Al geef ik weinig om voetbal, maar az, ajax en psv vind ik vandaag spannender.quote:Op zondag 29 april 2007 10:30 schreef Aoristus het volgende:
nog anderhalf uur tot buitenhof..
de bal zal altijd rond blijven. Ik denk dat az wint, want dat zegt men het vaakst, en jij?quote:Op zondag 29 april 2007 10:31 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Al geef ik weinig om voetbal, maar az, ajax en psv vind ik vandaag spannender.
Ik denk dat ze allemaal winnen, de vraag is meer wie kampioen wordt.quote:Op zondag 29 april 2007 10:33 schreef Aoristus het volgende:
[..]
de bal zal altijd rond blijven. Ik denk dat az wint, want dat zegt men het vaakst, en jij?
LOL, de knoop in je zakdoek uitleg..quote:Op zondag 29 april 2007 10:37 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Ik denk dat ze allemaal winnen, de vraag is meer wie kampioen wordt.
Excelsior-fans verkochten hun seizoenskaart aan az-fans en hebben als rotterdammers baat bij het schaden van ajax.
Willem 2 fans koesteren nog wrok tegen az wegens spelersroof in het verleden.
En PSV moet gewoon voeballuh!!!
Dat is de stand van je piemol vandaag, M.quote:Op zondag 29 april 2007 11:02 schreef Monidique het volgende:
Nul graden!
quote:Op zondag 29 april 2007 11:04 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Dat is de stand van je piemol vandaag, M.
Blijkbaar is dat iets wat jou uiteindelijk toch meer bezighoudt, aangezien je er zo op reageert.quote:Op zondag 29 april 2007 11:07 schreef Monidique het volgende:
[..]
[afbeelding]
Wie weet.
Ik vraag me trouwens wel af waarom rechtse huilies, zoals jij, zo ontzettend vaak over de mannelijkheid van anderen, op de ene of andere manier, beginnen. Is het "aanval is de beste verdediging", hopend dat men geen vragen gaat stellen ? Of is het wat men vaak bij homofiele priesters of hoerenbezoekende politici en dergelijken ziet? Opmerkelijk in ieder geval.
quote:In de oppositie kon de ChristenUnie op respect van vriend en vijand rekenen. In het kabinet krijgt ze van liberaal Nederland de wind van voren. De christelijke punten in het regeerakkoord over abortus en homohuwelijk wekken de spotzucht van columnisten en politici.
Maar nu slaat André Rouvoet terug. Het zijn ‘libertijnse stuiptrekkingen’ van mensen die niet beseffen dat het paarse tijdperk voorbij is, zegt de ChristenUnie-leider.
Hij haalt Jan Blokker aan. ‘De christenen beginnen gewoon praatjes te krijgen’, schreef de columnist over de steun aan ambtenaren die geen homohuwelijk willen sluiten. Hij was de enige niet.
Youp van ’t Hek ergerde zich aan het christelijk protest tegen een reuzeposter van een model in gouden bikini: ‘Gereformeerden zijn van huis uit heel erg lelijk en worden krankzinnig als ze een lekker wijf zien’, schreef hij.
D66-leider Pechtold werpt zich op als verdediger van de paarse verworvenheden: ‘Mag ik zelf nog beslissen wanneer ik ga winkelen of de bibliotheek bezoek? De zondag is van ons allemaal.’
Rouvoet is ‘licht geamuseerd’: ‘Het is conservatisme. Ik krijg het gevoel dat zij wanhopig terugverlangen naar de paarse tijd van zuiver individualisme. Maar de samenleving is nu verder en heeft zich uitgesproken voor een andere koers. Zij kijken achterom.’
Volgens Rouvoet wanen D66 en de liberale columnisten zich ten onrechte de voorhoede van alle Nederlanders. ‘D66 staat op twee zetels in de peilingen. Wij staan op acht. Dat zijn ook niet alle Nederlanders, maar wij hebben die pretentie tenminste niet.’
Sommige partijgenoten vinden dat Rouvoet harder moet zijn en terugdraaiing van de wetten over euthanasie en het homohuwelijk moet eisen. ‘Als een kleine partij als D66 die wetten erdoor kan krijgen, zou ik niet weten waarom de ChristenUnie ze niet kan terugdraaien’, zegt Yvette Lont, fractieleider in Amsterdam-Zuidoost.
Maar Rouvoet verwacht op het partijcongres vandaag in Lunteren bijval voor zijn gematigde koers. Uit een rondgang langs enkele afdelingen blijkt dat hij wordt gesteund. ‘Liever hadden we meer bereikt, maar wij weten dat we maar een klein deel van Nederland vertegenwoordigen’, zegt de voorzitter van de afdeling Tholen.
Uhhu.quote:Op zondag 29 april 2007 11:10 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Blijkbaar is dat iets wat jou uiteindelijk toch meer bezighoudt, aangezien je er zo op reageert.
Daarvoor moet je bij de webmaster zijn.quote:Die geodriehoek ligt in die stand overigens niet goed. Nul graden is horizontaal.![]()
Logica is niet een woord dat jij in je mond mag nemen, daarvoor moet je meer kunnen dan bier drinken en je sigaretten iedere dag vergeten, zonder daar een logische verklaring voor te hebben, M.quote:Op zondag 29 april 2007 11:14 schreef Monidique het volgende:
[..]
Uhhu.
Voor de vijftiende maal noemde Konijn Haas langzaam. Haas vroeg waarom Konijn zo geobsedeerd is. Nee, dat je dit nu vraagt, zei Konijn, toont dat jij geobsedeerd bent. Logica is nog steeds niet je sterkste kant, hè, Aaahikwordgek?
[..]
Daarvoor moet je bij de webmaster zijn.
Typisch. QED. Te verwachten. Etc.quote:Op zondag 29 april 2007 11:16 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Logica is niet een woord dat jij in je mond mag nemen, daarvoor moet je meer kunnen dan bier drinken en je sigaretten iedere dag vergeten, zonder daar een logische verklaring voor te hebben, M.
Spelling is ook al niet je sterkste kant, maar het zij je vergeven, je bent nu eenmaal niet geletterd of gelauwerd.quote:Op zondag 29 april 2007 11:17 schreef Monidique het volgende:
[..]
Uh... juist. Typisch. Nou ja, You Are Now Entering The Twiligt Zone-stukje, etc.
Je weet niet wanneer je Q.E.D. kunt hanteren. Daarvoor is een waterdichte bewijsvoering nodig.quote:
Zeker.quote:Op zondag 29 april 2007 11:23 schreef Monidique het volgende:
Tsja. Ik vind het echt verbazingwekkend. Jij bent opmerkelijk. Dat is goed, toch?
Dat is te bepalen door een onafhankelijke commissie, niet door jou, M.quote:Het is te zot voor woorden dat jij anderen iets durft te verwijten.
quote:Daarvoor moet je lef hebben, of niet helemaal door hebben hoe het echt allemaal in elkaar steekt. Ik vermoed het laatste.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |