Moet dat niet zijn: Djoko lijkt Roddick goed partij te geven? Roddick staat hoger op de wereldranglijst (3) dan Djoko (4).quote:Op vrijdag 10 augustus 2007 21:11 schreef APK het volgende:
DIKKE VETTE TVP!
Roddick lijkt Djoko goed partij te geven.
quote:
quote:Als Andy niet wint ga ik me dood zuipen in de stad![]()
Djoko was favoriet bij de bookmakers, maar is zeker niet de betere tot nu toe.quote:Op vrijdag 10 augustus 2007 21:13 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Moet dat niet zijn: Djoko lijkt Roddick goed partij te geven? Roddick staat hoger op de wereldranglijst (3) dan Djoko (4).
dom van zequote:Op vrijdag 10 augustus 2007 21:22 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Djoko was favoriet bij de bookmakers, maar is zeker niet de betere tot nu toe.
http://www.atpmastersseri(...)?WT.mc_id=menstenforquote:
Kun je mij even mailen of bellen, ik heb alles gedelete om een cleane PC te hebben.quote:Op vrijdag 10 augustus 2007 22:28 schreef kleinzusje het volgende:
mail me met al je vragen of HiDi , ok ?
Lijkt me wel.quote:
Tenzij Davydenko speelt zijn de odds vaak een goede indicator.quote:
Djokovic heeft nog nooit een top3 speler verslagenquote:Op vrijdag 10 augustus 2007 22:35 schreef APK het volgende:
[..]
Tenzij Davydenko speelt zijn de odds vaak een goede indicator.
Djoko was favoriet voor de match @ 1.70.
Nu is hij 1.22.
Ik kijk nog. Ik denk niet dat 'ie nu veel kansen meer krijgt. Blessurebehandeling nu weer en Rafa blijft de grootste vechter die er is ongeveer.quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 03:12 schreef Federer-fan het volgende:
Zou Dancevic nog een kans hebben? En kijkt er nog iremand of ben ik de enige?
Nee idd, de odds van Rafa zijn amper omhoog gegaan, zelfs niet toen 'ie een BP tegen had aan het begin van de tweede set. Nu is het wel bekeken denk ik.quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 03:25 schreef Federer-fan het volgende:
Ja, inderdaad. Hoop wel dat Dancevic nog iets kan doen. Ik had vóór de wedstrijd ¤ 25 op hem gewed op Betfair, toen hij odds van 12 had. Maar zelfs toen hij die set won, was er weinig te layen...
Yep, Djokovic en 2-0 Godquote:Op zaterdag 11 augustus 2007 03:36 schreef Federer-fan het volgende:
Heb jij vanavond ook gewed op Betfair?Ik heb vandaag ¤ 100 verloren, op Hewitt, op Davydenko en op Roddick. Geweldige avond. Gister won ik nog ¤ 80 op Nadal tegen Mathieu.
Ik heb me dood gezopen snikkend in slaap gevallen, na het verlies van Andyquote:Op zaterdag 11 augustus 2007 03:12 schreef Federer-fan het volgende:
Zou Dancevic nog een kans hebben? En kijkt er nog iremand of ben ik de enige?
Nadal in 2 met vier breaks verschilquote:Op zaterdag 11 augustus 2007 03:34 schreef Federer-fan het volgende:
Ja, zou leuk zijn. Wie denk je dat er dan wint? Nadal is volgens mij in het algemeen vaster dan Djokovic. waar komt die bijnaam Nole vandaan; weet jij dat?
Had hem er in staan, maar uiteindelijk toch voor Haase gekozen omdat die zijn eerste ronde al gewonnen had.quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 02:44 schreef Mindlight het volgende:
Dancevic
Wat een blunder om hem niet in mijn team te nemen.
Echt waar? Maar waarom? En hoe verklaar je dat Djokovic van Roddick won. Want jij had, net als ik, het idee dat Roddick dat zou redden.quote:
Ik roep al weken dat Djokovic niks probeert tegen toppers. Alleen maar de bal in het spel houden en tempo houden. Tegen Roddick werkt het blijkt, maar Roddick is wel een stap minder dan de 2 toppers daarboven en het verschil was miniem. Bovendien speelde Roddick 2 domme ballen op beslissende momenten.quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 11:24 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Echt waar? Maar waarom? En hoe verklaar je dat Djokovic van Roddick won. Want jij had, net als ik, het idee dat Roddick dat zou redden.
Dit schreef ik net op www.menstennisforums.com:
Yes, Nadal is certainly a fighter. More so than anyone else I ever saw on a tennis court. He never looks negative.
I'm leaning towards Nadal also: 1) better H2H (5-1; http://www.atptennis.com/3/en/player...yernum2=D643); 2) better returns; 3) better mentality; 4) more experience in big matches.
But then, none of that matters if Djokovic is playing great and Nadal isnt. And Nadal hasn't beed that impressive in his last two round, not as far as the quality of his play is concerned.
Heb jij/hebben jullie hier nog gedachten over?
Hij komt r toch altijd weer uit dus daarom ga ik toch voor Nadal.quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 12:40 schreef Mindlight het volgende:
Ik hou het op Djokovic tegen Federer, Nadal speelt niet best deze week.
quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 14:11 schreef TheGeneral het volgende:
Djokovic gaat Nadal weer verlsaan. En Federer wint van Stepanek.
Federer wint in de finale van Djoko. Klaar.
Djokovic om het vuile werk op te knappenquote:Op zaterdag 11 augustus 2007 14:11 schreef TheGeneral het volgende:
Djokovic gaat Nadal weer verlsaan. En Federer wint van Stepanek.
Federer wint in de finale van Djoko. Klaar.
Weer? Het is pas één keer gelukt hè, Djoko heeft zelfs al twee keer opgegeven tegen Nadal. Ik geef 'm trouwens wel een goede kans, maar het blijft Nadal.quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 14:11 schreef TheGeneral het volgende:
Djokovic gaat Nadal weer verlsaan. En Federer wint van Stepanek.
Federer wint in de finale van Djoko. Klaar.
PRecies, denk ik ook.quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 14:11 schreef TheGeneral het volgende:
Djokovic gaat Nadal weer verlsaan. En Federer wint van Stepanek.
Federer wint in de finale van Djoko. Klaar.
Ja dat was op hardcourt. Nadal heeft ook 1x gewonnen van Djoko op hardcourt, Djoko is goed in vorm, Nadal minder. Ik zie het wel gebeuren. De rest van Nadal zijn overwinningen zijn op gravel en een keer een opgave van Djoko op gras.quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 14:14 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Weer? Het is pas één keer gelukt hè, Djoko heeft zelfs al twee keer opgegeven tegen Nadal. Ik geef 'm trouwens wel een goede kans, maar het blijft Nadal.
Die krijg je ook. Nadal is namelijk niet in vorm. Hij won slechts zijn laatste 15 partijen. De verloren wedstrijd daarvoor was een finale op gras (zijn zwakste ondergrond) tegen een speler die boven hem op de wereldranglijst staat.quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 14:19 schreef Szura het volgende:
Nou hoop t toch niet, heb wel zin in de 14e aflevering van Nadal-Federer
15? Volgens mij 8.quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 14:27 schreef XL het volgende:
[..]
Die krijg je ook. Nadal is namelijk niet in vorm. Hij won slechts zijn laatste 15 partijen. De verloren wedstrijd daarvoor was een finale op gras (zijn zwakste ondergrond) tegen een speler die boven hem op de wereldranglijst staat.
Oh, ik heb per ongeluk de eerste rondes Wimbledon meegeteld.quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 14:35 schreef TheGeneral het volgende:
[..]
15? Volgens mij 8.
5 in Stuttgart en 3 hier. Waarvan vijf weer op gravel dus. En zijn tegenstanders hebben hier de kans gehad om van hem te winnen. Ik zeg ook niet dat Nadal kan gaan winnen van Djoko, ik verwacht alleen dat Djoko wint van Nadal.
Illusie die hij ze geeftquote:Op zaterdag 11 augustus 2007 14:37 schreef XL het volgende:
[..]
Oh, ik heb per ongeluk de eerste rondes Wimbledon meegeteld.
Alleen heeft hier niemand de kans gehad om van hem te winnen hoor. Dat is een illusie die Rafa ze geeft. Dat demonstreert hij wel al 15 wedstrijden.
Als Matthieu zijn vele breakkansen in de 2e set gewoon had gepakt had hij van hem kunnen winnen. Hij was beter op dat moment. En Nadal is echt niet een speler die zijn tegenstanders vrijwillig illusies geeft hoorquote:Op zaterdag 11 augustus 2007 14:37 schreef XL het volgende:
[..]
Oh, ik heb per ongeluk de eerste rondes Wimbledon meegeteld.
Alleen heeft hier niemand de kans gehad om van hem te winnen hoor. Dat is een illusie die Rafa ze geeft. Dat demonstreert hij wel al 15 wedstrijden.
Idd, en Dancevic speelde gisteren een set lang geweldig. Had niets met illusies te maken, Nadal kon het niveau niet aan op dat moment.quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 14:42 schreef TheGeneral het volgende:
[..]
Als Matthieu zijn vele breakkansen in de 2e set gewoon had gepakt had hij van hem kunnen winnen. Hij was beter op dat moment. En Nadal is echt niet een speler die zijn tegenstanders vrijwillig illusies geeft hoor![]()
Dansevic heb ik niks van gezien, daar vind ik het al knap van dat hij een set pakt.
Maar nogmaals, na Federer is Nadal gewoon de beste op dit moment, alleen vind ik dat er toch een aantal spelers zijn, waaronder dus Djokovic, die hem kunnen verslaan, zeker op hardcourt. En ik denk dat Djoko dat vanavond gaat doen. Zoniet, dan niet, dan verdient Nadal het om in de finale te staan.
Ja, *als*. Maar dat is natuurlijk wel het verschil tussen een choker en een topper. Als Dancevic een van zijn zeven breakpoints in de 2e set had gepakt had hij misschien ook gewonnen.quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 14:42 schreef TheGeneral het volgende:
[..]
Als Matthieu zijn vele breakkansen in de 2e set gewoon had gepakt had hij van hem kunnen winnen. Hij was beter op dat moment.
Ik bedoel ermee te zeggen dat het gekunt had, de mogelijkheid was er voor Matthieu om Nadal te verslaan. Dat hij het niet doet is Matthieu zijn fout. Maar het is niet zo dat Nadal hem de illusie gaf en hem dan afstrafte.quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 16:37 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Ja, *als*. Maar dat is natuurlijk wel het verschil tussen een choker en een topper. Als Dancevic een van zijn zeven breakpoints in de 2e set had gepakt had hij misschien ook gewonnen.
Als Federer vorig jaar op de matchpoints die hij tegen had tegen Roddick en Santoro een fout had gemaakt had hij verloren. Maasr dat deed hij niet en hij won.
Het lijkt me ook niet dat Nadal het bewust deed, maar ik weet niet of XL dat zo bedoelde. Ik denk ook dat het op zichzelf gekund had maar dat het geen toeval is dat Nadal partijen waarin hij een set achter staat vaak nog wint. Ben benieuwd naar vanavond en vannacht.quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 17:35 schreef TheGeneral het volgende:
[..]
Ik bedoel ermee te zeggen dat het gekunt had, de mogelijkheid was er voor Matthieu om Nadal te verslaan. Dat hij het niet doet is Matthieu zijn fout. Maar het is niet zo dat Nadal hem de illusie gaf en hem dan afstrafte.
quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 15:52 schreef Leatherface het volgende:
Effe voor alle overzichtelijkheid [TENNIS] aan de TT toegevoegd.
Waar heb je het over?quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 18:59 schreef kleinzusje het volgende:
Ik zit verdomme mn best te doen op filmpjes, caps en meer
Doe het voor jullie en krijg of geen reactie, of alleen maar shit, Wat is dat ?
Moet je hier alleen posten 1-6 mooi, of choken top ?
jezus
quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 18:59 schreef kleinzusje het volgende:
Ik zit verdomme mn best te doen op filmpjes, caps en meer
Doe het voor jullie en krijg of geen reactie, of alleen maar shit, Wat is dat ?
Moet je hier alleen posten 1-6 mooi, of choken top ?
jezus
quote:
bwin.com heeft een livestream. Wel eerst registreren.quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 20:03 schreef APK het volgende:
Ik hoop wel dat er een stream is voor Nadal-Djoko.
Zelfs via P2P kon ik niks vinden voor deze match.
http://www.channelsurfing.net/quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 20:03 schreef APK het volgende:
Ik hoop wel dat er een stream is voor Nadal-Djoko.
Zelfs via P2P kon ik niks vinden voor deze match.
Ik ben heel blij met je caps, je statistieken en je links en vooral je gezellige aanwezigheid hoor.quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 18:59 schreef kleinzusje het volgende:
Ik zit verdomme mn best te doen op filmpjes, caps en meer
Doe het voor jullie en krijg of geen reactie, of alleen maar shit, Wat is dat ?
Moet je hier alleen posten 1-6 mooi, of choken top ?
jezus
1e set wel. Redelijk dan.quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 20:22 schreef Federer-fan het volgende:
Wat een spannende wedstrijd.
Ja, inderdaad. Wat ga jij in de tussentijd doen? Ik ga maar mensen bellen die ik al een tijd niet heb gesproken.quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 20:35 schreef TheGeneral het volgende:
1 uur s'nachts pas Nadal - Djoko... Duurt nog zo lang.
Ik kijk maar naar de Johan Cruyff schaal. En als die klaar is misschien ff een dvd erin gooien.quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 20:56 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Ja, inderdaad. Wat ga jij in de tussentijd doen? Ik ga maar mensen bellen die ik al een tijd niet heb gesproken.![]()
Dan verwachten ze toch dat Federer het toernooi gaat winnen? Dan krijg je voor elke euro dus maar 1.27 euro? Oftewel ze zien Nadal niet winnnen?quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 21:14 schreef Federer-fan het volgende:
Da's ook een idee.
Wat mij opvil is dat de odds op Betfair voor toernooiwinst van Federer op 1.27(!) staan. Da's wel heel erg laag en het geeft denk ik ook aan hoe groot zelfs het verschil tussen Federer en Nadal begint te worden (behalve tusen Federer en Nadal op gravel).
Pff. nog zo lang..quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 21:35 schreef Federer-fan het volgende:
Ja, TheGeneral, klopt. Maar ik vind die odds dus heelerg lag. Met Nadal en Djokovic nog in het toernooi. Maar Federer speelt wel geweldig.
Nog 3,5 uur.
Daar kijk ik altijd, maar ze hadden Federer-Stepanek niet en ik ben eigenlijk een beetje bang dat ze Nadal-Djoko ook niet uitzenden omdat het zo laat is en ze er dus weinig geld mee kunnen verdienen.quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 20:07 schreef TheGeneral het volgende:
bwin.com heeft een livestream. Wel eerst registreren.
Ze hadden Federer - Stepanek echt wel. Daar heb ik gekeken. Volgens mij de 1e 5 minuten niet, maar de rest van de partij wel.quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 23:22 schreef APK het volgende:
[..]
Daar kijk ik altijd, maar ze hadden Federer-Stepanek niet en ik ben eigenlijk een beetje bang dat ze Nadal-Djoko ook niet uitzenden omdat het zo laat is en ze er dus weinig geld mee kunnen verdienen.
Hier hetzelfde, geen zin om voor niets te wachtenquote:Op zaterdag 11 augustus 2007 23:22 schreef APK het volgende:
[..]
Daar kijk ik altijd, maar ze hadden Federer-Stepanek niet en ik ben eigenlijk een beetje bang dat ze Nadal-Djoko ook niet uitzenden omdat het zo laat is en ze er dus weinig geld mee kunnen verdienen.
www.channelsurfing.net zal de wedstrijd ook wel streamen.quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 23:31 schreef RayMania het volgende:
[..]
Hier hetzelfde, geen zin om voor niets te wachten.
Oh, dan heb ik te vroeg weggeklikt...quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 23:30 schreef TheGeneral het volgende:
Ze hadden Federer - Stepanek echt wel. Daar heb ik gekeken. Volgens mij de 1e 5 minuten niet, maar de rest van de partij wel.
Leuk om te zien inderdaadquote:Op zondag 12 augustus 2007 00:12 schreef TheGeneral het volgende:
Heerlijke wedstrijd Ivanovic - Jankovic
Ik heb wel beeld.quote:Op zondag 12 augustus 2007 01:13 schreef RayMania het volgende:
En al begonnen. Geen beeld op bwin.
Hier wel.quote:Op zondag 12 augustus 2007 01:13 schreef RayMania het volgende:
En al begonnen. Geen beeld op bwin.
Moet ik wel inloggenquote:
Ik ook.quote:
Als 'ie een blessure heeft is het meestal z'n knie.quote:Op zondag 12 augustus 2007 01:51 schreef TheGeneral het volgende:
Je zou zeggen dat Nadal zijn enkels eraan gaan op de manier waarop hij heen en weer loopt. Daar komt zoveel druk op in zijn draai.
Hij doet ook geen reet.. Hij overruled helemaal niks.. Al gebeurd het vlak voor hem.quote:Op zondag 12 augustus 2007 02:02 schreef Vector_SLD het volgende:
Ik vind die stem van de umpire erg irritant.
Whoopsie.quote:Op zondag 12 augustus 2007 02:11 schreef TheGeneral het volgende:
Geloof het ook ja. Hoewel, als Nadal deze set wint, gaat hij er overheen.
Ik ook, want dan daalt Federer's odd voor de US open en daar heb ik nog een appeltje mee te schillen voor een veel hoger bedrag.quote:
En het gelijk doen, klasse Novakquote:Op zondag 12 augustus 2007 02:54 schreef Mindlight het volgende:
Dit is wel een goed moment voor een break Novak.
Simpel niet maar Federer zal wel gewoon winnen.quote:Op zondag 12 augustus 2007 03:05 schreef Federer-fan het volgende:
20.00 uur? Mooie tijd.
Zou Djokovic een kans hebben tegen Federer? Ik hoop het wel. Als het een simpele overwinning voor Federer wordt, verliest het tennis wel wat spanning.
Het is niet overal midden in de nacht he.quote:Op zondag 12 augustus 2007 02:49 schreef APK het volgende:
[afbeelding]
Er wordt nog flink gegokt midden in de nacht.![]()
quote:Op zondag 12 augustus 2007 08:26 schreef XL het volgende:
Ik heb het overigens niet gezien, maar toch knap van Djokovic dat hij Nadal verslaat. Ik had hem daarop zo'n 20% kans gegeven. Tegen Federer geef ik hem 0% kans.
Wil je het filmpje van de ATP site ?quote:Op zondag 12 augustus 2007 08:26 schreef XL het volgende:
Ik heb het overigens niet gezien, maar toch knap van Djokovic dat hij Nadal verslaat. Ik had hem daarop zo'n 20% kans gegeven. Tegen Federer geef ik hem 0% kans.
Ja, kun jij de highlights regelen van Nadal - Djokovic. Ik ben in slaap gevallen tijdens de wedstrijd..quote:Op zondag 12 augustus 2007 11:13 schreef kleinzusje het volgende:
[..]
Wil je het filmpje van de ATP site ?
En wil je dan de directe WMP code of via TinyPic ?![]()
Heb je een inlog op de ATP site ?quote:Op zondag 12 augustus 2007 11:42 schreef TheGeneral het volgende:
[..]
Ja, kun jij de highlights regelen van Nadal - Djokovic. Ik ben in slaap gevallen tijdens de wedstrijd..![]()
Nadal maakt de hele week al veel te veel fouten, maar kwam er elke keer mee weg. Nu trouwens de herhaling van de wedstrijd op Sport1 voor de mensen die hem vannacht gemist hebben.quote:Op zondag 12 augustus 2007 10:11 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
![]()
Djokovic speelde erg goed. Nadal maakte veel fouten en was niet zo dominant als anders.
Maar de slag van de partij vond ik toch wel die winnende backhand van Nadal in het laatste punt van de 8e game van de 1e set. Wat een wéreldbal.
Nee, kun je die gratis maken?quote:Op zondag 12 augustus 2007 11:47 schreef kleinzusje het volgende:
[..]
Heb je een inlog op de ATP site ?
Weet ik niet, moet je even proberen.quote:
Volgens mij kan het niet, maar laat maar. Anders moet je zoveel werk doen. Hij zal vast nog wel binnenkort opduiken. En ik heb net al een klein stukje gezien. Maar bedankt!quote:Op zondag 12 augustus 2007 12:16 schreef kleinzusje het volgende:
[..]
Weet ik niet, moet je even proberen.
Ik kan het hier niet checken omdat ik heb betaald voor de wedstrijden. Ik heb gehoord dat als je geregistreerd bent je via mijn WMP codes wel kan kijken. Vandaar mn vraag. Ik kan alle codes van de video's achterhalen. Lukt het niet dan neem ik de video op en gebruik TinyPic om hem hier neer te zetten. De kwaliteit is dan minder en je moet even geduld hebben omdat veel werk is en traag gaat.![]()
Ben al voor je bezigquote:Op zondag 12 augustus 2007 12:18 schreef TheGeneral het volgende:
[..]
Volgens mij kan het niet, maar laat maar. Anders moet je zoveel werk doen. Hij zal vast nog wel binnenkort opduiken. En ik heb net al een klein stukje gezien. Maar bedankt!
Het kan, heb het geprobeerd. Je kunt je dus gratis registrerenquote:
quote:Op zondag 12 augustus 2007 13:33 schreef Leatherface het volgende:
@ kleinzusje:
Off topic, maar ik heb je PM ontvangen, maar door een of ander defect kan ik niets terugsturen.
Ik weet niet waar je precies om vraagt, maar daarvoor verwijs ik je voorlopig even door naar sport FB of anders gewoon dit topic.
Ik zal straks trouwens ook even mijn e-mail aan de FAQ toevoegen, zodat ik beter bereikbaar ben voor commentaar en/of vragen.
Had je mijn morele steun nog gelezen naar aanleiding van je klacht van gisteren?quote:
Than, de kwaliteit is niet al te best neequote:
Ik ben geregistreerd ja. Ik dacht dat je dan gelijk allerlei betaalmiddelen moest opgeven. Hoe stuur je die WMP codes?quote:Op zondag 12 augustus 2007 13:00 schreef kleinzusje het volgende:
[..]
Het kan, heb het geprobeerd. Je kunt je dus gratis registrerenZonder te betalen kun je geen video's of livestreams kijken.
Dus probeer het en als het goed is kun je dan via mijn WMP codes in WMP kijken naar de filmpjes. De livestreams niet, die zijn DRM/IP gebonden![]()
Was om te pestenquote:Op zondag 12 augustus 2007 13:37 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Had je mijn morele steun nog gelezen naar aanleiding van je klacht van gisteren?![]()
Die kan ik hier neerzetten als dat magquote:Op zondag 12 augustus 2007 13:37 schreef TheGeneral het volgende:
[..]
Than, de kwaliteit is niet al te best neeMaar dank voor de moeite. Nu kan ik het iig zien.
[..]
Ik ben geregistreerd ja. Ik dacht dat je dan gelijk allerlei betaalmiddelen moest opgeven. Hoe stuur je die WMP codes?
Helaas, hier doet hij het niet:quote:Op zondag 12 augustus 2007 13:45 schreef kleinzusje het volgende:
mms://atp.video.premiumtv.co.uk/atp/drm/2007_08/Mont_High_Djokovic_Nadal_110807_hi.wmv
Dit is een code die je in je URL van WMP kan invullen. Zorg dat je eerst geregistreerd bent en probeer het dan te bekijken. Ben benieuwd of het lukt.
Shitquote:Op zondag 12 augustus 2007 13:48 schreef TheGeneral het volgende:
[..]
Helaas, hier doet hij het niet:
This account does not allow acces to this content.
Ik denk het wel. De andere wedstrijden waren daar ook.quote:Op zondag 12 augustus 2007 18:06 schreef RayMania het volgende:
Zal het te zien zijn op bwin.de?
Ik ga voor 6-3, 6-3quote:Op zondag 12 augustus 2007 19:57 schreef TheGeneral het volgende:
Spelers op de baan!
Kloptquote:Op zondag 12 augustus 2007 20:19 schreef Federer-fan het volgende:
@ Mindlight: XL heeft toch niet gezegd dat Djoko niet achterkomt, alleen dat Djokovic geen kans heeft om te winnen. Zelfs een winnende positie is iets anders dan een reële winstkans vind ik.
nul komma nulquote:Op zondag 12 augustus 2007 20:18 schreef Mindlight het volgende:
0% kans toch XL?
Wie weet?quote:Op zondag 12 augustus 2007 20:02 schreef Norrage het volgende:
7-5 6-2 voor Fed
Dikke kans nu. Ik snap echt niet dat Djokovic niet op zoek gaat naar het initiatief. Waardeloos dit, zo verliest hij steeds van Federer. Als een laf konijn naar de slachtbank. Probeer eens wat jongen!quote:
ik vind het we meevallen hoor.quote:Op zondag 12 augustus 2007 20:47 schreef XL het volgende:
[..]
Dikke kans nu. Ik snap echt niet dat Djokovic niet op zoek gaat naar het initiatief. Waardeloos dit, zo verliest hij steeds van Federer. Als een laf konijn naar de slachtbank. Probeer eens wat jongen!
Ik vind dit zo'n anti-tennis van Djokovic. Verschrikkelijk.quote:
Anti tennis...quote:Op zondag 12 augustus 2007 20:55 schreef XL het volgende:
[..]
Ik vind dit zo'n anti-tennis van Djokovic. Verschrikkelijk.
quote:Op zondag 12 augustus 2007 20:55 schreef XL het volgende:
[..]
Ik vind dit zo'n anti-tennis van Djokovic. Verschrikkelijk.
Jij weet echt niet wat je zegt. Die jongen is zo verschrikkelijk goed.quote:Op zondag 12 augustus 2007 20:55 schreef XL het volgende:
[..]
Ik vind dit zo'n anti-tennis van Djokovic. Verschrikkelijk.
Net zo'n vies spelletje als die Ezel van jou. Volgens mij als je Nole tegen Donkey zet is het enige interessante het werk van de ballenjongens.quote:
Ik ben het vaak met je eens, maar ik vind dit van het niveau davydenko afkraken/ophemelen...quote:Op zondag 12 augustus 2007 20:55 schreef XL het volgende:
[..]
Ik vind dit zo'n anti-tennis van Djokovic. Verschrikkelijk.
Ja inderdaad, ik ookquote:Op zondag 12 augustus 2007 20:59 schreef Norrage het volgende:
Om eerlijk te zijn vind ik Djoko 2x zoveel initiatief nemen als fed in deze wedstrijd.
Die ezel van mij? Waar heb je het over?quote:Op zondag 12 augustus 2007 20:57 schreef XL het volgende:
[..]
Net zo'n vies spelletje als die Ezel van jou. Volgens mij als je Nole tegen Donkey zet is het enige interessante het werk van de ballenjongens.
Sorry, ik dacht dat ik op Norrage reageerde. Die is fan van de ezel.quote:Op zondag 12 augustus 2007 20:59 schreef TheGeneral het volgende:
[..]
Die ezel van mij? Waar heb je het over?
Toen Fed achterstond grossierde hij in winners.quote:Op zondag 12 augustus 2007 20:59 schreef Norrage het volgende:
Om eerlijk te zijn vind ik Djoko 2x zoveel initiatief nemen als fed in deze wedstrijd.
Heb je die winner net voor 5-1 gezien? en die 2 keer waarmee hij een breakpoint pakte?quote:Op zondag 12 augustus 2007 21:01 schreef XL het volgende:
[..]
Toen Fed achterstond grossierde hij in winners.
Nu maakt Djoko alleen de afzwaaiers af en er zwaait weer heel wat af.
Wat is er met je aan de hand XL?quote:Op zondag 12 augustus 2007 21:03 schreef XL het volgende:
Ik vind dit oprecht frustrerend om te zien Mindlight. Ik vind het echt een kloon van Davydenko.
Ja, dat is nu wel duidelijk. Als je nu je kop even houdt en gewoon van deze wedstrijd geniet, dan zou je velen van ons een plezier doen. En als je niet van de wedstrijd wil genieten, dan kijk je toch gewoon niet. Heb je ook niets te zeiken, want dit is niet één van de eerste keren dat je dit zegt.quote:Op zondag 12 augustus 2007 21:03 schreef XL het volgende:
Ik vind dit oprecht frustrerend om te zien Mindlight. Ik vind het echt een kloon van Davydenko.
Ik zou het graag samen met je kijken, zodat ik je punt per punt kan uitleggen waarom ik liever naar het groeien van gras kijk, dan naar het tennis van Djokovic.quote:Op zondag 12 augustus 2007 21:05 schreef Mindlight het volgende:
Nee ik absoluut niet, ik ben allesbehalve een fan van Davydenko, en vind daarom de vergelijking al vervelend. Djokovic speelt vele malen aanvallender dan Davydenko.
Jaaaa, dat weten we nu wel. Ik vind het tennis van Nadal ook vaak niet om aan te zien, maar om daar nu constant over beginnen te zeiken.quote:Op zondag 12 augustus 2007 21:07 schreef XL het volgende:
[..]
Ik zou het graag samen met je kijken, zodat ik je punt per punt kan uitleggen waarom ik liever naar het groeien van gras kijk, dan naar het tennis van Djokovic.
Je hoeft hier niet te lezen als je alleen je eigen mening bevestigd wil zien.quote:Op zondag 12 augustus 2007 21:08 schreef TheArt het volgende:
[..]
Jaaaa, dat weten we nu wel. Ik vind het tennis van Nadal ook vaak niet om aan te zien, maar om daar nu constant over beginnen te zeiken.
Dat lijkt me nou ook wel eens mooi!quote:Op zondag 12 augustus 2007 21:07 schreef XL het volgende:
[..]
Ik zou het graag samen met je kijken, zodat ik je punt per punt kan uitleggen waarom ik liever naar het groeien van gras kijk, dan naar het tennis van Djokovic.
Het staat op de baseline en maakt hoeken.quote:Op zondag 12 augustus 2007 21:09 schreef TheGeneral het volgende:
Hoe kun je Djokovic nou vergelijken met Davydenko???
Draai het eens om. Jij post hier alleen maar om Djokovic af te zeiken. Of dat nou de manier is.quote:Op zondag 12 augustus 2007 21:09 schreef XL het volgende:
[..]
Je hoeft hier niet te lezen als je alleen je eigen mening bevestigd wil zien.
quote:Op zondag 12 augustus 2007 21:12 schreef Mindlight het volgende:
@TheArt: Ik heb geen hekel aan deze discussie hoor, t gaat toch op een normale manier?
quote:Op zondag 12 augustus 2007 21:12 schreef XL het volgende:
Odds van 1.90 op betfair bij gokken op Fed. Als ik een account had zette ik mijn hele huur erop.
Ik ook niet, maar dit vind ik niet eens een discussie. Bij een discussie kunnen meningen omdraaien. Bij dit kan dit niet, aangezien je een speler leuk en goed vindt tennissen, of niet. Kijk het is niet zo dat je Djokovic fantastisch vindt en er komt iemand met de mening dat hij Djokovic zo'n beetje haat (daar komt het wel op neer) en hij argumenteert de boel, dat jij opeens gaat denken van hè god, die jongen heeft gelijk. Boe Djokovic.quote:Op zondag 12 augustus 2007 21:12 schreef Mindlight het volgende:
@TheArt: Ik heb geen hekel aan deze discussie hoor, t gaat toch op een normale manier?
Haha ok, nou ik durf geen cent in te zetten, kan alle kanten op.quote:Op zondag 12 augustus 2007 21:15 schreef Federer-fan het volgende:
Ik zie het ook Djokovic ook niet winnen. Als ik een huurhuis had, zou ik ook mijn hele huur op Federer zetten.
Ik vind dus echt dat hij het niet zelf doet. Het is knap hoor wat hij doet. Hij speelt een ongelofelijk tempo. Dat Fed naar achter stapt en niet hij is pure klasse, maar doordat Fed naar achter stapt kan hij zijn tempo wel nog beter uitbuiten. Hij bouwt niets op, hij staat alleen op de juiste plek en slaat naar de juiste hoek. Als Fed naar achter stapt wint hij het daarmee, als Fed instapt verliest hij. Alle zwaaiballen van Fed vallen voor hem en als Fed instapt zwaait er meer af.quote:Op zondag 12 augustus 2007 21:14 schreef Mindlight het volgende:
[..]Nog steeds overtuigd?
Het zal superlastig worden, maar een reele kans heeft Djokovic zeker vandaag.
Nou ja discussie / fan zijn. Ieder zijn mening hoor, en XL en ik zijn het al de hele dag niet met elkaar eens, maar dat is toch juist mooi?quote:Op zondag 12 augustus 2007 21:15 schreef TheArt het volgende:
[..]
Ik ook niet, maar dit vind ik niet eens een discussie. Bij een discussie kunnen meningen omdraaien. Bij dit kan dit niet, aangezien je een speler leuk en goed vindt tennissen, of niet. Kijk het is niet zo dat je Djokovic fantastisch vindt en er komt iemand met de mening dat hij Djokovic zo'n beetje haat (daar komt het wel op neer) en hij argumenteert de boel, dat jij opeens gaat denken van hè god, die jongen heeft gelijk. Boe Djokovic.
Tsja, hij staat tegen een speler die er onderhand net zo veel terugslaat als Nadal. Daarnaast legt Djokovic precies het enige zwakke punt in Federers spel bloot.quote:Op zondag 12 augustus 2007 21:19 schreef kleinzusje het volgende:
Wat is er verdorrie met Rogier aan de hand ???![]()
Hier valt geen speld tussen te krijgen wat betreft Federer.quote:Op zondag 12 augustus 2007 21:18 schreef XL het volgende:
[..]
Ik vind dus echt dat hij het niet zelf doet. Het is knap hoor wat hij doet. Hij speelt een ongelofelijk tempo. Dat Fed naar achter stapt en niet hij is pure klasse, maar doordat Fed naar achter stapt kan hij zijn tempo wel nog beter uitbuiten. Hij bouwt niets op, hij staat alleen op de juiste plek en slaat naar de juiste hoek. Als Fed naar achter stapt wint hij het daarmee, als Fed instapt verliest hij. Alle zwaaiballen van Fed vallen voor hem en als Fed instapt zwaait er meer af.
Gevolg: Fed stapt te weinig in en dat breekt hem op. Ik zie bij Fed ook te weinig drive om naar voor te denken.
Ben je nog steeds boos vanwege wimbledon ofzo?quote:Op zondag 12 augustus 2007 21:15 schreef TheArt het volgende:
[..]
Ik ook niet, maar dit vind ik niet eens een discussie. Bij een discussie kunnen meningen omdraaien. Bij dit kan dit niet, aangezien je een speler leuk en goed vindt tennissen, of niet. Kijk het is niet zo dat je Djokovic fantastisch vindt en er komt iemand met de mening dat hij Djokovic zo'n beetje haat (daar komt het wel op neer) en hij argumenteert de boel, dat jij opeens gaat denken van hè god, die jongen heeft gelijk. Boe Djokovic.
en ik niet. Al zou hij ze verdienen, het is te lelijk voor woorden. Zeker met de arrogante interviews en saaie kop van hem.quote:Op zondag 12 augustus 2007 21:20 schreef Mindlight het volgende:
[..]
Hier valt geen speld tussen te krijgen
Vraag is alleen waarom Federer zover naar achter staat, en daarbij geef ik toch de credits aan Djokovic.
Wat is dat dan?quote:Op zondag 12 augustus 2007 21:20 schreef TheArt het volgende:
[..]
Tsja, hij staat tegen een speler die er onderhand net zo veel terugslaat als Nadal. Daarnaast legt Djokovic precies het enige zwakke punt in Federers spel bloot.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |