klopt. had ik ook in mijn huis In NL. Het is wel lastig omdat je geen ruimte als bijkeuken hebt om jas op te hangen en je schoenen weg te zetten.quote:Op dinsdag 23 december 2008 20:15 schreef nicomart het volgende:
[..]
Dat je meteen de keuken binnenkomt, komt wel vaker voor, maar dit lijkt inderdaad meer op een voordeur. Hoewel er geen brievenbus inzit. Dus van de achterdeur naar de keuken, hadden wij vroeger ook gewoon.
En de vijver ligt niet meteen voor de deuren, hij ligt er toch echt een stuk naast. Maar door het perspectief lijkt het op deze foto wel zo te zijn.
Ik vond het huis een stuk leuker toen Gwywen het uitlegdequote:Op dinsdag 23 december 2008 20:15 schreef nicomart het volgende:
[..]
Dat je meteen de keuken binnenkomt, komt wel vaker voor, maar dit lijkt inderdaad meer op een voordeur. Hoewel er geen brievenbus inzit. Dus van de achterdeur naar de keuken, hadden wij vroeger ook gewoon.
En de vijver ligt niet meteen voor de deuren, hij ligt er toch echt een stuk naast. Maar door het perspectief lijkt het op deze foto wel zo te zijn.
sorryquote:Op dinsdag 23 december 2008 21:40 schreef Double-U het volgende:
[..]
Ik vond het huis een stuk leuker toen Gwywen het uitlegde
Gwywen is er nog wat van dat leuke comentaar over?quote:Op dinsdag 23 december 2008 22:15 schreef huismerk het volgende:
Deze TV staat echt handig, vraag me af hoe deze mensen TV kijken!
[ afbeelding ]
Hier
De nieuwste trent in Keukens voor het jaar 1975
[ afbeelding ]
hier
Ik zeg..... Ha-ri-BO!!!
[ afbeelding ]
hier
quote:Op woensdag 24 december 2008 01:57 schreef M.J. het volgende:
[ afbeelding ]
Tjah.. Als je dan je ex de deur uitzet, doe je het in ieder geval goed...
quote:Op woensdag 24 december 2008 01:57 schreef M.J. het volgende:
[ afbeelding ]
Tjah.. Als je dan je ex de deur uitzet, doe je het in ieder geval goed...
achter de gordijntjes zitten dus:quote:
en die veiligheidsdeur en kogelwerendglas geven al aan om wat voor buurt het gaatquote:De winkelruimte (circa 40m2) is bereikbaar via de hal middels een speciale veiligheidsdeur. De ruimte is voorzien van vloerbedekking, granol wandafwerking en systeemplafond, 2 paskamers en toonbank, meterkast voorzien van 8 groepen en 2 aardlekschakelaars. Het glas in de winkelruimte is kogelwerend.
en een speciale veiligheidsdeurquote:Op woensdag 24 december 2008 11:45 schreef Leipo666 het volgende:
[..]
achter de gordijntjes zitten dus:
[..]
en die veiligheidsdeur en kogelwerendglas geven al aan om wat voor buurt het gaat
Volgens mij was die vrachtwagen van de vorige bewoner en hebben de huidige bewoner ervoor gekozen om hun paard en wagen daar te stallen.quote:Op woensdag 24 december 2008 14:59 schreef Merel1808 het volgende:
Volgens mij moet je wel jarenlang je vrachtwagen op dat terras hebben staan wil je het zo verzakt krijgen
Wat een uitgeleefd hok zeg..quote:Op donderdag 25 december 2008 02:49 schreef Isabeau het volgende:
Knusse buurt:
[ afbeelding ]
Knus huisje (breek je nek niet)
[ afbeelding ]
Voor de kinderen die je in de kelder wilt oplsuiten:
[ afbeelding ]
Extra deuren zijn bij te bestellen, we hebben ze alvast voor u neergezet!
[ afbeelding ]
Niet voor niets 107.000
gelukkig ben je niet aan het generaliseren. mijn ouders wonen ook in een groot en duur huis maar wij hebben geen goedkope inrichting.quote:Op donderdag 25 december 2008 12:16 schreef JK het volgende:
Maar je weet hoe het is met rijke mensen, die zijn rijk doordat ze zo gierig en krenterig zijn als de pest. Ze willen geen geld uitgeven voor een fatsoenlijke stoel.
Dan laten zij het breed hangen, maar velen worden dus echt wel rijk door aan zichzelf te denken en niet aan anderen. Maar het is gewoon grappig dat ik ook als ik hier in het topic kijk veel dure huizen zie, maar een inrichting van lik m'n reet. Koop dan een iets goedkoper huis zodat de hypotheek wat lager ligt en besteed wat meer geld aan een mooie keuken, mooie badkamer en leuke inrichting. Een leuke inrichting hoeft niet veel geld te kosten (bij Ikea heb je bijv. al leuke spullen voor weinig geld), maar wat ik hier regelmatig in het topic zie bij die dure huizen is echt te triest voor woorden.quote:Op donderdag 25 december 2008 12:28 schreef Fortitudo het volgende:
[..]
gelukkig ben je niet aan het generaliseren. mijn ouders wonen ook in een groot en duur huis maar wij hebben geen goedkope inrichting.
Misschien zijn die foto's wel gemaakt op maandag en zou die stoel dinsdag opgehaald worden door een 2e handswinkel om hem op te knappen. Misschien staat die stoel daar wel te wachten tot het weekend was en zoonlief er mee aan de slag kon om hem te maken. Misschien willen ze die stoel zelfs met 3 poten houden omdat er emotionele waarde aan zit. Kan jou het nou bommen waarom die stoel er staat! Als jij het huis koopt issie pleitequote:Op donderdag 25 december 2008 13:06 schreef JK het volgende:
[..]
Dan laten zij het breed hangen, maar velen worden dus echt wel rijk door aan zichzelf te denken en niet aan anderen. Maar het is gewoon grappig dat ik ook als ik hier in het topic kijk veel dure huizen zie, maar een inrichting van lik m'n reet. Koop dan een iets goedkoper huis zodat de hypotheek wat lager ligt en besteed wat meer geld aan een mooie keuken, mooie badkamer en leuke inrichting. Een leuke inrichting hoeft niet veel geld te kosten (bij Ikea heb je bijv. al leuke spullen voor weinig geld), maar wat ik hier regelmatig in het topic zie bij die dure huizen is echt te triest voor woorden.
Als je een huis van 750.000 euro hebt (en eigenlijk is dat niet eens echt veel geld ofzo), waarom laat je dan een stoel met 3 poten staan? Weg dat ding, koop een nieuwe, je hebt toch zat geld!
Of een mechanisch ventilatie systeem?quote:Op donderdag 25 december 2008 13:08 schreef JK het volgende:
[..]
Hause? Gaaf, Duitse versie?
Zijn dat lampen op dat plaatje of rookmelders?
Dat is om aan de andere kant van de tafel te komen natuurlijk.quote:Op donderdag 25 december 2008 13:17 schreef k_man het volgende:
Villa in Wassenaar met handig opgestelde eettafel;
[ afbeelding ]
Wat heb je nog aan die schuifpui?
Nah, idd, waarom zou je ook in godsnaam dit in je huis willenquote:Op donderdag 25 december 2008 12:51 schreef huismerk het volgende:
Ik houd van Coldplay tot U2 maar ook van System of a down tot sepultura... Jij houd van Frans Bauer tot Gerard Joling en van Heino tot Jan Smit aha - Ik heb een brede smaak en jij heb een brede wansmaak!
Hier nog meer ahem....
In ieder geval beter als elke keer van die verhoging afpleuren als je een beetje lomp bentquote:Op donderdag 25 december 2008 16:34 schreef Atreidez het volgende:
[..]
Nah, idd, waarom zou je ook in godsnaam dit in je huis willen
[ afbeelding ]
Lijkt wel de scheidingswand van big brother arm en rijk
Je moet toch wat bij split-level idd. Een muur plaatsen gaat zwaar ten koste van de ruimtelijkheid.quote:Op donderdag 25 december 2008 16:45 schreef nicomart het volgende:
[..]
In ieder geval beter als elke keer van die verhoging afpleuren als je een beetje lomp bent
En daar doen we het voor!quote:Op donderdag 25 december 2008 17:44 schreef qwerty_x het volgende:
mijn oprechte dank & complimenten aan de posters in deze serie
zelden zo veel gelachen - zowel om de foto's als de commentaren
Dat moet er eentje van de Hulk zijnquote:Op donderdag 25 december 2008 21:17 schreef Gwywen het volgende:
[..]
En daar doen we het voor!![]()
Ik vond er vandaag ook nog eentje.
Arme baby...![]()
[ afbeelding ]
Link
Post jij eens iets leuks dan?quote:Op donderdag 25 december 2008 21:48 schreef k_man het volgende:
Nou, een antikraakpand en een huis waarvan de bewoners duidelijk al verhuisd zijn... lekker boeiend.
Ik moet zeggen... dat doet hij meestal wel. (leuke dingen posten in dit topic)quote:Op donderdag 25 december 2008 21:58 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Post jij eens iets leuks dan?
Nou dan post ik toch niet meerquote:Op donderdag 25 december 2008 22:15 schreef Dromer het volgende:
[..]
Ik moet zeggen... dat doet hij meestal wel. (leuke dingen posten in dit topic)
En die huizen van jou waren idd nou niet bepaald 'breathtaking'.
(en nu niet zeggen dat ik dan maar iets leuk moet posten, hè?)
Zie de OP van deel 1.quote:Op donderdag 25 december 2008 21:58 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Post jij eens iets leuks dan?
ok doe maarquote:Op donderdag 25 december 2008 22:19 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Nou dan post ik toch niet meer?
Ik doe het niet voor mijn eigen vermaak hoor dus laat dan maar zitten.
Ik heb ook een ingelijst kledingstuk boven mijn bed hangenquote:Op woensdag 24 december 2008 18:41 schreef m-niki het volgende:
wat is dat toch met mensen die waanzinnig dure huizen te koop hebben staan en het inlijsten van kledingstukken:
Vrouwen vinden zo'n foto leuk. Maar een serieuze koper heeft natuurlijk geen zak aan zoietsquote:Op vrijdag 26 december 2008 11:35 schreef soapie het volgende:
[ afbeelding ]
Makelaar heeft een plusje verdiend, vind dit wel leuk gedaan!!!
Link
Dit is toch best een vet huis. Zeker de buitenkant en de ligging. De binnenkant gewoon er uit rammen en er iets nieuws voor in de plek jassen.quote:Op woensdag 24 december 2008 20:17 schreef huismerk het volgende:
[ afbeelding ]
SP inrichting in een VVD huis!
En totaal niet opgeruimd weer...quote:Op vrijdag 26 december 2008 16:50 schreef -sabine- het volgende:
Vreemd lelijk?
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
quote:Op vrijdag 26 december 2008 16:53 schreef Volpez het volgende:
[..]
En totaal niet opgeruimd weer...
Wat is dat met die mensen die niet even een klein beetje op kunnen ruimen voor de foto? En waarom zegt de makelaar daar dan niet eventjes wat van?
Mijn god.quote:Op vrijdag 26 december 2008 14:43 schreef Synthesist het volgende:
Vrouwen vinden zo'n foto leuk. Maar een serieuze koper heeft natuurlijk geen zak aan zoiets
Heb je misschien een link naar het huisje (in het geval dat het huismerk de eindejaarsloterij gaat winnen?)quote:Op vrijdag 26 december 2008 17:12 schreef -sabine- het volgende:
Een heel eigen w-eiland met huisje:
[ afbeelding ]
Linkquote:Op vrijdag 26 december 2008 17:29 schreef huismerk het volgende:
[..]
Heb je misschien een link naar het huisje (in het geval dat het huismerk de eindejaarsloterij gaat winnen?)
Dat kastje zie je wel vaker, maar wat mij opvalt: zit er nou behang op de muur bij het aanrecht??quote:Op vrijdag 26 december 2008 16:40 schreef -sabine- het volgende:
Kijkjes in de Fryske keukens/huizen:
Anders maak je een kastje om de geiser:
[ afbeelding ]
quote:Op vrijdag 26 december 2008 17:12 schreef -sabine- het volgende:
Een heel eigen w-eiland met huisje:
[ afbeelding ]
mijn godquote:Op vrijdag 26 december 2008 14:48 schreef maok het volgende:
We hadden geen geld meer voor behang dus hebben we de muren en het plafond maar voor geplakt met oude kranten:
[ afbeelding ]
Dat we geen geld meer hebben komt omdat we ons geld al hebben uitgegeven aan de zonnebrillen van piet, gelukkig kregen we omdat we er zoveel kochten er wel een kek rekje bij:
[ afbeelding ]
Onze keuken vonden we wat te mooi voor het huis, dus hebben we maar heel lelijk plakplastic op de kastjes geplakt en een niet bijpassend zeiltje op de vloer gelegd:
[ afbeelding ]
Allemaal in dit huis:
http://www.funda.nl/Woningaanbod/koop/detail/Fotos/?id=5ed3b8ee-0d32-44bb-96f3-2f653ebd29e3&objecttype=DetailKoopObject&imgnr=0
mocht je willen, in weet uit ervaring dat zulke huisjes juist enorm inbraakgevoelig zijnquote:Op vrijdag 26 december 2008 18:40 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Wat gaaf.
Helemaal self-supporting, af en toe even een boot met brandstof langsturen en voor de rest niks.
En je hoeft je deur niet op slot te doen.
grappig dit huis eens in het echt te zien. heb er nog in de voorbereiding aan gewerkt in 2002quote:Op vrijdag 26 december 2008 17:12 schreef -sabine- het volgende:
Een heel eigen w-eiland met huisje:
[ afbeelding ]
staan in balk tegen de N359 aan.....niet zo heel fraai gelegenquote:
dankjewel voor de info..... ..quote:Op vrijdag 26 december 2008 23:14 schreef Driekeerniks.be het volgende:
[..]
grappig dit huis eens in het echt te zien. heb er nog in de voorbereiding aan gewerkt in 2002
[..]
staan in balk tegen de N359 aan.....niet zo heel fraai gelegen
Geen last van kinderen met halloween, geen last van jehova's getuigen aan je deur.quote:Op vrijdag 26 december 2008 17:12 schreef -sabine- het volgende:
Een heel eigen w-eiland met huisje:
[ afbeelding ]
Die is niet zo moeilijk..quote:Op vrijdag 26 december 2008 16:48 schreef -sabine- het volgende:
Een kruipdoorsluipdoordouche................en hoe kijk je in die spiegel?
[ afbeelding ]
Linkje naar het "vreemd lelijk" huis?quote:Op vrijdag 26 december 2008 17:36 schreef -sabine- het volgende:
[..]
Link
Kzie dat ik er meer niet goed gedaan heb.![]()
Mochten er meer potentiële kopers op de kust zijn, dan zoek ik de linkjes op voor je.
Mooi. Alleen jammer dat je brievenbus 1 km verder staat op het vaste land.quote:Op vrijdag 26 december 2008 17:12 schreef -sabine- het volgende:
Een heel eigen w-eiland met huisje:
[ afbeelding ]
Lees de advertentie maar eens door. Er gaat een wereld voor je open!quote:Op zaterdag 27 december 2008 03:57 schreef Ixnay het volgende:
[..]
Mooi. Alleen jammer dat je brievenbus 1 km verder staat op het vaste land.
Ik vraag me wel af hoe je er stroom, gas en kabel krijgt.
met inpandig zebrapad:quote:Op donderdag 25 december 2008 13:17 schreef k_man het volgende:
Villa in Wassenaar met handig opgestelde eettafel;
De makelaar?quote:
dr is geen mat die wel bij die badkamer past.quote:Op zaterdag 27 december 2008 21:19 schreef M.J. het volgende:
[ afbeelding ]
Zo schat, laten we deze badmat nemen. Die past mooi bij de badkamer..
Ook lelijk..
Dus blijkbaar verbeeld ik het me allemaal maar.quote:met 2 en-suite schuifdeuren
Ik denk dat meisje in de deuropening. Wel een verdomd goedkoop huis zeg!!! vraagprijs 159k voor een flink huis met 5 slaapkamers, nette badkamer.. alleen die keuken kan beter, maar voor die prijs koop ik dat huis graag. Jammer dat het in Fryslan staat...quote:Op zaterdag 27 december 2008 20:51 schreef -sabine- het volgende:
[ afbeelding ]
Wie bedenkt het om de MyLittlePonies op een rijtje te zetten?
Ponniehuis
Ik vind het zeker niet goedkoop. Ook nog erg noordelijk gelegen, kleine tuin en weinig grond. Had eerder iets van 140.000 als vraagprijs verwacht.quote:Op zondag 28 december 2008 01:58 schreef JK het volgende:
[..]
Ik denk dat meisje in de deuropening. Wel een verdomd goedkoop huis zeg!!! vraagprijs 159k voor een flink huis met 5 slaapkamers, nette badkamer.. alleen die keuken kan beter, maar voor die prijs koop ik dat huis graag. Jammer dat het in Fryslan staat...
Misschien wel een probleempje met de hypotheek.quote:Op een van de mooiste locaties, nabij de rand van het sfeervolle dorp, en fraai omgeven door weilanden met oude eikenbomen, zeer mooi en rustig gelegen, ca. 10.000m² (ca. 1 hectare) groot BOUWPERCEEL met reeds een gedeeltelijk in aanbouw zijnde, vrijstaande WOONBOERDERIJ van ca. 750m³ met rieten kap. Tevens is er een bouwvergunning afgegeven voor een vrijstaand bijgebouw van ca. 8 x 12 meter t.b.v. garage/hobby/paardenstal e.d.
De grondkavel van ca. 10.000m² bestaat naast de nog aan te leggen tuin grotendeels uit weiland en tevens kan er nog aansluitend ruim 1,13 hectare weiland worden bijgekocht.
Naast de verleende bouwvergunning voor de woning en het bijgebouw is er ook voor de omliggende tuin een ontwerp gemaakt.
De door u nog verder af te te bouwen woning heeft de volgende indeling:
Beg.grond: entreepartij met toilet, straatgerichte woonkamer van ca. 47,5m² met een prachtig weids uitzicht over het glooiend landschap, een eetkeuken van ca. 20m² met aansluitend de bijkeuken, een ouderslaapkamer van ca. 18m² met eigen badkamer t.b.v. bad, douche, toilet e.d..
1e Verd.: 3 of 4 slaapkamers en een 2e badkamer.
2e Verd.: Zolderruimte met vele mogelijkheden.
Doordat de woning nog grotendeels moet worden gebouwd heeft u de mogelijkheid om geheel naar eigen wens e.e.a. te verwezenlijken.
Bouwtekeningen, vergunning e.d. zijn aanwezig en ter inzage.
quote:
Ik scrolde van beneden naar boven. Als je eerst die poezenmand ziet en daarna dat zithoekje, lijkt het laatste op een grote kattenmand, inclusief krabpaal.quote:
Jij snapt nog niet dat de lokatie één van de meest prijsbepalende zaken voor een woning is.quote:Op zondag 28 december 2008 01:58 schreef JK het volgende:
[..]
Ik denk dat meisje in de deuropening. Wel een verdomd goedkoop huis zeg!!! vraagprijs 159k voor een flink huis met 5 slaapkamers, nette badkamer.. alleen die keuken kan beter, maar voor die prijs koop ik dat huis graag. Jammer dat het in Fryslan staat...
Dan kun je beter naar buiten kijken waarschijnlijk...quote:Op zondag 28 december 2008 20:29 schreef Gwywen het volgende:
Maarre... kan iemand mij vertellen wat hiervan het nut is?
Dikke kok?
[ afbeelding ]
(Hopende dat ik met die laatste opmerking niemand tegen het hoofd stoot natuurlijk)![]()
ja, net zoals op die vorige foto's is hier ook gewoon een heel goede uitleg voor. Dat is gewoon voor uhm... ja.. Daar is vast een goeie uitleg voorquote:Op zondag 28 december 2008 20:29 schreef Gwywen het volgende:
Maarre... kan iemand mij vertellen wat hiervan het nut is?
Dikke kok?
[ afbeelding ]
(Hopende dat ik met die laatste opmerking niemand tegen het hoofd stoot natuurlijk)![]()
Ah, dat hebben wij buiten ook!quote:Op zondag 28 december 2008 20:29 schreef Gwywen het volgende:
Leuk!
Als je in Loosdrecht woont, maak je je tuintafel van...
[ afbeelding ]
Juist, het zwaard van een tjalk![]()
ik gok op een kast.quote:Op zondag 28 december 2008 22:11 schreef Gwywen het volgende:
Wat zou trouwens dat lichtblauwe halfronde ding in die keuken zijn? Het lijkt wel een douchecabine...
De rechtse kraan is van een quooker, een kokend water kraan. Super handigquote:Op zondag 28 december 2008 20:31 schreef Isabeau het volgende:
Ik begrijp die foto van die keuken met de uitholling ook niet zo goed, zie ik nou 2 kranen, hoe zit dat??
maar die komt niet boven de wasbak uit?quote:Op zondag 28 december 2008 23:09 schreef Plankje55 het volgende:
[..]
De rechtse kraan is van een quooker, een kokend water kraan. Super handig
Ik denk dat het zo'n Quooker is... Systeem waarbij je altijd heet water tot je beschikking hebt... (gezuiverd en 100 gr volgens de site..)quote:Op zondag 28 december 2008 20:31 schreef Isabeau het volgende:
Ik begrijp die foto van die keuken met de uitholling ook niet zo goed, zie ik nou 2 kranen, hoe zit dat??
En die platenspeler is geen oven, maar een 'stomer'. Heel hip bij de rijke lui, over een aantal jaar waarschijnlijk ook doorgesijpeld naar het plebs
nu kan het raam makkelijk openquote:Op zondag 28 december 2008 21:51 schreef nicomart het volgende:
[..]
ja, net zoals op die vorige foto's is hier ook gewoon een heel goede uitleg voor. Dat is gewoon voor uhm... ja.. Daar is vast een goeie uitleg voor
Ik gok op creativiteit van de verzinners, maar dat maakt het er niet echt beter op
Ah, dat ken ik alleen als klein extra kraantje. Dit is geen mooie opstelling zo naast elkaar.quote:Op zondag 28 december 2008 23:09 schreef Plankje55 het volgende:
De rechtse kraan is van een quooker, een kokend water kraan. Super handig
Zelfde huis:quote:Op zondag 28 december 2008 19:48 schreef Dromer het volgende:
Om niet geheel nutteloos te posten hierbij maar even een aparte kapstok in een overigens best interessant huis.
[ afbeelding ]
Hey there captain obvious!quote:Op maandag 29 december 2008 11:25 schreef Atreidez het volgende:
Volgens mij is dat een poster van een boekenkast, en geen echtemaar dat was natuurlijk de reden waarom je m postte
![]()
Een miljoen ?!? Voor een houten huis in de buurt van Sneek waar je niet eens met de auto kunt komen en ook niet permanent kunt wonen (recreatiebestemming) ? Vind ik heel veel geld...quote:
Prachtig...ik wil hemquote:Op vrijdag 26 december 2008 17:12 schreef -sabine- het volgende:
Een heel eigen w-eiland met huisje:
[ afbeelding ]
Dat is voor een stoomovenquote:[b]Op zondag 28 december 2008 20:29
Ik vind 't altijd wel typisch, die platenspelervormige ovendeurtjes![]()
[ afbeelding ]
Duidelijk gevalletje, ik ga er verbouwen... maar toch niet. Volgens mij valt er wel iets heeeel moois van te maken en kan je het misschien met een jaar of wat met een aardige winst doorverkopen. Zonde dat mensen zo'n kans laten liggen.quote:Op maandag 29 december 2008 19:57 schreef Via_Garibaldi het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
![]()
Kost net geen miljoen die rotzooi
Schandalig dat ze zo'nquote:Op maandag 29 december 2008 19:57 schreef Via_Garibaldi het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
![]()
Kost net geen miljoen die rotzooi
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.zooi op de foto durven te zetten voor bijna een miljoen.[b]Op dinsdag 28 februari 2012 10:19 schreef TheGeneral:[/b]Eindelijk eens wat zinnige posts van Federer-fan O+ .
[b]Op maandag 24 mei 2010 16:33 schreef tarantism:[/b]dit is het slechtste topic dat ik ooit heb gezien
quote:Op vrijdag 26 december 2008 17:12 schreef -sabine- het volgende:
Een heel eigen w-eiland met huisje:
[ afbeelding ]
Omg, wat een teringzooiquote:Op maandag 29 december 2008 19:57 schreef Via_Garibaldi het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
![]()
Kost net geen miljoen die rotzooi
lijkt mij iets voor de baby!quote:Op dinsdag 30 december 2008 06:44 schreef huismerk het volgende:
[ afbeelding ]
Dat enorme oranje ding bij de douche/bar deur, is dat voor inwendig gebruik?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |