quote:Vanavond te gast bij Jeroen Pauw en Paul Witteman, onder anderen: Farshad Bashir en Victor Löw
deze reeks gaat hard ja.quote:Op dinsdag 15 januari 2008 15:01 schreef skyrebel het volgende:
nooit gedacht er zoveel paul en witteman fans waren![]()
Gisteren was het wel heel erg, lees je dan iig een beetje in voor zoiets.quote:Op dinsdag 15 januari 2008 15:08 schreef tong80 het volgende:
Als het over sport gaat zitten ze met hun mond vol tanden.
Bij gebrek aan beter..quote:Op dinsdag 15 januari 2008 15:01 schreef skyrebel het volgende:
nooit gedacht er zoveel paul en witteman fans waren![]()
Knevel en v/d Brink waren slechterquote:Op dinsdag 15 januari 2008 16:06 schreef gimme.shelter het volgende:
Het is ook een slechte afspiegeling van Barend en van Dorp. het decor is heel saai, gasten gaan niet met elkaar in discussie.....jammer!
Ik vond B&vD ook niet ideaal. Met name omdat er teveel en te vaak voetballers te gast waren. Voetballers hebben nou eenmaal nooit iets te melden. Popmuziek mis ik absoluut niet.quote:Op dinsdag 15 januari 2008 15:08 schreef tong80 het volgende:
Ik ben geen fan. Vind het een slap aftreksel van B&vD. Er zit totaal geen pit in de discussies. Het lijkt alsof ze maar wat doen. Gisteren Rutger Hauer. Die zat er bij en keek ernaar. Niet één leuke uitdagende vraag. Als het over sport gaat zitten ze met hun mond vol tanden. Met popmuziek hebben ze ook niks. Er zit ook geen derde presentator zoals Jan Mulder die voor de komische noot kan zorgen. De twee stralen ook een totale desinteresse uit. Ze doen hun werk en gaan weer naar huis. Als er iets opmerkelijks gebeurt is het ondanks hen.
Die 'interactie tussen de gasten' vind ik eigenlijk wel juist steeds beter aan het worden bij P&W. Wat betreft het decor ben ik het wel roerend met je eens. Bij BvD was dat veel warmer/gezelliger, hier is het echt zo'n kille verlichte bak waar je naar zit te kijken.quote:Op dinsdag 15 januari 2008 16:06 schreef gimme.shelter het volgende:
Het is ook een slechte afspiegeling van Barend en van Dorp. het decor is heel saai, gasten gaan niet met elkaar in discussie.....jammer!
Precies, dat decor vind ik niks op de late avond, beetje kijken, beetje rommelen voordat je naar bed gaat, en dan heb je zo'n kantoorsetting waarnaar je moet kijken!!quote:Op dinsdag 15 januari 2008 21:12 schreef Veerboot het volgende:
[..]
Die 'interactie tussen de gasten' vind ik eigenlijk wel juist steeds beter aan het worden bij P&W. Wat betreft het decor ben ik het wel roerend met je eens. Bij BvD was dat veel warmer/gezelliger, hier is het echt zo'n kille verlichte bak waar je naar zit te kijken.
quote:Op dinsdag 15 januari 2008 23:14 schreef Wup het volgende:
jammer dat Pauw zo verveeld zit te kijken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |