Al geef ik weinig om voetbal, maar az, ajax en psv vind ik vandaag spannender.quote:Op zondag 29 april 2007 10:30 schreef Aoristus het volgende:
nog anderhalf uur tot buitenhof..
de bal zal altijd rond blijven. Ik denk dat az wint, want dat zegt men het vaakst, en jij?quote:Op zondag 29 april 2007 10:31 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Al geef ik weinig om voetbal, maar az, ajax en psv vind ik vandaag spannender.
Ik denk dat ze allemaal winnen, de vraag is meer wie kampioen wordt.quote:Op zondag 29 april 2007 10:33 schreef Aoristus het volgende:
[..]
de bal zal altijd rond blijven. Ik denk dat az wint, want dat zegt men het vaakst, en jij?
LOL, de knoop in je zakdoek uitleg..quote:Op zondag 29 april 2007 10:37 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Ik denk dat ze allemaal winnen, de vraag is meer wie kampioen wordt.
Excelsior-fans verkochten hun seizoenskaart aan az-fans en hebben als rotterdammers baat bij het schaden van ajax.
Willem 2 fans koesteren nog wrok tegen az wegens spelersroof in het verleden.
En PSV moet gewoon voeballuh!!!
Dat is de stand van je piemol vandaag, M.quote:Op zondag 29 april 2007 11:02 schreef Monidique het volgende:
Nul graden!
quote:Op zondag 29 april 2007 11:04 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Dat is de stand van je piemol vandaag, M.
Blijkbaar is dat iets wat jou uiteindelijk toch meer bezighoudt, aangezien je er zo op reageert.quote:Op zondag 29 april 2007 11:07 schreef Monidique het volgende:
[..]
[afbeelding]
Wie weet.
Ik vraag me trouwens wel af waarom rechtse huilies, zoals jij, zo ontzettend vaak over de mannelijkheid van anderen, op de ene of andere manier, beginnen. Is het "aanval is de beste verdediging", hopend dat men geen vragen gaat stellen ? Of is het wat men vaak bij homofiele priesters of hoerenbezoekende politici en dergelijken ziet? Opmerkelijk in ieder geval.
quote:In de oppositie kon de ChristenUnie op respect van vriend en vijand rekenen. In het kabinet krijgt ze van liberaal Nederland de wind van voren. De christelijke punten in het regeerakkoord over abortus en homohuwelijk wekken de spotzucht van columnisten en politici.
Maar nu slaat André Rouvoet terug. Het zijn ‘libertijnse stuiptrekkingen’ van mensen die niet beseffen dat het paarse tijdperk voorbij is, zegt de ChristenUnie-leider.
Hij haalt Jan Blokker aan. ‘De christenen beginnen gewoon praatjes te krijgen’, schreef de columnist over de steun aan ambtenaren die geen homohuwelijk willen sluiten. Hij was de enige niet.
Youp van ’t Hek ergerde zich aan het christelijk protest tegen een reuzeposter van een model in gouden bikini: ‘Gereformeerden zijn van huis uit heel erg lelijk en worden krankzinnig als ze een lekker wijf zien’, schreef hij.
D66-leider Pechtold werpt zich op als verdediger van de paarse verworvenheden: ‘Mag ik zelf nog beslissen wanneer ik ga winkelen of de bibliotheek bezoek? De zondag is van ons allemaal.’
Rouvoet is ‘licht geamuseerd’: ‘Het is conservatisme. Ik krijg het gevoel dat zij wanhopig terugverlangen naar de paarse tijd van zuiver individualisme. Maar de samenleving is nu verder en heeft zich uitgesproken voor een andere koers. Zij kijken achterom.’
Volgens Rouvoet wanen D66 en de liberale columnisten zich ten onrechte de voorhoede van alle Nederlanders. ‘D66 staat op twee zetels in de peilingen. Wij staan op acht. Dat zijn ook niet alle Nederlanders, maar wij hebben die pretentie tenminste niet.’
Sommige partijgenoten vinden dat Rouvoet harder moet zijn en terugdraaiing van de wetten over euthanasie en het homohuwelijk moet eisen. ‘Als een kleine partij als D66 die wetten erdoor kan krijgen, zou ik niet weten waarom de ChristenUnie ze niet kan terugdraaien’, zegt Yvette Lont, fractieleider in Amsterdam-Zuidoost.
Maar Rouvoet verwacht op het partijcongres vandaag in Lunteren bijval voor zijn gematigde koers. Uit een rondgang langs enkele afdelingen blijkt dat hij wordt gesteund. ‘Liever hadden we meer bereikt, maar wij weten dat we maar een klein deel van Nederland vertegenwoordigen’, zegt de voorzitter van de afdeling Tholen.
Uhhu.quote:Op zondag 29 april 2007 11:10 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Blijkbaar is dat iets wat jou uiteindelijk toch meer bezighoudt, aangezien je er zo op reageert.
Daarvoor moet je bij de webmaster zijn.quote:Die geodriehoek ligt in die stand overigens niet goed. Nul graden is horizontaal.![]()
Logica is niet een woord dat jij in je mond mag nemen, daarvoor moet je meer kunnen dan bier drinken en je sigaretten iedere dag vergeten, zonder daar een logische verklaring voor te hebben, M.quote:Op zondag 29 april 2007 11:14 schreef Monidique het volgende:
[..]
Uhhu.
Voor de vijftiende maal noemde Konijn Haas langzaam. Haas vroeg waarom Konijn zo geobsedeerd is. Nee, dat je dit nu vraagt, zei Konijn, toont dat jij geobsedeerd bent. Logica is nog steeds niet je sterkste kant, hè, Aaahikwordgek?
[..]
Daarvoor moet je bij de webmaster zijn.
Typisch. QED. Te verwachten. Etc.quote:Op zondag 29 april 2007 11:16 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Logica is niet een woord dat jij in je mond mag nemen, daarvoor moet je meer kunnen dan bier drinken en je sigaretten iedere dag vergeten, zonder daar een logische verklaring voor te hebben, M.
Spelling is ook al niet je sterkste kant, maar het zij je vergeven, je bent nu eenmaal niet geletterd of gelauwerd.quote:Op zondag 29 april 2007 11:17 schreef Monidique het volgende:
[..]
Uh... juist. Typisch. Nou ja, You Are Now Entering The Twiligt Zone-stukje, etc.
Je weet niet wanneer je Q.E.D. kunt hanteren. Daarvoor is een waterdichte bewijsvoering nodig.quote:
Zeker.quote:Op zondag 29 april 2007 11:23 schreef Monidique het volgende:
Tsja. Ik vind het echt verbazingwekkend. Jij bent opmerkelijk. Dat is goed, toch?
Dat is te bepalen door een onafhankelijke commissie, niet door jou, M.quote:Het is te zot voor woorden dat jij anderen iets durft te verwijten.
quote:Daarvoor moet je lef hebben, of niet helemaal door hebben hoe het echt allemaal in elkaar steekt. Ik vermoed het laatste.
Lief.quote:Op zondag 29 april 2007 11:31 schreef Monidique het volgende:
Jawel.
http://www2.vrtnieuws.net(...)itenland/070429_Maliquote:Malinezen kiezen een nieuwe president
zo 29/04/07 - In het West-Afrikaanse land Mali worden presidentsverkiezingen gehouden. Zittend president Amadou Toumani Touré is de grote favoriet om zichzelf op te volgen.
Mali is een van de armste landen ter wereld. Het land is de op twee na grootste goudproducent van Afrika, maar de meerderheid van de Malinezen leeft van de landbouw. Vooral de katoenteelt is belangrijk.
Het land heeft te kampen met een groot werkloosheidsprobleem. Veel jongeren proberen dan ook naar Europa te reizen, in de hoop daar een betere toekomst te vinden.
Het beleid van Touré heeft niet echt oplossingen aangebracht voor de gigantische economische problemen van Mali, maar net als zijn voorganger Alpha Oumar Konaré heeft hij de verdienste dat het land een relatief stabiele democratie is geworden.
Acht kandidaten
De Malinezen hebben de keuze tussen acht kandidaten, van wie er zes ook hebben deelgenomen aan de vorige presidentsverkiezingen, vijf jaar geleden.
Zittend president Amadou Toumani Touré lijkt favoriet om zichzelf op te volgen. De voormalige generaal is vrij populair wegens zijn rol bij het omverwerpen van de militaire dictatuur van Moussa Traore in 1991. Touré wordt gesteund door een 30-tal partijen.
De enige uitdager van betekenis is parlementsvoorzitter Ibrahim Boubakar Keita. Bij de vorige verkiezingen eindigde hij op derde plaats. Goed bestuur en economische relance zijn zijn belangrijkste programmapunten.
Bier drinken doe je niet, over die andere twee kan ik niet oordelen.quote:Op zondag 29 april 2007 11:47 schreef Sidekick het volgende:
Ben ik te laat?
Klopt, sterker nog, het is mijn vakquote:
3 PvdA'ers in deze uitzendingquote:Ahmed Marcouch (Beni-Boughafer (Marokko), 1969) is een Nederlands politicus voor de Partij van de Arbeid.
Valt ook helemaal niet op.quote:Op zondag 29 april 2007 12:12 schreef pberends het volgende:
[..]
3 PvdA'ers in deze uitzending. Tering zeg. Stond niet eens in de nieuwsbrief.
3 PvdA'ers een keertje boeit me niet echt, maar het is al tien weken achter elkaar minstens 1 PvdA'er. Andere partijen zijn amper te bekennen.quote:Op zondag 29 april 2007 12:15 schreef CheatFag het volgende:
[..]
Valt ook helemaal niet op.
Wat een lulverhaal trouwens van die Marcouch. Die vent zit echt de boel te belazeren.
Volgens mij had hij het hele verhaaltje ingestudeerd. Een beetje met 'onze voorvaders die voor vrijheden hebben gevochten' aankomen. Nee lul, dat zijn niet jouw voorvaders.quote:Op zondag 29 april 2007 12:19 schreef pberends het volgende:
Marcouch heeft een typisch lulverhaal dat geen zoden aan de dijk zet.
Onafhankelijke commissies kunnen slechts door derden geintroduceerd worden.quote:Op zondag 29 april 2007 12:23 schreef kLowJow het volgende:
Onafhankelijke commissie meldt zich.
Ja, over welke voorvaders had die mongool hetquote:Op zondag 29 april 2007 12:24 schreef CheatFag het volgende:
[..]
Volgens mij had hij het hele verhaaltje ingestudeerd. Een beetje met 'onze voorvaders die voor vrijheden hebben gevochten' aankomen. Nee lul, dat zijn niet jouw voorvaders.
In elk geval wel mooi om te zien hoe de media in paniek zijn om de neergang van de PvdA. Men weet bij de publieke omroep ook dondersgoed dat hun dagen geteld zijn als de PvdA tenonder gaat.
Schiet eens even op dan, ik wacht.quote:Op zondag 29 april 2007 12:25 schreef Apropos het volgende:
[..]
Onafhankelijke commissies kunnen slechts door derden geintroduceerd worden.
Ik kom zo. Ik heb SCH gerehabiliteerd, dus je zult niet teleurgesteld worden.quote:
Wie bepaalt de onafhankelijke derden?quote:Op zondag 29 april 2007 12:25 schreef Apropos het volgende:
[..]
Onafhankelijke commissies kunnen slechts door derden geintroduceerd worden.
HAHAHA WTF ja inderdaad, nu je het zegt. Was me nog niet eerder opgevallen, maar kan eigenlijk niet missen. Brrrrr.quote:Op zondag 29 april 2007 12:28 schreef pberends het volgende:
Wat een gaylord die Scheffer, je kan het aan z'n stem horen.
SCH, als gerehabiliteerde hetero. Prijs de Heer.quote:Op zondag 29 april 2007 12:28 schreef Apropos het volgende:
[..]
Ik kom zo. Ik heb SCH gerehabiliteerd, dus je zult niet teleurgesteld worden.
De derden zijn niet onafhankelijk. Of is dit een thabitgrap?quote:Op zondag 29 april 2007 12:30 schreef Sidekick het volgende:
[..]
Wie bepaalt de onafhankelijke derden?
Hij stroopte z'n mouwen net op, kan ie lekker met Pepertje fistfucken.quote:Op zondag 29 april 2007 12:31 schreef CheatFag het volgende:
[..]
HAHAHA WTF ja inderdaad, nu je het zegt. Was me nog niet eerder opgevallen, maar kan eigenlijk niet missen. Brrrrr.
Waarom moet je afhankelijk zijn van anderen om onafhankelijk te worden?quote:Op zondag 29 april 2007 12:31 schreef Apropos het volgende:
[..]
De derden zijn niet onafhankelijk. Of is dit een thabitgrap?
Waar is Underworld_ toch?quote:Op zondag 29 april 2007 13:36 schreef Sidekick het volgende:
Mensen met enge ideologieën moet je wantrouwen
De aapjes komen weer uit de mouw.
In de mouw.quote:
quote:Op zondag 29 april 2007 12:12 schreef pberends het volgende:
[..]
3 PvdA'ers in deze uitzending. Tering zeg. Stond niet eens in de nieuwsbrief.
quote:Op zondag 29 april 2007 12:24 schreef pberends het volgende:
Oh God, die poeppolitici die altijd grappig willen zijn door voetbal erbij te halen... popi jopi hoor!
quote:Op zondag 29 april 2007 12:24 schreef pberends het volgende:
Mooi intro had die brilsmurf: PvdA dit, PvdA dat, PvdA dit, PvdA dat, PvdA dit, PvdA dat, PvdA dit, PvdA dat, PvdA dit, PvdA dat, PvdA dit, PvdA dat, PvdA dit, PvdA dat, enzovoorts
quote:Op zondag 29 april 2007 12:25 schreef pberends het volgende:
De PvdA is dood, behalve wat betreft media-aandacht...
quote:Op zondag 29 april 2007 12:26 schreef pberends het volgende:
Scheffer AKA The Joker
quote:Op zondag 29 april 2007 12:28 schreef pberends het volgende:
Wat een gaylord die Scheffer, je kan het aan z'n stem horen.
quote:Op zondag 29 april 2007 12:30 schreef pberends het volgende:
Met de VVD gaat het ook bagger, volgende tien weken 40 VVD'ers uitnodigen?
Hoort Buitenhof bij je 'assertiviteits'therapie?quote:Op zondag 29 april 2007 12:33 schreef pberends het volgende:
[..]
Hij stroopte z'n mouwen net op, kan ie lekker met Pepertje fistfucken.
quote:Op zondag 29 april 2007 14:28 schreef Autodidact het volgende:
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
Hoort Buitenhof bij je 'assertiviteits'therapie?
turnen en dat geile wielrennen hè.quote:Op zondag 29 april 2007 15:14 schreef Autodidact het volgende:
Waarom is het niet op tv? Ik zie alleen homo's bij Studio Sport.
3 minuten later alweer gelijk.quote:
Van Luik naar Bastenaken en weer terug. Zo hard mogelijk.quote:
Zeker, de echte winnaar verliest.quote:Op zondag 29 april 2007 15:38 schreef Autodidact het volgende:
[..]
Van Luik naar Bastenaken en weer terug. Zo hard mogelijk.
Maar ik hoop dat de school naar Noord Holland gaat...dat scheelt weer een hoop kots hier in de stad vanavond.
quote:Op zondag 29 april 2007 16:26 schreef NJ het volgende:
Valse tussenstand door OudFruit is 48 uur.
Beetje sneu.quote:
niks sneu, we willen alles empirisch en statisch, niks geen onsportief gedragquote:
http://www.elsevier.nl/ni(...)nr/150153/index.htmlquote:zondag 29 april 2007 10:22
De aanhoudende crisis in de PvdA doet de partij geen goed. Als er nu verkiezingen worden gehouden, krijgen de sociaal-democraten nog maar 24 zetels, twee minder dan vorige week. De PVV van Geert Wilders stijgt naar 16 zetels.
Dat blijkt uit de nieuwste peiling van Maurice de Hond. De onrust in de partij van Wouter Bos bereikte deze week een hoogtepunt met het opstappen van het voltallige partijbestuur.
En dat doet de PvdA geen goed. Als er nu verkiezingen worden gehouden, zou de partij 24 zetels halen, twee minder dan vorige week. Tijdens de verkiezingen in november viel de PvdA terug naar 33 zetels.
Oorzaak
De meerderheid van de PvdA-stemmers noemt partijleider Bos niet de oorzaak van de crisis in de partij. De meesten wijten de problemen aan de slechte verkiezingsuitslag.
Ook het CDA daalt in deze peiling; de regeringspartij komt uit op 36 zetels. In november haalde de partij 41 zetels.
De PVV van Geert Wilders stijgt van negen naar zestien zetels en is daarmee de grootste stijger.
De SP stijgt van 25 naar 30, GroenLinks en D66 krijgen er allebei één zetel bij en VVD (24 zetels) en ChristenUnie (zes zetels) blijven in deze peiling gelijk.
Hmm, toch een mooie stunt.quote:Op zondag 29 april 2007 17:03 schreef Aoristus het volgende:
De uitkomst van dat pleurisvoetbal is beklonken
Leiden heeft geen probleem met het aannemen van mijn lieve geldje in ruil voor bier.quote:Op zondag 29 april 2007 20:01 schreef Autodidact het volgende:
Ik hoor Leiden al terugblèren. "Nee Floripas, ouwe verlopen hoer op Fok. Ik wil je niet"
Je krijgt van mij ¤50 als je hem iets wijs weet te maken.quote:Op zondag 29 april 2007 20:03 schreef Floripas het volgende:
Israël eigent zich weer land toe voor muur
Floripas probeert Meki te onderwijzen.
Echt?quote:Op zondag 29 april 2007 20:06 schreef Finder_elf_towns het volgende:
[..]
Je krijgt van mij ¤50 als je hem iets wijs weet te maken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |