Als iemand voor mij de quickquote heeft kan ik weer terug naar foksilverquote:Op dinsdag 17 juni 2008 09:05 schreef Pheno het volgende:
Ik gebruik light overigens, iig geen bagger. Geen zin om een betatester te zijn
Ik gebruik geen quickquotequote:Op dinsdag 17 juni 2008 09:06 schreef Slarioux het volgende:
[..]
Als iemand voor mij de quickquote heeft kan ik weer terug naar foksilver
ik ben betatester voor text_only.quote:Op dinsdag 17 juni 200809:05 schreef Pheno het volgende:
Ik gebruik light overigens, iig geen bagger. Geen zin om een betatester te zijn [afbeelding]
had het gezien ja, bij deze ben ik het daar nog steeds mee eens!quote:Op dinsdag 17 juni 200809:10 schreef Klonk het volgende:
toch nog even melden dat spruitjes ranzig zijn
je hebt al bier, hebberdquote:Op dinsdag 17 juni 2008 09:11 schreef indahnesia.com het volgende:
[..]
gevonden
* indahnesia.com drinkt snel het bakkie van Intrepidity leeg
Maar goed dat ik er zout in gedaan had danquote:Op dinsdag 17 juni 2008 09:11 schreef indahnesia.com het volgende:
[..]
gevonden
* indahnesia.com drinkt snel het bakkie van Intrepidity leeg
Rot, daar is geen support voor.quote:Op dinsdag 17 juni 2008 09:10 schreef indahnesia.com het volgende:
[..]
ik ben betatester voor text_only.
Dat ligt er aan, in bagger soms weer niet, als Danny weer in productie aan het hobbieen is. En text only betekent geen PI's. PI is me heilig.quote:
PI's!quote:Op dinsdag 17 juni 2008 09:16 schreef Pheno het volgende:
[..]
Dat ligt er aan, in bagger soms weer niet, als Danny weer in productie aan het hobbieen is. En text only betekent geen PI's. PI is me heilig.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |