abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_56822896
vorige deeltje Singles #51; Carnaval doet rare dingen is vol. Welkom bij deel 52!

------------------------------------------------------------------
Voor de singles onder ons. Lang of niet lang single, wat maakt het uit, deel je ervaringen, doe wat je wil, maar niet uit, geef maar een gil! Don\'t be shy, there is no reason why. Wees hier verdrietig of juist heel erg blij, want je bent weer vrij!

Singles....reeks...? Que?
Voor iedereen die over het single-zijn wil praten. Zit je ermee of vind je het héérlijk? Heb je tips en trucs om snel single-af te zijn of wil je die? Hier moet je wezen!

Er zijn echter ook een paar belangrijke regels, die nageleefd dienen te worden.

Dit is geen slowchat. Onze modjes zijn erg streng hierop. Blijf ontopic, en laat de reeks niet vervallen in hoi/doei/de spaghetti is heerlijk gelukt/lekker weertje hè?-posts.

Dit is geen datingsite of een matchmakerstopic, onthoud dat. Ga niet lopen zeuren om foto\'s van de chickies die meeposten en ga er niet van uit dat je hier de liefde van je leven gaat vinden.

Dit is óók geen 'zwelg hier in zelfmedelijden'-topic. Je bent niet de enige single, gezien de reeks. Let er op dat je niet alsnog in die houding schiet.

Kortom, hou het lekker gezellig en toegankelijk voor iedereen. Zo niet, dan krijg je met Inekris of Emel aan de stok!

------------------------------------------------------------------------------
pi_56823597
quote:
Op maandag 18 februari 2008 18:31 schreef thaleia het volgende:
Eh ja, dat denk ik dus ook. Een gevalletje "he's just not that...." maar wat niet is kan nog komen misschien
Mss beetje naieve uitspraak. Als een jongen/man z'n uitspraak doet dan komen er gelijk dingen zoals "zij ziet je als een vriendin" "wordt noot wat" e.d.
Waarom is het bij een man anders ? Of ben ik nu zo naief
You hold onto friends by keeping your heart a little softer than your head.
  maandag 18 februari 2008 @ 21:17:25 #3
8369 speknek
Another day another slay
pi_56823770
They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.
pi_56825105
tvp
pi_56825289
quote:
Op maandag 18 februari 2008 21:17 schreef speknek het volgende:
[ afbeelding ]
Goede voorkant voor het derde Joy Division album. (Er vanuit gaande dat Ian Curtis zich niet net na het tweede had verhangen..)
I'm celebrating my love for you, with a pint of beer and a new tattoo
pi_56825665
@dawg: dat is logisch, want we kennen elkaar niet echt. Het was 1 avond, een aantal uur, dus ik verwacht ook niet dat hij helemaal 'head over heels' is. Ben ik zelf ook niet. Hij heeft wel wat bij me los gemaakt en ik heb chemistry tussen ons gevoeld, heel duidelijk
quote:
Op maandag 18 februari 2008 18:24 schreef thaleia het volgende:
Mja, misschien zie ik 'serieuze relatie' dan niet serieus genoeg. Als je nu iemand superleuk vindt ga je toch gewoon lol hebben met elkaar, dat kan toch gewoon acht maanden lang serieus, en als het tegen die tijd nog steeds aan is zie je dan wel verder. Of doe ik nu te laconiek over het begrip 'relatie' en moet dat per definitie iets zijn dat bij voorbaat jarenlang gaat duren?
Ja, zo zie ik het dus ook; hij wil de lol nu niet gaan maken omdat hij dat in het vooruitzicht heeft. Een beperking, een pessimistische kijk vind ik het. Het is heel pragmatisch gedacht. Aan de andere kant gaf hij ook aan dat hij het net zo leuk vond. Gevoel en verstand spreken elkaar dus tegen. Natuurlijk kan ik dat nu allemaal niet goed in zijn hoofd kijken, maar ik kan wel afgaan op mijn gevoel en daar ga ik zeker nog een vervolg aan geven.

Ga in ieder geval begrip tonen voor zijn situatie en vanuit daar zie ik wel verder. Maarre... even tussen ons; als ik hem zo visualiseer wil ik meer (en dat doel ik niet direct op een serieuze relatie met alle vereisten van dien, maar gewoon meer van hem).

Oftewel: ik voel dat er nog iets ligt en dat ga ik achterna.
You're never fully dressed until you wear a smile
pi_56827074
Helaas dit weekend door 'ontgroening' Nyenrode niet echt wat kunnen doen op het gebied van relaties. Ookal zat er wel een leuk meisje bij de fulltimers die meededen
Ze is alleen maar iets van 1.55m groot
pi_56827097
quote:
Op maandag 18 februari 2008 22:18 schreef MNR het volgende:
@dawg: dat is logisch, want we kennen elkaar niet echt. Het was 1 avond, een aantal uur
Dan vind ik het wonderbaarlijk dat het woord relatie uberhaupt al ter sprake is gekomen. Maar het schept wel duidelijkheid, ja, om het daar direct over te hebben, dat moet ik jullie nageven
  maandag 18 februari 2008 @ 23:45:10 #9
183181 LucasBergman
Schudden voor gebruik
pi_56828245
quote:
Op maandag 18 februari 2008 23:04 schreef Den_Haag het volgende:
Helaas dit weekend door 'ontgroening' Nyenrode niet echt wat kunnen doen op het gebied van relaties. Ookal zat er wel een leuk meisje bij de fulltimers die meededen
Ze is alleen maar iets van 1.55m groot
IPH


en Tijd Voor Porno
[quote]Op woensdag 13 februari 2008 13:48 schreef Gripper het volgende:
Je maakt geen indruk op de chicks met een bus, je moet een honda hebben, daarmee kan je elke chick regelen!
[/quote]
pi_56828510
quote:
Op maandag 18 februari 2008 20:43 schreef Den_Haag het volgende:

Dit is óók geen 'zwelg hier in zelfmedelijden'-topic. Je bent niet de enige single, gezien de reeks. Let er op dat je niet alsnog in die houding schiet.
  Moderator / FOK!Fotograaf dinsdag 19 februari 2008 @ 00:43:51 #11
132619 crew  D_A
Ben jij van die © ?
pi_56829348
quote:
Op maandag 18 februari 2008 23:55 schreef Remzz het volgende:

[..]

Motje?
[b] Op Zaterdag 26 april 2008 22:35 schreef lauwert het volgende:[/b]
[i] Waar zouden we toch zijn zonder onze geliefde D_A O+ [/i]
pi_56829378
Ik heb vanavond zo'n prachtig cliche anderhalf uur durend vrouw-tot-vrouw telefoongesprek gehad o.a. over wat ik in het vorige topic postte, dat ik wel weer eens een keer iets serieuzers zou willen met iemand en we kwamen inderdaad tot de briljante conclusie dat mijn huidige wereldje van piepjonge scharrelaars daarvoor misschien niet helemaal het ideale is .

Ik weet dus wat me te doen staat En oh toeval, bij het vrijwilligerswerk van een vriend van me zoeken ze nog nieuwe mensen, daar zijn ze allemaal wel wat ouder, en voor zover ik het kan inschatten nog prima lui ook. En dan nog even ophouden met die eeuwige afstandelijke "ik ben wel lollig gezelschap maar voor meer dan dat heb ik niemand nodig"-houding en dan lijken me er wel wat patronen doorbroken te kunnen gaan worden. Mag even duren, heeft geen haast, uberhaupt al het niet meer geheel en al blijven hangen in de vertrouwde comfort zone is al heel wat
pi_56829403
Het voelt als een heel nieuw avontuur. "Wat? Niet meer alleen maar oppervlakkig biertjes drinken? Bestaan er dan nog andere dingen dan dat?" Whehe

Ik ga slapen
  dinsdag 19 februari 2008 @ 08:06:27 #14
94676 Garisson72
weten is weten dat je nix weet
pi_56830479
ik probeerde de TT te begrijpen en nu heb ik hoofdpijn. ThanQ Den_Haag what were you smokin' ??
Breasts! helping men to avoid eye contact since 1865.
pi_56830709
Was een kleine steek naar MLI. Ze had de laatste post maar ze maaktte geen nieuw topic.

@thaleia, speciaal vrijwilligerswerk gaan doen om mannen te ontmoeten?
  dinsdag 19 februari 2008 @ 09:06:17 #16
48858 Kabuto_Raiger
remember 2011-03-11
pi_56830973
meldt
no time for a girlfriend
bezig houden met stuff voor alle animecons etc xD
pi_56831189
Mogen hier ook bezette mensen komen?

[ Bericht 51% gewijzigd door #ANONIEM op 19-02-2008 09:26:10 ]
  dinsdag 19 februari 2008 @ 09:35:27 #18
94676 Garisson72
weten is weten dat je nix weet
pi_56831307
quote:
Op dinsdag 19 februari 2008 08:40 schreef Den_Haag het volgende:
Was een kleine steek naar MLI. Ze had de laatste post maar ze maaktte geen nieuw topic.
dat was me duidelijk, ik doelde meer op de wonderlijke zinsconstructie.
quote:
Op dinsdag 19 februari 2008 09:25 schreef Scorpie het volgende:
Mogen hier ook bezette mensen komen?
tuurlijk, wij Singles kunnen het ons niet permitteren daar moeilijk over te doen.
Breasts! helping men to avoid eye contact since 1865.
pi_56831629
quote:
Op dinsdag 19 februari 2008 09:35 schreef Garisson72 het volgende:

[..]

dat was me duidelijk, ik doelde meer op de wonderlijke zinsconstructie.
[..]
Ik denk dat er iets had moeten staan in de trand van "Waar MLI te ver in de wolken is om een nieuw topic te openen" ofzo, maar dit bekt niet lekker en zal waarschijnlijk ook wel weer eens te lang zijn
Never regret anything, beacuse one time it was exaclty what you wanted.
Op donderdag 29 mei 2014 01:52 schreef Tamashii het volgende:
Aan Ado vraagt iedereen toestemmming
pi_56831650
quote:
Op dinsdag 19 februari 2008 09:35 schreef Garisson72 het volgende:
tuurlijk, wij Singles kunnen het ons niet permitteren daar moeilijk over te doen.
Ach, wij bezette mensen hebben het ook niet altijd makkelijk in een relatie hoor...
  dinsdag 19 februari 2008 @ 10:13:20 #21
94676 Garisson72
weten is weten dat je nix weet
pi_56831862
nou komop dan met je ellende en sores, Scorpie!
Opdat wij Singles weer even zien dat die vurig gewenste relatie dus niet perse De Hemel is.
Breasts! helping men to avoid eye contact since 1865.
pi_56832790
quote:
Op dinsdag 19 februari 2008 09:58 schreef Adolecens het volgende:

[..]

Ik denk dat er iets had moeten staan in de trand van "Waar MLI te ver in de wolken is om een nieuw topic te openen" ofzo, maar dit bekt niet lekker en zal waarschijnlijk ook wel weer eens te lang zijn
U gaat door voor de koelkast
pi_56833186
quote:
Op dinsdag 19 februari 2008 08:40 schreef Den_Haag het volgende:
@thaleia, speciaal vrijwilligerswerk gaan doen om mannen te ontmoeten?
Nee, ander vrijwilligerswerk om eens wat meer mensen te ontmoeten van mijn eigen leeftijd. Net als wat MLI zei: zoek een andere kroeg. Naar de kroeg ga je toch wel, en dan is het leuker om niet alleen maar steeds de plaatselijke bejaardensoos te nemen.

Als het maar om 1 ding gaat is een datingsite effectiever.
pi_56833293
quote:
Op dinsdag 19 februari 2008 10:13 schreef Garisson72 het volgende:
nou komop dan met je ellende en sores, Scorpie!
Opdat wij Singles weer even zien dat die vurig gewenste relatie dus niet perse De Hemel is.
Wat dacht je van verminderde sexdrive bij partner, waardoor jezelf een beetje verdrietig en onzeker wordt?
pi_56833318
Klote. Daar is een topic over, heb je dat al ontdekt? Staan misschien nog wel goeie tips in.
pi_56833499
quote:
Op dinsdag 19 februari 2008 11:27 schreef thaleia het volgende:

[..]

Nee, ander vrijwilligerswerk om eens wat meer mensen te ontmoeten van mijn eigen leeftijd. Net als wat MLI zei: zoek een andere kroeg. Naar de kroeg ga je toch wel, en dan is het leuker om niet alleen maar steeds de plaatselijke bejaardensoos te nemen.

Als het maar om 1 ding gaat is een datingsite effectiever.
Oh, oke
  dinsdag 19 februari 2008 @ 12:19:40 #27
94676 Garisson72
weten is weten dat je nix weet
pi_56834139
quote:
Op dinsdag 19 februari 2008 11:34 schreef Scorpie het volgende:

Wat dacht je van verminderde sexdrive bij partner, waardoor jezelf een beetje verdrietig en onzeker wordt?
Suxx. Dat dacht ik ervan.
Weet je ook waar het aan ligt? Uitzicht op eindigheid aan deze beproeving, dus?
Breasts! helping men to avoid eye contact since 1865.
pi_56834942
quote:
Op dinsdag 19 februari 2008 11:07 schreef Den_Haag het volgende:

[..]

U gaat door voor de koelkast
Wel een Amerikaanse dubbeldeurs dan hè!!
Never regret anything, beacuse one time it was exaclty what you wanted.
Op donderdag 29 mei 2014 01:52 schreef Tamashii het volgende:
Aan Ado vraagt iedereen toestemmming
pi_56835361
quote:
Op dinsdag 19 februari 2008 12:19 schreef Garisson72 het volgende:

[..]

Suxx. Dat dacht ik ervan.
Weet je ook waar het aan ligt? Uitzicht op eindigheid aan deze beproeving, dus?
Not really. Tis al 2 jaar naadje. Heb het al vaker besproken. Ze gaat nu een andere pil nemen (2 jaar geleden overgestapt naar andere pil namelijk....) op mijn initiatief. Zelf vond ze het eigenlijk wel best zo....dat deed nog wel het meeste pijn.

Ik ken de reeks, ik lurk er, maar mensen die mij kennen op FOK hoeven niet de volledige waarheid te weten
  dinsdag 19 februari 2008 @ 13:42:31 #30
94676 Garisson72
weten is weten dat je nix weet
pi_56835981
Pijn hebben in een relatie...
En wat beweegt je nu om je toevlucht te zoeken tot de Singles-reeks dan?
Breasts! helping men to avoid eye contact since 1865.
pi_56839127
quote:
Op maandag 18 februari 2008 23:05 schreef thaleia het volgende:
Dan vind ik het wonderbaarlijk dat het woord relatie uberhaupt al ter sprake is gekomen. Maar het schept wel duidelijkheid, ja, om het daar direct over te hebben, dat moet ik jullie nageven
En ik heb het woord niet eens in de mond genomen Hij begon er zelf over, ik waardeer echt zijn eerlijkheid
quote:
Op dinsdag 19 februari 2008 00:46 schreef thaleia het volgende:
Ik heb vanavond zo'n prachtig cliche anderhalf uur durend vrouw-tot-vrouw telefoongesprek gehad o.a. over wat ik in het vorige topic postte, dat ik wel weer eens een keer iets serieuzers zou willen met iemand en we kwamen inderdaad tot de briljante conclusie dat mijn huidige wereldje van piepjonge scharrelaars daarvoor misschien niet helemaal het ideale is .
Ow, heerlijke gesprekken zijn dat Van die gesprekken waarvan je nog uren, zo niet dagen kunt nagenieten

Waar ik zelf achter ben gekomen, is dat je veel prettiger iets kunt ontwikkelen, als je maar niet zozeer het doel hebt om iets te bemachtigen. Ken mezelf ook goed genoeg dat als ik dat ruik bij een ander, hem/haar te ontwijken. Als ik merk dat die ander me leuk vindt en me compleet mijn eigen beslissing laat nemen, ga ik die ander pas met andere ogen bekijken. Is weer zo'n open deur.. I know, maar hey, die hebben we ook nodig
You're never fully dressed until you wear a smile
pi_56839339
quote:
Op dinsdag 19 februari 2008 11:34 schreef Scorpie het volgende:
Wat dacht je van verminderde sexdrive bij partner, waardoor jezelf een beetje verdrietig en onzeker wordt?
Daar kan ik me wel iets bij voorstellen.
quote:
Op dinsdag 19 februari 2008 13:17 schreef Scorpie het volgende:
Not really. Tis al 2 jaar naadje. Heb het al vaker besproken. Ze gaat nu een andere pil nemen (2 jaar geleden overgestapt naar andere pil namelijk....) op mijn initiatief. Zelf vond ze het eigenlijk wel best zo....dat deed nog wel het meeste pijn.
Heb je haar kenbaar gemaakt wat er werkelijk in je omgaat? Dat is het eerste wat me te binnen schiet als ik zo je post lees. Niemand wil toch dat zijn/haar partner zich niet happy voelt of verdrietig..? Het komt in ieder geval op mij over alsof er geen ruimte is gecreerd voor jouw behoeften en hoe jij hier in staat. Heb je het idee dat ze je begrijpt?
You're never fully dressed until you wear a smile
  dinsdag 19 februari 2008 @ 16:36:37 #33
94676 Garisson72
weten is weten dat je nix weet
pi_56839401
Je bedoelt dat je op een prettigere manier tot een gevoelsconclusie kan komen als je niet wordt gehaast of gepushed door iemand, of zelfs door diegene waar de kwestie om draait?
(het is niet zo duidelijk als we meestal van je gewend zijn MNR )
Breasts! helping men to avoid eye contact since 1865.
pi_56839507
quote:
Op dinsdag 19 februari 2008 16:36 schreef Garisson72 het volgende:
Je bedoelt dat je op een prettigere manier tot een gevoelsconclusie kan komen als je niet wordt gehaast of gepushed door iemand, of zelfs door diegene waar de kwestie om draait?
(het is niet zo duidelijk als we meestal van je gewend zijn MNR )
Haha, haai schat

Ja, dat kan kloppen. Ben net begonnen met mijn baan, slaap veel te weinig en ben een beetje gestressed, dus het kan kloppen. Mijn hoofd zit een beetje vol, dus is lastiger om gevoelens te verwoorden atm. Wat je zegt komt idd overeen met de strekking die ik wil geven. Je mag natuurlijk altijd om duidelijkheid vragen
You're never fully dressed until you wear a smile
  dinsdag 19 februari 2008 @ 16:53:13 #35
94676 Garisson72
weten is weten dat je nix weet
pi_56839714
ow! how's that workin' out for ya?

Ik verifieerde alleen maar he, ik wist natuurlijk heus wel dat je dit bedoelde.
Breasts! helping men to avoid eye contact since 1865.
pi_56839986
quote:
Op dinsdag 19 februari 2008 16:53 schreef Garisson72 het volgende:
ow! how's that workin' out for ya?

Ik verifieerde alleen maar he, ik wist natuurlijk heus wel dat je dit bedoelde.
Fobo je wel ff, off-topic and sorts.
You're never fully dressed until you wear a smile
pi_56854319
Wat is het rustig.
pi_56856120
tvp. nog steeds single.
Tap tap tap
pi_56857261
Na weer een paar keer afgeserveerd te zijn met "je bent te lief voor me" is het een verademing als iemand wel weer oprecht geinteresseerd lijkt te zijn in meer dan alleen vriendschap. Het is nog niet helemaal duidelijk of we er wat mee gaan doen, maar mijn ego kon het gevoel van gewild zijn wel weer even gebruiken (en blijkbaar is het goed genoeg in mijn uitstraling te merken dat ik sindsdien ook weer meer aanspraak heb ).
"If you are depressed you shouldn't be in C major!" - Rick Beato
pi_56859273
Ik zat vandaag bij een vriend van me (waar ik vroeger een crush op heb gehad, aantal jaar geleden, en toen ook een keer mee heb gezoend, maar verder was het toch niets, waren beide beetje jong enzo) die net een maand terug is van een half jaar buitenland. Er hangt altijd al zo'n typische sfeer als ik hem spreek/zie. Zo van dat je weet dat er iets is tussen ons, een klik ofzo. Kan het niet uitleggen. De avond voor hij wegging probeerde hij me te zoenen. Heb het niet gedaan omdat hij half jaar wegging. Als hij terug was, dacht ik, was ik wel geinteresseerd in om te kijken of er het misschien iets meer zou kunnen worden. Maar toen sprak ik hem toen hij net terug was en zei hij dat hij een vriendin had . Die hij al kende toen hij wegging, maar nu pas iets was. Maarja, was wel leuk om hem weer eens te spreken. Heb eigenlijk niet eens gevraagd hoe het met zijn vriendin was.

Zo, dat was mijn spannende avontuur voor vandaag om het topic weer wat leven te geven. Mijn eigen liefdesleven is even op stilstand.
pi_56860603
tegan

Ik weet nog steeds niet van wie het valentijnskaartje is
  woensdag 20 februari 2008 @ 15:19:02 #42
11923 I.R.Baboon
Schaterlachend langs ravijnen.
pi_56861269
quote:
Op dinsdag 19 februari 2008 00:46 schreef thaleia het volgende:
Ik heb vanavond zo'n prachtig cliche anderhalf uur durend vrouw-tot-vrouw telefoongesprek gehad o.a. over wat ik in het vorige topic postte, dat ik wel weer eens een keer iets serieuzers zou willen met iemand en we kwamen inderdaad tot de briljante conclusie dat mijn huidige wereldje van piepjonge scharrelaars daarvoor misschien niet helemaal het ideale is .

Ik weet dus wat me te doen staat En oh toeval, bij het vrijwilligerswerk van een vriend van me zoeken ze nog nieuwe mensen, daar zijn ze allemaal wel wat ouder, en voor zover ik het kan inschatten nog prima lui ook. En dan nog even ophouden met die eeuwige afstandelijke "ik ben wel lollig gezelschap maar voor meer dan dat heb ik niemand nodig"-houding en dan lijken me er wel wat patronen doorbroken te kunnen gaan worden. Mag even duren, heeft geen haast, uberhaupt al het niet meer geheel en al blijven hangen in de vertrouwde comfort zone is al heel wat
Wat een enge plannen. Ik mag hopen dat je er vandaag weer helemaal vanaf bent.
Het gaat slecht, verder gaat het goed.
pi_56863835
Update: afgewezen. Zat er natuurlijk dik in, maar ben alsnog blij dat ik antwoord heb gezocht. Voor de volgende keer: beter het ijzer smeden wanneer het heet is.
You're never fully dressed until you wear a smile
  woensdag 20 februari 2008 @ 17:58:44 #44
94676 Garisson72
weten is weten dat je nix weet
pi_56865216
tja da's ff zuur MNR, maar zoals je zegt: nu heb je tenminste duidelijkheid. En binnen no time kun je dan weer gewoon lekker verder!
Breasts! helping men to avoid eye contact since 1865.
pi_56865522
Er hangt een 'zoekende' sfeer in dit topic de laatste tijd zeg.

En MNR, jammer. Maar jeweets, de oceaan is groot!
  woensdag 20 februari 2008 @ 18:16:44 #46
94676 Garisson72
weten is weten dat je nix weet
pi_56865546
ach Dawg, da's nog altijd beter dan de 'wanhopige' sfeer die er ook weleens heeft gehangen.
Breasts! helping men to avoid eye contact since 1865.
pi_56865612
quote:
Op woensdag 20 februari 2008 18:15 schreef dawg het volgende:
Er hangt een 'zoekende' sfeer in dit topic de laatste tijd zeg.

En MNR, jammer. Maar jeweets, de oceaan is groot!
Nou, een meet dan maar?


Wat mij opvalt is dat een aantal mensen pretendeert er helemaalk niet mee bezig te zijn en het wel best te vinden, maar ondertussen blijkt uit alle posts dat diegene er toch wel heel erg mee bezig is. Dat geeft niet, maar roep dan ook niet om het hardst dat je er niet mee bezig bent.

En er wordt wel heeeeeel veel geanalyseerd in dit topic.
pi_56865651
quote:
Op woensdag 20 februari 2008 18:16 schreef Garisson72 het volgende:
ach Dawg, da's nog altijd beter dan de 'wanhopige' sfeer die er ook weleens heeft gehangen.
Dat is hetzelfde. Vind ik dan.
pi_56865702
quote:
Op woensdag 20 februari 2008 18:21 schreef dawg het volgende:

[..]

Dat is hetzelfde. Vind ik dan.
Je hebt blijkbaar gradaties van wanhopig. Er zit mijlen verschil tussen "ik ben nog op zoek" en "laat maar, er is toch niemand in mij geinteresseerd". Meestal. De categorie "ik ben nog op zoek (maar stiekem weet ik dat er toch niemand aan mijn eisen voldoet)" zit er mooi tussenin .
"If you are depressed you shouldn't be in C major!" - Rick Beato
pi_56865909
quote:
Op woensdag 20 februari 2008 18:24 schreef Litpho het volgende:

[..]

Je hebt blijkbaar gradaties van wanhopig. Er zit mijlen verschil tussen "ik ben nog op zoek" en "laat maar, er is toch niemand in mij geinteresseerd". Meestal. De categorie "ik ben nog op zoek (maar stiekem weet ik dat er toch niemand aan mijn eisen voldoet)" zit er mooi tussenin .
'Ik ben nog op zoek' impliceert -vind ik- dat je liever niet alleen bent. Aangezien zoeken vaak averechts werkt, word je wanhopiger naarmate er meer tijd verstrijkt. Of zoeken zorgt dat je in de boordeling van een potentiele partner vertekeningen in die beoordeling hanteert, onbewust, omdat je graag een relatie wilt zodat je niet alleen bent.

Beide gevallen zijn niet bevorderlijk voor iemand. En niet aantrekkelijk.
  woensdag 20 februari 2008 @ 18:34:20 #51
94676 Garisson72
weten is weten dat je nix weet
pi_56865932
quote:
Op woensdag 20 februari 2008 18:21 schreef dawg het volgende:

Dat is hetzelfde. Vind ik dan.
ja dat is wel verdedigbaar, ik doelde eigenlijk een beetje op de negatieve toon die 'wanhoop' in zich heeft en het wat positievere van 'zoeken', want je zoekt toch als je iig gelooft dat er wat te vinden valt. Nou weet ik even niet zeker of ik wel vind dat er nu een enorm pósitieve toon hangt hier, maar zo heul wanhopig vind ik het nou ook weer niet.
Breasts! helping men to avoid eye contact since 1865.
pi_56866028
quote:
Op woensdag 20 februari 2008 18:34 schreef Garisson72 het volgende:

[..]

ja dat is wel verdedigbaar, ik doelde eigenlijk een beetje op de negatieve toon die 'wanhoop' in zich heeft en het wat positievere van 'zoeken', want je zoekt toch als je iig gelooft dat er wat te vinden valt. Nou weet ik even niet zeker of ik wel vind dat er nu een enorm pósitieve toon hangt hier, maar zo heul wanhopig vind ik het nou ook weer niet.
In dit topic vind ik een sfeer heersen die heel erg sterk lijkt op 'niet alleen kunnen zijn'. En dat vind ik erg afstotelijk werken bij iemand. En dus ook bij dit topic.

Maar okay, zo heel erg wanhopig is het nu ook weer niet, al is dat moeilijk te bepalen vanachter je schermpje.
pi_56866042
quote:
Op woensdag 20 februari 2008 18:33 schreef dawg het volgende:

[..]

'Ik ben nog op zoek' impliceert -vind ik- dat je liever niet alleen bent.
Mjah. Ik heb het "ik hou mijn ogen open en zie wel wat er op mijn pad komt" ook wel weer even genoeg gehoord .
"If you are depressed you shouldn't be in C major!" - Rick Beato
  woensdag 20 februari 2008 @ 18:42:47 #54
94676 Garisson72
weten is weten dat je nix weet
pi_56866160
quote:
Op woensdag 20 februari 2008 18:24 schreef Litpho het volgende:

Je hebt blijkbaar gradaties van wanhopig. Er zit mijlen verschil tussen "ik ben nog op zoek" en "laat maar, er is toch niemand in mij geinteresseerd". Meestal. De categorie "ik ben nog op zoek (maar stiekem weet ik dat er toch niemand aan mijn eisen voldoet)" zit er mooi tussenin .
en is dat jouw categorie, die je daar als laatste noemt? want dat vind ik nou ook niet direct een heel positieve houding, en er spreekt volgens mij iets van zelfbescherming uit.

RealZeus: Mijn marital status houdt me al tijden lang niet écht heel erg meer bezig, in die zin dat ik dat als een gemis of een leegte ervaar die nodig gevuld moet worden, maar ik hou weldegelijk de markt met een schuin oog in de gaten. Voor mijn gevoel is dat een normale, gezonde houding.
Breasts! helping men to avoid eye contact since 1865.
pi_56866175
quote:
Op woensdag 20 februari 2008 18:38 schreef Litpho het volgende:

[..]

Mjah. Ik heb het "ik hou mijn ogen open en zie wel wat er op mijn pad komt" ook wel weer even genoeg gehoord .
Ja, figures. Getuige een van je eerdere posts van vandaag in dit topic.
pi_56866268
quote:
Op woensdag 20 februari 2008 18:42 schreef Garisson72 het volgende:

[..]


RealZeus: Mijn marital status houdt me al tijden lang niet écht heel erg meer bezig, in die zin dat ik dat als een gemis of een leegte ervaar die nodig gevuld moet worden, maar ik hou weldegelijk de markt met een schuin oog in de gaten. Voor mijn gevoel is dat een normale, gezonde houding.
Ik zei ook niet dat iedereen dat hier deed, ik zei dat een aantal mensen dat doet.
  woensdag 20 februari 2008 @ 18:48:40 #57
94676 Garisson72
weten is weten dat je nix weet
pi_56866309
da's dan mooi, want dat zei ik ook niet.
Breasts! helping men to avoid eye contact since 1865.
pi_56866431
quote:
Op woensdag 20 februari 2008 18:42 schreef Garisson72 het volgende:

[..]

en is dat jouw categorie, die je daar als laatste noemt? want dat vind ik nou ook niet direct een heel positieve houding, en er spreekt volgens mij iets van zelfbescherming uit.
Nee. En dat is verreweg geen positieve houding . Ik zit in de "ik zou het wel leuk vinden, ik leer nieuwe mensen kennen en we zien wel"-categorie. Ook niet helemaal gespeend van zelfbescherming, dat niet.
"If you are depressed you shouldn't be in C major!" - Rick Beato
pi_56866450
quote:
Op woensdag 20 februari 2008 18:43 schreef dawg het volgende:

[..]

Ja, figures. Getuige een van je eerdere posts van vandaag in dit topic.
Post ik ook eens iets positiefs in dit topic . Ik ga wel weer lurken.
"If you are depressed you shouldn't be in C major!" - Rick Beato
  woensdag 20 februari 2008 @ 19:00:22 #60
94676 Garisson72
weten is weten dat je nix weet
pi_56866651
neenee, nog niet in de Lurk-modus.
je moet nog ff uitleggen wat nou exact het verschil is tussen
quote:
Op woensdag 20 februari 2008 18:38 schreef Litpho het volgende:
"ik hou mijn ogen open en zie wel wat er op mijn pad komt"
waar je genoeg van had gehoord, en
quote:
Op woensdag 20 februari 2008 18:52 schreef Litpho het volgende:
"ik zou het wel leuk vinden, ik leer nieuwe mensen kennen en we zien wel"
zoals je jezelf nu typeert. Want ik bespeur wel wat overlap.
Breasts! helping men to avoid eye contact since 1865.
pi_56866741
quote:
Op woensdag 20 februari 2008 19:00 schreef Garisson72 het volgende:
Want ik bespeur wel wat overlap.
Ik ook. Maar ik ben de uitdrukking moe .
"If you are depressed you shouldn't be in C major!" - Rick Beato
  woensdag 20 februari 2008 @ 19:23:18 #62
88139 JoeyT
Ecoutez.. We komen hard...
pi_56867236
quote:
Op woensdag 20 februari 2008 18:15 schreef dawg het volgende:
Er hangt een 'wanhopige' sfeer in dit topic de laatste tijd zeg.
"Meisje kijk me aan en laat je tranen lopen.
Oog in oog met genialiteit sta je.
Hier had je toch niet op durven hopen.
Je gaat met Joey mee, want deze jongen komt zo hard."
pi_56867849
tvp, nog steeds single
pi_56869691
Ik vind dat hier altijd al een zoekende sfeer heeft gehangen en voor mijn gevoel was dat een tijdje terug juist veel erger dan nu. Kan ook zijn dat alleen ik dat zo ervaar omdat ik tegenwoordig geen PM's meer krijg en geen foto meer in het fotoboek heb staan.
pi_56870233
'Ik ben nog op zoek want ik heb geen zin om als eenzaam oud wijf te eindigen'.
Tap tap tap
  woensdag 20 februari 2008 @ 21:33:29 #66
11923 I.R.Baboon
Schaterlachend langs ravijnen.
pi_56870654
Wat is er trouwens mis met een zoekende sfeer? Het is toch perfect als je een soort zelfhulpgroep wordt die elkaar uit de problemen helpt.
Het gaat slecht, verder gaat het goed.
pi_56871378
quote:
Op woensdag 20 februari 2008 21:33 schreef I.R.Baboon het volgende:
Wat is er trouwens mis met een zoekende sfeer? Het is toch perfect als je een soort zelfhulpgroep wordt die elkaar uit de problemen helpt.
blijkbaar is het als single niet cool om toe te geven dat je liever een relatie hebt

zelf ben ik ervan overtuigd dat als je niets zoekt, je ook niets zal vinden... waarmee ik niet wil zeggen dat je 24/7 achter alle dames of heren moet lopen.
PETITLAPIN2 is mama van een TWEE schattig dochtertjes: Amélie en Marie
pi_56871757
Ik zat helemaal niet in de wolken . Maar vanavond een feestje dus wie weet morgen wel.
pi_56871900
Ja, lekker zwartwit: of je bent een wanhopige loser, of je bent een happy single...

Soms ben ik blij dat ik single ben, soms beklaag ik het me: that's life. Maar ik ga echt geen kamp kiezen hoor. Ik wil heus toegeven dat ik graag een vriendin wil. Als ik een kans krijg om iemand leuk te ontmoeten, doe ik dat natuurlijk. Maar ik ga niet speciaal naar plaatsen omdat daar leuke meiden zouden zijn. Zo doen de meeste singles het toch
pi_56871970
ik weet niet wat ik mis, maar tijdens het uitgaan wordt wel alles gekeurd.
Tap tap tap
  woensdag 20 februari 2008 @ 22:32:11 #71
88139 JoeyT
Ecoutez.. We komen hard...
pi_56872491
quote:
Op woensdag 20 februari 2008 22:14 schreef CherryLips het volgende:
ik weet niet wat ik mis, maar tijdens het uitgaan wordt wel alles gekeurd.
Jij keurt toch ook? Maja niets mis met zoeken natuurlijk.

Snap alleen niet zo dat de mannen zo graag een vriendin willen. Is het niet meer sex dat je zoekt?
"Meisje kijk me aan en laat je tranen lopen.
Oog in oog met genialiteit sta je.
Hier had je toch niet op durven hopen.
Je gaat met Joey mee, want deze jongen komt zo hard."
pi_56872777
quote:
Op woensdag 20 februari 2008 22:32 schreef JoeyT het volgende:

[..]

Jij keurt toch ook? Maja niets mis met zoeken natuurlijk.

Snap alleen niet zo dat de mannen zo graag een vriendin willen. Is het niet meer sex dat je zoekt?
ik bedoelde eigenlijk ook meer dat ik alles keur wat langsloop . en dan al een bepaalde blik hebben die alleen m'n vriendinnen begrijpen, of zachtjes 'purrrr' zeggen of doen alsof je van je stoel glijdt.
ik blijf een bakvisje hoor .
Tap tap tap
  woensdag 20 februari 2008 @ 22:46:05 #73
88139 JoeyT
Ecoutez.. We komen hard...
pi_56872955
quote:
Op woensdag 20 februari 2008 22:40 schreef CherryLips het volgende:

[..]

ik bedoelde eigenlijk ook meer dat ik alles keur wat langsloop . en dan al een bepaalde blik hebben die alleen m'n vriendinnen begrijpen, of zachtjes 'purrrr' zeggen of doen alsof je van je stoel glijdt.
ik blijf een bakvisje hoor .
Misschien een idee om gewoon eens met zo'n jongen mee te gaan?
"Meisje kijk me aan en laat je tranen lopen.
Oog in oog met genialiteit sta je.
Hier had je toch niet op durven hopen.
Je gaat met Joey mee, want deze jongen komt zo hard."
pi_56872992
quote:
Op woensdag 20 februari 2008 22:46 schreef JoeyT het volgende:

[..]

Misschien een idee om gewoon eens met zo'n jongen mee te gaan?
de stille seintjes dat ik hem goedkeur worden telkens minder stil, maar ze zien mij nooit staan .
Tap tap tap
  woensdag 20 februari 2008 @ 22:50:59 #75
88139 JoeyT
Ecoutez.. We komen hard...
pi_56873163
quote:
Op woensdag 20 februari 2008 22:46 schreef CherryLips het volgende:

[..]

de stille seintjes dat ik hem goedkeur worden telkens minder stil, maar ze zien mij nooit staan .
Gewoon erop afstappen... Jongens zijn meestal niet zo moeilijk hoor... Het zijn geen vrouwen
"Meisje kijk me aan en laat je tranen lopen.
Oog in oog met genialiteit sta je.
Hier had je toch niet op durven hopen.
Je gaat met Joey mee, want deze jongen komt zo hard."
pi_56873366
quote:
Op woensdag 20 februari 2008 22:50 schreef JoeyT het volgende:

[..]

Gewoon erop afstappen... Jongens zijn meestal niet zo moeilijk hoor... Het zijn geen vrouwen
vrouwen zijn best erg ja, ik sta soms van mezelf te kijken .
Tap tap tap
pi_56875376
Vrouwen zijn nog erger dan de kerels
Het komt altijd van 2 kanten. En het meestal hun voorstel dat ik niet thuis slaap

En ik zoek plezier. Dat kan in een relatie maar ook niet
  donderdag 21 februari 2008 @ 07:48:31 #78
195834 kaasplankje
Nu met maar 8% vet!
pi_56877402
quote:
Op woensdag 20 februari 2008 21:56 schreef petitlapin2 het volgende:

[..]

blijkbaar is het als single niet cool om toe te geven dat je liever een relatie hebt

zelf ben ik ervan overtuigd dat als je niets zoekt, je ook niets zal vinden... waarmee ik niet wil zeggen dat je 24/7 achter alle dames of heren moet lopen.
Nee hoor, ik ben laatst tegen iemand aangewaaid terwijl ik helemaal ni op zoek was. Als je single bent en je bent "op zoek" geef je eigenlijk al te kennen dat je niet tevreden bent met de situatie. Je kunt het beter nemen zoals het is (cliché weet ik) en gewoon lol gaan maken..

Ik zelf weet al 2 weken eigenlijk niet wat mijn huidige lovestatus precies is..
pi_56880187
TVP. Eeuwig vrijgezel checks in.
pi_56889005
quote:
Op woensdag 20 februari 2008 17:58 schreef Garisson72 het volgende:
tja da's ff zuur MNR, maar zoals je zegt: nu heb je tenminste duidelijkheid. En binnen no time kun je dan weer gewoon lekker verder!
Het zuurgehalte valt eigenlijk wel mee en nu ben ik heel blij dat hij aan de andere kant van NL woont. Kost me veel minder energie en word ik niet geconfronteerd met wat er wel speelde, maar niet wordt vervolgd. Is in ieder geval een hele last van mijn schouders gevallen nu hij heeft gezegd dat hij het hetzelfde heeft beleefd als ik. But thanks
quote:
Op woensdag 20 februari 2008 18:15 schreef dawg het volgende:
En MNR, jammer. Maar jeweets, de oceaan is groot!
Like I give one f*ck about the ocean. Vond hem leuk.
Je bedoelt het niet verkeerd, maar die oceaan komt voor mij later wel weer
You're never fully dressed until you wear a smile
pi_56889052
Sfeer: ik stoor me eigenlijk niet zo aan de sfeer in dit topic. Als de een wat meer behoefte heeft aan warmte, affectie (dus liever niet alleen is) ipv een relatie, prima. Het maakt mij niets uit.

Kan me voorstellen dat mensen zich eraan ergeren, maar lijkt me dan eerder vraag waarom meer voor de hand liggen.
You're never fully dressed until you wear a smile
  donderdag 21 februari 2008 @ 22:53:08 #82
137676 TommyGun
Stik er maar in!
pi_56895862
In deel #44 postte ik dit;

[Singles] #44 Nieuwe ronde, nieuwe kansen

Vervolgens opmerkelijk genoeg begin dit jaar 'n meisje ontmoet via 'n maat. Klikte goed, echt goed, te goed misschien. Enkele weken later ontmoet, klikte helemaal super, en echt de fijnste tijd van m'n leven gehad. Zij ook, niet alleen ik. Helaas woont ze redelijk ver weg, dus duurde weken voordat ontmoeting #2 kwam, en toen ging het mis... (afgelopen weekend), de sfeer was niet lekker, zij was wat afstandelijk, ik was te gesloten.. en zodoende hebben we de dagen daarop veel gechat over ons en de situatie, met als conclusie; zij wil erover nadenken, en ik moet mezelf weer wat meer op 't rechte pad krijgen (qua gedachten) en nadenken over hoe ik ben en dien te veranderen.

Om het kort te houden; met veel dingen had ze gewoon gelijk; laat ik eerlijk zijn. Over mijn negativiteit, geslotenheid, van die dingen. Heb haar daarmee teveel lastig gevallen. Ik heb er flink over nagedacht, haar alles zo goed mogelijk proberen uit te leggen in een mailtje... niks wanhopigs, gewoon netjes, duidelijk, ook aangegeven dat ik eraan werk (niet alleen vanwege haar maar ook omdat ik het zelf echt wil) en dan net na het versturen krijg je een smsje dat ze iemand anders leuk vind van 'n feestje waar ze is...

Erg leuk, had dat niet op een andere manier gekund? Vreemd genoeg ben ik niet echt verbaasd, verdrietig of wat dan ook. Ik had me er al op voorbereid tijdens het chatten de afgelopen dagen... ik had al 'n gevoel dat ze ermee wou stoppen enzo, maar ik had ook nog wel wat hoop. Nu weet ik tenminste waar ik aan toe ben. Maar ik dacht dat ik veel wist en de keer hiervoor veel geleerd had, maar blijkbaar was dat maar 'n beetje. Nu leer ik weer 'n hoop bij, echt een hoop, en dat is dan wel weer goed voor zowel mezelf als een volgende keer en een volgende vriendin. De fijne tijden zal ik nooit vergeten, en dit was de eerste keer voor me dat er iets serieus in zat, dus sowieso vooruitgang geboekt.

Kortom; ik ben weer single...

[ Bericht 1% gewijzigd door TommyGun op 21-02-2008 23:28:42 ]
  donderdag 21 februari 2008 @ 23:33:40 #83
11102 knep
Mountainfreak
pi_56896771
Ook nog steeds single!
pi_56896829
quote:
Op donderdag 21 februari 2008 22:53 schreef TommyGun het volgende:
Om het kort te houden; met veel dingen had ze gewoon gelijk; laat ik eerlijk zijn. Over mijn negativiteit, geslotenheid, van die dingen. Heb haar daarmee teveel lastig gevallen. Ik heb er flink over nagedacht, haar alles zo goed mogelijk proberen uit te leggen in een mailtje... niks wanhopigs, gewoon netjes, duidelijk, ook aangegeven dat ik eraan werk (niet alleen vanwege haar maar ook omdat ik het zelf echt wil) en dan net na het versturen krijg je een smsje dat ze iemand anders leuk vind van 'n feestje waar ze is...
Zucht, leef met je mee. Heerlijk is het om zo weer eens in je reet geneukt te worden. Maar goed, scherp negatief doen over jezelf (en zij over jou) is niet echt goed. Dan beschouwen vrouwen je gewoon als een gevalletje teveel gezeik, terwijl die jonge, gladde Adonis wel z'n woordje klaar heeft op een feestje.

[ Bericht 10% gewijzigd door #ANONIEM op 21-02-2008 23:38:51 ]
  donderdag 21 februari 2008 @ 23:41:39 #85
137676 TommyGun
Stik er maar in!
pi_56896930
quote:
Op donderdag 21 februari 2008 23:36 schreef Friek_ het volgende:

[..]

Zucht, leef met je mee. Heerlijk is het om zo weer eens in je reet geneukt te worden. Maar goed, scherp negatief doen over jezelf (en zij over jou) is niet echt goed. Dan beschouwen vrouwen je gewoon als een gevalletje teveel gezeik, terwijl die jonge, gladde Adonis wel z'n woordje klaar heeft op een feestje.
Dank voor je medeleven

En idd, je hebt zeer zeker gelijk wat betreft dat zeiken en die gladde Adonis. Daar heb ik ook 'n mooie quote voor;

"The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts."
pi_56897070
quote:
Op donderdag 21 februari 2008 23:41 schreef TommyGun het volgende:
En idd, je hebt zeer zeker gelijk wat betreft dat zeiken en die gladde Adonis. Daar heb ik ook 'n mooie quote voor;

"The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts."
Hoe precies moet ik dat citaat anders dan verbitterd interpreteren? .
"If you are depressed you shouldn't be in C major!" - Rick Beato
pi_56897084
quote:
Op donderdag 21 februari 2008 23:41 schreef TommyGun het volgende:
"The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts."
Das een mooie!

Wel boeiend: als je veel klaagt over jezelf ben je eigenlijk zelfzeker
  donderdag 21 februari 2008 @ 23:56:05 #88
137676 TommyGun
Stik er maar in!
pi_56897154
quote:
Op donderdag 21 februari 2008 23:50 schreef katerwater het volgende:

[..]

Wel boeiend: als je veel klaagt over jezelf ben je eigenlijk zelfzeker
Oh yeh, de logica is ver te zoeken nowadays
pi_56904860
Ik ben weer terug op volle sterkte, vrijwel volledig vervallen in mijn oude gedrag. 40 days, 40 nights zijn redelijk nutteloos geweest, behalve het besef dat ik wel zonder kan (met moeite).

Maar er is ook goed nieuws! Mijn geluksgevoel hangt blijkbaar niet meer af van de mate waarin ik aandacht krijg, ik voel me evengoed kut.

Morgen weer een betere dag, hoop ik. Ik merk in ieder geval dat ik steeds meer dagen heb waarop ik niets liever wil dan een vriendje. Maar probleem daarmee is wel dat ik de standaard zou kunnen verlagen en die valkuil wil ik niet intrappen.
pi_56906508
pi_56912370
En wat gaat iedereen doen dit weekend?

Ik ga naar de kroeg straks, morgen verjaardagfeest van mijn zus en zondag ga ik lekker winkelen in Den Haag/Rotterdam ofzo (is nog niet besloten ).
  vrijdag 22 februari 2008 @ 19:45:27 #92
11923 I.R.Baboon
Schaterlachend langs ravijnen.
pi_56912547
Ik ga proberen niet te veel te drinken.
Het gaat slecht, verder gaat het goed.
  vrijdag 22 februari 2008 @ 20:49:15 #93
94676 Garisson72
weten is weten dat je nix weet
pi_56913989
quote:
Op vrijdag 22 februari 2008 13:43 schreef MLI het volgende:
Maar er is ook goed nieuws! Mijn geluksgevoel hangt blijkbaar niet meer af van de mate waarin ik aandacht krijg, ik voel me evengoed kut.
don't worry sweets, komt allemaal goed.
Breasts! helping men to avoid eye contact since 1865.
pi_56917105
TVP

Ook eeuwig single hier (precies 10 jaar nu), godzijdank anderhalf jaar geleden nog een scharrel voor 1 nacht gehad zodat ik er toch zeker weer 10 jaar tegen kan. Misschien kun je beter gewoon maagd blijven dan ipv weten wat je mist

Afgelopen tijd 3x met een meid gedate (niet gezoend ofzo, maar etentje, filmpje, museumpje). Het klikte wel, maar gewoon als maatjes. Best wel jammer, want ik het begin hoop je natuurlijk op meer, zeker als ze te kennen geeft dat ze je leuk vindt. Maar na de 3e date was het ineens voorbij...het MSN chatten enzo. Als ik niets van me laat horen, dan laat de ander ook niets van zich horen. Al heeft ze laten weten dat ze het nog steeds leuk vindt om 'dingen' te doen.

Maar goed, in ieder geval een stapmaatje erbij. Die hebben immers ook weer vriendinnen
Toch blijft het knagen. Ik mis gewoon 'iets' dat de dames aantrekt. Heb een vlotte babbel, dates zijn altijd gezellig, heb (droge) humor en kan over veel onderwerpen goed meelullen. Maar het zijn denk ik die onderbewuste dingen, een bepaalde twinkel, flirtgedrag dat ik mis. Dan klap ik dicht. Lijkt me ook lastig om te 'trainen'.

Anyway, gelukkig kan ik prima alleen zijn, maar 10 jaar wordt wel erg gortig.
beter een knipoog dan een blauw oog
pi_56917244
quote:
Op vrijdag 22 februari 2008 19:38 schreef Tegan het volgende:
En wat gaat iedereen doen dit weekend?

Ik ga naar de kroeg straks, morgen verjaardagfeest van mijn zus en zondag ga ik lekker winkelen in Den Haag/Rotterdam ofzo (is nog niet besloten ).
kom maar gezellig naar mijn stadje
pi_56923122
quote:
Op vrijdag 22 februari 2008 23:17 schreef Knipoogje het volgende:
Ook eeuwig single hier (precies 10 jaar nu), godzijdank anderhalf jaar geleden nog een scharrel voor 1 nacht gehad zodat ik er toch zeker weer 10 jaar tegen kan. Misschien kun je beter gewoon maagd blijven dan ipv weten wat je mist
ah, mijn mannelijke variant
pi_56924161
Zo, misschien dat dit sommige mensen in dit topic een beetje moed geeft.

Sowieso leuk om te lezen.
pi_56925077
quote:
Op zaterdag 23 februari 2008 13:10 schreef dawg het volgende:
Zo, misschien dat dit sommige mensen in dit topic een beetje moed geeft.

Sowieso leuk om te lezen.
aftershave met feromonen dus

Een soort nieuwe heilige graal. Het is fake, maar dit wordt hoe dan ook commercieel uitgebaat.
pi_56925217
quote:
Op vrijdag 22 februari 2008 23:17 schreef Knipoogje het volgende:
Anyway, gelukkig kan ik prima alleen zijn, maar 10 jaar wordt wel erg gortig.
Ha, ja, dat heb ik ook. Wel ietsje meer gescharreld dan jij maar wel alweer eeuwen single. Vind het wel treurig om te lezen "blijkbaar mis ik 'iets' dat de dames aantrekt". Zou dat nou echt? Ik voor mijzelf vind dat ik helemaal niet iets mis dat de mannen aantrekt, en er zijn altijd wel mannen die dat met me eens zijn...het komt alleen al jaren niet uit op de juiste combi

Collega van me (vrouw, 30, single) verzuchtte laatst in een prachtige oneliner: het is een kwestie van vraag en aanbod, maar er is zoveel aanbod waar ik niet om vraag

Maar serieus, zoek je niet gewoon de verkeerde vrouwen op? Kan toch niet zo zijn dat als jij steeds jezelf bent, dat daar NOOIT iemand op valt? Is het niet soms dat er wel iemand op valt, alleen jij niet op haar?
pi_56925572
Die collega heeft wel gelijk

Kan niet klagen over het aanbod maar het is meestal te lief voor mij. of te weinig energie danwel ambitie.

Maar ik ga lekker naar mijn grote liefde, mijn motor
pi_56926087
quote:
Op zaterdag 23 februari 2008 14:22 schreef thaleia het volgende:

[..]

Ha, ja, dat heb ik ook. Wel ietsje meer gescharreld dan jij maar wel alweer eeuwen single. Vind het wel treurig om te lezen "blijkbaar mis ik 'iets' dat de dames aantrekt". Zou dat nou echt? Ik voor mijzelf vind dat ik helemaal niet iets mis dat de mannen aantrekt, en er zijn altijd wel mannen die dat met me eens zijn...het komt alleen al jaren niet uit op de juiste combi
Tja, het is lastig uit te leggen. Het is iets in ieder geval iets dat ervoor zorgt dat de date in het echt ook voor je valt. Afgelopen jaren toch wel een date of 20 gehad en het was altijd een hele leuke avond. Gezellig, lichte onderwerpen, zware onderwerpen, beetje humor, beetje plagen. Al ben ik blind als een paard om te zien of iemand me echt leuk vindt, ik zie wel degelijk of iemand het gesprek niet meer interesseert of het eigenlijk wel gezien heeft. Maar afscheid was altijd 'joh, leuke date!', meestal na een uur of 3 a 4.
Zit mezelf altijd te pijnigen om uit te vogelen waar het aan ligt en probeer anderen goed te observeren. Als je 34 bent, dan is de dooddoener 'gewoon geduld hebben, er komt wel iemand' ook niet helemaal terecht meer. Dat dacht ik nog wel toen ik 25 was ofzo
quote:
Collega van me (vrouw, 30, single) verzuchtte laatst in een prachtige oneliner: het is een kwestie van vraag en aanbod, maar er is zoveel aanbod waar ik niet om vraag
Daarom moeten vrouwen ook niet zeuren, jullie zijn gewoon te kieskeurig
Schrijf je in op een willekeurige datingsite. Krijg je in notime een reaktie of 1000. Als daar niemand bij zit, dan ben je dus te kieskeurig. Als ik 1000 reakties krijg, nou dan heb ik op zijn minst een date of 50. En dan ook nog dates met dames die op MIJ reageren (lees: leuk vinden). Kat in 't bakkie.
quote:
Maar serieus, zoek je niet gewoon de verkeerde vrouwen op? Kan toch niet zo zijn dat als jij steeds jezelf bent, dat daar NOOIT iemand op valt? Is het niet soms dat er wel iemand op valt, alleen jij niet op haar?
Dat is ongetwijfeld wel een paar keer gebeurd. Je moet immers wel een beetje geluk hebben. Dat je elkaar beiden leuk vindt. Ik zoek meestal vrouwen die een beetje hetzelfde leven hebben. Geen feestbeesten, maar ook geen extreme muurbloempjes. Qua uiterlijk boeit het me niet zo, zolang ze maar niet al te dik of lelijk is, want dat vind ik bijzonder onaantrekkelijk. En mijn maatstaf van lelijk valt reuze mee. Als ik anderen iemand lelijk hoor noemen denk ik 'mwoah, dat valt toch wel mee?'

In ieder geval probeer ik er wat aan te doen. Kringetje vergroten enzo. Nieuwe baan, verhuizen, nieuwe sportvereniging, meer sporten, dates waar geen vonk oversprong wel proberen als kennis aan te houden.

Dus al klink ik wanhopig, ik blijf niet stil in een hoekje zitten klagen. Dat doe ik alleen op Fok
beter een knipoog dan een blauw oog
pi_56926776
Ja, het klinkt wel gefrustreerd, ondanks de smileys.

Als ik jouw verhaal zo lees zou ik het meer buiten de datingsites gaan zoeken. Je hoort ZO veel dat het online goed klikt tussen twee mensen en dan in het echt totaal niet. Dat heeft niets te maken met dat jij 'iets' zou missen waar vrouwen op vallen. En ook niet met dat die vrouwen 'te kieskeurig' zijn. Dat heeft gewoon te maken met het feit dat je in het echt die mensen uitzoekt om mee te daten waarbij er al een vermoeden van een mogelijke klik aanwezig is. Terwijl je bij een datingsite eigenlijk gewoon blind grabbelt, ook al denk je dat je wel op klik selecteert via het profiel en het mailen. Dat maakt dates via datingsites veel meer tot mislukken gedoemd dan dates met mensen die je in het echt hebt leren kennen. Dat zegt niets over jouw aantrekkelijkheid of over de kieskeurigheid van de dames in kwestie.
pi_56927408
quote:
Op zaterdag 23 februari 2008 15:53 schreef thaleia het volgende:
Als ik jouw verhaal zo lees zou ik het meer buiten de datingsites gaan zoeken. Je hoort ZO veel dat het online goed klikt tussen twee mensen en dan in het echt totaal niet. Dat heeft niets te maken met dat jij 'iets' zou missen waar vrouwen op vallen. En ook niet met dat die vrouwen 'te kieskeurig' zijn.
Dat heeft gewoon te maken met het feit dat je in het echt die mensen uitzoekt om mee te daten waarbij er al een vermoeden van een mogelijke klik aanwezig is. Terwijl je bij een datingsite eigenlijk gewoon blind grabbelt, ook al denk je dat je wel op klik selecteert via het profiel en het mailen. Dat maakt dates via datingsites veel meer tot mislukken gedoemd dan dates met mensen die je in het echt hebt leren kennen. Dat zegt niets over jouw aantrekkelijkheid of over de kieskeurigheid van de dames in kwestie.
Het is gewoon een kwestie van geluk hebben dat je iemand tegenkomt waarmee je een relatie kunt krijgen. Vrijgezelle vrouwen die jou leuk vinden in je vriendenkring is een kwestie van geluk. Vrijgezelle vrouwen die jou leuk vinden op de sportvereniging is een kwestie van geluk. Op dit moment heb ik pech. Ze zijn er simpelweg niet, niet op mijn vorige werk, niet in mijn vriendenkring.

Dus om het geluk af te dwingen, dan moet je inderdaad buiten je kringetje gaan zoeken. Ik koos voor datingsites. Vervolgens voor een nieuwe baan, straks voor een nieuwe woonomgeving en bijbehorende sportclub. En dat vind ik voorlopig even wel genoeg. Eerst settelen.
beter een knipoog dan een blauw oog
pi_56928525
quote:
Op zaterdag 23 februari 2008 14:12 schreef katerwater het volgende:

[..]

aftershave met feromonen dus

Een soort nieuwe heilige graal. Het is fake, maar dit wordt hoe dan ook commercieel uitgebaat.
Ik denk niet dat het fake is, maar goed.
Het ging er me meer om dat men zich vaak druk maakt wat te zeggen, terwijl dat eigenlijk van ondergeschikt belang is.
pi_56931330
quote:
Op vrijdag 22 februari 2008 23:24 schreef Den_Haag het volgende:

[..]

kom maar gezellig naar mijn stadje
Het wordt idd The Hague . Tot morgen dan maar!
  Moderator / FOK!Fotograaf zaterdag 23 februari 2008 @ 19:41:40 #106
132619 crew  D_A
Ben jij van die © ?
pi_56931391
Gisteren uit geweest met een berg collega's (leerkrachten) allemaal vrouwelijk. Naja heel gezellig mee gehad en een boel biertjes gedronken. Daarna de straat op om eten te gaan zoeken, dus de surinamer was het slachtoffer. Komt één van de collega's een vriendin tegen en mijn ogen gingen even van: "Wow". Dus ze is knap, lacht lief, is schattig en kwam gezellig bij het eten zitten. Dat moest ik even kwijt
[b] Op Zaterdag 26 april 2008 22:35 schreef lauwert het volgende:[/b]
[i] Waar zouden we toch zijn zonder onze geliefde D_A O+ [/i]
  zaterdag 23 februari 2008 @ 22:57:30 #107
183691 Just_Shut_Up
Moments we forget...
pi_56937183
quote:
Op woensdag 20 februari 2008 21:56 schreef petitlapin2 het volgende:

[..]

blijkbaar is het als single niet cool om toe te geven dat je liever een relatie hebt

zelf ben ik ervan overtuigd dat als je niets zoekt, je ook niets zal vinden... waarmee ik niet wil zeggen dat je 24/7 achter alle dames of heren moet lopen.
Uhm, het kan je toch ook gewoon overkomen.. Ik vind dit echt totale onzin .
There is no rehab for stupidity.
pi_56938329
quote:
Op zaterdag 23 februari 2008 19:41 schreef Dark_Angelus het volgende:
Gisteren uit geweest met een berg collega's (leerkrachten) allemaal vrouwelijk. Naja heel gezellig mee gehad en een boel biertjes gedronken. Daarna de straat op om eten te gaan zoeken, dus de surinamer was het slachtoffer. Komt één van de collega's een vriendin tegen en mijn ogen gingen even van: "Wow". Dus ze is knap, lacht lief, is schattig en kwam gezellig bij het eten zitten. Dat moest ik even kwijt
Oew D_A

Ben altijd gek op dit soort kleine uitspattingen
You're never fully dressed until you wear a smile
pi_56938351
quote:
Op zaterdag 23 februari 2008 22:57 schreef Just_Shut_Up het volgende:

[..]

Uhm, het kan je toch ook gewoon overkomen.. Ik vind dit echt totale onzin .
Da's waar; het kan je gewoon overkomen. Maar als je thuis blijf zitten is die kans toch een stuk kleiner dan als je actief op zoek gaat naar dat 'overkomen'
beter een knipoog dan een blauw oog
pi_56938723
Ben het helemaal eens met het stuk van dawg. Voor mij is dat echt de gouden regel: iemand aankijken (en soms hoeft dat nog niet eens) en dan die 'vibe' voelen. Dat is voor mij een indicatie. Als ik dat voel, weet ik gewoon dat er chemistry is en dan is het goed.

En een relatie is voor mij vooral veel lol trappen met die ander en lekkere seks
Hoog libido ftw!
You're never fully dressed until you wear a smile
  zondag 24 februari 2008 @ 11:32:33 #111
183691 Just_Shut_Up
Moments we forget...
pi_56942784
quote:
Op zaterdag 23 februari 2008 23:39 schreef Knipoogje het volgende:

[..]

Da's waar; het kan je gewoon overkomen. Maar als je thuis blijf zitten is die kans toch een stuk kleiner dan als je actief op zoek gaat naar dat 'overkomen'
Ja, maar dat is dan weer een heel ander verhaal.
There is no rehab for stupidity.
pi_56950596
quote:
Op zaterdag 23 februari 2008 15:09 schreef Knipoogje het volgende:

[..]
Heb je ooit eens echt het initiatief genomen voor seks? Dus na zoveel biertjes dat je ineens dacht van; "Nu alles of niets!". Persoonlijk ben ik daar een voorstander van als de eerste, tweede of derde date goed verloopt. Je kan niet verwachten dat er vanzelf iets gebeurd namelijk.
pi_56950693
quote:
Op zaterdag 23 februari 2008 23:55 schreef MNR het volgende:
Ben het helemaal eens met het stuk van dawg. Voor mij is dat echt de gouden regel: iemand aankijken (en soms hoeft dat nog niet eens) en dan die 'vibe' voelen. Dat is voor mij een indicatie. Als ik dat voel, weet ik gewoon dat er chemistry is en dan is het goed.

En een relatie is voor mij vooral veel lol trappen met die ander en lekkere seks
Hoog libido ftw!
Neehee, relaties horen toch per definitie saai te zijn en na 2 maanden hoor je toch helemaal geen seks meer te hebben en na een half jaar raak je elkaar toch helemaal niet meer aan, dan neuk je hooguit om kinderen te maken. En praten doe je dan toch ook niet meer, je zit dan toch alleen zover mogelijk van elkaar af op de bank naar de tv te loeren. Toch???

pi_56952759
quote:
Op zondag 24 februari 2008 17:16 schreef Friek_ het volgende:
Heb je ooit eens echt het initiatief genomen voor seks? Dus na zoveel biertjes dat je ineens dacht van; "Nu alles of niets!". Persoonlijk ben ik daar een voorstander van als de eerste, tweede of derde date goed verloopt. Je kan niet verwachten dat er vanzelf iets gebeurd namelijk.

Dat werkt alleen als je in het kroeg-bier-feest uitgaansleventje zit en bovendien dat er vrijgezelle vriendinnen in de buurt zijn. En dat is niet mijn wereldje. Zoals ik al zei, ik moet het van omgevingsverandering hebben. De enige manier (voor mij dan; als je wel een kroeg-feest-bier omgeving hebt met veel vrienden en vriendinnen dan is het ongetwijfeld makkelijker) om nieuwe mensen te ontmoeten.

Ik kan tijdens een date wel eens directer zijn denk ik, maar dat heb ik 2 keer geprobeerd en dat werkte niet hehe.
beter een knipoog dan een blauw oog
pi_56952870
Vanzelf gebeurt er sowieso niets. Je moet jezelf op z'n minst presenteren als 'seksueel wezen'. Laat maar zien dat je wat te bieden hebt. Straal seks uit. Overtuigend.
I'm celebrating my love for you, with a pint of beer and a new tattoo
pi_56953450
quote:
Op zondag 24 februari 2008 19:13 schreef Knipoogje het volgende:

[..]


Dat werkt alleen als je in het kroeg-bier-feest uitgaansleventje zit en bovendien dat er vrijgezelle vriendinnen in de buurt zijn. En dat is niet mijn wereldje. Zoals ik al zei, ik moet het van omgevingsverandering hebben. De enige manier (voor mij dan; als je wel een kroeg-feest-bier omgeving hebt met veel vrienden en vriendinnen dan is het ongetwijfeld makkelijker) om nieuwe mensen te ontmoeten.

Ik kan tijdens een date wel eens directer zijn denk ik, maar dat heb ik 2 keer geprobeerd en dat werkte niet hehe.
Eh, ik bedoelde dus tijdens een date, niet zomaar tijdens het uitgaan. Ik bedoel, heb je nooit voor zo'n ongemakkelijk moment gestaan toen je een dame thuis afzette?

En verder wat nozem zegt.
pi_56954980
quote:
Op zondag 24 februari 2008 19:48 schreef Friek_ het volgende:
Eh, ik bedoelde dus tijdens een date, niet zomaar tijdens het uitgaan. Ik bedoel, heb je nooit voor zo'n ongemakkelijk moment gestaan toen je een dame thuis afzette?

En verder wat nozem zegt.
ehm nee. Tijdens een date zet je het niet op een zuipen. En in mijn leeftijdscategorie zet je de dames niet meer af, die komen zelf met de auto

Laatst dacht ik slim te wezen toen de dame bij de 2e date met de tram zou komen. Ik zou met de trein komen. Maar toen dacht ik 'heej, als ik met de auto ga kan ik 'r afzetten' Dus meldde ik dat ik toch maar met de auto kwam, want dat was sneller. Toen moest ze even nadenken en vervolgens besloot ze om ook maar met de auto te komen dan. En dat was dan tijdens een 2e date (en ze vond de 1e date erg leuk) ... maar ja vrouwen van 30+ zijn wat dat betreft een stuk berekenender en minder 'voor de lol'. Die checken voornamelijk of ze oud met je wil worden met kids. Ik denk 'who cares, eerst lol', maar dat is voor hen niet zo handig meer. Als die lol een paar jaar duurt zijn ze weer een paar jaar ouder en het biologische klokje tikt.
beter een knipoog dan een blauw oog
  zondag 24 februari 2008 @ 21:07:26 #118
11923 I.R.Baboon
Schaterlachend langs ravijnen.
pi_56955144
quote:
Op zondag 24 februari 2008 20:58 schreef Knipoogje het volgende:

[..]

Tijdens een date zet je het niet op een zuipen.
Dat wisselt.
Het gaat slecht, verder gaat het goed.
pi_56957165
quote:
Op zondag 24 februari 2008 21:07 schreef I.R.Baboon het volgende:

[..]

Dat wisselt.
Idd.
pi_56962666
Hoi.
pi_56963062
quote:
Op zaterdag 23 februari 2008 19:38 schreef Tegan het volgende:

[..]

Het wordt idd The Hague . Tot morgen dan maar!
Waarom belde je niet even dat je langskwam?
pi_56963094
quote:
Op maandag 25 februari 2008 09:29 schreef BloodyLotte het volgende:
Hoi.
Meld of alleen hoi?
pi_56963140
Ik meld me. Sinds een maandje single. Relaties zijn lame.
pi_56963148
Verder gaat 't wel goed hoor.
pi_56963360
quote:
Op maandag 25 februari 2008 10:06 schreef BloodyLotte het volgende:
Ik meld me. Sinds een maandje single. Relaties zijn lame.
Och, jij als Miss FOK! hebt toch binnen een maandje weer een relatie.
pi_56964178
We zullen het zien het Friek

Welkom Lotte.
pi_56966568
quote:
Op maandag 25 februari 2008 10:00 schreef Den_Haag het volgende:

[..]

Waarom belde je niet even dat je langskwam?
Ik had nog wel aan je gedacht. Telt dat ook . Volgende keer kom ik langs . Het was overigens erg leuk daar . Ook leuk gegeten in Scheveningen . Vet romantisch was het eigenlijk zo op het strand, ware het niet dat we dateloos waren .

Owja, hallo BloodyLotte!
pi_56966837
quote:
Op maandag 25 februari 2008 13:47 schreef Friek_ het volgende:

[..]

Och, jij als Miss FOK! hebt toch binnen een maandje weer een relatie.
Geloof me, ik heb er bar weinig behoefte aan. Eerst het hele zooitje maar eens verwerken.
En ik ga een beetje daten via fok. Kom op zeg, eens en nooit weer. Traumatisch.
pi_56967077
quote:
Op maandag 25 februari 2008 16:34 schreef BloodyLotte het volgende:

[..]

En ik ga een beetje daten via fok. Kom op zeg, eens en nooit weer. Traumatisch.
Dat vind ik zo'n misselijk vrouwentrekje.:r Dat gegeneraliseer.

Verschrikkelijk.

Oh, het is een keer fout gegaan, dan zal het de volgende keer ook wel weer fout gaan. Wat is dat bloedirritant. En degene die na hem komen kunnen het daardoor allemaal bezuren. Want op FOK! zitten immers allemaal klootzakken, dat heeft die ene wel bewezen.

Ja, ik heb ook last vand e fouten van een ander, vandaar.
pi_56967240
quote:
Op maandag 25 februari 2008 16:22 schreef Tegan het volgende:

[..]

Ik had nog wel aan je gedacht. Telt dat ook . Volgende keer kom ik langs . Het was overigens erg leuk daar . Ook leuk gegeten in Scheveningen . Vet romantisch was het eigenlijk zo op het strand, ware het niet dat we dateloos waren .
Dat is goed. Volgende keer samen naar het strand
pi_56967899
quote:
Op maandag 25 februari 2008 16:46 schreef RealZeus het volgende:

[..]

Dat vind ik zo'n misselijk vrouwentrekje.:r Dat gegeneraliseer.

Verschrikkelijk.

Oh, het is een keer fout gegaan, dan zal het de volgende keer ook wel weer fout gaan. Wat is dat bloedirritant. En degene die na hem komen kunnen het daardoor allemaal bezuren. Want op FOK! zitten immers allemaal klootzakken, dat heeft die ene wel bewezen.

Ja, ik heb ook last vand e fouten van een ander, vandaar.
Nounounou, niet zo he!
Het is maar hoe je het bekijkt he. Ik heb vaak zat via internet gedate, en die ene keer dat het via Fok ging, was het rampzalig. Ik kijk nu beter uit. Maar neem daarbij dat ik de komende paar maanden echt geen behoefte heb aan een relatie, en fijn single wil blijven, maakt 't toch geen flikker uit hoe ik over daten via Fok denk, want ik doe het toch niet.

Eerst zelf maar eens alles op een rijtje zetten, lekker relaxen, met m'n vrienden de hort op, goed nadenken over wat ik wil en werken.
pi_56968042
quote:
Op maandag 25 februari 2008 17:32 schreef BloodyLotte het volgende:

[..]

Nounounou, niet zo he!
Het is maar hoe je het bekijkt he. Ik heb vaak zat via internet gedate, en die ene keer dat het via Fok ging, was het rampzalig. Ik kijk nu beter uit. Maar neem daarbij dat ik de komende paar maanden echt geen behoefte heb aan een relatie, en fijn single wil blijven, maakt 't toch geen flikker uit hoe ik over daten via Fok denk, want ik doe het toch niet.

Eerst zelf maar eens alles op een rijtje zetten, lekker relaxen, met m'n vrienden de hort op, goed nadenken over wat ik wil en werken.
Dat het die ene keer fout is gegaan wil niet zeggen dat het altijd fout gaat. En voordat er misverstanden ontstaan, ik heb in er in jouw geval geen last van, maar ik ken een leuk iemand en die denkt hetzelfde. En dat is wel verrekte irritant.
  maandag 25 februari 2008 @ 17:41:41 #133
141482 Q.
JurassiQ
pi_56968064
quote:
Op maandag 25 februari 2008 16:46 schreef RealZeus het volgende:

[..]

Dat vind ik zo'n misselijk vrouwentrekje. Dat gegeneraliseer.
Gelukkig hebben mannen daar geen last van.
For great justice!
pi_56968116
quote:
Op maandag 25 februari 2008 17:41 schreef Q. het volgende:

[..]

Gelukkig hebben mannen daar geen last van.
Mannen zijn perfect, Q. Dat weet jij ook.
pi_56968532
Ja jullie kerels, dolle pret.
  maandag 25 februari 2008 @ 18:13:59 #136
11923 I.R.Baboon
Schaterlachend langs ravijnen.
pi_56968599
Niks mis met foksters!
Het gaat slecht, verder gaat het goed.
  maandag 25 februari 2008 @ 18:14:37 #137
11923 I.R.Baboon
Schaterlachend langs ravijnen.
pi_56968612
Bepaalde foksters dan, that is.
Het gaat slecht, verder gaat het goed.
pi_56968616
quote:
Op maandag 25 februari 2008 18:10 schreef BloodyLotte het volgende:
Ja jullie kerels, dolle pret.
Klopt.

Vrouwen doen altijd maar moeilijk.

Verder: wat I.R. Baboon zegt.
  maandag 25 februari 2008 @ 18:14:51 #139
11923 I.R.Baboon
Schaterlachend langs ravijnen.
pi_56968619
Ik ken namelijk ook een hoop foksters met wie flink wat mis is.
Het gaat slecht, verder gaat het goed.
pi_56968620
quote:
Op maandag 25 februari 2008 18:13 schreef I.R.Baboon het volgende:
Niks mis met foksters!
Je suggereert dat BloodyLotte maar gewoon over moet lopen? .
"If you are depressed you shouldn't be in C major!" - Rick Beato
pi_56968635
quote:
Op maandag 25 februari 2008 18:14 schreef I.R.Baboon het volgende:
Ik ken namelijk ook een hoop foksters met wie flink wat mis is.
En Fok!kers die ik lang niet elke Fok!ster zou aanbevelen .
"If you are depressed you shouldn't be in C major!" - Rick Beato
  maandag 25 februari 2008 @ 18:18:37 #142
141482 Q.
JurassiQ
pi_56968699
quote:
Op maandag 25 februari 2008 18:13 schreef I.R.Baboon het volgende:
Niks mis met foksters!
Heb je er weer eens eentje aan de haak geslagen?
For great justice!
  maandag 25 februari 2008 @ 18:19:44 #143
141482 Q.
JurassiQ
pi_56968719
quote:
Op maandag 25 februari 2008 18:14 schreef I.R.Baboon het volgende:
Ik ken namelijk ook een hoop foksters met wie flink wat mis is.
Ik kan het me niet voorstellen.
For great justice!
pi_56968722
quote:
Op maandag 25 februari 2008 18:18 schreef Q. het volgende:

[..]

Heb je er weer eens eentje aan de haak geslagen?
+1 scherp.
  maandag 25 februari 2008 @ 18:20:25 #145
11923 I.R.Baboon
Schaterlachend langs ravijnen.
pi_56968733
quote:
Op maandag 25 februari 2008 18:18 schreef Q. het volgende:

[..]

Heb je er weer eens eentje aan de haak geslagen?
Kijk eens waar ik post.
Het gaat slecht, verder gaat het goed.
  maandag 25 februari 2008 @ 18:21:14 #146
141482 Q.
JurassiQ
pi_56968747
quote:
Op maandag 25 februari 2008 18:20 schreef I.R.Baboon het volgende:

[..]

Kijk eens waar ik post.
Dat zegt niets, ik heb vorige week ook per ongeluk in SEX gepost.
For great justice!
pi_56968980
Er lopen hier genoeg mafkezen rond.
pi_56969004
quote:
Op maandag 25 februari 2008 18:31 schreef BloodyLotte het volgende:
Er lopen hier genoeg mafkezen rond.
Namen willen we.
pi_56969025
quote:
Op maandag 25 februari 2008 18:20 schreef I.R.Baboon het volgende:

[..]

Kijk eens waar ik post.
Hier. In tegenstelling tot je gelurk in het fotoboek van Lotte .
"If you are depressed you shouldn't be in C major!" - Rick Beato
pi_56969036
quote:
Op maandag 25 februari 2008 18:33 schreef dawg het volgende:

[..]

Namen willen we.
Was eentje niet genoeg voor je? .
"If you are depressed you shouldn't be in C major!" - Rick Beato
pi_56969080
quote:
Op maandag 25 februari 2008 18:34 schreef Litpho het volgende:

[..]

Was eentje niet genoeg voor je? .
Nee, mezelf reken ik niet mee natuurlijk.
  maandag 25 februari 2008 @ 18:37:46 #152
11923 I.R.Baboon
Schaterlachend langs ravijnen.
pi_56969124
quote:
Op maandag 25 februari 2008 18:34 schreef Litpho het volgende:

[..]

Hier. In tegenstelling tot je gelurk in het fotoboek van Lotte .
Ik zit niet zo in mijn fokkers (haha, no pun intended) en al helemaal niet in mijn missfokverkiezingen, dus ik moet toch even kijken wie nu ook alweer wie is.

Bovendien, je wil niet weten wie er allemaal in MIJN fotoboek lurken.
Het gaat slecht, verder gaat het goed.
pi_56969187
Ik kan er wel eentje noemen, maar die is veul te bekend. Dat was dus die ene.
Maarrr, ik heb wel vriendjes gehad die toevallig ook op fok zaten, maar ik dus niet via fok kende. (Dat was via m'n weblog, en eentje via livejournal/flickr). En met die laatste is het dus nu een maandje uit.

Wat ik wel moet vermelden, ik heb de afgelopen zaterdag wel een nieuw record verbroken in de categorie thuiskomen na een avondje stappen. Het was zondagmorgen 8 uur toen ik bij mijn voordeur stond en stilletjes naar binnensloop. Zo nuchter als maar kan. Kun je nagaan.
  maandag 25 februari 2008 @ 18:42:43 #154
11923 I.R.Baboon
Schaterlachend langs ravijnen.
pi_56969241
quote:
Op maandag 25 februari 2008 18:40 schreef BloodyLotte het volgende:
Ik kan er wel eentje noemen, maar die is veul te bekend. Dat was dus die ene.
Maarrr, ik heb wel vriendjes gehad die toevallig ook op fok zaten, maar ik dus niet via fok kende. (Dat was via m'n weblog, en eentje via livejournal/flickr). En met die laatste is het dus nu een maandje uit.

Wat ik wel moet vermelden, ik heb de afgelopen zaterdag wel een nieuw record verbroken in de categorie thuiskomen na een avondje stappen. Het was zondagmorgen 8 uur toen ik bij mijn voordeur stond en stilletjes naar binnensloop. Zo nuchter als maar kan. Kun je nagaan.
Is dat in- of exclusief oud en nieuw?
Het gaat slecht, verder gaat het goed.
pi_56969258
Oud en Nieuw?
pi_56969292
Ik weet het al.
  maandag 25 februari 2008 @ 18:45:03 #157
11923 I.R.Baboon
Schaterlachend langs ravijnen.
pi_56969293
quote:
Op maandag 25 februari 2008 18:43 schreef BloodyLotte het volgende:
Oud en Nieuw?
Nou, oud en nieuw is voor mij een typische om-acht-uur-weer-thuis dag. Verder zal ik zelden zo'n tijdstip gehaald hebben, maar ik ben dan ook een kroegmens en ik prijs mezelf heel gelukkig dat er weinig kroegen zijn die tot acht uur openblijven.
Het gaat slecht, verder gaat het goed.
pi_56969659
Oh nee, dan ben ik altijd het land uit. En ik weet niet meer hoe laat 't was de vorige keer. Volgens mij waren we om kwart voor 2 van Times Square af, we hebben een halfuur op een metro gewacht, een uurtje in een pizzatent gezeten en toen zijn we nog even op Broadway uitgegaan (nee geen gaybar of vaag musicalhuiliefeest). Dus toen was 't half 5 ofzo? Ik weet het niet meer.

Iig was het nooit 8 uur. Altijd rond 5 uur half 6 ofzo.
  maandag 25 februari 2008 @ 19:35:30 #159
11102 knep
Mountainfreak
pi_56970435
Bij mij nu ook het begin van het einde, de eerste van mijn vriendengroep gaat in oktober trouwen .
pi_56970559
quote:
Op maandag 25 februari 2008 19:35 schreef knep het volgende:
Bij mij nu ook het begin van het einde, de eerste van mijn vriendengroep gaat in oktober trouwen .
Trouwen *ril*
pi_56970680
Ach die van mij poepen al baby's.
  Moderator / FOK!Fotograaf maandag 25 februari 2008 @ 19:50:11 #162
132619 crew  D_A
Ben jij van die © ?
pi_56970812
Ha Lot jij hier
[b] Op Zaterdag 26 april 2008 22:35 schreef lauwert het volgende:[/b]
[i] Waar zouden we toch zijn zonder onze geliefde D_A O+ [/i]
pi_56971492
Jawohl
D_A
  Moderator / FOK!Fotograaf maandag 25 februari 2008 @ 20:20:43 #164
132619 crew  D_A
Ben jij van die © ?
pi_56971535
quote:
Op maandag 25 februari 2008 20:19 schreef BloodyLotte het volgende:
Jawohl
D_A
Daten?
[b] Op Zaterdag 26 april 2008 22:35 schreef lauwert het volgende:[/b]
[i] Waar zouden we toch zijn zonder onze geliefde D_A O+ [/i]
pi_56971661
Joh, op Pinkpop gaan we dansjes doen en ijs eten en springen.
pi_56972617
Get a room you two
  maandag 25 februari 2008 @ 21:13:47 #167
128056 MrManiak
Mijn post is interessanter
pi_56972725
* MrManiak checkt zich maar weer eens in
Beter bekend als MrM, MM., Baas M, Big M, Mr.Held, Dubbel-M of gewoon René.
Mijn (inte)r(e)views!
pi_56975881
quote:
Op maandag 25 februari 2008 17:32 schreef BloodyLotte het volgende:
Maar neem daarbij dat ik de komende paar maanden echt geen behoefte heb aan een relatie, en fijn single wil blijven,
[...]
Eerst zelf maar eens alles op een rijtje zetten, lekker relaxen, met m'n vrienden de hort op, goed nadenken over wat ik wil en werken.
Deze markeren we even, met het tijdstip erbij, en wachten op een reactie van Xennia.

Enne:
quote:
Op zondag 24 februari 2008 21:07 schreef I.R.Baboon het volgende:
Dat wisselt.
Hou jij eigenlijk van whisky, IR?
  maandag 25 februari 2008 @ 23:34:08 #169
11923 I.R.Baboon
Schaterlachend langs ravijnen.
pi_56976446
quote:
Op maandag 25 februari 2008 23:12 schreef thaleia het volgende:

[..]

Hou jij eigenlijk van whisky, IR?
Nog niet, thaleia. Maar ik moet nog even wennen aan de nieuwe fase in mijn leven. Ik drink tegenwoordig wel port, en dan is whisky toch een stuk intellectueler en mannelijker.
Het gaat slecht, verder gaat het goed.
pi_56976462
quote:
Op maandag 25 februari 2008 23:12 schreef thaleia het volgende:

[..]

Deze markeren we even, met het tijdstip erbij, en wachten op een reactie van Xennia.
Doe je best.
  Moderator / FOK!Fotograaf maandag 25 februari 2008 @ 23:37:20 #171
132619 crew  D_A
Ben jij van die © ?
pi_56976522
Ik vind het leuk dat Lotte hier is

Hihi.



[b] Op Zaterdag 26 april 2008 22:35 schreef lauwert het volgende:[/b]
[i] Waar zouden we toch zijn zonder onze geliefde D_A O+ [/i]
  dinsdag 26 februari 2008 @ 00:20:14 #172
128056 MrManiak
Mijn post is interessanter
pi_56977383
quote:
Op maandag 25 februari 2008 23:37 schreef Dark_Angelus het volgende:
Ik vind het leuk dat Lotte hier is

Hihi.



We know
Beter bekend als MrM, MM., Baas M, Big M, Mr.Held, Dubbel-M of gewoon René.
Mijn (inte)r(e)views!
pi_56978879
quote:
Op maandag 25 februari 2008 16:46 schreef RealZeus het volgende:

[..]

Dat vind ik zo'n misselijk vrouwentrekje.:r Dat gegeneraliseer.

Wat ook zo'n typisch vrouwen meisjestrekje is, is constant klagen over mannen in plaats van eens naar jezelf te kijken Daar kunnen ze ook wat van, in de singles/loslaten van je ex-topics. Altijd maar zeiken over hoe stom mannen zijn, en ondertussen kunnen ze zelf geen vent langer dan een maand geinteresseerd houden.
"Would you guys stop it already?! Did you ever think that maybe there's more to life than being really, really, really, ridiculously good looking?"
  dinsdag 26 februari 2008 @ 09:14:41 #174
183691 Just_Shut_Up
Moments we forget...
pi_56980296
quote:
Op maandag 25 februari 2008 18:34 schreef Litpho het volgende:

[..]

Hier. In tegenstelling tot je gelurk in het fotoboek van Lotte .
.
There is no rehab for stupidity.
pi_56980834
quote:
Op maandag 25 februari 2008 23:37 schreef Dark_Angelus het volgende:
Ik vind het leuk dat Lotte hier is

Hihi.



Joh, je laat een slijmspoor achter.

pi_56980956
quote:
Op maandag 25 februari 2008 23:37 schreef Dark_Angelus het volgende:
Ik vind het leuk dat Lotte hier is
Je post ff verbeterd. Iemand een doekje voor die jongen?
pi_56983361
Ik heb een tweede valentijnskaartje gekregen. een vervolg op de eerste. nu met emailadres.
Straks eens mailen.
  dinsdag 26 februari 2008 @ 13:14:30 #178
183691 Just_Shut_Up
Moments we forget...
pi_56984854
quote:
Op dinsdag 26 februari 2008 12:09 schreef Den_Haag het volgende:
Ik heb een tweede valentijnskaartje gekregen. een vervolg op de eerste. nu met emailadres.
Straks eens mailen.
De postbode had vertraging ?
There is no rehab for stupidity.
pi_56987796
ik vergeet vaak de post te checken
  dinsdag 26 februari 2008 @ 15:18:07 #180
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_56987862
quote:
Op maandag 25 februari 2008 18:14 schreef I.R.Baboon het volgende:
Ik ken namelijk ook een hoop foksters met wie flink wat mis is.
Meldt .
KuikenGuppy
pi_56989348
vertel
pi_56990742
quote:
Op dinsdag 26 februari 2008 02:58 schreef Scandalous het volgende:

[..]


Wat ook zo'n typisch vrouwen meisjestrekje is, is constant klagen over mannen in plaats van eens naar jezelf te kijken Daar kunnen ze ook wat van, in de singles/loslaten van je ex-topics. Altijd maar zeiken over hoe stom mannen zijn, en ondertussen kunnen ze zelf geen vent langer dan een maand geinteresseerd houden.
Nee, maar dat laatste komt weer doordat ze een volgend slachtoffer ook uit alle macht op afstand houden. Die krijgt de kans niet om te laten zien wie hij is, want de vorige was slecht dus zal de volgende dat ook zijn.

Echt, het is net een wedstrijd waarin je al met 5-0 achterstaat.
pi_56990799
quote:
Op dinsdag 26 februari 2008 17:14 schreef RealZeus het volgende:
Echt, het is net een wedstrijd waarin je al met 5-0 achterstaat.
Als je er zo over denkt, kies een andere tegenstander. Eentje die niet al haar best doet om je tegenstander te zijn.
"If you are depressed you shouldn't be in C major!" - Rick Beato
pi_56991426
Ja, vergelijk het met een wedstrijdje .
Tap tap tap
  dinsdag 26 februari 2008 @ 17:44:41 #185
141482 Q.
JurassiQ
pi_56991536
quote:
Op dinsdag 26 februari 2008 17:40 schreef CherryLips het volgende:
Ja, vergelijk het met een wedstrijdje .
Met alleen maar verliezers hier.
For great justice!
pi_56991556
en mensen die aan de zijlijn staan.
Tap tap tap
pi_56991935
Scheidsrechters ook.
pi_56991981
Ik ben wel spits.
pi_56992424
ik scoor gewoon ongeacht waar ik sta
pi_56992449
quote:
Op dinsdag 26 februari 2008 17:45 schreef CherryLips het volgende:
en mensen die aan de zijlijn staan.
Ah, de eeuwige reserves .
"If you are depressed you shouldn't be in C major!" - Rick Beato
pi_56992511
Ik ben wel hooligan.
pi_56992556
quote:
Op dinsdag 26 februari 2008 18:32 schreef BloodyLotte het volgende:
Ik ben wel hooligan.
Je vernielt alles als je verloren hebt?
pi_56992600
quote:
Op dinsdag 26 februari 2008 18:34 schreef dawg het volgende:

[..]

Je vernielt alles als je verloren hebt?
Ze speelt alleen maar mee om de tegenpartij lens te slaan?
"If you are depressed you shouldn't be in C major!" - Rick Beato
pi_56992624
Nah, dat niet. Maar ik wil gewoon lekker rellen.
Niet na een relatie hoor, ik ben netjes.
pi_56992687
quote:
Op dinsdag 26 februari 2008 18:36 schreef BloodyLotte het volgende:
Nah, dat niet. Maar ik wil gewoon lekker rellen.
Niet na een relatie hoor, ik ben netjes.
Ik ben benieuwd. Enzo.
pi_56992719
quote:
Op dinsdag 26 februari 2008 18:36 schreef Litpho het volgende:

[..]

Ze speelt alleen maar mee om de tegenpartij lens te slaan?
Bloody zal dat worden dan.
pi_56992735
Stiekem ben ik eigenlijk gewoon toeschouwer.
pi_56992798
Ik heb trouwens wel weer helemaal ontdekt hoe vervelend mannen zijn sinds ik single ben. Een gewoon 'nee' is niet duidelijk. En net als je denkt dat je ervanaf bent, komt de volgende weer aanwaggelen en irritant doen. Als ze nou ook nog leuk waren, maar nee hoor. Allemaal kansloze fruitvliegjes.

/klaag.
Dus ik ga vanavond maar met een vriendinnetje bieren in de pub. Ter compensatie voor al het leed.
pi_56992836
quote:
Op dinsdag 26 februari 2008 18:36 schreef BloodyLotte het volgende:
Nah, dat niet. Maar ik wil gewoon lekker rellen.
Niet na een relatie hoor, ik ben netjes.
Maar in een relatie misdraag je je volkomen?
pi_56992859
quote:
Op dinsdag 26 februari 2008 18:43 schreef BloodyLotte het volgende:
Ik heb trouwens wel weer helemaal ontdekt hoe vervelend mannen zijn sinds ik single ben. Een gewoon 'nee' is niet duidelijk. En net als je denkt dat je ervanaf bent, komt de volgende weer aanwaggelen en irritant doen. Als ze nou ook nog leuk waren, maar nee hoor. Allemaal kansloze fruitvliegjes.

/klaag.
Dus ik ga vanavond maar met een vriendinnetje bieren in de pub. Ter compensatie voor al het leed.
Hoi

Kom je hier vaker?

pi_56992873
Welnee. Joh, ik zeg ook eens wat, iedereen neemt 't meteen veel te serieus.
pi_56992905
quote:
Op dinsdag 26 februari 2008 18:45 schreef RealZeus het volgende:

[..]

Hoi

Kom je hier vaker?

Ik had afgelopen zaterdag de fijne "heb je een vuurtje voor me" en "zal ik er moeite voor doen om je te versieren?". "Nee laat maar".

Score!
pi_56992945
Komt door die tag van je. Door die tag komen ze in je FB, vinden ze je er geil uitzien, en hopen een goede beurt ( ) te maken door je serieus te nemen ( ).
pi_56992968
quote:
Op dinsdag 26 februari 2008 18:47 schreef BloodyLotte het volgende:

[..]

"zal ik er moeite voor doen om je te versieren?"
Die spaart wel tijd uit. Aan de andere kant, als dat het beste is wat je kan, dan kan je het ook gewoon niet zeggen en nog meer tijd besparen .
"If you are depressed you shouldn't be in C major!" - Rick Beato
pi_56993078
quote:
Op dinsdag 26 februari 2008 18:47 schreef BloodyLotte het volgende:

[..]

Ik had afgelopen zaterdag de fijne "heb je een vuurtje voor me" en "zal ik er moeite voor doen om je te versieren?". "Nee laat maar".

Score!
Die zijn ook errug fout.
pi_56994483
quote:
Op dinsdag 26 februari 2008 18:48 schreef dawg het volgende:
Komt door die tag van je. Door die tag komen ze in je FB, vinden ze je er geil uitzien, en hopen een goede beurt ( ) te maken door je serieus te nemen ( ).
Yup, mannen in de kroeg weten ook allemaal dat ik Miss Fok ben. Dat heb ik zodra de uitslag bekend werd op mijn voorhoofd getattoeerd.
  Moderator / FOK!Fotograaf dinsdag 26 februari 2008 @ 19:38:34 #207
132619 crew  D_A
Ben jij van die © ?
pi_56994553
quote:
Op dinsdag 26 februari 2008 19:36 schreef BloodyLotte het volgende:

[..]

Yup, mannen in de kroeg weten ook allemaal dat ik Miss Fok ben. Dat heb ik zodra de uitslag bekend werd op mijn voorhoofd getattoeerd.
Ik vond al dat je d'r anders uit zag.

Nu weet ik wat het was!
[b] Op Zaterdag 26 april 2008 22:35 schreef lauwert het volgende:[/b]
[i] Waar zouden we toch zijn zonder onze geliefde D_A O+ [/i]
pi_56994613
quote:
Op dinsdag 26 februari 2008 19:38 schreef Dark_Angelus het volgende:

[..]

Ik vond al dat je d'r anders uit zag.

Nu weet ik wat het was!
Het ziet er niet uit zeker?
  Moderator / FOK!Fotograaf dinsdag 26 februari 2008 @ 19:42:04 #209
132619 crew  D_A
Ben jij van die © ?
pi_56994649
quote:
Op dinsdag 26 februari 2008 19:40 schreef dawg het volgende:

[..]

Het ziet er niet uit zeker?
Neen het is in spiegelbeeld getatoeëerd.
[b] Op Zaterdag 26 april 2008 22:35 schreef lauwert het volgende:[/b]
[i] Waar zouden we toch zijn zonder onze geliefde D_A O+ [/i]
pi_56994709
Lelluk.
Maar goed, ontopic. De vorige keer dat ik hier was kreeg ik een hele boze PM van Emel over mijn slowchatgedrag. Dusseh. Nou. Ontopic maar weer. Ik wil niet vermoord worden.
pi_56994926
quote:
Op dinsdag 26 februari 2008 18:43 schreef BloodyLotte het volgende:
Ik heb trouwens wel weer helemaal ontdekt hoe vervelend mannen zijn sinds ik single ben. Een gewoon 'nee' is niet duidelijk. En net als je denkt dat je ervanaf bent, komt de volgende weer aanwaggelen en irritant doen. Als ze nou ook nog leuk waren, maar nee hoor. Allemaal kansloze fruitvliegjes.

/klaag.
Dus ik ga vanavond maar met een vriendinnetje bieren in de pub. Ter compensatie voor al het leed.
2 knappe wèvuh in een pub... en dan klagen dat er mannen op af stappen

Als je geen fruitvliegjes om je heen wil, moet je er niet uit zien als een lekker stuk fruit
Dus trek een lelijke trui aan, doe geen makeup op en ga naar een kroeg waar niemand je kent...heerlijke rust heb je dan!
beter een knipoog dan een blauw oog
pi_56995256
quote:
Op dinsdag 26 februari 2008 19:44 schreef BloodyLotte het volgende:
Lelluk.
Maar goed, ontopic. De vorige keer dat ik hier was kreeg ik een hele boze PM van Emel over mijn slowchatgedrag. Dusseh. Nou. Ontopic maar weer. Ik wil niet vermoord worden.
Stuur haar maar naar mij toe als ze komt zeuren .
"If you are depressed you shouldn't be in C major!" - Rick Beato
  dinsdag 26 februari 2008 @ 20:04:01 #213
195834 kaasplankje
Nu met maar 8% vet!
pi_56995300
quote:
Op dinsdag 26 februari 2008 19:51 schreef Knipoogje het volgende:

[..]

2 knappe wèvuh in een pub... en dan klagen dat er mannen op af stappen

Als je geen fruitvliegjes om je heen wil, moet je er niet uit zien als een lekker stuk fruit
Dus trek een lelijke trui aan, doe geen makeup op en ga naar een kroeg waar niemand je kent...heerlijke rust heb je dan!
idd, birds of a feather, flock together..
pi_57002356
Uitlokking
  FOK!Video Chick, PR en FP sportredactie woensdag 27 februari 2008 @ 08:34:08 #215
149527 crew  ChipsZak.
That's hot.
pi_57004152
Sinds gister avond.
[*] I kill a bitch with a potato peeler for the skrilla.
[*] You wanna mess with a motherfucker that skydives out of a plane to give the Statue of Liberty high fives, doing drive-by’s and miss you with five tries?
pi_57004178
quote:
Op woensdag 27 februari 2008 08:34 schreef ChipsZak. het volgende:
Sinds gister avond.
For great justice!
  FOK!Video Chick, PR en FP sportredactie woensdag 27 februari 2008 @ 08:37:40 #217
149527 crew  ChipsZak.
That's hot.
pi_57004192
quote:
Op woensdag 27 februari 2008 08:36 schreef Q. het volgende:

[..]

Ik haat het echt.
Ik ben er echt kapot van. Ugh.
[*] I kill a bitch with a potato peeler for the skrilla.
[*] You wanna mess with a motherfucker that skydives out of a plane to give the Statue of Liberty high fives, doing drive-by’s and miss you with five tries?
  woensdag 27 februari 2008 @ 09:05:47 #218
183691 Just_Shut_Up
Moments we forget...
pi_57004497
quote:
Op woensdag 27 februari 2008 08:34 schreef ChipsZak. het volgende:
Sinds gister avond.
Eh, gingen jij en TheSorrow niet trouwen?
There is no rehab for stupidity.
  FOK!Video Chick, PR en FP sportredactie woensdag 27 februari 2008 @ 09:11:39 #219
149527 crew  ChipsZak.
That's hot.
pi_57004549
quote:
Op woensdag 27 februari 2008 09:05 schreef Just_Shut_Up het volgende:

[..]

Eh, gingen jij en TheSorrow niet trouwen?
Vanwege die screen in mn FoBo bedoel je?
Dat zei Scandalous alleen omdat we zo ontzettend klef waren.
We zijn een beeeeeetje te jong om te trouwen.

Maar nu al helemaal niet meer.
[*] I kill a bitch with a potato peeler for the skrilla.
[*] You wanna mess with a motherfucker that skydives out of a plane to give the Statue of Liberty high fives, doing drive-by’s and miss you with five tries?
pi_57005280
Welkom bij de club
  FOK!Video Chick, PR en FP sportredactie woensdag 27 februari 2008 @ 10:09:49 #221
149527 crew  ChipsZak.
That's hot.
pi_57005471
Ik weet niet of ik daar zo blij mee moet zijn, maar bedankt.
[*] I kill a bitch with a potato peeler for the skrilla.
[*] You wanna mess with a motherfucker that skydives out of a plane to give the Statue of Liberty high fives, doing drive-by’s and miss you with five tries?
  woensdag 27 februari 2008 @ 10:28:23 #222
183691 Just_Shut_Up
Moments we forget...
pi_57005815
quote:
Op woensdag 27 februari 2008 09:11 schreef ChipsZak. het volgende:

[..]

Vanwege die screen in mn FoBo bedoel je?
Dat zei Scandalous alleen omdat we zo ontzettend klef waren.
We zijn een beeeeeetje te jong om te trouwen.

Maar nu al helemaal niet meer.
Oh .

There is no rehab for stupidity.
pi_57006369
Chipszak.
pi_57007115
quote:
Op woensdag 27 februari 2008 08:37 schreef ChipsZak. het volgende:

[..]

Ik haat het echt.
Ik ben er echt kapot van. Ugh.
En je was nog wel zo blij in mijn fobo
  FOK!Video Chick, PR en FP sportredactie woensdag 27 februari 2008 @ 12:23:11 #225
149527 crew  ChipsZak.
That's hot.
pi_57008131
@ BloodyLotte: Merci
@Miss_S: Ja he. Het was ook een beetje onverwachts soort van. Dus nu zit ik alleen maar verbaasd te zijn, want ik snap er nog steeds niks van. Ofnouja, ik snap het wel, maar het dringt niet door.
[*] I kill a bitch with a potato peeler for the skrilla.
[*] You wanna mess with a motherfucker that skydives out of a plane to give the Statue of Liberty high fives, doing drive-by’s and miss you with five tries?
  Moderator / FOK!Fotograaf woensdag 27 februari 2008 @ 12:27:00 #226
132619 crew  D_A
Ben jij van die © ?
pi_57008232
Kusje ChipsZak

Maar goed laten we het topic vooral houden om ons zelf een hart onder de riem steken en laten we vrolijk en positief blijven.

Daar is het topic ook voor bedoeld
[b] Op Zaterdag 26 april 2008 22:35 schreef lauwert het volgende:[/b]
[i] Waar zouden we toch zijn zonder onze geliefde D_A O+ [/i]
  FOK!Video Chick, PR en FP sportredactie woensdag 27 februari 2008 @ 12:43:22 #227
149527 crew  ChipsZak.
That's hot.
pi_57008558
Oh sorry.
Dit is pas mn eerste keer in dit topic. ( aww, ik ben single-topic-ontmaagd. ), ik wist niet eerder van het bestaan van dit topic

Even tegen mezelf dan: You`ll get bettâh, aSj.
[*] I kill a bitch with a potato peeler for the skrilla.
[*] You wanna mess with a motherfucker that skydives out of a plane to give the Statue of Liberty high fives, doing drive-by’s and miss you with five tries?
  Moderator / FOK!Fotograaf woensdag 27 februari 2008 @ 12:46:13 #228
132619 crew  D_A
Ben jij van die © ?
pi_57008619
Komt helemaal goed hoor, en natuurlijk is het even vervelend maar laten we het hier een sfeervol positief zooitje houden
[b] Op Zaterdag 26 april 2008 22:35 schreef lauwert het volgende:[/b]
[i] Waar zouden we toch zijn zonder onze geliefde D_A O+ [/i]
pi_57009444
Thanx DA. durfde het zelf niet te zeggen tegen der. Ze was zo zielig
pi_57010029
Heb nu maar 1 liefde en dat is m'n Bella (auto) en misschien komt er een tweede bij Triootje

Om er een positieve swing aan te geven
pi_57012807
quote:
Op woensdag 27 februari 2008 10:09 schreef ChipsZak. het volgende:
Ik weet niet of ik daar zo blij mee moet zijn, maar bedankt.
Nou ja, je bent in goed gezelschap.


Dat troost niet echt, hè?
pi_57019532
.
pi_57019690
quote:
Op woensdag 27 februari 2008 20:54 schreef Tegan het volgende:
.
Hey single's dip of wat vervelends gebeurd ?
You hold onto friends by keeping your heart a little softer than your head.
pi_57019897
Zo. Ik leef nog. En sinds een paar dagen weer wat beter in mijn vel, meer bezig met school en minder met mannen. Erg leuk aanbod gehad voor een zomerbaantje, maar ik weet nog niet hoe serieus het is. Maar als het doorgaat, heb ik geen tijd voor een eventueel vriendje, dat staat we vast. Oh ja: beetje scary ontwikkeling maar ik begin een beetje gevoelens te ontwikkelen voor een vriendin van me, dus even wat afstand nemen. Wel zo handig want zij valt alleen op jongens en ze heeft een vriend. Sowieso vind ik vrouwen steeds interessanter worden .
pi_57020141
Ik meld me. Ik ben sinds eind vorig jaar single. Sindsdien nog niet gedate, maar ik zou wel willen. Helaas is degene, die ik wel leuk vind (of vond, dat weet ik nog niet) weer bezet.
I love love
pi_57020366
quote:
Op woensdag 27 februari 2008 21:20 schreef Loveaholic het volgende:
Ik meld me. Ik ben sinds eind vorig jaar single. Sindsdien nog niet gedate, maar ik zou wel willen. Helaas is degene, die ik wel leuk vind (of vond, dat weet ik nog niet) weer bezet.
Nog een reden dat het er niet van is gekomen, dat daten? Omdat je met je hoofd bij die jongen zit/zat?
pi_57020550
Ik heb het daten trouwens ook opgegeven for now. Had er gewoon even schoon genoeg van. Altijd hetzelfde gelazer, ik ren er toch hard voor weg als het echt leuk wordt en doe ik het niet, dan gaat de ander er vandoor.
pi_57020589
quote:
Op woensdag 27 februari 2008 21:29 schreef xFriendx het volgende:

[..]

Nog een reden dat het er niet van is gekomen, dat daten? Omdat je met je hoofd bij die jongen zit/zat?
De jongens, die interesse in me hebben vind ik niets (behalve die ene jongen ). Ik heb ze allemaal afgewezen. Die jongen heeft idd een lange tijd in mijn hoofd gespookt. Sinds 3 weken was ik er bijna vanaf, maar eind vorige week kwam het weer terug.
I love love
  woensdag 27 februari 2008 @ 21:37:37 #239
183181 LucasBergman
Schudden voor gebruik
pi_57020592
quote:
Op woensdag 27 februari 2008 21:10 schreef MLI het volgende:
Zo. Ik leef nog. En sinds een paar dagen weer wat beter in mijn vel, meer bezig met school en minder met mannen. Erg leuk aanbod gehad voor een zomerbaantje, maar ik weet nog niet hoe serieus het is. Maar als het doorgaat, heb ik geen tijd voor een eventueel vriendje, dat staat we vast. Oh ja: beetje scary ontwikkeling maar ik begin een beetje gevoelens te ontwikkelen voor een vriendin van me, dus even wat afstand nemen. Wel zo handig want zij valt alleen op jongens en ze heeft een vriend. Sowieso vind ik vrouwen steeds interessanter worden .
bespeur ik hier een potentiele triosympathisant? (3 keer woordwaarde)
[quote]Op woensdag 13 februari 2008 13:48 schreef Gripper het volgende:
Je maakt geen indruk op de chicks met een bus, je moet een honda hebben, daarmee kan je elke chick regelen!
[/quote]
pi_57021418
quote:
Op woensdag 27 februari 2008 21:37 schreef LucasBergman het volgende:

[..]

bespeur ik hier een potentiele triosympathisant? (3 keer woordwaarde)
No way: ik deel mijn meiden met niemand!
pi_57021884
Na veel te veel lurken wordt het een keer tijd dat ik me aanmeld.

Sinds eind vorig jaar vrijgezel, na een langere relatie.
Tussendoor wel nog een uit de hand gelopen date gehad. Maar dat was na een paar keer toch niet wat het zou moeten zijn.

Dus nu weer van het vrijgezelle leven genieten!
pi_57022094
Welkom .Pas.
pi_57025656
quote:
Op woensdag 27 februari 2008 21:00 schreef mrbox het volgende:

[..]

Hey single's dip of wat vervelends gebeurd ?
Al die negativiteit in dit topic! Single zijn is tof , toch?

Ik zie ook al een tijdje af van daten, en het bevalt eigenlijk wel. Maar toch knaagt er iets, en wil ik dat leuke
-gevoel ook wel weer.

Owja, ik ga jullie allemaal verlaten voor een weekendje Londen , vertrek over paar uurtjes. Dus tot snel iedereen .

En verder nog. Hallo nieuw vleessingle .Pas .
pi_57027159
Veel plezier Tegan!!
pi_57027647
Londen is heeeel leuk! Veel plezier!
  donderdag 28 februari 2008 @ 09:19:24 #246
195834 kaasplankje
Nu met maar 8% vet!
pi_57028229
quote:
Op donderdag 28 februari 2008 08:27 schreef .Pas het volgende:
Londen is heeeel leuk! Veel plezier!
idd lekker stappen daar.. Soho!!
pi_57028911
Ooh Londen
Damn, ik mis die stad.
  FOK!Video Chick, PR en FP sportredactie donderdag 28 februari 2008 @ 10:11:24 #248
149527 crew  ChipsZak.
That's hot.
pi_57029185
London lijkt mij zo gaaf.
[*] I kill a bitch with a potato peeler for the skrilla.
[*] You wanna mess with a motherfucker that skydives out of a plane to give the Statue of Liberty high fives, doing drive-by’s and miss you with five tries?
pi_57029744
TVP nieuwe single meld zich

Na een relatie van 9 jaar weer vrijgezel,...
Kan wel wat tips gebruiken om weer een nieuwe relatie te vinden.
9 jaar eruit geweest dus heb ik ook geen idee hoe ik het aan moet pakken
pi_57030266
Toch altijd blijven flirten Martijn. Ook al zit je in een relatie.
Zou eerst ff lekker rustig aan doen en je geen zorgen maken. De relatie komt vanzelf.
pi_57033660
quote:
Op dinsdag 26 februari 2008 18:47 schreef BloodyLotte het volgende:

[..]

Ik had afgelopen zaterdag de fijne "heb je een vuurtje voor me" en "zal ik er moeite voor doen om je te versieren?". "Nee laat maar".

Score!
Misschien was hij serieus zijn aansteker kwijt....
burgerweeshuis
"de mens heeft geen smaak, tenzij hij opgegeten wordt."
woensdag 26 mei 2010 12:26 schreef Kluts het volgende: Een vicieuze cirkel heeft idd geen invalshoeken.
pi_57034055
quote:
Op donderdag 28 februari 2008 11:05 schreef Den_Haag het volgende:
Toch altijd blijven flirten Martijn. Ook al zit je in een relatie.
Zou eerst ff lekker rustig aan doen en je geen zorgen maken. De relatie komt vanzelf.
tja ben eigenlijk nooit een flirter geweest , en in me oude relatie had ik daar eigenlijk ook geen behoefte aan.
Maar goed we gaan het zeker rustig aan doen en kijken wat het single leven precies inhoud
pi_57034185
Genieten van het leven!!
pi_57034511
quote:
Op donderdag 28 februari 2008 13:27 schreef zwaaibaai het volgende:

[..]

Misschien was hij serieus zijn aansteker kwijt....
Als zijn vrienden hem van te voren 2 meter verderop staan aan te moedigen dat 'ie het moet vragen aan me en vervolgens hun duimen naar hem opsteken als 'ie het eenmaal gevraagd heeft, denk ik toch echt dat het meer omvat.
pi_57034583
quote:
Op donderdag 28 februari 2008 13:58 schreef BloodyLotte het volgende:

[..]

Als zijn vrienden hem van te voren 2 meter verderop staan aan te moedigen dat 'ie het moet vragen aan me en vervolgens hun duimen naar hem opsteken als 'ie het eenmaal gevraagd heeft, denk ik toch echt dat het meer omvat.
't is ook best moeiijk... Praten in het openbaar...
burgerweeshuis
"de mens heeft geen smaak, tenzij hij opgegeten wordt."
woensdag 26 mei 2010 12:26 schreef Kluts het volgende: Een vicieuze cirkel heeft idd geen invalshoeken.
pi_57034629
quote:
Op donderdag 28 februari 2008 14:01 schreef zwaaibaai het volgende:

[..]

't is ook best moeiijk... Praten in het openbaar...
In een luidruchtige kroeg is twee meter verder verbaal je verlegen vriend aanmoedigen mogelijk wat opvallend .
"If you are depressed you shouldn't be in C major!" - Rick Beato
  donderdag 28 februari 2008 @ 14:07:53 #257
11923 I.R.Baboon
Schaterlachend langs ravijnen.
pi_57034751
Ik vind 'heb je een vuurtje voor me' wel de meest tragische zouteloze flutopeningszin everrrrr. Maar goed, ik ben uberhaupt niet van de openingszinnen dus ik heb makkelijk praten.
Het gaat slecht, verder gaat het goed.
pi_57035882
Als ik zin heb ik roken jat ik gewoon een brandende sigaret uit hun mond
  donderdag 28 februari 2008 @ 19:25:32 #259
195834 kaasplankje
Nu met maar 8% vet!
pi_57042434
quote:
Op donderdag 28 februari 2008 14:52 schreef Den_Haag het volgende:
Als ik zin heb ik roken jat ik gewoon een brandende sigaret uit hun mond
das wel brutaal ja, als je er dan een beetje ondeugend bij lacht: bingo!

alleen ik rook ni...
pi_57042582
Gisteren was er een jongeman, die deelde snoepjes uit aan mooie vrouwen. In Doornroosje worden bij dancefeesten lollies en dergelijke verkocht, waarom weet ik ook niet, maar hij had een hele berg gekocht en bood ze aan, had telkens direct een gesprek
pi_57045068
Volgens mij verkochten ze die vroeger voor de mensen die aan de drugs zaten. Anders kouwen ze hun hele mond kapot.
pi_57046721
Ah ja, naief Brabants meisje wist dat niet....maar er wordt wel lekker geslikt en gesnoven daar volgens mij ja.
pi_57047673
Dus pas maar op met de drankjes...
  donderdag 28 februari 2008 @ 22:48:06 #264
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_57048363
quote:
Op donderdag 28 februari 2008 19:31 schreef thaleia het volgende:
Gisteren was er een jongeman, die deelde snoepjes uit aan mooie vrouwen. In Doornroosje worden bij dancefeesten lollies en dergelijke verkocht, waarom weet ik ook niet, maar hij had een hele berg gekocht en bood ze aan, had telkens direct een gesprek
THC-lollies? .
KuikenGuppy
pi_57048625
Dat doe ik bij dat soort feesten (waar ik niet zoveel kom) altijd wel ja, maar ik vraag me wel af of het echt zo'n vaart loopt. Volgens mij komt het helemaal niet zoveel voor... je kunt op zo'n feest natuurlijk gemakkelijk een of andere breezah scoren die zichzelf al gedrogeerd heeft
pi_57049540
quote:
Op donderdag 28 februari 2008 19:25 schreef kaasplankje het volgende:

[..]

das wel brutaal ja, als je er dan een beetje ondeugend bij lacht: bingo!

alleen ik rook ni...
Kan ook net iets meer maken met mijn postuur
  vrijdag 29 februari 2008 @ 07:24:08 #267
195834 kaasplankje
Nu met maar 8% vet!
pi_57053061
quote:
Op donderdag 28 februari 2008 23:22 schreef Den_Haag het volgende:

[..]

Kan ook net iets meer maken met mijn postuur
ben je in vorm Den_Haag?
pi_57054015
quote:
Op donderdag 28 februari 2008 22:53 schreef thaleia het volgende:
je kunt op zo'n feest natuurlijk gemakkelijk een of andere breezah scoren die zichzelf al gedrogeerd heeft
Dubieus maar praktisch .
"If you are depressed you shouldn't be in C major!" - Rick Beato
pi_57054040
quote:
Op vrijdag 29 februari 2008 07:24 schreef kaasplankje het volgende:

[..]

ben je in vorm Den_Haag?
en 2.03m
  FOK!Video Chick, PR en FP sportredactie vrijdag 29 februari 2008 @ 09:58:11 #270
149527 crew  ChipsZak.
That's hot.
pi_57054888
quote:
Op dinsdag 26 februari 2008 18:47 schreef BloodyLotte het volgende:

[..]

Ik had afgelopen zaterdag de fijne "heb je een vuurtje voor me" en "zal ik er moeite voor doen om je te versieren?". "Nee laat maar".

Score!
Ik wil jou ook wel versieren.

[*] I kill a bitch with a potato peeler for the skrilla.
[*] You wanna mess with a motherfucker that skydives out of a plane to give the Statue of Liberty high fives, doing drive-by’s and miss you with five tries?
pi_57054941
quote:
Op vrijdag 29 februari 2008 09:58 schreef ChipsZak. het volgende:

[..]

Ik wil jou ook wel versieren.

Ey psst pssst, schatje
  FOK!Video Chick, PR en FP sportredactie vrijdag 29 februari 2008 @ 10:22:10 #272
149527 crew  ChipsZak.
That's hot.
pi_57055319
quote:
Op vrijdag 29 februari 2008 10:01 schreef BloodyLotte het volgende:

[..]

Ey psst pssst, schatje
*wink wink * Hete beeb.
[*] I kill a bitch with a potato peeler for the skrilla.
[*] You wanna mess with a motherfucker that skydives out of a plane to give the Statue of Liberty high fives, doing drive-by’s and miss you with five tries?
pi_57056243
Wel lachen straks, met dat rookverbod. Dan is dat vragen om een vuurtje een beetje overbodig geworden.
  vrijdag 29 februari 2008 @ 11:55:43 #274
94676 Garisson72
weten is weten dat je nix weet
pi_57057439
nee, dan is het juist weer humor en dientengevolge een valide pickupline geworden!
quote:
Op donderdag 28 februari 2008 22:53 schreef thaleia het volgende:
je kunt op zo'n feest natuurlijk gemakkelijk een of andere breezah scoren die zichzelf al gedrogeerd heeft
Where's the sport in that...

[ Bericht 76% gewijzigd door Garisson72 op 29-02-2008 12:05:12 ]
Breasts! helping men to avoid eye contact since 1865.
pi_57064328
quote:
Op vrijdag 29 februari 2008 09:58 schreef ChipsZak. het volgende:

[..]

Ik wil jou ook wel versieren.

Nu gaan de vrouwen de vrouwen versieren
  vrijdag 29 februari 2008 @ 18:49:35 #276
11923 I.R.Baboon
Schaterlachend langs ravijnen.
pi_57066535
quote:
Op vrijdag 29 februari 2008 09:12 schreef Den_Haag het volgende:

[..]

en 2.03m
Tss, da's helemaal niet zo bijzonder.

(Ja, IR is ook 2.03m)
Het gaat slecht, verder gaat het goed.
  vrijdag 29 februari 2008 @ 18:50:13 #277
11923 I.R.Baboon
Schaterlachend langs ravijnen.
pi_57066555
quote:
Op vrijdag 29 februari 2008 11:02 schreef xFriendx het volgende:
Wel lachen straks, met dat rookverbod. Dan is dat vragen om een vuurtje een beetje overbodig geworden.
"Come on baby light my fire"
Het gaat slecht, verder gaat het goed.
pi_57066916
Pfff.... thuiskomen na een week hard werken en niemand om even tegen aan te zeuren. Een uitlaadklep zou wel fijn zijn nu.
You're never fully dressed until you wear a smile
pi_57066978
En als je dan gisteravond twee mensen een zetje in de rug hebt gegeven om ze te koppelen en dat ze dan 's avonds met je op dezelfde kamer kamer slapen, laat wel even zien dat zij iets hebben wat jij ook wilt.
You're never fully dressed until you wear a smile
pi_57067102
quote:
Op vrijdag 29 februari 2008 11:02 schreef xFriendx het volgende:
Wel lachen straks, met dat rookverbod. Dan is dat vragen om een vuurtje een beetje overbodig geworden.
Ik denk dat je het dan anders kunt gebruiken....met een vleugje humor erbij
misschien dat dat ook wel werkt


Oh fuck Garisson was me voor
Ik doe niet meer aan een signature
pi_57068002
Laat ik ook maar eens in dit topic posten

Ik wil namelijk even de frustratie uiten dat ik overal omgeven wordt door meiden met een relatie... op mn werk, op mn school, losse contacten...

Ik zit in fase dat ik in redelijk nieuwe stad zit, weinig mensen ken, maar elke (leuke) meid die ik leer kennen is bezet... en het is niet zozeer dat ik nou per se een relatie wil, maar het is heel apart als je gewoon nooit eens leuk kan vleien, charmeren, meevragen op een date etc.

Op werk bv, veel collega's, weinig van mn leeftijd echter, maar elke keer als ik een leuk collegatje leerde kennen, gezellig praten viel er elke keer wel de zin 'ja m'n vriend...' Ik 'klik' best goed en snel met meiden en ben niet verlegen, maar goed daar heb ik dus geen fuck aan als ze bezet zijn

Dan zijn ze nogsteeds wel leuk natuurlijk, maar leuk praten met een leuke meid die vrijgezel is en met een die al jaren een goede relatie heeft, heeft toch wel een andere dimensie.

Uitgaansleven moet ik nog oppakken, maar dat vind ik weer geen leuke manier om iemand te leren kennen... leer liever geleidelijk iemand kennen... maar dat heb je dus via bv werk en school... maar van degenen waarmee ik direct te maken heb is er serieus geen één vrijgezel. Kan je wel steeds veel lol hebben met ze en persoonlijk worden, maar je geraakt er verder nergens mee. Dubbel gevoel geeft dat steeds.

Ik mis gewoon de 'spanning' en uitdaging van contact met vrijgezelle meiden. Ook merk ik dat degenen die vrijgezel zijn, zich veel minder leuk opstellen dan degenen die een relatie hebben... veel onzekerder en moeilijker.

Lijkt wel alsof meiden vanaf hun 14de ongeveer haast non-stop in relaties zitten, als ene relatie niet meer gaat,maken ze het niet uit om vervolgens tijdje vrijgezel te zijn, nee ze zoeken ondertussen een ander en zodra ze daar zeker van zijn switchen ze van relatie. Ze durven niet vrijgezel te zijn Tuurlijk kan ik ook diegene zijn waar ze naartoe switchen, maar ik ben er niet zo op om wat te proberen bij een bezet persoon. Hoewel mn vorige vriendin wel 'afgepakt' was.

Samenvatting: als vrijgezel leven in een wereldje zonder vrijgezelle meiden is marteling
pi_57068685
Alle jongens waar ik voor val zijn ook bezet of 'in love' en dus niet geïnteresseerd .
Tap tap tap
pi_57069011
quote:
Op vrijdag 29 februari 2008 19:51 schreef Hertog_Martin het volgende:
Lijkt wel alsof meiden vanaf hun 14de ongeveer haast non-stop in relaties zitten, als ene relatie niet meer gaat,maken ze het niet uit om vervolgens tijdje vrijgezel te zijn, nee ze zoeken ondertussen een ander en zodra ze daar zeker van zijn switchen ze van relatie. Ze durven niet vrijgezel te zijn
Hier zou je eens een apart topic over moeten openen. Dat is een eye-opener, vermoed ik.
pi_57069772
quote:
Op vrijdag 29 februari 2008 19:51 schreef Hertog_Martin het volgende:

Lijkt wel alsof meiden vanaf hun 14de ongeveer haast non-stop in relaties zitten, als ene relatie niet meer gaat,maken ze het niet uit om vervolgens tijdje vrijgezel te zijn, nee ze zoeken ondertussen een ander en zodra ze daar zeker van zijn switchen ze van relatie. Ze durven niet vrijgezel te zijn
Hier moet ik ook even op inhaken. Ik ken dat gevoel. Ik ben zelf zo geweest. Ik had op m'n 17e m'n 1e relatie, daarna 10 maanden vrijgezel, en sinds die tijd eigenlijk altijd relaties gehad. Eentje van 3 jaar en een beetje, daarna meteen eentje van 8,5 maand. Daarna eentje van 2 maanden, en 1 maand, en weer 2 maanden. En nu ben ik 23 en hier zit ik dan. Geen fuck mee opgeschoten. Ja, wijze lessen, ok. Ik ben nu 1 maand en een week vrijgezel en ik vind het nu voor 't eerst in m'n leven wel prima zo. Ik heb twee drie aanbiedingen voor dates vriendelijk geweigerd. Reden? Ik wil wel weer eens alleen zijn. Op stap, met vrienden zijn, me storten op mijn werk, mijn hobby's. Niet dat ik dat niet kon in de tijd van mijn relatie. Maar ik ben zo iemand die dan verder niks meer ziet en alleen maar daar op focust. En dat moet anders. Tel daar de issue's in mijn leven die ook even opgelost moeten worden (of mee moet worden leren om te gaan, net hoe je 't bekijkt). Dus ik wil nu voor het eerst sinds lang, heel lang een tijd gewoon alleen verder. Kijken hoe dat is. Ik ben er nu niet meer bang voor alleen te zijn, dat was nog niet zo lang geleden absoluut wel het geval. Beetje suffig.
pi_57070428
quote:
Op vrijdag 29 februari 2008 20:52 schreef BloodyLotte het volgende:

[..]

Hier moet ik ook even op inhaken. Ik ken dat gevoel. Ik ben zelf zo geweest. Ik had op m'n 17e m'n 1e relatie, daarna 10 maanden vrijgezel, en sinds die tijd eigenlijk altijd relaties gehad. Eentje van 3 jaar en een beetje, daarna meteen eentje van 8,5 maand. Daarna eentje van 2 maanden, en 1 maand, en weer 2 maanden. En nu ben ik 23 en hier zit ik dan. Geen fuck mee opgeschoten. Ja, wijze lessen, ok. Ik ben nu 1 maand en een week vrijgezel en ik vind het nu voor 't eerst in m'n leven wel prima zo. Ik heb twee drie aanbiedingen voor dates vriendelijk geweigerd. Reden? Ik wil wel weer eens alleen zijn. Op stap, met vrienden zijn, me storten op mijn werk, mijn hobby's. Niet dat ik dat niet kon in de tijd van mijn relatie. Maar ik ben zo iemand die dan verder niks meer ziet en alleen maar daar op focust. En dat moet anders. Tel daar de issue's in mijn leven die ook even opgelost moeten worden (of mee moet worden leren om te gaan, net hoe je 't bekijkt). Dus ik wil nu voor het eerst sinds lang, heel lang een tijd gewoon alleen verder. Kijken hoe dat is. Ik ben er nu niet meer bang voor alleen te zijn, dat was nog niet zo lang geleden absoluut wel het geval. Beetje suffig.
IK ben denk ik anti-dat wat jij beschreef
ik heb een relatie gehad van iets minder dan 1.5 jaar (was mijn eerste)...dat had wat mij betreft tot mijn 80 mogen duren...
maar dat is uitgegaan...en daarover zit ik nu nog steeds single te miepen..
daarna heb ik trouwens nog wel een relatie van 2 maanden gehad toch wel

maar dat was de grootste flop in mijn leven.
Ik doe niet meer aan een signature
pi_57070443
quote:
Op vrijdag 29 februari 2008 20:52 schreef BloodyLotte het volgende:

[..]

Hier moet ik ook even op inhaken. Ik ken dat gevoel. Ik ben zelf zo geweest. Ik had op m'n 17e m'n 1e relatie, daarna 10 maanden vrijgezel, en sinds die tijd eigenlijk altijd relaties gehad. Eentje van 3 jaar en een beetje, daarna meteen eentje van 8,5 maand. Daarna eentje van 2 maanden, en 1 maand, en weer 2 maanden. En nu ben ik 23 en hier zit ik dan. Geen fuck mee opgeschoten. Ja, wijze lessen, ok. Ik ben nu 1 maand en een week vrijgezel en ik vind het nu voor 't eerst in m'n leven wel prima zo. Ik heb twee drie aanbiedingen voor dates vriendelijk geweigerd. Reden? Ik wil wel weer eens alleen zijn. Op stap, met vrienden zijn, me storten op mijn werk, mijn hobby's. Niet dat ik dat niet kon in de tijd van mijn relatie. Maar ik ben zo iemand die dan verder niks meer ziet en alleen maar daar op focust. En dat moet anders. Tel daar de issue's in mijn leven die ook even opgelost moeten worden (of mee moet worden leren om te gaan, net hoe je 't bekijkt). Dus ik wil nu voor het eerst sinds lang, heel lang een tijd gewoon alleen verder. Kijken hoe dat is. Ik ben er nu niet meer bang voor alleen te zijn, dat was nog niet zo lang geleden absoluut wel het geval. Beetje suffig.
Gefeliciteerd met die ontwikkeling Meiden die dat inzien vind ik al een stuk volwassener en interessanter. Jammer alleen dat die vaak, zoals jij, 23+ zijn en meiden zelden tot nooit zich open stellen voor mannen die jonger zijn Kan niet wachten tot ik jaartje of 25 ben wdb
pi_57070485
Ho ho, ik miep ook nog zo ongeveer elke dag over mijn vorige relatie. Het was ook niet mijn keuze dat het uitging. Daar ben ik ook nog laaaahaang niet overheen. Dat gun ik ook de tijd. Ook een van de redenen (misschien wel een van de belangrijkste) om voorlopig niks te beginnen. In een relatie stappen met een ander als je de vorige nog niet eens verwerkt hebt, been there done that. Komt alleen maar gezeik van.
pi_57070512
quote:
Op vrijdag 29 februari 2008 21:20 schreef Hertog_Martin het volgende:

[..]

Gefeliciteerd met die ontwikkeling Meiden die dat inzien vind ik al een stuk volwassener en interessanter. Jammer alleen dat die vaak, zoals jij, 23+ zijn en meiden zelden tot nooit zich open stellen voor mannen die jonger zijn Kan niet wachten tot ik jaartje of 25 ben wdb
Mijn ex is 13 maanden jonger.
pi_57070573
quote:
Op vrijdag 29 februari 2008 21:23 schreef BloodyLotte het volgende:

[..]

Mijn ex is 13 maanden jonger.
Had ik je nou maar niet beledigd toen
pi_57070643
quote:
Op vrijdag 29 februari 2008 21:27 schreef Hertog_Martin het volgende:

[..]

Had ik je nou maar niet beledigd toen
You did?
/vergeetachtig
pi_57070701
quote:
Op vrijdag 29 februari 2008 21:22 schreef BloodyLotte het volgende:
Ho ho, ik miep ook nog zo ongeveer elke dag over mijn vorige relatie. Het was ook niet mijn keuze dat het uitging. Daar ben ik ook nog laaaahaang niet overheen. Dat gun ik ook de tijd. Ook een van de redenen (misschien wel een van de belangrijkste) om voorlopig niks te beginnen. In een relatie stappen met een ander als je de vorige nog niet eens verwerkt hebt, been there done that. Komt alleen maar gezeik van.
Nee ja wat ik toen deed was constant vergelijken met die ene ex...en dan kom je er al snel achter dat die ander toch wel héél erg leuk was

Maar ik ben nu met die wel leuke ex aan eht stijldansen

supertof
haha...en het helpt mij om er toch overheen te komen!
Ik doe niet meer aan een signature
pi_57070952
Voor de singles waarbij het nu (recent) uit is gegaan, blokkeer je nu als het ware even het elementje verliefdheid of is het enkel niet actief op zoek?

Mocht je dus opeens een dame of jongen tegenkomen, waarbij de liefde je vol in het gezicht raakt, zou je dan ook nog dat negeren omdat je niet meteen iets nieuws wil beginnen? Of zou je dan toch weer wat proberen, want tja, tis een gevoel wat je niet van je af kan schudden..?
pi_57071012
Ik blokkeer het ander even. Puur uit bescherming voor mezelf en die ander. Want ik ben wat dat betreft flink de fout in gegaan in het verleden. Dat was janken geblazen.
  FOK!Video Chick, PR en FP sportredactie vrijdag 29 februari 2008 @ 21:46:55 #294
149527 crew  ChipsZak.
That's hot.
pi_57071027
Ik denk dat ik serieus nog wel zou nadenken of het wel verstandig is, want ik zou echt niet gelijk in een nieuwe relatie willen rollen. Ik heb er ook echt géén behoefte aan. En voorlopig lijkt het zo alsof ik eventjes niet verliefd kan worden, omdat ik toch nog teveel met mn ex in mn hoofd zit. En als ik dat heb, word ik meestal niet verliefd weet ik uit ervaring.
[*] I kill a bitch with a potato peeler for the skrilla.
[*] You wanna mess with a motherfucker that skydives out of a plane to give the Statue of Liberty high fives, doing drive-by’s and miss you with five tries?
pi_57071125
quote:
Op vrijdag 29 februari 2008 21:30 schreef BloodyLotte het volgende:

[..]

You did?
/vergeetachtig
Shit, toen ik je FoBo berichtje zag dacht ik al van oh ze is het vergeten Maar toen had ik het dus hier al genoemd

Maar was ook uitgepraat toen
pi_57071163
quote:
Op vrijdag 29 februari 2008 21:51 schreef Hertog_Martin het volgende:

[..]

Shit, toen ik je FoBo berichtje zag dacht ik al van oh ze is het vergeten Maar toen had ik het dus hier al genoemd

Maar was ook uitgepraat toen
Enlighten me
Ik weet het echt niet meer.
pi_57071199
quote:
Op vrijdag 29 februari 2008 21:53 schreef BloodyLotte het volgende:

[..]

Enlighten me
Ik weet het echt niet meer.
Ik ga me een beetje herhalen waar ik niet trots op ben

pi_57071260
quote:
Op vrijdag 29 februari 2008 21:54 schreef Hertog_Martin het volgende:

[..]

Ik ga me een beetje herhalen waar ik niet trots op ben

Je mag het me ook influisteren via de PM.
Nieuwsgierig.
pi_57071361
quote:
Op vrijdag 29 februari 2008 21:44 schreef xFriendx het volgende:
Voor de singles waarbij het nu (recent) uit is gegaan, blokkeer je nu als het ware even het elementje verliefdheid of is het enkel niet actief op zoek?

Mocht je dus opeens een dame of jongen tegenkomen, waarbij de liefde je vol in het gezicht raakt, zou je dan ook nog dat negeren omdat je niet meteen iets nieuws wil beginnen? Of zou je dan toch weer wat proberen, want tja, tis een gevoel wat je niet van je af kan schudden..?
Ik kon toen echt helemaal niet verliefd op anderen worden...zelfs niet zo van wow die is leuk!
Ik doe niet meer aan een signature
pi_57073163
quote:
Op vrijdag 29 februari 2008 21:20 schreef Hertog_Martin het volgende:

[..]

Gefeliciteerd met die ontwikkeling Meiden die dat inzien vind ik al een stuk volwassener en interessanter. Jammer alleen dat die vaak, zoals jij, 23+ zijn en meiden zelden tot nooit zich open stellen voor mannen die jonger zijn Kan niet wachten tot ik jaartje of 25 ben wdb
hoho, ik ben bijna 26 en mijn ondergrens ligt bij 23 .
Tap tap tap
  zaterdag 1 maart 2008 @ 04:38:51 #301
11923 I.R.Baboon
Schaterlachend langs ravijnen.
pi_57075814
Goedenacht in Singles #52.
Het gaat slecht, verder gaat het goed.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')