bovenaan het topic staat een uitroepteken, een printer en dit knopjequote:Op maandag 11 augustus 2008 13:18 schreef Ireth het volgende:
Aangezien mijn subtiele tvp uit het Updatetopic verwijdert is () zit ik nu ff te vogelen hoe dat werkt met dat bookmarken! Maar kan het niet vinden? Hoe krijg ik nu dat topic daarin?
Ah! Die had ik dus nooit zelf gevonden!quote:Op maandag 11 augustus 2008 13:19 schreef Ynske het volgende:
[..]
bovenaan het topic staat een uitroepteken, een printer en dit knopje [ afbeelding ]
als je daarop klikt komt het topic in je Bookmarkslijst
Ja sorry dat was ikquote:Op maandag 11 augustus 2008 13:18 schreef Ireth het volgende:
Aangezien mijn subtiele tvp uit het Updatetopic verwijdert is ()
zeg dat dan ook tegen je collega modquote:Op maandag 11 augustus 2008 20:01 schreef Lois het volgende:
[..]
Ja sorry dat was ikIk vind het zo'n onzin om iets wat sticky staat te tvp-en, het staat potdorie altijd bovenin.
Geeft niets verders, op deze manier werkt het nu ookquote:Op maandag 11 augustus 2008 20:01 schreef Lois het volgende:
[..]
Ja sorry dat was ikIk vind het zo'n onzin om iets wat sticky staat te tvp-en, het staat potdorie altijd bovenin.
You go Loisquote:Op maandag 11 augustus 2008 20:01 schreef Lois het volgende:
[..]
Ja sorry dat was ikIk vind het zo'n onzin om iets wat sticky staat te tvp-en, het staat potdorie altijd bovenin.
Ik mis iets?quote:Op donderdag 14 augustus 2008 22:07 schreef Troel het volgende:
Ik wil nog even van de gelegenheid gebruikmaken om aan te geven dat het niet mijn bedoeling was om wie dan ook met een PPD te kwetsen en het spijt me dan ook oprecht als ik dat wel gedaan heb door mijn opmerking.
(en ik pak met opzet even dit topic omdat anders dat andere topic straks volstaat met allemaal offtopic dingen)
ja, veel geklaagquote:
Al geholpen door DaviniaHR.quote:Op maandag 18 augustus 2008 09:48 schreef Kaarr het volgende:
wil iemand de linkjes toevoegen bij wachten op een tweede streepje 113
Volgens mij niet Davinia, wel is er het Rapley-topic, maar dat is niet precies wat je bedoelt?quote:Op woensdag 20 augustus 2008 10:17 schreef DaviniaHR het volgende:
Is er een topic over eetrituelen en de manieren waarop mensen hun kinderen van de fles naar beker en zelf eten hebben gekregen? (Vooral zelf prutten of meteen over op mes en vork, dat werk bedoel ik.)
Apenheul, koningin Julianna toren, Paleis het Loo.quote:Op zondag 24 augustus 2008 15:07 schreef _Ingrid_ het volgende:
zoek tips over uitjes omgeving Apeldoorn namelijk.
Dank je. Apenheul paar maand geleden nog geweest. Paleis het Loo ook.quote:Op zondag 24 augustus 2008 15:10 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Apenheul, koningin Julianna toren, Paleis het Loo.
Online bestellenquote:Op maandag 25 augustus 2008 12:13 schreef Rewimo het volgende:
Even een praktisch vraagje: in welke (algemeen aanwezige) winkels kun je een label-labeldoekje kopen? Hebben ze die bijvoorbeeld bij Prenatal?
quote:Voor verkoopadressen kunt u contact opnemen met MercatorTrading T: 0032-56 75 38 94 of via maggie@mercatortrading.be
Dan bel je ze toch even waar ze bij jou in de buurt verkocht worden? Asjeblief!quote:Op maandag 25 augustus 2008 12:33 schreef Rewimo het volgende:
Ik wil hem juist niet online bestellenBedankt!
Laat hem even hier kijken.quote:Op zaterdag 30 augustus 2008 15:12 schreef Faja-Lobi het volgende:
Ik heb even een zeer dringend vraagje.
attentionwhorequote:Op maandag 8 september 2008 21:54 schreef m@x het volgende:
Heb ik eindelijk een keer een naamtopic, gooien jullie het dichtMag mijn naam dan in ieder geval goed in de topictitel???????? jullie weten wel welk topic ik bedoel
quote:
Ik hou ook van jouquote:Op maandag 8 september 2008 22:07 schreef Maggie het volgende:
Mag ik hier dan nog even m@x voor ouwe koe uitmaken?
Is dit topic misschien de plek om te vragen: Kinderopvang/ gastouderopvang wat speelt er allemaalquote:Op woensdag 10 september 2008 14:22 schreef appelsap het volgende:
Ik ben op zoek naar een algemeen topic over Kinderdagopvang want ik heb namelijk een vraag.
Is dat er al of kan ik beter een eigen topic met mijn vraag openen? Of zou ik het nog ergens anders kunnen vragen?
Terug Vind Postquote:
als je de oude openingspost quote dan komen de linkjes meequote:Op maandag 22 september 2008 11:54 schreef Poppejans het volgende:
Euh, als iemand even die linkjes en een link naar het vorige ''wachten op'' topic kan plaatsen?
Alvast bedankt, ik weet niet hoe ik linkjes kan overnemen
Ok, bedankt, ik ga het even proberenquote:Op maandag 22 september 2008 11:55 schreef Ynske het volgende:
[..]
als je de oude openingspost quote dan komen de linkjes mee
Moeders voor Moedersquote:Op vrijdag 26 september 2008 13:28 schreef Vicky het volgende:
Ik kan het moeders voor moeders topic niet vinden..
Iemand een linkje??
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |