En toch nog best een prestatie om ze dan allebei ook nog op dezelfde tijd te openen...quote:Op maandag 14 januari 2008 16:54 schreef DaviniaHR het volgende:
Het is weer gelukt! Twee Z&G-topics![]()
Dat klinkt goed.. Krampjes in de vorm dat je ze al weg moet puffen??quote:Op maandag 14 januari 2008 21:01 schreef wenneke1 het volgende:
Ach ticootje dat komt allemaal wel goed.
Ik kan inmiddels wel melden dat ik in het bezit ben van een paar vervelende krampjes.
Joh, die kraam komt echt jouw huis niet keuren hoorquote:Op maandag 14 januari 2008 20:56 schreef Ticootje het volgende:
Morgen krijg ik de kraamhulp op intake. En ik wordt daar al helemaal kriegelig van. Ik hou niet zo van vreemden. Zeker niet als ze je huis een soort gaan keuren. Dus ik kan al helemaal stressen dat morgen mn huisje tiptop in orde moet zijn. En dat is het natuurlijk al. Maar ik heb gewoon het idee dat dat het niet is.
quote:Op maandag 14 januari 2008 21:08 schreef Leah het volgende:
Je weet hopelijk wel dat dettol giftig is voor baby's?
Ben je van wasmiddel veranderd? Of heb je iets raars gegeten? Jeuk is echt zo vervelend!quote:Op maandag 14 januari 2008 21:17 schreef Maneki.Neko het volgende:
[..]
Hier harde buiken om de paar minutenvoor de verandering. Verder ben ik blijkbaar allergisch oid, zit van top tot teen onder de jeukende uistalg. Kan er ook nog wel bij.
Ik merk aan alles dat het schip een beetje begint te stranden en het zal me verbazen als ik de volle 40 weken vol maak.
Morgen weer naar de vk, bloeddruk laten controleren en eens zien of Saar Eigenwijs al heads down ligt.
Datumtweeling doen we maar niet, kben vandaag 34 wekenquote:Op maandag 14 januari 2008 21:19 schreef wenneke1 het volgende:
Maneki spannend. Hoe lang heeft Saar nog om zich te draaien??
Ach...zal een poging doen om je op te vrolijken: wees blij dat niet binnen 1 week tijd beiden je wasmachine en wasdroger ermee op houden en die dus terwijl je zelf 41 weken zwanger bent ook nog eens gerepareerd en vervangen moeten worden.quote:
sorryquote:Op maandag 14 januari 2008 21:26 schreef Maneki.Neko het volgende:
ja welja, puppp er ook nog bijik ga straks maar in een havermoutbadje zitten bidden dat deze 6 weken heel snel voorbij gaan
Ja ik weet het..geloof alleen dat ik een aantal beurten oversla op het momentquote:Op maandag 14 januari 2008 22:37 schreef Mammietje het volgende:
Eh... Tearsong... jij bent aan de beurt he?![]()
Groeten terug aan Pruk! En wat vervelend dat ze nu nog geen duidelijkheid heeft. Hopelijk komt die snel.quote:Op maandag 14 januari 2008 21:46 schreef miss_dynastie het volgende:
Even een wat uitgebreider berichtje van Pruk: ze is dit weekend opgenomen in het ziekenhuis, hetgeen betekent dat de thuismonitoring gestopt is. De groeiecho van vandaag laat weer een ander beeld zien, dus het is niet helemaal duidelijk hoe en wat en het is nu afwachten wat er verder gaat gebeuren. Jullie krijgen allemaal de groetjes en Vamperotica, ook namens Pruk van harte gefeliciteerd!
quote:Op maandag 14 januari 2008 21:55 schreef kozakken het volgende:
Enne... hoe heet jullie nieuwe aanwas nu?
Jeutje, Vamp!!!!quote:Op maandag 14 januari 2008 21:49 schreef vamperotica het volgende:
ons "bulletje
Hier 13 weken, dus we moeten nog even egduld hebben met voelen. Daarnaast zit de placenta aan de voorkant, dus dan kan het voelen (aan de buitenkant) wat langer op zich laten wachten.quote:Op maandag 14 januari 2008 21:20 schreef lunastar het volgende:
Vamp proficiat... een vlotte bevalling lijkt me
Wenneke spannend...
zijn er al meiden die ongeveer zover zijn als wij (15 weken) die al iets voelen... Bij ons Luna voelde ik duidelijke stampjes rond 18 weken... maar ik heb geen geduld.. ik wil nu al iets voelen
Op dit moment wel een beetje. Ik had zo graag mijn propje willen vasthouden of althans bezig zijn met er naar toe werken, Maar wat niet is is niet en dus moeten we maar weer afwachten.quote:Op dinsdag 15 januari 2008 08:37 schreef Wurpje het volgende:
Hmmm, Wenneke, dat is behoorlijk naar.
Ben je erg zat van het zwangeren?
Ik denk dat ik al een paar keer mijn meisje heb gevoeld, dit kon wel kloppen volgends de echo mevrouw omdat de placenta aan de achterkant ligt en je dus redelijk vroeg iets kunt voelen.quote:Op maandag 14 januari 2008 21:20 schreef lunastar het volgende:
zijn er al meiden die ongeveer zover zijn als wij (15 weken) die al iets voelen... Bij ons Luna voelde ik duidelijke stampjes rond 18 weken... maar ik heb geen geduld.. ik wil nu al iets voelen
ene site zegt weegschaal, andere zegt maagd.. geeen id:Pquote:Op dinsdag 15 januari 2008 10:19 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:
idd heel lief die eerste "schopjes" kan er helemaal dromerig van worden![]()
DevilsChase gefeliciteerd!! Een weegschaaltje
En hestria fijn dat je je weer beter voelt
Gefeliciteerd! Hoe voel je je tot nu toe? En hoeveel weken ben je dan nu? Net 4?quote:Op dinsdag 15 januari 2008 10:11 schreef DevilsChase het volgende:
Ik mag erbij! 22 september 2008:D Iedereen gefeliciteerd en een gezond verloop gewenst!
Oh en het allerleukste is als mensen zich voorzichtig naar je toe buigen en fluisteren: 'ik heb gehoord dat sex schijnt te helpen om de boel op gang te brengen....'quote:Op dinsdag 15 januari 2008 13:39 schreef wenneke1 het volgende:
En ook al heb ik nog even, ik ben voorzichtig wel aan het kijken waneer ze je bij ons doorsturen naar het zkh voor een afpraak met de GYN.![]()
Als dat zou helpen was dit kind al god weet hoe vaak geborenquote:Op dinsdag 15 januari 2008 13:53 schreef TearSong het volgende:
[..]
Oh en het allerleukste is als mensen zich voorzichtig naar je toe buigen en fluisteren: 'ik heb gehoord dat sex schijnt te helpen om de boel op gang te brengen....'![]()
Ik ben ook al aan het kijken naar dat soort dingen hoor. Heb het vorige keer maar even gevraagd aan de VK. Met 41 weken en 5 dagen moet ik naar het ZH voor een CTG van 3 kwartier en een kennismaking. en dan heb ik nog 2 dagen om thuis te bevallen. Maar om een ZH bevalling te voorkomen wil m'n VK nog voor de 42 weken wel proberen te strippen.
quote:Op dinsdag 15 januari 2008 20:05 schreef Lois het volgende:
[ afbeelding ] Saartje [ afbeelding ] Wat fijn Maneek!
Dat is goed om te horen dat ze daar wat van terugkomen. Het is ook wel erg lang anders.quote:Op dinsdag 15 januari 2008 18:12 schreef Brighteyes het volgende:
Wenneke, mijn vk zei dat 'men' wat terug gekomen is van dat 43 weken verhaal.
Nu weet ik niet of ze dat echt in het algemeen bedoelde of dat ze het had over de Goudse gyn's, maar ik hoop voor jou dat het dus algemeen is.
In Gouda is het zo dat ze met 42 weken gaan kijken of je inleidbaar bent en is dat zo, dat ze dat dan ook gaan doen.
Als je dan nog potdicht zou zitten, dan kijken ze het nog een paar dagen aan, maar gaan dan toch ook wel wat doen om dat verweken wat te stimuleren.
Ja gewoon even naar vragen. Sommige VK's zijn er wat terughoudend in om er zelf over te beginnen maar vragen staat vrij toch?quote:Op dinsdag 15 januari 2008 20:34 schreef wenneke1 het volgende:
[..]
Dat is goed om te horen dat ze daar wat van terugkomen. Het is ook wel erg lang anders.
Ik sprak straks een vriendin die bij dezelfde vk geweest is en die heeft met 40+3 gevraagd of ze wilden strippen. Ik moet morgen weer terug en ik denk dat ik dan vraag of ze dat willen doen. Mss heeft dat enig effect.
quote:Op dinsdag 15 januari 2008 21:38 schreef Madelieve het volgende:
Wij hebben donderdag de 3e echo met ruim 11 weken, als die goed is mag iedereen het weten en dat wordt tijd want dat buikje begint echt op te vallen. Hoewel ik het weer reuzenspannend vind heb ik er wel een goed gevoel over. Er zijn geen tekenen dat het niet goed zou zijn dus we gaan uit van goed nieuws hoewel het natuurlijk toch nog de spannende weken zijn.
Dit wordt de eerste uitwendige echo, ben zo gewend om direct mijn kleren uit te gooien als ik die kamer binnenkom dat het nog raar zal voelen om ze gewoon aan te houden.
Inderdaad Madelieve, daarom is het zo spannend!quote:Op dinsdag 15 januari 2008 21:38 schreef Madelieve het volgende:
Kaar, spannend, gaan ze dan ook vaststellen hoe ver je bent, er is toch twijfel of je stiekem niet al een maand langer zwanger bent?
Ah, ik heb er best wat voor over om de bevalling wat eerder te laten komen... Maar ik hou het wel gewoon op de sex...quote:Op dinsdag 15 januari 2008 22:22 schreef Maneki.Neko het volgende:
Ah zo Ticootje..al moet ik zeggen dat ik erniet van op had gekeken als je het wel zo bedoelde![]()
Ik zag het ook even voor me, zou wel een stunt zijn!quote:Op dinsdag 15 januari 2008 21:53 schreef Mammietje het volgende:
[..]
Hahaha, ik zie het helemaal voor me hoe je met een bloedserieus gezicht doodgemoederd je kleren uitgooit en halfnaakt op die bank klimt!
En ja... het blijft toch spannend, zo'n echo.
4 weken en 2 dagen! Niet echt veel last, alleen als ik me uitrek of hoest dan voel ik net alsof het spierpijn is in mn buik. Ik moet echt HEEL erg veel plassen, in 30 min 7 keer, das niet leuk meer gewoon. Plus dat me tieten echt gigantisch zeer doen...quote:Op dinsdag 15 januari 2008 11:11 schreef Wurpje het volgende:
[..]
Gefeliciteerd! Hoe voel je je tot nu toe? En hoeveel weken ben je dan nu? Net 4?
Pics or it didn't happen!quote:Op dinsdag 15 januari 2008 22:46 schreef miss_dynastie het volgende:
Hiep hiep hoera!
Vanmiddag is het kindje van Pruk geboren! Met moeder en kind is alles oké.
Details laat ik aan de trotse mama zelf over, ik moest jullie wel allemaal heel hartelijk bedanken voor het meeleven. Misschien mogen ze morgen al naar huis, als ze thuis zijn horen jullie ongetwijfeld meer!
Hier vandaag 6 en een halve week.quote:Op woensdag 16 januari 2008 00:22 schreef DevilsChase het volgende:
[..]
4 weken en 2 dagen! Niet echt veel last, alleen als ik me uitrek of hoest dan voel ik net alsof het spierpijn is in mn buik. Ik moet echt HEEL erg veel plassen, in 30 min 7 keer, das niet leuk meer gewoon. Plus dat me tieten echt gigantisch zeer doen...
Een inwendige echo wordt alleen bij een vroege echo gedaan, en die wordt meestal alleen gedaan als er twijfel is over de duur van de zwangerschap. Dan gaan ze bijv. bij 6 weken al echo-en.quote:Op woensdag 16 januari 2008 00:29 schreef DevilsChase het volgende:
Hebbn jullie eigenlijk allemaal een inwendige echo gehad? Ik lees daar overal over namelijk, dat dat moet in het begin vd zwangerschap?
Mijn huisarts zei mij dat zyrtec idd geen kwaad kan als je zwanger bent maar het liefst hebben ze dat je het niet gebruikt.quote:Op woensdag 16 januari 2008 11:50 schreef Ticootje het volgende:
Cetirizine hydrochloride is een geneesmiddel (vooral gekend onder de merknaam Zyrtec) dat wordt ingezet bij de behandeling van allergie, hooikoorts, angio-oedeem en netelroos. Het is een tweede-generatie H1-receptor antagonist (antihistaminicum) en werkt door middel van het blokkeren van H1 histamine receptoren. Het is een belangrijke metaboliet van hydroxyzine en heeft dezelfde bijwerkingen waaronder een droge mond. Sinds 2001 zijn veel gebruikers van cetirizine overgestapt op levocetirizine.
Cetirizine
2-[2-[4-[(4-chloorfenyl)-fenyl-methyl]
piperazin-1-yl]ethoxy]azijnzuur
Farmaceutische gegevens
Metabolisatie: CYP3A4
Halfwaardetijd: 8,3 uur
Uitscheiding: Hepatisch
Gebruik
Toediening: Oraal
Voorzorgen
Zwangerschapscat.: B
Databanken
ATC code : R06AE07
PubChem: 2678
DrugBank: APRD00630
Chemische gegevens
Formule: C21H25ClN2O3
Molecuulgewicht: 388,888 g/mol
B; Waarschijnlijk Veilig; Dierproeven hebben geen risico's aangetoond en er zijn geen aanwijzingen op basis van andere onderzoeken bij mens of dier die het tegendeel laten zien.
Van harte gefeliciteerd met je Manneke Rubenquote:Op woensdag 16 januari 2008 14:47 schreef Pruk het volgende:
Ja hoi
Afgelopen zaterdag ben ik met weeen opgenomen in het ziekenhuis en bleef de ontsluiting steken op 3 centimeter. Pethidine met slaapmiddel gehad (terwijl ik aangegeven had dat ik dat niet wilde, maar dat was niet bij de arts terechtgekomen) en daardoor de hele zondag stoned geweest (van het slaapmiddel overigens). Omdat het om een klein kindje ging (in het weekend geen kinderarts en dergelijke) wilden ze geen infuus aansluiten om de weeen op te wekken. Maandagochtend nieuwe echo gehad: niks terug te vinden van een p5 kindje, weer redelijk normale waardes. Gyneacoloog wist het ook allemaal niet meer en eigenlijk was er maar 1 optie: inleiden. Dit omdat ik toch al 37 weken was, de boel toch al bezig was en ik op 3 centimeter zat.
Dinsdagochtend ingeleid en dinsdagmiddag bevallen. Mijn bevallingsverhaal is echt verschrikkelijk
Na anderhalf uur een ruggeprik gevraagd en die was supergoed gezet, waardoor ik tot aan de avond (de kleine is om 14:10 geboren) niets gevoeld heb
In 1 perswee is de kleine geboren en dat was best schrikken, maar ik heb dus echt geen centje pijn gehad. Gelukkig was de arts er op tijd bij, anders had ik ineens een kindje gehad tussen de dekens.
Onze kleine heet Ruben
We hebben gekozen voor drie namen, maar de rest laat ik achterwege, de meesten weten wel te vinden waar ze moeten zoeken
Ruben is uiteindelijk een keurig kereltje van 2645 gram en ligt lekker naast me te slapen, borstvoeding gaat super!
Da's ook het enige dat ik gezegd had geloof ik, want dat van die netelroos is net pas bekend geworden. Maar dat geeft nietquote:Op woensdag 16 januari 2008 14:57 schreef Pruk het volgende:
Ik vond het al heel wat dat ik onthouden had dat je uitslag had toen ik dat gisteren doorkreeg
Ik had ook al een PM'etje gestuurd om te vragen of het echt een handige opmerking was. Ik weet het namelijk ook niet en ik gok dat wij 2 niet de enigen zijn.quote:Op woensdag 16 januari 2008 15:08 schreef Jelief het volgende:
Ik dacht dat ik wist waar ik moet zoeken naar de andere namen maar ik weet het toch niet.
Iets met 69, kan iets met alice, yin yang of ki zijn, maar staat me bij iets met een m aan het begin en dan eindigend op 69 ofzow, ze was actief op oa BB forum.quote:Op woensdag 16 januari 2008 11:31 schreef bixister het volgende:
oh llewella, ik lees net wat je schrijft over je vriendin. wat erg...gecondoleerd en sterkte ermee. dat is wel even een heel contrast met dat beginnende leven in je buik inderdaad... en we zouden haar dus ook kunnen kennen van hier? weet je nog hoe ze zich hier noemde?
Mijn laatste menstruatie was anders dan anders.quote:Op woensdag 16 januari 2008 18:59 schreef Brighteyes het volgende:
Dat snap ik even niet.
Het was officieel 10+4 en toch dacht je dat het 14 weken was?
Nou ja goed, zolang jij het verder niet jammer vindt is het ook prima.![]()
Heb jij een foto gezien? Waar waar waar?quote:Op woensdag 16 januari 2008 19:45 schreef YPPY het volgende:
Ruben is echt een knapperd!Nu wil ik gaan kijken, ga ervan rammelen.
Ik hoop het voor je!quote:Op woensdag 16 januari 2008 19:22 schreef wenneke1 het volgende:
Dus nu maar duimen dat het doorgaat.
Als jij het nou nog even volhoudt tot na 12 uur en ik morgen een beetje opschiet zit er alsnog een datumtweeling inquote:Op woensdag 16 januari 2008 22:16 schreef wenneke1 het volgende:
Tearsong ik hoop voor je dat het gaat. Het viel mij echt 100%mee. Geen pijn, eigenlijk alleen hetzelfde gevoel als je krijgt bij een inwendige echo. Ging echt goed.
In elk geval hebben we vlgde week allebei ons propje. Dat is een ding dat zeker is.
Ik geloof wel dat het door gaat zetten nu. Ik heb aardig wat weeen die ik ook moet wegpuffen dus er is actie on the way
quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |