Powel is naar Zandvoort verhuisd. Vandaar.quote:Op zaterdag 31 mei 2008 02:03 schreef Juk het volgende:
Overigens lees ik net dat onze spits John Powel naar FC Lisse vertrekt.
Een opmerkelijke transfer aangezien Powel heel weinig heeft kunnen laten zien dit jaar vanwege blessures en een paar domme rode kaarten.
Ik lees ook net dat Nixon Dias naar Noordwijk verkast, blijf je nu wel voorzitter van zijn fanclub Methodmich?
Zal zich dus zelf aangemeld hebben dan.quote:John Powel van v.v. Heijnenoord.
John is een ervaren speler voor de aanval. John heeft met diverse clubs reeds op Ter Specke gespeeld. Dit betreft o.a. Jong Sparta ( Bram Poldermantoernooi), Barendrecht en SHO. Hij is onlangs naar onze regio verhuisd en wil graag met FC Lisse op hoofdklasseniveau zijn aanvallende kwaliteiten tonen.
Ken ze ook niet, zullen wel wat jeugdspelers tussen zitten!quote:Op maandag 2 juni 2008 09:02 schreef Imaginary_Friend het volgende:
Las in het AD dat Groote Lindt de volgende nieuwe spelers heeft:
Komen: Hugo a Tjak, Jan-Willem van Wijk, Javier Cabanelas, Steven de la Rambelje, Frank Boekhout (allen Slikkerveer), Danny Zechiël (Alblasserdam), Jeremy Martis (IFC), Kevin Birahy (RVVH), Johan Hoogendijk (Spirit), Thomas van Aalst (ZBC97), Dennis Paans (Pelikaan).
Ik ken alleen Frank Boekhout, die heeft hier al eens gespeeld. Alleen Stoop vertrekt, maar een rits aan spelers die stoppen of lager gaan voetballen is niet vermeld.
Wel grappig, onze A1, van nemelaer werd kampioen in de 1e klasse en speelde daarnaa voor de districtsbeker tegen Sarto A1 die 1 (of enkele?) divisies hoger speelden. Nemelaer A1 won relatief makkelijk met 3-1...mooi om bij te zijnquote:
Nee ik was bij de finales bij Advendo in Breda. Dat was de districtsfinale ofzo en later in Bavel was voor zuid 1.quote:Op dinsdag 3 juni 2008 15:19 schreef TerroRobbie het volgende:
Was jij daar bij? In Bavel?
Ja het kan raar gaan in de voetballerij. Kan natuurlijk aan wat dingen hebben gelegen.quote:Op dinsdag 3 juni 2008 15:17 schreef Sethje het volgende:
[..]
Wel grappig, onze A1, van nemelaer werd kampioen in de 1e klasse en speelde daarnaa voor de districtsbeker tegen Sarto A1 die 1 (of enkele?) twee divisies hoger speelden. Nemelaer A1 won relatief makkelijk met 3-1...mooi om bij te zijnals Nemelaer man natuurlijk
Beter met eigen jongens 4e klasse dan met 11 vreemden 1e klassequote:Op dinsdag 3 juni 2008 15:55 schreef Da_Sandman het volgende:
Slechts 1 versterking voor GPC, daar gaan we het niet mee redden in de eerste klasse volgend jaar...
Dat absoluut...quote:Op dinsdag 3 juni 2008 16:45 schreef Sethje het volgende:
[..]
Beter met eigen jongens 4e klasse dan met 11 vreemden 1e klasse
Mwah, Zaamslag komt er toch ook bij? Wellicht moet je dus wel tegen tongs club.quote:Op dinsdag 3 juni 2008 15:55 schreef Da_Sandman het volgende:
Slechts 1 versterking voor GPC, daar gaan we het niet mee redden in de eerste klasse volgend jaar...
Dat verwacht ik wel. Nivo is afkomstig uit 1C toch ook? Dan zullen ze daar wel terugkeren...quote:Op dinsdag 3 juni 2008 17:05 schreef methodmich het volgende:
[..]
Mwah, Zaamslag komt er toch ook bij? Wellicht moet je dus wel tegen tongs club.
quote:Veel wisselingen bij eerste elftal OJC
De ledenadministratie heeft weer veel overuren gedraaid in de afgelopen weken. Er zijn weer 39 nieuwe aanmeldingen binnengekomen van spelers die bij OJC willen komen voetballen. Maar liefst 11 spelers komen op het oude Rood-Zwarte nest terug. De A-selectie kent ook behoorlijk wat nieuwe gezichten, waarvan hier een overzicht wordt gegeven.
Helaas hebben 2 ras OJC-ers besloten op een lager niveau met minder trainingsarbeid te gaan voetballen. Michael van Rijn gaat zijn geluk beproeven bij RKJVV, terwijl Danny van der Voort komend jaar bij CHC/Orka gaat spelen. Jaap Akerboom geeft voorrang aan zijn maatschappelijke carrière in de advocatuur en is gestopt, terwijl Dirk-Jan in den Eng nog een keer wil proberen op het allerhoogste niveau te acteren.
Maar er komen ook 2 OJC-ers terug, na een groot aantal jaren elders gevoetbald te hebben. Randy Thenu heeft vanaf zijn 11e bij FC Den Bosch gespeeld. Uiteindelijk heeft hij het geschopt tot 5 wedstrijden in het eerste elftal, maar kreeg hij voor komend seizoen geen contract.
Ook Sjaron van Zon is op jeugdige leeftijd naar het betaalde voetbal vertrokken, naar Willem II. Daarna heeft hij jarenlang voor Baronie gespeeld. Nu Sjaron weer naar Den Bosch is verhuisd, hoefde hij niet na te denken voor welke club hij wilde gaan voetballen.
Daarnaast gaan drie jeugdspelers deel uitmaken van de selectie. Peter van ’t Root en Edwin Pennings mochten afgelopen seizoen via trainingsstages en oefenwedstrijden al ruiken aan het eerste elftal, terwijl Gallid Cherrou uit de A1 zelfs al een aantal competitiewedstrijden heeft gespeeld.
Nieuw:
Gallid Cherrou (A1), Jordy van Dinteren (BVV), Peter Donders (Schijndel), Leon van Kasteren (UNA), Bjorn Kuis (Vlijmense Boys), Jeroen van Moorsel (Gemert), Rick van den Oever (beloftenteam FC Eindhoven), Edwin Pennings (2e elftal), Peter van 't Root (A1), Tom Sheridan (Geldrop/AEK), Randy Thenu (FC Den Bosch), Remco van Veghel (Geldrop/AEK), Sjaron van Zon (Baronie).
Vertrokken:
Dennis van de Aa (Den Dungen), Jaap Akerboom (gestopt), Dirk-Jan in den Eng (Achilles '29), Ethmond Henriquez (JVC Cuijk), Nick van der Horst (Breukelen), Michael van Rijn (RKJVV), Stiva Taihuttu (Oisterwijk), Danny van der Voort (CHC/Orka).
De volledige selectie voor het seizoen 2008-2009:
Gallid Cherrou - Jordy v. Dinteren - Peter Donders - Arda Havar - Erwin v. Iersel - Leon v. Kasteren - Farley Kromodikoro - Bjorn Kuis (keeper) - Joost de Laat - Wesley Meeuwsen - Jorick v.dr. Miessen - Jeroen v. Moorsel - Rick v.dn. Oever (keeper) - Edwin Pennings - Peter v. 't Root - Fred v. Schaik - Nick Scheepens - Pieter Schrassert Bert - Tom Sheridan - Randy Thenu - Bart Tinus (keeper) - Remco v. Veghel - Sjaron v. Zon
De begeleiding is ongewijzigd gebleven:
Hoofdtrainer: Mark den Brok
Assistent-trainer:Nico Koningstein
Keeperstrainer: Rick van Pinxteren
Medische staf: Rene Schors, Marco v.d. Biezen
Teammanager: Carl van der Plas
Elftalleider: Marcel v. Veldhoven
Er gaat er serieus één naar Orka? Dat is toch die club die wordt gesponsord door een seksclub (Club Orka)? ASWH heeft er paar jaar geleden eens tegen gespeeld op zo'n districtsbekerfinaledag, toen die nog bestonden. Wat een figuren speelden daar.quote:
Mengistu voor het middenveld? Bij TOGR en JHR speelde hij respectievelijk als rechtsback en centrale verdediger. Al moet hij op het middenveld ook wel kunnen renderen met zijn speelstijl.quote:Op donderdag 12 juni 2008 18:01 schreef Juk het volgende:
Nou had ik gisteren een heel verhaal zitten tikken over nieuwe spelers van Heinenoord maar heb ik denk ik niet op de reply knop gedrukt.
Anyways, 1 opmerkelijke speler is Nahom Mengistu die ons middenveld komt versterken, deze voormalig speler van Excelsior Rotterdam is tevens international van Eritrea. Na Vakamon Kromah is dit onze 2de international.
Verder viel het allemaal wel mee met spelers die gehaald zouden halen van "buiten". Er gaan er een paar en er komen er een paar terug.
Orka is geen club, het is CHC. Je noemt Geldrop toch ook geen AEK, en UDI'19 is toch ook geen Beter Bed? Kan me daar flink aan ergeren, kut-sponsornamen!quote:Op vrijdag 13 juni 2008 17:39 schreef methodmich het volgende:
[..]
Er gaat er serieus één naar Orka? Dat is toch die club die wordt gesponsord door een seksclub (Club Orka)? ASWH heeft er paar jaar geleden eens tegen gespeeld op zo'n districtsbekerfinaledag, toen die nog bestonden. Wat een figuren speelden daar.
Sjaron van Zon is een prima aanwinst lijkt me zo!
Hij speelde inderdaad laatste paar seizoenen in de verdediging maar speelde bij Excelsior regelmatig verdedigende middenvelder. Ik heb begrepen dat hij dat dit seizoen ook gaat spelen. Voor de verdediging hebben we namelijk alle plaatsen wel goed bezet en op het middenveld is een plek open gekomen door het vertrek van Vermeulen.quote:Op vrijdag 13 juni 2008 17:39 schreef methodmich het volgende:
[..]
Er gaat er serieus één naar Orka? Dat is toch die club die wordt gesponsord door een seksclub (Club Orka)? ASWH heeft er paar jaar geleden eens tegen gespeeld op zo'n districtsbekerfinaledag, toen die nog bestonden. Wat een figuren speelden daar.
Sjaron van Zon is een prima aanwinst lijkt me zo!
[..]
Mengistu voor het middenveld? Bij TOGR en JHR speelde hij respectievelijk als rechtsback en centrale verdediger. Al moet hij op het middenveld ook wel kunnen renderen met zijn speelstijl.
Orka is toch wel een club, maar dan in andere zin?quote:Op vrijdag 13 juni 2008 18:02 schreef Yeahinho het volgende:
[..]
Orka is geen club, het is CHC. Je noemt Geldrop toch ook geen AEK, en UDI'19 is toch ook geen Beter Bed? Kan me daar flink aan ergeren, kut-sponsornamen!
Maar goed, daar gaan er dus inderdaad twee heen. Ook eentje uit het 2e, die hier vorig jaar terugkwam om zich in het 1e te werken maar daar gewoon te kort voor komt. Dat is echt een clubhopper, lekker laten gaan. Maar die ander een echte OJC-er in hart en nieren, valt me tegen van em, voor die paar honderd euro...
Sjaron komt uit de OJC-jeugd en is in Den Bosch gaan wonen. Kon dus niet anders dan dat ie weer hier kwam ballen.
Ouch, valt toch niet mee om je club in dit rijtje terug te zien. Wel ploegen waar ik persoonlijk vroeger altijd graag tegen voetbalde, maar ik heb geen idee hoe het daar nu is. De Lindt kan aan de bak, veel strijd gegarandeerd in deze klasse...quote:Op donderdag 12 juni 2008 17:38 schreef methodmich het volgende:
Arme Imaginary Friend vindt Groote Lindt pas terug in 3C. Wel een derby met Pelikaan.
Dat seksclub gedeelte zal wel meevallen: http://www.orkaclub.com/nl/index.htmquote:Op zaterdag 14 juni 2008 11:50 schreef methodmich het volgende:
Orka is toch wel een club, maar dan in andere zin?Maar je hebt gelijk, die maffe sponsornamen. Bij onbekende clubs werkt het soms wel zo, dat ze de sponsornaam beter kennen dan de clubnaam. Afgelopen seizoen veel mensen over Henver gehoord ipv Zwaluwen '30.
Maar die mannen bij CHC betalen dus aardig? Verder voor OJC de logische indeling in B natuurlijk.
Ja, als dat de sponsor is inderdaad. Wellicht ben ik in de war met een andere club dan. Ze spelen niet al te hoog als het goed is, zaten ook wel eens bij Dordtse clubs in de competitie. Vaak staken was het dan.quote:Op zondag 15 juni 2008 22:28 schreef TerroRobbie het volgende:
[..]
Dat seksclub gedeelte zal wel meevallen: http://www.orkaclub.com/nl/index.htm
Oranje Wit is de grote verrassing in deze klasse, die zijn het meest uit de regio. En ze zijn daar ook niet blij mee.quote:VVC'68
Oostkapelle
VCK
Arnemuiden
Bruse Boys
Nieuwdorp
Serooskerke
SSV'65
Duiveland
Oranje Wit
Seolto
Dinteloord
Klopt, die is het ja. Ze zeggen dat ze derby's gaan missen en dat er een club in 2F beter aan 2E hadden kunnen uitlenen.quote:Op donderdag 26 juni 2008 20:35 schreef methodmich het volgende:
Oranje Wit is Dordt, als het tenminste dezelfde club is als die ik ken. Inderdaad aardige reisjes voor ze.
Bron: AD Sportwereld.quote:Het Dordtse Oranje Wit baalt van de ’verbanning’ naar de Zeeuwse tweede klasse E. ,,Absoluut,’’ zegt Johan van Aalst, voorzitter van het voetbalbestuur van Oranje Wit. ,,We hadden ook heel nadrukkelijk 2F aangevraagd. Onze secretaris heeft al een fax naar de KNVB gestuurd om ons ongenoegen kenbaar te maken. Waarschijnlijk haalt het niet veel uit, maar je weet het nooit. Misschien is er een club uit 2F die liever in ’E’ wil voetballen. Wij missen nu de derby’s. Niet alleen die tegen stadgenoot Wieldrecht, maar ook die tegen de andere regioclubs. Ook krijgen we te maken met veel meer reiskosten. En met alle respect voor een club als VCK, maar ik denk niet dat ze veel toeschouwers meebrengen.
Wij hadden verwacht dat er meer gekeken zou worden naar geografische ligging. Wat dat betreft is SV Capelle in 2F toch een buitenbeentje. Maar die hoeven niet richting Zeeland. Oranje Wit heeft bovendien in 2001-2002 al in de Zeeuwse afdeling gezeten, en ook Wieldrecht is een keer ’uitgeleend’. We gingen er derhalve toch wel een beetje vanuit dat een andere ploeg nu aan de beurt was.’’
Zijn niet alle poules, omdat dit uit De Dordtenaar komt en dus alleen de poules geeft met clubs uit de regio Drechtsteden en Gorinchem.quote:ASWH, Kozakken Boys, GJS, Unitas zondag (de twee beste zaterdaghoofdklassers in dit district bij elkaar, met de winnaar van de beker Zuid I van afgelopen seizoen er ook nog bij!!!!)
Heerjansdam, Almkerk, Baronie, Madese Boys
Papendrecht zaterdag, Schelluinen, Nieuw-Lekkerland, De Zwerver (de old firm tussen NL en De Zwerver!)
Papendrecht zondag, Dubbeldam zaterdag, Meerkerk, Rijsoord
Papendrecht zondag 2, Rhelico, Unitas zaterdag, SVS’65
Kozakken Boys 2, Well, Heerewaarden, Hedel
VVGZ, RCD, EBOH zondag, Alblasserdam
VVGZ 2, EBOH zaterdag, ZBC’97, GSC
LRC Leerdam, Sparta’30, SC Everstein, Hardinxveld zaterdag
SSW, Hardinxveld zondag, Groot-Ammers, SC Emma zondag
SC Emma zaterdag, Rijsoord 2, HSSC’61
Sliedrecht, Groote Lindt, IFC, Sleeuwijk
Dubbeldam zondag, Terheijden, Pelikaan, Zwaluwe
ODS, Raptim, Asperen, SC Amstelwijck
DFC, Teisterbanders, ISC, OMC
Herovina, SCZ, Hurwenen, Arkel
Altena, Achilles Veen, GVV’63, VVAC
Giessen, SC Elshout, Blauw Wit’81, OVV’67
De Alblas, SVW, Oranje Wit, Wieldrecht (Dordtse derby!)
Ameide, Theole, Drechtstreek, Vuren
Heukelum, Woudrichem, TEC, Roda Boys/Bommelerwaard
Leerdam Sport, GVV, Ophemert, SCR
Lekvogels, TEC, Buren, MEC’07
Noordeloos, Haaften, Waalkanters, BZS
Peursum, Kerkwijk, DSC, Beesd
Rijswijkse Boys, Emplina, Heusden, Zwaluwen VFC
Stedoco, NEO’25, Tricht, Wilhelmina ’26
Streefkerk, Wadenoijen, RKTVC, Brakel.
Ze denken hier nog steeds van wel, maar OJC mag helemaal niet meedoen aan het bekertoernooi dit jaarquote:Op donderdag 3 juli 2008 20:31 schreef methodmich het volgende:
Dacht misschien een krant bij jullie in de regio of op de OJC-site....
Wat zei ik?quote:Op vrijdag 4 juli 2008 14:01 schreef Zjakkie het volgende:
En de bekerindeling voor Zuid I.
Seolto zit in een poule met Steenbergen (uitkomend in de 2e klasse) en SCO/TOFS uit Oosterhout, een derdeklasser.
Maar het bestuur wil nog altijd afdwingen dat ze alsnog mogen meedoenquote:Geen deelname iv.m. niet spelen bekerwedstrijd in seizoen 2007/2008
Jan van Arckel 1
OJC Rosmalen 1
Waarom mogen ze eigelijk niet meedoen eigelijk? En waarom denkt het bestuur dat het ze toch gaat lukken?quote:Op vrijdag 4 juli 2008 14:22 schreef Yeahinho het volgende:
[..]
Wat zei ik?
[..]
Maar het bestuur wil nog altijd afdwingen dat ze alsnog mogen meedoen.
Seolto begint de nieuwe competitie op 6 september met een thuiswedstrijd tegen mede-promovendus Duiveland.quote:2e klasse E zaterdag
VVC'68
Oostkapelle
VCK
Arnemuiden
Bruse Boys
Nieuwdorp
Serooskerke
SSV'65
Duiveland
Oranje Wit
Seolto
Dinteloord
Kogelvangers is erbij geplaatst in deze poule. Daar zaten we vorig jaar nog bij in de competitie. De wedstrijd tegen ze staat op het programma in het weekend dat de selectie op trainingskamp gaat. Ben benieuwd hoe dat gaat aflopen, vorig jaar moest er een stel veteranen aan te pas komen om de bekerwedstrijd door te kunnen laten gaan.quote:Op vrijdag 4 juli 2008 14:01 schreef Zjakkie het volgende:
En de bekerindeling voor Zuid I.
Seolto zit in een poule met Steenbergen (uitkomend in de 2e klasse) en SCO/TOFS uit Oosterhout, een derdeklasser.
Interessant. Over welke club heb je het nu tong?quote:Op woensdag 30 juli 2008 15:10 schreef tong80 het volgende:
0-7 verloren van FC Den Bosch. Halve elftal bestond uit gastspelers. Dus zegt niks over ons elftal. Ze hadden ook nog niet getraind.
Zijn toch 3 verschillende topics ?quote:Op woensdag 30 juli 2008 15:16 schreef Yeahinho het volgende:
[..]
Interessant. Over welke club heb je het nu tong?
ik heb het pas in 3 topics kunnen lezen.
Tis al erg genoeg dat je een eigen topic hebt geopend voor die prutsers uit Zaltbommel, houd het dan ook daarquote:Op woensdag 30 juli 2008 15:21 schreef tong80 het volgende:
[..]
Zijn toch 3 verschillende topics ?
Niet iedereen kijkt in alle topics. Niet zo zuur doen.
Ach zijn nieuws kan ook makkelijk hier gecrosspost worden.quote:Op zondag 3 augustus 2008 13:42 schreef Yeahinho het volgende:
[..]
Tis al erg genoeg dat je een eigen topic hebt geopend voor die prutsers uit Zaltbommel, houd het dan ook daar.
Zeikerdquote:Op zondag 3 augustus 2008 13:42 schreef Yeahinho het volgende:
[..]
Tis al erg genoeg dat je een eigen topic hebt geopend voor die prutsers uit Zaltbommel, houd het dan ook daar.
Ik heb een verslagje voor en over OJC geschreven. De doelpuntenmaker van Jong Willem II heb ik van hun site gehaald. Verder ken ik die spelers niet en wil ik er ook niets van kennenquote:Op donderdag 7 augustus 2008 17:15 schreef methodmich het volgende:
Knappe resultaten van zowel Heinenoord als OJC. Ik zag in het verslag van Yeahinho dat Thomas Verhaar mee mocht doen bij Jong Willem II en zelfs scoorde. Wat voor indruk maakte hij verder? Is een ex-Spartaan.
En stond Pietersma nog op doel of is hij echt gewoon nu reservekeeper van Jong Willem II geworden, zoals het er na vorig weekend op leek, toen hij tegen Achilles Veen wissel was?
Je had moeten vlaggenquote:Op woensdag 13 augustus 2008 20:41 schreef Zjakkie het volgende:
Na een mislukte buitenspelval scoorden ze nog 3-2, maar daar bleef het bij.
Dat werd mij idd ook verteldquote:
Ik zou die afspraak toch maar maken.quote:Op woensdag 13 augustus 2008 21:12 schreef Zjakkie het volgende:
Nee er is niks afgesproken over buitenspel volgens mij. Een aantal (gelegenheids)verdedigers blijft maar achteruit lopen, die blijven niet eens op een lijn met de laatste man.
De vaste grensrechter van het eerste heeft dit liever niet, omdat de scheidsrechter dan geneigd is om te denken dat de grensrechter alleen maar vlagt omdat de verdediger zn hand opsteekt.quote:Op woensdag 13 augustus 2008 21:16 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ik zou die afspraak toch maar maken.
Geen dank voor de tip
Ik leg t nog 1x uit.... als de tegenstander net zoveel doelpunten maakt als jouw team, betekent dat een gelijke stand. Dan maakt t niet uit of je minder letters in je clubnaam hebt staan, dan wordt het gewoon een gelijkspel! Snapje?quote:Op maandag 18 augustus 2008 19:41 schreef Juk het volgende:
Heinenoord heeft op het trainingskamp in Oostenrijk beide wedstrijden gewonnen.
Tegen de lokale FC Fieberbrunn werd het 3-3, tegen Kufstein werd het 4-0. Kufstein schijnt van vergelijkbaar niveau te zijn als 2de klasse in Nederland (wat Heinenoord dus speelt).
Na op het Benevia-toernooi van SHO te hebben gewonnen en daarna Heerjansdam op een 1-1 te hebben gehouden lijken ze er klaar voor dit seizoen.
Bedoelde eigenlijk dat je je roes nog aan het uitslapen was omdat je gisteren de nederlaag hebt weg gedronkenquote:Op zondag 7 september 2008 16:33 schreef methodmich het volgende:
Juk, er is een ander topic voor de hoofdklasse A he.... Daar staat alles al in. Tong post dubbel, aangezien er een 1c topic is.
[Special] Zondaghoofdklasse 2008/09 trouwens eventueel voor Yeahinho nog leuk, paar regels over OJC ook.
Wij wonnen (vriendschappelijk) van De Alblasquote:Op zondag 7 september 2008 21:19 schreef Imaginary_Friend het volgende:
De Alblas - Groote Lindt 4-3.
Groote Lindt 2 - SSV'65 2 6-1.
Eén van de twee degradanten van vorig jaar begint het seizoen in ieder geval voortvarend. Verder niks van gezien, want ik was ziek.
Volgens de site van Papendrecht was het Geert Bakker 2 maal en Samir Acharrat uit een penalty.quote:Op zondag 21 september 2008 17:09 schreef methodmich het volgende:
Ai ai, niet slim van jullie keeper. Je hebt toevallig geen namen opgevangen van de doelpuntenmakers van Papendrecht? Ik weet dat je in principe altijd alleen op OJC bent gericht, maar toch vraag ik het uit nieuwsgierigheid even.
Zou goed kunnen, ik ken die gasten niet.quote:Op zondag 21 september 2008 17:36 schreef Zjakkie het volgende:
[..]
Volgens de site van Papendrecht was het Geert Bakker 2 maal en Samir Acharrat uit een penalty.
Verslagje uit de Dordtenaar met reactie Papendrecht-trainer:quote:Op zondag 21 september 2008 17:42 schreef Yeahinho het volgende:
[..]
Zou goed kunnen, ik ken die gasten niet.
Voor OJC scoorden Thenu en Van Moorsel (penalty).
quote:Averij voor Papendrecht ondanks knappe zege
Ondanks een even knappe als zwaarbevochten 2-3 zege bij OJC Rosmalen, liep Papendrecht gistermiddag toch averij op. Geert Bakker en John den Dunnen vielen uit met hamstringblessures en zullen donderdag, wanneer de belangrijke bekerontmoeting met Haaglandia/ Sir Winston wacht, ontbreken.
ROSMALEN
Tot zijn uitvallen, in de 68ste minuut, eiste Bakker nog wel een absolute hoofdrol voor zich op. Voor rust zette de ex-SHO’er met een kopbal en een vrije trap Papendrecht in Brabant op 0-2.
In de tweede helft ging OJC Rosmalen op de opportunistische toer. Dit leidde tot de 1-2 van Randy Thenu. ,,Maar onze keeper Viktor Kros werd voorafgaand aan die goal vastgehouden,’’ aldus Papendrecht-trainer Richard Middelkoop.
Het voorval leidde tot veel irritaties, hetgeen arbiter Franssen noopte dertien keer geel te trekken. Middelkoop: ,,Zes voor OJC, zeven voor ons. Dus ook op dat gebied hebben we gewonnen.’’
In alle hectiek slaagde OJC Rosmalen er in de slotminuut in gelijk te komen, toen Jeroen van Moorsel een omstreden strafschop benutte.
Vanwege alle incidentjes werd er liefst elf minuten blessuretijd bijgeteld. In de laatste daarvan kreeg ook Papendrecht een ’pingel’, nadat Robert Jan de Vos een duw had gekregen. Samir Acharrat schoot Papendrecht alsnog naar de zege.
Niemand snapt ook wat ze daarmee moeten. Ze hebben een zeer behoorlijke selectie, waarmee ze om de titel kunnen strijden. Maar Kros....quote:
quote:Op maandag 22 september 2008 18:30 schreef tong80 het volgende:
Las net dat het in de laatste minuut was Yeahinho
No shit Sherlockquote:Op zondag 21 september 2008 17:07 schreef Yeahinho het volgende:
OJC - Papendrecht 2-3
Voor rust 0-2 door twee prachtige doelpunten van Papendrecht. In de tweede helft kwam OJC op 1-2 en streden ze voor iedere meter om de gelijkmaker te forceren. Het spel was echter niet best, waardoor echte kansen uitbleven. Tot in de blessuretijd een penalty werd versierd en de bal genadeloos achter doelman Victor Kros (kennen jullie em nog? die blunderaar bij Sparta) werd geschoten. Heel OJC blij, maar toen een minuut later de allerlaatste Papendrecht-aanval was afgeslagen vond de OJC-doelman het nodig een stervende zwaan van de tegenstander boos weg te duwen. Gevolg: pingel en weg was het punt.....
3 gespeeld, 0 punten. Lekker bezig mannen!
Meer nieuws dankzij LadyFCDB: doelpuntenmaker Jeroen van Moorsel uit een penalty (2e helft).quote:Op zondag 28 september 2008 17:32 schreef Yeahinho het volgende:
OJC heeft met 0-1 gewonnen bij Schijndel inderdaad. Verder weet ik er (nog) niks van.
Vertel eensquote:Op maandag 29 september 2008 00:03 schreef uitje4life het volgende:
Dat Hellevoetsluis heeft 1 punt in mindering gekregen voor de "blessures" die ze hadden in de wedstrijd tegen Heinenoord. Jullie kennen het verhaal denk ik....
Stond op pagina 3.quote:Op dinsdag 16 september 2008 18:21 schreef Juk het volgende:
http://www.voetbalrotterd(...)ezoek-bij-heinenoord
Nu al hét verhaal van het seizoen, dat kan niet anders.
Vooral de verdedigende reacties van de speler van Hellevoetsluis in de comments zijn om je te bescheuren
Voor de duidelijkheid, het verslag van Heinenoordse zijde komt dichter bij de waarheid dan wat die toneelmeester van Hellevoet ervan maakt. En ik kan het weten, ik was erbij
quote:Nemelaer bewees zichzelf een goede dienst door BVV klop te geven: 5-2. Direct vanaf het begin toonden de voetballers van Nemelaer aan dat ze sterker waren dan die van BVV: 5-2. Rick Vermeer, Rick te Riele en Jorg Kuypers zetten Nemelaer op een comfortabele 3-0 ruststand.
En daar was niets op af te dingen.
Na de rust begon de onrust. "Wij zijn er niet de ploeg naar om de wedstrijd rustig uit te spelen aan de bal", verklaarde trainer Piet Drijvers. BVV kreeg al snel een penalty, door verkeerd uitkomen van de keeper. "Dat was even vervelend. Het had niet gehoeven, want er waren nog mensen bij." De strafschop ging in eerste instantie mis, maar in de rebound werd hij alsnog binnen geschoven.
Nemelaer leek er overheen met de 4-1 van spits Kevin van Kempen, maar toen BVV een minuut later de 4-2 maakte, sloop er angst in de thuisploeg. Kevin van Kempen maakte in de extra tijd zelfs nog 5-2 en nam daarme alle spanning die er was weg.
Theo is een cultheldquote:Op maandag 29 september 2008 22:39 schreef Yeahinho het volgende:
Nou je het zegt tong... klopt!
De beste spitsen die wij hier de afgelopen 15 jaar hebben gehad, zijn ook stuk voor stuk gek. Naast Theo van Geffen nog een stuk of 4 van die figuren....
Uiteraard, maar de één is wat gekker dan de ander natuurlijk.quote:Op maandag 29 september 2008 20:46 schreef tong80 het volgende:
Echte toppers in het amateurvoetbal zijn vaak een beetje gek.
Er scheelt wel iets aan of ze hebben de mentaliteit niet.
Anders zouden ze wel bij de profs spelen.
Nicequote:Op donderdag 2 oktober 2008 17:31 schreef methodmich het volgende:
Trouwens, Zjakkie, over Papendrecht gesproken. Die club heeft verdediger Fredson Lucas weer terug. Was naar Breukelen vertrokken, een ambitieuze zaterdagclub. Door een blessure speelde hij nog niet daar en kon dus zijn overschrijving weer intrekken en terug naar Papendrecht. Die club heeft een blessureprobleem achterin, dus een slimme oplossing!
Dat kon ik je woensdag al vertellen. Slechtste veld in de regio. Als het daar op dinsdag hard regent, zoals deze week het geval was, dan is het al bijna gebeurd. Worden ook altijd grappen over gemaakt. Begin dit jaar nog in de Dordtenaar, in een glazen bol-rubriek. Dat de stand in 1C weer bijzonder scheef was, aangezien VVGZ pas zeven wedstrijden had gespeeld....quote:Op zaterdag 4 oktober 2008 11:37 schreef Da_Sandman het volgende:
VVGZ - Kloetinge afgelast.
Nog meer?
Ok, grappig. Lekker zo'n veld trouwens.quote:Op zaterdag 4 oktober 2008 11:40 schreef methodmich het volgende:
[..]
Dat kon ik je woensdag al vertellen. Slechtste veld in de regio. Als het daar op dinsdag hard regent, zoals deze week het geval was, dan is het al bijna gebeurd. Worden ook altijd grappen over gemaakt. Begin dit jaar nog in de Dordtenaar, in een glazen bol-rubriek. Dat de stand in 1C weer bijzonder scheef was, aangezien VVGZ pas zeven wedstrijden had gespeeld....
Had je mijn PM nog ontvangen trouwens?
Ik kan door cookies etc. niet zien welke vragen er deze keer opstaan, dus ik kan ook niet oordelen of ik het knap vindquote:Op zaterdag 4 oktober 2008 19:52 schreef methodmich het volgende:
Geen idee, dat zei hij afgelopen maandag ook, dat ie ineens met 2 had moeten spelen. Wel apart. Had trouwens 6 goed in de quiz op je site.
Tja... Het is al een paar jaar de vraag of Turkiyem blijft bestaan, ik wacht het rustig af. Ik hoop dat ze het redden, wil niet graag de broodjes köfte missenquote:Op zaterdag 4 oktober 2008 11:36 schreef methodmich het volgende:
Mogelijk rap een tegenstander minder voor Sersjee:
Hoofdklasser Türkiyemspor mogelijk ten onder
Alle vragen over lager spelende Zeeuwse clubs en trainers had ik fout, de wat algemenere had ik goed.quote:Op zaterdag 4 oktober 2008 23:51 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Ik kan door cookies etc. niet zien welke vragen er deze keer opstaan, dus ik kan ook niet oordelen of ik het knap vind.
Eindstand 1-1. Beide partijen matig, dus een verdiende uitslag.quote:Op zondag 5 oktober 2008 11:42 schreef Yeahinho het volgende:
Al onze thuiswedstrijden (ook de mijne) zijn afgelast, maar OJC - DESK gaat vooralsnog gewoon door.
Daar komen jullie gelijke spelen weerquote:Op zondag 5 oktober 2008 17:09 schreef Yeahinho het volgende:
[..]
Eindstand 1-1. Beide partijen matig, dus een verdiende uitslag.
Ja met 3-1, het was een leuke wedstrijd ondanks dat het verschrikkelijk koud en nat was.quote:Op zondag 5 oktober 2008 15:51 schreef methodmich het volgende:
Overigens wint het Heinenoord van Juk knap van de Kaapverdianen van FC Maense.
Inderdaad. We zeiden ook al langs de kant: ze moeten toch een keer beginnen, anders halen ze die reeks niet!quote:Op maandag 6 oktober 2008 03:27 schreef tong80 het volgende:
[..]
Daar komen jullie gelijke spelen weer
Als ie voorin speelde moet dat bijna wel. Uit dit verslag is het niet op te merkenquote:Op maandag 6 oktober 2008 19:26 schreef Juk het volgende:
Der was wel een Ricardo. Of het diegene is die jij bedoelt, geen idee
www.voetbalrotterdam.nlquote:Merkwaardig incident bij Piershil - Binnenmaas
maandag, 06 oktober 2008 15:21 Henk van den Heuvel
Scheidsrechter Wigleven liet zich in negatieve zin gelden toen hij een kwartier voor tijd, na een terechte rode kaart voor leider Arwin Reedijk van SV Piershil (die hem iets onvriendelijks toeriep), eiste dat Reedijk het terrein van SV Piershil moest verlaten. Toen Reedijk achter de afrastering stapte en bleef staan staakte de scheidsrechter het duel tijdelijk en riep hij beide trainers en aanvoerders bij elkaar.
De arbiter eiste dat Reedijk het terrein van SV Piershil moest verlaten, anders weigerde hij het spel te hervatten. Hoewel die eis met verbazing werd ontvangen verzocht aanvoerder Karel Snijders zijn leider het terrein te verlaten.
Toen daarop iedereen weer klaar stond om het spel te hervatten inspecteerde de arbiter nogmaals of de inmiddels bij de cornervlag aangekomen leider het terrein zou gaan verlaten. Door het lage looptempo kreeg de scheidsrechter die indruk niet waarop hij luid en duidelijk de woorden ‘Jongens, we gaan naar binnen’ uitsprak, de bal onder zijn arm nam en richting kleedkamer wandelde. Karel Snijders, aanvoerder van Piershil, liep daarna op de arbiter af en zei iets in de trant van ‘en dan gaan we nu echt naar binnen ook!’. Snijders voegde de daad bij het woord en zette een sprint in richting douche. De arbiter vervolgde zijn tocht richting kleedkamer maar werd door de spelers en begeleiding van Binnenmaas tot de orde geroepen. Hierop bedacht de scheidsrechter zich en wilde doodleuk het spel hervatten. Omdat Snijders conform de instructies van de scheidsrechter had gehandeld was hij reeds in de kleedkamer, waar hij zelfs na aandringen van doelman Remmers van Binnenmaas niet meer uit wenste te komen.
De scheidsrechter voelde zich toen gevangen in z’n eigen web en kon slechts door het met voeten treden van de regels en liegen de zaak weer op gang krijgen. Hij liet Snijders, die op zijn commando naar binnen was gegaan, vervangen en zonder aanvoerder mocht Piershil verder spelen. Trainer Piet Jonas maakte met de opmerking ‘kun jij niet een andere hobby gaan zoeken’ duidelijk hoe hij over de machtswellustige arbiter dacht. Zowel de leiding van FC Binnenmaas (begrijpelijk met een 0-1 voorsprong) als arbiter Wigleven probeerden te doen geloven dat de scheidsrechter een tijdelijke staking had aangegeven en helemaal niet naar binnen wilde. Een bewering die uiteraard haaks staat op de uitlating ‘Jongens, we gaan naar binnen’.
Het matige optreden van Wigleven had overigens geen enkele invloed op het resultaat, Binnenmaas won de matige wedstrijd met 0-1.
Nee, da's een andere. Zie ook het menu rechts op die site, met topscorerslijst erin. Daar staat wel Sanchez Marcelino tussen, al schrijven zij Sanches.quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 17:26 schreef Juk het volgende:
(uit)Roedoe, Ricardo (Aanval)
(in) Tavares Moreno, Nataniel (Aanval)
Ik denk dat het deze Ricardo was, er speelde namelijk geen andere:
http://www.fcmaense.com/n(...),1/mid,32/Itemid,96/
Aardige spits inderdaad, maar bij VVOR vorig seizoen zat hij 2 keer in de zak bij onze verdedigers. Laten we hopen dat dat over 2 weken weer zo isquote:Op zondag 12 oktober 2008 17:41 schreef methodmich het volgende:
Smitshoek met de sterke spits Joël da Veiga Martins!
Vandaag even IFC - Vlijmense Boys uit de tweede klasse zondag bezocht, om enkele ex-ASWH'ers te zien spelen. Werd 1-1, tegenvaller voor IFC. Hoewel ze mazzelden, want de nummer laatst zag een goal afgekeurd worden door de clubgrensrechter van IFC, die vlagde voor buitenspel....
Ik moet er om lachen....sorry.quote:
Dat was Gio Klaverweide, begreep ik. Goede speler.quote:Op zondag 12 oktober 2008 19:49 schreef Zjakkie het volgende:
Ik ben vandaag eens naar Papendrecht - Deurne geweest. 0-0, beetje matige wedstrijd. Een speler van Deurne ontsnapte nog aan een rode kaart nadat ie wel heel duidelijk een doorgebroken speler neerhaalde; het bleef slechts bij geel. Een paar kansjes over en weer, maar niet echt veel goed uitgespeelde aanvallen gezien. Een paar schoten die hoog over gingen, daar bleef het wel bij.
Ja bij jou en beschouw kan ik het me voorstellen. Jullie kennen veel spelers. Iets om je mee te idendificeren. Maar ik zou er de lol niet van inzien.quote:Op maandag 13 oktober 2008 17:58 schreef methodmich het volgende:
Wat is de lol van een Champions League-wedstrijd kijken met twee buitenlandse ploegen waar je niks mee hebt?
Voetbal is voetbal toch? Bovendien ken ik hier in de regio bij veel clubs spelers, dus dat is altijd leuk. Of je treft bekenden langs de lijn. Of je scout een beetje....
Van Papendrecht ken ik ook iemand hequote:Op maandag 13 oktober 2008 18:01 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ja bij jou en beschouw kan ik het me voorstellen. Jullie kennen veel spelers. Iets om je mee te idendificeren. Maar ik zou er de lol niet van inzien.
Ik ben dit weekend naar Kloetinge - Zaamslag geweest. Hoewel ik het uit werk-oogpunt doe, heb ik me prima vermaakt langs de lijn. Ik ben en blijf een liefhebber. Ken je het verhaal van die gasten die elk jaar een willekeurige competitie in Nederland kiezen en daar elk weekend een wedstrijd van bezoeken>quote:Op maandag 13 oktober 2008 17:53 schreef tong80 het volgende:
Wat is de lol om naar een amateurclub te kijken waar je niks mee hebt ?
Wat is je werk dan, als ik vragen mag?quote:Op dinsdag 14 oktober 2008 03:30 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Ik ben dit weekend naar Kloetinge - Zaamslag geweest. Hoewel ik het uit werk-oogpunt doe, heb ik me prima vermaakt langs de lijn. Ik ben en blijf een liefhebber. Ken je het verhaal van die gasten die elk jaar een willekeurige competitie in Nederland kiezen en daar elk weekend een wedstrijd van bezoeken>
Nee...klinkt wel grappigquote:Op dinsdag 14 oktober 2008 03:30 schreef Da_Sandman het volgende:
Ken je het verhaal van die gasten die elk jaar een willekeurige competitie in Nederland kiezen en daar elk weekend een wedstrijd van bezoeken>
Ben ik ook benieuwd naar. Verslaggever van de plaatselijke krant ofzo?quote:Op dinsdag 14 oktober 2008 08:17 schreef Keltie het volgende:
[..]
Wat is je werk dan, als ik vragen mag?
www.voetbalinzeeland.nl is van mijquote:Op dinsdag 14 oktober 2008 08:17 schreef Keltie het volgende:
[..]
Wat is je werk dan, als ik vragen mag?
Maar je zou ook niet snel dan bij een andere BVO dan Ajax of Den Bosch gaan kijken?quote:Op maandag 13 oktober 2008 18:01 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ja bij jou en beschouw kan ik het me voorstellen. Jullie kennen veel spelers. Iets om je mee te idendificeren. Maar ik zou er de lol niet van inzien.
Nee, waarom zou je? Ik doe het wel eens uit verveling, maar tis niet mijn hobby ofzo...quote:Op woensdag 15 oktober 2008 17:31 schreef methodmich het volgende:
[..]
Maar je zou ook niet snel dan bij een andere BVO dan Ajax of Den Bosch gaan kijken?
Heb je gelijk inquote:Op woensdag 15 oktober 2008 17:31 schreef methodmich het volgende:
[..]
Maar je zou ook niet snel dan bij een andere BVO dan Ajax of Den Bosch gaan kijken?
Gezien dat laatste is het logisch. Maar als je het sowieso leuk vindt om wedstrijden te kijken, dan maakt de club denk ik niet eens zo heel veel uit.quote:Op woensdag 15 oktober 2008 18:37 schreef Yeahinho het volgende:
[..]
Nee, waarom zou je? Ik doe het wel eens uit verveling, maar tis niet mijn hobby ofzo...
In de voorbereiding inderdaad al tegen Jong Willem II gespeeld, OJC's allereerste wedstrijd.quote:Op donderdag 16 oktober 2008 17:28 schreef methodmich het volgende:
Zijn leuke oefenpotjes altijd, goed voor het ritme. Jullie hadden in de voorbereiding toch ook al tegen Jong Willem II gespeeld? Of is dit meer Willem II 2?
Inderdaad, Nemelaer was een van de dinsdagavondtegenstanders. Wat ze kwamen doen is me nog steeds niet duidelijk. Bij rust was het al 5-0 en besloot ik elders een potje zaalvoetbal te gaan kijken.quote:Op donderdag 16 oktober 2008 18:11 schreef Sethje het volgende:
haha ons eerste kansloos verloren bij OJC paar weken terug...9-0
Vorig jaar verloren we maar nipt met 1-2. DIt jaar veel blessures en een paar a-junioren die daardoor mee moesten doen. Ze hadden beter af kunnen bellen.quote:Op donderdag 16 oktober 2008 18:15 schreef Yeahinho het volgende:
[..]
Inderdaad, Nemelaer was een van de dinsdagavondtegenstanders. Wat ze kwamen doen is me nog steeds niet duidelijk. Bij rust was het al 5-0 en besloot ik elders een potje zaalvoetbal te gaan kijken.
Altijd leuk met strafschoppen winnen.quote:Op zaterdag 18 oktober 2008 20:27 schreef Da_Sandman het volgende:
GPC verslaat RCS na strafschoppen!
OJC ook, zeker aangezien we uitgesloten zijn van bekerdeelnamequote:Op maandag 20 oktober 2008 00:05 schreef F1Bas het volgende:
[..]
Niet bang zijn, ASWH is zeker te pakken.
quote:Op maandag 20 oktober 2008 00:29 schreef Yeahinho het volgende:
[..]
OJC ook, zeker aangezien we uitgesloten zijn van bekerdeelname.
Ik heb het zelf niet gezien maar bij de statistieken staat ie er wel bij!quote:Op zaterdag 18 oktober 2008 22:52 schreef Juk het volgende:
Deed Jeffrey van Gils nog mee? Kleine middenvelder.
Och jee, da's waar ook. Sorry, niet aan gedacht. Zaterdag in de bus viel de naam OJC een paar keer bij mogelijke zondaghoofdklassers die door zouden gaan, vandaar.quote:Op maandag 20 oktober 2008 00:29 schreef Yeahinho het volgende:
[..]
OJC ook, zeker aangezien we uitgesloten zijn van bekerdeelname.
Naja, het is niet het klasseverschil waar ik op doel, meer wat MM zegt. ASWH - IFC, tuurlijk. Alle Zeeuwse ploegen spelen of tegen elkaar, of tegen een dichtbijzijnde ploeg buiten de provincie. Dit is toch niet leuk? Het is toch veel leuker voor een RIA Westdorpe als die gasten tegen bijvoorbeeld ASWH loten?quote:Op vrijdag 24 oktober 2008 17:03 schreef Yeahinho het volgende:
Doen ze expres geloof ik, in de eerste ronden de lagere teams aan elkaar koppelen.
Naar verloop van tijd vliegen ze er toch uit en het scheelt een hoop 17-0 potjes...
Enerzijds snap ik wel dat de KNVB de clubs in dit district, dat loopt van Zeeland tot net onder Rotterdam, nog wil behoeden voor al te verre reizen. Maar anderzijds is het natuurlijk ook vreemd om op deze manier te werken. Al vind ik ASWH - IFC dan wel weer een erg leuk affiche.quote:ASWH - IFC een interessante bekerderby
Opnieuw is er een verrassende, onnavolgbare bekerloting uit de bus gekomen voor de derde ronde van het toernooi om de districtsbeker in Zuid I.
Is het een gerichte loting geweest?
Als je het bekerprogramma bekijkt dan is het wel toevalling dat ASWH en IFC aan elkaar gekoppeld zijn. Ook sneuvelt er weer minimaal één hoofdklasser omdat Heerjansdam en Papendrecht het tegen elkaar op moeten nemen.
De wedstrijd ASWH - IFC is in ieder geval een publiekstrekker en belooft een interresante pot voetbal te worden.
Jep! Nemelaer man meld zichquote:Op vrijdag 24 oktober 2008 17:46 schreef methodmich het volgende:
Overigens zijn Boeimeer, Nemelaer, ZPR '84 en Zundert vrijgeloot in Zuid I.
Dus die zitten al bij de laatste 32. We hadden hier toch een Nemelaer-man?
Ze mochten dit jaar meedoen in de betaalde KNVB-beker en deden het voortreffelijk tegen FC Eindhoven. Door een klein blundertje van de keeper werd het op een gegeven moment 0-2 terwijl de 1-1 er eerder in zat. Het werd 0-3.quote:Op vrijdag 24 oktober 2008 23:57 schreef Juk het volgende:
Resultaten in het verleden enz...
Ach ik zie het wel. Hopelijk kan ik erheen want het lijkt me wel een leuke wedstrijd ook al verliezen we dan dik.
Ik zou eigenlijk naar Arnemuiden gaan, maar dacht in al mijn wijsheid dat daar toch geen verhaal in zou zitten. Ik in de rust naar de standen kijken, staat er ineens 0-3quote:Op zondag 26 oktober 2008 12:06 schreef Zjakkie het volgende:
Opvallende uitslagen in de 2e klasse E zijn verder dat hekkensluiter VCK met 4-2 wint in en van Arnemuiden (0-3 bij rust), en SSV'65 verslaat Bruse Boys (wat iets minder opvallend is misschien). Duiveland blijft aan kop na een 4-0 overwinning op nieuwe hekkensluiter Nieuwdorp, en VVC'68 zakt langzaam af na een nieuwe nederlaag; 2-3 tegen Dinteloord.
quote:Loser
Patrick Hartman is een doelman, zoals een doelman er uit moet zien. Een atletisch lichaam, goed gesoigneerd, een mooie rode keeperstrui; in het doel van voetbalvereniging SC Botlek staat een persoonlijkheid. Over zijn talent kun je twisten. Ik heb hem in talloze wedstrijden bijzonder knappe reddingen zien verrichten, maar ook de vreemdste capriolen uit zien halen. Bij Botlek is hij al jarenlang keeper nummer 1 en nadat hij een groot gedeelte van het vorige seizoen door een knieblessure aan zich voorbij moest laten gaan, staat hij nu weer onder de lat bij de zaterdagvierdeklasser uit Spijkenisse.
Zaterdag had Patrick zijn dag niet. Zijn ploeg moest in en tegen Zuidland spelen en zijn mooiste redding deed hij voor aanvang van de wedstrijd, toen de Slandse pupil van de week met de bal aan de voet op hem afkwam en van een meter of tien op het doel schoot. Normaal gesproken doen keepers dan alsof ze er geen hout van kunnen en gunnen de pupil van de week het plezier om een doelpuntje te maken, maar Patrick dook als een panter op de bal en stopte het knappe schot. Hij had het leer niet klemvast en de pupil kon in de rebound toch nog scoren, maar Patrick bewees met zijn eerste redding zijn klasse.
Daarna begon de wedstrijd echt en bij de eerste de beste aanval van de thuisclub werd hij alweer gepasseerd en een tiental minuten later stond het zelfs 2-0. Een onschuldige vrije trap vanaf de zijkant van het veld was voor Patrick, zo leek het. ‘Los, die bal is voor mij’, schreeuwde hij en Chris van Kempen, de Botlekverdediger bij de eerste paal liet de bal dan ook gaan. Maar Patrick stond er niet en de bal zeilde pardoes in het net.
Vanaf dat moment liep Patrick er verslagen bij. Het hoofd naar beneden, de rug gekromd, de handen in de zij en intriest kijkend. In het doel van SC Botlek stond zaterdag een verslagen man. Je zou er medelijden mee krijgen. En toen kwam twee minuten voor het einde de genadeklap. In een onschuldige duwpartij zag de scheidsrechter een penalty en stuurde een Botlekverdediger uit het veld. Daniel van der Stel zette de strafschop om en toen ging bij Patrick Hartman het licht definitief uit. De resterende tijd hing hij verslagen tegen de doelpaal en smeekte de scheidsrechter om af te blazen. Het huilen stond hem nader dan het lachen.
Hoe moet dat verder? Het seizoen duurt immers nog lang. De vraag is: hoe krijgen we Patrick Hartman aan het lachen? Want met de lach op zijn gezicht keert de onoverwinnelijkheid weer terug. Zeker weten. Bij Botek worden spelers niet betaald, maar voor Patrick moeten ze maar een uitzondering maken. Geef hem een boekenbon. Dan kan hij een moppenboekje aanschaffen. Misschien helpt het wel.
Ja in de kantine waren we ook tamelijk verbaasd toen ze de ruststanden omriepen.quote:Op zondag 26 oktober 2008 14:16 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Ik zou eigenlijk naar Arnemuiden gaan, maar dacht in al mijn wijsheid dat daar toch geen verhaal in zou zitten. Ik in de rust naar de standen kijken, staat er ineens 0-3.
Denk het niet, wij hebben immers ook een inhaalrestant.quote:Op zaterdag 25 oktober 2008 10:32 schreef Sethje het volgende:
[..]
Jep! Nemelaer man meld zich
Nemelaer is de enige ploeg in de competitie die er een thuiswedstrijd hebben uitgegooid die ze nu in dat weekend inhalen, msischien dat dat ook meespeelt?
Voor de 3de keerquote:Op zondag 26 oktober 2008 16:37 schreef methodmich het volgende:
[..]
Denk het niet, wij hebben immers ook een inhaalrestant.
Juk, feli met de periodetitel. Da Veiga Martins onschadelijk gemaakt dus door Heinenoord!
Welke gasten, van Excelsior bedoel je? Die zijn wel wat meer gewendquote:Op maandag 27 oktober 2008 19:57 schreef Juk het volgende:
Kreeg vandaag een pamfletje binnen met daarop de mededeling dat Heinenoord, om het nieuwe kunstgrasveld te openen, 5 November een oefenpotje speelt tegen Excelsior Rotterdam.
Ondanks dat de velden er nu schitterend bijliggen zijn de kleedkamers nog uit 1960 ofzoDus die gasten weten niet wat ze meemaken denk ik
2 Houten planken aan de muur geschroefd doen dienst als bankje, 2 douches per kleedkamer waar in de helft van de gevallen geen fatsoenlijke waterstraal uit komt, laat staan dat het warm is.quote:Op maandag 27 oktober 2008 22:33 schreef Yeahinho het volgende:
[..]
Welke gasten, van Excelsior bedoel je? Die zijn wel wat meer gewend.
Zie o.a. http://www.voetbalopzaterdag.com/?district=Zuid%20Iquote:Op maandag 27 oktober 2008 19:22 schreef Sethje het volgende:
Sandman waar heb je die info vandaan voor de bekerloting? Ik kan het namelijk nergens terugvinden? Misschien iemand anders die het weet?
Thijs is een jongen die ik zelf in de A1 heb, maar door wat blessures krijgt hij nu de kans. Doet het niet onaardig. Blijer ben ik met het feit dat Niek, mijn broertje, eindelijk weer heeft gevoetbald. Zijn eerste officiele wedstrijd sinds Oktober 2007...daarna allerlei klachten...naar wat later bleek naar aanleiding van een hernia. Leuk voor m dat ie weer mee kan doen, en belangrijk voor nemelaer, waar hij,indien fit, ongeveer de gevaarlijkste aanvaller is.quote:Nemelaer had zich goed voorbereid op het duel op het kunstgras van Unitas '59. Om te wennen aan de ondergrond werkte de ploeg uit Haaren deze week een training af op een kunstgrasveld in de buurt.
Desondanks kwam Nemelaer bij Unitas niet verder dan een 1-1 gelijkspel. Daar schieten beide middenmoters weinig mee op.
De bezoekers gingen fel van start en al na 25 seconden kwam Thijs Burgmans alleen voor de Unitas-doelman. Hij schrok daar zo van, dat hij de kans mistte. Een grotere kans zou Nemelaer de eerste helft niet krijgen, maar ook Unitas '59 kon voor weinig gevaar zorgen.
Na rust openden de bezoekers de score. Stef van den Boogaard schoot vanuit een vrije trap raak. Twee minuten later kwam de thuisploeg alweer langszij uit een doelpunt van Ruud Visser. Nemelaer-trainer Piet Drijvers was achteraf 'behoorlijk tevreden'. "Voor ons was het spelen op kunstgras een nieuwe ervaring. Het veld van Unitas bestaat uit een nieuwer soort kunstgras zodat je ook slidings kunt maken. Toch denk ik dat spelers die normaal op gras voetballen zich onbewust wat inhouden."
Bij Nemelaer maakte Niek van Sprang zijn rentree. Hij mocht de laatste tien minuten invallen. "Mooi dat die jongen na een jaar blessureleed weer het gras kon ruiken. Nou ja, kunstgras dan", grinnikte Drijvers.
Als ik de krant en nog wat andere (objectieve) verslagen mag geloven, is JVC zelfs goed weggekomen met dit gelijkspel. OJC scheen de betere ploeg te zijn geweest!quote:Op zondag 2 november 2008 17:35 schreef Yeahinho het volgende:
OJC 1 pakt in slotfase punt bij koploper
Op bezoek bij koploper JVC Cuijk hield het eerste elftal van OJC Rosmalen lang de nul, maar kwam de Rosmalense ploeg in de tweede helft toch op achterstand. Met een laat doelpunt werd in de slotfase alsnog een punt uit het vuur gesleept: 1-1.
De finale is bij Jorien.quote:Nieuwe strafregels in strijd om AD Rotterdams Dagblad Cup
Door ARIE VAN DRIEL
ROTTERDAM - Voetballers die tijdens duels om de AD Rotterdams Dagblad Cup 2009 tegen een gele kaart oplopen, nemen die sanctie niet mee naar de door de KNVB georganiseerde competitie-en bekerduels.
Gele kaarten tellen voortaan alleen nog maar binnen het toernooi.
Vorig jaar ontstond veel ophef onder clubs, toen bleek dat kaarten uit de AD Rotterdams Dagblad Cup konden leiden tot uitsluitingen in de gewone competitie. De boosheid was vooral groot over het feit dat de KNVB niet toestond kaarten tijdens het toernooi ‘weg te spelen’. Een aantal clubs trok zich toen terug.
Na overleg met de KNVB heeft het AD nu besloten het toernooi onder eigen verantwoordelijkheid te gaan organiseren, waardoor ook een eigen reglement kan worden vastgesteld met een eigen kaartenregeling. Gele kaarten kunnen nu dus louter resulteren in een schorsing voor het toernooi om de AD Rotterdams Dagblad Cup.
Ook het nieuwe straffensysteem verschilt met dat wat door de voetbalbond voor haar reguliere wedstrijden wordt gehanteerd. In de strijd om de AD Rotterdams Dagblad Cup wordt een speler die tegen zijn derde gele kaart is opgelopen, automatisch voor het eerstvolgende duel geschorst. Bij vier gele kaarten volgt een automatische schorsing van twee wedstrijden. Ontvangt iemand in één duel twee keer geel, dan mag hij de wedstrijd daarop niet meedoen. Overigens worden alle rechtstreekse rode kaarten behandeld door de tuchtcommissie van de KNVB.
Spelers die zijn uitgesloten voor competitie- en/of bekerduels van de voetbalbond, mogen wél deelnemen aan wedstrijden om de AD Rotterdams Dagblad Cup. Alleen wanneer zij een schorsing voor een bepaalde periode hebben, mogen ze niet worden opgesteld.
Het toernooi gaat van start in maart. De deelnemende clubs worden traditiegetrouw voor de eerste drie ronden in twee regio’s ingedeeld. In regio 1 spelen alle verenigingen ten noorden van de rivieren de Maas, Nieuwe Maas, Nieuwe Waterweg en de rechter-Maasoever. In de koker voor de loting voor Regio 2 komen alle deelnemers, wier accommodaties ten zuiden van de Maas, Nieuwe Maas, Nieuwe Waterweg en de linker- Maasoever liggen.
Ook dit keer worden de wedstrijden in principe op de dinsdagavond afgewerkt. De eerste ronde staat - voor thuisclubs met licht - voor 24 maart op het programma. De finale wordt op zaterdag 6 juni gehouden op het complex van zaterdag-eersteklasser RVVH in Ridderkerk. De overige speeldata: 31 maart: eerste ronde (thuisclubs zonder licht), 7 april: tussenronde/inhaal, 14 april: inhaal, dinsdag 21 april: tweede ronde, 28 april: derde ronde, 5 mei: inhaal, 12 mei: kwartfinales, 19 mei: halve finales, 26 mei: halve finales.
De winnaar van de AD Rotterdams Dagblad Cup 2009 ontvangt onder meer de wisselbeker, die een jaar lang de prijzenkast in het eigen clubhuis mag sieren. Zondag-eersteklasser Nieuwenhoorn won vorig jaar de beker door in de goed bezochte finale op het complex van DRL op karakter zaterdag-hoofdklasser Barendrecht met 2-1 te verslaan.
5-1 voor deto geworden erg slecht van Dos vooral.quote:Op vrijdag 14 november 2008 10:57 schreef Dos37 het volgende:
Morgen de derby van Vriezenveen na 10 jaar weer op het program
Deto - Dos al denk ik dat we gaan verliezen, gaat toch wel een feestje worden.
Ik zie dat we geen laatste staan, op doelsaldo houden we Bruse Boys onder ons en staan we een-na-laatstequote:Op zaterdag 15 november 2008 19:58 schreef Zjakkie het volgende:
Een verdienstelijk 2-2 gelijkspel tegen Erremu, ofwel Arnemuiden. Eindelijk zat het geluk een keer aan onze kant. "Een punt gestolen", en "(Een van) de beste waar we tegen gespeeld hebben" aldus de commentaren van onze spelers. Maar door overwinningen van de hekkesluiter en andere directe concurrenten deed het niet veel goeds; we zijn gedaald naar de laatste plaats.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |