FOK!forum / General Chat / Dingen waar je je echt extreem aan ergert
gebrokenglaszaterdag 5 april 2008 @ 21:29
Dingen waar je echt giftig om wordt. Ik bedoel niet de standaard ergernissen als regen of lange rijen bij de kassa... Ik erger me overal wel aan maar onderstaand springen er echt uit en zijn het noemen waard (waarschijnlijk zijn deze boze uitbarstingen symptomen van stress, zou best kunnen):
- een mes wat van m'n bord op de grond valt en daardoor tevens wat eten meeneemt. Buitensporig woest word ik daarom.
- Automobilisten die enorm treuzelen bij stoplichten waardoor zij net wel door het weer rood wordende licht schieten en ik daardoor moet wachten. Dan kan ik het wel uitschreeuwen van kwaadheid. Je kunt me niet bozer krijgen.
- De browser Opera icm Fok. Hele lappen tekst getypt en dan klik ik ter afsluiting nog op een smilie, hup alle tekst weg. Ook niet meer met Ctrl-Z terug te halen. Is ook goed voor een erg harde klap op het toetsenbord.
- Mensen die met je meechauffeuren. Heel irritant. Wel eens gedreigd diegene de auto uit te gooien zodat 'ie maar verder moest treinen ofzo. Irrationele reactie was dat.
- (YouTube) filmpjes die ineens te traag beginnen te laden waardoor de meuk steeds maar gebufferd word en kijken niet goed wil. Kan ik me enorm aan ergeren.

Wat zijn de jouwe? Dus niet normale ergernissen maar die die er echt een beetje uitspringen, die een beetje irrationeel zijn.

JA DE TT IS FOUT: vervang 'irriteert' door 'ergert'. Ik kan het niet meer aanpassen.

[ Bericht 2% gewijzigd door gebrokenglas op 05-04-2008 21:38:23 ]
Rosbiefzaterdag 5 april 2008 @ 21:31
Fiat Panda's
wijven met een meekupkop
Miksiezaterdag 5 april 2008 @ 21:32
mensen die het hebben over 'je ergens aan irriteren'
SwJzaterdag 5 april 2008 @ 21:33
Bejaarden in de supermarkt .... die werken bij mij enorm bloeddrukverhogend!
Pinballzaterdag 5 april 2008 @ 21:34
Ik stoor me aan mensen die me irriteren.

En aan mensen die 'irriteren aan' schrijven.
Aoristuszaterdag 5 april 2008 @ 21:34
Als mijn kat onder mijn bed schijt. Vanochtend heb ik 'm letterlijk bijna vermoord voordat ik besloot dat een paar tikken op zijn kop en een koude douche een beter idee was. Nu mag ie een nachtje buiten bezinnen. Dat is voor ons beiden de beste oplossing

Als lege bierflesjes die op de grond staan omvallen ( ik spaar ze om ze met eigen bier te vullen)

Als windows XP weer een vaag excuus nodig heeft om dingen ineens niet meer te laten werken, sowieso haat ik windows, maar ben tegelijkertijd te lui om er iets aan te doen.

Als de bovenbuurvrouw weer met haar boerenpoten heen en weer gaat lopen

Mensen die smakkend eten, zogenaamd heet dat genieten, het is gewoon onbeschoft
OldJellerzaterdag 5 april 2008 @ 21:34
Mensen die bij je in de buurt zitten en vervolgens gapen of hoesten zonder hun hand voor hun mond. Dan wil ik ze echt gaan uitschelden of slaan, maar meestal zeg ik er gewoon iets van als ze dicht in mijn bijzijn zijn.
gebrokenglaszaterdag 5 april 2008 @ 21:36
Owja ik had er aan gedacht. toch nog fout gedaan.
FokYouTwozaterdag 5 april 2008 @ 21:37
quote:
Op zaterdag 5 april 2008 21:29 schreef gebrokenglas het volgende:
<Tekst over ergenissen>

Al aangedacht om je uitbarstingen eens met een psychiater te bespreken
Damzkieeezaterdag 5 april 2008 @ 21:38
Kijk eens in klaagbaak.
Dan weet je waar anderen zich aan ergeren.
gebrokenglaszaterdag 5 april 2008 @ 21:39
quote:
Op zaterdag 5 april 2008 21:37 schreef FokYouTwo het volgende:

[..]

<Tekst over ergenissen>

Als eens gedacht om je uitbarstingen eens met een psychiater te bespreken
Neuh. Ik heb KLB immers.

Wat is beter, psychiater of psycholoog?
MagiLunezaterdag 5 april 2008 @ 21:40
Mensen die rotzooi op straat gooien terwijl er overal in de stad prullenbakken staan! das gewoon being stupid!
BrandXzaterdag 5 april 2008 @ 21:42
TT aangepast
Slappyzaterdag 5 april 2008 @ 21:42
Asociale rijders en gewoon alle asociale mensen.
Hang jongeren
gebrokenglaszaterdag 5 april 2008 @ 21:45
thnx BrandX.
BrandXzaterdag 5 april 2008 @ 21:46
ik kan me vreselijk ergeren aan:

- automobilisten die pas richting aangeven als ze al half de bocht door zijn
- mijn lijf als iets niet functioneert zoals het moet, helemaal als het schijnbaar zonder echte reden is. Zoals nu mijn knie bijv. Ik ben dan echt gewoon gruwelijk boos op mijn lijf, heb dan gewoon echt ruzie ermee, compleet met dialogen van binnen dat 'ie niet moet zeiken en het gewoon maar moet doen, had 'ie maar niet mijn knie moeten worden'
- wanneer mensen in biebboeken aantekeningen met pen hebben lopen maken, ophangen die lui
Jetje86zaterdag 5 april 2008 @ 21:51
quote:
Op zaterdag 5 april 2008 21:42 schreef Slappy het volgende:
Asociale rijders en gewoon alle asociale mensen.
Hang jongeren
Mee eens

En winkelpersoneel (en)of klanten waar er geen eens een goedemiddag afkan
Papierversnipperaarzaterdag 5 april 2008 @ 21:52
Regen
Moduszaterdag 5 april 2008 @ 21:54
Paupers met muziek uit de luidspreker van hun gsm.
Chrrriszaterdag 5 april 2008 @ 21:56
arrogantie en het bovenstaande
EvilMarczaterdag 5 april 2008 @ 22:04
Mensen die dingen als goedemiddag, goedenavond, bedankt, graag gedaan zeggen zonder het te menen. Daar kan ik zo pislink om worden
Zit je lekker in de zon op het terras om een verdiende lunch te nuttigen, komt je bestelling aan; "Alstublieft meneer, eet smakelijk." Dit voorstaande natuurlijk gezegd terwijl de betreffende serveerster de andere kant op kijkt..
Dan hoeft het voor mij niet! Dat soort mensen moeten ze op staande voet ontslaan. Ik bedoel, als je het niet meent, zeg het dan gewoon niet
Probably_on_pcpzaterdag 5 april 2008 @ 22:06
De mensheid!
Dribbel_zaterdag 5 april 2008 @ 22:06
mensen die sowieso niet kunnen schrijven
StateOfMindzaterdag 5 april 2008 @ 22:08
meki
rottweilersfromcameroonzaterdag 5 april 2008 @ 22:10
Smakkende mensen.
HenryHillzaterdag 5 april 2008 @ 22:14
De meeste extreme ergernissen zijn toch wel verkeer-gerelateerd merk ik:
- Eikels die met een 45km/u-wagentje op een 80km/u weg rijden (met onvermijdelijk een hele sliert chagerijnige automobilisten erachter...)
- Eikels die te beroerd zijn om even met hun wijsvinger dat hendeltje naast hun stuur te bedienen als ze een rotonde afgaan (lees: je staat voor jan met de korte achternaam te wachten omdat zij geen richting aangeven).
- Eikels die met 70km/u willen invoegen op de snelweg (en ook niet harder gaan als ze eenmaal op de snelweg rijden!) terwijl jij erachter rijdt. Tegen de tijd dat alle vrachtwagens die eikel voorbij zijn en er eindelijk ruimte is om erlangs te komen ben je een half uur verder.

Oh, en iedereen die op een regenachtige zaterdagmiddag op een knetterdruk overdekt winkelcentrum 'gezellig' loopt te winkelen. Iedereen slentert maar van hot naar her, mensen komen midden in de loop bekenden tegen en staan vervolgens pontificaal stil om even bij te kletsen, onderwijl de doorgang blokkerend, en de helft van de mensen sleurt kleine etterkinderen mee die lopen te jengelen en overduidelijk nooit geleerd hebben dat kijken iets is wat je met je ogen doet, en niet met je handen.

*Whoo-sahh...*
Meddozaterdag 5 april 2008 @ 22:15
- drukte in het OV, op één of andere manier moet het ergste uitschot altijd bij mij in de buurt komen zitten
- wind tijdens het fietsen
- trage sites (fok youtube) terwijl iedereen bijna 20mbit heeft
- trillen van de mobiele telefoon als je hem als wekker gebruikt, je wordt niet wakker van de muziek maar van het gezoem
BlackJackzaterdag 5 april 2008 @ 22:22
Mensen die "groter als" zeggen.
Scootmobielzaterdag 5 april 2008 @ 22:37
quote:
Op zaterdag 5 april 2008 21:46 schreef BrandX het volgende:
- mijn lijf als iets niet functioneert zoals het moet, helemaal als het schijnbaar zonder echte reden is. Zoals nu mijn knie bijv. Ik ben dan echt gewoon gruwelijk boos op mijn lijf, heb dan gewoon echt ruzie ermee, compleet met dialogen van binnen dat 'ie niet moet zeiken en het gewoon maar moet doen, had 'ie maar niet mijn knie moeten worden'
Haha, ja, herkenbaar!!
Maar bij mij met stip op nummer 1: blèrende baby's en krijsende en rennende kinderen in winkels, op straat en in het openbaar vervoer. Normaal gesproken word ik niet gauw kwaad om allerlei dingen, maar bij dit soort herrie slaan echt volkomen m'n stoppen door en moet ik mezelf met grote moeite weerhouden van opkomende moordneigingen!

*blaast stoom af*
Aoristuszaterdag 5 april 2008 @ 22:43
o ja, bijna vergeten. Jankende kinderen halen het bloed onder mijn nagels vandaan.
Maar wat denk je dan van wijven die een kinderwagen voor je poten parkeren zodat je bijna je nek breekt
eleusiszaterdag 5 april 2008 @ 22:50
KLB-topics in GC
Tezzzaterdag 5 april 2008 @ 22:58
- Geert Wilders met stip op 1.

Daarna nog een heleboel situaties waarbij de rook uit mijn oren komt:

- De ikea op de dag voor kerst (what was I thinking )
- Verse advocado's kopen die rot blijken te zijn op het moment dat je er goddelijke guacomole van wilt maken.
- De klantenservice van UPC.
- Smekkende en luidruchtige mensen tijdens het eten.
- De moedermafia op het schoolplein.
Suga_Mamazaterdag 5 april 2008 @ 22:59
Mensen zoals Rita Verdonk en Geert Wilders die alles willen veranderen in NL...
Deliahzaterdag 5 april 2008 @ 23:03
Neuspeuteren en dan verder gaan met eten bereiden.
#ANONIEMzaterdag 5 april 2008 @ 23:11
De buurvrouw van hieronder, vreselijke stem, en ze kan krijsen pfew... Plakband op d'r mond
Mensen die in het openbaar even buitenlands gaan praten, oprotten
CasBzaterdag 5 april 2008 @ 23:12
- Krijsende baby's en kinderen
- Jeugd die niet gewoon kan praten maar per se moet schreeuwen
- Huisvrouwen die niet capabel zijn om deel te nemen in het verkeer
- Mensen met kinderwagens in winkels/ov
- Achterlijke mensen die op koopzondag/2e paasdag/etc naar de IKEA of een willekeurige meubelboulevard gaan. Je weet dat het druk is, ga gewoon een andere keer.
- Stelletjes die hand in hand fietsen
- Mensen die hun portomonee pas pakken als ze bij de kassa aan de beurt zijn.
- Zeikgesprekken van wijven. Het is altijd overdreven, het gaat nergens over, en het is ook nooit hun schuld, het eeuwige roddelen, etc.
Dribbel_zaterdag 5 april 2008 @ 23:13
Die gore bruine dingen tussen de engelse drop
veldmuiszaterdag 5 april 2008 @ 23:13
quote:
Op zaterdag 5 april 2008 23:11 schreef HeaRt_woRm het volgende:
De buurvrouw van hieronder, vreselijke stem, en ze kan krijsen pfew... Plakband op d'r mond
Mensen die in het openbaar even buitenlands gaan praten, oprotten
Daarover gesproken...
Duitsers.
Arceezaterdag 5 april 2008 @ 23:31
Dat je zit te typen en dat Windows besluit dat er ineens een ander window actief moet worden en dat je daar dan in zit te typen. En dan 't liefst nog dat de toetsen die je indrukt daar vervolgens illegaal blijken te zijn zodat je steeds ping! ping! ping! hoort.
supersayanzaterdag 5 april 2008 @ 23:33
Vrouwen met 'vlotte' kapsels
RadioSlutzondag 6 april 2008 @ 00:17
Zihier mijn lijstje
- Mijn smakkende zusje
'Ja, maar iedereen in mijn klas doet het ook'

- Wanhopige bejaarden in de flat
Zij staan van 2 tot 5 in het portiek te hangen en drukken pas op het 'open' knopje als je je sleutel
om wilt draaien in het sleutelgat.
Zij zien je aankomen en gaan met zijn allen voor het schuifdeurtje van het portiek staan om te kijken waar je naaroe gaat.
In de zomer staan ze VOOR de schuifdeur waardoor je er neit door kunt met de kinderwagen/scootmobiel/rollator/verzinmaarwat. Ook normale mensen kunnen er niet langs
Ze beginnen te zeiken als je een grote muil opzet, maar ze beginnen ook te zeiken als je stil bent. En als je normaal praat horen ze je niet
Ze lopen me elke dag uit te lachen en waarom weet ik nog steeds niet.
Ze pesten me. Nouja, pesten, het lijkt er in ieder geval op.
Ze kunnen niet eens fatsoenlijk 'hallo' zeggen als je voorbij komt lopen en 'hallo' tegen ze zegt.

- Smakkende mensen.
Dit keer niet mijn smakkende zusje, maar mensen in het algemeen

- Mensen die roekeloos rijden
Waardoor de bestuurder van de auto waar je in zit keihard moet remmen.

- Huppels
Ze staan me niet aan

-Wannabe Scene kids
Ze denken dat ze scene zjn op die foto's, maar het toch niet zijn.

- Emo's
Bah

- School
Ik heb er niks te doen.

- Moeders die bepaalde kledingstukken verkeerd neerlegt
Zo een onderbroek van mn zusje van 3 in mijn la, een broek van haarzelf in mijn kast, een shirt van mij in haar kast (helaas, plan mislukt ma), een beha in mijn zusjes' kamer (ze slapen allebei op 1 kamer en hebben beide nog geen beha nodig ) en ga zo maar door

- Chagrijnige stiefvader
Hij reageert op me af als ik een verkeerde opmerking maak. Ziehier als voorbeeld onderstaande dialoog:
Hij zet (karne)melk neer.
Ik; Thanks.
Hij: Wat nou thanks?
Ik: Is dat jouw melk dan?
Hij JA!!!
Ik: Sorry hoor.
Hij: Pak je eigen melk dan.
Ik: Ik hoef geen melk. Ik dacht alleen dat die melk voor mij was.
Hij: Die melk is niet van jou!! (met geirriteerde stem). dus jij wilt geen melk als je zelf moet pakken en als het wle wordt gepakt wil je het wel?
Ik : Nee, ik hoef helemaal geen melk. Het kon toch zijn dat je dat niet wist.
Ik krijg een trap voor mn poten en krijg een klap voor mn kop, vervolgens krijg ik te horen dat ik naar mn kamer moet oppleuren.

- Geirriteerde vriendinnen
Omdat ik zeg dat het me niks boeit dat het gevaarlijk kan zijn als je om de 2 weken ongesteld wordt.
Tja dan ga ik dood, so what. Niemand zal me missen.
Omdat ik ze wijs op een spelfout/spreekfout.

- Bepaalde personen
Omdat de een een grote vissenuil heeft en de ander een monsterlijk lelijke kop. Om maar even iets te noemen.
- Zusje die keihard 'AAAAAAAAAA' roept als het haar niet zint.

- Jankende zusjes/kinderen
Spreekt voor zich

- Youtube
Duurt wel een kwartier voordat een liedje is geladen

- Explorer.exe
Die moet ik afsluiten anders komn er allemaal popups in beeld
Dan laadt iexplore.exe (internet) ook niet meer goed
Op mijn broers account: Dan moet ik iexplore.exe na 5 minuten afsluiten omdat ie niet meer werkt, en als ik explorer.exe afsluit doet ie het de hele avond

- Iexplore.exe
Is internet Explorer te noemen en heeft nogal wat kuren bij mij.
Moet afsluiten na een fout
Blijft op dezelfde site staan, als ik 5 minuten niet actief ben geweest
Zie bij explorer.exe voor nog meer fouten

- Mensen die op straat geen nederlands praten
Spreekt voorzich

- OV dat niet op tijd rijdt
Komt helaas te veel voor bij de RET, bijna ele keer as ik met de bus ergens naartoe ga, en dat is eenmaal in de twee weken.

- Mentor die denkt dat je verschrikkelijk stil bent
En je dus naar een maatschappelijk werker stuurt terwijl iemand anders in de klas nog stiller is dan mij, met bijna niemand praat en daar niet naartoe hoeft. ben daar ook weer weggestuurd omdat die vent mij wel sociaal genoeg vond.

- Mensen met taalfouten zoals 'hun gaan', 'die ding(etje)' enz.

Ik denk dat dit wel genoeg klachten zijn. Natuurlijk zijn er meer, maar dan wordt dit een beetje lang.
supersayanzondag 6 april 2008 @ 00:37
Dat je dat pikt van je stiefvader vind ik wel raar
zhe-devilllzondag 6 april 2008 @ 00:38
Godzijdank erger ik me weinig aan standaard zaken
wel aan domme mensen!
Gruwel
Woetselzondag 6 april 2008 @ 00:43
Een groene kerst, En witte pasen...
HenryHillzondag 6 april 2008 @ 00:47
quote:
Op zondag 6 april 2008 00:17 schreef RadioSlut het volgende:
Zihier mijn lijstje
<snip>
Puber. No doubt about it.
zaans_boefjezondag 6 april 2008 @ 00:53
Kleding waarop bloemtjes zijn afgebeeld
Het zijn gordijnen ofzo, en lelijk ook.

"Weet je wat ik zou willen zijn, een...
Woetselzondag 6 april 2008 @ 00:55
quote:
Op zondag 6 april 2008 00:53 schreef zaans_boefje het volgende:
Kleding waarop bloemtjes zijn afgebeeld
Mensen die hun post niet nakijken voor het posten...
MinderMutsigzondag 6 april 2008 @ 01:12
quote:
Op zaterdag 5 april 2008 21:46 schreef BrandX het volgende:
ik kan me vreselijk ergeren aan:

- mijn lijf als iets niet functioneert zoals het moet, helemaal als het schijnbaar zonder echte reden is. Zoals nu mijn knie bijv. Ik ben dan echt gewoon gruwelijk boos op mijn lijf, heb dan gewoon echt ruzie ermee, compleet met dialogen van binnen dat 'ie niet moet zeiken en het gewoon maar moet doen, had 'ie maar niet mijn knie moeten worden'
Oja herkenbaar
Medicijnen die in een strip zitten met van die hele grote blaasjes en hele kleine pilletjes zodat je ze er nauwelijks uit kunt krijgen omdat je ze niet fatsoenlijk door kunt drukken. Woest kan ik daar van worden!
Er is hier al regelmatig een medicijnstrip door de kamer gevlogen en ik heb ook eens in een kwade bui op een strip staan stampen.
"Je gaat er goddomme uit kutpil!"



Mensen die ezelsoren maken in boeken. Het kan me niet schelen of het je eigen boek is of een geleend boek uit de bieb. Pak gewoon een boekenlegger of desnoods een boodschappenbriefje

Mensen die zonder eerst te proeven een lading zout over hun eten gooien.
HenkBenzinetankzondag 6 april 2008 @ 02:07
Ik moet godverdomme blij zijn met een klap van mn dronken stiefpa!
4EverBlackEyedzondag 6 april 2008 @ 02:24
- Mensen met een auto waarvan de richtingaanwijzer er kennelijk van af is gevallen.
(Vooral op rotondes)

- Slechte kwaliteit oordopjes of extreem hard geluidsvolume, zodat je de muziek van een ander kan horen, in het OV, bijvoorbeeld. Daar word ik 's ochtends om een uur of 7 niet vrolijk van.

- Mensen die net 10 km/u langzamer rijden dan de maximum snelheid.

- Kinderen t/m 12 jaar en hangjongeren, ga eens iets nuttigs doen.

- Mondgeur en andere gerelateerde hygiene problemen.
Lastpostzondag 6 april 2008 @ 02:56
Het Amsterdams accent, wat een horror!
Verder erger ik me niet zo snel in extremen, gaat ook vervelen denk ik.
Koentebafzondag 6 april 2008 @ 03:01
TS is maar een driftig menneke!

Ik, daarentegen, erger me nooit ergens aan!
r_onezondag 6 april 2008 @ 03:20
quote:
Op zondag 6 april 2008 01:12 schreef MinderMutsig het volgende:
Er is hier al regelmatig een medicijnstrip door de kamer gevlogen en ik heb ook eens in een kwade bui op een strip staan stampen.
Maar je had 'm toch gekocht
Miracle_Drugzondag 6 april 2008 @ 09:40
Ik word gewoonweg razend van het nummer 'what's going on' van de 4 non blondes. Het is echt extreem wat voor effect dat nummer op me heeft. Ik heb er altijd al een hekel aan gehad en voor zover ik me kan herinneren is er geen ander nummer dat me zo op de zenuwen werkt als deze.
onlogischzondag 6 april 2008 @ 10:30
Ik erger me ontzettend aan die pikkies van 20/25 die in pappa's auto de bink uithangen.

Die voelen zich echt

Maar zijn zo
smammelazondag 6 april 2008 @ 10:52
-hekel aan mensen die voor mij willen bepalen wat wel of niet goed is.

-op het moment dat je iets wilt opruimen of wilt doen, vraagt net die ander of jij dat even wil doen. dan heb ik er spontaan geen zin meer in.

-van die 16-jarige slettebakken die met hun "posse" chips en zuip in de supermarkt halen en dan doodleuk aan de kasse vertellen dat je toch wel echt achterlijk moet zijn om op zaterdag achter de kassa te gaan zitten (ga werken verwend nest !!!!)

- van die 16- jarige "leerlingen" die je doordeweeks uitlachen dat je in een supermarkt werkt en vervolgens buiten rotzooi gaan lopen schoppen.

-een kutcollega waartegen je zegt dat ze je af en toe afsnauwt en het antwoord krijgt dat ze dat niet doet en als ik dat zo vind dat dat mijn probleem is
Viking84zondag 6 april 2008 @ 11:02
Wat een overdreven ergernissen .
Maar dat zullen jullie van de mijne vast ook vinden:
- Mensen die alleen maar over zichzelf praten en dan ook nog eens alleen maar over hun sores .
- Mensen die een verhaal dat niks voorstelt met veel tamtam presenteren en in geuren en kleuren vertellen (zoals mjin moeder doet)
- Treuzelende mensen in de stad als ik haast heb. Net alsof ze het erom doen. Heel sloom lopen, in de weg lopen etc.
- En tot slot: mensen die komen aanlopen net voordat de bus komt en zich heel brutaal voor jouw neus gaan opstellen, zodat zij eerder in de bus kunnen stappen dan jij .
MooiHoofdzondag 6 april 2008 @ 11:18
quote:
Op zaterdag 5 april 2008 23:12 schreef CasB het volgende:

- Jeugd die niet gewoon kan praten maar per se moet schreeuwen
- Zeikgesprekken van wijven. Het is altijd overdreven, het gaat nergens over, en het is ook nooit hun schuld, het eeuwige roddelen, etc.
-Mensen die bijv. een zak chips of snoep hebben en daar mee zeer irritant gaan kraken enzo, zonder reden

En natuurlijk de mislukte kinderen van deze generatie (niet allemaal natuurlijk )
Ben je zo aant chillen, komen ze met een groepje bier en cola blikjes op je gooien, en dan die kut meelopertjes van 11 en 12 :: Dienstplicht invoeren zeg ik je.
MinderMutsigzondag 6 april 2008 @ 11:21
quote:
Op zondag 6 april 2008 03:20 schreef r_one het volgende:

[..]

Maar je had 'm toch gekocht


U2 op de radio of in de kroeg. Die stem van Bono
musicfreakymezondag 6 april 2008 @ 12:00
Mensen die als ze iets afrekenen, pas hun portomonee opzoeken als ze het bedrag gehoord hebben.
En dat ze dan eerst 6 tassen door moeten voor ze hun portomonnee gevonden hebben.
Je weet toch dat je dat ding nodig hebt? Dus in plaats van dat je eerst 5 minuten kijkt hoe het kassameisje alles over de scan haalt, had je je porto er in principe al bij kunnen zoeken...
rottweilersfromcameroonzondag 6 april 2008 @ 12:04
quote:
Op zondag 6 april 2008 12:00 schreef musicfreakyme het volgende:
Mensen die als ze iets afrekenen, pas hun portomonee opzoeken als ze het bedrag gehoord hebben.
En dat ze dan eerst 6 tassen door moeten voor ze hun portomonnee gevonden hebben.
Je weet toch dat je dat ding nodig hebt? Dus in plaats van dat je eerst 5 minuten kijkt hoe het kassameisje alles over de scan haalt, had je je porto er in principe al bij kunnen zoeken...
Viking84zondag 6 april 2008 @ 12:10
quote:
Op zondag 6 april 2008 12:00 schreef musicfreakyme het volgende:
Mensen die als ze iets afrekenen, pas hun portomonee opzoeken als ze het bedrag gehoord hebben.
En dat ze dan eerst 6 tassen door moeten voor ze hun portomonnee gevonden hebben.
Je weet toch dat je dat ding nodig hebt? Dus in plaats van dat je eerst 5 minuten kijkt hoe het kassameisje alles over de scan haalt, had je je porto er in principe al bij kunnen zoeken...
Dat is een goeie idd .
VonHintenzondag 6 april 2008 @ 12:21
Naïeve mensen
Domme mensen

Een combinatie van die twee
Viking84zondag 6 april 2008 @ 12:24
quote:
Op zondag 6 april 2008 12:21 schreef VonHinten het volgende:
Naïeve mensen
Domme mensen

Een combinatie van die twee
Mensen met een gebrek aan algemene ontwikkeling .
Mwanatabuzondag 6 april 2008 @ 12:32
Ik erger me eigenlijk nergens aan in de regel, behalve als mijn hormonen de welbekende dip hebben, dan komt alles er in één keer uit en met name bij de volgende situaties:

-scholieren in het verkeer (geen hand uitsteken, met z'n zessen naast elkaar, zich gewoon de weg op storten en dan nog grote bek hebben als je ze bijna aanrijdt) echt DOOD moeten ze, massaal, een beetje te dom of arrogant zijn om je aan simpele regeltjes te houden CALIFORNIAN CURBKICK.

-scholieren in het OV (een invasie van piepstemmetjes, de coupé wordt omgetoverd in een apenkooi, ENORME PAUPERmuziek over de speakers, verontwaardigd reageren met 234 ziektes als je er wat van zegt) ook goed voor het ultieme viswijveneffect bij mij, die normaal iedereen alle goeds wenst

-pubers en kleine kinderen in het algemeen (met winkelkarretjes Carmageddon-taferelen veroorzaken, zeiken, krijsen, alles beter weten, stomme nagebauwde "coole" zinnetjes loslaten, alleen snoep vreten en met de door papa betaalde mobiel in je door pappa betaalde veel te blote bilnaadmerkkleren achterlijke gesprekken met vriendinnetjes voeren over wat een vrek die rotpappie wel niet is en of "Stijn of Pepijn nou neukbaar is"

-stinkende mensen in het OV (je bek poetsen en/of ontbijten lijkt me geen onneembare vesting en anders is er nog kauwgom, schone onderbroek aantrekken die je niet door je jeans heen ruikt, deo is ook voor hippies een must en hou die klauw voor je muil als je rochelt aub dank u)

-domme mensen die iedereen overschreeuwen en daarom gelijk hebben

Nou ja, dat was het wel zo'n beetje
Mwanatabuzondag 6 april 2008 @ 12:34
quote:
Op zondag 6 april 2008 12:24 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Mensen met een gebrek aan algemene ontwikkeling .
Oh ja, dat ook. Dat je tegenover iemand zit die blijkt te denken dat Suriname in Afrika ligt, intergraatsie de schuld van de fundalementischtische marrokanen is en dat boeken lezen raar is.
Arceezondag 6 april 2008 @ 12:39
Aan Vieze gore asociale rokers in snackbars.
VonHintenzondag 6 april 2008 @ 12:45
quote:
Op zondag 6 april 2008 12:24 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Mensen met een gebrek aan algemene ontwikkeling .
Mensen die doen alsof hele normale woorden 'moeilijk' of 'duur' zijn.

VH: " ....opkalefateren."
Ander: "WTF Opkale-watte? Gebruik normale woorden!"

Of mensen die ontzettend onbeschoft en brutaal gaan doen als ze in een vreemde omgeving zijn, enkel omdat ze onzeker zijn. 'k Heb dan plaatsvervangende schaamte tot op het bót
JohnnyHzondag 6 april 2008 @ 12:55
Vrouwen....
Skazminkozondag 6 april 2008 @ 13:07
3, 4 of meer bad beats achter elkaar bij poker!
Sapstengelzondag 6 april 2008 @ 13:12
- Domme mensen die zichzelf de hele tijd moeten bewijzen/gasten die graag "stoer" willen zijn.
- Ongewassen paupers.
- Zwervers die je aanspreken of je wat geld voor ze hebt.
- Zwervers die je aanspreken of je lid wil worden van ECI of donateur van Greenpeace.
Tismzondag 6 april 2008 @ 13:25
De kerk die geen respect heeft voor mijn zondagsrust, met hun irritante klingelende kerkklokken!!..
Lllaurazondag 6 april 2008 @ 13:58
Aan m'n handen moeten wassen met m'n jas aan. Bijvoorbeeld bij wc's in tankstations. Het ergste is als ik er ook nog een natte mouw aan overhoud. Ik haat natte mouwen.
FokYouTwozondag 6 april 2008 @ 14:11
quote:
Op zaterdag 5 april 2008 21:39 schreef gebrokenglas het volgende:

[..]

Neuh. Ik heb KLB immers.

Wat is beter, psychiater of psycholoog?
Psychiater..maar deze heeft ook een hoger uurtarief
Neem eens contact met het RIAG op
Viking84zondag 6 april 2008 @ 14:14
quote:
Op zondag 6 april 2008 12:45 schreef VonHinten het volgende:

[..]

Mensen die doen alsof hele normale woorden 'moeilijk' of 'duur' zijn.

VH: " ....opkalefateren."
Ander: "WTF Opkale-watte? Gebruik normale woorden!"

Of mensen die ontzettend onbeschoft en brutaal gaan doen als ze in een vreemde omgeving zijn, enkel omdat ze onzeker zijn. 'k Heb dan plaatsvervangende schaamte tot op het bót
Zo heb ik ook een hekel aan mensen die onnodig moeilijke woorden gebruiken om interessant te doen.
Laatst iemand die de woorden: "masculair" en "feminien" gebruikte. Nu snap ik, als neerlandica, nog wel wat ze bedoelt, maar haar vriend heeft MBO 3 niveau en die heeft dus geen flauw idee wat ze bedoelt. Wat is er dan het nut van om die woorden te gebruiken? Wat is überhaupt het nut van "masculair" zeggen ipv "mannelijk"? .
Skazminkozondag 6 april 2008 @ 14:56
Fietsen door de regen is ook kut.
VonHintenzondag 6 april 2008 @ 15:31
quote:
Op zondag 6 april 2008 14:14 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Zo heb ik ook een hekel aan mensen die onnodig moeilijke woorden gebruiken om interessant te doen.
Laatst iemand die de woorden: "masculair" en "feminien" gebruikte. Nu snap ik, als neerlandica, nog wel wat ze bedoelt, maar haar vriend heeft MBO 3 niveau en die heeft dus geen flauw idee wat ze bedoelt. Wat is er dan het nut van om die woorden te gebruiken? Wat is überhaupt het nut van "masculair" zeggen ipv "mannelijk"? .
Nou moet ik toegeven dat als ik alcohol opheb, er nog wel eens een sport van wil maken om in 'recensietaal' te spreken.
MinderMutsigzondag 6 april 2008 @ 15:58
quote:
Op zondag 6 april 2008 13:58 schreef Lllaura het volgende:
Aan m'n handen moeten wassen met m'n jas aan. Bijvoorbeeld bij wc's in tankstations. Het ergste is als ik er ook nog een natte mouw aan overhoud. Ik haat natte mouwen.
Oja dat is ook erg!
s0kzondag 6 april 2008 @ 16:16
Forse wind tegen als je moet fietsen en haast hebt.
Met regen, sneeuw, hagel of vorst erbij word ik echt aggressief, en ben ik vaak in staat om gewoon om te keren naar huis.
Daywalk3rzondag 6 april 2008 @ 16:20
Kui kui kui kui kui kuikentje...

Heb stukje daar van geript en er een paar pistoolgeluiden achter geplakt want ik was 't echt zat
DancingPhoebezondag 6 april 2008 @ 16:25
Ballen. Daar kan ik me tegenwoordig echt intens rot aan ergeren.
Vooral nu er één op nog geen 3 meter naast me zit in onze "onderlinge communicatie bevorderende" kantoortuin. SHUT THE FUCK UP! Wat is het toch met die mensen die zichzelf zó ontzettend graag horen praten? Waarom zou iemand in hemelsnaam al zijn acties op een dag willen voorzien van commentaar? Alsof er een sportcommentator naast zit ofzo. SHUT UP SHUT UP SHUT UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUP!!! JUST! SHUT! THE! FUCK! UP! (zo dat lucht op)

En verder mensen die tegen hun kinderen van nog geen 3 WAAROM DOE JE ZOIETS NOU GODVERDOMME!!!! en verder ook de hele dag in krijsend canon met hun kinderen doorbrengen ( hoi buurvrouw, suppernanny gezien gisteren? Moet je misschien eens kijken, misschien groeit je kind dan niet op tot een hooligan met een speknek, fat chance)
VonHintenzondag 6 april 2008 @ 16:39
quote:
Op zondag 6 april 2008 16:25 schreef DancingPhoebe het volgende:
Ballen.
hihi
Fetaizondag 6 april 2008 @ 16:41
Mensen die Engelse termen/spreekwoorden door Nederlandse zinnen proppen terwijl dat absoluut niet nodig is.

Edit: O, hierboven weer zo één

[ Bericht 25% gewijzigd door Fetai op 06-04-2008 16:58:42 ]
Teijezondag 6 april 2008 @ 16:54
Van die jonge ouders, die denken dat ze sinds ze een kind hebben de regels niet meer voor hun opgaan.
Loohcszondag 6 april 2008 @ 17:06
  • Blisterverpakkingen. Zulke lompe niet te openen verpakkingen van 'taai' plastic. Met een schaar krijg je het niet open en met een mes is de kans groot dat je jezelf of het product in kwestie beschadigt.

  • Het programma Stand.nl op radio1. Oh oh wat is het toch belangrijk om de stem van 't volk te laten horen...al die simpele zielen die de wijsheid in pacht menen te hebben. Het komt ook enorm cheap over met veel slechte lijnen en blijkbaar ook geen geld voor een telefoniste ofzo, want de mensen zitten altijd meteen in de uitzending zonder dat ze 't door hebben (kan natuurlijk ook aan de bellers zelf liggen). Dat ze dan ook nog vinden dat ze goed bezig zijn omdat door het programma de kloof tussen burger en politiek verkleind zou worden....
  • supersayanzondag 6 april 2008 @ 17:23
    quote:
    Op zondag 6 april 2008 16:54 schreef Teije het volgende:
    Van die jonge ouders, die denken dat ze sinds ze een kind hebben de regels niet meer voor hun opgaan.
    En dan met hun kinderwagens op het fietspad lopen enzo
    Opa_verteltzondag 6 april 2008 @ 17:37
    quote:
    Op zondag 6 april 2008 00:17 schreef RadioSlut het volgende:

    - Chagrijnige stiefvader
    Hij reageert op me af als ik een verkeerde opmerking maak. Ziehier als voorbeeld onderstaande dialoog:
    Hij zet (karne)melk neer.
    Ik; Thanks.
    Hij: Wat nou thanks?
    Ik: Is dat jouw melk dan?
    Hij JA!!!
    Ik: Sorry hoor.
    Hij: Pak je eigen melk dan.
    Ik: Ik hoef geen melk. Ik dacht alleen dat die melk voor mij was.
    Hij: Die melk is niet van jou!! (met geirriteerde stem). dus jij wilt geen melk als je zelf moet pakken en als het wle wordt gepakt wil je het wel?
    Ik : Nee, ik hoef helemaal geen melk. Het kon toch zijn dat je dat niet wist.
    Ik krijg een trap voor mn poten en krijg een klap voor mn kop, vervolgens krijg ik te horen dat ik naar mn kamer moet oppleuren.
    Ik kan dus érg slecht tegen dit soort types, die gast wéét gewoon dat je
    als meisje niet veel kan (of wil) terugdoen en maakt daar misbruik van.
    Wat een minne rat zeg, ik kan me hier echt verschrikkelijk over opwinden!

    Mag ik een keer op de koffie komen, ik beloof dat ik lief zal proberen te zijn..
    Suga_Mamazondag 6 april 2008 @ 17:39
    Koninglijke Primafoon Nederland.

    AAAAAARGH, wat heb ik een hekel aan dat bedrijf
    Koploperkopperzondag 6 april 2008 @ 17:40
    Andere automobilisten.
    Reflectionnezondag 6 april 2008 @ 17:42
    Mensen die stinkende dingen eten in het ov
    Lakituzondag 6 april 2008 @ 17:52
    - Domme mensen.

    - Lelijke mensen/gothics(alle gothics zijn lelijk).

    - Het feit dat ik geen meisjes mag slaan, terwijl sommige breezersletjes op straat er toch echt om vragen.
    Mwanatabuzondag 6 april 2008 @ 17:58
    quote:
    Op zondag 6 april 2008 17:42 schreef Reflectionne het volgende:
    Mensen die stinkende dingen eten in het ov
    ...met de rijstwafel op nr. 1. Hoe kóm je erop dat te gaan zitten vreten terwijl je weet dat het voor de hele coupé te ruiken is
    Metalfreakzondag 6 april 2008 @ 18:12
    - Met stip op 1: inhalende vrachtwagens. Echt, die chauffeurs kunnen het bloed onder m'n nagels vandaan halen als ze hun vrachtwagen weer in één keer naar links gooien terwijl jij daar aankomt. Alleen maar omdat zij misschien wel 2km/h harder rijden dan die andere vrachtwagen. Voorrang hoor je te krijgen, niet te nemen.
    - Mensen die hun knipperlicht niet gebruiken. Van mensen die dat weigeren mogen ze van mij de auto in de shredder gooien.
    - Mensen die niet weten dat dat rechterpedaal van hun auto ook gebruikt kan worden.
    - Schreeuwende en krijsende kinderen in openbare gelegenheden.
    - Mensen die helemaal niets over actuele gebeurtenissen weten. Van die mensen die nog durven te vragen "Joran wie???" o.i.d.
    - Mensen die echt ALTIJD te laat komen als je staat te wachten, maar hoeveel later is de vraag.
    - Bejaarden in winkels die altijd denken dat zij overal voor moeten gaan, terwijl zij degenen zijn die de meeste tijd hebben.
    - Betutteling door het huidige kabinet. Steeds meer betalen en steeds minder mogen...
    - Hangjongeren zonder herseninhoud (pleonasme)

    Volgens mij moet ik me eens wat minder gaan ergeren aan dingen waar ik geen invloed op heb
    Tismzondag 6 april 2008 @ 18:12
    Dat ik morgenochtend voor de 4de keer met de auto naar de garage moet, omdat de uitlaat wederom rammelt en een hoop takke herrie maakt op een manier waarop die dat niet moet doen!..

    [ Bericht 1% gewijzigd door Tism op 06-04-2008 18:40:23 ]
    Arceezondag 6 april 2008 @ 18:23
    quote:
    Op zondag 6 april 2008 18:12 schreef Metalfreak het volgende:
    - Met stip op 1: inhalende vrachtwagens. Echt, die chauffeurs kunnen het bloed onder m'n nagels vandaan halen als ze hun vrachtwagen weer in één keer naar links gooien terwijl jij daar aankomt. Alleen maar omdat zij misschien wel 2km/h harder rijden dan die andere vrachtwagen.
    OMG, die kenden we nog niet.:')
    Reflectionnezondag 6 april 2008 @ 18:36
    quote:
    Op zondag 6 april 2008 17:58 schreef Mwanatabu het volgende:

    [..]

    ...met de rijstwafel op nr. 1. Hoe kóm je erop dat te gaan zitten vreten terwijl je weet dat het voor de hele coupé te ruiken is
    Daar dacht ik aan toen ik mijn ergenis schreef, is me vanochtend overkomen namelijk
    fs180zondag 6 april 2008 @ 19:08
    amoniak
    fs180zondag 6 april 2008 @ 19:12
    quote:
    Op zondag 6 april 2008 18:12 schreef Metalfreak het volgende:
    eden.
    - Mensen die helemaal niets over actuele gebeurtenissen weten. Van die mensen die nog durven te vragen "Joran wie???" o.i.d.
    alleen sbs6 kijkers wten in and outs over joran , normaal mensch geeft daat geen aandacht aan, dus jij ergert je aan nromale mensen?
    MinderMutsigzondag 6 april 2008 @ 19:15
    quote:
    Op zondag 6 april 2008 17:37 schreef Opa_vertelt het volgende:

    [..]

    Ik kan dus érg slecht tegen dit soort types, die gast wéét gewoon dat je
    als meisje niet veel kan (of wil) terugdoen en maakt daar misbruik van.
    Wat een minne rat zeg, ik kan me hier echt verschrikkelijk over opwinden!

    Mag ik een keer op de koffie komen, ik beloof dat ik lief zal proberen te zijn..
    Als je daar gaat koffiedrinken mag je namens mij ook heel lief proberen te zijn.
    Onzondag 6 april 2008 @ 19:32
    mensen die zich altijd aanstellen en als ik eens iets heb mij meteen willen overtreffen.
    Metalfreakzondag 6 april 2008 @ 19:40
    quote:
    Op zondag 6 april 2008 19:12 schreef fs180 het volgende:

    [..]

    alleen sbs6 kijkers wten in and outs over joran , normaal mensch geeft daat geen aandacht aan, dus jij ergert je aan nromale mensen?


    Maar je weet toch wel wie dat is neem ik aan? Ik ken iemand die dat niet eens weet
    Koewamzondag 6 april 2008 @ 19:41
    Sommige mensen hebben een vreselijke stem! Hard, hoog, noem t maar op.
    Mensen die drugs gebruiken in de disco en ik dan die chemische lucht in mn neus krijg
    Ik hou ook niet van kleine ruimtes met rotzooi, vieze ruimtes, stinkende ruimtes en donkere wolken. Regen en wind vind ik ook kut. Geen goede mogelijkheden om je fiets te stallen.
    Mensen die mijn vrijheid beperken.
    Dat niet alles op een presenteerblaadje wordt uitgereikt
    Mwanatabuzondag 6 april 2008 @ 19:54
    quote:
    Op zondag 6 april 2008 19:32 schreef On het volgende:
    mensen die zich altijd aanstellen en als ik eens iets heb mij meteen willen overtreffen.
    Ja idd, van die mensen die altijd iets meteen het extreemste hebben. Vertel je hoe snel jij liep, dan liepen zij al met 9 maanden. Kan jouw dochter aardig puzzelen, dan is hun zoon met 3 al toe aan tafereeltjes van minstens 1000 stukjes terwijl ze allaaaang fietsen zonder zijwieltjes...op een eenwieler. Mis jij de bus ergens in de Alpen, dan zaten zij wekenlang in de Himalaya vast in een Nepalees dorp op een dieet van ranzige yakboterthee tijdens de meest gruwelijke moesson van de eeuw. Krijg jij opslag, dan krijgen zij een gratificatie van 3 maanden extra salaris, een bos bloemen en een circusvoorstelling van de baas, de baas zijn dochter als huwelijkskandidaat plus de 67 belangrijkste klanten alsmede een trip in de Discovery naar de Hubble-telescoop. Allemaal omdat zij zo bijzonder zijn
    Twin1983zondag 6 april 2008 @ 19:59
    - Sukkels met een kaaskop die een marrokaanse `coupe` (lees:opgeschoren budget kop) laten zetten. en dan zo`n vies glimmend zwart bodywarmertje erbij, echt aaarghh die gasten moeten echt kapot gewoon.

    - Mijn vriendin die denkt dat ze goed kan autorijden

    - Debiele discussies op verjaardagen waar mensen hun mening altijd zo heerlijk op elkaar aanpassen. voorbeeld; Wilders stemmers met xenofobie die in een groep allochtonenknuffelaars ineens verkondigen dat ze `ook een moslim` kennen en dat die heel hard werkt en heel vriendelijk is.

    - Overarticulerende studentikoze meeloop kutjes in de trein & bus. "Jaaaah echt waar!!! oooh helemaal leuk!!! jaaaa hardstikke leuk.. jaaaahhh..." "Jaaaa we gaan zeker wat afspreken maar absoluut naaa de 19e want volgende week heb ik tentameeeennss"

    - Idioten die bij programma`s als wegmisbruikers e.d. een teringboete krijgen en vervolgens zeggen "Ja bedankt! tot ziens!" w t f ik zou daar NOOIT voor bedanken...

    - Talentenjacht shows op TV, ik bedoel.. zendtijd is best kostbaar lijkt mij, zend eens iets fucking nuttigs uit ipv pulp en dan x10

    - Nederlanders met hun tolerante kut houding, de overheid naait de gemiddelde nederlander keihard en knijpt mensen aan alle kanten uit, en legt klote regels op waar niemand om gevraagd heeft.

    - Mensen die zich vroeger nooit stoorden aan roken en die sinds het maatschappelijk verwerpen van roken ineens `problemen` gaan zien. Die lui moeten ze echt ophangen. "Oh ja echt wel lekker dat hier niet gerookt wordt hoor, ja heerlijk ja.... " Ja lekker steriel ja, laten we met zijn allen verse lucht gaan happen in almere buiten, gezellig....

    - Mensen die oude auto`s in de binnenstad van amsterdam verbieden om de luchtkwaliteit te verbeteren, begin dan eens met chinese kolencentrales wil je.... vrijheden ontnemen in het algemeen is gewoon heel ernstig.

    - Mensen die gaan discussieren of de film van wilders wel of niet goed is, natuurlijk is die goed en moet ie getolereerd worden, het is een mening, en je hebt hier vrijheid van meningsuiting. sommigen zeggen daarop "Jaa maar ook vrijheid van meningsuiting heeft regels hoor" Ja, maar of je het dan nog vrijheid kunt noemen?

    - Mijzelf

    - Mensen die allerhande bull shit naar elkaar sturen op Hyves terwijl de hele wereld kan meegenieten "ooohh wanneer zie ik je weer !!! jaaaa gaat helemaal toppieeeeehhh hierooooww!!! tot Krabbels he!!!! daaag!!!!"

    - Mensen die constant maar oude gebouwen blijven slopen en er strontlelijke futuristische nergens op lijkende kolossen voor in de plaats zetten. Fuck dat!! oude bouw is gewoon mooi en geeft sfeer... waarom begrijpen mensen dat niet.. waarom willen mensen hun omgeving zo kil mogelijk maken?

    - Luie ik-doe-alles-met-de-auto mensen, lekker elke dag in de file staan zeiken..... ga dan lekker fietsen luie flikkers.
    Opa_verteltzondag 6 april 2008 @ 20:13
    quote:
    Op zondag 6 april 2008 19:54 schreef Mwanatabu het volgende:

    [..]

    Ja idd, van die mensen die altijd iets meteen het extreemste hebben. Vertel je hoe snel jij liep, dan liepen zij al met 9 maanden. Kan jouw dochter aardig puzzelen, dan is hun zoon met 3 al toe aan tafereeltjes van minstens 1000 stukjes terwijl ze allaaaang fietsen zonder zijwieltjes...op een eenwieler. Mis jij de bus ergens in de Alpen, dan zaten zij wekenlang in de Himalaya vast in een Nepalees dorp op een dieet van ranzige yakboterthee tijdens de meest gruwelijke moesson van de eeuw. Krijg jij opslag, dan krijgen zij een gratificatie van 3 maanden extra salaris, een bos bloemen en een circusvoorstelling van de baas, de baas zijn dochter als huwelijkskandidaat plus de 67 belangrijkste klanten alsmede een trip in de Discovery naar de Hubble-telescoop. Allemaal omdat zij zo bijzonder zijn
    Verdomd als het niet waar is. Da's Mehmet, mijn overbuurman!

    Hij is ook al eens apothekaris, architect en zelfs spion in het turkse leger geweest.
    Tijdens zijn diesntplicht heeft hij eens op appèl de mouwen van zijn tenue gescheurd omdat
    hij het warm had (het was zomer). Waarna hij de kolonel een bitchslap gaf omdat die vroeg
    wat hij aan het doen was! Die kolonel durfde niets terug te doen want hij was "Mehmet".

    Nu is hij taxi-chauffeur (bejaardenbusje), en nu ik er zo over denk; Een topic waardig. ..of nee, toch maar niet.
    Flounderzondag 6 april 2008 @ 20:15
    quote:
    Op zaterdag 5 april 2008 21:29 schreef gebrokenglas het volgende:
    Dingen waar je echt giftig om wordt. Ik bedoel niet de standaard ergernissen als regen of lange rijen bij de kassa... Ik erger me overal wel aan maar onderstaand springen er echt uit en zijn het noemen waard (waarschijnlijk zijn deze boze uitbarstingen symptomen van stress, zou best kunnen):
    - een mes wat van m'n bord op de grond valt en daardoor tevens wat eten meeneemt. Buitensporig woest word ik daarom.
    - Automobilisten die enorm treuzelen bij stoplichten waardoor zij net wel door het weer rood wordende licht schieten en ik daardoor moet wachten. Dan kan ik het wel uitschreeuwen van kwaadheid. Je kunt me niet bozer krijgen.
    - De browser Opera icm Fok. Hele lappen tekst getypt en dan klik ik ter afsluiting nog op een smilie, hup alle tekst weg. Ook niet meer met Ctrl-Z terug te halen. Is ook goed voor een erg harde klap op het toetsenbord.
    - Mensen die met je meechauffeuren. Heel irritant. Wel eens gedreigd diegene de auto uit te gooien zodat 'ie maar verder moest treinen ofzo. Irrationele reactie was dat.
    - (YouTube) filmpjes die ineens te traag beginnen te laden waardoor de meuk steeds maar gebufferd word en kijken niet goed wil. Kan ik me enorm aan ergeren.

    Wat zijn de jouwe? Dus niet normale ergernissen maar die die er echt een beetje uitspringen, die een beetje irrationeel zijn.

    JA DE TT IS FOUT: vervang 'irriteert' door 'ergert'. Ik kan het niet meer aanpassen.
    Wat zul jij een zwaar bestaan hebben.
    Chrrriszondag 6 april 2008 @ 20:18
    quote:
    Op zondag 6 april 2008 01:12 schreef MinderMutsig het volgende:

    [..]

    Oja herkenbaar
    Medicijnen die in een strip zitten met van die hele grote blaasjes en hele kleine pilletjes zodat je ze er nauwelijks uit kunt krijgen omdat je ze niet fatsoenlijk door kunt drukken. Woest kan ik daar van worden!
    Er is hier al regelmatig een medicijnstrip door de kamer gevlogen en ik heb ook eens in een kwade bui op een strip staan stampen.
    "Je gaat er goddomme uit kutpil!"



    Mensen die ezelsoren maken in boeken. Het kan me niet schelen of het je eigen boek is of een geleend boek uit de bieb. Pak gewoon een boekenlegger of desnoods een boodschappenbriefje

    Mensen die zonder eerst te proeven een lading zout over hun eten gooien.
    Hahaha, de frustratie. Kon je de pil er niet met een mes uitsnijden?
    Tis wel belachelijk dat het zo kut gaat .

    Dat tweede doe ik altijd. Niet bij een boek van iemand anders, maar wel eigen. Vind dat gewoon praktisch, heb je verder niks bij nodig wat eruit kan floepen.

    Dat derde doet een vriendin altijd . "'Ik heb er al aardg wat z..' en dan heeft ze haar bord al een behoorlijke zout beurt gegeven.
    Daywalk3rzondag 6 april 2008 @ 20:21
    Dat ik om 11 uur moet werken
    Binnenlandermaandag 7 april 2008 @ 17:57
    ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ | |_________
    |.THE WHO GIVES A | | |'""|""\_ ,_
    | __ FUCK TRUCK __ l ||__|__|__|)
    | (@)(@)* * * *(@)(@) * * * | ( @)
    NEDmaandag 7 april 2008 @ 18:10
    Ik heb een hekel aan mensen die hun mobiel niet opnemen.

    Kijk ik snap best als je aan het werk bent dat je iemand ff wegdrukt ofzo, maar als je gewoon vrij hebt, NEEM GODVERDOMME DIE KUTTELEFOON DAN OP!!!!!! AAARGRGRGHHH!!! !!!!!
    Miracle_Drugmaandag 7 april 2008 @ 18:35
    quote:
    Op zondag 6 april 2008 19:54 schreef Mwanatabu het volgende:

    [..]

    Ja idd, van die mensen die altijd iets meteen het extreemste hebben. Vertel je hoe snel jij liep, dan liepen zij al met 9 maanden. Kan jouw dochter aardig puzzelen, dan is hun zoon met 3 al toe aan tafereeltjes van minstens 1000 stukjes terwijl ze allaaaang fietsen zonder zijwieltjes...op een eenwieler. Mis jij de bus ergens in de Alpen, dan zaten zij wekenlang in de Himalaya vast in een Nepalees dorp op een dieet van ranzige yakboterthee tijdens de meest gruwelijke moesson van de eeuw. Krijg jij opslag, dan krijgen zij een gratificatie van 3 maanden extra salaris, een bos bloemen en een circusvoorstelling van de baas, de baas zijn dochter als huwelijkskandidaat plus de 67 belangrijkste klanten alsmede een trip in de Discovery naar de Hubble-telescoop. Allemaal omdat zij zo bijzonder zijn
    Dan heb ik er ook nog een.

    Mensen die mijn zoon onderschatten. Mensen die beweren dat ik zwaar overdrijf wanneer ik het over hem heb. Die beweren dat het juist fijn is zo'n zoon te hebben en die verdomme beweren dat ik geen recht heb van spreken. Mensen die het nodig vinden me te 'sussen', zo van 'ja ik geloof je wel hoor'.

    Want als je een kind heb dat niet goed kan leren of wat achterloopt is dat echt waar veel erger dan een kind die op z'n 9e al klaar is met de basisschool, die zonder m'n toestemming Frans en Spaans voorgeschoteld kreeg en die tienen haalt voor wiskunde en die zich verveelt in de klas. Die zonder mijn toestemming een groep 8 cito-toets heeft gedaan en VWO scoorde. 'Mevrouw hij kan zo naar het VWO', zijn leraar keek me blij aan. Ik vroeg hem of hij gek geworden was, een kind van net 10 naar het VWO sturen

    En nog erger, ook nog eens drie-voudig tenniskampioen zijn, alles winnen. 'Ja je zal hem wel achter de vodden gezeten hebben', echt ik kots op die mensen. Het is zo moeilijk te geloven dat het kind op eigen kracht dit bereikt heeft blijkbaar, want 'een kind kan gewoon niet slim en goed in sport zijn'. Ze kunnen allemaal m'n reet kussen
    Rosbiefmaandag 7 april 2008 @ 18:40
    Mensen met borsthaar op hun piem0l
    Mwanatabumaandag 7 april 2008 @ 18:42
    quote:
    Op maandag 7 april 2008 18:35 schreef Miracle_Drug het volgende:

    [..]

    Dan heb ik er ook nog een.

    Mensen die mijn zoon onderschatten. Mensen die beweren dat ik zwaar overdrijf wanneer ik het over hem heb. Die beweren dat het juist fijn is zo'n zoon te hebben en die verdomme beweren dat ik geen recht heb van spreken. Mensen die het nodig vinden me te 'sussen', zo van 'ja ik geloof je wel hoor'.

    Want als je een kind heb dat niet goed kan leren of wat achterloopt is dat echt waar veel erger dan een kind die op z'n 9e al klaar is met de basisschool, die zonder m'n toestemming Frans en Spaans voorgeschoteld kreeg en die tienen haalt voor wiskunde en die zich verveelt in de klas. Die zonder mijn toestemming een groep 8 cito-toets heeft gedaan en VWO scoorde. 'Mevrouw hij kan zo naar het VWO', zijn leraar keek me blij aan. Ik vroeg hem of hij gek geworden was, een kind van net 10 naar het VWO sturen

    En nog erger, ook nog eens drie-voudig tenniskampioen zijn, alles winnen. 'Ja je zal hem wel achter de vodden gezeten hebben', echt ik kots op die mensen. Het is zo moeilijk te geloven dat het kind op eigen kracht dit bereikt heeft blijkbaar, want 'een kind kan gewoon niet slim en goed in sport zijn'. Ze kunnen allemaal m'n reet kussen
    Hoi.
    Ik had het dus niet over trotse moeders, maar over mensen die alles wat jij zegt menen te moeten overtreffen.
    Verder veel sterkte met omgaan met een kind dat niet binnen de geijkte kadertjes past van een moeder van een kindje dat op een heel andere manier niet binnen diezelfde kadertjes past...aan de andere kant (zwakbegaafd o.a.). Mensen die zich aan jou storen omdat je wel iets met je zoon zou doen (pushen of wat dan ook) zijn het zich eraan storen niet waard, echt niet.
    nimaradmaandag 7 april 2008 @ 19:18
    - Zeikwijven.
    - Mensen die niet terugsmsen.
    - Mensen die naar kutmuziek luisteren en mij daarmee lastig vallen.
    - Stelletjes die altijd alles samen moeten doen.
    - Lenzen met een luie autofocus.
    - Mensen die niet weten wat ze willen.
    - Mensen die wel weten wat ze willen, maar dat niet duidelijk maken.
    - Automobilisten die niet aangeven wanneer ze de rotonde verlaten.
    - Automobilisten die afremmen voor een flitspaal. Als je ergens 50 mag, kan je ook 50 blijven rijden. Dan flitst hij heus niet, hoef je niet voor op de rem te gaan staan en 30 te gaan rijden.
    Koewammaandag 7 april 2008 @ 19:22
    quote:
    Op maandag 7 april 2008 18:10 schreef NED het volgende:
    Ik heb een hekel aan mensen die hun mobiel niet opnemen.

    Kijk ik snap best als je aan het werk bent dat je iemand ff wegdrukt ofzo, maar als je gewoon vrij hebt, NEEM GODVERDOMME DIE KUTTELEFOON DAN OP!!!!!! AAARGRGRGHHH!!! !!!!!
    Dit is echt ernstig... mensen moeten duss heel de dag hun mobiel bij hun dragen om jouw behoefte tot communicatie te voldoen?
    MinderMutsigmaandag 7 april 2008 @ 19:26
    quote:
    Op zondag 6 april 2008 20:18 schreef Chrrris het volgende:

    [..]

    Hahaha, de frustratie. Kon je de pil er niet met een mes uitsnijden?
    Tis wel belachelijk dat het zo kut gaat .
    Ja dat kan wel maar niet met een rode waas van frustratie voor je ogen
    quote:
    Dat tweede doe ik altijd. Niet bij een boek van iemand anders, maar wel eigen. Vind dat gewoon praktisch, heb je verder niks bij nodig wat eruit kan floepen.

    Dat derde doet een vriendin altijd . "'Ik heb er al aardg wat z..' en dan heeft ze haar bord al een behoorlijke zout beurt gegeven.
    NEDmaandag 7 april 2008 @ 19:36
    quote:
    Op maandag 7 april 2008 19:22 schreef Koewam het volgende:

    [..]

    Dit is echt ernstig... mensen moeten duss heel de dag hun mobiel bij hun dragen om jouw behoefte tot communicatie te voldoen?
    Als je niet bereikbaar wil zijn neem je of geen mobiel, of je zet hem uit.
    Smart_assmaandag 7 april 2008 @ 19:39
    * Mensen die in de bus/trein hun mp3-speler mega hard zetten zodat de hele bus/trein kan meeluisteren.
    * Sites zoals youtube, waar je je cursor nog eens in dat balkje moet zetten (bij google staat ie namelijk al in dat balkje), daar erger ik me ech mateloos aan.
    Smart_assmaandag 7 april 2008 @ 19:40
    quote:
    Op maandag 7 april 2008 18:10 schreef NED het volgende:
    Ik heb een hekel aan mensen die hun mobiel niet opnemen.

    Kijk ik snap best als je aan het werk bent dat je iemand ff wegdrukt ofzo, maar als je gewoon vrij hebt, NEEM GODVERDOMME DIE KUTTELEFOON DAN OP!!!!!! AAARGRGRGHHH!!! !!!!!
    Misschien zaten ze op de wc?

    Daar erger ik me btw ook aan, als er opgebelt of aangebelt wordt terwijl ik op de wc zit.
    Koewammaandag 7 april 2008 @ 19:50
    quote:
    Op maandag 7 april 2008 19:36 schreef NED het volgende:

    [..]

    Als je niet bereikbaar wil zijn neem je of geen mobiel, of je zet hem uit.
    Van wie? Mss wil diegene alleen bellen wanneer het hem uitkomt.
    vencodarkmaandag 7 april 2008 @ 19:56
    Mijn laptop en alles wat daarmee samenhangt. Software en hardware dat om 1 of andere mysterieuze reden ineens niet meer werkt. Mijn bloed kookt op die moment. Ik wordt daar altijd beetje driftig van.
    Het komt nogal vaak voor dus ik krijg nog eens een hartaanval van dat ding.
    musicfreakymemaandag 7 april 2008 @ 19:56
    quote:
    Op maandag 7 april 2008 18:10 schreef NED het volgende:
    Ik heb een hekel aan mensen die hun mobiel niet opnemen.

    Kijk ik snap best als je aan het werk bent dat je iemand ff wegdrukt ofzo, maar als je gewoon vrij hebt, NEEM GODVERDOMME DIE KUTTELEFOON DAN OP!!!!!! AAARGRGRGHHH!!! !!!!!
    Ik erger me aan mensen die vinden dat ik mijn telefoon 24/7 aan moet hebben staan.
    vencodarkmaandag 7 april 2008 @ 20:00
    quote:
    Op maandag 7 april 2008 18:35 schreef Miracle_Drug het volgende:

    [..]

    Dan heb ik er ook nog een.

    Mensen die mijn zoon onderschatten. Mensen die beweren dat ik zwaar overdrijf wanneer ik het over hem heb. Die beweren dat het juist fijn is zo'n zoon te hebben en die verdomme beweren dat ik geen recht heb van spreken. Mensen die het nodig vinden me te 'sussen', zo van 'ja ik geloof je wel hoor'.

    Want als je een kind heb dat niet goed kan leren of wat achterloopt is dat echt waar veel erger dan een kind die op z'n 9e al klaar is met de basisschool, die zonder m'n toestemming Frans en Spaans voorgeschoteld kreeg en die tienen haalt voor wiskunde en die zich verveelt in de klas. Die zonder mijn toestemming een groep 8 cito-toets heeft gedaan en VWO scoorde. 'Mevrouw hij kan zo naar het VWO', zijn leraar keek me blij aan. Ik vroeg hem of hij gek geworden was, een kind van net 10 naar het VWO sturen

    En nog erger, ook nog eens drie-voudig tenniskampioen zijn, alles winnen. 'Ja je zal hem wel achter de vodden gezeten hebben', echt ik kots op die mensen. Het is zo moeilijk te geloven dat het kind op eigen kracht dit bereikt heeft blijkbaar, want 'een kind kan gewoon niet slim en goed in sport zijn'. Ze kunnen allemaal m'n reet kussen
    Tjee...dat klinkt bijna als een luxe-probleem. Bedoel, je hoort indd. eerder die verhalen van: Mijn zoon/dochter heeft moeite met dit, dat, zus en zo. Maar begrijp dat jouw zoon juist heel goed is in leren etc.
    Denk dat veel mensen zullen denken dat het juist makkelijk is en fijn maar begrijp uit jouw verhaal dat er weer hele andere dingen/problemen bij komt kijken.
    Kan me voorstellen dat je gefrustreerd raakt van zulke mensen met hun heerlijke simpele gedachten.
    davey579maandag 7 april 2008 @ 20:32
    - Mensen die wheelies doen op hun scooter of fiets. (die overigens 9 van de 10 keer eindigen in een valpartij).
    - Mensen die zonodig aan de rest van de wereld willen laten weten dat ze een mp3-spelerfunctie op zijn/haar mobieltje heeft, waardoor je ze al uit de verte kunt horen aankomen. (Er bestaat ook nog zoiets als oordopjes?)
    - Tegenwind, in combinatie met regen en/of hagel.
    DeHoveniermaandag 7 april 2008 @ 20:34
    Radio 538
    Opa_verteltmaandag 7 april 2008 @ 21:43
    Talpa
    DeHoveniermaandag 7 april 2008 @ 21:50
    quote:
    Op maandag 7 april 2008 21:43 schreef Opa_vertelt het volgende:
    Talpa
    Je loopt een beetje achter vrind.
    cryotekmaandag 7 april 2008 @ 22:12
    Openbaar Vervoer in het algemeen
    Schreeuwende kinderen
    Opa_verteltmaandag 7 april 2008 @ 22:12
    quote:
    Op maandag 7 april 2008 21:50 schreef DeHovenier het volgende:

    [..]

    Je loopt een beetje achter vrind.
    Opa wordt een dagje ouder.
    DeHoveniermaandag 7 april 2008 @ 22:17
    quote:
    Op maandag 7 april 2008 22:12 schreef Opa_vertelt het volgende:

    [..]

    Opa wordt een dagje ouder.
    Wordt niet iedereen dat
    Opa_verteltmaandag 7 april 2008 @ 22:17
    quote:
    Op maandag 7 april 2008 22:12 schreef cryotek het volgende:
    Openbaar Vervoer in het algemeen :R
    Schreeuwende kinderen :R
    Opa_verteltmaandag 7 april 2008 @ 22:18
    quote:
    Op maandag 7 april 2008 22:17 schreef DeHovenier het volgende:

    [..]

    Wordt niet iedereen dat
    Ergerlijk? nah..
    NEDmaandag 7 april 2008 @ 23:12
    quote:
    Op maandag 7 april 2008 19:56 schreef musicfreakyme het volgende:

    [..]

    Ik erger me aan mensen die vinden dat ik mijn telefoon 24/7 aan moet hebben staan.
    Even voor de duidelijkheid. Je hoeft hem neit aan te hebben staan.
    Als ik iemand bel en hij staat uit dan begrijp ik best dat het waarschijnlijk slecht uitkomt.

    Ik bedoelde eik meer dat je iemand belt en die drukt je dan weg naar de voicemail zegmaar.
    Dát vind ik kut. Ik bedoel wel tijd hebben om mij weg te drukken, maar geen tijd hebben om hem van te voren gewoon even uit te zetten
    vlinder81maandag 7 april 2008 @ 23:30
    vrachtwagens tijdens de spitsuren. die veroorzaken file!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ga op een andere tijdstippen rijden of snachts!
    Dirkmaatmaandag 7 april 2008 @ 23:45
    - Hangjongeren
    - Domme mensen die een discussie aangaan en denken dat ze 'gewonnen' hebben doordat ze een semi-intellectuele opmerking hebben gemaakt die geen betrekking tot de discussie heeft.
    - Domme mensen
    - Achterlijke TV-shows gemaakt voor domme mensen. TV zuigt zo erg dat ik alleen nog maar films kijk en Amerikaanse shows kijk die download.
    - Electronica dat constant kapotgaat
    - Mensen die negers gekleurd noemen.. Het is gewoon een neger net als dat ik blank ben, boeiend.
    arneauxdinsdag 8 april 2008 @ 00:24
    Met stip op 1 :

    Een Ipod die pretendeert random nummers af te spelen als je 'm op shuffle nummers zet maar tóch al-tijd dezelfde nummers terugkomen.

    2.

    Frisdankflessen die plakken aan de buitenkant.

    3.

    Mensen die te laat komen.
    Joeriiidinsdag 8 april 2008 @ 00:41
    Vouwfietsen in het OV. Optyfen met die dingen.
    CasBdinsdag 8 april 2008 @ 00:59
    quote:
    Op dinsdag 8 april 2008 00:41 schreef Joeriii het volgende:
    Vouwfietsen in het OV. Optyfen met die dingen.
    Verbeterd
    Juup©dinsdag 8 april 2008 @ 01:02
    Alles wat onlogisch is.
    r_onedinsdag 8 april 2008 @ 01:13
    Medische programma's onder etenstijd
    svw.rafaeldinsdag 8 april 2008 @ 01:28
    - Nederlandse huilies die nog steeds niet over WOII heen zijn en uit principe Duitsers haten

    - Nederlanders die vinden dat je in het openbaar geen andere taal mag spreken dan Nederlands

    - Scooters

    - Hangjongeren

    - Straattaal
    SwJdinsdag 8 april 2008 @ 07:17
    quote:
    Op maandag 7 april 2008 23:12 schreef NED het volgende:

    [..]

    Even voor de duidelijkheid. Je hoeft hem neit aan te hebben staan.
    Als ik iemand bel en hij staat uit dan begrijp ik best dat het waarschijnlijk slecht uitkomt.

    Ik bedoelde eik meer dat je iemand belt en die drukt je dan weg naar de voicemail zegmaar.
    Dát vind ik kut. Ik bedoel wel tijd hebben om mij weg te drukken, maar geen tijd hebben om hem van te voren gewoon even uit te zetten
    Dat betekent waarschijnlijk dat ze alleen joú niet willen spreken.
    RickTheGreatestdinsdag 8 april 2008 @ 07:23
    Zwervers die dronken iedereen uitschelden.
    Kindjes van 12 die roken en muziek uit de mobiel luisteren.

    MUZIEK-UIT-DE-MOBIEL-IS-KANS-LOOS!
    Pinballdinsdag 8 april 2008 @ 07:34
    KLB topics in GC.

    Opsomtopics.
    vipergtsdinsdag 8 april 2008 @ 08:35
    Motorrijders: De asociale rijstijl die de meeste hebben

    Huisvrouwen: degene die dan gaan staan kletsen midden in het pad van de supermarkt over nutteloze dingen

    Moeders die hun kind niet onder controle hebben: echt ik heb er een keer 1 gezien die met opgestoken wijsvinger achter d'r krijsende kind aan door een winkel liep. "hier hebben ze ook een stout hoekje hoor" roepend. echt zo'n wijf moeten ze met een honkbalknuppel d'r hersens inslaan. die is gewoon volkomen ongeschikt.

    mensen die op zijn minst 10 kilometer te langzaam rijden omdat ze bang zijn om geflitst te worden. Zij zijn de oorzaak van de vele dodelijke ongelukken op 80 kilometer wegen.

    mensen die kinderen voor laten op plekken waar ze geen voorrang hebben hoe stom kun je zijn zeg. Onder de 12 denken de meeste kinderen hier mocht ik de vorige keer doorrijden dus dat zal nu wel weer zo zijn en dan komen ze iemand tegen die niet stopt
    NEDdinsdag 8 april 2008 @ 08:43
    quote:
    Op dinsdag 8 april 2008 07:17 schreef SuperwormJim het volgende:

    [..]

    Dat betekent waarschijnlijk dat ze alleen joú niet willen spreken.
    Daarom erger ik me er ook zo aan
    Metalfreakdinsdag 8 april 2008 @ 10:43
    Ik had er nog eentje:
    - Gesprekken op verjaardagen van familie die alleen maar over andere mensen gaan in ons dorp, terwijl niemand die mensen kent. Het boeit me werkelijk geen zak of die mensen zijn vreemdgegaan, gaan verhuizen, of een operatie hebben gehad... En vaak heerst er in mijn familie een heel kortzichtige en bekrompen blik op alles, vreselijk. Daarom vermijd ik verjaardagen van familie ook als de pest.
    Impala-neukerdinsdag 8 april 2008 @ 10:47
    Tietloze meiskes
    nimaraddinsdag 8 april 2008 @ 10:50
    Die zijn gewoon minderjarig.
    Impala-neukerdinsdag 8 april 2008 @ 10:52
    quote:
    Op dinsdag 8 april 2008 10:50 schreef nimarad het volgende:
    Die zijn gewoon minderjarig.
    Oh, vandaar dat k3-slipje.
    nimaraddinsdag 8 april 2008 @ 11:00
    Uhhu!
    vencodarkdinsdag 8 april 2008 @ 11:44
    quote:
    Op dinsdag 8 april 2008 00:24 schreef arneaux het volgende:

    Een Ipod die pretendeert random nummers af te spelen als je 'm op shuffle nummers zet maar tóch al-tijd dezelfde nummers terugkomen.
    Ah, dat doet dus niet alleen mijn Ipod. Heb enkele nummer van Norah Jones die áltijd langskomen bij Shuffle. Snap er geen hout van waarom juist die. Nummers zijn ondertussen verwijderd, als er nog iets is waar ik een hekel aan heb dan is het wel herhaling, op herhaling, op herhaling. Sky Radio + Aero Classic Rock zijn voor mij verboden radiozenders. Ondanks de goeie muziek van classic, ik wordt gek van de herhalingen.
    Metalfreakdinsdag 8 april 2008 @ 12:34
    quote:
    Op dinsdag 8 april 2008 11:44 schreef vencodark het volgende:

    [..]

    Ah, dat doet dus niet alleen mijn Ipod. Heb enkele nummer van Norah Jones die áltijd langskomen bij Shuffle. Snap er geen hout van waarom juist die. Nummers zijn ondertussen verwijderd, als er nog iets is waar ik een hekel aan heb dan is het wel herhaling, op herhaling, op herhaling. Sky Radio + Aero Classic Rock zijn voor mij verboden radiozenders. Ondanks de goeie muziek van classic, ik wordt gek van de herhalingen.
    Ik heb datzelfde met Winamp ja. Nummers die ik al 1000x gehoord heb hoor ik steeds weer. Heb ik eens wat nieuws in mijn playlist staan, draait het programma die nooit..
    Karinadinsdag 8 april 2008 @ 13:12
    - Mensen de geluid maken als ze eten (slurpen en smakken);
    - Mensen die iets beloven en vervolgens dit niet doen
    - Mensen die geld lenen en het niet terug geven zonder dat je er naar hebt gevraagd
    - Trage websites
    - Slome mensen in de supermarkt
    - Reclames en astrotime en dat soort gelul op tv
    - Dr Phil
    - Aso's in Groeten uit de Rimboe
    - Geroddel
    - Collega die de hele tijd met zijn muis zit te scrollen
    etc etc
    littledrummergirldinsdag 8 april 2008 @ 13:22
    cassieres die tijdens het scannen van je boodschappen rustig achterstevoren tegen de kassamiep achter zich verhalen over het weekend ophangt

    automobilisten die niet weten wat ze willen, afslaan of toch maar niet? Stoppen of toch door oranje? dat soort lui

    kids die hun muziek zonder oordopjes luisteren en denken dat niemand er iets van durft te zeggen...

    en met stip, mensen die te lui zijn om even een balkje tussen hun eigen en jouw boodschappen te leggen..

    [ Bericht 9% gewijzigd door littledrummergirl op 08-04-2008 13:34:02 ]
    Swifferdinsdag 8 april 2008 @ 14:00
    quote:
    Op dinsdag 8 april 2008 13:22 schreef littledrummergirl het volgende:


    en met stip, mensen die te lui zijn om even een balkje tussen hun eigen en jouw boodschappen te leggen..
    nou ik leg m er dan ook niet, dan rekent die voorgaande persoon mijn boodschappen ook maar af , dat schud diegene wel wakker denk..

    ergernissen top 6

    - uber vrolijke collega's die om half 3 op donderdag al beginnen met de vrijdagavond borrel
    - jongeren zonder manieren (incluis dus de muziek, de straattaal)
    - buren zonder manieren, om half 11 nog even een klopboor in de muur, 4 avondenen aan een stuk
    - katten
    - de bejaarden van tegenwoordig
    - klanten die niet kunnen lezen
    nimaraddinsdag 8 april 2008 @ 15:39
    quote:
    Op dinsdag 8 april 2008 14:00 schreef Swiffer het volgende:

    - klanten die niet kunnen lezen in het algemeen
    Zo klopt het wel.
    EggsTCdinsdag 8 april 2008 @ 15:55
    -Mensen die mij proberen uit te leggen hoe iets zit terwijl ik er meer vanaf weet dan hen.
    -Mensen die de trein in proberen te rennen en staan te duwen voordat de mensen eruit zijn.. als kleuters elkaar opzij duwen om te kunnen zitten.
    -Iets belangrijks kwijt zijn
    -Kinderen, gruwelijk irritant.

    Edit;

    Vergat er nog 1 :
    -Gelovigen die mij proberen te overtuigen dat god bestaat. Tja die staat voor je neus.
    Paaskonijndinsdag 8 april 2008 @ 16:07
    - Mensen die niet weten waarvoor de slootjes tussen akkers voor dienen
    vencodarkdinsdag 8 april 2008 @ 16:18
    quote:
    Op dinsdag 8 april 2008 13:22 schreef littledrummergirl het volgende:
    cassieres die tijdens het scannen van je boodschappen rustig achterstevoren tegen de kassamiep achter zich verhalen over het weekend ophangt
    Gebeurt dat nou serieus? Bedoel, er worden weleens grappen over gemaakt (Najib Amhali, De vliegende panters) maar heb het zelf nooit meegemaakt dat een kassamiep dat doet. Hier zitten gewoon kassamiepen die je boodschappen doorscannen en waar je je geld aan geeft.
    Tismdinsdag 8 april 2008 @ 16:53
    Alicia Keys met haar kut plaat!..

    Oh,oh,oh, ohhhhhhhhhhhhh!!..

    Aaaaaarrrrrrgggghhhhhhhhhh!!..
    Metalfreakdinsdag 8 april 2008 @ 16:59
    quote:
    Op dinsdag 8 april 2008 16:18 schreef vencodark het volgende:

    [..]

    Gebeurt dat nou serieus? Bedoel, er worden weleens grappen over gemaakt (Najib Amhali, De vliegende panters) maar heb het zelf nooit meegemaakt dat een kassamiep dat doet. Hier zitten gewoon kassamiepen die je boodschappen doorscannen en waar je je geld aan geeft.
    Ja, die bestaan echt helaas...
    Garisson72dinsdag 8 april 2008 @ 17:05
    mensen voor je op een drukke en doorgaande weg die bijvoorbeeld een niemendallerig woonerf-weggetje willen inslaan en dan nog OP die doorgaande weg al ongeveer gaan stilstaan en met een tempo van 2 centimeter per week de bocht maken, omdat ze eens rustig willen kijken waar ze nou in 's hemelsnaam terechtkomen. Al meermaals meegemaakt dat ik er bijna achterop zat en er nog ternauwernood omheen kon manouvreren; maak gewoon met normaal tempo die bocht en rem dan af, dan heb je nog tijd en ruimte genoeg om je te orienteren.

    hondengeblaf. Dat dwingerige allesoverheersende hemeltergende kutgeluid, het is met afstand het achterlijkste geluid dat een dier kan produceren.

    jankende kinderen. Het meest achterlijke geluid FULL STOP.

    jonge ouders die net kinderen hebben. De hele wereld moet stoppen met draaien, iedereen moet zijn leven on hold zetten want zij hebben nu kinderen.

    Fossiele mensen die zo traag als menselijk mogelijk voor je voeten blijven sloffen, midden op het pad zodat je er niet ff langs kan schieten. Als je het dan uiteindelijk voor elkaar krijgt met je meest zoetgevooisde stem tot ze door te dringen dat je er langs wil, draaien ze zich tergend langzaam om om eens te kijken wat er allemaal gebeurt... "ow... moet... je... er... lááhááángs? dan... zal... ik... eens... aan... de ... kááánt gaaaannnn...."
    je wenst ze dan toch ter plekke een stel klemmende hartkleppen toe. ik wel iig.

    [ Bericht 18% gewijzigd door Garisson72 op 08-04-2008 17:12:34 ]
    Quickie_Buttdinsdag 8 april 2008 @ 17:11
    quote:
    Op dinsdag 8 april 2008 16:18 schreef vencodark het volgende:

    [..]

    Gebeurt dat nou serieus? Bedoel, er worden weleens grappen over gemaakt (Najib Amhali, De vliegende panters) maar heb het zelf nooit meegemaakt dat een kassamiep dat doet. Hier zitten gewoon kassamiepen die je boodschappen doorscannen en waar je je geld aan geeft.
    Ga maar eens naar de C1000 vriend

    Hoewel ze het bij de Plus ook wel eens flikken
    dubidubdinsdag 8 april 2008 @ 17:17
    'Mijn smaak is beter de die van jou'-discussies mbt bier, muziekstijl en kleding

    Mensen die niet doorwerken of consequent alles slordig achterlaten.
    vencodarkdinsdag 8 april 2008 @ 17:23
    quote:
    Op dinsdag 8 april 2008 17:11 schreef Quickie_Butt het volgende:

    [..]

    Ga maar eens naar de C1000 vriend

    Hoewel ze het bij de Plus ook wel eens flikken
    Het is de C1000, en de Golff...en de Aldi...en de Action.
    En geen enkele niet-met-werk-bezig-zijnde-kassamiepen te vinden.
    Quickie_Buttdinsdag 8 april 2008 @ 17:26
    quote:
    Op dinsdag 8 april 2008 17:23 schreef vencodark het volgende:

    [..]

    Het is de C1000, en de Golff...en de Aldi...en de Action.
    En geen enkele niet-met-werk-bezig-zijnde-kassamiepen te vinden.
    Jij woont vast in een goede, nette buurt dan
    vencodarkdinsdag 8 april 2008 @ 17:52
    quote:
    Op dinsdag 8 april 2008 17:26 schreef Quickie_Butt het volgende:

    [..]

    Jij woont vast in een goede, nette buurt dan
    Yeah, right. , een, klein dorpje in Zeeland. Ons treinvervoer ligt er een maand uit. Das niet bepaald een nette of goede buurt

    Nog een ergernis: groeperingen die op 1 hoop worden gegooid. Zoals Breezers, Gothics, MBO-ers, VMBO-ers, allochtonen, etc etc.
    En ohja: SBS 6.
    Jac0busdinsdag 8 april 2008 @ 18:08
    -Links tuig(nouja, de foute zegmaar, zure mennekes en die milieubewuste vrouwen met okselhaar )
    -Mensen die alleen maar ZEIKEN
    -Nederland
    vencodarkdinsdag 8 april 2008 @ 18:14
    quote:
    Op dinsdag 8 april 2008 18:08 schreef Jac0bus het volgende:

    -Nederland
    Dat valt natuurlijk wel op te lossen.
    crackledinsdag 8 april 2008 @ 18:31
    - Meisjes die je boos aan blijven kijken in de trein of je nu vriendelijk teruglacht of niet; veelal meisjes met oilily sjaaltjes
    - oilily sjaaltjes of andere 'lekker vrolijke' sjaaltjes die hun hoofd pofferig doen lijken
    - ouders die niet op hun nazaat letten en boos worden als je ze bijna omverrijdt..ja duhhh
    - midlife mannen die zichzelf nog heen jong&trendy vinden "je lijkt me een wellustig meisje"
    Quickie_Buttdinsdag 8 april 2008 @ 18:39
    quote:
    Op dinsdag 8 april 2008 18:08 schreef Jac0bus het volgende:
    -Mensen die alleen maar ZEIKEN

    Eh.. kijk eens waar je nu post vriend?
    Mwanatabudinsdag 8 april 2008 @ 20:00
    Oh en ook: mensen die in een discussie niks zelf verzinnen maar alleen maar uitgekauwde meningen van een ander nabauwen en dan denken dat ze iets slims zeggen en gelijk hebben omdat ze het niet zelf bedacht hebben (en dan ook nog vaak iets wat compleet uit zijn verband gerukt is als "ja, maar je weet nooit of een vlinder in China, in Polen een orkaan veroorzaakt uiteindelijk met zijn vleugelslag!" en dan met zo'n uitgestreken kop zichtbaar denken "wat ben IK diep he? he?")
    vencodarkdinsdag 8 april 2008 @ 20:07
    quote:
    Op dinsdag 8 april 2008 20:00 schreef Mwanatabu het volgende:
    (en dan ook nog vaak iets wat compleet uit zijn verband gerukt is als "ja, maar je weet nooit of een vlinder in China, in Polen een orkaan veroorzaakt uiteindelijk met zijn vleugelslag!" en dan met zo'n uitgestreken kop zichtbaar denken "wat ben IK diep he? he?")
    Ik heb zo'n klasgenoot. Heerlijk.
    SharQueDodinsdag 8 april 2008 @ 20:38
    quote:
    Op zaterdag 5 april 2008 21:34 schreef Pinball het volgende:
    Ik stoor me aan mensen die me irriteren.

    En aan mensen die 'irriteren aan' schrijven.
    Ik stoor/irriteer/erger me aan taalnazi's. Sieg heil!

    En vrouwen (aka hoeren, sletten, bitches) met hoge hakken. *TAK*TAK*TAK*TAK*TAK*TAK*TAK* als ze voorbij lopen. Tyfus irritant. Ga eens dood ofzo.

    [ Bericht 20% gewijzigd door SharQueDo op 08-04-2008 20:44:43 ]
    DeHovenierdinsdag 8 april 2008 @ 20:57
    quote:
    Op dinsdag 8 april 2008 20:38 schreef SharQueDo het volgende:

    [..]

    Ik stoor/irriteer/erger me aan taalnazi's. Sieg heil!

    En vrouwen (aka hoeren, sletten, bitches) met hoge hakken. *TAK*TAK*TAK*TAK*TAK*TAK*TAK* als ze voorbij lopen. Tyfus irritant. Ga eens dood ofzo.
    idd, hoge hakken, zo gruwelijk irritant
    Fakkanwoensdag 9 april 2008 @ 00:11
    Ik erger me altijd aan die ouwe lui die altijd zeggen 'je bent nog te jong om dit te begrijpen' wanneer je het met ze oneens bent.

    En wanneer je het wel met ze eens bent roepen ze ' wat ben je wijs voor je leeftijd'.
    Koewamwoensdag 9 april 2008 @ 00:26
    Oja idd, mensen met hoge hakken in de trein dat je zowat uit je stoel veert
    Onwoensdag 9 april 2008 @ 01:14
    De adoratie van blowen.

    Mensen die nummers als bomen zijn relaxed de shit vinden.

    Mensen die sochtends met de trein gaan terwijl ze het ook in een kwartier kunnen fietsen en dan gaan zeiken over hoe druk het wel niet is.

    Mensen die zeggen dat er iets belangrijks is maar het pas over 3 dagen kunnen vertellen en je die dagen ertussen alleen maar laten raden. Zeg het dan gewoon op de dag zelf pas.

    Apres Ski muziek.

    Mensen in een boerendorp die west side op de muur spuiten.

    Mensen (lees:bejaarden) die producten van 2,55 met een briefje van 50 betalen.

    Mensen/Klanten die zelf personeel willen hebben en jou in de winkel zowat voor hun laten werken.

    Mensen die in een discussie stug vol blijven houden terwijl je al bewezen hebt dat je gelijk hebt.

    Zo voor ieder wat wils.
    SuperrrTuxxxwoensdag 9 april 2008 @ 01:20
    Mensen die zeiken over files.
    MarkNMGNwoensdag 9 april 2008 @ 01:21
    Zag vandaag weer een stelletje hand in hand fietsen, krijg dan altijd de neiging om ze de fiets af te trappen.
    Fakkanwoensdag 9 april 2008 @ 01:36
    quote:
    Op woensdag 9 april 2008 01:21 schreef MarkNMGN het volgende:
    Zag vandaag weer een stelletje hand in hand fietsen, krijg dan altijd de neiging om ze de fiets af te trappen.
    Waarom fiets je niet gewoon tussen hen in?
    MarkNMGNwoensdag 9 april 2008 @ 01:39
    quote:
    Op woensdag 9 april 2008 01:36 schreef Fakkan het volgende:

    [..]

    Waarom fiets je niet gewoon tussen hen in?
    Ik fiets niet, ik loop of ik rij.
    erkelwoensdag 9 april 2008 @ 01:54
    Mensen die lopen op het fietspad, terwijl er een paar meter verderop een voetpad is
    #ANONIEMwoensdag 9 april 2008 @ 02:02
    Ik erger me best wel aan mensen die zich werkelijk waar overal aan ergeren.
    Fakkanwoensdag 9 april 2008 @ 02:11
    Ik weet niet of het eerder gezegd is, maar ik erger mij aan mensen die naast elkaar stil gaan staan op de roltrap wanneer ik moet rennen om de trein te pakken.
    #ANONIEMwoensdag 9 april 2008 @ 02:20
    quote:
    Op woensdag 9 april 2008 02:11 schreef Fakkan het volgende:
    Ik weet niet of het eerder gezegd is, maar ik erger mij aan mensen die naast elkaar stil gaan staan op de roltrap wanneer ik moet rennen om de trein te pakken.
    Is er geen gewone trap meer dan?
    nattermannwoensdag 9 april 2008 @ 02:23
    -45 km-wagentjes
    -friet/patatdiscussie
    -klanten:r
    -mensen die achterdochtig zijn
    #ANONIEMwoensdag 9 april 2008 @ 02:27
    quote:
    Op woensdag 9 april 2008 02:23 schreef nattermann het volgende:
    -45 km-wagentjes
    -friet/patatdiscussie
    -klanten:r
    -mensen die achterdochtig zijn
    Die 1e: Opvoeren die dingen dat ken hendig.
    Die 2e: Het is patates frites
    Die 3e: Lastige klanten met vriendelijk gebaar naar de concurrent sturen
    Die 4e: Paranoia wordt vaak veroorzaakt door overmatig gebruik van niet lichaamseigen stoffen.

    [ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 09-04-2008 02:28:14 ]
    svw.rafaelwoensdag 9 april 2008 @ 04:45
    quote:
    Op woensdag 9 april 2008 01:21 schreef MarkNMGN het volgende:
    Zag vandaag weer een stelletje hand in hand fietsen, krijg dan altijd de neiging om ze de fiets af te trappen.
    Wtf is daar nou weer mis mee?
    Manonowoensdag 9 april 2008 @ 04:56
    quote:
    Op zaterdag 5 april 2008 21:29 schreef gebrokenglas het volgende:
    Automobilisten die enorm treuzelen bij stoplichten waardoor zij net wel door het weer rood wordende licht schieten en ik daardoor moet wachten. Dan kan ik het wel uitschreeuwen van kwaadheid. Je kunt me niet bozer krijgen.

    Moet je vroeger naar bed gaan, mafkees
    Bolkesteijnwoensdag 9 april 2008 @ 05:12
    Ik erger mij aan de Nederlandse politiek. Voor de rest heb ik vooral kleine ergernissen.
    Syb-rund.woensdag 9 april 2008 @ 05:46
    -mensen die ''problemen'' hebben en voortdurend om aandacht blijven memmen zonder het op te lossen.
    -hypocrisie
    - het zwart maken van mensen

    voor de rest heb ik niet zo veel
    EggsTCwoensdag 9 april 2008 @ 07:28
    quote:
    Op dinsdag 8 april 2008 16:07 schreef Paaskonijn het volgende:
    - Mensen die niet weten waarvoor de slootjes tussen akkers voor dienen


    Ohja nog 1;

    -als je op de markt loop en mensen staan daar met een 12persoonskinderwagen die godsgruwelijk langzaam lopen en het liefst midden in het gangpad stil gaan staan om te kijken "naar die oh zo leuke kraampjes" laat lekker die kinderen thuis ofzo
    nimaradwoensdag 9 april 2008 @ 10:44
    Of had sowieso geen kinderen genomen.
    fs180woensdag 9 april 2008 @ 10:53
    bus die stelselmatig te vroeg komt, te laat oke, maar te vroeg ?!
    vencodarkwoensdag 9 april 2008 @ 11:12
    quote:
    Op woensdag 9 april 2008 01:14 schreef On het volgende:


    Mensen die nummers als bomen zijn relaxed de shit vinden.
    Heb de zin aantal keer gelezen maar begrijp hm nog niet. Wat betekent dit in hemelsnaam?
    Deliahwoensdag 9 april 2008 @ 11:16
    quote:
    Op woensdag 9 april 2008 07:28 schreef EggsTC het volgende:

    [..]



    Ohja nog 1;

    -als je op de markt loop en mensen staan daar met een 12persoonskinderwagen die godsgruwelijk langzaam lopen en het liefst midden in het gangpad stil gaan staan om te kijken "naar die oh zo leuke kraampjes" laat lekker die kinderen thuis ofzo
    Die bestaan? Kinderwagens voor 4 kinderen, oke, maar voor 12 .

    SharQueDowoensdag 9 april 2008 @ 12:02
    quote:
    Op woensdag 9 april 2008 02:27 schreef schvvmert het volgende:

    [..]

    Die 1e: Opvoeren die dingen dat ken hendig.
    Die 2e: Het is patates frites
    Die 3e: Lastige klanten met vriendelijk gebaar naar de concurrent sturen
    Die 4e: Paranoia wordt vaak veroorzaakt door overmatig gebruik van niet lichaamseigen stoffen.
    Het is patat. Sterf, kutwaal.
    littledrummergirlwoensdag 9 april 2008 @ 12:04
    quote:
    Op woensdag 9 april 2008 11:12 schreef vencodark het volgende:

    [..]

    Heb de zin aantal keer gelezen maar begrijp hm nog niet. Wat betekent dit in hemelsnaam?
    er is een liedje dat "bomen zijn relaxt" heet, en er is iemand die mensen die dat nummer tof vinden, irritant vind.

    Deliahwoensdag 9 april 2008 @ 12:04
    quote:
    Op woensdag 9 april 2008 12:02 schreef SharQueDo het volgende:

    [..]

    Het is patat.
    FRIET!
    SharQueDowoensdag 9 april 2008 @ 12:07
    quote:
    Op woensdag 9 april 2008 12:04 schreef Deliah het volgende:

    [..]

    FRIET!
    zucht
    SPOILER
    het is patat, sterf!
    wisewoensdag 9 april 2008 @ 12:10
    Kinderwagens in de spits in het OV. Bus zit al propvol, komt er weer zo'n wagentje die er ook weer bij moet .
    Garisson72woensdag 9 april 2008 @ 12:18
    quote:
    Op woensdag 9 april 2008 05:46 schreef Syb-rund. het volgende:
    -mensen die ''problemen'' hebben en voortdurend om aandacht blijven memmen zonder het op te lossen.
    mensen die woorden gebruiken die niet bestaan.
    Quickie_Buttwoensdag 9 april 2008 @ 12:20
    quote:
    Op woensdag 9 april 2008 12:18 schreef Garisson72 het volgende:

    [..]

    mensen die woorden gebruiken die niet bestaan.
    mem (de; memmen; memmetje)
    1 (informeel) borst

    n00b
    Garisson72woensdag 9 april 2008 @ 12:21
    heb jij toevallig een fotootje ofzo bij de hand met een voorbeeld van zulke memmen, om één en ander te illustreren? dan heb ik er ff een beeld bij.
    SharQueDowoensdag 9 april 2008 @ 12:22
    quote:
    Op woensdag 9 april 2008 12:18 schreef Garisson72 het volgende:

    [..]

    mensen die woorden gebruiken die niet bestaan.
    Taalnazi's, sieg h.. oh, hebben we al gehad.
    quote:
    Op woensdag 9 april 2008 12:20 schreef Quickie_Butt het volgende:

    [..]

    mem (de; memmen; memmetje)
    1 (informeel) borst

    n00b
    Mensen die 1337sp43k op het internets gebruiken. Omfglolbbq.
    Quickie_Buttwoensdag 9 april 2008 @ 12:24
    quote:
    Op woensdag 9 april 2008 12:21 schreef Garisson72 het volgende:
    heb jij toevallig een fotootje ofzo bij de hand met een voorbeeld van zulke memmen, om één en ander te illustreren? dan heb ik er ff een beeld bij.
    Een foto van iets niet bestaands?

    Quickie_Buttwoensdag 9 april 2008 @ 12:24
    quote:
    Op woensdag 9 april 2008 12:22 schreef SharQueDo het volgende:

    gehuil

    * Mensen met aids
    Garisson72woensdag 9 april 2008 @ 12:25
    quote:
    Op woensdag 9 april 2008 12:22 schreef SharQueDo het volgende:
    Mensen die 1337sp43k op het internets gebruiken. Omfglolbbq.
    het is 1337sp34k, n00b!!!
    __Saviour__woensdag 9 april 2008 @ 12:25
    blauwe schildjes als je eerste ligt met mario kart
    Quickie_Buttwoensdag 9 april 2008 @ 12:25
    quote:
    Op woensdag 9 april 2008 12:25 schreef Garisson72 het volgende:

    [..]

    het is 1337sp34k, n00b!!!
    Quickie_Buttwoensdag 9 april 2008 @ 12:26
    quote:
    Op woensdag 9 april 2008 12:25 schreef __Saviour__ het volgende:
    blauwe schildjes als je eerste ligt met mario kart
    * K3
    Garisson72woensdag 9 april 2008 @ 12:29
    quote:
    Op woensdag 9 april 2008 12:24 schreef Quickie_Butt het volgende:
    Een foto van iets niet bestaands?
    dus als ik in de door mij gequote post het woord 'memmen' goed vertaal, krijgen we:
    quote:
    Op woensdag 9 april 2008 05:46 schreef Syb-rund. het volgende:
    -mensen die ''problemen'' hebben en voortdurend om aandacht blijven tieten zonder het op te lossen.
    ik snap 't nog steeds nie.
    __Saviour__woensdag 9 april 2008 @ 12:32
    quote:
    Op woensdag 9 april 2008 12:26 schreef Quickie_Butt het volgende:

    [..]

    * K3
    nou
    SharQueDowoensdag 9 april 2008 @ 12:33
    quote:
    Op woensdag 9 april 2008 12:25 schreef Garisson72 het volgende:

    [..]

    het is 1337sp34k, n00b!!!
    omg stfu n00b, lololololol1111 eye h4xx0rz j00!!11

    quote:
    Op woensdag 9 april 2008 12:24 schreef Quickie_Butt het volgende:

    [..]

    * Mensen met aids
    ieeeuuuuwwwww!!!
    quote:
    Op woensdag 9 april 2008 12:29 schreef Garisson72 het volgende:

    [..]

    dus als ik in de door mij gequote post het woord 'memmen' goed vertaal, krijgen we:
    [..]

    ik snap 't nog steeds nie.
    Ik ook niet, maar tieten zijn altijd goed.
    _Arual_woensdag 9 april 2008 @ 12:34
    - Mensen die eerst bij een pinautomaat geld halen, en vervolgens aan de kassa moeilijk doen met contant geld, terwijl je in de betreffende winkel óók kunt pinnen.

    - Miniatuurwinkelwagentjes die door kinderen gebruikt worden als racewagens. Mijn enkels moeten nog wat langer mee.

    - Supermarkten die dingen in de aanbieding doen, en vervolgens op maandagmiddag al door hun voorraad heen zijn.

    - TNT post. Boeken worden met geweld door de brievenbus gestampt en raken daarbij beschadigd, post half uit de brievenbus laten hangen terwijl het regent (mijn nieuwe arbeidsovereenkomst, wat doe je?!), in de winter maar één keer per week de post komen bezorgen of post gewoon achterover drukken.

    - Mensen die nu bij het eerste zonnestraaltje al gaan mekkeren dat het 'echt superwarm' is, of erger nog, achter glas beweren dat ze het bloedheet hebben.
    Jordy-Bwoensdag 9 april 2008 @ 12:37
    quote:
    Op woensdag 9 april 2008 02:11 schreef Fakkan het volgende:
    Ik weet niet of het eerder gezegd is, maar ik erger mij aan mensen die naast elkaar stil gaan staan op de roltrap wanneer ik moet rennen om de trein te pakken.
    Mensen die aan het einde van de roltrap stil gaan staan om te overleggen welke kant ze opgaan.
    quote:
    Op woensdag 9 april 2008 12:34 schreef _Arual_ het volgende:
    - Mensen die nu bij het eerste zonnestraaltje al gaan mekkeren dat het 'echt superwarm' is, of erger nog, achter glas beweren dat ze het bloedheet hebben.
    Mensen die bij het eerste zonnestraaltje al op teenslippers rondlopen.

    Mensen die te laat richting aangeven op rotondes. Net even iets irritanter dan mensen die helemaal geen richting aangeven (al kan je vaak aan de auto al zien dat ze geen richting aan gaan geven), maar vooral mensen die richting aangeven om eraf te gaan en vervolgens op de rotonde blijven rijden (mensen die met richting naar rechts de rotonde op komen rijden en vervolgens linksaf gaan).

    Mensen die hun auto er nog net even voor drukken, zodat je op de rem moet...

    Mensen die niet begrijpen dat inhalen een stuk makkelijker en veiliger is als je meer dan een halve meter afstand achter je voorganger houdt.

    [ Bericht 27% gewijzigd door Jordy-B op 09-04-2008 12:46:06 ]
    vencodarkwoensdag 9 april 2008 @ 13:58
    quote:
    Op woensdag 9 april 2008 12:25 schreef __Saviour__ het volgende:
    blauwe schildjes als je eerste ligt met mario kart
    Flashback!

    Maare, wees dan ook niet zo goed dat je voorop rijdt.

    Sowieso Mario Kart ergernissen: elke 5 seconden omver gegooid worden óf ergens tegenaan knallen wat je niet had voorzien. Of, na veel pijn en moeite op 1 komen en dan omver geknald worden of ergens tegenaan knallen.
    Of een broertje hebben die na veel pijn en moeite neergeknald ís en alsnog op 1 kwam, net voor jou over de finish.
    vencodarkwoensdag 9 april 2008 @ 14:00
    quote:
    Op woensdag 9 april 2008 12:37 schreef Jordy-B het volgende:


    Mensen die aan het einde van de roltrap stil gaan staan om te overleggen welke kant ze opgaan.
    Sowieso, mensen die uitgebreid gaan overleggen welke kant ze opgaan. Ga gewoon ergens heen. Het is niet van levensbelang ofzo.
    Van de week met mijn ouders en zus op het strand met de hond. Gaan die 3 overleggen of we links, of rechts zullen gaan Potverdrie, ga gewoon óf naar links, óf gewoon naar rechts. Wat maakt het nou uit?
    appelsapwoensdag 9 april 2008 @ 14:13
    Mensen die tandenknarsen.
    En kraaktasjes.
    __Saviour__woensdag 9 april 2008 @ 14:59
    quote:
    Op woensdag 9 april 2008 13:58 schreef vencodark het volgende:

    [..]

    Flashback!

    Maare, wees dan ook niet zo goed dat je voorop rijdt.

    Sowieso Mario Kart ergernissen: elke 5 seconden omver gegooid worden óf ergens tegenaan knallen wat je niet had voorzien. Of, na veel pijn en moeite op 1 komen en dan omver geknald worden of ergens tegenaan knallen.
    Of een broertje hebben die na veel pijn en moeite neergeknald ís en alsnog op 1 kwam, net voor jou over de finish.
    net weer eentje. online wedstrijd, ik lag voor en was bijna bij de finish. rij ik in een stuk gras waardoor ik binnen 2 seconden door 9 anderen wordt ingehaald
    X.woensdag 9 april 2008 @ 15:11
    Wilders-volgelingen.

    Kunnen blijkbaar niet zelf denken en doorzien niet wat voor schade Wilders aanricht en dat hij juist het tegenovergestelde bereikt. Dankzij Wilders is er nu een Islam-partij in de maak.

    Verder zijn ze erger dan Islamitische-extremisten. Want ze geloven heilig in hun Grote Leider en weigeren de dialoog aan te gaan.
    octopussywoensdag 9 april 2008 @ 15:16
    -Mensen die geen beslissing kunnen maken over triviale dingen. Kies gewoon en blijf niet dralen.

    -Automobilisten die motorrijders expres de weg versperren in de file. Jaloezie ten top.

    -Niet op de hoogte gehouden worden van belangrijke zaken en dan te laat horen: Oh wist je dat nog niet?

    -Onopgevoede kinderen (waaronder krijsend en graaiend grut in winkels en pubers die stoer proberen te doen).

    -Nieuwe gebouwen die zo lelijk zijn dat ze niet misstaan als kerncentrale in Tsetjenie. Welke knurft keurt zo iets goed?

    -Dingen die uberhaupt slecht ontworpen zijn. Investeer in onderzoek naar de bruikbaarheid!
    Garisson72woensdag 9 april 2008 @ 15:28
    quote:
    Op woensdag 9 april 2008 15:16 schreef octopussy het volgende:
    Welke knurft keurt zo iets goed?
    - woorden als 'knurft'.
    - mensen die woorden als 'knurft' gebruiken.
    - mensen die woorden als 'knurft' uitspreken met een Gooische ewwrrRRRR.
    - de Gooische ewwrrRRRR is zijn algemeenheid.
    OldJellerwoensdag 9 april 2008 @ 15:30
    Oja, vandaag werd ik er weer aan herinnert, ik heb een hekel aan:

    Goedkope mensen die bijna gaan duwen en ander onbeschoft gedrag gaan vertonen als er ergens een sale is. Heel hebberig door alles heen graaien en zorgen dat niemand anders de mogelijkheid krijgt om ook iets bekijken.
    octopussywoensdag 9 april 2008 @ 15:32
    quote:
    Op woensdag 9 april 2008 15:28 schreef Garisson72 het volgende:

    [..]

    - woorden als 'knurft'.
    - mensen die woorden als 'knurft' gebruiken.
    - mensen die woorden als 'knurft' uitspreken met een Gooische ewwrrRRRR.
    - de Gooische ewwrrRRRR is zijn algemeenheid.

    Maawwwrrrr ik weet geen ander treffend woord hiervoor
    Garisson72woensdag 9 april 2008 @ 15:38
    je hebt toch niet toevallig een Gooische ewwwrrrRRR ook nog hè?
    vencodarkwoensdag 9 april 2008 @ 15:48
    quote:
    Op woensdag 9 april 2008 14:59 schreef __Saviour__ het volgende:

    [..]

    net weer eentje. online wedstrijd, ik lag voor en was bijna bij de finish. rij ik in een stuk gras waardoor ik binnen 2 seconden door 9 anderen wordt ingehaald
    Ellendig ja. Ik voel met je mee!
    octopussywoensdag 9 april 2008 @ 15:52
    quote:
    Op woensdag 9 april 2008 15:38 schreef Garisson72 het volgende:
    je hebt toch niet toevallig een Gooische ewwwrrrRRR ook nog hè?
    nee, ik geloof het niet

    ik heb wel op een kakschool gezeten dus ik ken je klacht

    Waar ik me trouwens ook behoorlijk aan kan ergeren is het standaard zeurderigde geknepen stemgeluid van Amerikaanse vrouwen met een zuidelijk accent.
    Agoriaswoensdag 9 april 2008 @ 17:14
    Ik erger mij aan mensen die zich overal aan ergeren. Ophangen die lui. Oh wat zou de wereld toch mooi zijn zonder .
    marc1982woensdag 9 april 2008 @ 17:14
    Heerlijk topic

    eigen bijdrage :
    Automobilisten die hun linker knipperlicht aanzetten op het moment dat ze een rotonde op gaan die ze 3/4, 2/3 of zelfs maar voor de helft nemen
    Opercwoensdag 9 april 2008 @ 17:24
    op het station: Mensen die net voor een roltrap stil gaan staan om te bedenken of ze die roltrap wel moeten hebben en er zo voor zorgen dat er niemand langs kan.

    Zelfde geld voor het einde van een roltrap, mensen die bovenaan de roltrap niet weten waar ze heen moeten en je er dus ongeveer tegenaan loopt omdat je er niet langs kunt en de roltrap je wel die richting op duwt.
    gebrokenglaswoensdag 9 april 2008 @ 17:25
    quote:
    Op woensdag 9 april 2008 17:14 schreef marc1982 het volgende:
    Heerlijk topic

    eigen bijdrage :
    Automobilisten die hun linker knipperlicht aanzetten op het moment dat ze een rotonde op gaan die ze 3/4, 2/3 of zelfs maar voor de helft nemen
    Ja Koos Spee heeft gezegd dat dat niet hoeft omdat een rotonde in feite een weg is met alleen naar rechts afslaande wegen. Maar ik doe het wel, voor de duidelijkheid.
    Voor rechtsaf: direct knipper naar rechts uit
    Voor rechtdoor: knipper naar rechts voorbij afslag 1/4
    Voor rechtsaf: knipper naar links, voorbij afslag 1/4 knippers uit, en voorbij afslag 2/4 knipper uit naar rechts.
    Duidelijker kan het dacht ik niet.
    Opercwoensdag 9 april 2008 @ 17:25
    quote:
    Op woensdag 9 april 2008 17:14 schreef marc1982 het volgende:
    Heerlijk topic

    eigen bijdrage :
    Automobilisten die hun linker knipperlicht aanzetten op het moment dat ze een rotonde op gaan die ze 3/4, 2/3 of zelfs maar voor de helft nemen
    Als je meer dan de helft van de rotonde rijd moet dit ook. Tenminste, is mij altijd aangeleerd tijdens mijn rijlessen.
    skippy22woensdag 9 april 2008 @ 17:33
    quote:
    Op zaterdag 5 april 2008 22:06 schreef Probably_on_pcp het volgende:
    De mensheid!
    SharQueDowoensdag 9 april 2008 @ 18:18
    quote:
    Op woensdag 9 april 2008 17:14 schreef Agorias het volgende:
    Ik erger mij aan mensen die zich overal aan ergeren. Ophangen die lui. Oh wat zou de wereld toch mooi zijn zonder .
    Wat zou de wereld dan leeg zijn. Maar wel perfect.
    Metalfreakwoensdag 9 april 2008 @ 18:40
    quote:
    Op woensdag 9 april 2008 17:25 schreef Operc het volgende:

    [..]

    Als je meer dan de helft van de rotonde rijd moet dit ook. Tenminste, is mij altijd aangeleerd tijdens mijn rijlessen.
    Ik hoorde laatst van iemand die nu met rijlessen bezig was dat het schijnbaar niet meer verplicht zou zijn... Ik doe het ook altijd, het geeft toch wat duidelijkheid voor de andere weggebruikers en het is me ook zo aangeleerd, wel zo netjes.
    Lushywoensdag 9 april 2008 @ 19:01
    1. Bejaarden op de snelweg die rijgedrag tentoonspreiden alsof het nog 1930 is en er 3 auto's op de weg rijden. Afpakken dat rijbewijs!! Ga maar lekker thuis zitten wachten op de dood.

    2. Bejaarden die uitgebreid en tergend langzaam boodschappen gaan doen rond 18.00, als ik, en met mij duizenden anderen die zich kapotwerken voor hún AOW, gebroken uit mijn werk kom en nog even snel naar de supermarkt wil. Supermarktverbod voor bejaarden tijdens de spits!!

    3. Bejaarden in het algemeen.
    Jordy-Bwoensdag 9 april 2008 @ 19:52
    quote:
    Op woensdag 9 april 2008 17:25 schreef gebrokenglas het volgende:
    voor rechtsaf: direct knipper naar rechts uit
    Voor rechtdoor: knipper naar rechts voorbij afslag 1/4
    Voor rechtsaf: knipper naar links, voorbij afslag 1/4 knippers uit, en voorbij afslag 2/4 knipper uit naar rechts.
    Duidelijker kan het dacht ik niet.
    En als je linksaf wil?
    Soempiedonderdag 10 april 2008 @ 10:08
    Aan alles wat afzakt. Sokken, bh-bandjes en hengsels van tassen bijvoorbeeld.
    Petra76donderdag 10 april 2008 @ 10:31
    Ouders die niet op hun kinderen letten in winkels. Laatst nog bij De Slegte: kinderen racen op zaterdagmiddag met krukjes-op-wieltjes door de drukke winkel en rijden iemand tegen zijn enkels. Ouders staan ondertussen doodgemoedereerd boeken te bekijken en zeggen uiteraard niks.

    Kassamedewerksters die voor je uberhaupt hebt kunnen zeggen 'Nee ik wil gen tasje' je zooi al ingepakt hebben.

    Een ergernisje van vroeger toen ik nog wel es met de bus ging: mensen die niet doorlopen naar achter als ze moeten staan in de bus. Zelfs als de chauffeur het drie keer heeft gevraagd.

    En verder de gebruikelijke ergernissen over de wegwerkzaamheden in Tilburg die blijkbaar allemaal tegelijk uitgevoerd moeten worden, waardoor het al maanden een puinhoop is.
    Punica-oasedonderdag 10 april 2008 @ 12:33
    *Het openbaar vervoer (10x erger dan een file op zijn tijd, en nog duur ook)
    *Overheid instanties, verzekeringen, banken, internetproviders, nutsbedrijven (zelfs iets simpels als een verhuizing begrijpen ze niet)
    *Schreeuwende rennende kinderen in winkels voor grote mensen en openbare gebouwen niet zijnde scholen
    *Bejaarden die de hele dag tijd hebben om boodschappen te doen, maar massaal om half 6 gaan als jij je hebt gehaast uit je werk waar je de hele dag hebt gezwoegd en zodoende bekaf bent en hebt gehaast om nog snel wat ingredienten te halen voor je verdiende nog te bereiden maaltijd. En dan nog langzaam zijn ook, treuzel treuzel. Mens ga om 10 uur 's ochtends of zo, doe ik ook als ik vrij ben.
    *Voordringende bejaarden in de supermarkt (verdient een aparte vermelding), en dan zeer verontwaardigd zijn "jeugd van tegenwoordig geblaat" als je er iets van zegt
    *Mensen die verhalen tegen je afsteken waar je niet geinteresseerd in bent en dat ook duidelijk laat merken, maar die gewoon door blijven gaan met praten tegen je. Volgens mij houden zij heel erg van hun eigen stem of zo
    *oh ja, en de gooise rrrrrwwww natuurlijk niet te vergeten
    *oh! nog een: Kinderwagens en buggy's (of is het buggies) Mensen zetten ze op de meest onmogelijke plaatsen neer, en denken dat als je een kinderwagen of buggy duwt dat je dan opeen moet gaan slenteren ...... irritant!

    [ Bericht 5% gewijzigd door Punica-oase op 10-04-2008 13:24:14 ]
    Koploperkopperdonderdag 10 april 2008 @ 12:38
    quote:
    Op donderdag 10 april 2008 10:08 schreef Soempie het volgende:
    Aan alles wat afzakt. Sokken, bh-bandjes en hengsels van tassen bijvoorbeeld.
    Je tieten over een aantal jaar.
    Stalidonderdag 10 april 2008 @ 12:43
    Oja, ergernissen bij het leven, heb nl. niet zo heel erg veel geduld.

    ·
    Plastic verpakkingen met rollen tape. Zo lullig om een paar lampen gekocht te hebben om daarna minstens een uur te moeten gaan uitpakken. Of laatst een wasrek wat per spijltje ingesealed bleek… dan moet ik me echt inhouden om niet uit drift het hele rek aan gort te trappen.

    Computers of andere apparaten die niet doen wat ze zouden moeten doen.

    Op schone net aangetrokken lichte kleding binnen tien minuten wel iets morsen…

    Bij prachtig weer lekker met een boek buiten gaan zitten maar dan die eeuwige wind er wel voor zorgt dat je als een gek de bladzijden vast moet houden en tegelijkertijd pieken haar uit je ogen moet vegen….

    Mensen die eten en daarbij voortdurend met het bestek tegen de tanden klakken zorgen ook altijd wel voor wat innerlijke razernij.

    Een pak koffie openmaken waarbij altijd het aanrecht vol koffiekrum komt te liggen en in een vaatdoekje gaan zitten.

    Sowieso glibberige vaatdoekjes vastpakken… brrr

    Collega’s die de hele goegemeente op CC zetten wanneer ze een andere collega erbij kunnen lappen op een onzinnig iets.

    Het geluid van mensen die soep slurpen of appels eten... dan moet ik echt even weggaan.
    tgs.donderdag 10 april 2008 @ 13:42
    In het Hotel/Resort waar ik nu zit vanmorgen weer zo een typisch Hollandse stem tegengekomen van een jengelend jochie: " Mam maar dit lust ik niet,tis allemaal raar eten. Ik wil een frikandel en friet van Japie "
    Karinadonderdag 10 april 2008 @ 13:48
    Mensen die het stoer vinden om in elke zin een Engels woord te gebruiken en dan bij voorkeur van die kutwoorden zoals "homies" "ho's" en dergelijke.
    Agiathdonderdag 10 april 2008 @ 14:11
    Parkeerplekken voor gehandicapten

    Er is al zo weinig parkeerplek hier, ik vind het gewoon asociaal
    Stalidonderdag 10 april 2008 @ 14:12
    quote:
    Op woensdag 9 april 2008 12:07 schreef SharQueDo het volgende:

    [..]

    zucht
    SPOILER
    het is patat, sterf!
    Maar het zijn toch wel frietjes hoor.
    LangeTabbetjedonderdag 10 april 2008 @ 14:23
    Mannen in een rode broek
    parselmouthdonderdag 10 april 2008 @ 14:48
    quote:
    Overarticulerende studentikoze meeloop kutjes in de trein & bus. "Jaaaah echt waar!!! oooh helemaal leuk!!! jaaaa hardstikke leuk.. jaaaahhh..." "Jaaaa we gaan zeker wat afspreken maar absoluut naaa de 19e want volgende week heb ik tentameeeennss"
    Aaargh, walgelijk. Van die studentes met zo'n schelle harde kutstem die de meest waardeloze gesprekken voeren. Vooral als ze dan ook nog eens Leiden komen en ´TOP!´ zeggen
    _Arual_donderdag 10 april 2008 @ 15:43
    quote:
    Op donderdag 10 april 2008 14:11 schreef Agiath het volgende:
    Parkeerplekken voor gehandicapten

    Er is al zo weinig parkeerplek hier, ik vind het gewoon asociaal
    Onze AH heeft parkeerplekken die gereserveerd zijn voor ouders met kinderen
    Garisson72donderdag 10 april 2008 @ 17:31
    en wat nou als je daar parkeert zonder dat je kinderen hebt? moet je die kinderen uberhaupt ook bij je hebben trouwens?
    en hoe gaan ze controleren of jij kinderen hebt dan? als je terugkomt zonder kids en er staat iemand ook echt te 'controleren' dan zijn ze toch net weggelopen ofzo...
    akaeenkutwijfdonderdag 10 april 2008 @ 18:06
    -Van die extreem bij elkaar vloekende outfits
    -Alles wat enigzins bij onsmakelijk in de buurt komt
    -Mensen die otnzettend langzaam lopen en rijden
    -Mensen die in de winkel mijn pasopgeruimde afdeling overhoop halen (dan ontplof ik van binnen)
    -Huppelkutjes die zo ontzettend dom giechelen dat ik bijmezelf denk dalijk flikkeren hun hersens eruit
    -En nog veel meer...maar dan ben ik morgen nog aan het typen
    Maarten02donderdag 10 april 2008 @ 18:09
    Downloads die na 3 uur wachten op 98% stoppen
    parselmouthvrijdag 11 april 2008 @ 09:55
    quote:
    Op donderdag 10 april 2008 18:06 schreef akaeenkutwijf het volgende:
    -Mensen die in de winkel mijn pasopgeruimde afdeling overhoop halen (dan ontplof ik van binnen)
    Inderdaad, werken in een kledingwinkel is echt slecht voor je bloeddruk
    Badabingeavrijdag 11 april 2008 @ 09:58
    Bejaarden die inparkeren en dan tegen je auto aan knallen!

    Ja, dat had ik ja.
    littledrummergirlvrijdag 11 april 2008 @ 12:40
    quote:
    Op donderdag 10 april 2008 15:43 schreef _Arual_ het volgende:

    [..]

    Onze AH heeft parkeerplekken die gereserveerd zijn voor ouders met kinderen
    die zijn natuurlijk ook gehandicapt..
    Fakkanvrijdag 11 april 2008 @ 13:48
    Ik ben net bijna aangereden op de fiets toen ik wilde oversteken en voorrang had. Het ergste is nog dat de chauffeur ging toeteren, zo van ' moet je maar beter opletten'. Stiekem hoop ik dat ik een keer word geschept en de chauffeur aan de kant gaat zodat ik hem morsdood kan slaan. Waar ik mij aan erger: klote chauffeurs in Amsterdam die de verkeersregels aan hun laars lappen en geen voorrang verlenen.
    Zolconvrijdag 11 april 2008 @ 14:55
    tijdens het stofzuigen maar eens hier over nagedacht:
    - Mensen die naar hun werk fietsen en denken dat ze wielrenner zijn (vooral dat ze schreeuwen ipv een bel kopen)
    -Invalideautotjes op het fietspad...
    -Extreem gestressde mensen
    -De PVV
    -PVV stemmers
    -Rita Verdonk
    -Heel trots op Nederland... achtelijke partij
    -Hugo Borst ... blegh smerig persoon
    -De houding van Nederlanders tegenover de Islam, asociaal lopen doen moet een alleenrecht van de Nederlanders zelf zijn ????
    CasBvrijdag 11 april 2008 @ 14:58
    Invalidewagens zijn sowieso irritant. Ze horen niet op het fietspad en eigenlijk ook niet op de openbare weg. Gewoon afschaffen die dingen...
    Sapstengelvrijdag 11 april 2008 @ 15:01
    quote:
    Op donderdag 10 april 2008 14:48 schreef parselmouth het volgende:

    [..]

    Aaargh, walgelijk. Van die studentes met zo'n schelle harde kutstem die de meest waardeloze gesprekken voeren. Vooral als ze dan ook nog eens Leiden komen en ´TOP!´ zeggen
    Eens. En dan heel overdreven de ewwr uitspreken en de hele tijd interessant doen met hoeveel ze wel niet door Nederland reizen en waar ze allemaal mensen kennen.
    Lushyvrijdag 11 april 2008 @ 21:14
    Ligfietsen.

    Als ik vanaf mijn fiets over mijn schouder kijk of er iets achter me rijdt, verwacht ik niet dat ik ook nog eens naar beneden moet kijken omdat daar wel eens zo'n gele pleurisbanaan kan rijden met zo'n alternatieve grasduinen-veertiger erin
    JeroenVvrijdag 11 april 2008 @ 21:57
    SKY RADIO!
    Kleffe mensen in de winkel of in het openbaar. Get a room.
    Kutmuziek te luid uit een telefoon.
    Mensen die tegen je aan gaan praten om 6 uur in de ochtend als je nog even wakker wilt worden.
    'Grappige' opmerkingen van mijn pa.
    De laptop die weer eens heeeel sloom is of vastloopt.
    Croqs, baaaah
    Breezerkutjes
    Mensen in het OV die op zoek gaan naar een zitplek als de trein al vol zit in de spits.
    Blanken die denken zwart te zijn en zich zo gedragen.
    Muggen
    Feolavrijdag 11 april 2008 @ 23:13
    Ook even een lijstje maken . lekker klagen

    - domme mensen
    - mensen zonder eigen mening
    - radiozenders zoals 538, skyradio
    - top 40 "muziek"
    - kutprogramma's op tv
    - vrouwen met laarzen over de spijkerbroek met bijbehorende bontkraag
    - te weinig geld
    - verveling
    - wind tegen
    - negers/ whiggers/ breezers in 't ov met rapmuziek...
    #ANONIEMzaterdag 12 april 2008 @ 03:29
    quote:
    Op woensdag 9 april 2008 18:18 schreef SharQueDo het volgende:

    [..]

    Wat zou de wereld dan leeg zijn. Maar wel perfect.
    Dit forumonderdeel was dan overbodig.

    Ow nee hij staat niet in KLB.

    [ Bericht 2% gewijzigd door #ANONIEM op 12-04-2008 03:31:01 ]
    pieterpost_afcazaterdag 12 april 2008 @ 10:53
    Moslims die niet willen integreren.
    SZRRzaterdag 12 april 2008 @ 12:41
    - mensen die niet goed kunnen spellen, denk aan -d, -t, -dt, in plaats van dan als gebruiken e.d. en dan ook nog koppig blijven volhouden ook al leg je ze uit dat het anders moet
    - mensen die tijdens het uitgaan ruzie zoeken om niks
    - kleine (vaak allochtone) jongetjes van +- 12 jaar met gigantische grootheidswaan
    - onredelijke ouders
    - ouders die elke avond om 9 uur de modem uitzetten, vaak terwijl je net een boeiend gesprek op msn hebt (voor zover dat mogelijk is dan)
    - mensen die je telefoon 1 x laten overgaan in de hoop dat je terugbelt
    - mensen die op het laatste moment afbellen of gewoon niet op komen dagen als je een afspraak hebt
    - (vaak allochtone) jongens die je naroepen, als je niet reageert ben je een "kankerhoertjuh" e.d.

    dus over het algemeen, mensen.
    SZRRzaterdag 12 april 2008 @ 12:44
    oja, en typisch vrouwengezeik.
    setozaterdag 12 april 2008 @ 14:21
    Als je met je arm ergens op leunt en het is nat.

    Dat natte gevoel dan op je shirt/overhemd ARGH, heb dan echt zin om iets omver te schoppen.
    PoeKzaterdag 12 april 2008 @ 14:22
    - Polen.
    Jordy-Bzaterdag 12 april 2008 @ 16:28
    quote:
    Op vrijdag 11 april 2008 21:57 schreef JeroenV het volgende:
    SKY RADIO!
    Ik moet zeggen dat Sky Radio de laatste maanden een stuk minder irritant is. Voorheen was het de meest saaie zender in de ether, maar de laatste tijd hebben ze duidelijk meer variatie in muziekstijlen in plaats van alleen maar achtergrondmuziek.

    Er komen zelfs gitaarsolo's voorbij!
    pieterpost_afcazaterdag 12 april 2008 @ 16:40
    quote:
    Op zaterdag 12 april 2008 12:41 schreef SZRR het volgende:
    - mensen die je telefoon 1 x laten overgaan in de hoop dat je terugbelt
    - mensen die op het laatste moment afbellen of gewoon niet op komen dagen als je een afspraak hebt
    En ook dat als je aangekleed bent en dan ga je in de badkamer je haar stylz doen en ja hoor dan stap je in iets nats moet je weer nieuwe sokken aandoen
    Gitankizaterdag 12 april 2008 @ 17:03
    - Dat petjesvolk, met (meestal een VW Golf) dat vaak rijdt alsof ze in Polen zijn, pluspunt is dat veel van hen zichzelf om een boom vouwen, minpunt is dat ze vaker onschuldigen tot schroot rijden.

    - Mensen die onder invloed van drank/ drugs autorijden

    - Mensen die onder invloed van drank/drugs dingen doen waar ze daarna spijt van hebben, maar dan hardleers zijn en het dan vervolgens opnieuw doen

    - klapperende waterleidingen

    - Mensen die denken dat alle moslims slecht zijn en zich niet kunnen aanpassen aan onze maatschappij

    - Mensen die hun honden (het liefst 15 honden per persoon) uitlaten op een fietspad terwijl je net met je racefiets lekker doorkachelt en het nog net op tijd ziet aankomen.
    nattermannzaterdag 12 april 2008 @ 17:14
    Wielrenners op de openbare weg
    HenryHillzaterdag 12 april 2008 @ 17:20
    quote:
    Op vrijdag 11 april 2008 21:14 schreef Lushy het volgende:
    Ligfietsen.

    Als ik vanaf mijn fiets over mijn schouder kijk of er iets achter me rijdt, verwacht ik niet dat ik ook nog eens naar beneden moet kijken omdat daar wel eens zo'n gele pleurisbanaan kan rijden met zo'n alternatieve grasduinen-veertiger erin


    Terechte klacht.
    Platinumzaterdag 12 april 2008 @ 22:08
    - helpdeskmedewerkers die niet luisteren en je klacht verkeerd opschrijven, zodat het allemaal nog langer duurt
    - TomTom die er soms wel 10 minuten over doet om verbinding te krijgen. En dan maar op de gok gaan rijden, want je kunt er moeilijk op gaan wachten. De fix die dit moet verhelpen werkt niet.
    - iemand in mijn omgeving is dyslextisch en al kan hij er 100% niets aan doen, het is soms zo vervelend. Wanneer hij een mail stuurt, moet ik praktisch ieder woord uitspellen, zodat het leesbaar verzonden wordt.
    Jordy-Bzaterdag 12 april 2008 @ 22:31
    quote:
    Op zaterdag 12 april 2008 17:03 schreef Gitanki het volgende:
    - Mensen die hun honden (het liefst 15 honden per persoon) uitlaten op een fietspad terwijl je net met je racefiets lekker doorkachelt en het nog net op tijd ziet aankomen.
    Mensen op racefietsen die met een gangetje van veertig over het fietspad scheuren, tal van verkeersregels (met name voorrangsregels) aan hun laars lappen en vaak ook nog eens enorm opgefokt zijn.
    nattermannzaterdag 12 april 2008 @ 22:36
    quote:
    Op zaterdag 12 april 2008 22:31 schreef Jordy-B het volgende:

    [..]

    Mensen op racefietsen die met een gangetje van veertig over het fietspad scheuren, tal van verkeersregels (met name voorrangsregels) aan hun laars lappen en vaak ook nog eens enorm opgefokt zijn.
    Dat dus. En ze denken ook nog vaak dat ze niet op het fietspad hoeven te fietsen. Ik hoop dat die mensen even niet opletten, en met hun kop in de greppel belanden.
    Jordy-Bzaterdag 12 april 2008 @ 22:52
    quote:
    Op zaterdag 12 april 2008 22:36 schreef nattermann het volgende:

    [..]

    Dat dus. En ze denken ook nog vaak dat ze niet op het fietspad hoeven te fietsen. Ik hoop dat die mensen even niet opletten, en met hun kop in de greppel belanden.
    Ze mogen best fietsen, maar niet op een manier dat de openbare weg voor hen alleen is. En zelfs dat vind ik niet zo'n punt, maar ze zijn heel vaak ontzettend opgefokt.

    Eind vorig jaar zag ik toch iets idioots. Gebeurde bij een splitsing van het fietspad. Reed een oud opaatje (langzaam) op de splitsing af, netjes de hand uitgestoken om linksaf te gaan. Komt er met een noodgang zo'n racefietser van achteren, probeert er voorlangs te knallen om rechtsaf te gaan en rijdt zowat die ouwe kerel van de sokken. Dus dat opaatje schrikt zich een tweede pacemaker en roept hem na dat 'ie uit moet kijken. Niet zo verwonderlijk.

    Gaat die racert vol op de rem, springt al kankerend van z'n fiets (valt van z'n fiets, want een van die clipjes ging niet los ), rent terug en douwt zo die opa van z'n fiets. Reden? Meneer had al tig kilometer gefietst.

    Als je zo driftig wordt van fietsen, koop dan een hometrainer, in plaats van er andere mensen mee lastig te vallen.
    TheDenialTwistzaterdag 12 april 2008 @ 23:00
    Mijn grootste ergernis: meisjes met eetstoornissen. Nou ken ik er geen persoonlijk maar als ik zo iemand op tv zie ofzo denk ik echt AAARGH STEL JE #*&^$#*^$ NIET ZO AAN EN EET GEWOON . Het zal best dat ze er niks aan kunnen doen, maar om de een of andere reden kan ik er echt geen begrip voor opbrengen.
    Isegrimzaterdag 12 april 2008 @ 23:04
    - Oude mensen op die fiets die onwijs langzaam in het midden van het fietspad fietsen.
    - Mensen die denken dat ze alleen zijn in de supermarkt of in de wereld.
    - Opgefokte jonge gastjes die denken dat ze alles kunnen maken en die nog nooit van fatsoen gehoord hebben.
    Jordy-Bzaterdag 12 april 2008 @ 23:10
    quote:
    Op zaterdag 12 april 2008 23:04 schreef Isegrim het volgende:
    - Oude mensen op die fiets die onwijs langzaam in het midden van het fietspad fietsen.
    MinderMutsigzaterdag 12 april 2008 @ 23:57
    quote:
    Op woensdag 9 april 2008 12:04 schreef littledrummergirl het volgende:

    [..]

    er is een liedje dat "bomen zijn relaxt" heet, en er is iemand die mensen die dat nummer tof vinden, irritant vind.

    Ik vind hem leuk!
    __Saviour__zondag 13 april 2008 @ 00:00
    quote:
    Op zaterdag 12 april 2008 23:00 schreef TheDenialTwist het volgende:
    Mijn grootste ergernis: meisjes met eetstoornissen. Nou ken ik er geen persoonlijk maar als ik zo iemand op tv zie ofzo denk ik echt AAARGH STEL JE #*&^$#*^$ NIET ZO AAN EN EET GEWOON . Het zal best dat ze er niks aan kunnen doen, maar om de een of andere reden kan ik er echt geen begrip voor opbrengen.
    Dat vind ik ook zo vreselijk. Zoals die ene vrouw die een tijdje geleden in het nieuws kwam omdat ze zogenaamd opgelicht zou zijn door iemand die wel een behandeling wilde betalen.
    Hoe haar verhaal werd gebracht zeg, absurd en weerzinwekkend. Alsof ze in een terminaal stadium van kanker verkeerde en o zo zielig was.
    Isegrimzondag 13 april 2008 @ 00:04
    quote:
    Op zaterdag 12 april 2008 23:10 schreef Jordy-B het volgende:

    [..]

    [ afbeelding ]
    Jordy-Bzondag 13 april 2008 @ 00:10
    quote:
    Op zondag 13 april 2008 00:04 schreef Isegrim het volgende:

    [..]

    da's een fietsbel.
    Isegrimzondag 13 april 2008 @ 00:13
    Oh ik zie het nu pas. Dacht dat het een ballon was.
    __Saviour__zondag 13 april 2008 @ 00:14
    ik zag er ook al niks in. ik dacht eerder aan een skippybal of sambabal ofzo
    Isegrimzondag 13 april 2008 @ 00:15
    Het is wél een leuke meisjesfietsbel.
    Insomaniaczondag 13 april 2008 @ 00:23
    - Lekker uit eten gaan en dan bediend worden door een of ander chagrijnig mokkel die haar werk haat. Het is ook een kutbaan, maar ik kom daar voor ontspanning en een leuke avond, dan wil ik niet bediend worden door een grafbek. Sowieso is service in ons mooie landje vaak ver te zoeken.

    - Boter. Vooral op van die voorverpakte broodjes, je neemt nietsvermoedend een hap en voor je het weet loop je te kokhalzen omdat er boter op zit.

    - Mensen die het maar raar vinden dat je geen boter lust en alsnog boter op je brood smeren. .

    - Mensen die zeiken over mijn sigaretten. Zolang jij geen last hebt van mijn rook (en niemand heeft last van mijn rook, daar zorg ik wel voor) moet jij gewoon je teringbek houden en lijdzaam toekijken hoe ik passief zelfmoord pleeg. .

    - Huishouden. Ik erger me aan de rommel in huis en ga dan al vloekend en scheldend opruimen, waardoor de ergernis alleen maar toeneemt.

    - Versierd worden door kansloze (dronken) mannen die maar niet aftaaien.

    - De volgende taalfouten;
    * 'is' in plaats van 'eens'
    * werdt, ik wordt, misleidt etc
    Zelf maak ik ook wel eens taalfoutje, maar als je bovengenoemde voorbeelden fout doet, dan wíl je het gewoon niet snappen. Mails met dat soort fouten neem ik ook niet in behandeling, helemaal niet als het zakelijke mails zijn.

    - Collega's die 'goedenmiddag' zeggen als je om 9.30 begint. Sowieso alle standaard kantoorgrappen. DOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOD! Ik ben een keer ook gewoon weer weggegaan.
    -> "Goedenmiddag "
    <- "Oh, is het alweer middag, tijd om naar huis te gaan. ."

    Helaas ben ik iemand die zich sowieso snel ergert, maar het zal me niet verbazen als er ooit een dode valt bij een van de bovenstaande punten.
    Isegrimzondag 13 april 2008 @ 00:26
    In de categorie taalfouten: mits en tenzij omdraaien. Ik heb een collega die dat consequent doet en blijft doen. Maar goed, dat mens kan ook nog geen boodschappenbriefje foutloos schrijven, niet best.
    Insomaniaczondag 13 april 2008 @ 00:31
    quote:
    Op donderdag 10 april 2008 12:43 schreef Stali het volgende:
    Oja, ergernissen bij het leven, heb nl. niet zo heel erg veel geduld.

    ·
    Plastic verpakkingen met rollen tape. Zo lullig om een paar lampen gekocht te hebben om daarna minstens een uur te moeten gaan uitpakken. Of laatst een wasrek wat per spijltje ingesealed bleek… dan moet ik me echt inhouden om niet uit drift het hele rek aan gort te trappen.
    Hhehee, hoe kan ik nou verpakkingen vergeten! Dat gaat hier ook nooit goed. Vooral niet van die harde plastic verpakkingen, waar altijd leuke dingen inzitten zoals koptelefoons, iPodgadgets, voicerecorders en meer van dat soort speelgoed. Je wíl er niet mee smijten, maar nadat je je hand wéér hebt opengehaald aan zo'n kuttig randje, is het verdomd moeilijk om je in te houden.

    Ook kleine verpakkingen zijn een bron van ongekende frustratie. Van die enkel verpakte koffiekoekjes, met een kleine inkeping waarlangs je dan moet scheuren. WERKT! NIET! !
    Isegrimzondag 13 april 2008 @ 00:35
    Mensen die hun werk niet leuk vinden maar het toch blijven doen. Zowel vanuit collegiaal oogpunt als vanuit oogpunt als klant. Ongeïnteresseerd winkelpersoneel of bedienend personeel, vre-se-lijk. Is wel echt iets Nederlands. In winkels van Turken of in bijvoorbeeld de VS word je altijd wél vriendelijk geholpen. Sowieso, in de VS weten ze nog wat klantenservice is.
    Arceezondag 13 april 2008 @ 00:35
    quote:
    Op zondag 13 april 2008 00:23 schreef Insomaniac het volgende:
    dan wil ik niet bediend worden door een grafbek.


    Oh, en alleen extreem stoere meiden lusten geen boter.
    Jordy-Bzondag 13 april 2008 @ 00:36
    quote:
    Op zondag 13 april 2008 00:23 schreef Insomaniac het volgende:
    Sowieso alle standaard kantoorgrappen.
    aargh... ik HAAT dat...
    Isegrimzondag 13 april 2008 @ 00:36
    Als ik zo'n standaard kantoorgrap hoor, denk ik aan Office Space en is mijn dag weer goed.
    pepuzondag 13 april 2008 @ 00:39
    Een ober in een restaurant die sterke zweetlucht heeft

    Vuil bestek

    Een vrouw met zweetlucht of slechte adem + vuile onderbroek

    Dronken mensen die niet meer behoorlijk kunnen praten

    Chronische ruziemakers

    Rokers voordat ik klaar ben met mijn ontbijt

    Plakstikkers die moeilijk te verwijderen zijn
    Isabeauzondag 13 april 2008 @ 00:42
    Mensen die geen meter extra willen lopen en op een druk moment op zoek gaan naar dat ene parkeerplekje helemaal vooraan - wat er uiteraard niet is, waardoor je irritant lang rondjes rijdt op zoek naar dat op een na beste plekje....waarna je na lang rondrijden maar genoegen neemt met een plek waar je tien minuten geleden al langs reed. Ik kan er ècht niet tegen!
    HenkBenzinetankzondag 13 april 2008 @ 00:44
    quote:
    Op zondag 13 april 2008 00:39 schreef pepu het volgende:
    Een ober in een restaurant die sterke zweetlucht heeft

    Vuil bestek

    Een vrouw met zweetlucht of slechte adem + vuile onderbroek

    Dronken mensen die niet meer behoorlijk kunnen praten

    Chronische ruziemakers
    Volgens mij heb je echt een kutavond gehad
    pepuzondag 13 april 2008 @ 00:47
    quote:
    Op zondag 13 april 2008 00:44 schreef HenkBenzinetank het volgende:

    [..]

    Volgens mij heb je echt een kutavond gehad
    Hahaha: bovendien was ze ongesteld...
    BrandXzondag 13 april 2008 @ 02:13
    Het volgende nummer staat hier: Dingen waar je je echt extreem aan ergert [2]