rendangquote:Op donderdag 23 oktober 2008 19:14 schreef Muck het volgende:
[..]
nee, alleen draadjesvlees en stoofpeertjes enzo
Je bedoelt dat jij er al op zat te azen om de nieuwe te openen zekerquote:Op donderdag 23 oktober 2008 19:22 schreef DaMart het volgende:
Ik was al bang dat je zou gaan fhazaken met het openen!
Nee fok is gewoon weer rete traag hierquote:Op donderdag 23 oktober 2008 19:22 schreef DaMart het volgende:
Ik was al bang dat je zou gaan fhazaken met het openen!
Nee, ik bedoel dat mijn vinger moe werd van F5'enquote:Op donderdag 23 oktober 2008 19:24 schreef MPG het volgende:
[..]
Je bedoelt dat jij er al op zat te azen om de nieuwe te openen zeker
Och, het is weer eens wat anders dan een stuk vlaai of een kuukskequote:
* Fha geeft een gigantische kop aardbeienthee met een bastogne koekquote:Op donderdag 23 oktober 2008 19:24 schreef DaMart het volgende:
[..]
Het kost je wel een grote kop aardbeienthee!
Ook jij hoeft niet voor mij te koken Fhaquote:Op donderdag 23 oktober 2008 19:19 schreef Fha het volgende:
Hangt van je definitie van goed af natuurlijkLaat ik het zo zeggen: aan mijn eten zit wél smaak
Whehequote:Op donderdag 23 oktober 2008 19:25 schreef DaMart het volgende:
[..]
Nee, ik bedoel dat mijn vinger moe werd van F5'en.
Bastognekoekenquote:Op donderdag 23 oktober 2008 19:25 schreef Fha het volgende:
[..]
* Fha geeft een gigantische kop aardbeienthee met een bastogne koek
als je die koek niet lust dan eet ik hem trouwens graag gewoon zelf op![]()
nee hoor, Klonkette heeft een lang weekend voordat ze Maandag naar Roemeniestan gaat, morgenvroeg even naar de dierenarts met een van onze poezels en verder helemaal nietsquote:
Gelukkig stond dat dan ook niet op de planningquote:Op donderdag 23 oktober 2008 19:25 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Ook jij hoeft niet voor mij te koken Fha
whehe, Cluj (waar ze dus heen gaat) ligt inderdaad in Transsylvaniequote:
Weet je wel hoe dicht ik bij je kom wonen trouwens?quote:Op donderdag 23 oktober 2008 19:27 schreef Fha het volgende:
Gelukkig stond dat dan ook niet op de planning
is dat een dreigement ?quote:Op donderdag 23 oktober 2008 19:29 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Weet je wel hoe dicht ik bij je kom wonen trouwens?
Ik heb dat al weleens gedaan tochquote:Op donderdag 23 oktober 2008 19:25 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Ook jij hoeft niet voor mij te koken Fha
Nee ik heb geen flauw idee haha en WKzquote:Op donderdag 23 oktober 2008 19:29 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Weet je wel hoe dicht ik bij je kom wonen trouwens?
Dan nog. Hou er maar rekening mee dat ik nog geen weekend hebquote:Op donderdag 23 oktober 2008 19:26 schreef Klonk het volgende:
[..]
nee hoor, Klonkette heeft een lang weekend voordat ze Maandag naar Roemeniestan gaat, morgenvroeg even naar de dierenarts met een van onze poezels en verder helemaal niets
Mjah boeeeequote:Op donderdag 23 oktober 2008 19:31 schreef es70 het volgende:Een Fha topic, niet goed opgelet heh
.
Komt dat bordjeeeeeeeeequote:Op donderdag 23 oktober 2008 19:29 schreef Klonk het volgende:
whehe, Cluj (waar ze dus heen gaat) ligt inderdaad in Transsylvanie
Jaquote:
Whehequote:
quote:Op donderdag 23 oktober 2008 19:32 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Komt dat bordjeeeeeeeee![]()
[ afbeelding ]
Zijn er überhaupt nog bordjes die jij niet hebtquote:Op donderdag 23 oktober 2008 19:32 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Komt dat bordjeeeeeeeee![]()
[ afbeelding ]
Ik heb nog wat bordjes uit japan denk ik. Die moet ik nog eens zoeken.quote:Op donderdag 23 oktober 2008 19:33 schreef MPG het volgende:
[..]
Zijn er überhaupt nog bordjes die jij niet hebt
dus ik mag niet meer zeggen dat hier het weekend is begonnen ?quote:Op donderdag 23 oktober 2008 19:32 schreef MPG het volgende:
[..]
Dan nog. Hou er maar rekening mee dat ik nog geen weekend heb.
gewoonquote:
Nee. Vrijdag, om 15:15 mag je dat zeggenquote:Op donderdag 23 oktober 2008 19:35 schreef Klonk het volgende:
[..]
dus ik mag niet meer zeggen dat hier het weekend is begonnen ?
Het is toch altijd weekend?quote:Op donderdag 23 oktober 2008 19:35 schreef Klonk het volgende:
[..]
dus ik mag niet meer zeggen dat hier het weekend is begonnen ?
OMGquote:Op donderdag 23 oktober 2008 19:37 schreef Pheno het volgende:
Op RTL4 : de dude uit Roosendaal: "In goed Nederlands: one strike you're out"
Iets viezersquote:Op donderdag 23 oktober 2008 19:33 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
JaToen dacht ik dat het iets anders was
Oh, massa'squote:Op donderdag 23 oktober 2008 19:33 schreef MPG het volgende:
Zijn er überhaupt nog bordjes die jij niet hebt
Ghehe, mooi is dat welquote:Op donderdag 23 oktober 2008 19:38 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Oh, massa'smaar telkens het zo te pas komt en ik heb hem, dan wil ik wel even de schijn ophouden dat ik niet te kloppen ben
En gelukkig gebeurt dat wel vaker. Overigens heb ik er ook niet echt weinig natuurlijk, voor dit Cluj-Napoca kon ik kiezen uit 2 bijvoorbeeld.
McDavid had ooit eens een zweefvliegtuig te koop zien staan, ideaal ding. Alleen hij stond in zuidoost-polen, of iemand er toevallig langs kwamNja, daar was ik dus al geweest
Nee. Gewoon iets anders. Ik wist niet wat het was. En nu weet ik het nog steeds niet of niet meer. Ik dacht dat het rijst/kip/pilaf was, maar er was ook spaghetti herinner ik me. De poffertjes had ik wel goed trouwensquote:
erg hequote:
ik wist niet eens dat cluj een station had, ze hebben een tyfus klein vliegveld, een veredeld knollenveld met beton en dat is dan het op twee na grootste vliegveld van roemeniestan...quote:Op donderdag 23 oktober 2008 19:38 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Oh, massa'smaar telkens het zo te pas komt en ik heb hem, dan wil ik wel even de schijn ophouden dat ik niet te kloppen ben
En gelukkig gebeurt dat wel vaker. Overigens heb ik er ook niet echt weinig natuurlijk, voor dit Cluj-Napoca kon ik kiezen uit 2 bijvoorbeeld.
McDavid had ooit eens een zweefvliegtuig te koop zien staan, ideaal ding. Alleen hij stond in zuidoost-polen, of iemand er toevallig langs kwamNja, daar was ik dus al geweest
Mja...quote:
"Hoi, neucken"quote:Op donderdag 23 oktober 2008 19:41 schreef MPG het volgende:
[..]
Mja...
Ik vraag me af hoe die het in het Engels zou zeggen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |