Op welke manier?quote:Op dinsdag 17 april 2007 16:58 schreef 2live het volgende:
Kan iemand Palma uit haar lijden verlossen?
Juist... ik snap ook niet dat de bewaking Palma er niet uit zet... zij is degene die nu niets in het huis te zoeken heeft. Ze loopt de hele dag te ruzieen met de miljonairs. Dus BEWAKING Palma eruit.... Ze is in staking en zet dat zelfs buiten werktijd op haar werkplek voort.quote:Op dinsdag 17 april 2007 16:53 schreef Dogga het volgende:
Neej
zelfs als palma niet staakte heeft ze niet de macht over zafra
want zei is INGEHUURD
omdat HAAAR personeel niet wilt werken
heb je een gun?quote:Op dinsdag 17 april 2007 16:58 schreef 2live het volgende:
Kan iemand Palma uit haar lijden verlossen?
mag je zelf weten, als het maar snel is. Ze maakt zich zo belachelijk, die kan zich morgen niet meer vertonen.quote:
Dan koop ik vast een voorraad aan speakersquote:Op dinsdag 17 april 2007 16:59 schreef Sug4r het volgende:
Kan dat meisje niet in het huis komen wonen als 9e bewoonster? Dat is een goeie voor Natasia
Sarcasme.. please.. ?quote:Op dinsdag 17 april 2007 17:02 schreef obezzi het volgende:
palma olé olé olé palma is een fijn mens
Ze heeft hem zelfs al eens uitgescholden voor achterlijke kutmongoolquote:Op dinsdag 17 april 2007 17:03 schreef akveor het volgende:
Achterlijk ???.... zegt Palma tegen Huub..... deze woorden kan een dienstmeid toch echt niet uiten tegen wannabee miljonait Huub.
Ik begrijp ook niet dat ze dit door laten gaan, ze zat al laag in mijn achting, maar lager dan dit kan ze niet zinken!!quote:Op dinsdag 17 april 2007 17:02 schreef THCees het volgende:
@ REDACTIE mag dat verschrikkelijke (mens) opzouten a.u.b. .....ik heb genoeg van die Palma...
Ik zeg...... WEG ERMEE
Wat heeft 'ie gedaan?quote:Op dinsdag 17 april 2007 17:03 schreef Lieve het volgende:
Eric mag weg!
Echt, er is geen enkele reden om hem daar te houden! Vieze aanrander, verkrachter, pisnicht!
Misschien staat de vakbond achter haarquote:Op dinsdag 17 april 2007 17:03 schreef noekje het volgende:
Gaat veel tijd in zitten he, dat staken?
Wat een achterlijk wijf!
Stront? Zou me niets verbazen als ie dat nog prettig zou vinden ook...quote:Op dinsdag 17 april 2007 17:00 schreef schatje het volgende:
Eric mag van mij een lading stront over zich heen krijgen.
Het was echt genieten het afgelopen uurtje.quote:Op dinsdag 17 april 2007 17:02 schreef Rens_Wilders het volgende:
Wat heerlijk binnenkomen! (voel me thuis met deze streams)
Dat is geen feit.quote:Op dinsdag 17 april 2007 17:03 schreef Lieve het volgende:
Eric mag weg!
Echt, er is geen enkele reden om hem daar te houden! Vieze aanrander, verkrachter, pisnicht!
Eensch Amice, we plaatsen haar in onze toptien!quote:Op dinsdag 17 april 2007 17:05 schreef PietjePuk63 het volgende:
Wat een heerlijk krengetje!![]()
![]()
[afbeelding]
Girl next door ?quote:Op dinsdag 17 april 2007 17:05 schreef Kinga het volgende:
Ze heeft wel een bekende kop hoor... ken haar ergens van.
En zoiets mag personeel tegen de werkgevers zeggen? Als 1 van mijn mensen dat tegen me zou zeggen mocht ie onbetaald vrijwilligers werk gaan doen voor de rest van z'n leven...quote:Op dinsdag 17 april 2007 17:04 schreef Lieve het volgende:
[..]
Ze heeft hem zelfs al eens uitgescholden voor achterlijke kutmongool
Die van Hidiho pakken, heb er geen last meer van nou....quote:Op dinsdag 17 april 2007 17:06 schreef HellFreez het volgende:
Ben ik echt de enige met bufferende streams?![]()
Ze gaat idd lekker door!quote:Op dinsdag 17 april 2007 17:06 schreef noekje het volgende:
Maar die Saffra werkt wel lekker door he.
Toppertje! Er schijnt nog een vacature open te staan toch?
Palma moet eens even heel duidelijk gemaakt worden dat ze geen ene sodeflikker te eisen heeft.quote:Op dinsdag 17 april 2007 17:02 schreef Black_king het volgende:
Palma eist dat Zafra weggaat.
In duizend stukjes, mag ik hopen.quote:Palma staat op het punt te breken, volgens mij....
Die bufferen ook hier. Snap er niks van.quote:Op dinsdag 17 april 2007 17:07 schreef Kinga het volgende:
[..]
Die van Hidiho pakken, heb er geen last meer van nou....
Nee niet de enige, chello heeft iig problemenquote:Op dinsdag 17 april 2007 17:06 schreef HellFreez het volgende:
Ben ik echt de enige met bufferende streams?![]()
Tja hoe bedoel je mediageil.... Het Lieke verhaal is me nu ook wel duidelijk... Lieke eiste teveel aandacht op en mevrouw Palma is jaloers.quote:Op dinsdag 17 april 2007 17:07 schreef schatje het volgende:
Onbegrijpelijk dat ze niet gewoon naar huis gaat.
Jah, teminste ik heb nergens last van.quote:Op dinsdag 17 april 2007 17:06 schreef HellFreez het volgende:
Ben ik echt de enige met bufferende streams?![]()
Palma? Ach, die wil aandacht. Anders snap ik het ook niet.quote:Op dinsdag 17 april 2007 17:07 schreef schatje het volgende:
Onbegrijpelijk dat ze niet gewoon naar huis gaat.
Je punt is gemaakt.quote:Op dinsdag 17 april 2007 17:08 schreef obezzi het volgende:
palma is cool
Helemaal mee eens... op staande voet.... dan zijn die streams 's ochtend misschien ook weer om aan te zien...quote:Op dinsdag 17 april 2007 17:08 schreef jacqjacq het volgende:
palma over saffra: dit is geen mens, dit is iets verrots.
wat erg dat iemand die zich zo goed waant dit uit haar bek kan krijgen, palma is nog erger dan natasia op haar ergst en dat wil wat zeggen.
afschuwelijk mens, direct ontslag, ze weet zich niet te gedragen !
Dat denk ik niet, als ze een werkwillig personeelslid verboden heeft te werken...quote:Op dinsdag 17 april 2007 17:04 schreef beequeen het volgende:
[..]
Misschien staat de vakbond achter haar![]()
quote:Op dinsdag 17 april 2007 17:09 schreef obezzi het volgende:
kan je palma ook fanmail sture??
Op staande voet! Zoals ze tegen mensen tekeer gaat, dit is echt belachelijk.quote:Op dinsdag 17 april 2007 17:08 schreef jacqjacq het volgende:
palma over saffra: dit is geen mens, dit is iets verrots.
wat erg dat iemand die zich zo goed waant dit uit haar bek kan krijgen, palma is nog erger dan natasia op haar ergst en dat wil wat zeggen.
afschuwelijk mens, direct ontslag, ze weet zich niet te gedragen !
quote:Op dinsdag 17 april 2007 17:10 schreef FdW het volgende:
Dat gebuffer wordt door 10 opzettelijk veroorzaakt, zoals bepaalde muziek bij films ook bedoeld is om een dramatisch effect te bewerkstelligen....
Ja.quote:Op dinsdag 17 april 2007 17:09 schreef obezzi het volgende:
kan je palma ook fanmail sture??
Nee ze heeft alleen maar een hatemail adres.....quote:Op dinsdag 17 april 2007 17:09 schreef obezzi het volgende:
kan je palma ook fanmail sture??
quote:Op dinsdag 17 april 2007 17:10 schreef FdW het volgende:
Dat gebuffer wordt door 10 opzettelijk veroorzaakt, zoals bepaalde muziek bij films ook bedoeld is om een dramatisch effect te bewerkstelligen....
De manier waarop ze nu zwijgend staat te staan, roept bij mij ook erge antipathie op.quote:Op dinsdag 17 april 2007 17:11 schreef Polonium-120 het volgende:
palma loopt als een ss-er achter het meisje aan...
quote:Op dinsdag 17 april 2007 17:11 schreef Copycat het volgende:
[..]
Ja.
Poetspalma@dedoorgedraaidestoflap.nl
Ik hoop dat flink wat mensen die kaart sturen. Eric moet echt weg. Huub kan Sylvia misschien wel overhalen hem er uit te stemmen.quote:Op dinsdag 17 april 2007 17:11 schreef tuinfluiter het volgende:
Wij kunnen niet meer van SHE spreken.
Huub heeft dat allang door.... hij wil niet voor niets Eric wel offeren... Probleem is (helaas) Sylvia die koste wat het kost een 2de backup wil....quote:Op dinsdag 17 april 2007 17:10 schreef scanman01 het volgende:
Echt ALLES wat Eric zegt is zéér zwaar tégen Huub. Het is echt onvoorstelbaar. Hopelijk krijgt Huub het zelf nou ook door.
Hoe dom kun je zijn ??quote:Op dinsdag 17 april 2007 17:12 schreef Marelle het volgende:
Hoezo Palma is beschadigd????? Ze moet gewoon naar huis gaan, dom wijf!!!!!!!
http://goudenpalma.web-log.nl/ (niet van mij)quote:Op dinsdag 17 april 2007 17:12 schreef akveor het volgende:
[..]
Nee ze heeft alleen maar een hatemail adres.....
SHE is al gebroken Eric is een vieze ***** ******* ********quote:Op dinsdag 17 april 2007 17:13 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Ik hoop dat flink wat mensen die kaart sturen. Eric moet echt weg. Huub kan Sylvia misschien wel overhalen hem er uit te stemmen.
Ik heb een kaart gestuurd.quote:Op dinsdag 17 april 2007 17:13 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Ik hoop dat flink wat mensen die kaart sturen. Eric moet echt weg. Huub kan Sylvia misschien wel overhalen hem er uit te stemmen.
hee Peter6000quote:Op dinsdag 17 april 2007 17:14 schreef obezzi het volgende:
dat meisje is echt schande vor der familie
quote:Op dinsdag 17 april 2007 17:12 schreef Marelle het volgende:
Hoezo Palma is beschadigd????? Ze moet gewoon naar huis gaan, dom wijf!!!!!!!
Ik heb sinds tijden de streams even aan en ik zie het ook. alles is tegen huub, hij komt voor de rest op.quote:Op dinsdag 17 april 2007 17:10 schreef scanman01 het volgende:
Echt ALLES wat Eric zegt is zéér zwaar tégen Huub. Het is echt onvoorstelbaar. Hopelijk krijgt Huub het zelf nou ook door.
En dat allemaal omdat hij geen seks krijgt van Huub. Vreselijke vieze verkrachter is het!quote:Op dinsdag 17 april 2007 17:13 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Ik hoop dat flink wat mensen die kaart sturen. Eric moet echt weg. Huub kan Sylvia misschien wel overhalen hem er uit te stemmen.
dat was een uitspraak van Nicolaasquote:Op dinsdag 17 april 2007 17:15 schreef Copycat het volgende:
[..]
Claimt ze dat?
Ze is inderdaad beschadigd, bij de geboorte en vandaag door haar eigen stompzinnige acties.
Eens, als hij hem met de Brian-acties had tegengehouden had dat een heel goed statement geweest, maar hierbij snijd hij zich hard in de vingersquote:
anders moeten wij het doen via kaartenquote:Op dinsdag 17 april 2007 17:15 schreef scanman01 het volgende:
Huub begint Eric door te krijgen volgens mij.
dan is huub de volgendequote:Op dinsdag 17 april 2007 17:13 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Ik hoop dat flink wat mensen die kaart sturen. Eric moet echt weg. Huub kan Sylvia misschien wel overhalen hem er uit te stemmen.
Welke kaart?quote:Op dinsdag 17 april 2007 17:13 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Ik hoop dat flink wat mensen die kaart sturen. Eric moet echt weg. Huub kan Sylvia misschien wel overhalen hem er uit te stemmen.
Niet als Syl bij Huub blijftquote:
Hoe spel je liegen?quote:Op dinsdag 17 april 2007 17:17 schreef Dogga het volgende:
HOU JE BEK NATASJA
carlos is er niet omdat hij ZIEK IS
bitch liegen moet je niet doen
quote:Op dinsdag 17 april 2007 17:17 schreef Polonium-120 het volgende:
nicolaas is ook meesterlijk,... continu iedereen stressen.... ook een blijvertje voor DGK...
De mijne is al onderweg.quote:Op dinsdag 17 april 2007 17:13 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Ik hoop dat flink wat mensen die kaart sturen. Eric moet echt weg. Huub kan Sylvia misschien wel overhalen hem er uit te stemmen.
Is het weer zoverquote:Op dinsdag 17 april 2007 17:18 schreef scanman01 het volgende:
Eric moet even aangepakt worden. Even kaartje sturen allemaal, gemaakt door demins.
[afbeelding]
Palma begon andersquote:Op dinsdag 17 april 2007 17:18 schreef flubberdewups het volgende:
En nog even voor mijn info... ik ben denk ik net iets te laat ingehaakt, maar waarom is iedereen zo anti-Palma? Ik zou me ook niet de les laten lezen door zo'n 19-jarige doos die nog nooit een doekje heeft vastgehouden. Ben benieuwd bij welke escort-service we Zaffra kunnen bestellen...![]()
Als dat lukt is Nicolaas natuurlijk de geniale strateeg die dit zag aankomen.quote:Op dinsdag 17 april 2007 17:19 schreef petraa het volgende:
Huub is al bezig met sil om eric eruit te krijgen.
quote:
Wie wordt zijn dekking dan?quote:Op dinsdag 17 april 2007 17:19 schreef petraa het volgende:
Huub is al bezig met sil om eric eruit te krijgen.
het lijkt er wel op...quote:Op dinsdag 17 april 2007 17:16 schreef ThomasCrown het volgende:
Volgens mij is dit onze heldin:
http://www.tmf.nl/?profile_id=411493
Waar zijn je ennenquote:Op dinsdag 17 april 2007 17:21 schreef obezzi het volgende:
echt sneu voor palma ik wil der een hart onder de riem steke, weet iemand der emiladres of kan je gewoon naar goudekooi schrijve ovm palma?
tssssssskquote:Op dinsdag 17 april 2007 17:21 schreef obezzi het volgende:
echt sneu voor palma ik wil der een hart onder de riem steke, weet iemand der emiladres of kan je gewoon naar goudekooi schrijve ovm palma?
Zich bemoeien met de huishouding terwijl ze staakt.quote:
Als je even de moeite neemt om te lezen, dan zie je dat er al adressen zijn gegeven.quote:Op dinsdag 17 april 2007 17:21 schreef obezzi het volgende:
echt sneu voor palma ik wil der een hart onder de riem steke, weet iemand der emiladres of kan je gewoon naar goudekooi schrijve ovm palma?
Gelukkig wel!quote:Op dinsdag 17 april 2007 17:20 schreef scanman01 het volgende:
Huub schat het gebrabbel van Nicolaas op de juiste waarde in : 0
Prima juist. Anders had hij gedaan wat BANJN wilde.quote:Op dinsdag 17 april 2007 17:22 schreef Kinga het volgende:
GVD Huub... naai Eric toch gewoon!!! Weer gaat ie meteen alles doorspelen aan die eikel...
Dat zeg ik al vanaf het begin: Eric toont zijn ware gezicht niet. Misschien dat hij dit nu wel consequent gaat doenquote:Op dinsdag 17 april 2007 17:23 schreef scanman01 het volgende:
Eric loopt weer op Huub in te praten over Palma. Huub moet hem echt laten vallen.
Het is Safaa echt.quote:Op dinsdag 17 april 2007 17:23 schreef Liess het volgende:
[..]
Nee ze woont in Amsterdam, dat meisje in Almere.
What the fuck heeft die graftak daar opgebouwd?quote:Op dinsdag 17 april 2007 17:24 schreef Veulen het volgende:
"Alles wat ik hier heb opgebouwd, wordt hier zo van tafel geveegd, verdien ik dat?", zegt Palma.
nee joh. Mis ik wat. Eric lukt wel mee maar hij behoort nog wel bij she hoor.quote:Op dinsdag 17 april 2007 17:24 schreef scanman01 het volgende:
Die kaart is echt nodig. Huub moet wakker geschud worden.
Ik denk dat Huub wel wakker is... de pest is dat ie Eric nog even nodig heeft... Huub voelt Eric goed aan op dit moment en geeft hem zogenaamd steun...quote:Op dinsdag 17 april 2007 17:24 schreef scanman01 het volgende:
Die kaart is echt nodig. Huub moet wakker geschud worden.
het enige dat palma heeft opgebouwd in het huis is een laag stof, verder nietsquote:Op dinsdag 17 april 2007 17:24 schreef Veulen het volgende:
16:46 - "Ik heb nog nooit zoiets meegemaakt!"
De ruzie tussen Safaa en Palma is nog niet ten einde. In de tuin gaat de conversatie verder en bereikt een kookpunt. Palma slaat bijna rood uit van woede en wil dat Safaa met onmiddellijke ingang vertrekt. “Ik pak nog even wat drinken”, zegt Safaa rustig. Maar dat is de druppel voor Palma en slaat het drinken uit haar handen. Dreigend staan de twee dames tegenover elkaar en de Miljonairs grijpen nu in voordat het echt uit de hand gaat lopen. Natasia bekommert zich om Palma en neemt haar apart. “Dit is toch schandalig wat er gebeurt”, laat Palma weten. “Het is ook schandalig”, reageert Natasia begripvol en en neemt Palma mee naar buiten. "Alles wat ik hier heb opgebouwd, wordt hier zo van tafel geveegd, verdien ik dat?”, zegt Palma. Nee, dat verdient zelfs Palma niet!
Pardonquote:Op dinsdag 17 april 2007 17:26 schreef noekje het volgende:
Heeft Palma het drinken uit de handen van Saffra geslagen?
Haar homomama ego?quote:Op dinsdag 17 april 2007 17:26 schreef Copycat het volgende:
[..]
What the fuck heeft die graftak daar opgebouwd?
Van lotje getikt, dat mens.
als http://dgk.servehttp.com het niet doet, doet niets hetquote:Op dinsdag 17 april 2007 17:25 schreef Je_weet_wie_ik_ben_online het volgende:
Weet iemand goede streams ???
Ik zie SHE nog steeds al een noodgedwongen samenzijn.... Huub en Sylvia zitten noodgedwongen opgescheept met die pisnicht.quote:Op dinsdag 17 april 2007 17:26 schreef itsme het volgende:
[..]
nee joh. Mis ik wat. Eric lukt wel mee maar hij behoort nog wel bij she hoor.
Dan is het volgende keer sylvia en Huub er uit.
Jullie willen precies wat banj ook wilt, een breuk tussen SHE
Eric kan niet weg bij SHE, er moet een 3e back-up blijven en Nikolaas is niet te vertrouwen wat dat betreft.quote:Op dinsdag 17 april 2007 17:26 schreef itsme het volgende:
[..]
nee joh. Mis ik wat. Eric lukt wel mee maar hij behoort nog wel bij she hoor.
Dan is het volgende keer sylvia en Huub er uit.
Jullie willen precies wat banj ook wilt, een breuk tussen SHE
thanksquote:Op dinsdag 17 april 2007 17:27 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
als http://dgk.servehttp.com het niet doet, doet niets het![]()
Kopieer die foto eerst even.quote:Op dinsdag 17 april 2007 17:28 schreef ThomasCrown het volgende:
[afbeelding]
http://www.tmf.nl/?profile_id=411493
Speelt Eric geen spel?? Netoftie tegen Huub isquote:Op dinsdag 17 april 2007 17:25 schreef scanman01 het volgende:
Eric zegt dat hij er aan werkt om iemand er uit te werken. Daar hebben wij volgens mij NIETS van gemerkt.
Bedankt voor wat? Dat ik 's ochtends kan uitslapen omdat ik weet dat zij op de streams loopt te bleren....? Bah..quote:Op dinsdag 17 april 2007 17:27 schreef kleinzusje het volgende:
Alles bijgelezen![]()
Maar 2 dingen gemist:
Vraag 1: Waarom zit die Palmahoer daar nog ( 3 uur moet ze toch weg ?)?
Vraag 2: Heeft die schoonmaakster al een eigen bedank topic ?
Ze is gewoon mediageil, net zoals Liekequote:Op dinsdag 17 april 2007 17:03 schreef kybe het volgende:
Palma tot drie keer toe:ik ben der klaar mee
Nou ik ben klaar met Palma
Die invalkrachtquote:Op dinsdag 17 april 2007 17:29 schreef akveor het volgende:
[..]
Bedankt voor wat? Dat ik 's ochtends kan uitslapen omdat ik weet dat zij op de streams loopt te bleren....? Bah..
Vraag ik me ook af.quote:Op dinsdag 17 april 2007 17:28 schreef Varen het volgende:
[..]
Speelt Eric geen spel?? Netalsoftie tegen Huub is
Op dat ID staat Almere, Safaa (?) komt uit Amsterdam.quote:Op dinsdag 17 april 2007 17:28 schreef ThomasCrown het volgende:
[afbeelding]
http://www.tmf.nl/?profile_id=411493
Zegt ze!quote:Op dinsdag 17 april 2007 17:30 schreef Liess het volgende:
[..]
Op dat ID staat Almere, Safaa (?) komt uit Amsterdam.
Iemand ?????quote:Op dinsdag 17 april 2007 17:27 schreef kleinzusje het volgende:
Alles bijgelezen![]()
Maar 2 dingen gemist:
Vraag 1: Waarom zit die Palmahoer daar nog ( 3 uur moet ze toch weg ?)?
Vraag 2: Heeft die schoonmaakster al een eigen bedank topic ?
Palma uit Amsterdam, Safaa uit Almere...quote:Op dinsdag 17 april 2007 17:30 schreef Liess het volgende:
[..]
Op dat ID staat Almere, Safaa (?) komt uit Amsterdam.
druk bezig met der eigen dingenquote:Op dinsdag 17 april 2007 17:30 schreef VirtualPOM het volgende:
Amand is trouwens weinig aanwezig vandaag....
echt dom om die kaarten te gaan sturenquote:Op dinsdag 17 april 2007 17:30 schreef 2live het volgende:
nou iedereen kan kaartjes sturen wat ze willen, Huub vertrouwt Eric echt wel.
Ja inderdaad, ze zijn ALLEMAAL te schijterig op iemand weg te sturen. En zo zal het nog wel een paar maand doorgaan vrees ikquote:Op dinsdag 17 april 2007 17:31 schreef Peter6000 het volgende:
Het is duidelijk dat er donderdag niemand uitgaat.
Huub wil SHE bevestigd zien, hij was toch wat ongerust, blijkbaar.
Jaap en Nicolaas hebben een 6 stemrondes-pact.
Brian en Huub gaan een statement tegen Nicolaas maken donderdag.![]()
En Huub heeft nòg steeds het waanidee dat hij samen met Eric en Sylvia de finale de spelen.
Nee, Safaa komt uit Amsterdam West, Ze woont tegenover het oude huis van Amanda.quote:Op dinsdag 17 april 2007 17:31 schreef Leandra het volgende:
[..]
Palma uit Amsterdam, Safaa uit Almere...
Sorry zusjequote:
Eenschquote:Op dinsdag 17 april 2007 17:31 schreef Peter6000 het volgende:
Het is duidelijk dat er donderdag niemand uitgaat.
Huub wil SHE bevestigd zien, hij was toch wat ongerust, blijkbaar.
Jaap en Nicolaas hebben een 6 stemrondes-pact.
Brian en Huub gaan een statement tegen Nicolaas maken donderdag.![]()
En Huub heeft nòg steeds het waanidee dat hij samen met Eric en Sylvia de finale de spelen.
quote:Op dinsdag 17 april 2007 17:32 schreef blomst het volgende:
Als Palma gewoon om halfdrie was vertrokken was er niets loos geweest, Huub en de schoonmaakster hadden de boel opgeruimd en klaar.
Ze is aan het overstaken.quote:
Eric zit zo vast als een huis. Hij voelt ook wel dat ie door iedereen uitgekost word. Hij is mentaal niet sterk. In discussies wint ie nooit. Hij heeft geen eigen inbreng behalve smeerlapperij met die pik van um en daar zit niemand op te wachten. Het is de loser van DGK. En let op: Een kat die in 't nauw zit maakt rare sprongen. Als dit ten koste gaat van Sylvia zou me niet verbazen.quote:Op dinsdag 17 april 2007 17:28 schreef Varen het volgende:
[..]
Speelt Eric geen spel?? Netoftie tegen Huub is
Ik vind die kaartenaktie een stomme zet.quote:Op dinsdag 17 april 2007 17:31 schreef itsme het volgende:
[..]
echt dom om die kaarten te gaan sturen
Volgens mij zijn ze er nog wel meer mensen die daar last van hebben.quote:Op dinsdag 17 april 2007 17:25 schreef jacqjacq het volgende:
en natasia en brian komen ondertussen bijna elke minuut klaar van het leedvermaak
Ik ben toch zéér geneigd te denken dat het alles behalve een waanidee is.quote:Op dinsdag 17 april 2007 17:31 schreef Peter6000 het volgende:
En Huub heeft nòg steeds het waanidee dat hij samen met Eric en Sylvia de finale de spelen.
die is bezig met de barbie-style make-upquote:Op dinsdag 17 april 2007 17:30 schreef VirtualPOM het volgende:
Amand is trouwens weinig aanwezig vandaag....
Ze is er nog.. en denk dat het schoonmaken nog wel even duurtquote:Op dinsdag 17 april 2007 17:34 schreef Veulen het volgende:
Is Safaa er nog of is ze al naar huis? En is alles al schoon?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |