Inderdaad, ergens anders!quote:Op zondag 11 februari 2007 02:56 schreef Sander170 het volgende:
[..]
Daniel.J geeft jou helemaal geen doodsbedreiging hoor, waar lees jij dat dan ?![]()
Ik geef je een tip laat hem gewoon met rust, zeker als je hem kwetst.quote:Op zondag 11 februari 2007 03:05 schreef ArchEnemy het volgende:
[..]
Inderdaad, ergens anders!
Dat was oa indit topic, en later samen met zijn broertje, ontfermend gadegeslagen door hun moeder.
Die ik een zeer Haagse pokkeopmerking in haar.. erm.. 'maag' splitste, toegegeven. Zonder trouwens op de hoogte te zijn van het heengaan hunner man annex vader, wat ik als verzachtende omstandigheid wil opwerpen mocht er toch ineens een friese Beerenburgcocktail door de ruit van de voorkamer vliegen.
Anyway, als je (luidkeels) voornemens bent mij wat aan te doen als ik mijn mond niet hou wordt ik niewsgierig. Want ook dat is natuurlijk niet normaal (dus reuze interessant).
Sublimatie is volledig ontopic. En de aanleiding in zijn OP was een luistergewoonte van zijn vader.quote:Op zondag 11 februari 2007 03:06 schreef NorthernStar het volgende:
Ja ho maar weer.
En ArchEnemy, kappen met dat geouwehoer over sublimatie en of vaders van andere users.
Ik neem hem serieus. Dat is meer dan ik nu van jou kan zeggen.quote:Op zondag 11 februari 2007 03:12 schreef Sander170 het volgende:
[..]
Ik geef je een tip laat hem gewoon met rust, zeker als je hem kwetst.
Jij denkt dat je hem niet kwetst, maar blijkbaar toch wel.
Zou je hem ook kunnen negeren anders, je kunt het altijd proberen.![]()
Wat meer dan je van mij kunt zeggen ??quote:Op zondag 11 februari 2007 03:16 schreef ArchEnemy het volgende:
[..]
Ik neem hem serieus. Dat is meer dan ik nu van jou kan zeggen.
(tenzij je me een medische indicatie geeft)
Gewoon, 'negeer hem maar', dat zegt men doorgaans alleen over mensen die buiten de gangbare normen van zelfbeheersing, relativering en dergelijke vallen.quote:Op zondag 11 februari 2007 03:18 schreef Sander170 het volgende:
[..]
Wat meer dan je van mij kunt zeggen ??
Je PMbox doet het niet!quote:Op zondag 11 februari 2007 03:19 schreef Sander170 het volgende:
Ik zeg alleen dat je hem met rust moet laten.
Hoezo zou je het niet doen.
Ik ken sublimatie alleen uit de psychologie (en natuurkunde) en als dat iets met 'verborgen boodschappen in muziek' te maken heeft mag je dat wel uitleggen.quote:Op zondag 11 februari 2007 03:15 schreef ArchEnemy het volgende:
[..]
Sublimatie is volledig ontopic. En de aanleiding in zijn OP was een luistergewoonte van zijn vader.
Ja hartstikke leuk dat je in de industrie werkt maar Daniel ligt niet bij jou op de sofa en TRU is geen psychiaterpraktijk van dr. ArchEnemy.quote:En het toeval is dat ik werk in de industrie die hij verdenkt van grootschalige manipulatie.![]()
Ik ben getraind in het herkennen van een emotionele uitwerking van muziek op mensen. Als TS me meer info verschaft waar hij naar op zoek is, kan ik preciezer antwoord geven.
Al met al vrij onschuldig lijkt me zo.
Nou, een videobeeld op je televisie bestaat uit 25 beeldjes per seconde, die in elkaar schuiven om tot een nepverversing van 50 Hz te komen. Het idee is dat je dan in 1 zo'n beeldje een foto zet van een of andere volksheld met een luier over zijn hoofd. Dat komt zo snel voorbij dat het niet door het bewust-denkend deel van het brein kan worden gefiltert en meteen naar het diepe onbewuste gaat.quote:Op zondag 11 februari 2007 03:29 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
Ik ken sublimatie alleen uit de psychologie (en natuurkunde) en als dat iets met 'verborgen boodschappen in muziek' te maken heeft mag je dat wel uitleggen.
Sorry, beroepsdeformatie.quote:Ja hartstikke leuk dat je in de industrie werkt maar Daniel ligt niet bij jou op de sofa en TRU is geen psychiaterpraktijk van dr. ArchEnemy.
Relax er maar op los, we zijn al helemaal OT aan het babbelen.quote:TS geeft bovendien aan dat hij geen zin heeft om op de persoonlijke tour te gaan en vroeg je ermee op te houden. Open maar een topic in R&P ofzo voor je analyses.
Als je meer over het onderwerp (en dat is niet TS of zijn familie) kan vertellen ben je verder van harte welkom.
Welterusten.quote:Op zondag 11 februari 2007 03:48 schreef Daniel.J het volgende:
Ik ga pitten, ik zal morgen wel zien wat er van het topic over is want ik verwacht half onz weer om het om zeep te helpen, welterusten mensen.
Ik ken het fenomeen ja. In het Engels/Amerikaans wordt het een "subliminal message" genoemd. Erg lastig uit te spreken voor sommige Amerikaanse presidenten. Een suggestieve boodschap die bedoeld is om door het onderbewuste te worden opgepikt.quote:Op zondag 11 februari 2007 03:41 schreef ArchEnemy het volgende:
[..]
Nou, een videobeeld op je televisie bestaat uit 25 beeldjes per seconde, die in elkaar schuiven om tot een nepverversing van 50 Hz te komen. Het idee is dat je dan in 1 zo'n beeldje een foto zet van een of andere volksheld met een luier over zijn hoofd. Dat komt zo snel voorbij dat het niet door het bewust-denkend deel van het brein kan worden gefiltert en meteen naar het diepe onbewuste gaat.
De volgende ochtend loopt iedereen die dat persoon een held vindt met een luier op het hoofd (of denkt er serieus over na). Het is een fenomeen dat altijd al voor veel beroering heeft gezorgd, want als dit waar is kun je de massa aardig beinvloeden, en dat is natuurlijk in strijd met allerlei moderne verworvenheden.
In muziek doe je dat middels achterstevoren afgedraaide teksten die zachtjes op de achtergron geheimzinnig lopen te zijn, en dat heeft al tot menig rechtszaak geleid van boze ouders die meenden dat de zelfmoord van hun diep-ongelukkige kinderen alleen het resultaat kon zijn van de muziek waarnaar ze aan het luisteren waren.
Braaf.quote:
Sorry, beroepsdeformatie.
[..]
Relax er maar op los, we zijn al helemaal OT aan het babbelen.
Beats me. Er wordt wel meer met woorden gehusseld om tot een inhoudsredigeratief te komen.quote:Op zondag 11 februari 2007 03:56 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
Ik ken het fenomeen ja. In het Engels/Amerikaans wordt het een "subliminal message" genoemd. Erg lastig uit te spreken voor sommige Amerikaanse presidenten. Een suggestieve boodschap die bedoeld is om door het onderbewuste te worden opgepikt.
Maar kun je dat in het Nederlands vertalen tot "sublimatie"?
Natuurlijk. "De sublimatie van..." Ik weet het weer.quote:Sublimatie is in de psychologie een heel ander proces. Dat is het beheersen van driften via gedrag. In plaats dat mensen elkaar de hersens inslaan gaan ze sporten, als heel plat voorbeeld. Vandaar mijn verwarring.
[kwispel] Iets meer naar links graag.... mja.. Dankje! [/kwispel]quote:Braaf.
![]()
Kijk nou, wat zijn wij allebei zlim!quote:Op zondag 11 februari 2007 04:04 schreef NorthernStar het volgende:
In Van Dale staat:
sub·li·mi·naal (bn.)
1 onderbewust
Dus het is een "subliminale boodschap"
Is dus subliminatie? (in plaats van sublimatie)
lolquote:Op zondag 11 februari 2007 04:06 schreef ArchEnemy het volgende:
[..]
[kwispel] Iets meer naar links graag.... mja.. Dankje! [/kwispel]
Zei ik toch.quote:Op zondag 11 februari 2007 03:50 schreef Sander170 het volgende:
[..]
Welterusten.
Ik ga er nu ook maar vandoor.
Topic zal er nog wel zijn hoor, maar rotzooi blijf je altijd houden.![]()
Kan er iemand deze jongen zijn fopspeentje terug in zijn mond steken aub ?quote:
Hmmm ja ik kan ze wel laten mergen maar ze zijn niet helemaal hetzelfde. Die "spookverhalen" zijn eigen ervaringen en die "enge verhalen" niet.quote:Op dinsdag 13 februari 2007 22:20 schreef Normalneo het volgende:
als opmerking wilde ik plaatsen dat enge verhalen en spookverhalen II wel erg op elkaar -lijken- of zit ik er-naast?
Misschien een andere titel voor "enge verhalen" zodat ze wat minder op elkaar lijken?quote:Op woensdag 14 februari 2007 07:39 schreef Normalneo het volgende:
pff gewoon lekker zo laten danals het niet hetzelfde is..
dacht dat er in enge verhalen ook "eigen verhalen" werden verteld..
ik stoor me er verder niet aan
misschien moet je ff overleg plegen met de TS in dat geval?quote:Op woensdag 14 februari 2007 07:44 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
Misschien een andere titel voor "enge verhalen" zodat ze wat minder op elkaar lijken?
Broodje aap verhalen?quote:Op woensdag 14 februari 2007 07:44 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
Misschien een andere titel voor "enge verhalen" zodat ze wat minder op elkaar lijken?
Eens kijken of me iets te binnen schiet.
nou UncleScorp, nu moet je niet zo vervelend spreken over deze users.quote:Op woensdag 14 februari 2007 11:50 schreef UncleScorp het volgende:
Djeezes wat is het probleem toch van mensen die blijkbaar elk Truth-topic belachelijk moeten maken ???
Respecteer toch es andermans mening/visie en als je het belachelijk vindt ga je toch ergens anders posten ?
Continu zitten posten in topics die je zelf belachelijk vindt, zegt meer over jezelf dan over het topic.
quote:
Ik ben geen homo, ok?quote:
quote:
Joh, het maakt mij niks uit, al zou je het met paarden doen.quote:Op woensdag 14 februari 2007 13:21 schreef Daniel.J het volgende:
[..]
Ik ben geen homo, ok?
Ik wil met meisjes neuken.
behalve efebofiliequote:Op woensdag 14 februari 2007 13:34 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
Joh, het maakt mij niks uit, al zou je het met paarden doen.
Iedereen is geaccepteerd hier.![]()
Moest nog zoeken wat het betekendequote:
En daar ging de tolerantiequote:Op woensdag 14 februari 2007 13:43 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
Moest nog zoeken wat het betekende
"Efebofilie is de seksuele voorkeur van een volwassene voor pubers."
Zolang mensen maar niet op Fok gaan efebolopen.
quote:
Niet, want we mogen niet op fok efebolopen...quote:Op woensdag 14 februari 2007 14:08 schreef Mirage het volgende:
[..]
hey zolang men roept tolerant te zijn IS men tolerant..., of ze nou beperkende regels opleggen of niet...
quote:Op woensdag 14 februari 2007 14:11 schreef Daniel.J het volgende:
[..]
Niet, want we mogen niet op fok efebolopen...
stel dat ik op fok een date krijg met een 15 jarige, dan mag het opeens niet
Dus tis nep, net als de democratie.
Ja dan gaan mensen glimlachen, maar wanneer ik zou zoenen met een 14 jarige dan bestormen ze je met houten staken.quote:
't lijkt er wel op.quote:Op woensdag 14 februari 2007 13:49 schreef Mirage het volgende:
[afbeelding]
zitten jullie hier nou te slowchatten ??
![]()
quote:Op woensdag 14 februari 2007 15:17 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
Tolerantie is een subjectief begrip.
Bijna in het begin van de discussie voordat er überhaupt nog argumenten langs zijn gekomen in het topic. Lijkt me toch niet de bedoeling?quote:Op dinsdag 13 februari 2007 22:15 schreef Ali_Kannibali het volgende:
Ik ga er niet eens meer aan beginnen. Iedereen die het officiele verhaal van 9/11 gelooft is gek. Als je ontkent dat ervoor, tijdens en na de aanslagen geen hele rare zaken en opvallende circumstantial events zijn geweest ben je echt niet goed wijs. En schreeuwen om 'hard bewijs' heeft niet zoveel zin aangezien toegang tot bewijsmateriaal (van de locatie zelf dus) onmogelijk is en het meeste allang vernietigd.
Ja voor jou wasquote:
Nee, OK, maar om dan meteen maar iedereen die in het officiële verhaal gelooft gek te noemen, dat is niet nodig.quote:Op woensdag 14 februari 2007 15:30 schreef Daniel.J het volgende:
Hij heeft wel een punt, er is eigenlijk geen discussie mogelijk.
Wat is daar mis mee? Dat was blijkbaar zijn gemoedstoestand over dit onderwerp op dat moment.quote:Op woensdag 14 februari 2007 15:26 schreef Wombcat het volgende:
Is een dergelijke post OK?:
[..]
Bijna in het begin van de discussie voordat er überhaupt nog argumenten langs zijn gekomen in het topic. Lijkt me toch niet de bedoeling?
Ik vind 'm een stuk erger dan de opmerking van proteus laatst in het Out of the Blue topic, en die vond je nodig te editten.quote:Op woensdag 14 februari 2007 15:33 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
Wat is daar mis mee? Dat was blijkbaar zijn gemoedstoestand over dit onderwerp op dat moment.
Ja toen ik het poste begreep ik wat je bedoelde. Was er niet helemaal bij met mijn aandacht.quote:Op woensdag 14 februari 2007 15:36 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Ik vind 'm een stuk erger dan de opmerking van proteus laatst in het Out of the Blue topic, en die vond je nodig te editten.
Als een scepticus in het genoemde topic zou roepen dat iedereen die het officiële verhaal niet gelooft gek is, mag dat dan ook? Lijkt me niet verstandig, want voor je het weet krijg je dan escalatie. Je weet hoe het gaat met 9/11 topics.
Of er nu imo bij staat of niet, dat maakt imo (quote:Op woensdag 14 februari 2007 15:52 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
Ja toen ik het poste begreep ik wat je bedoelde. Was er niet helemaal bij met mijn aandacht.
Weet je dat ik praktisch dagelijks opmerkingen over "gek, pilletjes vergeten, zit je aan de drugs" etc. moet verwijderen? Terwijl dit het forum zou moeten zijn waar mensen juist hun niet gangbare ideeën en of ervaringen kwijt zouden moeten kunnen.
Het enige wat Ali_Kannibali hier wat mij betreft is vergeten is "imo"
"Iedereen die het officiele verhaal van 9/11 gelooft is imo gek"
Eerlijk gezegd vind ik het ietwat piepen omdat het echt in geen verhouding staat tot hoe TRU onderwerpen én users op dagelijkse basis worden beschimpt...
Dus met betrekking tot zo'n opmerking, kijk in welk forum het staat zou ik zeggen.
Ik sta in tweestrijd. Je hebt gelijk dat het op zich beide kanten op zou moeten gelden. Aan de andere kant gaat het voor mijn gevoel tegen de bedoeling van TRU in als zo'n opmerking niet kan.quote:Op woensdag 14 februari 2007 15:54 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Of er nu imo bij staat of niet, dat maakt imo () niet uit. Ook zonder dat imo snap ik wel dat het zijn opinie is.
En boven jouw post staat alweer een post die hetzelfde beweert.
En ik weet dat je dagelijks opmerkingen als gek, pilletjes vergeten" moet editten. Ben van mening dat het de andere kant op ook moet gelden.
Nou ja, het is niet geëscaleerd, dus maakt niet zo veel uit nu. Denk er nog eens rustig over na voor een volgende keer.quote:Op woensdag 14 februari 2007 16:09 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
Ik sta in tweestrijd. Je hebt gelijk dat het op zich beide kanten op zou moeten gelden. Aan de andere kant gaat het voor mijn gevoel tegen de bedoeling van TRU in als zo'n opmerking niet kan.
Als het niet in TRU past, waar dan wel?
"Iedereen die het officiele verhaal van 9/11 gelooft is gek."
Lastig
En ik vind dat iedereen die gelooft dat het WTC is opgeblazen, dat er een raket in het pentagon is geschoten gek is. Maar als we dat allemaal gaan posten in 9/.11 topics, escaleert het in notime.quote:Op woensdag 14 februari 2007 16:16 schreef Daniel.J het volgende:
Nouja het is een feit vind ik, gezien de belangen en personen die het officiele verhaal vertelden.
Dan kun je bijvoorbeeld een kleine inleiding geven naar waar het over gaat. Je hebt ze zelf eerst bekeken neem ik aan. Niet ieder willekeurig iemand die het topic aanklikt zal weten wat er hier met NWO bedoeld wordt bijvoorbeeld. Geen compleet college maar iets wat duidelijk maakt waar het over gaat. Waar wil je het over hebben enz.quote:Op donderdag 15 februari 2007 20:54 schreef Nufon het volgende:
[..]
Juist niet ideaal voor de opzet van mijn topic. Deze zogenaamde NWO Bestrijdingsfront komt regelmatig met nieuw materiaal, een soort wekelijks journaal zeg maar. De opzet was een topic waarin ik deze gang van zaken bijhoud, dus steeds de openingspost aanvul wanneer dat weer nodig is. Dat lijkt me ook een stuk overzichtelijker dan telkens hier een link te moeten plaatsen.
Nou ja, dat was in dit geval meer vanwege een topic dat uit niks anders dan wat linkjes bestaat. Dat zou je op de rest van het forum ook te horen krijgen.quote:Ik vind het ook jammer dat sommigen zo ongelooflijk kinderachtig kunnen reageren als ze een topic maar niks vinden. Dat getuigt van onvolwassenheid! Ben je het niet eens met mijn opvattingen, benader mij dan in iedergeval op normale manier of blijf anders gewoon weg.
Dan zit je er naast.quote:Maar volgens mij speelt er veel meer redenen om mijn topic te sluiten, maar daar laat ik mij verder ook maar niet over uit.![]()
Kijk, elke aflevering bevat onderwerpen waarover juist weer gediscussieerd kan worden. Als men de uitzendingen bekijkt, weet men dondersgoed waar het over gaat. Dat wordt namelijk ook in het eerste filmpje uitgelegd. Echt veel tekst en uitleg hoef ik dus niet te geven...quote:Op donderdag 15 februari 2007 21:08 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
Dan kun je bijvoorbeeld een kleine inleiding geven naar waar het over gaat. Je hebt ze zelf eerst bekeken neem ik aan. Niet ieder willekeurig iemand die het topic aanklikt zal weten wat er hier met NWO bedoeld wordt bijvoorbeeld. Geen compleet college maar iets wat duidelijk maakt waar het over gaat. Waar wil je het over hebben enz.
[..]
Nou ja, dat was in dit geval meer vanwege een topic dat uit niks anders dan wat linkjes bestaat. Dat zou je op de rest van het forum ook te horen krijgen.
[..]
Dan zit je er naast.
En wij willen liever geen topics met alleen een of meer linkjes als openingspost.quote:Op donderdag 15 februari 2007 21:19 schreef Nufon het volgende:
[..]
Kijk, elke aflevering bevat onderwerpen waarover juist weer gediscussieerd kan worden. Als men de uitzendingen bekijkt, weet men dondersgoed waar het over gaat. Dat wordt namelijk ook in het eerste filmpje uitgelegd. Echt veel tekst en uitleg hoef ik dus niet te geven...
Sommige zaken moet je ook door de vingers kunnen zien, vind ik: zo nu en dan afwijken van de strakke regels hoeft niet altijd een probleem te zijn...quote:Op donderdag 15 februari 2007 21:32 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
En wij willen liever geen topics met alleen een of meer linkjes als openingspost.
Dat is niet om te pesten maar omdat er steeds meer filmjes ed. te vinden zijn, er dus heel veel zulke topics zouden komen. En omdat we geen spamforum zijn.
Er is het linkdump-topic en anders zul je gewoon iets meer moeite moeten doen.
quote:Op zaterdag 17 februari 2007 18:20 schreef NorthernStar het volgende:
Dat topic is compleet naar zijn grootje geholpen. Je mag een nieuwe openen als je wil.
Het hele topic staat vol bagger, kom ik met een normale vraag die voorafgegaan wordt door een openingszin, wordt 'ie verwijderdquote:Op donderdag 22 februari 2007 09:10 schreef Lilith-Wicca het volgende:
[..]
Klopt, maar boven die vraag stond een of andere kinderachtige opmerking.
Dus stel je vraag gewoon opnieuw, zonder kinderachtig gedoe.
De bagger die ik verwijderd heb was niet van vannacht maar gisteravond, op dat moment was Q-B zelf ook aanwezig.quote:Op donderdag 22 februari 2007 09:26 schreef Mitä_kuuluu het volgende:
[..]
Het hele topic staat vol bagger, kom ik met een normale vraag die voorafgegaan wordt door een openingszin, wordt 'ie verwijderd![]()
Je mag nog wel onderscheid maken tussen gebagger 's nachts en een schop de volgende ochtend vind ik.
Dus je zegt nu dat mijn post van deze ochtend geen bagger was en het per ongeluk ging?quote:Op donderdag 22 februari 2007 10:21 schreef Lilith-Wicca het volgende:
[..]
De bagger die ik verwijderd heb was niet van vannacht maar gisteravond, op dat moment was Q-B zelf ook aanwezig.
Nee, dat zeg ik niet.quote:Op donderdag 22 februari 2007 10:28 schreef Mitä_kuuluu het volgende:
[..]
Dus je zegt nu dat mijn post van deze ochtend geen bagger was en het per ongeluk ging?![]()
Donder op. Je 'hoor wie klopt daar kind'ren' is gewoon bagger.quote:Op donderdag 22 februari 2007 10:28 schreef Mitä_kuuluu het volgende:
Dus je zegt nu dat mijn post van deze ochtend geen bagger was en het per ongeluk ging?![]()
Hoi, A ook goed?quote:Op donderdag 22 februari 2007 10:49 schreef Mitä_kuuluu het volgende:
De tering... twee modjes op m'n dak vanwege vijf woordjes... ik zou er nog ff een FA bij halen als ik jullie was.
*kliktquote:Op donderdag 22 februari 2007 10:52 schreef yvonne het volgende:
[..]
Hoi, A ook goed?
Ga je deze even lezen?
FOK!ker van de week: Yvonne
Ook hier zit jammer genoeg niets relwaardigs in Mita, try againquote:Op donderdag 22 februari 2007 11:35 schreef Mitä_kuuluu het volgende:
[..]
*klikt
*ziet een lap tekst
Heb ik geen zin in Vonnie!
quote:Op donderdag 22 februari 2007 11:43 schreef yvonne het volgende:
[..]
Ook hier zit jammer genoeg niets relwaardigs in Mita, try again
Dat andere topic staat in TV. Je hebt daar doorgegeven dat er hier al een topic liep en dan is het aan de FTR mods of ze het dubbelop vinden of niet, wel of niet openlaten. Ik zal het voor de zekerheid ook nog even aan ze doorgeven.quote:Op maandag 26 februari 2007 17:39 schreef Genverbrander het volgende:
![]()
Op zoek naar het zesde zintuig
Op zoek naar het Zesde Zintuig
kan dit svp gecoördineerd worden (1 centraal topic)?
Idd. Ik zou ook niet mergen maar die in TV op slot keilen.quote:Op maandag 26 februari 2007 19:37 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
Dat andere topic staat in TV. Je hebt daar doorgegeven dat er hier al een topic liep en dan is het aan de FTR mods of ze het dubbelop vinden of niet, wel of niet openlaten. Ik zal het voor de zekerheid ook nog even aan ze doorgeven.
Mergen is overbodig onhandig (reacties sluiten niet op elkaar aan) en bovendien zit je dan met een topic met iets van 350 reacties.
De mods van TV vonden het geen probleem dat er twee topics zijn, en ik ook niet eigenlijk. De discussie in TRU is toch heel anders dan in het televisie forum.quote:Op maandag 26 februari 2007 23:54 schreef Genverbrander het volgende:
[..]
Idd. Ik zou ook niet mergen maar die in TV op slot keilen.
iig bedankt.
Is er nieuws omtrent Jan?quote:Op donderdag 1 maart 2007 00:28 schreef SunChaser het volgende:
Is er nog een openstaand Jan Sloot topic of moet er een nieuw deel worden aangemaakt?
De gecompresseerde uitgave?quote:Op donderdag 1 maart 2007 08:29 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Nee, maar ik heb net t n boek uit
Dankjewel voor de aanpassing. Zou je in de topictitel ook kunnen zetten dat alle video's nu online staan en ik ze gecategoriseerd heb? Dus de titel van het 2e topic, 'De NWO ontmaskerd, nu alle video's online en gecategoriseerd'. Ik vind het namelijk nogal wat dat ineens alles online staat nu, en denk een nieuwe titel de interesse ook weer op zal wekken. En iedereen moet natuurlijk die video's gewoon zien, vandaarquote:Op donderdag 1 maart 2007 08:38 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
De gecompresseerde uitgave?![]()
@Ali_Kannibali: het staat erin
Het paste net.quote:Op donderdag 1 maart 2007 18:23 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Dankjewel voor de aanpassing. Zou je in de topictitel ook kunnen zetten dat alle video's nu online staan en ik ze gecategoriseerd heb? Dus de titel van het 2e topic, 'De NWO ontmaskerd, nu alle video's online en gecategoriseerd'. Ik vind het namelijk nogal wat dat ineens alles online staat nu, en denk een nieuwe titel de interesse ook weer op zal wekken. En iedereen moet natuurlijk die video's gewoon zien, vandaarAlvast bedankt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |