What the fuck heeft die graftak daar opgebouwd?quote:Op dinsdag 17 april 2007 17:24 schreef Veulen het volgende:
"Alles wat ik hier heb opgebouwd, wordt hier zo van tafel geveegd, verdien ik dat?", zegt Palma.
nee joh. Mis ik wat. Eric lukt wel mee maar hij behoort nog wel bij she hoor.quote:Op dinsdag 17 april 2007 17:24 schreef scanman01 het volgende:
Die kaart is echt nodig. Huub moet wakker geschud worden.
Ik denk dat Huub wel wakker is... de pest is dat ie Eric nog even nodig heeft... Huub voelt Eric goed aan op dit moment en geeft hem zogenaamd steun...quote:Op dinsdag 17 april 2007 17:24 schreef scanman01 het volgende:
Die kaart is echt nodig. Huub moet wakker geschud worden.
het enige dat palma heeft opgebouwd in het huis is een laag stof, verder nietsquote:Op dinsdag 17 april 2007 17:24 schreef Veulen het volgende:
16:46 - "Ik heb nog nooit zoiets meegemaakt!"
De ruzie tussen Safaa en Palma is nog niet ten einde. In de tuin gaat de conversatie verder en bereikt een kookpunt. Palma slaat bijna rood uit van woede en wil dat Safaa met onmiddellijke ingang vertrekt. “Ik pak nog even wat drinken”, zegt Safaa rustig. Maar dat is de druppel voor Palma en slaat het drinken uit haar handen. Dreigend staan de twee dames tegenover elkaar en de Miljonairs grijpen nu in voordat het echt uit de hand gaat lopen. Natasia bekommert zich om Palma en neemt haar apart. “Dit is toch schandalig wat er gebeurt”, laat Palma weten. “Het is ook schandalig”, reageert Natasia begripvol en en neemt Palma mee naar buiten. "Alles wat ik hier heb opgebouwd, wordt hier zo van tafel geveegd, verdien ik dat?”, zegt Palma. Nee, dat verdient zelfs Palma niet!
Pardonquote:Op dinsdag 17 april 2007 17:26 schreef noekje het volgende:
Heeft Palma het drinken uit de handen van Saffra geslagen?
Haar homomama ego?quote:Op dinsdag 17 april 2007 17:26 schreef Copycat het volgende:
[..]
What the fuck heeft die graftak daar opgebouwd?
Van lotje getikt, dat mens.
als http://dgk.servehttp.com het niet doet, doet niets hetquote:Op dinsdag 17 april 2007 17:25 schreef Je_weet_wie_ik_ben_online het volgende:
Weet iemand goede streams ???
Ik zie SHE nog steeds al een noodgedwongen samenzijn.... Huub en Sylvia zitten noodgedwongen opgescheept met die pisnicht.quote:Op dinsdag 17 april 2007 17:26 schreef itsme het volgende:
[..]
nee joh. Mis ik wat. Eric lukt wel mee maar hij behoort nog wel bij she hoor.
Dan is het volgende keer sylvia en Huub er uit.
Jullie willen precies wat banj ook wilt, een breuk tussen SHE
Eric kan niet weg bij SHE, er moet een 3e back-up blijven en Nikolaas is niet te vertrouwen wat dat betreft.quote:Op dinsdag 17 april 2007 17:26 schreef itsme het volgende:
[..]
nee joh. Mis ik wat. Eric lukt wel mee maar hij behoort nog wel bij she hoor.
Dan is het volgende keer sylvia en Huub er uit.
Jullie willen precies wat banj ook wilt, een breuk tussen SHE
thanksquote:Op dinsdag 17 april 2007 17:27 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
als http://dgk.servehttp.com het niet doet, doet niets het![]()
Kopieer die foto eerst even.quote:Op dinsdag 17 april 2007 17:28 schreef ThomasCrown het volgende:
[afbeelding]
http://www.tmf.nl/?profile_id=411493
Speelt Eric geen spel?? Netoftie tegen Huub isquote:Op dinsdag 17 april 2007 17:25 schreef scanman01 het volgende:
Eric zegt dat hij er aan werkt om iemand er uit te werken. Daar hebben wij volgens mij NIETS van gemerkt.
Bedankt voor wat? Dat ik 's ochtends kan uitslapen omdat ik weet dat zij op de streams loopt te bleren....? Bah..quote:Op dinsdag 17 april 2007 17:27 schreef kleinzusje het volgende:
Alles bijgelezen![]()
Maar 2 dingen gemist:
Vraag 1: Waarom zit die Palmahoer daar nog ( 3 uur moet ze toch weg ?)?
Vraag 2: Heeft die schoonmaakster al een eigen bedank topic ?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |