2009 18:08 schreef Meki het volgende:
[..]
60 jaar bezetting, en het weigeren van voedsel en medicijnen en het geheel buitenstoten van Gaza van de hele buitenwereld.
Correct. Men vergeet altijd te zeggen dat er haast dagelijks zelfmoordterroristen die in Gaza zijn gerecruteerd zich in Israel laten ontploffen.quote:Op zondag 4 januari 2009 18:04 schreef rja het volgende:
[..]
Ja, ja.
Door die flut raketten op Israël te schieten is Hamas de oorlog zelf begonnen.
Hamas is zelf de baas in Gaza, hun verantwoordelijk voor de burgers in Gaza nemen ze niet.
De haat voor Israël is belangrijker, dan de burgers in Gaza.
Protest tegen Israelische bezetting en dat ze eens op moeten houden van Gaza isoleren en dat ze de hele bevolkingsgroep isoleren en terroriseren.quote:Op zondag 4 januari 2009 18:09 schreef John.Milton het volgende:
[..]
Wat willen ze dan met die raketten bereiken, dat wordt me nog steeds niet duidelijk.
Vals. De hamas is hier direct mee begonnen nadat Israel als teken van goodwill en op weg naar vrede de Gaza strook had teruggegeven.quote:Op zondag 4 januari 2009 18:08 schreef Meki het volgende:
[..]
60 jaar bezetting, en het weigeren van voedsel en medicijnen en het geheel buitenstoten van Gaza van de hele buitenwereld.
Niet erg constructieve wijze van het voeren van protest als je het mij vraagt. Zeker omdat die raketten volgens jou helemaal niets uithalen.quote:Op zondag 4 januari 2009 18:10 schreef Meki het volgende:
[..]
Protest tegen Israelische bezetting en dat ze eens op moeten houden van Gaza isoleren en dat ze de hele bevolkingsgroep isoleren en terroriseren.
In de Haaretz was daar al een artikel over geschreven.quote:Op zondag 4 januari 2009 18:07 schreef Meki het volgende:
BBC ontmaskert IDF-propaganda
Correct. En heel betreurenswaardig idd.quote:Op zondag 4 januari 2009 18:11 schreef damian5700 het volgende:
[..]
In de Haaretz was daar al een artikel over geschreven.
En het lanceren van raketten helpt hoe dat op te lossen ?quote:Op zondag 4 januari 2009 18:08 schreef Meki het volgende:
[..]
60 jaar bezetting, en het weigeren van voedsel en medicijnen en het geheel buitenstoten van Gaza van de hele buitenwereld.
Middels het overschrijven van Israëlische propaganda, vanuit hun luie stoel op de redactie. Een kant-en-klaar persbericht van de Israëlische ambassade copypasten is natuurlijk ook veel goedkoper voor de krant dan het verifiëren van de genoemde ‘feiten’. De dames en heren journalisten zijn zó lui dat ze er niet eens meer bijschrijven “volgens de Israëlische regering”. Het spreekt voor zich dat de Israëlische regering de enige is die aan het woord komt in de pro-Israëlische krant. Kranten in Israël, zoals Haaretz, doen het ironisch genoeg honderd keer beter.quote:Op zondag 4 januari 2009 18:11 schreef Roi het volgende:
[..]
Vals. De hamas is hier direct mee begonnen nadat Israel als teken van goodwill en op weg naar vrede de Gaza strook had teruggegeven.
Jah en dan ?? Moeten deze misstanden gebeuren op een bevolkingsgroep in Gaza ?quote:Op zondag 4 januari 2009 18:11 schreef damian5700 het volgende:
[..]
In de Haaretz was daar al een artikel over geschreven.
Leuk verhaaltje maar dat slaat natuurlijk niet op mijn reactie. Reageer DAAR is op.quote:Op zondag 4 januari 2009 18:15 schreef Meki het volgende:
[..]
Middels het overschrijven van Israëlische propaganda, vanuit hun luie stoel op de redactie. Een kant-en-klaar persbericht van de Israëlische ambassade copypasten is natuurlijk ook veel goedkoper voor de krant dan het verifiëren van de genoemde ‘feiten’. De dames en heren journalisten zijn zó lui dat ze er niet eens meer bijschrijven “volgens de Israëlische regering”. Het spreekt voor zich dat de Israëlische regering de enige is die aan het woord komt in de pro-Israëlische krant. Kranten in Israël, zoals Haaretz, doen het ironisch genoeg honderd keer beter.
Hamas zal Israel nooit hebben aangevallen als Gaza gewoon Gaza was, waar er vrede was waar de voedsel gewoon zijn dagelijkse behoeften aan de mensen kunnen geven. waar de Palestijnen gewoon samen kunnen zijn. Maar in plaats daarvan is de grens dicht ( beiden israel en Raffah ). en moeten de bevolkinsgroep zonder voedsel door de zware dagen heen moeten komen. dat is gewoon isolering en buitenpropotioneel en niet van de wetten van de wereld thuis.
Daardoor heeft Hamas de rakketjes die voor materiale schade hebben gezorgd.
http://www.a3rab.net/aljazeera-tv-live-online.htmlquote:Op zondag 4 januari 2009 18:12 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:
Heeft iemand nog die link met die live beelden trouwens?
Tnxquote:Op zondag 4 januari 2009 18:16 schreef Meki het volgende:
[..]
http://www.a3rab.net/aljazeera-tv-live-online.html
Wat Israël doet haalt ook helemaal niks uit. Situatie van oog om oog...quote:Op zondag 4 januari 2009 18:11 schreef John.Milton het volgende:
[..]
Niet erg constructieve wijze van het voeren van protest als je het mij vraagt. Zeker omdat die raketten volgens jou helemaal niets uithalen.
Astu.quote:Op zondag 4 januari 2009 18:12 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:
Heeft iemand nog die link met die live beelden trouwens?
Over de 6-maanden bestand tussen Hamas en Israelquote:Op zondag 4 januari 2009 18:16 schreef Roi het volgende:
[..]
Leuk verhaaltje maar dat slaat natuurlijk niet op mijn reactie. Reageer DAAR is op.
Hamas erkent geen enkel bestaansrecht voor Israël. De hoofddoelstelling van Hamas is de vernietiging van Israël.quote:Op zondag 4 januari 2009 18:15 schreef Meki het volgende:
Hamas zal Israel nooit hebben aangevallen als Gaza gewoon Gaza was, waar er vrede was waar de voedsel gewoon zijn dagelijkse behoeften aan de mensen kunnen geven. waar de Palestijnen gewoon samen kunnen zijn. Maar in plaats daarvan is de grens dicht ( beiden israel en Raffah ). en moeten de bevolkinsgroep zonder voedsel door de zware dagen heen moeten komen. dat is gewoon isolering en buitenpropotioneel en niet van de wetten van de wereld thuis.
Daardoor heeft Hamas de rakketjes die voor materiale schade hebben gezorgd.
Geld voor de raketten kun je aan je bevolking besteden. En wat het dorolaten van vreten betreft, misschien de "broeders" van Egypte eens vragen of het vreten daar niet langs kan ipv raketten af te schieten?quote:Op zondag 4 januari 2009 18:10 schreef Meki het volgende:
[..]
Protest tegen Israelische bezetting en dat ze eens op moeten houden van Gaza isoleren en dat ze de hele bevolkingsgroep isoleren en terroriseren.
Als we toch gaan copy/pasten:quote:Op zondag 4 januari 2009 18:18 schreef Meki het volgende:
[..]
Over de 6-maanden bestand tussen Hamas en Israel
Ook hier lezen we weer: "De afgelopen dagen zijn vanuit de Gazastrook tientallen raketten op Israël afgevuurd." Geen woord over de Israëlische aanvallen. Ook hier lezen we weer: "Israël heeft de extremisten 48 uur de tijd gegeven het verzet te staken, voordat wordt overgegaan tot een offensief." Dat suggereert: eigen schuld. En niets over dat Hamas hun bestand wilde verlengen wanneer Israël de grenzen van Gaza open zou gooien om hulp toe te laten.
Ja, zelfs wordt er weer gelogen: "Vorige week had Hamas een bestand opgezegd dat door bemiddeling van Egypte tot stand was gekomen." Hamas heeft namelijk helemaal niets opgezegd. Het bestand liep gewoon af, zoals door alle partijen was overeengekomen. Dat Hamas het bestand daarna met nog eens 24 uur had verlengd, wordt ook verzwegen.
De oorzaak van dit alles is simpelweg omdat de Gazanen op de verkeerde partij hebben gestemd. Onder druk van het Westen moest en zou Hamas meedoen met de verkiezingen, en Hamas won de verkiezingen. Wanneer u denkt dat het Westen belang hecht aan democratie vergist u zich enorm.
Schoenenquote:Op zondag 4 januari 2009 18:20 schreef Meki het volgende:
[ afbeelding ]
Honderden schoenen gegooid naar de ambtswoning van premier Engeland
quote:Op zondag 4 januari 2009 18:20 schreef Meki het volgende:
[ afbeelding ]
Honderden schoenen gegooid naar de ambtswoning van premier Engeland
Dat is het die gebieden ook het probleem. Daar lopen dezelfde figuren rond.quote:Op zondag 4 januari 2009 18:19 schreef Roi het volgende:
Je antwoord slaat weer kant noch wal Meki..
Laat maar zitten, dit heeft geen zin.
quote:Op zondag 4 januari 2009 18:19 schreef 0100 het volgende:
Israel is niet de enige die deze propaganda voert, ook hamas doet dit.
Moet er wel bij zeggen dat al die burger doden verschrikkelijk vind, maar niet alleen Israel maakt zich hier schuldig aan. Op dit moment zijn er geen "goede" en geen "slechte" is. Beide partijen spelen een smerig spelletje, zowel Israel als Hamas.
Daar wordt met geen woord geriekt naar de beschietingen van Israel in Gaza, dus niet echt betrouwbaar.quote:Op zondag 4 januari 2009 18:21 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Als we toch gaan copy/pasten:
-----------------------------------------
Met een nieuwe raketaanval is het bestand opnieuw geschonden.
In het zuiden van Israël is donderdag een uit de Gazastrook afgeschoten raket neergekomen. Dat heeft het Israëlische leger gemeld.
Met de beschieting, waarbij geen gewonden vielen, is opnieuw het bestand geschonden dat Israël heeft gesloten met de machthebbers in de Gazastrook. Het bestand ging een week geleden in en dinsdag schoot de Islamitische Jihad drie raketten op Israël af, als vergelding voor de dood van een van zijn commandanten op de Westoever. De verantwoordelijkheid voor de beschieting van donderdag werd niet direct opgeëist.
Bestand geldt niet voor Westoever
De commandant van de Islamitische Jihad werd dinsdag in Nablus op de Westoever doodgeschoten door Israëlische soldaten. Het bestand geldt niet voor de Westoever, maar de Islamitische Jihad beschouwde de inval waarbij zijn commandant werd gedood toch als een bestandsschending. Hamas, die het voor het zeggen heeft in de Gazastrook, zegt niet van plan te zijn op te treden tegen Palestijnse strijders die het bestand schenden.
Israël sloot woensdag in reactie op de raketbeschieting van de dag daarvoor een aantal grensovergangen met de Gazastrook, die op grond van het bestand juist weer waren geopend.
http://www.dag.nl/buitenl(...)-hamas-wankelt-59622
Gaafquote:Op zondag 4 januari 2009 18:20 schreef Meki het volgende:
[ afbeelding ]
Honderden schoenen gegooid naar de ambtswoning van premier Engeland
Dan maakt hij heel goed kans op een baan andersquote:Op zondag 4 januari 2009 18:23 schreef Document1 het volgende:
Meki, wilde jij niet ooit bij de Nederlandse politie?![]()
Er is hier door niemand beweerd dat hamas het bestand heeft opgezegd. Hamas heeft unilateraal besloten dat een nieuw staakt het vuren uitgesloten was.quote:Op zondag 4 januari 2009 18:18 schreef Meki het volgende:
[..]
Over de 6-maanden bestand tussen Hamas en Israel
Ook hier lezen we weer: "De afgelopen dagen zijn vanuit de Gazastrook tientallen raketten op Israël afgevuurd." Geen woord over de Israëlische aanvallen. Ook hier lezen we weer: "Israël heeft de extremisten 48 uur de tijd gegeven het verzet te staken, voordat wordt overgegaan tot een offensief." Dat suggereert: eigen schuld. En niets over dat Hamas hun bestand wilde verlengen wanneer Israël de grenzen van Gaza open zou gooien om hulp toe te laten.
Ja, zelfs wordt er weer gelogen: "Vorige week had Hamas een bestand opgezegd dat door bemiddeling van Egypte tot stand was gekomen." Hamas heeft namelijk helemaal niets opgezegd. Het bestand liep gewoon af, zoals door alle partijen was overeengekomen. Dat Hamas het bestand daarna met nog eens 24 uur had verlengd, wordt ook verzwegen.
De oorzaak van dit alles is simpelweg omdat de Gazanen op de verkeerde partij hebben gestemd. Onder druk van het Westen moest en zou Hamas meedoen met de verkiezingen, en Hamas won de verkiezingen. Wanneer u denkt dat het Westen belang hecht aan democratie vergist u zich enorm.
Ik had al antwoord gegeven op die vraag.quote:Op zondag 4 januari 2009 18:19 schreef Roi het volgende:
Je antwoord slaat weer kant noch wal Meki..
Laat maar zitten, dit heeft geen zin.
Wow.quote:Op zondag 4 januari 2009 18:20 schreef Meki het volgende:
[ afbeelding ]
Honderden schoenen gegooid naar de ambtswoning van premier Engeland
Als je in een glazenhuisje zit moet je niet met stenen gooien. En :quote:Hoe gaat dat gezegde ook al weer?
Ze zijn al jaren bezig om die flut raketten op Israël af te schieten, zelfs voor de isolatie.quote:[b]Op [url=http://forum.fok.nl/topic/1237903/1/50#64655067]
Hamas zal Israel nooit hebben aangevallen als Gaza gewoon Gaza was, waar er vrede was waar de voedsel gewoon zijn dagelijkse behoeften aan de mensen kunnen geven. waar de Palestijnen gewoon samen kunnen zijn. Maar in plaats daarvan is de grens dicht ( beiden israel en Raffah ). en moeten de bevolkinsgroep zonder voedsel door de zware dagen heen moeten komen. dat is gewoon isolering en buitenpropotioneel en niet van de wetten van de wereld thuis.
Daardoor heeft Hamas de rakketjes die voor materiale schade hebben gezorgd.
Nee, jij c/p't een tekst die al tientallen keren voorbij is gekomen in deze reeks. Geef hem een antwoord in je eigen bewoordingen.quote:Op zondag 4 januari 2009 18:24 schreef Meki het volgende:
[..]
Ik had al antwoord gegeven op die vraag.
De raketbeschietingen van Hamas was een represaille voor een actie van het Israëlische leger op de Westelijke Jordaanoever, dat buiten het bestand viel.quote:Op zondag 4 januari 2009 18:23 schreef Meki het volgende:
[..]
Daar wordt met geen woord geriekt naar de beschietingen van Israel in Gaza, dus niet echt betrouwbaar.
Dus omdat het niet in jouw straatje past is het ineens onbetrouwbaarquote:Op zondag 4 januari 2009 18:23 schreef Meki het volgende:
[..]
Daar wordt met geen woord geriekt naar de beschietingen van Israel in Gaza, dus niet echt betrouwbaar.
Israel is inderdaad fout bezig, maar Hamas echter ook. Heeft Hamas volgens jou ook een verantwoordelijkheid in deze "oorlog" en zijn ze fout bezig, of is Israel voor 100% schuldig?quote:Op zondag 4 januari 2009 18:30 schreef Meki het volgende:
De realiteit in Gaza
This is an aid worker from norway he is also a doctor explaining the reality in gaza and what is happening to the Palestinians.
Beiden zijn fout bezig, alleen vrede is de enige uitweg.quote:Op zondag 4 januari 2009 18:34 schreef 0100 het volgende:
[..]
Israel is inderdaad fout bezig, maar Hamas echter ook. Heeft Hamas volgens jou ook een verantwoordelijkheid in deze "oorlog" en zijn ze fout bezig, of is Israel voor 100% schuldig?
Beide zijn inderdaad fout bezig.quote:Op zondag 4 januari 2009 18:36 schreef Meki het volgende:
[..]
Beiden zijn fout bezig, alleen vrede is de enige uitweg.
Moslims hebben eigen geloof en de Joden hebben eigen geloof.
Alleen is de agressie van Israel wat we zien in Gaza de agressie van duizenden dorstige piranha's tegen een kudde vissen als ik het zo mag noemen.
Beiden heb ik al genoemd, maar de agressie is toch van Israel begonnen, 60 jaar geleden 30 jaar geleden 20 jaar 10 jaar en een week geleden.quote:Op zondag 4 januari 2009 18:39 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Beide zijn inderdaad fout bezig.
En toch heb je het alleen maar over de agressie van Israel. Nergens rep je over de agressie van Hamas.
Werkelijk ?quote:Op zondag 4 januari 2009 18:41 schreef Meki het volgende:
[..]
Beiden heb ik al genoemd, maar de agressie is toch van Israel begonnen, 60 jaar geleden 30 jaar geleden 20 jaar 10 jaar en een week geleden.
En voor het gemak laat je de beschietingen van Hamas met meer dan 5000 raketten ten tijde van een bestand maar even weg?quote:Op zondag 4 januari 2009 18:41 schreef Meki het volgende:
[..]
Beiden heb ik al genoemd, maar de agressie is toch van Israel begonnen, 60 jaar geleden 30 jaar geleden 20 jaar 10 jaar en een week geleden.
Je kunt toch wel gewoon Israel op zijn daden beoordelen? Natuurlijk is hamas fout, dat is een gegeven. Blijft de vraag hoe Israel met met de Palestijnen om gaat. Dat hamas fout is maakt toch niet dat je zelf maar even helemaal los mag gaan?quote:Op zondag 4 januari 2009 18:39 schreef StateOfMind het volgende:
Beide zijn inderdaad fout bezig.
En toch heb je het alleen maar over de agressie van Israel. Nergens rep je over de agressie van Hamas.
Wie er begonnen is is niet eens meer belangrijk in dit conflict; daar duurt het al veel te lang voor.quote:Op zondag 4 januari 2009 18:41 schreef Meki het volgende:
[..]
Beiden heb ik al genoemd, maar de agressie is toch van Israel begonnen, 60 jaar geleden 30 jaar geleden 20 jaar 10 jaar en een week geleden.
Dat komt omdat die raketten volgens Meki geen kwaad kunnen doen, omdat het speelgoedraketten zijn. Dan mag het wel.quote:Op zondag 4 januari 2009 18:49 schreef Apfelsaft het volgende:
[..]
En voor het gemak laat je de beschietingen van Hamas met meer dan 5000 raketten ten tijde van een bestand maar even weg?
Speelgoedraketten die ten minste 4 Israëliërs doden ja.quote:Op zondag 4 januari 2009 18:53 schreef John.Milton het volgende:
[..]
Dat komt omdat die raketten volgens Meki geen kwaad kunnen doen, omdat het speelgoedraketten zijn. Dan mag het wel.
Ik heb al diverse keren gezegd dat Israel OOK fout zit. Figuren als meki zien alleen maar Israel als enige boosdoener, als enige agressor, als enige veroorzaker.quote:Op zondag 4 januari 2009 18:50 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Je kunt toch wel gewoon Israel op zijn daden beoordelen?
Daarom hoop ik ook echt dat Israël gewoon doorgaat met waar ze nu mee bezig zijn ......quote:Op zondag 4 januari 2009 18:52 schreef Meki het volgende:
In de Marokkaanse hoofdstad Rabat was zondag een grote betoging. Schattingen over het aantal demonstranten liepen uiteen van enkele tienduizenden tot een miljoen.
Dus pommes frites als compromis is wat jou betreft geen optie?quote:Op zondag 4 januari 2009 19:02 schreef RAVW het volgende:
[..]
Daarom hoop ik ook echt dat Israël gewoon doorgaat met waar ze nu mee bezig zijn ......
Van mij mogen ze de WAR of TERROR zo als ze dat mooi in de VS zeggen gewoon eens goed aan pakken..
Niet zo als de VS en EU dat doen..
Maar HARD to GET geen medelijden hebben met de onschuldige mensen.
Als ik een ratten plaag in mijn huis heb ga ik ook niet denken bij het strooien van gif dat ik misschien de kat van de buurvrouw hier mee wel eens om kan leggen......
Mijn doel is de ratten weg te hebben hoe dan ook
zo moet je handelen.. niet dat SOFTIE GELUL zo als we hier in de EU doen.
Zo lang we over dat soort dingen praten gebeurt er niet.....
Zie maar eens hoe ISRAËL nu de inval in zet ...... maandag komen pas de EU ministers bij elkaar om te praten er over .......... Wat praten tegen de tijd dat de EU klaar is met praten dan is de gaza strook alleen nog maar terug te vinden in onze toekomst geschiedenis boeken. ....
Ik ben niet pro Israël maar weet wel dat die gasten geen loze beloftes maken ... hun gaan er voor geen gelul maar gewoon gaan ...
Dit was mijn mening hier over ...
Muziek is haram.quote:Op zondag 4 januari 2009 18:58 schreef 0100 het volgende:
Speciaal voor de palestijnen opgenomen, word de nieuwe hit van 2009![]()
quote:Op zondag 4 januari 2009 19:04 schreef SingleCoil het volgende:
Ik ben nu verschillende malen in Israel geweest, ik heb er zowel Palestijnse als joodse kennisen opgedaan. Wat ik van die mensen hoor is dat ze vooral veiligheid willen. Voor zover ik kan zien doet israel vooral z'n best om die veiligheid te bieden. Als één van de buurlanden jouw vernietiging tot doel heeft en alle vredelivende initiatieven steeds weer met rakketten beantwoord dan lijkt mij maar één oplossing mogelijk.
Als de bewoners van de Gaza-strook zelf de Hamas er even uit zouden gooien zou het probleem zó opgelost zijn. Nu ze dat weigeren krijgen ze er van langs. Jammer, erg jammer.
Maar niet onredelijk.
ach er zijn wel options hoorquote:Op zondag 4 januari 2009 19:06 schreef Pappie_Culo het volgende:
[..]
Dus pommes frites als compromis is wat jou betreft geen optie?
Ik denk dat het moraal onder de Palestijnen de laatste decennia tot zo'n absoluut dieptepunt is gezakt dat je je daar maar niet al te veel van moet voorstellen. Als je in wezen opgesloten zit in een groot concentratiekamp dan heb je weinig om op te hopen. Feitelijk zijn hele generaties Palestijnen opgegroeid als vluchteling. Israël zal enorm veel concessies moeten doen wil je de Palestijnen weer enigszins van organisaties als Hamas kunnen wegtrekken.quote:Op zondag 4 januari 2009 19:08 schreef Apfelsaft het volgende:
[..]
![]()
Denk zelf ook dat de vernietiging van Hamas en zijn terroristische praktijken voordeel zal opleveren voor beide partijen, zowel Palestijnen als Joden.
quote:Op zondag 4 januari 2009 19:19 schreef RAVW het volgende:
Denk zelf ook niet dat er nog veel mensen echt achter de hamas staan.
maar ik heb die lui van de Hamas toch nooit begrepen ...
Ze hadden het zo goed aan kunnen pakken ...
Dan had misschien nu al heel Israël onder hun handen gezeten ...
Ze hadden gewoon moeten zorgen dat de handel van de gaza strook meer waarde voor de wereld betekenen dan wat er uit Israël komt dan hadden ze van zelf wel de grote landen achter hun gehad.
En dan had de gaza strook er zeker veel beter voor gestaan dan nu ..
Of je begint een grondoffensief natuurlijk.quote:Op zondag 4 januari 2009 19:30 schreef beantherio het volgende:
[..]
Ik denk dat het moraal onder de Palestijnen de laatste decennia tot zo'n absoluut dieptepunt is gezakt dat je je daar maar niet al te veel van moet voorstellen. Als je in wezen opgesloten zit in een groot concentratiekamp dan heb je weinig om op te hopen. Feitelijk zijn hele generaties Palestijnen opgegroeid als vluchteling. Israël zal enorm veel concessies moeten doen wil je de Palestijnen weer enigszins van organisaties als Hamas kunnen wegtrekken.
Lijkt op vuurwerkquote:Op zondag 4 januari 2009 19:40 schreef venomsnake het volgende:
wtf is dit voor rotzooi trouwens?
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Niet de rest van de wereld hoor.quote:Op zondag 4 januari 2009 19:38 schreef Apfelsaft het volgende:
[..]Je wilt niet weten wat voor hightech apparatuur er allemaal in Israël gemaakt wordt. Israël zal altijd de steun van de rest van de wereld krijgen.
Goeie vraag...ik heb geen idee...is dit clustermunitie? Zal wel niet, maar ik heb echt geen idee...quote:Op zondag 4 januari 2009 19:40 schreef venomsnake het volgende:
wtf is dit voor rotzooi trouwens?
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
This image from an Italian documentary allegedly shows U.S. forces using white phosphorus in Iraq in November 2004. The documentary alleges troops used white phosphorus shells "in a massive and indiscriminate way" against civilians during the offensive in Fallujah.quote:Op zondag 4 januari 2009 19:40 schreef venomsnake het volgende:
wtf is dit voor rotzooi trouwens?
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
http://www.msnbc.msn.com/id/10064711/#storyContinuedquote:Pentagon officials say white phosphorus was used as a weapon against insurgent strongholds during the battle of Fallujah last November, but deny an Italian television news report that it was used against civilians.
Lt. Col. Barry Venable, a Pentagon spokesman, said Tuesday that while white phosphorus is most frequently used to mark targets or obscure a position, it was used at times in Fallujah as an incendiary weapon against enemy combatants.
White phosphorus is a colorless-to-yellow translucent wax-like substance with a pungent, garlic-like smell. The form used by the military ignites once it is exposed to oxygen, producing such heat that it bursts into a yellow flame and produces a dense white smoke. It can cause painful burn injuries to exposed human flesh.
Hmmm, als dat klopt dan is het dus 100% tegen civilians gericht. Bah....quote:Op zondag 4 januari 2009 19:42 schreef Monidique het volgende:
[..]
This image from an Italian documentary allegedly shows U.S. forces using white phosphorus in Iraq in November 2004. The documentary alleges troops used white phosphorus shells "in a massive and indiscriminate way" against civilians during the offensive in Fallujah.[ afbeelding ]
[..]
http://www.msnbc.msn.com/id/10064711/#storyContinued
Ik kan het mis hebben hoor, maar zijn dit geen flaires die hittezoekende projectielen weg houd bij tanks.quote:Op zondag 4 januari 2009 19:40 schreef venomsnake het volgende:
wtf is dit voor rotzooi trouwens?
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Lijkt mij waarschijnlijk...quote:Op zondag 4 januari 2009 19:45 schreef Mr_Memory het volgende:
[..]
Ik kan het mis hebben hoor, maar zijn dit geen flaires die hittezoekende projectielen weg houd bij tanks.![]()
Ik dacht zo iets gehoord te hebben op tv.
Hmz, lijkt er wel op als ik die foto zo zie..quote:Op zondag 4 januari 2009 19:42 schreef Monidique het volgende:
[..]
This image from an Italian documentary allegedly shows U.S. forces using white phosphorus in Iraq in November 2004. The documentary alleges troops used white phosphorus shells "in a massive and indiscriminate way" against civilians during the offensive in Fallujah.[ afbeelding ]
[..]
http://www.msnbc.msn.com/id/10064711/#storyContinued
wie kiest voor guerillia-technieken zet zijn eigen burgerbevolking als strijdmiddel in. Bah, inderdaad.quote:Op zondag 4 januari 2009 19:44 schreef capricia het volgende:
[..]
Hmmm, als dat klopt dan is het dus 100% tegen civilians gericht. Bah....
Als het dit geweest is, was het allang besproken op TV, dit is heel smerig spul.quote:Op zondag 4 januari 2009 19:42 schreef Monidique het volgende:
[..]
This image from an Italian documentary allegedly shows U.S. forces using white phosphorus in Iraq in November 2004. The documentary alleges troops used white phosphorus shells "in a massive and indiscriminate way" against civilians during the offensive in Fallujah.[ afbeelding ]
[..]
http://www.msnbc.msn.com/id/10064711/#storyContinued
Als het nou zo simpel was.quote:Op zondag 4 januari 2009 19:38 schreef SingleCoil het volgende:
[..]
Of je begint een grondoffensief natuurlijk.
In Israel wonen ook heel veel palestijnen, die zijn helemaal niet zo aan de hamas. Het heeft dus eigenlijk helemaal niks te maken met wel of niet palestijn, maar met wel of niet terrorist.
Ik dacht iets gehoord te hebben dat ze die dingen gebruikt hebben om mijnen velden en andere ongewenst projectielen weg te halen.quote:Op zondag 4 januari 2009 19:44 schreef capricia het volgende:
[..]
Hmmm, als dat klopt dan is het dus 100% tegen civilians gericht. Bah....
quote:Op zondag 4 januari 2009 19:40 schreef venomsnake het volgende:
wtf is dit voor rotzooi trouwens?
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Wat wil je precies met die foto zeggen?quote:Op zondag 4 januari 2009 19:51 schreef ouderejongere het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
hier lijkt het nog het meeste op
Die agressors van Israël waren 9 jaar geleden in ons landquote:Op zondag 4 januari 2009 19:52 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Wat wil je precies met die foto zeggen?
Dat gaat omhoog, in Israel komt het naar beneden.
ah...tja...dan zal israel toch die 'bezetting van palestina' een keer op moeten geven.quote:Op zondag 4 januari 2009 19:47 schreef beantherio het volgende:
Het succes van Hamas en de bezetting door Israël van Palestina zijn feitelijk 1 op 1 met elkaar verbonden.
Stierenpoep, dit is gewoon een flare, een fakkel aan een parachute om vijandelijk terrein te verlichten, vaak ook ten onrechte aangezien voor UFO'squote:Op zondag 4 januari 2009 19:42 schreef Monidique het volgende:
[..]
This image from an Italian documentary allegedly shows U.S. forces using white phosphorus in Iraq in November 2004. The documentary alleges troops used white phosphorus shells "in a massive and indiscriminate way" against civilians during the offensive in Fallujah.[ afbeelding ]
[..]
http://www.msnbc.msn.com/id/10064711/#storyContinued
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |