Gemengde ervaringen:quote:Op dinsdag 25 december 2007 18:23 schreef thloreg het volgende:
Meer mensen die goede ervaringen hebben met de AH exellent maaltijden?
We hadden vorig jaar wel een paar keer het idee dat zelfmaken net zo snel en lekkerderderder is dan die excellentproducten... maar het LIJKT zo makkelijkquote:Op zondag 23 november 2008 15:04 schreef NoCigar het volgende:
En misschien zijn er ook dit jaar weer lezertjes die je snob noemen als je zegt dat het troep is.
Ik las het het oude topic weer door met mijn eigen bevindingen van toen en veel kwam weer naar boven. Maar waarom zou je niet de kleine stukje hert kopen, en zelf een lekkere b.v. portsaus maken (zo moeilijk is dat helemaal niet) en die bijgevoegde AH-saus aan de kinderen op brood geven oid.quote:Op zondag 23 november 2008 15:07 schreef Bluezz het volgende:
[..]
We hadden vorig jaar wel een paar keer het idee dat zelfmaken net zo snel en lekkerderderder is dan die excellentproducten... maar het LIJKT zo makkelijk
Zowiezo kan ik Kerst en een alu bakje met niet traceerbare saus/dressing/marinade niet met elkaar verenigen.quote:Op maandag 24 november 2008 10:04 schreef cinnamongirl het volgende:
Als het puur een stuk gebraad is zonder teveel smaakversterkerspoederrommel erbij wil ik het nog wel proberen.
Vorig jaar heb ik zo'n kalkoenschotel geprobeerd maar het smaakte chemisch. Er zat allerlei ondefinieerbare meuk op en rondom in het bakje.
Ja... vorig jaar na Oud en Nieuw, met 35% kortingquote:Op maandag 8 december 2008 12:12 schreef SHE het volgende:
JIj koopt die dingen ook alleen voor de glazen?
Ik ook!
De inhoud flikker ik gewoon weg
Net als die amuselepeltjes, zoooooo leuk, maar wat erop zat was niet erg lekkerquote:Op maandag 8 december 2008 12:12 schreef SHE het volgende:
JIj koopt die dingen ook alleen voor de glazen?
Ik ook!
De inhoud flikker ik gewoon weg
Wat ziet dat er leuk uit zegquote:Op maandag 8 december 2008 13:20 schreef vergeetmewelletje het volgende:
Die paarse bloemkooltjes.![]()
[ afbeelding ]
Ik vind het drie keer niks, het ziet er niet uit en bij voorbaat denk ik al dat het niet smaakvol isquote:
Ik vind eigenlijk helemaal niets lekker met sinaasappel smaak, mits het van verse sinaasappels gemaakt is. Maar ik vrees het ergste.quote:Op dinsdag 9 december 2008 14:30 schreef Adelante het volgende:
[ afbeelding ]
de creme brulee met sinaasappel is geen (ik herhaal: geen) aanrader
De kleinere AH's zullen niet alles in de collectie hebben.quote:Op dinsdag 9 december 2008 15:44 schreef ABBA_Jehova het volgende:
Ik kan hier in mijn woonplaats lang niet alle excellent artikelen vinden, zoals de rosbief met champginonsaus, de kalkoenhaas of de paarse bloemkooltjes. Kan het zo zijn dat de artikelen niet overal te koop zijn?
Gewoon aan de bedrijfsleider vragen of ie het wil bestellen, meestal doen ze dat dan wel.quote:Op dinsdag 9 december 2008 15:44 schreef ABBA_Jehova het volgende:
Ik kan hier in mijn woonplaats lang niet alle excellent artikelen vinden, zoals de rosbief met champginonsaus, de kalkoenhaas of de paarse bloemkooltjes. Kan het zo zijn dat de artikelen niet overal te koop zijn?
ik moet ook niets hebben van sinaasappels in combinatie met andere smaken, zoals bijvoorbeeld chocolade met sinaasappelsnippersquote:Op dinsdag 9 december 2008 15:20 schreef Dubbeldrank het volgende:
[..]
Ik vind eigenlijk helemaal niets lekker met sinaasappel smaak, mits het van verse sinaasappels gemaakt is. Maar ik vrees het ergste.
quote:Op dinsdag 9 december 2008 21:24 schreef golfer het volgende:
Er zitten best weer een paar leuke, lekkere spullen tussen, maar die prijzen zijn echt belachelijk voor wat het eigenlijk is.
Bij de blokker hebben ze 6 amuseglaasjes voor 6 euro. Met voetje of zonder voetje.quote:Op maandag 8 december 2008 12:10 schreef Sjeen het volgende:
Ze hebben de voorgerecht in de glazen op een voetje niet meerIk moest eigenlijk nog twee van die coupes hebben
Ah, ik wilde net vragen of iemand 'm al had geprobeerd. Toch maar zelf maken dus.quote:Op dinsdag 9 december 2008 14:30 schreef Adelante het volgende:
[ afbeelding ]
de creme brulee met sinaasappel is geen (ik herhaal: geen) aanrader
Tsja, Albert Heijn speelt gewoon in op een behoefte die er is. Er zijn kennelijk een boel mensen die geen moeite doen maar wel het idee willen hebben dat ze iets exclusiefs te pakken hebben, en denken dat duur ook meteen goed betekend.quote:Op dinsdag 9 december 2008 21:24 schreef golfer het volgende:
Er zitten best weer een paar leuke, lekkere spullen tussen, maar die prijzen zijn echt belachelijk voor wat het eigenlijk is.
Jep, als ik terug denk aan vorig jaar hoe makkelijk de mens is af en toe.quote:Op woensdag 10 december 2008 11:25 schreef Windigo het volgende:
[..]
Tsja, Albert Heijn speelt gewoon in op een behoefte die er is. Er zijn kennelijk een boel mensen die geen moeite doen maar wel het idee willen hebben dat ze iets exclusiefs te pakken hebben, en denken dat duur ook meteen goed betekend.
Ik ben dus niet de enige.quote:Op woensdag 10 december 2008 17:22 schreef golfer het volgende:de citroen-mayonaise (vooral vanwege het handige spuitflesje)
Die is inderdaad niet te vreten! In beef Wellington hoort biefstuk te zitten meen ik, en niet een of ander ondefinieerbaar stuk draadjesvlees of iets dergelijks... Het deeg was ook zeiknat, waardoor het een ranzige homp kleverige zooi werd in de oven.quote:
Ik weet niet waar je voor dit geld uit eten wilt, maar de grote gele M lijkt mij niet echt een alternatiefquote:Op donderdag 11 december 2008 11:54 schreef tongytongylickylicky het volgende:
Ga gewoon uit eten......behoorlijk sad als je dit moet kopen terwilj het net zo duur is als gewoon uit eten gaan.
Ik heb de prijzen gezien van alleen een voorgerecht bij de AH, nou die gingen al richting de 6-7 euroquote:Op donderdag 11 december 2008 11:57 schreef Adelante het volgende:
[..]
Ik weet niet waar je voor dit geld uit eten wilt, maar de grote gele M lijkt mij niet echt een alternatief
Inderdaad. Niet meer doen dus die zooi.quote:Op woensdag 10 december 2008 20:10 schreef Dubbeldrank het volgende:
Die is inderdaad niet te vreten! In beef Wellington hoort biefstuk te zitten meen ik, en niet een of ander ondefinieerbaar stuk draadjesvlees of iets dergelijks... Het deeg was ook zeiknat, waardoor het een ranzige homp kleverige zooi werd in de oven.
Dat heb ik nog niet gegeten, überhaupt gepofte aardappels niet. Smaakt dat anders dan gekookte aardappels in schil?quote:Op donderdag 11 december 2008 21:31 schreef golfer het volgende:
[..]
Inderdaad. Niet meer doen dus die zooi.
War wel lekker was waren de gepofde aardappelen met paddenstoelen in truffelsaus.
Niet echt, ze zijn wat droger en kruimeliger, maar erg veel verschil maakt het volgens mij niet.quote:Op donderdag 11 december 2008 22:57 schreef Dubbeldrank het volgende:
[..]
Dat heb ik nog niet gegeten, überhaupt gepofte aardappels niet. Smaakt dat anders dan gekookte aardappels in schil?
\quote:Op donderdag 11 december 2008 13:05 schreef MinderMutsig het volgende:
OK, citroen-mayo voor het handige flesje en de amuselepels voor de leuke lepels.
*Schrijft op lijstje
Losse flesjes, je hebt verschillende soorten. Handige dingenquote:Op vrijdag 12 december 2008 06:55 schreef Windigo het volgende:
[..]
\
Citroenmayo? Is die los of bij de amuses?
Ik vind de meeste excellent producten prima, buiten de kerst omquote:
De grotere supermarkt op de exotische afdeling.quote:Op zondag 14 december 2008 20:06 schreef Niara het volgende:
Ehm over seizoenseten gesproken.. heeft iemand een idee waar je marshmallows kan kopen? Echte marshmallows en niet van die vieze suiker spekkies?
dank jequote:Op maandag 15 december 2008 00:14 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
De grotere supermarkt op de exotische afdeling.
Tsja wie verwacht er dan ook topkwaliteit van iets dat kant en klaar is? Iets wat je thuis een paar dagen laat liggen is immers ook niet meer hetzelfde als toen het vers was. La place is tenminste wel vers op bestelling gemaakt.quote:Op zaterdag 13 december 2008 09:31 schreef scrub_nurse het volgende:
dat was een reactie op klara die zegt dat we beter bij de hema kunnen bestellen aangezien er hier nog geen positieve verhalen over AH excellent zijn. Het eten van la place ziet er ook veel beter uit dan excellent
die heb ik vorig jaar gegeten, echt heeeeerlijk!quote:Op woensdag 10 december 2008 17:22 schreef golfer het volgende:
Toch vast een paar dingen in huis gehaald om te proberen:
de jamon Patra Negra, .
Na de kerstdagen dus.quote:Op woensdag 17 december 2008 09:21 schreef computergirl het volgende:
vorig jaar vond ik ook het kalkoengebraad lekker, dus als ik die binnenkort nog met zo'n 35% sticker tegenkom ga ik die weer inslaan.
of ervoor, ze hebben ze nu ook al in de schappen liggen.quote:
er liggen nu ook al wel dingen met 35% sticker hoor, lang niet alles is tot kerst of erna houdbaarquote:
Dan ken jij mijn kookkunsten nietquote:Op woensdag 17 december 2008 10:28 schreef timmmmm het volgende:
Zelf maken is toch nog altijd veel beter
En mevrouw A. dan? Is dat ook zo'n ramp?quote:Op woensdag 17 december 2008 10:29 schreef Adelante het volgende:
[..]
Dan ken jij mijn kookkunsten niet
Ja echt een prima aanrader voor een heerlijke maaltijd, haha!quote:Op woensdag 17 december 2008 14:45 schreef Rubber_Johnny het volgende:
Een aanrader: De ' ambachtelijke chips' van Excellent. Geen doorsnee chips, wel heeeeeerlijk!![]()
Ach, dan maar de hele week gourmetten!quote:Op maandag 22 december 2008 15:39 schreef Adelante het volgende:
Deze week hebben ze heul geen nieuwe bonus aanbiedingen door de excellent meuk.
quote:Op woensdag 17 december 2008 09:21 schreef computergirl het volgende:
vorig jaar vond ik ook het kalkoengebraad lekker, dus als ik die binnenkort nog met zo'n 35% sticker tegenkom ga ik die weer inslaan.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |