quote:- Rare wilde geen traditionele platformer maken zoals de eerdere Banjo games.
Is gewoon een gerucht uit de Game Informer joh.quote:Op dinsdag 13 mei 2008 17:21 schreef Cyberia18 het volgende:
Sackboy kan je me trouwens een bron geven van de opvolgers van de Xbox, Wii en PS3?
quote:Op dinsdag 13 mei 2008 17:25 schreef Sackboy het volgende:
[..]
Is gewoon een gerucht uit de Game Informer joh.
Ik ook. Echt jammer. Wat kunnen developers toch rare beslissingen maken *krijgt flashback naar Rayman 4, die in de eerste trailer er nog uitzag als een Rayman 2 beater platformer, maar uiteindelijk dankzij de Wii een verzameling van minigames werd* Waar zijn die toffe platformers van vroeger toch geblevenquote:Op dinsdag 13 mei 2008 17:30 schreef Cyberia18 het volgende:
Man ik ben echt teleurgesteld in Banjo.![]()
Het zag er nog zo hoopgevend uit die E3 trailer.
quote:Op dinsdag 13 mei 2008 17:41 schreef RacerDKB het volgende:
Als ik nu online ga, krijg ik dan niet een ban ofzo omdat ik van 50 naar 1400 GP ga?
Nu haal je twee dingen door elkaar. Lips is een voice communication accessoire, waarschijnlijk iets van een microfoon ofzo. En die motion sensor controller heeft vooralsnog als codenaam Newton.quote:Op dinsdag 13 mei 2008 17:40 schreef RaymanNL het volgende:
Trouwens! We hebben nog niks gehoord over LIPSS heh, die nieuwe controller voor de 360 (ik geloof een 3D muis ofzo) Zal dat nog komen? Of bewaren ze dat voor de E3?
Je krijgt sowieso een ban omdat je de warezversie van GTA IV hebt gespeeld.quote:Op dinsdag 13 mei 2008 17:41 schreef RacerDKB het volgende:
Als ik nu online ga, krijg ik dan niet een ban ofzo omdat ik van 50 naar 1400 GP ga?
Sterker nog, hoe zou het uberhaupt bijgewerkt kunnen worden als je 360 niet aangesloten is op internet? Maakt niet uit dus, je bent vast niet de eerste.quote:Op dinsdag 13 mei 2008 17:44 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
![]()
Waarom zou je hiervoor een ban krijgen? Misschien is het nog niet bijgewerkt omdat je een tijdje niet online bent geweest?
quote:Penny Arcade krijgt datum
De online strip Penny Arcade en ontwikkelaar Hothead Games werken samen aan de PC en Xbox 360 titel Penny Arcade Adventures, een spel dat in verschillende episodes verschijnt.
On the Rain-Slick Precipice of Darkness is de eerste episode, deze verschijnt op 21 mei op de Xbox Live Arcade. Het spel zal 1600 Microsoft punten kosten, wat ongeveer ¤20 is.
quote:Op dinsdag 13 mei 2008 17:46 schreef Sackboy het volgende:
[..]
Je krijgt sowieso een ban omdat je de warezversie van GTA IV hebt gespeeld.
Ik bedoel vanaf het moment dat hij weer online gaat het dán bijgewerkt wordt. Dat zijn nieuwe aantal GS nog niet zichtbaar kan te maken met het feit dat hij niet actief is geweest de laatste dagen. Zo'n soort gelijke probleem had ik dus ook toen ik iemand een friend request stuurde.quote:Op dinsdag 13 mei 2008 17:47 schreef koei het volgende:
[..]
Sterker nog, hoe zou het uberhaupt bijgewerkt kunnen worden als je 360 niet aangesloten is op internet? Maakt niet uit dus, je bent vast niet de eerste.
Koei koop liever Worms of Carcasonne dan speel ik graag met jequote:Op dinsdag 13 mei 2008 17:46 schreef koei het volgende:
Heeft er iemand het arcadespelletje Lost Cities gekocht? Ik kan steeds niemand vinden om tegen te spelen
Dat zeggen ze bij 3D Realms zeker ookquote:
Ik ook nogquote:Op dinsdag 13 mei 2008 18:22 schreef Sackboy het volgende:
[..]
Dat zeggen ze bij 3DRealms zeker ook![]()
Gelukkig hebben we Banjo nog! Al ben ik waarschijnlijk de enige nog enthousiast is..
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Oei, nu begin ik toch ook te twijfelenquote:Op dinsdag 13 mei 2008 18:25 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Ik ook nog![]()
Ik hou absoluut niet van die echte platformers maar dit met die voertuigen enz lijkt me echt tof worden
Jellequote:Op dinsdag 13 mei 2008 18:31 schreef RaymanNL het volgende:
Hands-on Banjo insidegamer: http://www.insidegamer.nl(...)lts/impressies/20775
Zijn erg positief, maargoed, kwa recensies en meningen vertrouw ik ze nooit zo. Die gesponsorde zooi.
quote:Op dinsdag 13 mei 2008 18:31 schreef RaymanNL het volgende:
Hands-on Banjo insidegamer: http://www.insidegamer.nl(...)lts/impressies/20775
Zijn erg positief, maargoed, kwa recensies en meningen vertrouw ik ze nooit zo. Die gesponsorde zooi.
Maak het ze maar duidelijk Rayquote:Ohw god :") Konden ze deze game niet beter Banjokart noemen? Wat is er overgebleven van de daadwerkelijke platformgames? Rare vertelde al dat ze liever voor dit kozen dan voor een high-res versie van een eerdere banjo game. Maar dit is gewoon niet Banjo. Valt me diep, diep tegen.
Begrijp me niet verkeerd hoor, ik had er een 360 voor aangeschaft als de game meer platform elementen had gehad. Maar nu lijkt de focus echt te liggen op die voertuigen, dat vind ik echt jammer. Het daadwerkelijk platformen is een bijzaak geworden.
Ohwja, sorry, dat bedoelde ik idd, ik had dat verhaal maar vaag gelezen vanmorgen, ik checkte FOK! even snel op schoolquote:Op dinsdag 13 mei 2008 17:46 schreef Sackboy het volgende:
[..]
Nu haal je twee dingen door elkaar. Lips is een voice communication accessoire, waarschijnlijk iets van een microfoon ofzo. En die motion sensor controller heeft vooralsnog als codenaam Newton.
Nee, dan gaan ze huilie doen en m'n bericht verwijderenquote:
quote:Op dinsdag 13 mei 2008 18:38 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Jelle
De persoon die Killzone 2 niet indrukwekkend noemde, de persoon die de PS3 versie van Virtua Tennis zonder online een hoger cijfer gaf dan de 360 versie mét online play.![]()
Nee ik wacht wel op de previews van de veel hoger aangeschreven helden van sites als Eurogamer en 1UP.onze eigen FOK!games afdeling natuurlijk!
quote:Op dinsdag 13 mei 2008 18:58 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Zolang ik maar niet jou AQuila style reviews hoef te lezen, heb je mijn stem.
Moet ik deze Spam verwijderen of zal ik het laten staan?quote:
Volgens mij is het pas net begonnen, het is San Francisco nu pas 10u s'ochtends. En ik neem aan dat we nog info krijgen over Lips en over Ninja Blade.quote:Op dinsdag 13 mei 2008 18:41 schreef RaymanNL het volgende:
Maargoed, de gamersday is voorbij? Of zijn er nog games speelbaar daaro? Waar we dan ingame footage van kunnen zien
om 8:00 daaro is het embargo verlopen. Nu staat alles online. Volgens mij hebben we alles wel gehad kwa nieuwsquote:Op dinsdag 13 mei 2008 19:11 schreef Sackboy het volgende:
[..]
Volgens mij is het pas net begonnen, het is San Francisco nu pas 10u s'ochtends. En ik neem aan dat we nog info krijgen over Lips en over Ninja Blade.
Toch ben ik wel een beetje teleurgesteld in de line-up van Microsoft exclusives voor de rest van dit jaar. Ik haal alleen Banjo, en misschien Fable 2.. De rest interesseert me niet echt.
Smaken verschillen, zeg ik dan maar..quote:Op dinsdag 13 mei 2008 19:16 schreef Edwinuss het volgende:
Dat mensen hier voor warm lopen, een droge kut van een 70 jarige neuken is nog leuker dan dit.
Klopt, iets wat niet goed in de smaak valt bij sommige mensen, dus dat stukje smakeloosheid heb ik even weggemod.quote:
En warm lopen voor een droge kut is smakelijk?quote:Op dinsdag 13 mei 2008 19:16 schreef Edwinuss het volgende:
Dat mensen hier voor warm lopen, een droge kut van een 70 jarige neuken is nog leuker dan dit. Jezus wat ziet die game er tering zaai uit.
Voor al dat geldverbrasserij kun je 10 a 15 delen uitbrengen en heb je nog meer speelplezierquote:Op dinsdag 13 mei 2008 19:12 schreef Gamedemon het volgende:
Banjo
In die trailer zie je alleen maar gekut om je voertuig in elkaar te bouwen, om er vervolgens mee te racen.
Konden ze geen Lego game maken?
Het event voor de pers schijnt drie dagen te duren. Ik denk dat er nog wel wat nieuws doorglipt.quote:Op dinsdag 13 mei 2008 19:12 schreef RaymanNL het volgende:
[..]
om 8:00 daaro is het embargo verlopen. Nu staat alles online. Volgens mij hebben we alles wel gehad kwa nieuws
Wtf houd dat inquote:Op dinsdag 13 mei 2008 18:58 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Zolang ik maar niet jou AQuila style reviews hoef te lezen, heb je mijn stem.
Volgens mij heb ik het in het vorige topic ook al gezegd, maar het is ook nooit goedquote:Op dinsdag 13 mei 2008 20:44 schreef jorienvdherik het volgende:
Wat een flop die gameshow van microsoft
suffe kutten spellen
JIj vind alleen niets leuk of goedquote:Op dinsdag 13 mei 2008 21:06 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Ik spendeer m'n 60 euro alleen aan goede titels. Selectief kopen noemen ze dat
Doe ik niet aanquote:Op dinsdag 13 mei 2008 21:06 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Ik spendeer m'n 60 euro alleen aan goede titels. Selectief kopen noemen ze dat
http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=188692quote:"The world in Fable 2 is twenty times larger than the first game's", boasts Molyneux, spiralling the camera down to the now massive Bowerstone market. It really is a significant jump between the Xbox original and 360 metropolis.
We hate to bring it up again, but the first thing that came to mind was GTA III Liberty City versus GTA IV Liberty City - it really is that much of a difference in scope and scale in Fable 2.
Although the original Fable was, for its time, a technical juggernaut, it never made us feel like a stunted midget in a sprawling medieval universe like we do in the sequel. Fable 2 is truly epic (a word we promise not to use again in this preview).
"There's a hell of a lot more sandbox," Peter says of the world. "There's also the fact that every single building, even the dungeons, are buyable."
vind ook maar ruk, zouden we wel kunnen doenquote:Op dinsdag 13 mei 2008 21:20 schreef Sackboy het volgende:
"Goede titels" is subjectief. De een vindt dit leuk, de ander vindt dat leuk. Ik vind Ninja Gaiden een boutfranchise, maar ik ga er toch ook niet de hele tijd op kankeren..
Ik wil opzich wel mee doenquote:Op dinsdag 13 mei 2008 21:48 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
vind ook maar ruk, zouden we wel kunnen doen
Hm die game heb ik hier ook nog liggenquote:
Dus de echte info moet nog komenquote:Most of the videos and info out now is from 2 weeks back. None of the official Gamers Day stuff is out yet from the event. You will have to wait until later this evening for the first trickle of recent information.
dan morgen/vannacht weer een hoop nieuwe beelden hopelijkquote:Op dinsdag 13 mei 2008 22:46 schreef Sackboy het volgende:
Klopt. Maar ze mogen van Microsoft niet bloggen zoals ze dat bij Sony deden vorige week.
quote:Op dinsdag 13 mei 2008 22:55 schreef Egamer het volgende:
Wel veel en veel beter dan Sony, wat betreft het aanbod van Microsoft.
quote:Op dinsdag 13 mei 2008 22:55 schreef Egamer het volgende:
Wel veel en veel beter dan Sony, wat betreft het aanbod van Microsoft.
Ik ook, ik krijg hem niet geruildquote:Op dinsdag 13 mei 2008 22:19 schreef Nick-GizMo het volgende:
[..]
Hm die game heb ik hier ook nog liggen
Ik ben in ieder geval flink gehyped door Fable 2, Banjo, Gears of War 2 en Too Human.quote:Op dinsdag 13 mei 2008 23:01 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
![]()
Beide eindejaarsline-ups doen gewoon weinig van elkaar onder.
Die is geschraptquote:Op dinsdag 13 mei 2008 23:12 schreef Cyberia18 het volgende:
Het enige wat me aan die game trekt is de 4-player co-op mode
Dat moet dus vandaag bekend zijn gemaakt?quote:Op dinsdag 13 mei 2008 23:18 schreef Sackboy het volgende:
[..]
Die is geschrapt![]()
Werd te druk op het scherm ofzo.
Yep, is vanmiddag bekend geworden. Zie ook hier.quote:Op dinsdag 13 mei 2008 23:25 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Dat moet dus vandaag bekend zijn gemaakt?
Ik lees nu dat het spel nu een online co-op mode heeft voor 2 personen.quote:Op dinsdag 13 mei 2008 23:25 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Dat moet dus vandaag bekend zijn gemaakt?
Die heb ik ook allebei! Alleen worms suck ik in, is niet echt mijn spel denk ik. Carcassonne is wel tof!quote:Op dinsdag 13 mei 2008 18:12 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Koei koop liever Worms of Carcasonne dan speel ik graag met je![]()
![]()
Dat spel waar jij het over hebt heb ik even geprobeerd maar ik vind het een raar spel je kunt niet echt een strategie ofzo bedenken? Ik deed het 5 keer op andere manier en ging elke keer mis
Maar vind je goed aan dat ene spel dan? Met die kaarten?quote:Op dinsdag 13 mei 2008 23:37 schreef koei het volgende:
[..]
Die heb ik ook allebei! Alleen worms suck ik in, is niet echt mijn spel denk ik. Carcassonne is wel tof!
Dit product kan momenteel niet besteld worden omdat het uit het assortiment verwijderd is.quote:Op woensdag 14 mei 2008 00:57 schreef Cyberia18 het volgende:
http://www.gcshop.nl/product.php?id=6224
![]()
![]()
quote:We won't be releasing outside of those three countries in the immediate future, but we will continue to monitor how Rock Band does in Europe. I can't say more than that, since it really is just an unknown at this point.
-HMXJohnlok
Ze verdienen er natuurlijk niet genoeg aan als ze het voor 160 in de winkel moeten leggen, dus het is 240 euro of anders nietquote:
Ik hoop het, GH III is geweldigquote:Op woensdag 14 mei 2008 08:17 schreef Sackboy het volgende:
Ik denk dat Guitar Hero 4 hier nog eerder in de winkel ligt dan Rock Band.
Stom spel dat is pas uitmelken die spellen volgen elkaar sneller op dan de paus hosties eet!quote:Op woensdag 14 mei 2008 08:27 schreef Morpheus2002 het volgende:
[..]
Ik hoop het, GH III is geweldigNu hopen op nog meer vette rocknummers
En deze keer ook drumstel en micquote:Op woensdag 14 mei 2008 09:22 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Stom spel dat is pas uitmelken die spellen volgen elkaar sneller op dan de paus hosties eet!
En iedereen zal het wel weer gaan kopen incl nieuwe dure gitaar
En maar weer kopen en kopen en over 6 maanden ligt deel 5 weer in de winkelsquote:
Ze kan wel gewoon demo's enz downloaden maar Gold is gekoppeld aan een gamertag en dus niet aan een 360 dus kan ze alleen met jouw profiel online spelen!quote:Op woensdag 14 mei 2008 09:53 schreef kikoooooo het volgende:
Nu heb ik nog een vraag: Mn vriendin heeft haar eigen profile op mijn xbox, kan zij ook via dat profile op xbox live, of kan dat alleen via mijn gamertag, die gekoppeld is aan een live account?
quote:Quote:
Xbox LIVE
1. Option to delay sign-in to Xbox LIVE upon booting console (to allow user to set Online Status).
2. Option to promote Child Account from Family Settings.
3. Disallow Child Accounts (over 18) to override Family Settings by launching Privacy Settings through a title.
4. Option in Family Settings for Child Accounts to enable child-oriented/non-mature advertisements.
5. Introduce a group chat (4) for Private Chat and conferences through Video Chat.
6. Support to indicate media being watched to gamercard status (video content from Marketplace only).
7. Extend height for Bio field in Personal Profile, easier navigation through text.
8. More fields present in Personal Profile - recent achievements, interests, games, movies, links, custom section.
9. Compact Personal Profile for new fields (navigating to field will open it up).
10. Mandatory option to delete duplicate titles from gamercard (excludes Games for Windows - LIVE). User disconnected from Xbox LIVE when booting any title until action complete.
11. Option to remove payment information from gamertag.
12. New payment methods for international users.
13. Download History on Account Management better organized - games, genre, type, download date, miscellaneous.
14. Long descriptions of items on Marketplace can be scrolled using right stick.
15. Better organization of free content on Marketplace.
16. Option to 'ping' when testing connection.
17. Allow re-connection to Xbox LIVE if Ethernet cable is re-inserted whilst powered on.
18. New strip colors available to developers, staff gamercards.
19. New corner icon available to ambassadors.
20. Re-introduce Messages button for Inside Xbox updates only.
21. Option to store up to 10 messages permanently on server (excludes invites, status messages).
22. Increase character limit for text messages between friends only.
23. Option to disable invites from non-friends or all players.
24. Option to disable invites from titles not on gamercard (excludes demos).
25. Option to have smaller items moved up in Active Downloads.
26. Automatically re-connect to Xbox LIVE if disconnected unexpectedly (set intervals).
27. Option to download gamer picture (if available) from a gamercard being viewed.
28. Display random tips to replace static text on Xbox LIVE and Games blades.
29. New button on Marketplace for optional dashboard features - uses Storage Device memory.
30. Option to donate Microsoft Points to anybody with a Windows Live ID.
31. Option to purchase Membership for charities (includes benefits).
32. Integrate file-sharing for selected titles on Xbox LIVE and Games for Windows - LIVE.
33. Disable notifications to friends of user repeatedly signing into service (set period).
34. Option to see 'snippet' of text message in notification.
35. Windows Live Mail integration - includes support for Xbox LIVE Vision.
36. Web feeds integration - text, images, audio. Includes support for specific item codes on Marketplace.
37. Option to display gamer picture or standard picture as display picture in Windows Live Messenger.
38. Support for headset, Xbox LIVE Vision in Windows Live Messenger.
39. Support for limited 'winks' that display on dashboard interface. Option to disable 'winks' and 'nudges' added.
40. Notifications separate from Windows Live Messenger to Xbox 360 notifications.
41. Disable multiple languages from being used in any Xbox LIVE editable fields.
Games
1. Option to delete titles from gamercard with 0 gamerscore and 0 achievements (excludes some titles that will be re-added to launch another title).
2. Organize My Games at the Games Library section better (includes disc-based titles) - sort by genre, platform (Games for Windows - LIVE), percentage completion.
3. Support to display friends leaderboards for disc-based titles.
4. Show dates of an achievement unlocked when comparing.
5. Preload Games Library upon dashboard bootup for faster access.
6. Game updates now shown as items in Memory, increased amount of updates on Storage Device.
7. Option to delete game updates, removed 'cheat code' as no longer needed.
8. Support for more titles to display banner when accessing guide in-game.
9. Option to re-introduce awarded gamer pictures from titles that do not have their own re-introduce feature (requires saved game).
10. Disable gamer pictures from being awarded from trials.
11. Support for titles to store installation data on Storage Device for faster loading.
12. Synchronization to achievements offline/online that were deleted and then re-added from developers.
Media
1. Option to hold LT and RT for rewinding/fast-forwarding video content.
2. Option to delete individual music tracks from storage device.
3. Option to rip music CD at different quality.
4. Copy non-protected files (pictures, music, videos) from USB storage devices, CDs and computers to proprietary storage devices.
5. Support for menu, top-menu features on video content downloaded from Marketplace.
6. Section added for audio delivered through feeds (podcasts). Option to stream, download to Storage Device.
7. Support added for video titles/description to gamercard status.
Dashboard/Miscellaneous
1. Option to navigate quickly out of several menus back to respective blade home (applies to Games, Media, System).
2. New blade trim styles added.
3. Introduce expanded Inside Xbox as a portal to news, weather, entertainment, help and community features.
4. New sounds for various functions (notifications, blades, navigation).
5. Calibration options for display/sound.
6. Calibration options for motion sensor devices.
7. New effects for Xbox LIVE Vision and dashboard background.
8. Disable changing of Theme when on Memory to prevent 'hanging'.
9. Preload recent, limited items upon dashboard bootup on Memory.
10. Faster loading of Themes section on guide.
11. Option to see what items will not work offline due to DRM license changing from Memory.
12. Option to automatically associate new DRM to items downloaded for free.
13. Indicate 'charging' status on guide when Play & Charge kit is connected.
14. Option to change text colors on guide to better contrast some backgrounds.
16. Language improvements.
18. Word censor updated for fields.
19. Privacy Settings/Family Settings updated for new features.
20. Voice, picture messages can be read at Xbox.com (Gold accounts).
quote:Op woensdag 14 mei 2008 10:26 schreef Wessiej het volgende:
Spring update
6. Calibration options for motion sensor devices.
quote:
quote:1. Option to delete titles from gamercard with 0 gamerscore and 0 achievements (excludes some titles that will be re-added to launch another title).
Jaquote:Op woensdag 14 mei 2008 10:33 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
[..]
Houd dit in dat we nu ook de trail games kunnen verwijderen?
quote:- A new trailer will be shown in the very near future.
- For now, Famitsu will show images and some info from one part of that trailer. (intro paragraph written by Takeuchi)
- There's a new female character, shown holding a shotgun and wearing a tank top and boots similar to the ones Jill wore in RE3.
- In addition to areas that make use of sunlight as a gameplay dynamic, there will be darker, shadow-filled areas as well, such as a cavern where Chris utilizes a flashlight. There will be an intense contrast between light and dark.
- Chris is shown using his knife, a sniper rifle above a bridge that's above a river, and of course the handgun.
- A few pieces of artwork are shown, such Chris fighting villagers near a crashed helicopter, that same helicopter flying amidst a smoke-filled sky, and Chris witnessing the helicopter being shot down. There's also some kind of garden in the cavern with a giant hole above it, allowing the sunlight in.
- Chris is shown holding a blond girl noticeably shorter than him in a building.
- A picture of a chainsaw and the right leg of its weilder is shown.
- Chris will be up against very powerful enemies once again, and this shot of some creature behind iron bars is reminiscent of Chris's previous enemies, such as CODE: Veronica's Nosferatu (although it was Claire who faced him) and the REmake's Lisa Trevor. Those two creatures were imprisoned at some point as well.
die is best dopequote:
Het begon goed, maar jahoor, naar 40 seconden hebben ze het weer over "voertuigen maken" Echt jammer.quote:Op dinsdag 13 mei 2008 23:38 schreef Sackboy het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Hier is het tweede filmpje in 720p HD te downloaden!
Was Banjo 2 een slechte game? Was Zelda Twilight Princess een slechte game?quote:Rare hasn't simply chosen to remake the original collect-'em-up in glorious HD and for that we applaud it. It takes nuts (and bolts) to try something new these days and if Nuts & Bolts was nothing but a remake of the first game, there would have been many critics come review time ("but it's just Banjo again").
Ze zijn gewoon voor een ander soort speltype gegaan, draait nu meer om voertuigen in elkaar zetten, klaar.quote:Op woensdag 14 mei 2008 11:43 schreef RaymanNL het volgende:
[..]
Het begon goed, maar jahoor, naar 40 seconden hebben ze het weer over "voertuigen maken" Echt jammer.
[..]
Was Banjo 2 een slechte game? Was Zelda Twilight Princess een slechte game?
waarom is mij een raadsel , de banjo franchise was perfect , en nu hadden ze eindelijk iets om mario lovers een 360 te laten kopen . en dan verneuken ze het weer .quote:Op woensdag 14 mei 2008 11:51 schreef Wessiej het volgende:
[..]
Ze zijn gewoon voor een ander soort speltype gegaan, draait nu meer om voertuigen in elkaar zetten, klaar.
Wel veel verbeteringen weer, ook weer wat nieuwe cosmetische zaken, maar deze springen mij toch het meest in het oog. Verwijderen van je CC info is nu niet echt handig geregeld. Grappig dat nu ook de HDD zoals bij de PS3 gebruikt kan gaan worden (vraag me trouwens wel af wat de bussnelheid van dat ding is). Een van de redenen waarom ik een grotere HD had gekocht was toch wel om MP3 erop te zetten. Dat rippen is nu hopelijk ook verleden tijd. En hopelijk nu wel "inside Xbox" in NL.quote:• Option to remove payment information from gamertag.
• Support for titles to store installation data on Storage Device for faster loading.
• Copy non-protected files (pictures, music, videos) from USB storage devices, CDs and computers to proprietary storage devices.
• Introduce expanded Inside Xbox as a portal to news, weather, entertainment, help and community features.
Hopelijk nog wat nieuws over Far Cry 2quote:Sega and Ubisoft's events are later today, so we should have even more news about new games to look forward to.
quote:Itagaki: "Ninja Gaiden II is het laatste deel"
Tomonobu Itagaki van Team Ninja (de ontwikkelaar van de Ninja Gaiden spellen) heeft in een interview aangegeven dat als het aan hem ligt er na Ninja Gaiden II geen vervolgen meer zullen komen in de Ninja Gaiden-serie. Itagaki had het hier niet alleen over nieuwe delen voor de Xbox 360 maar ook voor andere systemen zal hij geen nieuwe Ninja Gaiden-spellen meer maken.
Personally I think we were able to create the definitive 3D game in this series so I'm not planning on making any other games in the series.
Volgens Itagaki zal Ninja Gaiden II alle mogelijk aspecten van het spel verkennen en is er vrijwel geen ruimte meer voor nieuwe toevoegingen na dit deel. Als Ninja Gaiden II een groot succes is kunnen de uitgevers Tecmo en Microsoft er echter altijd voor kiezen een vervolg te maken, al is het door een andere ontwikkelaar. Ninja Gaiden II zal op 6 juni aanstaande in de Nederlandse winkels liggen.
20 mei, believe.quote:Op woensdag 14 mei 2008 12:56 schreef Cyberia18 het volgende:
Ik hoop dat ze voor deze week nog de demo aankondigen...
Staat dat er dan een Ninja Gaiden 2 pre-order iets komt om xbox live, zal het wel zijn.quote:
Bron?quote:Op woensdag 14 mei 2008 13:49 schreef Wessiej het volgende:
[..]
Staat dat er dan een Ninja Gaiden 2 pre-order iets komt om xbox live, zal het wel zijn.
Kapot-spangquote:Op woensdag 14 mei 2008 13:52 schreef Sackboy het volgende:
Resident Evil 5
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Resident FUCKING evil 5quote:
I see.quote:Op woensdag 14 mei 2008 13:58 schreef Wessiej het volgende:
[..]
http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=188922
Zo, daar hebben we ook niet 2 jaar op moeten wachten.quote:5. Introduce a group chat (4) for Private Chat and conferences through Video Chat.
Ook best geniaal, kom je 20 punten te kort even lenenquote:30. Option to donate Microsoft Points to anybody with a Windows Live ID.
Nu kunnen we de actie '' Help AQuila360 de winter zomer door'' opzetten!!quote:Op woensdag 14 mei 2008 14:14 schreef Wessiej het volgende:
[..]
Ook best geniaal, kom je 20 punten te kort even lenen
Als je nog wat aan mij doneert dan kan ik Worms kopen en mag je me inmakenquote:Op woensdag 14 mei 2008 14:16 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Nu kunnen we de actie '' Help AQuila360 de winter zomer door'' opzetten!!
Kom maar op met die MP's
quote:Op woensdag 14 mei 2008 14:14 schreef Wessiej het volgende:
[..]
Ook best geniaal, kom je 20 punten te kort even jatten![]()
Alle microsoft puntjes zijn voor AQuilaquote:Op woensdag 14 mei 2008 14:20 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Als je nog wat aan mij doneert dan kan ik Worms kopen en mag je me inmaken
Wtf is dat een buiten?quote:
Je snapt wat ik bedoel, bij elk topic wat tegenwoordig gesloten word heeft hij de laatste post en alvast een topic klaar liggen.quote:
Als dit waar is dan is het wederom een meer dan prima updatequote:
Vooral deze lijkt me interessant:quote:Xbox LIVE
1. Option to delay sign-in to Xbox LIVE upon booting console (to allow user to set Online Status).
2. Option to promote Child Account from Family Settings.
3. Disallow Child Accounts (over 18) to override Family Settings by launching Privacy Settings through a title.
4. Option in Family Settings for Child Accounts to enable child-oriented/non-mature advertisements.
5. Introduce a group chat (4) for Private Chat and conferences through Video Chat.
6. Support to indicate media being watched to gamercard status (video content from Marketplace only).
7. Extend height for Bio field in Personal Profile, easier navigation through text.
8. More fields present in Personal Profile - recent achievements, interests, games, movies, links, custom section.
9. Compact Personal Profile for new fields (navigating to field will open it up).
10. Mandatory option to delete duplicate titles from gamercard (excludes Games for Windows - LIVE). User disconnected from Xbox LIVE when booting any title until action complete.
11. Option to remove payment information from gamertag.
12. New payment methods for international users.
13. Download History on Account Management better organized - games, genre, type, download date, miscellaneous.
14. Long descriptions of items on Marketplace can be scrolled using right stick.
15. Better organization of free content on Marketplace.
16. Option to 'ping' when testing connection.
17. Allow re-connection to Xbox LIVE if Ethernet cable is re-inserted whilst powered on.
18. New strip colors available to developers, staff gamercards.
19. New corner icon available to ambassadors.
20. Re-introduce Messages button for Inside Xbox updates only.
21. Option to store up to 10 messages permanently on server (excludes invites, status messages).
22. Increase character limit for text messages between friends only.
23. Option to disable invites from non-friends or all players.
24. Option to disable invites from titles not on gamercard (excludes demos).
25. Option to have smaller items moved up in Active Downloads.
26. Automatically re-connect to Xbox LIVE if disconnected unexpectedly (set intervals).
27. Option to download gamer picture (if available) from a gamercard being viewed.
28. Display random tips to replace static text on Xbox LIVE and Games blades.
29. New button on Marketplace for optional dashboard features - uses Storage Device memory.
30. Option to donate Microsoft Points to anybody with a Windows Live ID.
31. Option to purchase Membership for charities (includes benefits).
32. Integrate file-sharing for selected titles on Xbox LIVE and Games for Windows - LIVE.
33. Disable notifications to friends of user repeatedly signing into service (set period).
34. Option to see 'snippet' of text message in notification.
35. Windows Live Mail integration - includes support for Xbox LIVE Vision.
36. Web feeds integration - text, images, audio. Includes support for specific item codes on Marketplace.
37. Option to display gamer picture or standard picture as display picture in Windows Live Messenger.
38. Support for headset, Xbox LIVE Vision in Windows Live Messenger.
39. Support for limited 'winks' that display on dashboard interface. Option to disable 'winks' and 'nudges' added.
40. Notifications separate from Windows Live Messenger to Xbox 360 notifications.
41. Disable multiple languages from being used in any Xbox LIVE editable fields.
Games
1. Option to delete titles from gamercard with 0 gamerscore and 0 achievements (excludes some titles that will be re-added to launch another title).
2. Organize My Games at the Games Library section better (includes disc-based titles) - sort by genre, platform (Games for Windows - LIVE), percentage completion.
3. Support to display friends leaderboards for disc-based titles.
4. Show dates of an achievement unlocked when comparing.
5. Preload Games Library upon dashboard bootup for faster access.
6. Game updates now shown as items in Memory, increased amount of updates on Storage Device.
7. Option to delete game updates, removed 'cheat code' as no longer needed.
8. Support for more titles to display banner when accessing guide in-game.
9. Option to re-introduce awarded gamer pictures from titles that do not have their own re-introduce feature (requires saved game).
10. Disable gamer pictures from being awarded from trials.
11. Support for titles to store installation data on Storage Device for faster loading.
12. Synchronization to achievements offline/online that were deleted and then re-added from developers.
Media
1. Option to hold LT and RT for rewinding/fast-forwarding video content.
2. Option to delete individual music tracks from storage device.
3. Option to rip music CD at different quality.
4. Copy non-protected files (pictures, music, videos) from USB storage devices, CDs and computers to proprietary storage devices.
5. Support for menu, top-menu features on video content downloaded from Marketplace.
6. Section added for audio delivered through feeds (podcasts). Option to stream, download to Storage Device.
7. Support added for video titles/description to gamercard status.
Dashboard/Miscellaneous
1. Option to navigate quickly out of several menus back to respective blade home (applies to Games, Media, System).
2. New blade trim styles added.
3. Introduce expanded Inside Xbox as a portal to news, weather, entertainment, help and community features.
4. New sounds for various functions (notifications, blades, navigation).
5. Calibration options for display/sound.
6. Calibration options for motion sensor devices.
7. New effects for Xbox LIVE Vision and dashboard background.
8. Disable changing of Theme when on Memory to prevent 'hanging'.
9. Preload recent, limited items upon dashboard bootup on Memory.
10. Faster loading of Themes section on guide.
11. Option to see what items will not work offline due to DRM license changing from Memory.
12. Option to automatically associate new DRM to items downloaded for free.
13. Indicate 'charging' status on guide when Play & Charge kit is connected.
14. Option to change text colors on guide to better contrast some backgrounds.
16. Language improvements.
18. Word censor updated for fields.
19. Privacy Settings/Family Settings updated for new features.
20. Voice, picture messages can be read at Xbox.com (Gold accounts).
Nu zou het de moeite zijn om die 120 GB te kopen, alleen jammer dat tie zo duur isquote:Copy non-protected files (pictures, music, videos) from USB storage devices, CDs and computers to proprietary storage devices
Meer heb je niet nodig.quote:Op woensdag 14 mei 2008 15:54 schreef Digixz het volgende:
Hulde voor Sackboy, vind het alleen maar relaxt dat ik alleen hier hoef te checke voor "belangrijk" nieuws!
van de NLquote:Op woensdag 14 mei 2008 16:05 schreef Cyberia18 het volgende:
Gamed.nl
De site met het beste en snelste nieuwsaanbod.
Die wil ik ook wel heel erg graag jaquote:Op woensdag 14 mei 2008 15:54 schreef Digixz het volgende:
Hulde voor Sackboy, vind het alleen maar relaxt dat ik alleen hier hoef te checke voor "belangrijk" nieuws!
En het enige dat ik wil met die update is dingen kopieren, wat nu dus kan, en ondertiteling support.
je leert maar Engelsquote:Op woensdag 14 mei 2008 16:19 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Die wil ik ook wel heel erg graag ja
Studentenleven hequote:Op woensdag 14 mei 2008 15:16 schreef Edwinuss het volgende:
[..]
Je snapt wat ik bedoel, bij elk topic wat tegenwoordig gesloten word heeft hij de laatste post en alvast een topic klaar liggen.
En dan al die posts van nieuws, struin je de hele dag op het internet ofzo ?
En zie het niet als een aanval of iets dergelijks, maar ik vraag me gewoon af wat sommige mensen in het dagelijks leven doen hier.
Behalve gamen dan
tis volgens mij vooral een presentatiequote:Op woensdag 14 mei 2008 18:59 schreef Digixz het volgende:
Komt er nog meer nieuws of is dit alles? Valt me dan eerlijk gezegt een beetje tegen. Of is dit echt zo'n zaal met een presentatie van al die shit of is het een soort minibeurs? Als het dat eerste is dan valt het toch nog wel mee
Ik leef al 2 jaar als student manquote:Op woensdag 14 mei 2008 17:12 schreef Sackboy het volgende:
[..]
Studentenleven heZal jij misschien over een paar jaar ook wel merken.
En met een laptop en iPhone heb je praktisch overal internet. En nee, ik struin niet de hele dag op het internet, als je Neogaf af en toe checkt heb je meteen al het laatste gamenieuws
Oh, je postgedrag deed me vermoeden dat je een 13- of 14-jarig schooiertje wasquote:Op woensdag 14 mei 2008 19:14 schreef Edwinuss het volgende:
[..]
Ik leef al 2 jaar als student man
Ik heb ook overal internet op mijn Nokia N95 8 GB. En op mijn EEE pc.
Maarja.
Doe weg die Nokia en haal een HTC is veel vetter jongquote:Op woensdag 14 mei 2008 19:14 schreef Edwinuss het volgende:
[..]
Ik leef al 2 jaar als student man
Ik heb ook overal internet op mijn Nokia N95 8 GB. En op mijn EEE pc.
Maarja.
Hmm, overvloed aan smileys.. 15/16?quote:Op woensdag 14 mei 2008 21:23 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Doe weg die Nokia en haal een HTC is veel vetter jongEEE pc is wel bruut heb je zeker bij Gamekings gezien
![]()
![]()
En Sackboy welke leeftijd hang je aan mijn postgedrag
ik vind jouw 17quote:Op woensdag 14 mei 2008 21:23 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Doe weg die Nokia en haal een HTC is veel vetter jongEEE pc is wel bruut heb je zeker bij Gamekings gezien
![]()
![]()
En Sackboy welke leeftijd hang je aan mijn postgedrag
Kan lachen worden dat Penny Arcade! Ik zou echt graag ook Sam en Max op de 360 willen hebben gewoon het hele eerste deel ofzoquote:Op woensdag 14 mei 2008 22:11 schreef Sackboy het volgende:
[..]
Hmm, overvloed aan smileys.. 15/16?
Maargoed, laten we het wel even ontopic houden:
Nieuwe screens van Velvet Assassin, Tom Clancy's HAWX en Penny Arcade Adventures
hoezo gebrek aan inschattingsvermogen.quote:Op woensdag 14 mei 2008 20:04 schreef Sackboy het volgende:
[..]
Oh, je postgedrag deed me vermoeden dat je een 13- of 14-jarig schooiertje was
Ja, gamekings was op dat gebied behoorlijk informatief. Er moeten meer programma's komen die "testen" zoals ze daar doen.quote:Op woensdag 14 mei 2008 21:23 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Doe weg die Nokia en haal een HTC is veel vetter jongEEE pc is wel bruut heb je zeker bij Gamekings gezien
![]()
![]()
Kijk, dit soort posts doelde ik nou opquote:Op donderdag 15 mei 2008 11:10 schreef Edwinuss het volgende:
heb het gevoel dat het 1 dikke flop wordt. kanker vogel en dikke beer.
Stubbsquote:Op de Xbox zijn er vele toppers verschenen, maar niet iedereen heeft kunnen genieten van deze games. Daarom komt Microsoft met de Xbox Originals, digitale distributie van Xbox titels.
De laatste update dateert reeds van 21 april 2008, de volgende update laat echter niet lang meer op zich wachten. Microsoft plaatst maandag Stubbs the Zombie en Gauntlet: Seven Sorrows online. Maandag kun je onze Xbox Originals feature lezen om te kijken wat onze mening over de nieuwkomers is.
80 circuitsquote:Nieuws | 15 mei 2008 - Codemasters heeft vandaag de multiplayer voor Race Driver: GRID uit de doeken gedaan. De multiplayer biedt ondersteuning voor maximaal 12 spelers en bevat 32 online race events, 80 circuits en 15 intercontinentale locaties verspreid over Europa, Amerika en Japan. Tevens maakt de multiplayer gebruik van auto schade en een geheel nieuwe ranking systeem waardoor de speler nauw wordt gevolgd in zijn vooruitgang.
Spelers kunnen snel het juiste event vinden en een stem systeem, matchmaking mechanisme en host migratie maken het de speler gemakkelijk competitieve races te vinden. Online leaderboards leggen de snelste rondes vast en gamers kunnen ghost cars downloaden om hun skills te testen tegen de beste van de wereld in Test Drive Mode, of toekijken via Spectator mode. Spelers kunnen ook hun eigen game ook volledig customizen, zoals het aan/uit switchen van car damage, catch-up mode mogelijk maken en public en private games toestaan.
Race Driver: GRID zal vanaf 30 mei in de winkels liggen voor de Xbox 360, PlayStation 3 en PC. Een Nintendo DS versie zal later dit jaar volgen.
quote:Namco Bandai werkt momenteel aan een grafisch geavanceerde versie van Dragon Ball Z: Burst Limit. Deze verschijnt binnen enkele weken op de PS3 en de Xbox 360.
Op de PlayStation 3 kun je het spel vanaf vandaag testen. Op het officiële Atari forum meldt Administrator Gomi dat de demo later vandaag online gaat. De demo moet om middernacht verschijnen, maar hij vermeldt niet welke middernacht.
[Upd.] Ook de Xbox 360 demo verschijnt vandaag, dit blijkt uit een ander topic op het Atari forum.
quote:Eén van Microsofts grote games komt op 29 augustus uit, we hebben het uiteraard over Too Human. Toch komt de game niet zo groot over als Microsoft graag ziet.
Dit komt omdat niet duidelijk is hoe de gameplay in elkaar steekt en wat precies de mogelijkheden in de game zijn. Niemand weet of er op 29 augustus een goede game verschijnt of niet. Een demo kan daar verandering in brengen en Silicon Knights en Microsoft hebben dan ook een demo gepland die snel op Xbox Live Marketplace moet verschijnen. Wanneer dit precies gebeurt is niet bekend
Star Wars The Force Unleashedquote:Na het bericht van gisteren lijkt het er al op dat Gears of War 2 een coöperatieve modus krijgt voor vier spelers (deel 1 had twee spelers). Vandaag leren we meer over de game:
- Carmine zal terugkeren (deze stierf een ongelukkige dood in deel 1 dus ze hebben wat uit te leggen over zijn terugkeer -Red.)
- Het verhaal is meer uitgebreid.
- Je bent nu kwetsbaar als je een chainsaw kill uitvoert: iemand kan je doden terwijl je dat doet.
- De 'curb-stomp' zit nog steeds in deel 2.
- Je kunt een vijand als schild gebruiken, en deze zal langzaamaan helemaal kapot gaan door het opvangen van kogels.
- Als je neergeschoten bent kun je dit maal door op A te drukken naar een veilige plek kruipen.
- Marcus Fenix laat bloedsporen achter als hij gewond is, dit is op zijn armour te zien, maar ook op de muren waar hij dekking tegenaan neemt etc.
- De multiplayer gaat van 4vs4 naar 5vs5 in Gears of War 2.
- Er zijn veel meer multiplayer modes in deel 2.
- Er zijn meer maps aanwezig dan in deel 1.
- Er zal een partysysteem in multiplayer zijn.
- De singleplayer mode is langer dan in deel 1.
800 puntenquote:Content: Assault Heroes 2
Price: 800 Microsoft Points
Availability: Not available in India
Dash Text: [ESRB: T (Teen) ANIMATED BLOOD,VIOLENCE] Single Player, Xbox LIVE Multiplayer 1-2, Local Multiplayer 1-2, HD (High Definition). Re-imagined for a more intense arcade shooter experience, Assault Heroes 2 explodes with additional combat vehicles, more powerful weaponry, hijack-able enemy units, extensive on-foot skirmishes and enhanced co-op. Battle alone or with a friend in dramatic environments like space and the rainforest as you hijack the stealth helicopter, armored tank or mechanical walker from the enemy base. Reign destruction on the sinister alien force with a superior arsenal of weapons including the newly designed sub-zero freezing ice cannon, homing missiles, rocket launcher and upgraded firearms. Survive on-foot warfare in underground areas and environments fully equipped with all your weapons. Unlock the full game now to save mankind before it’s too late!
ik ook, niet doen alsof je beter dan iedereen bent in welk opzicht dan ook. Ben je niet.quote:Op donderdag 15 mei 2008 11:18 schreef Sackboy het volgende:
[..]
Kijk, dit soort posts doelde ik nou op
Eindelijkquote:1. Option to delete titles from gamercard with 0 gamerscore and 0 achievements (excludes some titles that will be re-added to launch another title).
quote:Op donderdag 15 mei 2008 11:40 schreef Edwinuss het volgende:
[..]
ik ook, niet doen alsof je beter dan iedereen bent in welk opzicht dan ook. Ben je niet.
Waarom post je een plaatje van je gezicht net nadat je niet snel genoeg was om een nieuw 360 topic of GTA 4 topic te openen en iemand anders je voor was..quote:
HI-LA-RISCH!quote:Op donderdag 15 mei 2008 12:17 schreef Edwinuss het volgende:
[..]
Waarom post je een plaatje van je gezicht net nadat je niet snel genoeg was om een nieuw 360 topic of GTA 4 topic te openen en iemand anders je voor was..
is goed, sorry.quote:Op donderdag 15 mei 2008 12:22 schreef Sackboy het volgende:
[..]
HI-LA-RISCH!
![]()
Laten we het nu weer over de Xbox 360 hebben.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Gerucht | 15 mei 2008 - Ondertussen wereldberoemd videogames analist Michael Pachter heeft een opmerkelijke uitspraak gedaan over het vervolg op Grand Theft Auto IV. Ontwikkelaar Rockstar Games zou reeds een verhaal bedacht hebben voor het vijfde deel, zodat ze nu in de planningsfase zijn aanbeland. Pachter verwacht de volgende telg dan ook tegen herfst 2010 in de winkelrekken.
Dat er een nieuwe GTA-game komt, staat al min of meer vast. Zo zijn er diverse hints verschenen die laten doorschemeren dat San Andreas misschien een next-gen look krijgt in de toekomst en heeft Rockstar in een interview laten weten dat een GTA-MMO een natte droom is voor hen die ze graag werkelijkheid zien worden.
dbz ga ik wel halen denk ikquote:Op donderdag 15 mei 2008 11:33 schreef Wessiej het volgende:
Dragonball Z Burst Limit
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[..]
Fable 2
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[..]
Dat zat in de eerste trailer, dus als het goed is heeft iedereen dat gezien. Ze hebben dat stukje er pas later uitgeknipt.quote:Op donderdag 15 mei 2008 13:46 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Is het niemand dan nog steeds niet opgevallen?
quote:Beetje bij beetje komen we meer te weten over Bethesda's nieuwste free-roaming game Fallout 3. Deze sci-fi RPG-shooter zou eerst 12 verschillende eindes kennen. Eind maart liet de ontwikkelaar weten dat dit aantal was opgeklommen naar 200. Vandaag maakte ze bekend dat de game maar liefst 500 (!) verschillende eindes heeft. Naast dit opmerkelijke nieuwtje werden er ook nog een aantal andere zaken aan het licht gebracht.
quote:"What I believe [Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts] to be is an evolution of the platform adventure genre. The genre is too stale, it needed shaking up, so we are trying something different, but within the framework of a 'traditional' Banjo game"
quote:"This is actually the third Banjo 3," revealed Mayles. "We scrapped two other approaches [because we] didn't think they offered a big enough step forward. I bet you didn't expect that!
Banjo 3 wordt heus wel tof!quote:"What you have seen so far only scratches the surface of what is possible. You'll have hours fo fun just making things - I'm sure of it! Banjo games were never really strong on replayability, whereas this one sure is."
Het gaat allemaal alleen maar over dat maken van die voertuigen. Ik geloof dat er zelfs in een interview stond dat de game 80% bestaat uit voertuigen dingen, en 20% platforming op de ouderwetse manier. Tis zoo jammer heh.quote:Op donderdag 15 mei 2008 14:08 schreef Sackboy het volgende:
Rare: "People are always afraid of change"
En zo is het!![]()
[..]
[..]
[..]
Banjo 3 wordt heus wel tof!
en hier:quote:"What we've done basically is remove all the moves that were associated with the previous Banjos"
Verzamelen is juist tof. Het verlengt de levensduur van de game, en laat je plekken ontdekken in een wereld waar je nog nooit bent geweest. Zonde.quote:We have also had a lot of complaints about the collecting, so we removed a lot of that too.
lijkt me ook een beetje onrealistischquote:Op donderdag 15 mei 2008 14:07 schreef Cyberia18 het volgende:
Toen was het me ontgaan. Maar dat zal wel te maken hebben met het feit dat ik tig keer moest slikken van wat ik kreeg voorgeschoteld...![]()
[..]
Suuuuuuuuuure.
4 maanden verschil in Superbike voor alles en de ps3quote:30-05-08: Warhammer: Mark of Chaos - Battle March (PC)
30-05-08: Jackass (NDS)
06-06-08: Dragonball Z: Burst Limit (360 / PS3)
20-06-08: Alone in the Dark (Wii / PS2 / 360 / PC)
20-06-08: ALone in the Dark Limited Edition (Wii / 360 / PC)
20-06-08: SBK 08: Superbike World Championship (PS2 / PSP / 360 / PC)
27-06-08: Rijexamen Training (NDS)
27-06-08: Evolution GT (NDS)
27-06-08: GTR Evolution (PC)
27-06-08: Smash Court Tennis (360)
27-06-08: Flatout: Ultimate Carnage (PC)
04-07-08: World Snooker Championship Real: 2008 (PS3 / 360 / Wii / PS2 / PSP / PC)
27-07-08: Naruto Ultimate Ninja Heroes 2 (PSP)
29-08-08: S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky (PC)
05-09-08: Dora's Snoepwereld (PC)
05-09-08: Diego op Safari (PC)
05-09-08: Hello Kitty in the City (NDS)
05-09-08: Warhammer: Battle March (360)
05-09-08: Naruto Ultimate Ninja 3 (PS2)
05-09-08: Legendary (PS3 / 360 / PC)
26-09-08: Sacred 2: Fallen Angel (PC / 360)
26-09-08: World Snooker Championship Real: 2008 (NDS)
26-09-08: Super Bikes Riding Challenge (NDS)
26-09-08: The history Channel: Pocket (NDS)
26-09-08: Realplay Bowling (PS2)
26-09-08: SBK 08: Superbike World Championship (PS3)
31-10-08: Diabolik - The original Sin (PS2 / PSP / PC / NDS / Wii)
November 2008: Naruto Ultimate Ninja Storm (PS3)
Maar wie zegt dat het met voertuigen opeens niet meer leuk is, niemand hier heeft het nog gespeeld. Je hebt mijns inziens met voertuigen juist meer mogelijkheden qua gameplay (minigames bijvoorbeeld) en dus ook meer diversiteit. En het wordt niet ineens een racegame ofzo, het blijft nog steeds platformen alleen nu gebruik je regelmatig een voertuig in plaats van de benenwagen.quote:Op donderdag 15 mei 2008 14:20 schreef RaymanNL het volgende:
[..]
Het gaat allemaal alleen maar over dat maken van die voertuigen. Ik geloof dat er zelfs in een interview stond dat de game 80% bestaat uit voertuigen dingen, en 20% platforming op de ouderwetse manier. Tis zoo jammer heh.
Hier schrik ik van:
[..]
en hier:
[..]
Verzamelen is juist tof. Het verlengt de levensduur van de game, en laat je plekken ontdekken in een wereld waar je nog nooit bent geweest. Zonde.
Dan kan jij gewoon niet lezen, er staat "a lot" dat betekend heel wat anders dan alles..quote:Op donderdag 15 mei 2008 14:54 schreef Sackboy het volgende:
[..]
En die tweede quote is niet letterlijk gequote, hij zegt in het interview dat het verzamelen er nog wel inzit maar minder dan in de vorige games omdat ze er niet een te grote focus op wilden leggen.
Ga je nou wéér bijdehand doen? Ik zeg alleen dat het geen letterlijke quote is, en dat er dus best nog wel genoeg verzamelen in zal zitten, in tegenstelling tot hoe die quote het wil doen lijken.quote:Op donderdag 15 mei 2008 15:15 schreef Edwinuss het volgende:
[..]
Dan kan jij gewoon niet lezen, er staat "a lot" dat betekend heel wat anders dan alles..
Ik heb misschien interesse.. vertel eens wat meer?quote:Op dinsdag 13 mei 2008 17:28 schreef Timmai het volgende:
Iemand nog een Xbox 360 plus 25 games kopen?
quote:Huidige status van de garantie
Apparaat: Xbox360 Hardware
Serienummer: 5********************
Status van de garantie: Valt niet meer onder de garantie
Type garantie: Standaard
Begin van de garantie:
Verlopen van de garantie: 4/5/2008 7:59:59 PM
Het is niet zo heel gek, tijdens de game neem je beslissingen en die komen terug in het eindfilmpje. Zie het als een soort achtergrond waarop de gevolgen van je keuzes als modules geplakt worden. Zorg voor genoeg modules en je komt vrij snel tot de 500 eindesquote:Op donderdag 15 mei 2008 14:07 schreef Cyberia18 het volgende:
Toen was het me ontgaan. Maar dat zal wel te maken hebben met het feit dat ik tig keer moest slikken van wat ik kreeg voorgeschoteld...![]()
[..]
Suuuuuuuuuure.
Gek en Star Wars danquote:Op donderdag 15 mei 2008 13:32 schreef DJ_ het volgende:
[..]
dbz ga ik wel halen denk ik
fable 2 komt er sowiezo
en too human hangt af van de demo
Rustig tegen Edje anders verbied die je weer om screens te posten!quote:Op donderdag 15 mei 2008 15:23 schreef Sackboy het volgende:
[..]
Ga je nou wéér bijdehand doen? Ik zeg alleen dat het geen letterlijke quote is, en dat er dus best nog wel genoeg verzamelen in zal zitten, in tegenstelling tot hoe die quote het wil doen lijken.
over de eerste quote:quote:Op donderdag 15 mei 2008 14:20 schreef RaymanNL het volgende:
[..]
Het gaat allemaal alleen maar over dat maken van die voertuigen. Ik geloof dat er zelfs in een interview stond dat de game 80% bestaat uit voertuigen dingen, en 20% platforming op de ouderwetse manier. Tis zoo jammer heh.
Hier schrik ik van:
[..]
en hier:
[..]
Verzamelen is juist tof. Het verlengt de levensduur van de game, en laat je plekken ontdekken in een wereld waar je nog nooit bent geweest. Zonde.
quote:Op donderdag 15 mei 2008 18:15 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Gek en Star Wars dan![]()
[..]
Rustig tegen Edje anders verbied die je weer om screens te posten!
Heb je em aangesloten met die component kabels? Dan moet je ff de witte en de rode kabels uit je tv halen. Asl dat het niet is weet ik het ook niet. (is ook trouwens puur een gok)quote:Op donderdag 15 mei 2008 19:27 schreef Sackboy het volgende:
Vraagje: ik heb mn Xbox 360 via een optische kabel aan mn surround systeem hangen. Echter geeft de console audio door aan zowel mijn tv als mijn surround systeem. Dus ik moet elke keer het geluid van mn lcd-scherm op nul zetten. Hoe kan ik ervoor zorgen dat de audio alleen naar het surround systeem gaat?
quote:Op donderdag 15 mei 2008 19:27 schreef Motorhoofd het volgende:
OMGIk zag vanochtend Dennis van Gamekings op Rotterdam centraal!
Ik heb hem in het echt gezien.
quote:Op donderdag 15 mei 2008 19:27 schreef Motorhoofd het volgende:
OMGIk zag vanochtend Dennis van Gamekings op Rotterdam centraal!
Ik heb hem in het echt gezien.
Idd gewoon de rode en witte kabels los laten hangenquote:Op donderdag 15 mei 2008 19:27 schreef Sackboy het volgende:
Vraagje: ik heb mn Xbox 360 via een optische kabel aan mn surround systeem hangen. Echter geeft de console audio door aan zowel mijn tv als mijn surround systeem. Dus ik moet elke keer het geluid van mn lcd-scherm op nul zetten. Hoe kan ik ervoor zorgen dat de audio alleen naar het surround systeem gaat?
quote:Op donderdag 15 mei 2008 21:31 schreef Sala-adin het volgende:
Fucking Gta4 speel het spel niet meer na 12% ofzo. Bagger spel.
quote:Op donderdag 15 mei 2008 21:31 schreef Sala-adin het volgende:
Fucking Gta4 speel het spel niet meer na 12% ofzo. Bagger spel.
Hij heeft het ook nog maar voor 12% gespeeldquote:
Ik kan hem anders nog wel Cars aanraden denk dat die dat wel leuker vindquote:Op donderdag 15 mei 2008 23:05 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Hij heeft het ook nog maar voor 12% gespeeldEn laat het nou net zo zijn dat je in dit stuk alleen maar mensen ophaalt en brengt naar hun bestemming
![]()
Sala![]()
Adin
Dat is wel een tof spelquote:Op donderdag 15 mei 2008 22:51 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
![]()
Ga maar weer lekker fappen op je almachtige Army of Two.
Ja idd.quote:Op donderdag 15 mei 2008 23:13 schreef Sackboy het volgende:
Na het drumstel van Rock Band en het drumstel van Guitar Hero IV, nu het drumstel van Rock Revolution (Rock Band-kloon van Konami):
[ afbeelding ]
![]()
Originaliteit viert hoogtij deze dagen..
Ik zie ook niet hoe een simulatie/nadoen van een rockband originaliteit uitstraaltquote:Op donderdag 15 mei 2008 23:51 schreef Sackboy het volgende:
Weet ik veel wie er het eerst mee kwam, ik koop die troep niet![]()
Ik zeg alleen dat drie bijna identieke 'band'-games niet echt getuigt van originaliteit in de hedendaagse gamesindustrie.
en toch kopen mensen nog steeds shooters en fifa 2kX en dat soort meukquote:Op donderdag 15 mei 2008 23:13 schreef Sackboy het volgende:
Originaliteit viert hoogtij deze dagen..
Overige spellen heb ik uit de post gehaald aangezien die voor de Nintendo platformen verschijnen.quote:Ex-Okami studio werkt aan vier spellen
In 2007 sloot Capcom Okami ontwikkelaar Clover Studio. De ex-werknemers van de studio richtten toen samen Platinum Games op, dat momenteel samenwerkt met SEGA.
SEGA en Platinum werken samen aan vier spellen, waarvan drie spellen reeds getoond zijn. Het vierde spel wordt gemaakt door Resident Evil bedenker Shinji Mikami. Vandaag heeft men in Japan de game een tweede maal voorgesteld. Via kleine interviews is nieuwe informatie naar voren gekomen.
Bayonetta is in ontwikkeling voor de Xbox 360 en de PlayStation 3. De game is een actiespel met de heks Bayonetta in de hoofdrol. Zij vecht met engelen in een moderne setting. Het spel is ontwikkeld onder de leiding van Devil MayCry bedenker Hideki Kamiya. Kamiya wil het actiegenre vooruitbewegen met dit spel. Sinds de originele Devil May Cry is er namelijk maar weinig veranderd in zijn ogen. Kamiya belooft tevens dat het spel op tijd verschijnt.
quote:Beyond Good And Evil Sequel in Pre-Production?
Studio has apparently been working on the project for over a year.
Although plenty of folks still keep a candle burning for the nontraditional action of Beyond Good and Evil, the game's unique mix of platforming and whimsical cartoon style failed to strike a chord at retail even as it charmed reviewers. Although the series was originally slated as a trilogy (anybody who completed the first one knows about the notorious cliffhanger ending), most fans have begrudgingly accepted that the original title was the last thing we could expect to see set in BG&E's world.
But perhaps we all lost hope too soon. In an interview taken from the latest edition of French gaming magazine JeuxVideo, game designer Michel Ancel makes the surprising revelation that not only does a sequel to Beyond Good and Evil actually exist (on paper anyway) but that the title has in fact been in pre-production mode at his studio for over a year.
A translated transcript sheds some further light:
"Beyond Good & Evil was regarded as being one of the best games of 2003. Unfortunately it didn't get the business success to which it was entitled. We've actually been working on Beyond Good & Evil 2 in pre-production for a year, and we're continuing to do do small-committee research on it. At the moment the game is still at the outline stage as Ubisoft hasn't yet technically given its agreement. There are however 10 to 12 people working on the project right now."
We want the game to be set in the continuity of the first title with a large variety of gameplay types and plenty of emotional resonance in the gameplay and the characters. This time we're examining the future of the planet and its relationship with its animal inhabitants."
So while it sounds like the game isn't exactly coming for sure, things are at least looking very hopeful. Ready those cameras, folks, and this time we hope that more of you are willing to take a chance on Jade and her crew of anthropomorphic pals.
quote:Op maandag 12 mei 2008 19:44 schreef shmoopy het volgende:
MMaRsu gebanned tot aan zijn V&A-verplichtingen voldaan is.
lol ik heb hem daar een paar keer opgewezenquote:
Tja, in het voetbalgenre mogen ze ook wel eens wat originaliteit brengen inderdaad. Ik zou het bijvoorbeeld wel eens tof vinden om een voetbalgame in first person te spelen. Maar sowieso is Fifa al origineler dan PES, want Fifa heeft nu bijvoorbeeld de be-a-pro mode. PES released al jaren dezelfde game, zelfs zonder grafische updatequote:Op vrijdag 16 mei 2008 00:41 schreef DJ_ het volgende:
[..]
en toch kopen mensen nog steeds shooters en fifa 2kX en dat soort meuk
mirror's edge gaat gewoon geweldig worden , en prototype zal ook een dijk van een game zijnquote:Op vrijdag 16 mei 2008 08:49 schreef Sackboy het volgende:
[..]
Tja, in het voetbalgenre mogen ze ook wel eens wat originaliteit brengen inderdaad. Ik zou het bijvoorbeeld wel eens tof vinden om een voetbalgame in first person te spelen. Maar sowieso is Fifa al origineler dan PES, want Fifa heeft nu bijvoorbeeld de be-a-pro mode. PES released al jaren dezelfde game, zelfs zonder grafische update![]()
En in het FPS-genre krijgen we natuurlijk Mirror's Edge, die hopelijk het genre wakker schudt
Hoe zie jij een First Person-voetbal game voor je? Volgens mij wordt je gek als je steeds moet switchen tussen spelers, continue focussen op je nieuwe omgeving, mogelijkheden en locaties van je medespelers. Je bent je overzicht kwijt en je ziet niet wat er achter je gebeurd zonder heel de tijd rondjes te draaien.. ik denk dat er gegronde redenen zijn waarom er nog geen first person voetbal games zijn..quote:Op vrijdag 16 mei 2008 08:49 schreef Sackboy het volgende:
[..]
Tja, in het voetbalgenre mogen ze ook wel eens wat originaliteit brengen inderdaad. Ik zou het bijvoorbeeld wel eens tof vinden om een voetbalgame in first person te spelen. Maar sowieso is Fifa al origineler dan PES, want Fifa heeft nu bijvoorbeeld de be-a-pro mode. PES released al jaren dezelfde game, zelfs zonder grafische update![]()
En in het FPS-genre krijgen we natuurlijk Mirror's Edge, die hopelijk het genre wakker schudt
Dan bedoel ik natuurlijk wel dat je met één vaste speler speelt, zoals in de be-a-pro mode. Maar ik weet ook niet of het zou werken, maar het lijkt mij wel tof. Het is ook maar een voorbeeldje.quote:Op vrijdag 16 mei 2008 10:31 schreef Thrilled het volgende:
[..]
Hoe zie jij een First Person-voetbal game voor je? Volgens mij wordt je gek als je steeds moet switchen tussen spelers, continue focussen op je nieuwe omgeving, mogelijkheden en locaties van je medespelers. Je bent je overzicht kwijt en je ziet niet wat er achter je gebeurd zonder heel de tijd rondjes te draaien.. ik denk dat er gegronde redenen zijn waarom er nog geen first person voetbal games zijn..
Ik ben gestopt op 22.03%quote:Op donderdag 15 mei 2008 21:31 schreef Sala-adin het volgende:
Fucking Gta4 speel het spel niet meer na 12% ofzo. Bagger spel.
Jij vindt Manhatten hetzeflde eruit zien als het eerste eiland?quote:Op vrijdag 16 mei 2008 10:36 schreef ach het volgende:
[..]
Ik ben gestopt op 22.03%Saaie grauwe stad
Ze hadden net zo goed 1 eiland er in kunnen doen en het spel wat vroeger releasen want alles ziet er toch hetzelfde uit en de missies zijn ook allemaal ongeveer hetzelfde
Serieus mensen die klagen dat het er niet uitziet na ook nog de bewegende beelden te hebben gezien, moeten vast geboeid worden aan het bed van Gordon.quote:Op vrijdag 16 mei 2008 13:41 schreef Sackboy het volgende:
edit: oops, screens linken van xboxworld werkt niet, linkje dan maar:
Nieuwe screens van Brothers in Arms: Hell's Highway
Hou die fantasieën aub voor jezelf Cybje!quote:Op vrijdag 16 mei 2008 14:02 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Serieus mensen die klagen dat het er niet uitziet na ook nog de bewegende beelden te hebben gezien, moeten vast geboeid worden aan het bed van Gordon.
In een JAP versie van PES (ook wel bekend als WE) zat een soort be-a-pro mode.quote:Op vrijdag 16 mei 2008 08:49 schreef Sackboy het volgende:
[..]
Tja, in het voetbalgenre mogen ze ook wel eens wat originaliteit brengen inderdaad. Ik zou het bijvoorbeeld wel eens tof vinden om een voetbalgame in first person te spelen. Maar sowieso is Fifa al origineler dan PES, want Fifa heeft nu bijvoorbeeld de be-a-pro mode. PES released al jaren dezelfde game, zelfs zonder grafische update![]()
En in het FPS-genre krijgen we natuurlijk Mirror's Edge, die hopelijk het genre wakker schudt
Tuurlijk wel, want ik heb hier geen Japanse gamesquote:Op vrijdag 16 mei 2008 15:05 schreef Nick-GizMo het volgende:
[..]
In een JAP versie van PES (ook wel bekend als WE) zat een soort be-a-pro mode.
dus die vlieger gaat niet op..
Ik heb er altijd al vijf gehadquote:Op vrijdag 16 mei 2008 15:51 schreef RacerDKB het volgende:
Wanneer krijg je een extra ster op je Gamertag? Aan het begin heb je zeg maar 3 sterren, hoe en wanneer worden dat er vier?
jij bent toch niet vandaag jarig he ?quote:Op vrijdag 16 mei 2008 15:51 schreef RacerDKB het volgende:
Wanneer krijg je een extra ster op je Gamertag? Aan het begin heb je zeg maar 3 sterren, hoe en wanneer worden dat er vier?
En ik vind het wel flauw dat je 360 je geen fijne verjaardag wenstMijn DS wel.
Dus toch nog!quote:GTR bevestigd voor 2008
Vandaag bevestigt SimBin het bestaan van de game nogmaals en meldt men dat de game in 2008 moet verschijnen. De game zal eveneens een naamsverandering doorgaan. De GTR naam wordt vervangen door iets met Race, aldus Simbin. Nieuwe details hopelijk op wat meer regelmatige basis.
Je kan mensen beoordelen nadat je met ze gespeeld heb, ben je positief dan krijg je meer sterren, ben je negatief dan krijg je minder sterren..quote:Op vrijdag 16 mei 2008 16:50 schreef RacerDKB het volgende:
[..]
Gisteren, maar toen zei die ook niets.
Hoe zit t nou met die sterren?
Je kan ze beide aansluiten, maar alleen een toetsenbord wordt ondersteund (en dan alleen het typen van berichten).quote:Op vrijdag 16 mei 2008 17:16 schreef RickoKun het volgende:
Een vraagje, kan je op de xbox 360 ook ene toetsenbord + muis aansluiten?
Je moet nooit je gold met cc betalen dan krijg je dit soort dingen en het is nog duurder ook.quote:Op vrijdag 16 mei 2008 15:39 schreef Reintji het volgende:
Is het normaal dat ruim een maand voordat je Live jaar-abbo afloopt je al een mailtje krijgt van MS dat de zooi weer met een jaar verlengt is?
* DJ_ heeft dat ook gedaanquote:Op vrijdag 16 mei 2008 18:35 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Je moet nooit je gold met cc betalen dan krijg je dit soort dingen en het is nog duurder ook.
Ik bedoelde niet de rente dus neem je lach maar terugquote:Op vrijdag 16 mei 2008 18:40 schreef DJ_ het volgende:
[..]
* DJ_ heeft dat ook gedaan
en waarom is dat duurder ?, als je over de rente van je CC gaat lullen lach ik je uit want dat is vrijwel niks
en met een goedkope CC ( lees lage limiet ) heb je geen eens rente op je aankopen
alleen een jaarlijks bedrag dat je moet betalen voor het hebben van de kaart en dat is 5 euro
en ik betaal ook nog eens dollars dus 50 dollar voor 1 jaar en dat is 34 euro ofzo
het verlengen ben ik met je eens maar dat ligt bij microsoft niet bij je CC bedrijf .quote:Op vrijdag 16 mei 2008 18:49 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Ik bedoelde niet de rente dus neem je lach maar terugMaar ik dacht dat het dan gewoon 60 euro kostte? Terwijl je die pre paid kaartjes vaak voor 40 t/m 45 hebt!
en dat verlengen is ook klote daarom kun je beste zo'n kaartje halen dan kunnen ze dat niet!
ik heb nog tot okt 2010 gold
Ik doel ook op Microsoftquote:Op vrijdag 16 mei 2008 18:52 schreef DJ_ het volgende:
[..]
het verlengen ben ik met je eens maar dat ligt bij microsoft niet bij je CC bedrijf .
en nee het kost trouwens ook maar 49 dollar in amerika .
dus waarom je hier 60 euro betaald is mij ook een raadsel
helemaal als je de dollarkoers in je gedachten houd
quote:Op vrijdag 16 mei 2008 19:29 schreef Reintji het volgende:
Hmm, makkelijk je cc gegevens verwijderen is er ook al niet bij...
als de geruchten kloppenquote:Op vrijdag 16 mei 2008 20:12 schreef Wessiej het volgende:
[..]
De Spring Update geeft je de mogelijkheid om ze te verwijderen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En de lijst met auto's:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik heb er zin in! Ik hoop alleen dat je met dat tier-systeem niet vast komt te zitten met die drift challenges, want die vond ik in de demo wel erg moeilijk
Kwaliteitspost | Kwaliteitspost
Op maandag 8 december 2008 00:48 schreef Juup© het volgende:
Jij bent gewoon een hypocriete klootzak (althans dat vind ik).
Don't believe everything you read.quote:Op vrijdag 16 mei 2008 20:12 schreef Wessiej het volgende:
[..]
De Spring Update geeft je de mogelijkheid om ze te verwijderen.
Spoiler tags deed ik omdat het anders zo'n lange post wordtquote:Op vrijdag 16 mei 2008 22:46 schreef jorienvdherik het volgende:
hoeft toch geen spoiler te zijn ?
misschien ga ik hem toch wel kopen
Waarom? En hij is alleen van de PU niet van Gamekingsquote:Op vrijdag 16 mei 2008 23:06 schreef RacerDKB het volgende:
Die Maarten van PU/Gamekings, die is eng in het echt.
Die release lijst is to good to be true!quote:Op vrijdag 16 mei 2008 20:12 schreef Wessiej het volgende:
[..]
De Spring Update geeft je de mogelijkheid om ze te verwijderen.
Jeweettoch... Believe.quote:Op zaterdag 17 mei 2008 00:30 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
Die release lijst is to good to be true!
Echt alles wat mankeert aan de software gaat verholpen worden, ik geloof er geen klap van!
Dit spel had niet mistaan op de xbox maar ik vind het nu te ouderwets overkomenquote:
Ik zou het niet previous-gen willen noemen, maar het deed me wel aan Doom denken.quote:Op zaterdag 17 mei 2008 09:15 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Dit spel had niet mistaan op de xbox maar ik vind het nu te ouderwets overkomen
Gaat dit echt zo vet worden?quote:Op zaterdag 17 mei 2008 11:31 schreef Notorious_Roy het volgende:
Castle Crashers is klaar!
Drie nieuwe screens:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Dat mag ik hopen aangezien ze er al 3 jaar mee bezig zijn.quote:
Nee...quote:
Het ziet er wel tof uit maar ik ken er niets van verder!quote:
Het is een sidescrolling action game in de stijl van Alien Hominid (zelfde makersquote:Op zaterdag 17 mei 2008 11:46 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Het ziet er wel tof uit maar ik ken er niets van verder!
Het is een "Ye Olde Sidescroller"quote:Op zaterdag 17 mei 2008 11:46 schreef AQuila360 het volgende:
Het ziet er wel tof uit maar ik ken er niets van verder!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |