DE OP IS HIER TE VINDEN! 
Daarom typte ik expres men in plaats van jij ( wat er eerst stond ). Jij bent altijd zuur.quote:Op donderdag 13 november 2008 11:23 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Oh, dat heb ik ook gedaan hoor. Ik was echt niet in aan hosanna stemming en ging daarom maar niet op FOK! posten, ik was gewoon afwezig
.
Misschien is dat wel het Karma van een topclub, maar wat er in die 6 wedstrijden te zien was was ehhh... Ik kijk graag voetbal. Ook naar Ajax als ze goed voetballen. Maar euhhh....quote:Op donderdag 13 november 2008 11:20 schreef pfaf het volgende:
[..]
Het draait niet alleen om excuses, maar nuance. Een wedstrijd verliezen kan en mag toch een keer gebeuren. Ajax heeft verdomme de laatste 6, 7 wedstrijden op rij gewonnen en een paar dagen voor dé wedstrijd tegen PSV wordt er een uitwedstrijd in de beker gewonnen. Komop hey, als met wil gaan kankeren moet met dat niet even nú na één verloren wedstrijd doen, maar na de vorige wedstrijden die met hetzelfde voetbal wél gewonnen werd.
quote:Op woensdag 12 november 2008 23:30 schreef Ofyles2 het volgende:
Ajax gaat van PSV verliezen, let maar op.
Droeftoeter.quote:Op woensdag 12 november 2008 23:31 schreef Ofyles2 het volgende:
PSV gaat van Ajax verliezen, let maar op.
Neuh, als Ajax redelijk tot goed speelt en wint nietquote:Op donderdag 13 november 2008 11:25 schreef pfaf het volgende:
[..]
Daarom typte ik expres men in plaats van jij ( wat er eerst stond ). Jij bent altijd zuur.
AZ heeft ook 'gewoon' 7 geblesseerden hoor. Niet om het een of het ander.quote:Op donderdag 13 november 2008 11:22 schreef pfaf het volgende:
[..]
Nou bedankt. Alsof niemand anders dat hier doorhad. En hoezo lukt dat Ajax niet? Met zoveel geblesseerden bovenaan staan doet geen enkele club Ajax na...
Het draait nu om de punten en niets minder. Wanneer ( Als ) de selectie een beetje fitter wordt vind ik dat er meer geëist mag worden. Maar na zoveel jaren zonder titel is mooi voetbal wel het minst waar ik me druk om maak en is er maar één ding wat telt en dat is dat Ajax medekoploper is.quote:Op donderdag 13 november 2008 11:26 schreef wallofdolls het volgende:
[..]
Misschien is dat wel het Karma van een topclub, maar wat er in die 6 wedstrijden te zien was was ehhh... Ik kijk graag voetbal. Ook naar Ajax als ze goed voetballen. Maar euhhh....
Prima. Daar is een topic voor.quote:Op donderdag 13 november 2008 11:29 schreef wallofdolls het volgende:
[..]
AZ heeft ook 'gewoon' 7 geblesseerden hoor. Niet om het een of het ander.
Ik praat hier over Ajax en jij wilt horen dat er geen enkele andere club met net zo veel geblesseerden in de top meedraait. Dat tegendeel wil dus graag hier vertellenquote:Op donderdag 13 november 2008 11:30 schreef pfaf het volgende:
[..]
Prima. Daar is een topic voor.
[AZ #51] Met een zware maand voor de boeg
Eens hoor, winnen is nummer 1.quote:Op donderdag 13 november 2008 11:30 schreef pfaf het volgende:
[..]
Het draait nu om de punten en niets minder. Wanneer ( Als ) de selectie een beetje fitter wordt vind ik dat er meer geëist mag worden. Maar na zoveel jaren zonder titel is mooi voetbal wel het minst waar ik me druk om maak en is er maar één ding wat telt en dat is dat Ajax medekoploper is.
Ik zou je klapper maar alvast invetten, misschien worden jullie wel kampioen!quote:Op donderdag 13 november 2008 11:29 schreef wallofdolls het volgende:
[..]
AZ heeft ook 'gewoon' 7 geblesseerden hoor. Niet om het een of het ander.
eerst zelf winnen vanavond, dan mag je komen pestenquote:Op donderdag 13 november 2008 11:32 schreef Kopbal het volgende:
Je kan je nu eenmaal niet achter blessures gaan schuilen als je van Volendam verliest.
* fathank maakt afspraak bij tattooshopquote:Op donderdag 13 november 2008 11:32 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Ik zou je klapper maar alvast invetten, misschien worden jullie wel kampioen!
Oh ja eens hoor. Maar ondanks het slechte spel werden er ook wel wat kansen(sjes) gecreëerd hè, zie het lijstje van Gay in het vorige topic.quote:Op donderdag 13 november 2008 11:32 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Eens hoor, winnen is nummer 1.
Maar denk even mee : 120 min ploeteren, ook nog eens niet winnen en 2 spelers geblesseerd. of : 30 min vlammen, 3-0 voorkomen, maar 90 min spelen tegen een verslagen en niet zo hard lopend v'dam en dus met een winnende mood tegen PSV beginnen.
Wat was het beste scenario geweest? Een beetje gogme is ver te zoeken in Amsterdam-zuid anno 2008...
Pesten? Dat is gewoon realisme. Heb gisteren de eerste helft zitten bekijken en het was nu niet zo dat Volendam er vol in klapte ofzo....quote:Op donderdag 13 november 2008 11:33 schreef HeatWave het volgende:
[..]
eerst zelf winnen vanavond, dan mag je komen pesten.
Ach, het goeie (en eigenlijk in trieste dus) is dat Ajax Zondag nooit zo lamlendig zal beginnen. En dan kan je dus zien dat ze gisteren zichzelf collectief hebben overschat. Met MvB als grote vormgever van de onderschatting.quote:Op donderdag 13 november 2008 11:33 schreef Devz het volgende:
Zondag dan maar revanche, al heb ik er een hard hoofd in. Gelukkig heeft psv ook verloren.
Nou ja ok. Kan ik inkomen. Het lijkt me wel naar om altijd zo te moeten billenknijpen.quote:Op donderdag 13 november 2008 11:30 schreef pfaf het volgende:
[..]
Het draait nu om de punten en niets minder. Wanneer ( Als ) de selectie een beetje fitter wordt vind ik dat er meer geëist mag worden. Maar na zoveel jaren zonder titel is mooi voetbal wel het minst waar ik me druk om maak en is er maar één ding wat telt en dat is dat Ajax medekoploper is.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ja, maar tel eens in de OP en doe daar Oleguer en Vermaelen bij. Tel dan van de 'kruisjes' wie er basisspeler zijn en doe hetzelfde eens bij AZ. Kom dan eens vertellen wie er zieligerder is.quote:Op donderdag 13 november 2008 11:32 schreef wallofdolls het volgende:
[..]
Ik praat hier over Ajax en jij wilt horen dat er geen enkele andere club met net zo veel geblesseerden in de top meedraait. Dat tegendeel wil dus graag hier vertellen
Precies zet Enoh maar in de basis, ik zou zo spelen mocht Vermaelen het niet halen:quote:Op donderdag 13 november 2008 11:28 schreef fathank het volgende:
Als ze zondag Afellay weten af te stoppen is PSV niet veel beter dan Ajax B.
quote:Op donderdag 13 november 2008 11:37 schreef wallofdolls het volgende:
[..]
Nou ja ok. Kan ik inkomen. Het lijkt me wel naar om altijd zo te moeten billenknijpen.
Maar ik als voetballiefhebber heb er niks aan.Ik vrees dat daar toch echt een Rutten of Van Gaal voor nodig is. De illusie dat Ajax onder Van Basten zo gaat spelen heb ik totaal niet. Een kampioenschap daarentegen...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Ik zou stevens er bij halen. Dan weet je in ieder geval zeker dat de andere helft van de selectie ook nog weglooptquote:Op donderdag 13 november 2008 11:41 schreef pfaf het volgende:
[..]
Ik vrees dat daar toch echt een Rutten of Van Gaal voor nodig is. De illusie dat Ajax onder Van Basten zo gaat spelen heb ik totaal niet. Een kampioenschap daarentegen...
En dat vind ik dus het positieve aan het verlies van Volendam. Je weet nu bijna zeker dat er zondag wel gebikkeld wordt. En daar ben ik de hele week al een beetje bang voor. Dat we zondag tegen psv weer ten onder gaan. Dit geeft me dan op de een of andere manier juist weer wat hoop.quote:Op donderdag 13 november 2008 11:36 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ach, het goeie (en eigenlijk in trieste dus) is dat Ajax Zondag nooit zo lamlendig zal beginnen.
je hebt het er maar zwaar mee he?quote:Op donderdag 13 november 2008 11:28 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Neuh, als Ajax redelijk tot goed speelt en wint niet. En ook als ze niet zo goed spelen en winnen gaat het wel, maar dan nog hou ik wel kritiek ja. Er staan 11 miljonairs op het veld een spelletje te spelen voor mijn vermaak, daar hoort kritiek geven bij
.
Maar na gisteren ben ik idd zuur, en ik snap niet dat iemand die ook maar iets van de Amsterdamse mentaliteit denkt te snappen dat raar vindt. verliezen van Volendam, ga er maar aan staan straks bij mijn volendamse collega's tijdens de lunch.....
PSV is deze eeuw nog nooit zo zwak geweest. Als Afellay uitgeschakeld kan worden moet het 'gewoon' te doen zijn. Als Marco slim is zet hij iemand in de mandekking op Afellay die hem zo irriteert en kort zit dat hij na 10 minuten al naar mamma wil.quote:Op donderdag 13 november 2008 11:42 schreef Cyberia18 het volgende:
Zondag neem ik alleen vrede met 3 punten!!
Affelay speelt de laatste tijd als een soort linksbuiten toch? Komt hij op Van der Wiel te staan dus...quote:Op donderdag 13 november 2008 11:45 schreef pfaf het volgende:
[..]
PSV is deze eeuw nog nooit zo zwak geweest. Als Afellay uitgeschakeld kan worden moet het 'gewoon' te doen zijn. Als Marco slim is zet hij iemand in de mandekking op Afellay die hem zo irriteert en kort zit dat hij na 10 minuten al naar mamma wil.
Afstoppen? De wedstrijd uittrappen!quote:Op donderdag 13 november 2008 11:28 schreef fathank het volgende:
Als ze zondag Afellay weten af te stoppen is PSV niet veel beter dan Ajax B.
Eens. Dan weet je iig zeker dat er gebikkeld wordt. Ik zou 4-4-2 gaan spelen met Emanuelson linkshalf, Suarez en Sno voorin.quote:Op donderdag 13 november 2008 11:41 schreef JOHAN410 het volgende:
[..]
Precies zet Enoh maar in de basis
ik geef toe dat urby het goed doet de laatste tijd..maar om hem dan maar gelijk twee keer op te stellen..quote:Op donderdag 13 november 2008 11:41 schreef JOHAN410 het volgende:
[..]
Precies zet Enoh maar in de basis, ik zou zo spelen mocht Vermaelen het niet halen:
Vermeer
Van der Wiel Oleguer Lindgren Verthongen
Enoh Gabri Emanuelson
Suarez Sno Urby
Misschien De Jong voor Urby mocht die niet fit zijn.
De Jong zou ik er dan inzetten, omdat hij een van de weinige fitte middenvelders in de huidige selectie is met scorend vermogen.
Ik ben het deels met je eens, maar ik zie nu liever de voorbereiding op PSV beginnen dan een straftraining.quote:Op donderdag 13 november 2008 11:48 schreef Cyberia18 het volgende:
Zou Marco voor vandaag een straftraining hebben gepland?
Een vrije dag verdienen ze niet.
Neuh, dat hoeft niet. We hebben meer verdedigend ingestelde spelers over dan aanvallend ingestelde. Ik denk dus ook een 0-0 aankomend weekend.quote:Op donderdag 13 november 2008 11:47 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Afstoppen? De wedstrijd uittrappen!
Voor 2 of 3 wedstrijden misschien, daarna is het weer dezelfde ellende. Dit gaat namelijk al vele seizoenen lang zo.quote:Op donderdag 13 november 2008 11:42 schreef MaxC het volgende:
Denk dat de jongens in ieder geval wel flink op scherp gezet zijn, in ieder geval 1 voordeel
Sno in de spits? En Leonardo op de bank?quote:Op donderdag 13 november 2008 11:41 schreef JOHAN410 het volgende:
[..]
Precies zet Enoh maar in de basis, ik zou zo spelen mocht Vermaelen het niet halen:
Vermeer
Van der Wiel Oleguer Lindgren Verthongen
Enoh Gabri Emanuelson
Suarez Sno Urby
Misschien De Jong voor Urby mocht die niet fit zijn.
De Jong zou ik er dan inzetten, omdat hij een van de weinige fitte middenvelders in de huidige selectie is met scorend vermogen.
Ik zie een mooie taak voor Snoquote:Op donderdag 13 november 2008 11:47 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Afstoppen? De wedstrijd uittrappen!
Voorlopig heeft Sno dit seizoen meer goed gedaan dan Leonardoquote:Op donderdag 13 november 2008 12:30 schreef MisterJ.Lo het volgende:
[..]
Sno in de spits? En Leonardo op de bank?
No way.
quote:Op donderdag 13 november 2008 12:33 schreef Aanvoerder het volgende:
Zondag wil ik graag een elftal spijkerharde bikkels tegen PSV zien en geen ballerina's die op hun teentjes om de plassen proberen te dansen.
Ja, maar toch had MvB gisteren gewoon met Leonardo ipv die onbekende kleuter moeten beginnen. Hij heeft gisteren geen potten kunnen breken weer, maar speelde toch al dreigender en iig met wat meer zelfvertrouwen.quote:Op donderdag 13 november 2008 12:39 schreef MaxC het volgende:
[..]
Voorlopig heeft Sno dit seizoen meer goed gedaan dan Leonardo
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |