Ik ben benieuwd hoe men dit voor elkaar zou willen krijgen...quote:Andere zien senarios waar ze de burgers zullen laten smeken gechipt te worden.
ik wou hier gewoon even eenquote:Op donderdag 30 oktober 2008 19:45 schreef Odysseuzzz het volgende:
Voor bepaalde mensen is het slechts een vraag van wanneer dit wordt opgelecht. Andere zien senarios
Angst meer in zijn algemeenheid. "Rampen bestrijding" oid.quote:Op donderdag 30 oktober 2008 19:58 schreef Sm0keZ het volgende:
[..]
Ik ben benieuwd hoe men dit voor elkaar zou willen krijgen...
quote:Op donderdag 30 oktober 2008 19:58 schreef Chriz2k het volgende:
Natuurlijk niet.
Daarom zal de overheid er ook voor zorgen dat mensen bij hun geboorte al worden gechipt.
Dislectie is a bitch, soms. ^_^quote:Op donderdag 30 oktober 2008 20:00 schreef Ingenia het volgende:
[..]
ik wou hier gewoon even eenbij plaatsen.
in dat geval trek ik mijn 'quote:Op donderdag 30 oktober 2008 20:12 schreef Odysseuzzz het volgende:
[..]
Angst meer in zijn algemeenheid. "Rampen bestrijding" oid.
[..]
Ja, perhaps.
[..]
Dislectie is a bitch, soms. ^_^
quote:Op donderdag 30 oktober 2008 20:19 schreef RemcoDelft het volgende:
Een halve seconde magnetron en die chip is er geweest!
Chip=Satan ?quote:Op donderdag 30 oktober 2008 21:56 schreef Integrity het volgende:
Ik ben Christen, dat voorop. De bijbel (Openbaringen) heeft het over een merkteken 666 op het voorhoofd of de rechterhand. Heel veel Christenen zijn ervan overtuigd dat het gaat om een chip. Je vraagt om mijn mening: als die chip een werkelijkheid word, dan weiger ik die chip op grond van wat de bijbel hierover zegt.
Dan zijn we met z'n allen blij dat jij het niet voor het zeggen hebtquote:Op donderdag 30 oktober 2008 22:13 schreef Guncta het volgende:
Tuurlijk!
Ik heb niks te verbergen.
En mensen die dat wel hebben of denken dat ze dat in de toekomst hebben, die hebben in mijn ogen geen recht op dergelijke voorzieningen.
Mooi, ik hang zelf geen religie aan maar zie we hoe sommige dingen veel meer worden gewaardeerd door gelovige. Hellaas soms uit angst.quote:Op donderdag 30 oktober 2008 21:56 schreef Integrity het volgende:
Ik ben Christen, dat voorop. De bijbel (Openbaringen) heeft het over een merkteken 666 op het voorhoofd of de rechterhand. Heel veel Christenen zijn ervan overtuigd dat het gaat om een chip. Je vraagt om mijn mening: als die chip een werkelijkheid word, dan weiger ik die chip op grond van wat de bijbel hierover zegt.
Durf Nederlands te praten op dit forum.quote:Op donderdag 30 oktober 2008 19:45 schreef Odysseuzzz het volgende:
Natuurlijk zijn er de mensenrechten waarin de lichamelijk integriteit staat beschreven. Maar ja, veel ontwikkelde landen zijn natuurlijk nog vol goede moed mensenrechten schenden.
Overheid en Co hebben zoals je misschien weet de technologie al klaar. Voor bepaalde mensen is het slechts een vraag van wanneer dit wordt opgelegt. Andere zien senarios waar ze de burgers zullen laten smeken gechipt te worden.
Ik persoonlijk gruwel bij dergelijke gedachten. Maar ja, ik gruwel ook van een id plicht. Wellicht zouden ze me in de toekomst aanpraten dat ik aan anxiety disorder leid. Dat laatste zou grappig zijn als het niet in en in droevig was.
Dus ja, denk je dat mensen zo naief, bang en/of dom zijn zich laten verleiden tot dergelijke onmenselijke fascistische totalitaire middelen? Zou jij het toestaan?
Als dat op een gegeven moment veranderd wordt, dan vind je het prima en zou je - indien je een oproep hiervoor kreeg - je melden en laten chippen?quote:Op donderdag 30 oktober 2008 22:16 schreef Adelante het volgende:
Zolang er in de grondwet nog staat dat de Overheid geen inbreuk mag maken op mijn lichaam kunnen ze de boom in.
Sja weet je, ik vind het ook niet handig om overal iets achter te zoeken. Word je gek van. Ik vind sowieso dat je het ook met een pasje kunt afhandelen. Hoef er niets voor in mijn lichaam. Een chip kun je ook wel manipuleren, net als een pas.quote:Op donderdag 30 oktober 2008 22:19 schreef Boswachtertje het volgende:
@Integrity: niet te serieus nemen, maar dit las ik vandaag o.a. in de Volkskrant:
China verlaagt rente
AMSTERDAM (Dow Jones)--China heeft de eenjaarsrente op leningen en deposito's verlaagd met 27 basispunten. Dat maakt de Chinese Centrale Bank woensdag bekend.
De renteverlaging gaat in op donderdag.
De rente op een eenjaarslening in yuans wordt verlaagd van 6,93% naar 6,66%. De rente op een eenjaarsdeposito daalt naar 3,60% van 3,87%.
bron
Ik snap jou niet helemaal, kun je jezelf wat toelichten?quote:Op donderdag 30 oktober 2008 23:17 schreef Odysseuzzz het volgende:
[..]
Mooi, ik hang zelf geen religie aan maar zie we hoe sommige dingen veel meer worden gewaardeerd door gelovige. Hellaas soms uit angst.
Vandaar ook dat je het niet te serieus moet nemen. Nummers/getallen kunnen ook weer gemanipuleerd ingezet worden en dan ben je inderdaad het einde zoekquote:Op vrijdag 31 oktober 2008 18:58 schreef Integrity het volgende:
Sja weet je, ik vind het ook niet handig om overal iets achter te zoeken. Word je gek van. Ik vind sowieso dat je het ook met een pasje kunt afhandelen. Hoef er niets voor in mijn lichaam. Een chip kun je ook wel manipuleren, net als een pas.
zo zal het wel verkocht worden ja... eerst gewoon als leuke gadget voor hippe clubs, dan als opvolger voor de creditcard voor de uberrijken, zodat iedereen het vooral wil hebben. Pas later zal "per toeval" de mogelijkheid ontdekt worden om de burgers te controleren en te volgen.quote:Op donderdag 30 oktober 2008 21:33 schreef ToT het volgende:
Volgens mji hadden we hier al een topic over, maar never mind.
Uiteraard zeg ik "Nee!", maar je zult steeds meer handige gadgets krijgen in steeds kleinere apparaatjes, en uiteindelijk zul je je mobieltje, TomTom, Playstation, Internetverbinding en weet ik wat nog meer in zo'n klein dingetje hebben dat je hem steeeds kwijt zult zijn. Onderhuids implanteren is dan weer een oplossing.
Ff paspoortje inbakken en je bent 24 uur per dag overal te traceren.
psst... dat mogen ze wel en dat doen ze ookquote:Op donderdag 30 oktober 2008 22:16 schreef Adelante het volgende:
Zolang er in de grondwet nog staat dat de Overheid geen inbreuk mag maken op mijn lichaam kunnen ze de boom in.
Ik bedoel dat waarden, en soms ook begrip, omtrend bepaalde belangrijke zaken in de regel door bepaalde gelovige makerlijker wordt ingezien dan atheisten die klaarbijkelijk makkelijker worden gedreven door andere zaken. Simpel omdat die geloven gebaseerdt zijn op, en duidelijk wortels hebben in, culturen die veel ouder zijn dan wat nu wordt geintroduceerd.quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 19:00 schreef Integrity het volgende:
[..]
Ik snap jou niet helemaal, kun je jezelf wat toelichten?
Idd, maar ja we shall overcome dat weet iedereen.quote:Op zaterdag 1 november 2008 22:23 schreef nokwanda het volgende:
Het lullige is dat al die registraties ook zo wel nut hebben. Zo wordt het iig wel gebracht. Zo ook vandaag. Er lag een brief van het ministerie van Volksgezondheid, welzijn en sport op de mat over het EPD met een bezwaarformulier erbij. Ik denk niet dat er veel mensen bezwaar zullen maken.
Als er ooit een chip komt zullen ze dat op eenzelfe manier introduceren. Het aannemelijk maken en alleen het nut openbaren.
Uit jouw reacties haal ik anders ook wel een aantal redenen waarom jij een chip zou weigeren, welke te maken hebben met angst. Vooropstaand je reactie met betrekking tot betalen etc.quote:Op donderdag 30 oktober 2008 23:17 schreef Odysseuzzz het volgende:
[..]
Mooi, ik hang zelf geen religie aan maar zie we hoe sommige dingen veel meer worden gewaardeerd door gelovige. Hellaas soms uit angst.
Ik twijfel er aan of bovenstaande tekst wel op een chip wijst, al is dat wel voor de hand liggend.quote:Verder liet het bij alle mensen, jong en oud, rijk en arm, slaaf en vrije, een merkteken zetten op hun rechterhand of op hun voorhoofd. 17 Alleen mensen met dat teken – dat wil zeggen de naam van het beest of het getal van die naam – konden iets kopen of verkopen.
18 Hier komt het aan op wijsheid. Laat ieder die inzicht heeft het getal van het beest ontcijferen; er wordt een mens mee aangeduid. Het getal is zeshonderdzesenzestig.
Angst? Ik word gewoon ziek bij het aanzien van fascisme. Natuurlijk heb ik ook wat isseus met lijfsbehoud. En er bestaat zeker een angst dat de massa nog dommere dingen gaat doen. Maar ik plaats mijn publieke reacties uiteraard niet omdat ik bang ben. En btw niemand hoeft ooit bang te zijn.quote:Op zondag 2 november 2008 04:28 schreef opinionr het volgende:
[..]
Uit jouw reacties haal ik anders ook wel een aantal redenen waarom jij een chip zou weigeren, welke te maken hebben met angst. Vooropstaand je reactie met betrekking tot betalen etc.
Dit lijkt wel rechtstreeks geleend uit de bijbel.
Over het beest uit de zee:
[..]
Ik twijfel er aan of bovenstaande tekst wel op een chip wijst, al is dat wel voor de hand liggend.
Desalniettemin zou ik een chip ook weigeren als ik geen christen was.
"Ik heb niets te verbergen"-mentaliteitquote:Op zondag 2 november 2008 08:16 schreef Halcon het volgende:
Ja, ik heb niets te verbergen.
Even googlen op paranoiaquote:Op zondag 2 november 2008 08:35 schreef ToT het volgende:
[..]
"Ik heb niets te verbergen"-mentaliteit
Goed, dus jou mogen we chippen, je kamer vol camera's hangen etc?quote:
Zo zullen ze ook wel een reden vinden om ons allemaal te chippen, zogenaamd om ons allemaal te "beschermen"quote:Op zondag 2 november 2008 19:36 schreef Erasmo het volgende:
Ja want waarom zou je fouilleren als je ook gewoon messentrekkers en dealers naar binnen kan laten?
Maar kinderen wel.quote:Op woensdag 5 november 2008 19:29 schreef JediMasterLucia het volgende:
Nee, ik wil geen chip in mijn lijf. ik ben geen hond dat zoek kan raken
En als je naar amerika vliegt.quote:Op donderdag 30 oktober 2008 20:28 schreef PietjePuk007 het volgende:
Als 't eenmaal zover is word je ertoe gedwongen, net als je nu een vingerafdruk moet afgeven als je opgepakt wordt.
Obama gaat dat terugdraaien!quote:
Dat deed ik ook een tijdje, maar ze plukken je helemaal leeg met hun boetes. Zo wordt je straks ook wel gedwongen die chip te nemen wacht maar af, dat gaat gewoon langs wegen dat je anders geen supermarkt meer doorkomt, geen dokter meer kunt bezoeken, mischien nieteens de huur meer kunt betalen.quote:Op donderdag 6 november 2008 17:03 schreef MarMar het volgende:
Hell no, ze herkennen me maar aan mn tattoos!
Ik draag al heel demonstratief nooit mn id-kaart bij me tenzij ik langs een vliegveld moet oid.
Wat een ongefundeerde bangmakerij weer.quote:Op vrijdag 7 november 2008 09:36 schreef Vedanta_veri het volgende:
[..]
Dat deed ik ook een tijdje, maar ze plukken je helemaal leeg met hun boetes. Zo wordt je straks ook wel gedwongen die chip te nemen wacht maar af, dat gaat gewoon langs wegen dat je anders geen supermarkt meer doorkomt, geen dokter meer kunt bezoeken, mischien nieteens de huur meer kunt betalen.
Goh, ik heb nog nooit een boete gehadquote:Op vrijdag 7 november 2008 09:36 schreef Vedanta_veri het volgende:
[..]
Dat deed ik ook een tijdje, maar ze plukken je helemaal leeg met hun boetes. Zo wordt je straks ook wel gedwongen die chip te nemen wacht maar af, dat gaat gewoon langs wegen dat je anders geen supermarkt meer doorkomt, geen dokter meer kunt bezoeken, mischien nieteens de huur meer kunt betalen.
Ik ben anders wel eens aangehouden omdat ik "op een gezocht persoon leek' hoewel dit nog wel voor de ID plicht was. Ben na de id plicht 2x aangehouden zonder reden in het eerste jaar na invoering. Daarna niet meer gebeurd maar ik ken best wel wat mensen die nogsteeds soms zonder reden aangehouden worden omdat ze met een groepje over straat lopen, het eerste wat je dan te horen krijgt is "kunt u zich legitimeren"quote:Op vrijdag 7 november 2008 10:30 schreef MarMar het volgende:
[..]
Goh, ik heb nog nooit een boete gehad
Als je geen fietsen jat of ruzies schopt en gewoon normaal over straat loopt, vragen ze echt niet zomaar als een soort gestapo je id-kaart.
Ach ja, tegenwoordig zijn er ook al zones in Nederland waar ze je preventief mogen fouilleren, zodat dat er ook maar enige verdenking bestaat van een misdrijf. Dat betekent dat het bij wet geregeld is dat iemand anders jou tegen jouw zin mag aanraken zonder dat jij daar iets aan kunt doen.quote:Op vrijdag 7 november 2008 17:04 schreef Vedanta_veri het volgende:
[..]
Ik ben anders wel eens aangehouden omdat ik "op een gezocht persoon leek' hoewel dit nog wel voor de ID plicht was. Ben na de id plicht 2x aangehouden zonder reden in het eerste jaar na invoering. Daarna niet meer gebeurd maar ik ken best wel wat mensen die nogsteeds soms zonder reden aangehouden worden omdat ze met een groepje over straat lopen, het eerste wat je dan te horen krijgt is "kunt u zich legitimeren"
Vrij land he, mischien hadden onze opa's gewoon helemaal niet moeten vechten had ze nog wat levens gescheeld want hitlers europa en ausweis zijn tegenwoordig normaal.
quote:Op zondag 2 november 2008 08:36 schreef Specularium het volgende:
[..]
Technisch gezien heb je dan een chip verborgen.
Beschermen wordt ook een stuk makkelijker met zo'n chip!quote:Op zondag 2 november 2008 19:40 schreef JohnDDD het volgende:
[..]
Zo zullen ze ook wel een reden vinden om ons allemaal te chippen, zogenaamd om ons allemaal te "beschermen"
Tuurlijk. Ik denk dat je liever een chip hebt in NL dan geen chip in China met de "rechten" van een modale Chinees.quote:Op maandag 3 november 2008 13:17 schreef TeenWolf het volgende:
nooit
dan sluit ik me wel liever aan bij china of rusland
Ga aub geschiedenis studeren.quote:Op maandag 10 november 2008 04:55 schreef Chloe- het volgende:
Ik vind het een vreemd idee, maar snap wel dat we naar dit soort dingen toe gaan in de toekomst.Ik wil wel graag nu al even eisen dat ik er NIKS van wil voelen!
Wel goede punten die je hier maakt. We kunnen idd wel vertrouwen op de zelfoverschatting en arrogantie van fascisten en hun impotente waanideeen. Maar toch zou het geen kwaad kunnen als mensen zich meer bewust zijn van hun rechten en de geschiedenis en het heden.quote:Op maandag 10 november 2008 17:43 schreef RM-rf het volgende:
ik heb een paspoort met RFID chip en een OV-kaart uit rotterdam met een RFID chip erin ...
die dingen liggen thuis en gebruik ik nooit...
ze hebbeen ook verder weinig nut, ook voor een overheid niet ... en dat is de belangrijkste reden dat ik er geen grote 'angsten' voor heb
punt is nu net dat veel van de beslissingnemers aan eenzelfde euvel leiden als de hardcore aluminium-hoedjes ..
ze geloven dat RFID-chips en soort van 'wondermiddel' wat betreft beveiliging en controle is ...
Dàt is onzin, RFID is daarvoor volledig ongeschikt..
helaas is het zo dat juist de sterke complot-gedachtes verbreiding eerder als een soort van 'reclame' voor alelrhande RFID-technieken werkt ... de alumium hoedjes zijn de beste promotors van die techniek voor iets waarvoor het niet geschikt is, juist omdat die wel denken dat een overheid met RFID chips opeens gedrag van individueen zou kunnen controleren, en dat 'geloof' met een hardnekkigheid graag willen verbreiden terwijl ze iedere zinnige en realistische nuance-gedachte die op de werkelijkheid van het 'falen' van die techniek in meerdere zinnen, niet willen inzien en wegdrukken.
Jaja over de beperkte rechten van een Chinees, is dat het enige dat je kunt aanhalen als vergelijking enkelt omdat je dit zo veel in het nieuws hoort? Schaapquote:Op zondag 9 november 2008 06:50 schreef Halcon het volgende:
[..]
Tuurlijk. Ik denk dat je liever een chip hebt in NL dan geen chip in China met de "rechten" van een modale Chinees.
dit is nog niet eens zo vergezocht.. Het zou best goed kunnen dat ze op die manier die chip kunnen introduceren.quote:Op zaterdag 8 november 2008 01:42 schreef Man-E-Faces het volgende:
Ikzelf absoluut niet. Toch ik kan ik me ook wel voorstellen dat wellicht kinderen op de lagere scholen mischien een ander beeld mee zullen krijgenen omtrent deze chip. En zo milder tegeonover zo;n maatregel staan op latere leeftijd. Mischien wordt het dan wel 'cool' gepresenteerd. Met oa. het voordeel dat je je lieve fikkie makkelijker terug kan vinden. Of dat viespeuken je niet meer kunnen kidnappen en dat het dus wel zo veilig is (met brochure). Ik zie dat helemaal voor me.
Als dit scenario werkelijkheid wordt is dat voor mij beweijs dat de overheden dusdanig wanhopig zijn mensen te willen chippen. Ik hoop dat ik ongelijk heb.
wtf???quote:Op donderdag 27 november 2008 01:22 schreef DaantjeF het volgende:
Nee hoor, eerst gewoon een bonus geven aan diegenen die het als eerst accepteren, bonus van 500 euro automatisch op je rekening. Alle mensen die het moeilijk hebben happen direct en daarna voor de rest gewoon "verplichten" via het ziekenfonds.
Geen chip? Geen mogelijkheid tot betalen, geen rekening, geen geld, geen eten, geen woning, geen social security number...kortom: "outcast" lees: zwerver/rebel. En bij zwever en rebel staat over 20 jaar in de Dikke van Dale "terrorist". En dan mogen ze je oppakken en "wegdoen".
Als de massa hier niet voor kiest, gaat het niet door, maar ik vrees voor het gemiddelde iq dat dit niet wantrouwt en ziet aankomen...
Fictie? Misschien. In ieder geval leveren we weer wat meer vrijheid in, dat kan niemand ontkennen... Willen we dat? is vrijheid niet het mooiste wat er is? Of is dat al een illusie in deze tijd? Waarom moet ik belasting betalen aan iemand die zelf geen belasting hoeft te betalen en dat terwijl ze tot de rijksten van de wereld behoren?
Voor de mensen die denken dat de chip 666 is. Ik weet uit eigen ervaring dat technologie niets te maken heeft met 666. Zoek maar ergens hier in dit forum, ik leg het heel duidelijk uit in een voorgaand topic.
666 is namelijk een vertaling van Jezus, en de "Aminata Muscuria" oftwel "food of the Gods" een paddestoel dus, waardoor je 40 dagen in woestijn je zonden overdenkt EN gewaar wordt. Beetje lastig om alles weer uit te leggen, maar 666 heeft te maken met het "breken van de vrije wil". De utlieme zelfconfrontatie, het oplossen van het Ego, geloof me... ik kreeg namelijk die paddestoek en inwijding ooit (ongewild) toegedient door een "Meester". Dat de bijbel hiervoor waarschuwt is terecht, want het maakt een mens "vogelvrij"... heeft te maken met "zelf veroordeling" en het openen van het derde oog / beschermveld aura openbreking. belangrijk is dan om uit handen te blijven van vervolgers oftwel "spirituele politie". Never give up! No matter what the cause! Dus... maak je geen zorgen, "hou je (voor)hoofd koel".
Meer "chip' info?
"De Chip" - Friend or Foe ?
Meer "666" info?
www als 666
(in de link staat dat www 666 is, dit klopt niet, wees niet op een foutief spoor gezet, lees het topic en je weet het)
nee, dromenvanger schreef ook heel erg vreemd en was soms lastig te volgen ...quote:Op woensdag 17 december 2008 15:38 schreef Echo99 het volgende:
PS: DaantjeF ben jij de nieuwe dromenvanger of wat?
Ik moet werkelijk waar alle zeilen bijzetten om er chocola van te kunnen maken.quote:Op woensdag 17 december 2008 15:48 schreef RM-rf het volgende:
[..]
nee, dromenvanger schreef ook heel erg vreemd en was soms lastig te volgen ...
Alhoewel ik daantjeF's ideen zeker niet deel, ze erg paranoia vind, moet ik zeggen dat ze ze qua 'schrijfstijl' goed kan beschrijven en er helder over communiceert.
om hetzelfde te geloven misschien... dat zou ik ook niet kunneen ... maar de dingen die ze opnoemt, symboliek, bepaalde kruisverbanden aanhalen... dat is toch niet zo moeilijk?quote:Op woensdag 17 december 2008 15:51 schreef Echo99 het volgende:
[..]
Ik moet werkelijk waar alle zeilen bijzetten om er chocola van te kunnen maken.![]()
![]()
Nou, binnen 1 zin van het getal 666 een paddestoel maken vind ik lastig te volgen hoorquote:Op woensdag 17 december 2008 15:54 schreef RM-rf het volgende:
[..]
om hetzelfde te geloven misschien... dat zou ik ook niet kunneen ... maar de dingen die ze opnoemt, symboliek, bepaalde kruisverbanden aanhalen... dat is toch niet zo moeilijk?
dat iemand in WWW het getal 666 kan zien is verder best logisch te beagumenteren... de hele joodse numerologie (gematrie) werkt met zulke verbanden, die bijna oneindig door te trekken zijn (ikzelf zie het meer als en soort van eindeloze 'meditiatie-techniek').
Of je qua wereldbeeld je erdoor laat beinvloedden is verder imho een persoonlijke keuze
groot vertrouwen in de 'overheid' heb jij ... alsof die alles doen vanuit een 'groot plan'quote:Op woensdag 17 december 2008 18:09 schreef Man-E-Faces het volgende:
Ze zouden niet door al die moeite heen gaan als ze geen plan hadden.
Oke.quote:
Ik zou NIET eens willen die voorzieningen. Die voorzieningen zijn er juist om ons NOG verder te ondermijnen.quote:En mensen die dat wel hebben of denken dat ze dat in de toekomst hebben, die hebben in mijn ogen geen recht op dergelijke voorzieningen.
we zijn vanaf dat moment nog NOOIT zo onbeschermd geweest. Je privacy is compleet weg.quote:Op zaterdag 8 november 2008 08:29 schreef Halcon het volgende:
[..]
Beschermen wordt ook een stuk makkelijker met zo'n chip!
Dat is het enige doel. Een ander doel heeft het niet. Gemak dient de mens ammehoela.quote:Op donderdag 27 november 2008 01:22 schreef DaantjeF het volgende:
Nee hoor, eerst gewoon een bonus geven aan diegenen die het als eerst accepteren, bonus van 500 euro automatisch op je rekening. Alle mensen die het moeilijk hebben happen direct en daarna voor de rest gewoon "verplichten" via het ziekenfonds.
Geen chip? Geen mogelijkheid tot betalen, geen rekening, geen geld, geen eten, geen woning, geen social security number...kortom: "outcast" lees: zwerver/rebel. En bij zwever en rebel staat over 20 jaar in de Dikke van Dale "terrorist". En dan mogen ze je oppakken en "wegdoen".
Als je mensen wilt informeren wordt je vierkant uitgelachen.quote:Als de massa hier niet voor kiest, gaat het niet door, maar ik vrees voor het gemiddelde iq dat dit niet wantrouwt en ziet aankomen...
Daar zijn de 800 FEMA-concentratiekampen voor.quote:Fictie? Misschien. In ieder geval leveren we weer wat meer vrijheid in, dat kan niemand ontkennen... Willen we dat? is vrijheid niet het mooiste wat er is? Of is dat al een illusie in deze tijd? Waarom moet ik belasting betalen aan iemand die zelf geen belasting hoeft te betalen en dat terwijl ze tot de rijksten van de wereld behoren?
666 is toch hebreeuws (of verwante taal) voor jezus. Je spiegelbeeld stelling, 999 is dan toch het kwade?quote:Voor de mensen die denken dat de chip 666 is. Ik weet uit eigen ervaring dat technologie niets te maken heeft met 666. Zoek maar ergens hier in dit forum, ik leg het heel duidelijk uit in een voorgaand topic.
666 is namelijk een vertaling van Jezus, en de "Aminata Muscuria" oftwel "food of the Gods" een paddestoel dus, waardoor je 40 dagen in woestijn je zonden overdenkt EN gewaar wordt. Beetje lastig om alles weer uit te leggen, maar 666 heeft te maken met het "breken van de vrije wil". De utlieme zelfconfrontatie, het oplossen van het Ego, geloof me... ik kreeg namelijk die paddestoek en inwijding ooit (ongewild) toegedient door een "Meester". Dat de bijbel hiervoor waarschuwt is terecht, want het maakt een mens "vogelvrij"... heeft te maken met "zelf veroordeling" en het openen van het derde oog / beschermveld aura openbreking. belangrijk is dan om uit handen te blijven van vervolgers oftwel "spirituele politie". Never give up! No matter what the cause! Dus... maak je geen zorgen, "hou je (voor)hoofd koel".
Meer "chip' info?
"De Chip" - Friend or Foe ?
Meer "666" info?
www als 666
(in de link staat dat www 666 is, dit klopt niet, wees niet op een foutief spoor gezet, lees het topic en je weet het)
ik ben compleet met DaantjeF eens.quote:
bekijk suspect nation en dan vooral laatste 20 minuten.quote:Op woensdag 17 december 2008 17:30 schreef TeChNo2 het volgende:
Ik zie niet in wat een onderhuidse chip als nut zou kunnen hebben voor zowel de persoon zelf als de (grote boze) overheid, alhoewel: pinnen met je wijsvinger lijkt me ook best wel weer cool. Kan me wel iets voorstellen met medische gegevens maar verder...
Ik denk dat we straks een faraday-kooi-kostuum moeten maken...quote:Op zondag 21 december 2008 23:44 schreef Man-E-Faces het volgende:
Het leukste vermoeden vind ik nog wel dat ze straks je chip/nummer op non-actief kunnen zetten, als je bijv betalingsachterstanden hebt of wat dan ook. zodat je nieteens eten kunt kopen of tanken. Is wel een erg extreem voorbeeld en nog nieteens werekelijheid maarja, wie weet. Als de chip er komt is het idd bedoeld zoveel mogelijk van je hebben en houden op die chip te plaatsen. Dat is zowat een feit. En dat ze je dan met poortjes kunnen volgen/registreren is geen science-fiction.
mensen beseffen niet dat het een nieuwe 21ste eeuw stippenkaart is.quote:Op zondag 21 december 2008 23:50 schreef MaGNeT het volgende:
Mocht er ooit nog eens een oorlog uitbreken (niet onmogelijk, er zijn al 2 wereldoorlogen geweest) dan maak je het je vijand natuurlijk wel erg eenvoudig.
Kwestie van mensen verzamelen, chips uitlezen, kijken in de database van de (lokale) overheid en je weet direct wie er op de brandstapel kunnen...
Ofwel: zo'n chip komt niet in mijn lijf. Ik weet namelijk nooit of ik nog in de situatie kom dat ik wél wat te verbergen heb.
Bovenstaande geldt ook voor DNA databases.
De strijd tegen de terrorisme. Ideaal om zo snel mensen op afstand te identificeren. Geen chip? Komt u maar mee, u heeft wat uit te leggen!quote:Op maandag 22 december 2008 09:25 schreef fruityloop het volgende:
Nee, ik zou me niet laten chippen. Overigens kan ik zo 123 ook geen werkbaar/plausibel scenario bedenken waarbij alle Nederlanders verplicht zo'n ding zouden moeten dragen.
Ok, de strijd tegen het terrorisme is nu wel ongeveer op zijn hoogtepunt, qua maatregelen dan, niet qua resultaat uiteraard.quote:Op maandag 22 december 2008 09:30 schreef ToT het volgende:
[..]
De strijd tegen de terrorisme. Ideaal om zo snel mensen op afstand te identificeren. Geen chip? Komt u maar mee, u heeft wat uit te leggen!
waarom dan wel kilometerheffing met een straf van 6 jaar als je je GPS uitzet ?!!quote:Op maandag 22 december 2008 09:25 schreef fruityloop het volgende:
Nee, ik zou me niet laten chippen. Overigens kan ik zo 123 ook geen werkbaar/plausibel scenario bedenken waarbij alle Nederlanders verplicht zo'n ding zouden moeten dragen.
en wel een chip is het onmogelijk te verstoppen of te onderduiken.quote:Op maandag 22 december 2008 09:30 schreef ToT het volgende:
[..]
De strijd tegen de terrorisme. Ideaal om zo snel mensen op afstand te identificeren. Geen chip? Komt u maar mee, u heeft wat uit te leggen!
We zitten nu nog in de fase waarbij je huisdier gechipt MOET worden. Anders wordt het niet geholpen of iets dergelijks. Misselijk makend.quote:Op maandag 22 december 2008 09:50 schreef fruityloop het volgende:
[..]
Ok, de strijd tegen het terrorisme is nu wel ongeveer op zijn hoogtepunt, qua maatregelen dan, niet qua resultaat uiteraard.Ik kan me werkelijk niet voorstellen dat een chip-wet ook maar enige kans van slagen zal hebben, zelfs niet in Amerika waar ze toch al aardig wat vrijheden ingeleverd hebben, laat staan hier in Europa. Als je ziet wat er qua aanslagen heeft plaatsgevonden sinds 9/11 dan zijn die incidenten toch wel een paar klassen lager dan met 2 widebody's een stel wolkenkrabbers neerhalen, dus wat voor enorme catastrofe zal er volgens jou dan moeten plaatsvinden om dit door een forse meerderheid van een democratisch gekozen regering gesteund te krijgen?
Voor zo'n wet zal volgens mij oa de grondwet aangepast moeten worden etc etc, nog even afgezien van de bijna onmetelijk ingewikkelde praktische invulling. Nee, ik zie het niet gebeuren..
6 jaar? Waar haal je dat vandaan?quote:Op maandag 22 december 2008 10:02 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
waarom dan wel kilometerheffing met een straf van 6 jaar als je je GPS uitzet ?!!
Ben je nu echt zo naief?!
Pardon? Je vergelijkt weer appels met peren.quote:Op maandag 22 december 2008 10:02 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
waarom dan wel kilometerheffing met een straf van 6 jaar als je je GPS uitzet ?!!
Ben je nu echt zo naief?!
Je zou een goed paard zijn, je draaft altijd zo goed door.......quote:Op maandag 22 december 2008 10:08 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
We zitten nu nog in de fase waarbij je huisdier gechipt MOET worden. Anders wordt het niet geholpen of iets dergelijks. Misselijk makend.
Dan is het je kind van 3/4 jaar stel je voor dat het wegrent. Voor mij is dat weer een sneer naar incompetentie van ouders. Dan gaan ze voordeeltjes introduceren voor belasting/verzekering. En dan wordt je verplicht tot chip. Geen chip niet verzekerd en dus een crimineel/terrorist.
We hebben al lang geen recht meer op ons eigen lichaam.
Je hebt zelf geen kinderen he? Kinderen zijn individuen met een eigen mening en een eigen wil. Hoe graag ik mijn kind van 3 ook zou controleren met chemtrails, vaccinaties (jouw specialiteitquote:Op maandag 22 december 2008 10:08 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
We zitten nu nog in de fase waarbij je huisdier gechipt MOET worden. Anders wordt het niet geholpen of iets dergelijks. Misselijk makend.
Dan is het je kind van 3/4 jaar stel je voor dat het wegrent. Voor mij is dat weer een sneer naar incompetentie van ouders. Dan gaan ze voordeeltjes introduceren voor belasting/verzekering. En dan wordt je verplicht tot chip. Geen chip niet verzekerd en dus een crimineel/terrorist.
We hebben al lang geen recht meer op ons eigen lichaam.
Dit vind ik dan wel een eye-opener...quote:Op zondag 21 december 2008 23:50 schreef MaGNeT het volgende:
Ofwel: zo'n chip komt niet in mijn lijf. Ik weet namelijk nooit of ik nog in de situatie kom dat ik wél wat te verbergen heb.
oh oke 4 jaar / 67K euro boetequote:
Denk je werkelijk dat je fair gaat betalen voor de kilometerheffing. Je hebt wel een megablind vertrouwen...quote:Op maandag 22 december 2008 10:21 schreef fruityloop het volgende:
[..]
Pardon? Je vergelijkt weer appels met peren.![]()
Wat heeft een GPS systeem in een auto (wat dus iets compleet anders is dan een chip op persoonsniveau, zowel qua techniek als beoogde toepassing) bedoelt voor het overigens in mijn ogen eerlijker, betalen per gereden kilometer, te maken met een verplichte onderhuidse chip? Ter info, een auto is dan wel persoonsgebonden middels de kenteken registratie, maar dat werkt dus al niet bij lease/huur auto's, en kan als alleenstaand systeem dus niet betrouwbaar gebruikt worden om persoon X te identificeren.
De corrigerende tik moet weer terug. Dat losbandigheid en comazuipen als 12/13 jarige.quote:Op maandag 22 december 2008 11:14 schreef Echo99 het volgende:
[..]
Je hebt zelf geen kinderen he? Kinderen zijn individuen met een eigen mening en een eigen wil. Hoe graag ik mijn kind van 3 ook zou controleren met chemtrails, vaccinaties (jouw specialiteit) of Jedi Mind tricks... Hij luistert gewoon soms niet...
'We hebben allang geen recht meer op ons eigen lichaam'? Wat is dat nou weer voor holle one-liner? Hoe heb ik geen recht op mijn eigen lichaam?
Verkrachting heeft een maximale straf van 12 jaar, en doodslag 15 jaar volgens het wetboek van strafrecht, artikel 287, kortom je zit er factor 2 a 3 naast..quote:Op maandag 22 december 2008 13:34 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
oh oke 4 jaar / 67K euro boete
nou er zijn voorstellen om dat als max-straf in te stellen als je dus 'knoeit" met je GPS.
Dit is buiten elke proporties. Verkrachting of doodslag is zelfs minder.
Bron graag? En nee, 1 traject is niet representatief voor heel Nederland. Overigens ben ik voorstander van een duaal systeem, dus een chipkaart voor de veelgebruikers, en een simpele papieren variant voor incidenteel gebruik.quote:Op maandag 22 december 2008 13:40 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Denk je werkelijk dat je fair gaat betalen voor de kilometerheffing. Je hebt wel een megablind vertrouwen...
Bijvoorbeeld OVChip kost ons straks voor sommige trajecten 6 keer zo veel als voorheen met de strippenkaart.
Er zou niks veranderen als jij aan de macht kwamquote:Op maandag 22 december 2008 13:54 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
De corrigerende tik moet weer terug. Dat losbandigheid en comazuipen als 12/13 jarige.
Er moet gewoon hele zware sancties op zitten. Geen recht op vervolgstudie >> baankeus beperking.
En de jeugd dat glashard duidelijk maken.
Tegen beter weten in maar ik ga het toch vragen; huh, fluoridetandpasta?quote:Je denkt dat je controle hebt over je eigen lichaam maar dat heb je niet ?!
In de zin van chippen, vaccinatie bij babies (dat is nagenoeg dwangmatig) en indirect met supermarktvoedsel en chemische rotzooi medicijnen...
Oh voor meer gehoorzaamheid poets lekker veel fluoridetandpasta.
wel..quote:Op maandag 22 december 2008 14:05 schreef Echo99 het volgende:
[..]
Er zou niks veranderen als jij aan de macht kwam![]()
[..]
http://presselibreinterna(...)e_obedience_drug.pdfquote:Tegen beter weten in maar ik ga het toch vragen; huh, fluoridetandpasta?
..dan kun je ze net zo goed even chippen... kun je ze lekker volgen en flink hard aanpakken, dat zal ze leren hoorquote:Op maandag 22 december 2008 13:54 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
De corrigerende tik moet weer terug. Dat losbandigheid en comazuipen als 12/13 jarige.
Er moet gewoon hele zware sancties op zitten. Geen recht op vervolgstudie >> baankeus beperking.
En de jeugd dat glashard duidelijk maken.
Fluoride is giftiger dan lood en net iets minder giftig dan arsenicum ( Clin Toxicol Commerc Prod, 1984; 11: 4, 112, 129, 138) .quote:Op maandag 22 december 2008 14:27 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
wel..
Autoriteit weer terug bij ouders en dergelijk langzamerhand laten we het opgroeien van kinderen door de staat doen en niet door jezelf !?
Denk daar maar over na.
[..]
http://presselibreinterna(...)e_obedience_drug.pdf
De ouders moeten de sancties van baankeus beperking etc. opleggenquote:Op maandag 22 december 2008 14:27 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
wel..
Autoriteit weer terug bij ouders en dergelijk langzamerhand laten we het opgroeien van kinderen door de staat doen en niet door jezelf !?
Denk daar maar over na.
Wtf?quote:Fluoride is een hoofdbestanddeel in een atoombom.
Dude, waarschuw effetjes voor je dit soort dingen post of zet ze in een spoiler; dan kan ik snel even een droge broek halen voor ik het lees!quote:Op maandag 22 december 2008 15:25 schreef Man-E-Faces het volgende:
Nog een WTF:
Fluroide is alu vijzel.
Volgens mij moet dat uraniumhexafluoride zijn, de grondstof waarmee je dmv ultracentrifuge het splijtbare uranium235 uit kan halen.. Is echt wel wat anders dan de fluoride in een tandpasta, of wat gebruikt wordt voor het drinkwater in bijvoorbeeld delen van Amerika.quote:
Dat is een leugen.quote:Op maandag 22 december 2008 15:31 schreef fruityloop het volgende:
[..]
Volgens mij moet dat uraniumhexafluoride zijn, de grondstof waarmee je dmv ultracentrifuge het splijtbare uranium235 uit kan halen.. Is echt wel wat anders dan de fluoride in een tandpasta, of wat gebruikt wordt voor het drinkwater in bijvoorbeeld delen van Amerika
Ja dat gok ik ook jaquote:Op maandag 22 december 2008 15:31 schreef fruityloop het volgende:
[..]
Volgens mij moet dat uraniumhexafluoride zijn, de grondstof waarmee je dmv ultracentrifuge het splijtbare uranium235 uit kan halen.. Is echt wel wat anders dan de fluoride in een tandpasta, of wat gebruikt wordt voor het drinkwater in bijvoorbeeld delen van Amerika.
En nee dit is niet off-topic, want volgens Lambiekje is alles bedacht door de Bilderberg hotelgroep oid, ook het chippen...![]()
En kijk en dat gaan we krijgen.quote:Corrupte agent misbruikte politie-database
Een corrupte Engelse politieagent heeft een politiedatabase gebruikt om zedendelinquenten en andere criminelen af te persen. De 29-jarige Pc Johal zocht in de Crimint database naar gegevens van veroordeelde zedenmisdadigers die in zijn buurt woonden. Hij dreigde hun verleden aan buren en werkgevers bekend te maken als ze hem geen 30.000 euro betaalden. Een van zijn slachtoffers nam contact op met de politie, waarna Scotland Yard hem arresteerde. In totaal had hij al elf chantagebrieven verstuurd. Een van zijn slachtoffers ontving een SMS-bericht met de tekst: "Ik moet genoeg geld hebben om Londen te verlaten en niet over mijn werk of hypotheek in te zitten." Inmiddels is Johal tot een gevangenisstraf van zes jaar veroordeeld.
bron
En veroordeeld tot 6 jaar gevangenis straf.quote:Op dinsdag 23 december 2008 10:22 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
En kijk en dat gaan we krijgen.
Goede zaak dat ook hier misbruik van privé gegevens door ambtenaren gestraft zal gaan worden..quote:Op dinsdag 23 december 2008 10:22 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
En kijk en dat gaan we krijgen.
Kijk dit is misschien een goed voorbeeld van een sullige VMBO agent. Er zullen dus ook gevallen zijn waarbij het niet aan het licht komt of omdat een meerdere / oude rot zich met de data bemoeit.quote:Op dinsdag 23 december 2008 10:26 schreef fruityloop het volgende:
[..]
Goede zaak dat ook hier misbruik van privé gegevens door ambtenaren gestraft zal gaan worden..Oh nee, wacht even, afpersing is al strafbaar....
Wat is je punt in deze?
En dat is weer zo'n kromme doorredenatie die nergens op slaat.. Ten eerste, je weet niet om wat voor database het gaat, en ten tweede wordt het hele woord terrorisme nergens genoemd, dat sleep jij er weer aan de haren bij. Weetje lambiekje? En ik weet niet in hoeverre jij bekend bent met de IT kant van databases etc, maar ik kan je vertellen, die dingen houden logfiles etc bij, dus ik denk dat dat ook 1 van de manieren is waardoor ze hem hebben kunnen pakken.quote:Op dinsdag 23 december 2008 10:32 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Kijk dit is misschien een goed voorbeeld van een sullige VMBO agent. Er zullen dus ook gevallen zijn waarbij het niet aan het licht komt of omdat een meerdere / oude rot zich met de data bemoeit.
Deze data-verzameling kan alleen maar schade berokkenen. En absoluut geen terrorisme bestrijden. Wie dat denkt leeft onder een steen.
Je weet dat ze alle databases van allerlei instanties aan elkaar aan het knopen zijn. Vandaar ook de BSN-nummer.quote:Op dinsdag 23 december 2008 10:44 schreef fruityloop het volgende:
[..]
En dat is weer zo'n kromme doorredenatie die nergens op slaat.. Ten eerste, je weet niet om wat voor database het gaat, en ten tweede wordt het hele woord terrorisme nergens genoemd, dat sleep jij er weer aan de haren bij. Weetje lambiekje? En ik weet niet in hoeverre jij bekend bent met de IT kant van databases etc, maar ik kan je vertellen, die dingen houden logfiles etc bij, dus ik denk dat dat ook 1 van de manieren is waardoor ze hem hebben kunnen pakken.
Soms he, als je iets niet kan aantonen, dan betekend dat gewoon dat iets er niet is, niet dat er dan een schimmige macht is die het voor je verborgen houdt....
Ja dat weet ik, maar weet jij ook dat het BSN niks anders is dan het al tientallen jaren in gebruik zijnde SoFi nummer, en dat daar ook al tientallen jaren databases mee gevuld worden? Niks nieuws, en een leuk/positief voorbeeld hiervan is de koppeling van het RDW met de bijstands database, zo hebben ze aardig wat fraudeurs opgepakt om maar eens wat te noemen. Ik wordt niet gecriminaliseerd, en voel dat al helemaal niet, zal ik dat even lekker zelf bepalen?quote:Op dinsdag 23 december 2008 11:58 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Je weet dat ze alle databases van allerlei instanties aan elkaar aan het knopen zijn. Vandaar ook de BSN-nummer.
Zulke databases worden aangelegd met loze term voor uw veiligheid, dat daarmee terrorisme bestreden kan worden. Als er iets onjuist is dan is dat het wel. Criminelen krijgen daarmee juist véél meer speel ruimte. Jij en ik, de ik heb niets te verbergen mensen worden becriminaliseerd.
wake up
ze hebben niet voor niets een BSN opgesteld. Als het sofinummer al voldeed waarom de wijziging.?!quote:Op dinsdag 23 december 2008 12:37 schreef fruityloop het volgende:
[..]
Ja dat weet ik, maar weet jij ook dat het BSN niks anders is dan het al tientallen jaren in gebruik zijnde SoFi nummer, en dat daar ook al tientallen jaren databases mee gevuld worden? Niks nieuws, en een leuk/positief voorbeeld hiervan is de koppeling van het RDW met de bijstands database, zo hebben ze aardig wat fraudeurs opgepakt om maar eens wat te noemen. Ik wordt niet gecriminaliseerd, en voel dat al helemaal niet, zal ik dat even lekker zelf bepalen?Wat jij voelt geldt echt niet voor de hele bevolking, sterker nog, voor mijn gevoel alleen voor een heeeeel klein en apart groepje...
En daar zit het venijn.quote:Doel van het BSN, dat het huidige sofi-nummer gaat vervangen, is om de uitwisseling van gegevens tussen burgers, overheid en allerlei instanties eenvoudiger te laten verlopen. Het bevat relevante gegevens als naam, adres en woonplaats en moet tot minder administratieve lasten leiden.
Niet alleen overheidsinstanties zouden dan inzicht krijgen in dit persoonlijke nummer, maar ook financiële instellingen. Banken krijgen daardoor een beter controlemiddel in handen om identiteitsfraude te bestrijden. Momenteel kunnen ze de identiteit van klanten niet goed controleren, omdat de Wet Bescherming Persoonsgegevens hen verbiedt de basisadministratie van de gemeente te raadplegen.
bron
je internet verleden IS al gekoppeld. (afgezien van proxy-nerds e.d.)quote:Op zaterdag 27 december 2008 12:19 schreef Lastpost het volgende:
Lijkt me ook geen prettig idee, nog even en m'n internet historie is er ook uit op te halen net als het aantal km dat in loop op een dag en waar door een gps systeem erin en hoeveel calorieën ik naar binnen werk.
Er zullen vast voordelen aan zitten, maar ik vind het een beangstigend idee.
Ik heb geen idee in welke vorm dit nu gebeurt trouwens, TB's aan dataverkeer die opgeslagen worden bij de providers en indien nodig (terrorisme/moorzaken ofzo?quote:Op zaterdag 27 december 2008 12:24 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
je internet verleden IS al gekoppeld. (afgezien van proxy-nerds e.d.)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |