quote:Met welke beroemde sexy babe zou jij wel eens een dagje willen ruilen en waarom?
Met geen één, want ik ben al dè beroemde sexy babe.
quote:En tot slot: gooi alles uit de kast en laat zien wat je hebt! Waarom ben jij het Buurmeisje van het Jaar voor de Radio Veronica-luisteraar?
Ik ben het buurmeisje van het jaar 2007 omdat ik juist niet het typische girl next door type ben: ik ben apart, artistiek, gestoord en exotisch. Ik heb gevoel voor humor, ben altijd in voor iets geks en ik durf elke uitdaging aan te gaan.
quote:Verder ben ik gewoon THE NEXT BEST THING … Hou je ogen en oren open.. Want over een paar maanden kan je NIET meer om mij heen…..
quote:Geld maakt mij WEL gelukkig ….
Soms last van meerdere persoonlijkheden ….
En ook van opvliegers !!
Word agressief op een donderdag avond
Kom vaak aandacht tekort
Ik doe niet stoer , nee ik BEN stoer
Orginaliteit vind je bijna niet meer terug in deze samenleving
Kapsones hebben is een normaal verschijnsel .. toch?
Jaloezie ?? komt vaak voor .. niet ontkennen dat jij dat nooit bent !
Vrienden ? nopes ben me eigen vriend je kan toch niemand behalve jezelf vertrouwen …
Ben op 20 jarige leeftijd al in een midlifecrisis belandt
Een 100 % puure allochtoon ( goed ingeburgerd )
Ik zit al klaarquote:Op zondag 14 oktober 2007 20:34 schreef DaFrenk het volgende:
Ik vind die Belgische "Paratrooper" unne goeie gastmoet het helaas opnemen, maar denk wel dat ik het daarna gelijk ga kijken
![]()
Da's voor degenen die de eerste 2 afleveringen gemist hebbenquote:Op zondag 14 oktober 2007 20:34 schreef PietjePuk007 het volgende:
Wat begreep je niet aan de TT@DuchessX?
Ik zou zeggen los 't mee opquote:Op zondag 14 oktober 2007 21:19 schreef Liquidootje het volgende:
Zo meteen begint het, maar mijn waarom is het forum zo traaggggg!!!!!
Je zou bijna hopen dat er een Jerommeke rondloopt die hem naar de andere kant van de wereld helptquote:Op zondag 14 oktober 2007 21:41 schreef Ang3l het volgende:
Sorry... moest ff weg vanwege plaatsvervangende schaamte
De rappende rasta-Lama (het klinkt als een slechte Suske & Wiske)
Tenenkrommendquote:
Hij heeft het heel druk met posten op hyves en nog meer van dat soort sitesquote:Op zondag 14 oktober 2007 21:45 schreef Ronaldsen het volgende:
Wat een rap inderdaad....
Tim lijkt me echt zo'n werkschuw figuur, doet hij nog iets behalve rappen?
Iig. beter dan die 24 man die in het vliegtuig zitten op weg naar huis.quote:
The story of his lifequote:Op zondag 14 oktober 2007 21:47 schreef Arth_NL het volgende:
Ik bedoel, hij lijkt het pispaaltje van 70 man te zijn, ik vind het dan knap dat hij dan blijft proberen om deel van de groep te worden.
quote:Op zondag 14 oktober 2007 21:49 schreef Liquidootje het volgende:
Hmm rtl 5 viel net even weg bij mij. Eng joh.
Het is wel de manier om je te onderscheiden tussen zoveel mensen...quote:Op zondag 14 oktober 2007 21:58 schreef kepler het volgende:
die mensen die zich kandidaat stellen voor de leiders
ja, alhoewel de meeste indrukken negatief zullen zijnquote:Op zondag 14 oktober 2007 22:01 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Het is wel de manier om je te onderscheiden tussen zoveel mensen...
Nog even volhoudenquote:Op zondag 14 oktober 2007 22:09 schreef Liquidootje het volgende:
ik heb honger, wanneer is er weer een fucking reclame!
Je kunt!quote:Op zondag 14 oktober 2007 22:09 schreef Liquidootje het volgende:
ik heb honger, wanneer is er weer een fucking reclame!
Ik mis 'm nu alquote:Op zondag 14 oktober 2007 22:14 schreef berney het volgende:
Gelukkig is die rasta lama niet zo vaak in de picture.
Dat vond ik nou ook!quote:
Is dat nou die spit-face Lotus?quote:Op zondag 14 oktober 2007 22:15 schreef berney het volgende:
Een Pippi Langkous kapsel is ook een manier om op te vallen.
Ze is iedere biologie-lerares die je ooit voor de klas hebt gehad, en dan opgerold in een klein vrouwtje dat vol overtuiging op GroenLinks stemt.quote:Op zondag 14 oktober 2007 22:15 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Dat vond ik nou ook!
Het is geen Jolien Jolien laat je tieten nou eens zien maar eerder een grappige schattige biologisch vesrtrooide mama mevrouw
Hmm, hij is de beste op dat eiland gekquote:Op zondag 14 oktober 2007 22:14 schreef Ang3l het volgende:
Geeft Sven het nu op? Gekrenkte trots omdat ie geen leider is geworden?
Ik ben fanquote:Op zondag 14 oktober 2007 22:15 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Dat vond ik nou ook!
Het is geen Jolien Jolien laat je tieten nou eens zien maar eerder een grappige schattige biologisch vesrtrooide mama mevrouw
Bijna goedquote:Op zondag 14 oktober 2007 22:29 schreef kepler het volgende:
ze mogen vast nog 4 mensen extra kiezen dadelijk
Neuh.quote:Op zondag 14 oktober 2007 22:34 schreef TheVulture het volgende:
Bruno ligt er toch ook uit?
Laatste blauwe band was voor hemquote:Op zondag 14 oktober 2007 22:34 schreef TheVulture het volgende:
Bruno ligt er toch ook uit?
Ik denk dat het de beste keus uit die 4 onbekenden was...quote:Op zondag 14 oktober 2007 22:48 schreef Liquidootje het volgende:
Dat jullie het de normaalste zaak vinden dat ingeborg tot leider is verkozen. Ik vraag mij nog steeds af wie dat wijf is.
Dat zag ik ook.quote:Op zondag 14 oktober 2007 22:54 schreef Kinga het volgende:
Trouwens, die dreadlocks dude liep net met een bordje door het beeld bij Spuiten en Slikken.
Iraida ook.quote:Op zondag 14 oktober 2007 22:54 schreef Kinga het volgende:
Trouwens, die dreadlocks dude liep net met een bordje door het beeld bij Spuiten en Slikken.
Op de website stond ook dat er 25 afvallers waren. Misschien dat er nog eentje vertrokken was tussen het vertrek van de 24 en de stemming?quote:Op zondag 14 oktober 2007 22:58 schreef Re het volgende:
wie stemde er eigenlijk niet (of met andere woorden, was er al eentje tussentijds verdwenen?) beide stemrondes kwam op 75 totaal?
Ik ging op dat moment ook zappen..quote:Op zondag 14 oktober 2007 22:54 schreef PietjePuk007 het volgende:
Die speeches waren echt gênant. Je kon daaraan al aanvoelen wie de uitverkorenen waren.
Ik had alleen daarna verwacht dat Sven het werd.
Ja en die zeikerige vriendin van hem ookquote:Op zondag 14 oktober 2007 22:54 schreef Kinga het volgende:
Neeeeeeeeeee Sven!!!![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Ik kan die Bruno nog steeds niet uitstaan, bah wat een vervelende vent.
Trouwens, die dreadlocks dude liep net met een bordje door het beeld bij Spuiten en Slikken.
Ik kan me alleen niet aan de indruk onttrekken dat daar verschrikkelijk in geknipt is.quote:Op zondag 14 oktober 2007 22:54 schreef PietjePuk007 het volgende:
Die speeches waren echt gênant. Je kon daaraan al aanvoelen wie de uitverkorenen waren.
idd, wat een loser gedrag zeg.quote:[b]Op zondag 14 oktober 2007 22:40 schreef
Sven viel zwaar door de mand met z'n gekrenkte trots toen ie niet als leider verkozen werd boven die kartonkwaliteitscontroleur.
Ik had bij het kiezen van die 2 extra teamleden nog zoiets van "probeer Sven voor het blok te zetten", maar aan de andere kant heb je ook niks aan een niet gemotiveerde deelnemer.quote:Op maandag 15 oktober 2007 07:34 schreef DarkElf het volgende:
"boehoe, jullie willen me niet als leider, dan ga ik weg hoor"![]()
Denk het niet want die ene Vlaamsche Pot kreeg geen lintje en moest naar huis.quote:Op maandag 15 oktober 2007 10:07 schreef linebear het volgende:
En vond wel dat die Ingeborg wel heel erg bij de vrouwtjes zat te slijmen. ZOu ze pot zijn
Hoe heet ie eigenlijk?quote:Op maandag 15 oktober 2007 10:35 schreef Brighteyes het volgende:
Ik heb even heerlijk zitten genieten hoe die sneue militair met dat rare petje welgeteld 1 stem kreeg bij de leidersverkiezeingen!Wat een kneus is dat zeg met z'n grote mond...
Dus deze 2 leiders zitten niet bij de eerste 10 (ongeveer) die nu gaan afvallenquote:Op maandag 15 oktober 2007 14:20 schreef linebear het volgende:
Zeiden ze trouwens niet dat er de leiders bij de laatste 40 zouden eindigen... waren er nu toch echt meer
Precies ja.. zo'n gevoel van 'ik ben weer als laatste gekozen'quote:Op maandag 15 oktober 2007 14:10 schreef octopussy het volgende:
De politie-agent had van mij ook wel leider mogen zijn. Kwam besluitvaardig op mij over.
Rudi...ik weet echt niet waarom hij zoveel stemmen kreeg.
Ik vermoed dat er wel iets met de groep 'afvallers' gaat gebeuren. Ik zou me ook zwaar genaaid voelen als ik door iemand niet uitgekozen zou worden. Beetje het groepjes kiezen bij gymles gevoel. Je hebt in principe nog geen kans gehad om je zelf te bewijzen.
Fransquote:
Hahaha.. ja..quote:Op maandag 15 oktober 2007 15:59 schreef Pwn_zoon het volgende:
[..]
Frans
[ afbeelding ]
Die vent is echt zo paranoid he
In de 1e aflevering: jah eh.. wie zegt dat we die leiders wel kunnen vertrouwen? dat soort figuren denkt toch alleen maar aan zichzelf, en wij worden er dan weer de dupe van![]()
En in de 3e: nee ik ga jullie echt niet mijn programma vertellen hoor! je weet maar nooit of jullie het dan gaan jatten! trustno1!
Hij lijkt me echt zo'n stereotype UFO-fanaat uit de X-Files![]()
Ik vond hem sexyquote:
Staat dat tegenwoordig niet meer op uitzendinggemist.nl? Ik keek net even, maar de enige aflevering die er stond was er een waarin ze het over Pasen hadden, dus dat is al een oude.quote:Op dinsdag 16 oktober 2007 10:13 schreef rene90 het volgende:
even over lama / rastaboy-rapper, die was als ik me niet vergis zondag in de studio van spuiten en slikken?
nee staat daar niet meer, op www.101tv.nl tegenwoordig dacht ik, en anders op de site van bnn wanneer je je registreert (betaalt).....quote:Op dinsdag 16 oktober 2007 10:32 schreef spearhead het volgende:
[..]
Staat dat tegenwoordig niet meer op uitzendinggemist.nl? Ik keek net even, maar de enige aflevering die er stond was er een waarin ze het over Pasen hadden, dus dat is al een oude.
Zat net even door de foto's de browsen en inderdaad... Dat had niet verkeerd geweest om nog even met ontbloot torso over dat eiland te zien dartelen...quote:
Jup de lama zat bij spuiten en slikken, samen met die Iraida bitch.quote:Op dinsdag 16 oktober 2007 10:13 schreef rene90 het volgende:
even over lama / rastaboy-rapper, die was als ik me niet vergis zondag in de studio van spuiten en slikken? en anders was het echt ze tweelingbroer, hij was bij de "subcultuur" modellen die ondervraagd werdt, beetje vaag maar oke.
Wat betreft de ontwikkelingen van expeditie robinson, de oude theme moet er weer onder...dat geeft echt het gevoel weer vind ik
Vooral dat dartelen dan hequote:Op dinsdag 16 oktober 2007 14:51 schreef Hik het volgende:
[..]
Zat net even door de foto's de browsen en inderdaad... Dat had niet verkeerd geweest om nog even met ontbloot torso over dat eiland te zien dartelen...![]()
Hoe ging die ook weer? Ik vind die nieuwe theme ook wel vet eigenlijk...quote:Op dinsdag 16 oktober 2007 10:13 schreef rene90 het volgende:
even over lama / rastaboy-rapper, die was als ik me niet vergis zondag in de studio van spuiten en slikken? en anders was het echt ze tweelingbroer, hij was bij de "subcultuur" modellen die ondervraagd werdt, beetje vaag maar oke.
Wat betreft de ontwikkelingen van expeditie robinson, de oude theme moet er weer onder...dat geeft echt het gevoel weer vind ik
oke en iraida dus als "subcultuur-model" ik denk al...hij modelquote:Op dinsdag 16 oktober 2007 16:05 schreef henkde_j het volgende:
[..]
Jup de lama zat bij spuiten en slikken, samen met die Iraida bitch.
Dat vooral!quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |