quote:Vanavond te gast bij Jeroen Pauw en Paul Witteman, onder anderen: Farshad Bashir en Victor Löw
deze reeks gaat hard ja.quote:Op dinsdag 15 januari 2008 15:01 schreef skyrebel het volgende:
nooit gedacht er zoveel paul en witteman fans waren![]()
Gisteren was het wel heel erg, lees je dan iig een beetje in voor zoiets.quote:Op dinsdag 15 januari 2008 15:08 schreef tong80 het volgende:
Als het over sport gaat zitten ze met hun mond vol tanden.
Bij gebrek aan beter..quote:Op dinsdag 15 januari 2008 15:01 schreef skyrebel het volgende:
nooit gedacht er zoveel paul en witteman fans waren![]()
Knevel en v/d Brink waren slechterquote:Op dinsdag 15 januari 2008 16:06 schreef gimme.shelter het volgende:
Het is ook een slechte afspiegeling van Barend en van Dorp. het decor is heel saai, gasten gaan niet met elkaar in discussie.....jammer!
Ik vond B&vD ook niet ideaal. Met name omdat er teveel en te vaak voetballers te gast waren. Voetballers hebben nou eenmaal nooit iets te melden. Popmuziek mis ik absoluut niet.quote:Op dinsdag 15 januari 2008 15:08 schreef tong80 het volgende:
Ik ben geen fan. Vind het een slap aftreksel van B&vD. Er zit totaal geen pit in de discussies. Het lijkt alsof ze maar wat doen. Gisteren Rutger Hauer. Die zat er bij en keek ernaar. Niet één leuke uitdagende vraag. Als het over sport gaat zitten ze met hun mond vol tanden. Met popmuziek hebben ze ook niks. Er zit ook geen derde presentator zoals Jan Mulder die voor de komische noot kan zorgen. De twee stralen ook een totale desinteresse uit. Ze doen hun werk en gaan weer naar huis. Als er iets opmerkelijks gebeurt is het ondanks hen.
Die 'interactie tussen de gasten' vind ik eigenlijk wel juist steeds beter aan het worden bij P&W. Wat betreft het decor ben ik het wel roerend met je eens. Bij BvD was dat veel warmer/gezelliger, hier is het echt zo'n kille verlichte bak waar je naar zit te kijken.quote:Op dinsdag 15 januari 2008 16:06 schreef gimme.shelter het volgende:
Het is ook een slechte afspiegeling van Barend en van Dorp. het decor is heel saai, gasten gaan niet met elkaar in discussie.....jammer!
Precies, dat decor vind ik niks op de late avond, beetje kijken, beetje rommelen voordat je naar bed gaat, en dan heb je zo'n kantoorsetting waarnaar je moet kijken!!quote:Op dinsdag 15 januari 2008 21:12 schreef Veerboot het volgende:
[..]
Die 'interactie tussen de gasten' vind ik eigenlijk wel juist steeds beter aan het worden bij P&W. Wat betreft het decor ben ik het wel roerend met je eens. Bij BvD was dat veel warmer/gezelliger, hier is het echt zo'n kille verlichte bak waar je naar zit te kijken.
quote:Op dinsdag 15 januari 2008 23:14 schreef Wup het volgende:
jammer dat Pauw zo verveeld zit te kijken.
Ik heb een aantal keren SP gestemd, ben ook lid geweest (niet meer dus) maar volgende keer stem ik GroenLinks.quote:Op dinsdag 15 januari 2008 23:37 schreef Aoristus het volgende:
Wie zou er nou nog zo stom zijn om op de SP te stemmen, nu we deze jongeman horen over volksvertegenwoordiging? Ik hoor 'm net over 1.6 miljoen SP stemmers. Dat is bij deze vast gemarginaliseerd.
Voor mij zou dat wel een reden zijn om niet meer op de SP te stemmen. Zelf ben ik sluimerlid, maar ben ik het allang niet meer eens met de SP. Dit is weer een schandelijk voorbeeld hoe de SP met mensen omgaat.quote:Op dinsdag 15 januari 2008 23:42 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Ik heb een aantal keren SP gestemd, ben ook lid geweest (niet meer dus) maar volgende keer stem ik GroenLinks.
Overigens niet vanwege dit jongste kamerlid.
Ah, eindelijk iemand die er net zo over denkt. Ik heb me indertijd een beetje belachelijk gemaakt geloof ik met dat topic over die knulquote:Op dinsdag 15 januari 2008 23:32 schreef Aoristus het volgende:
sp klapvee. Die partij maakt zich steeds belachelijker. Het lijkt me niet iets om trots op te zijn dat je allemaal jaknikkers in de kamer hebt en dan ook nog eens de jongste. Hij veroordeelt niet de missie in Afghanistan, dat pleit voor 'm . Laten we hopen dat dat het laatste is wat we van 'm horen.
ik zou hem zeer zeker niet onderschatten, zoals ik al zei is het een oud klasgenoot van mij geweest en hij is zolang ik m ken al met politiek bezig (zeg nu zo'n 8 jaar!)quote:Op dinsdag 15 januari 2008 23:45 schreef Aoristus het volgende:
[..]
Voor mij zou dat wel een reden zijn om niet meer op de SP te stemmen. Zelf ben ik sluimerlid, maar ben ik het allang niet meer eens met de SP. Dit is weer een schandelijk voorbeeld hoe de SP met mensen omgaat.
Waren zij niet ook voor bepaalde richtlijnen nadat de LPF heeft laten zien dat de politiek het beste door deskundige mensen gevoerd kan worden? Je maakt mij niet wijs dat een jochie van 20 al weet wat goed voor dit land is
Ben je het inhoudelijk niet met de SP eens of heb je kritiek op de manier waarop zij politiek bedrijven? Als het dat laatste is dan ben ik benieuwd...quote:Op dinsdag 15 januari 2008 23:45 schreef Aoristus het volgende:
[..]
Voor mij zou dat wel een reden zijn om niet meer op de SP te stemmen. Zelf ben ik sluimerlid, maar ben ik het allang niet meer eens met de SP. Dit is weer een schandelijk voorbeeld hoe de SP met mensen omgaat.
Waren zij niet ook voor bepaalde richtlijnen nadat de LPF heeft laten zien dat de politiek het beste door deskundige mensen gevoerd kan worden? Je maakt mij niet wijs dat een jochie van 20 al weet wat goed voor dit land is
Waar kunnen we prijsschieten?quote:Op dinsdag 15 januari 2008 23:46 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Ah, eindelijk iemand die er net zo over denkt. Ik heb me indertijd een beetje belachelijk gemaakt geloof ik met dat topic over die knul
Goed om te weten, rond die leeftijd beginnen de meeste kinderen met een opleiding in die richting..quote:Op dinsdag 15 januari 2008 23:47 schreef Memento-Mori het volgende:
[..]
ik zou hem zeer zeker niet onderschatten, zoals ik al zei is het een oud klasgenoot van mij geweest en hij is zolang ik m ken al met politiek bezig (zeg nu zo'n 8 jaar!)
Gewoon een halve terrorist!quote:------------------------- Oorspronkelijk bericht -------------------------
Onderwerp: Bevestiging donatie
Van: info@unicef.nl
Datum: Ma, 27 december, 2004 22:59
Aan: bashirfarshad@tomaatnet.nl
--------------------------------------------------------------------------
Geachte meneer Bashir,
Hartelijk dank voor uw hulp aan de slachtoffers van de aardbeving in Azie.
Uw donatie van 50 euro wordt binnenkort van rekening 8491289 afgeschreven.
Met vriendelijke groet,
De Samenwerkende Hulporganisaties
Postbus 30603
2500 GP Den Haag
T: 070 – 333 94 44
M: info@unicef.nl
Israël hoopt dat uit de stembussen van 9 januari een leider komt die
bereid is om aan eisen van Israel toe te geven. Na 35 jaar Israëlische
bezetting van de Palestijnse Gebieden, mensenrechtenschendingen, en geweld
met als gevolg duizenden burgerslachtoffers aan beide kanten lijkt Mahmoud
Abbas, de eerste minister onder Arafat in 2003, de persoon te zijn die
Israel nodig heeft. Israël wilde al lang een nieuwe Palestijnse leider
maar omdat de peilingen Arafat als winnaar aangaven, verzetten ze zich
tegen verkiezingen.
Sinds 2002 bezet Israël weer alle Palestijnse steden van de Westelijke
Jordaanoever en Israel en valt ze steeds weer binnen om mensen te
arresteren of om gebouwen op te blazen of om liquidaties uit te voeren.
Gaza komt er ook niet ongeschonden vanaf. De Palestijns Autoriteiten
hebben Israel gevraagd zich terug te trekken en om weg te blijven in
verband met de komende verkiezingen. Maar Sharon wil zijn troepen maar
tijdelijk terugtrekken. Daarnaast heeft Israël tientallen leiders vermoord
en sluit duizenden anderen op in gevangenissen. Onder zo’n bezetting
kunnen verkiezingen niet democratisch zijn. Om dezelfde reden ging de
verkiezingen van vorige jaar januari niet door.
Alles wordt gedaan om de Palestijnen over te halen om massaal te gaan
stemmen. Groot-Brittannië en de VS hebben een internationale
vredesconferentie voor na de verkiezingen in het vooruitzicht gesteld, wat
door Sharon goedgekeurd zal worden "op voorwaarde dat Abbas de
verkiezingen wint". Het is alsof Zalm zelf de vakbondsvoorzitters kiest
met wie het wil onderhandelen.
Sharon en Bush steken niet weg dat ze hopen op een overwinning van Abbas.
Abbas is voorstander van het stopzetten van de Intifada. Dit zal neerkomen
op een eenzijdig ontwapening en Israel zal graag gebruik van maken. Daarom
hebben Israël en Amerika een voorkeur voor Abbas. Abbas rekent op de goede
wil van de Israëli's en op internationale druk op Sharon. Steun zal komen
als de Palestijnen hun goede wil tonen, zo is tenslotte de hoop.
Om steun van de radicalere Palestijnen te krijgen omschreef Abbas de
Israelische staat gisteren als "de zionistische vijand". Israel weet dat
Abbas spelletje aan het spelen is, zo verklaarde een anonieme Israëlische
functionaris dat een gekozen Abbas zal worden beoordeeld op zijn daden bij
het bestrijden van terrorisme en niet op zijn woorden.
Abbas zal immers snel een zogenaamde Palestijnse staat mogelijk maken,
bestaande uit een reeks machteloze en omsingelde stukjes land, voorzien
van een marionettenregering.
Farshad Bashir
Met vriendelijke groet,
Farshad
viel me ook op ja. Was vooral erg toen ze em confronteerden met die quotes op internet van emquote:
quote:Vanavond te gast in Pauw & Witteman: Nina Brink en haar dochter Karen, Hans Spekman en René Kahn
quote:Vanavond aan tafel bij Jeroen Pauw en Paul Witteman: zakenvrouw Nina Brink en haar dochter Karen die in onder andere Amerika een restaurantketen begint. René Kahn is hoogleraar psychiatrie aan het UMC Utrecht, zijn boek 'In de wachtkamer van de psychiater' dat nu in de boekhandel ligt.
Karen en Nina Brink
Karen Brink Portugal Gouvêa, de dochter van zakenvrouw Nina Brink, start binnenkort met haar eigen restaurantketen Danku. Deze ecologische fastfood restaurant met Nederlands-Indische keuken opent zijn deuren in Antwerpen, New York en later Sao Paulo. In de uitzending spreken Nina en haar dochter Karen over de positie van de vrouw in het Hollandse zakenleven en de do's en don'ts van ondernemen.
René Kahn
René Kahn is hoogleraar psychiatrie aan de Universiteit Utrecht en afdelingshoofd psychiatrie aan het Universitair Medisch Centrum Utrecht. Hij schreef eerder de bestseller ‘Onze hersenen’. Daarin werd het brein an sich onder de loep genomen en besproken. In zijn nieuwe boek ‘In de spreekkamer van de psychiater’ gaat hij een stap verder en laat zien hoe de psychiater werkt, welke mensen hij in zijn spreekkamer krijgt en hoe hun behandeling vervolgens verloopt.
=====
René Kahn, In de spreekkamer van de psychiater’, Uitgeverij Balans, ISBN-13: 9789050188814
Hans Spekman
Hans Spekman is lid van de Tweede-Kamerfractie van de PvdA. Hij is woedend op partijgenoot en oud minister van Ontwikkelingssamenwerking Eveline Herfkens.
Sinds 2002 werkt zij in New York bij de Verenigde Naties. Zij leeft daar echter op zeer grote voet. Zo ontving ze riante huursubsidie van de Nederlandse overheid (280.000 ¤ in vier jaar tijd) en wilde enkel business class vliegen.
De PvdA stelt dat zij geen respect heeft voor publiek geld en niet begrijpt waarom het gaat in een publieke functie.
Voor de liefhebber, via deze link is een hoofdstuk uit dit boek te downloaden.quote:René Kahn, In de spreekkamer van de psychiater’, Uitgeverij Balans, ISBN-13: 9789050188814
Lijkt er wel op iddquote:Op woensdag 16 januari 2008 23:21 schreef Arcee het volgende:
Heeft die Brink nou een Amerikaans accent?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |