En toch is het zo. In ieder geval de top van liveshow 2quote:
klopt, en ik hoorde het wendy gister ook een keer zeggen als ik me niet vergisquote:Op maandag 8 januari 2007 15:13 schreef --Globe-- het volgende:
Marianne zegt trouwens altijd Christiaan ipv Christian.
Ja, toen ie van het podium afkwam. "Christiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnn!!!"quote:Op maandag 8 januari 2007 15:14 schreef Californian_dreamer het volgende:
[..]
klopt, en ik hoorde het wendy gister ook een keer zeggen als ik me niet vergis
Met zo'n irritant kinderachtig toontje ook nog.quote:Op maandag 8 januari 2007 15:15 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Ja, toen ie van het podium afkwam. "Christiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnn!!!".
Ja, doet ze bij iedereen. Erger ik me dood aanquote:Op maandag 8 januari 2007 15:18 schreef --Globe-- het volgende:
[..]
Met zo'n irritant kinderachtig toontje ook nog.
Jaja, niet zo ongeduldigquote:
quote:Op maandag 8 januari 2007 15:08 schreef Fir3fly het volgende:
Favoriete artiesten: Kane
Hoe weet je dat? Ow laat maar, zie het al, hoe tof is datquote:
Gelukkig dan maar dat jij hem niet geopend hebt.quote:Op maandag 8 januari 2007 18:23 schreef superhero87 het volgende:
Ik had een andere TT bedacht: Christian, een Rocker of een Softie?
Ja, eigenlijk jammer. Ik wilde al bijna de nieuwe topic starten, toen mn internetverbinding voor een uur uitvielquote:Op maandag 8 januari 2007 18:25 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Gelukkig dan maar dat jij hem niet geopend hebt.
quote:
http://www.onzetaal.nl/advies/weblog.phpquote:Op maandag 8 januari 2007 18:30 schreef Lynx666 het volgende:
[..]
U hebt gezocht op topic:
to·pic (de ~, ~s)
1 onderwerp van gesprek
Omdat hij goed was zaterdag misschien?quote:Op maandag 8 januari 2007 21:21 schreef charmed_angel het volgende:
Ik snap nog steeds niet waarom hij erin zit....engnek
Als hij optreed moet je maar even je ogen dicht doenquote:Op maandag 8 januari 2007 23:32 schreef LeBeau het volgende:
Ik blijf me ergeren aan de afwezigheid van een bovenlip bij Christian, en dat hij die geen-lip ook nog eens optrekt als hij lacht.
Dat stond op de websitequote:Op maandag 8 januari 2007 23:32 schreef LeBeau het volgende:
Waar halen jullie vandaan dat hij de meeste stemmen had? Dacht dat zulke informatie niet bekend werd gemaakt. Lijkt me meer dat ze bedoelden dat hij de meeste stemmen had van de drie kandidaten die als laatste nog bij Wendy stonden.
Iedereen dacht dat die stemmen de eerste keer nog niet nodig waren, tweede keer gebeurde dat wel, volgende week gaat hij weer makkelijk door.quote:Op maandag 8 januari 2007 18:22 schreef Andiyan het volgende:
Iedereen gaat als een gek stemmen op degene die erin bleef maar wel in de Sing-off zat. Christian dus. Volgende week zal ie wel weer minder stemmen krijgen. En Melanie dus meer!!![]()
Hopen dat ie er dan uitvliegt.
Ik hoop wel dat hij dat liedje zingt, liedje is gewoon mooi en past denk ik goed bij zijn stemquote:Op donderdag 11 januari 2007 22:12 schreef m-materazzi het volgende:
Bij het thema film, misschien I dont wanna miss a thing van Aerosmith uit armagedon. Hij zal het in ieder geval beter doen dan Marescha vorig jaar, en dan hoort Marian Graftak ook de ballad van Christian.
Vind ik niet echt bij hem passenquote:Op zaterdag 13 januari 2007 17:55 schreef m-materazzi het volgende:
American Woman van Lenny Kravitz ook een optie.
quote:Op zaterdag 13 januari 2007 21:49 schreef Tha_Erik het volgende:
Ik haat het dat hij zo goed wordt, want ik vind hem stom. Maar dan moet ie wel slecht gaan zingen!
quote:Het thema van de derde Liveshow is FILM. We weten inmiddels wat de favoriete films van de kandidaten zijn. Maar hoe zit het met de levens van onze sterren zelf? Zijn die geschikt voor een blockbuster in de bioscopen? De internetredactie ging op pad en stelde de vraag ‘Hoe zou een film over jouw leven er uitzien en wie zou de hoofdrol mogen spelen?’ aan de overgebleven Jonge Solisten.
Christian
“Ik zou voor Brad Pitt kiezen, want in films is alles veel mooier, haha. De film zou dan gaan over het doorzettingsvermogen dat er bij komt kijken om de grote droom te verwezenlijken.”
quote:Christian
Christian kroop tijdens de eerste Liveshow door het oog van de naald. Vorige week, tijdens de tweede Liveshow bleek dat hij in korte tijd publiekslieveling was geworden: hij kreeg de meeste stemmen van het publiek. Tijdens deze derde show zingt Christian ‘Accidentally in Love’ van The Counting Crows, afkomstig uit de film Shrek 2. Vooraf noemt jurylid Henkjan dit het meest lastige lied van de avond.
Het jurycommentaar
Na het optreden reageert diezelfde Henkjan als eerste: “Ik zag hem genieten. Je kunt het origineel niet naar de kroon steken, want dat is zo goed. Christian heeft het op zijn manier geweldig gedaan, met zoveel overgave en een fantastische timing. De uitspraak blijft alleen een probleem.”
Henk is gematigd enthousiast over het optreden: “Het draait niet alleen om genieten. De zanger van The Counting Crows is zo goed, dat jouw optreden daarbij een beetje in het niet valt. Ik vond het wel goed, maar de volgende keer wil ik wel een liedje horen dat wat beter op jou is afgestemd.”
Marianne zou de volgende keer graag een ander soort lied horen van de zanger: “Christian doet het goed, maar de stijl van performance is iedere week hetzelfde en daardoor een beetje saai.”
Helemaal mee eens. Maar de volgende keer mag ie toch wel even dat ding eruit pakken een keerquote:Op zaterdag 13 januari 2007 23:46 schreef shiNinG_staR het volgende:
Ik vond hem echt weer onwijs goed. Leuk nummer gekozen, maar wel moeilijk, ik vond eigenlijk dat hij dichtbij de echte versie kwam. En dat met de microfoon is juist zijn ding, laat 'm alsjeblieft vooral lekker zichzelf blijven.
quote:
Weet je wat ik hem graag wil horen zingen? (Kijken of hij dat kan...)quote:Op zaterdag 13 januari 2007 21:49 schreef Tha_Erik het volgende:
Oh, overigens wacht ik wel nog steeds op een ballad.
Hij deed wel veel hetzelfde met die standaard, maar om het nu al zat te zijn... Klik de microfoon er eens een keer af dacht ik bij mezelf. Verder de volgende keer eens zonder standaard zou leuk zijn. Al zou een standaard met een ingetogen ballad wel weer een goede keuze zijn.quote:Op zondag 14 januari 2007 11:38 schreef Natalie het volgende:
Heb nu drie optredens van Christian gezien, en steeds weer vergrijpt ie zich aan de microfoonstandaard, rijdt er tegenaan en sleept het heen en weer over het podium. Begin er zo langzamerhand zat van te worden. Is dat alles wat ie kan?
Inderdaad!quote:Op zondag 14 januari 2007 14:06 schreef Slaapmeisje het volgende:
Tja hij mag van mij nog een rondje blijven, maar ik ben niet echt kapot van die zingende bever
Vonden wij ook al. Gewoon eens zonder standaard en met de microfoon in de hand.quote:Op zondag 14 januari 2007 14:47 schreef -Vaduz- het volgende:
[..]
Hij deed wel veel hetzelfde met die standaard, maar om het nu al zat te zijn... Klik de microfoon er eens een keer af dacht ik bij mezelf. Verder de volgende keer eens zonder standaard zou leuk zijn. Al zou een standaard met een ingetogen ballad wel weer een goede keuze zijn.
niemand een idee?quote:Op zondag 14 januari 2007 14:04 schreef wendyiscool het volgende:
op de achtergrond hoorde je bij de intro van Christian (stukje waar Christian en de coach het eea. zeggen over het thema) een nummer dat je momenteel vaker op de radio te horen krijgt. Iemand een idee welk liedje te horen was?
Vond m overigens goed!
Opvallend. Wist ik nog niet. Valt wel op dat alle kandidaten van HJ al ruimschoots ervaring hebben in de muziekbizz.quote:Op zondag 14 januari 2007 23:21 schreef Klingon het volgende:
Exposur3
B&H haalt hij niet hoorquote:Op zaterdag 20 januari 2007 23:37 schreef charmed_angel het volgende:
Hier ziet Christian er leuker uit
[afbeelding]
alleen die neus hequote:Op zaterdag 20 januari 2007 23:38 schreef --Globe-- het volgende:
[..]
B&H haalt hij niet hoor![]()
Maar wel beter met korter haar idd.
dan vind ik hem teveel op Henkjan lijkenquote:Op zondag 21 januari 2007 00:10 schreef Woelli het volgende:
Ik vind langer haar leuker
Weet je, ik was zo blij verrast met zijn optreden!quote:Op zondag 21 januari 2007 10:27 schreef PeRi het volgende:
Hm dit vond ik leuk! Overall maybe wel de leukste/beste performance; ik hou van zijn stem, en het is heerlijk om er naar te kijken. Ja! Christian is tóf.
Ik ook, maar dan wel een bekende.quote:Op maandag 22 januari 2007 17:04 schreef oYo het volgende:
Ik wil hem ook wel een ballad zien doen.
Ballad of uptempo?quote:Op maandag 22 januari 2007 17:26 schreef migebiggie het volgende:
Hij was geweldig zaterdag !
en ik weet wat hij zaterdag gaat doen![]()
Dan weet je vast ook het thema, dat kun je wel zeggen toch ?quote:Op maandag 22 januari 2007 17:26 schreef migebiggie het volgende:
Hij was geweldig zaterdag !
en ik weet wat hij zaterdag gaat doen![]()
Overdrijven is ook een vak.quote:Op zondag 21 januari 2007 15:29 schreef shiNinG_staR het volgende:
Ik vind 'm een geweldige performance hebben en dito stem. Ben blij dat we eindelijk eens een artiest in Nederland hebben als het soort van Christian.
Ze heeft gewoon gelijkquote:
Lynx666 heeft gelijkquote:
Uiteraard alleen als je wat zinnigs te melden hebt over Christian.quote:
het derde woord in jouw post had " teveel" moeten zijnquote:Op zaterdag 27 januari 2007 21:34 schreef alwaysthebest het volgende:
Paar valsheidjes en in het begin blies hij te veel in de microfoon. Daarna werd het wel beter idd.
quote:Op zaterdag 27 januari 2007 21:37 schreef buzzer het volgende:
[..]
het derde woord in jouw post had " teveel" moeten zijn
quote:Paar valsheidjes teveel in het begin blies hij te veel in de microfoon
Dat is waar, maar het komt wel enorm over wat hij zingt.quote:Op zaterdag 27 januari 2007 21:39 schreef Klaasvaker het volgende:
Het gaat hier om meningen, natuurlijk, maar technisch haalt ie het niet bij Anja of Sharon.
Ik wil ook dat Christian de X-Factor gaat winnen.quote:Op zaterdag 27 januari 2007 22:17 schreef Kidney_Bean het volgende:
Eens met Klaasvaker!!!!!!!!!
In het begin was het helemaal niks, daarna werd hij iets beter maar hoop niet dat mensen hier in trappen.. Heb net zo het gevoel dat Henk Jan wil dat Christian de X-Factor gaat winnen..
Nah, ik denk dat Henkjan Sharon al zo'n beetje met de beker en contract in haar handen ziet staan. Daar gaat ie sowieso trouwens wel mee verder.quote:Op zaterdag 27 januari 2007 22:17 schreef Kidney_Bean het volgende:
Eens met Klaasvaker!!!!!!!!!
In het begin was het helemaal niks, daarna werd hij iets beter maar hoop niet dat mensen hier in trappen.. Heb net zo het gevoel dat Henk Jan wil dat Christian de X-Factor gaat winnen..
amenquote:Op zaterdag 27 januari 2007 21:39 schreef Klaasvaker het volgende:
If You Leave Me Now - Sorry hoor, maar die kopstem van die Christiaan lijkt nergens op. Het begin was beroerd. Later perst ie met zijn inmiddels geliefde keelstem alles er op hoog volume uit en zingt het hele lied naar de klote. Aan het einde komt ie dan nog met een truukje door nog even die kopstem erin te gooien. Dat mensen daar in trappen. He may leave us now.
Het gaat hier om meningen, natuurlijk, maar technisch haalt ie het niet bij Anja of Sharon.
Bevers kunnen ook niet zo mooi zingenquote:Op zaterdag 27 januari 2007 23:31 schreef mysteri-Girl het volgende:
hij heeft niet zulk heel mooie tanden misschien kan ie daarom niet zo goed zingen
quote:Christian
"Ik heb een speciale herinnering aan 'November Rain' van Guns 'n' Roses. Dat was vaak het laatste nummer dat gedraaid werd voordat de kroeg van mijn ouders ging sluiten. Ik werkte er regelmatig achter de bar. Al mijn vrienden kwamen er ook en ik kende er daardoor ook heel veel andere mensen. Dat was dus heel erg gezellig!"
quote:Christian:
“Ik vond het spinnen wel leuk en het was wel lekker om te doen, maar ik moet toch echt toegeven dat ik liever lui dan moe ben. Thuis doe ik twee keer in de week aan fitnessen. Tenminste, dat probeer ik. Maar na een half uur vind ik het eigenlijk al wel weer genoeg... Hahaha! Ik moet zeggen dat het sporten in een sportschool me ook niet echt trekt. Wat betreft doe ik toch liever een balsport, als ik toch moet sporten."
Voor het laatst hoop ikquote:Op zondag 28 januari 2007 22:09 schreef JetFreggel het volgende:
jippie hij is door, volgende week weer genieten
ik hoop met je mee. Ik vind het echt helemaal niks, en ook zijn optreden van gistereavond was niet om over naar huis te schrijvenquote:
quote:Op maandag 29 januari 2007 10:51 schreef Slaapmeisje het volgende:
Wat ontzettend jammer dat Christian er niet uit is gevlogen gisteravondIk vind hem al aardig kapsones krijgen voor een bever die niet kan zingen
Ja tuurlijk, nog een nietszeggend persoon.quote:Op maandag 29 januari 2007 11:12 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
![]()
Daar had eigenlijk gewoon Nadeche moeten staan.
Juist. Op zich kon ie wel het risico nemen, aangezien Dorine er nog inzat. Vanaf nu moet ie gewoon z'n eigen ding doen, dan komt het wel goedquote:Op maandag 29 januari 2007 10:40 schreef chansadres het volgende:
De kijker straft het softe liedje genadeloos af. Waar kennen we het van? Ohja, Liveshow 1! Christian moet niet aan de ballads gaan. Dat wil zijn publiek gewoon niet. Dat soort nummers hebben we al een Richy!
Wel iemand die een stuk beter zingt dan Christian.quote:Op maandag 29 januari 2007 12:09 schreef m-materazzi het volgende:
[..]
Ja tuurlijk, nog een nietszeggend persoon.
Ja, idd heb ik ook nog liever. Vervelende persoonlijkheid. Ik snap ook niet dat mensen zijn optreden goed vonden. Zondag was dan wel beter, maar góed kun je het echt niet noemen.quote:Op maandag 29 januari 2007 15:49 schreef BVO het volgende:
Ik vind het niks.
En zijn persoon vind ik al helemaal niks, geef mij maar Richy dan.
Zaterdag zijn laatste liveshow, zondag zijn laatste optredenquote:Op maandag 29 januari 2007 20:06 schreef Andiyan het volgende:
[..]
Ja, idd heb ik ook nog liever. Vervelende persoonlijkheid. Ik snap ook niet dat mensen zijn optreden goed vonden. Zondag was dan wel beter, maar góed kun je het echt niet noemen.![]()
Weg zaterdag!
Zijn stem is kut, zijn uitstraling en zijn performance nep... conclusie: geen rockerquote:Op maandag 29 januari 2007 21:46 schreef Fir3fly het volgende:
Luister naar zijn stem en kijk naar zijn optreden.
Laten we hopen dat ie al eerder de weg naar huis heeft gevondenquote:Op maandag 29 januari 2007 22:35 schreef -Vaduz- het volgende:
The road ahead van City to city heb ik ingevuld als keuze van de kijker voor Christian.
en ik heb het nog gedaan ookquote:Op woensdag 31 januari 2007 10:58 schreef charmed_angel het volgende:
Ik ben geneigd om Jan Smit in te vullen met Cupido
quote:Op zaterdag 3 februari 2007 21:07 schreef m-materazzi het volgende:
Hier tenminste mensen met fatsoenlijke oren.
Dat had ik bij Anja, wat jij waarschijnlijk allebei goed vond.quote:Op zaterdag 3 februari 2007 21:53 schreef BVO het volgende:
Eerste nummer redeijk, tweede gewoon verschrikkelijk en het slechtste van de avond.
Daar moet ik het wel mee eens zijn, en daarbij groeit Christian tenminste nog. Richy blijft op hetzelfde niveau dobberen.quote:Op zaterdag 3 februari 2007 22:03 schreef Lynx666 het volgende:
Christian blijft nog altijd een middelmatige zanger. Alleen Richy vind ik van deze 5 slechter dan Christian.
Eens met jouquote:Op zaterdag 3 februari 2007 22:06 schreef Californian_dreamer het volgende:
ik vond zijn eerste nummer echt goed, maar zijn 2e was slecht.
In het binnenland zit er misschien een heel bescheiden carriere voor hem in, maar om het over mogelijkheden in het buitenland te hebben is gewoon niet echt realistisch. Dat geldt zelfs voor iemand als Sharon. Gezien de successen van de vroegere Idols-deelnemers hoef je van een deelnemer aan een Nederlandse versie van een dergelijk programma weinig successen buiten de landsgrenzen te verwachten.quote:Op zaterdag 3 februari 2007 23:17 schreef Kidney_Bean het volgende:
Eens met Vaduz
En wat Henk Jan zegt over ´veelbelovende mogelijkheden in binnen- en buitenland´.. dat geloof je toch zelf niet he??![]()
Zoietsquote:Op zaterdag 3 februari 2007 23:48 schreef -Vaduz- het volgende:
Met een bescheiden cariere doel je op een kroegentour of iets dergelijks?
Oke. soms is het gewoon de bedoeling dat je je ogen dicht doet, dan hoor je het ook beterquote:Op zondag 4 februari 2007 00:37 schreef Fir3fly het volgende:
Toch jammer van dat overdreven gedoe bij dat tweede nummer. Zijn zang was prima, maar dat was niet echt leuk om naar te kijken.
Maar goed, de stemmende medemens schijnt van dat theatrale te houden.
Iddquote:Op zondag 4 februari 2007 10:10 schreef PeRi het volgende:
Theatrale tijdens het tweede nummer vond ik oo kwel weer meevallen, het stoorde minder bij Christian dan de armbewergingen van Sharon bij het tweede nummer. Haar nummer was ingetogen en ze maakte het groter dan het was, bij Christian paste het toch wel bij het nummer.
quote:Op zaterdag 3 februari 2007 23:48 schreef -Vaduz- het volgende:
Met een bescheiden cariere doel je op een kroegentour of iets dergelijks?
Henk-Jan Smitsquote:Op zondag 4 februari 2007 12:58 schreef SpaRood het volgende:
Christian vind ik een sukkel, een loser. De mini-me versie van HJ Smits...
quote:Op zondag 4 februari 2007 19:11 schreef shiNinG_staR het volgende:
Wow, ik vond 'm goed gister. Vooral het tweede nummer, juist ontzettend goed ingeleefd, kwam totaal niet nep op mij over.
Had je wat vaker naar de tandarts moeten gaan, of het geluid uitzetten als Anjaquote:Op zondag 4 februari 2007 19:13 schreef TheVulture het volgende:
[..]het was zó nep dat het 15 jaar duurt voordat ik uberhaupt weer glazuur op mijn tanden heb
Beetje optimistisch he, hij is er nog niet uit!quote:Op zondag 4 februari 2007 21:48 schreef Fir3fly het volgende:
Jammer, ik had hem graag wat verder zien komen.
Zo echt hequote:Op zondag 4 februari 2007 21:51 schreef PeRi het volgende:
Verdomme wat was ie goed!
Dat eerste nummer, tranentrekkerquote:Op zondag 4 februari 2007 21:51 schreef PeRi het volgende:
Verdomme wat was ie goed!
quote:Op zondag 4 februari 2007 22:06 schreef PeRi het volgende:
Christiaan is een Anja bedreiging. Ach ja ik kan er niet wakker om liggen, wel stuurt ie de beste van vanavond naar huis. Echt jammer. En die tranen van Marianne waren echt te nep!
Sarcasme, mag ik hopen?quote:Op zondag 4 februari 2007 22:14 schreef JetFreggel het volgende:
een GROOT verlies voor het programma dat nu echt alle geloofwaardigheid heeft verloren!
Nou nou niet zo overdrijven hè.quote:Op zondag 4 februari 2007 22:14 schreef JetFreggel het volgende:
een GROOT verlies voor het programma dat nu echt alle geloofwaardigheid heeft verloren!
het was net een wijf....quote:Op zondag 4 februari 2007 22:20 schreef shiNinG_staR het volgende:
Nou z'n emoties raakten me wel hoor, snap het goed.
Het was wel een beetje hysterisch enzoquote:Op zondag 4 februari 2007 22:22 schreef shiNinG_staR het volgende:
[..]
Als een man z'n emoties uit is hij gelijk een wijf? Lekker simpel denk je dan.
En als hij niet had gejankt was het een gevoelloze sukkel geweest, weddenquote:
Hmm, vond ik niet.quote:Op zondag 4 februari 2007 22:22 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Het was wel een beetje hysterisch enzo.
Huilen kan beterquote:Op zondag 4 februari 2007 22:22 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Het was wel een beetje hysterisch enzo.
Ik vond het wel lief hoor. En het voegde zeker ook wat toe aan alle dramatiek van de hele avond.quote:
Doe even normaal zeg, je gaat mij niet vertellen dat je niet weet hoe het eruit ziet om al je emoties los te janken. En hij doet het op tv, so?quote:Op zondag 4 februari 2007 22:22 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Het was wel een beetje hysterisch enzo.
Dat zeker, als je dan tòch een avond gaat janken, dan is de show van vandaag wel een gepast moment.quote:Op zondag 4 februari 2007 22:24 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Ik vond het wel lief hoor. En het voegde zeker ook wat toe aan alle dramatiek van de hele avond.
Rustig maarquote:Op zondag 4 februari 2007 22:25 schreef PeRi het volgende:
[..]
Doe even normaal zeg, je gaat mij niet vertellen dat je niet weet hoe het eruit ziet om al je emoties los te janken. En hij doet het op tv, so?
quote:Op zondag 4 februari 2007 22:33 schreef SpaRood het volgende:
Wij zijn in lachen uitgebarst toen Christian kwam met zijn 'speech'. Wat een huilebalk!!!
Bij ons had iedereen tranen in de ogenquote:Op zondag 4 februari 2007 22:33 schreef SpaRood het volgende:
Wij zijn in lachen uitgebarst toen Christian kwam met zijn 'speech'. Wat een huilebalk!!!
Hier ook. Zelfs de kat zag ik een traantje wegpinken!quote:Op zondag 4 februari 2007 22:34 schreef superhero87 het volgende:
[..]
Bij ons had iedereen tranen in de ogen![]()
Met zo'n neus wel jaquote:Op zondag 4 februari 2007 22:14 schreef JetFreggel het volgende:
een GROOT verlies
Nou ja, laten we wel wezen, het was de 3e keer dat hij in de singoff zat. Als het aan het publiek had gelegen had hij er dus ws al eerder uitgelegen. Maar het is inderdaad onterecht, omdat hij gewoon de fijnste stem heeft om naar te luisteren.quote:Op zondag 4 februari 2007 22:35 schreef m-materazzi het volgende:
De enige met de xfactor is eruit, hoef het dus niet meer te zien. Doe volgend jaar in godsnaam Idols, of niet de coaches ook de jury laten zijn. Dan komen tenminste de beste door en waren Anja en Richy zeker eerder eruitgegaan dan Christian.
nnee maar dit was een beetje TE hysterisch... een man mag huis wel z'n emoties uiten, maar niet zo wijverigquote:Op zondag 4 februari 2007 22:22 schreef shiNinG_staR het volgende:
[..]
Als een man z'n emoties uit is hij gelijk een wijf? Lekker simpel denk je dan.
van het lachen jah...quote:Op zondag 4 februari 2007 22:34 schreef superhero87 het volgende:
[..]
Bij ons had iedereen tranen in de ogen![]()
Hij was in mijn ogen de enige met een unieke stem. De andere zijn goed maar niet bijzonderquote:Op zondag 4 februari 2007 22:37 schreef Tom_Tom- het volgende:
[..]
Nou ja, laten we wel wezen, het was de 3e keer dat hij in de singoff zat. Als het aan het publiek had gelegen had hij er dus ws al eerder uitgelegen. Maar het is inderdaad onterecht, omdat hij gewoon de fijnste stem heeft om naar te luisteren.
Als je verdrietig en teleurgesteld bent ga je er echt niet op letten hoe dat eventueel zou overkomen op anderen.. Alsjeblieft niet zeg.quote:Op zondag 4 februari 2007 22:37 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
nnee maar dit was een beetje TE hysterisch... een man mag huis wel z'n emoties uiten, maar niet zo wijverigDit vond ik nogal overdreven
Volgens mij zat Ellen vorig jaar vaker op de kruk en kwam steeds door. Vond haar overigens maar een dom wijf.quote:Op zondag 4 februari 2007 22:37 schreef Tom_Tom- het volgende:
[..]
Nou ja, laten we wel wezen, het was de 3e keer dat hij in de singoff zat. Als het aan het publiek had gelegen had hij er dus ws al eerder uitgelegen. Maar het is inderdaad onterecht, omdat hij gewoon de fijnste stem heeft om naar te luisteren.
Krukzittersquote:Op zondag 4 februari 2007 22:44 schreef m-materazzi het volgende:
[..]
Volgens mij zat Ellen vorig jaar vaker op de kruk en kwam steeds door. Vond haar overigens maar een dom wijf.
Dat sowiesoquote:
Bij mij ookquote:Op zondag 4 februari 2007 22:23 schreef Skaai het volgende:
[..]
En als hij niet had gejankt was het een gevoelloze sukkel geweest, wedden.
Als hij zijn vriendin heeft gedumpt (en zijn neus) mag hij wel steentjes tegen m'n slaapkamer raam gooien, mag ie me wekken voor een serenade.
Precies, ik vond het best tof dat hij het liet gaan en begrijpelijk ook wel. Niks mis mee.quote:Op zondag 4 februari 2007 22:22 schreef shiNinG_staR het volgende:
[..]
Als een man z'n emoties uit is hij gelijk een wijf? Lekker simpel denk je dan.
Dan is het opeens weer nephuilen..quote:Op zondag 4 februari 2007 23:03 schreef SpaRood het volgende:
De manier hoe hij huilt was gewoon hilarisch!!! Ik moet er nog steeds van lachen als ik erna kijk...het is hysterisch en nephuilen.
En jij bent alleen maar koolzuurhoudend wannabe waterquote:Op zondag 4 februari 2007 23:03 schreef SpaRood het volgende:
De manier hoe hij huilt was gewoon hilarisch!!! Ik moet er nog steeds van lachen als ik erna kijk...het is hysterisch en nephuilen.
Hij durft gewoon ze emoties te laten zienquote:Op zondag 4 februari 2007 22:33 schreef SpaRood het volgende:
Wij zijn in lachen uitgebarst toen Christian kwam met zijn 'speech'. Wat een huilebalk!!!
quote:Op maandag 5 februari 2007 17:01 schreef Woelli het volgende:
Ik denk dat we nog wel van hem horen
Inderdaad net was hij bij reactionquote:Op maandag 5 februari 2007 17:01 schreef Woelli het volgende:
Ik denk dat we nog wel van hem horen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |