Nee, er wordt echt volkomen ontopic gereageerd. Typisch een topic dat in MUZ thuishoort zoquote:
Je komt zelf met zo'n term aanzetten, misschien had je dat er niet in moeten gebruiken en het wat anders moeten omschrijven. Overigens was het oorspronkelijk 'mavo-engels', dat stond eens in een van de Kane topics.quote:Op vrijdag 5 januari 2007 22:16 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Nee, er wordt echt volkomen ontopic gereageerd. Typisch een topic dat in MUZ thuishoort zo![]()
Maar laat inmiddels maar zitten, heeft nu geen zin meer. Schop maar naar TTK ofzo. Schat in dat als je die reacties wél weggehaald had er nog een redelijke discussie uit had kunnen rollen, maar helaas...
Tja, misschien niet zo slim om die term er in te zetten nee, had niet verwacht dat iemand met havo daar zo ontzettend aanstoot aan zou nemen. Bovendien was het ook nog eens de eerste reactie die daarover ging, wat toch vaak de richting van een discussie bepaalt. Echter, als dat dan eenmaal duidelijk wordt verwacht ik van een Mod dat hij het topic weer even op het rechte spoor zet.quote:Op vrijdag 5 januari 2007 23:06 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Je komt zelf met zo'n term aanzetten, misschien had je dat er niet in moeten gebruiken en het wat anders moeten omschrijven. Overigens was het oorspronkelijk 'mavo-engels', dat stond eens in een van de Kane topics.
Wat wil je er verder over horen? Wat voor soort discussie had je verwacht?
Tja, het is door dit soort mod-beleid dat driekwart van de topics hier in slowchat verzand. Zoals helaas ook weer bij dit topic. Om toch nog maar even inhoudelijk te gaan op de punten die je noemt:quote:Op vrijdag 5 januari 2007 23:22 schreef Beathoven het volgende:
Een topic is zo goed als de topicstarter 'm omschrijft. Als de topicstarter met een term aankomt waarmee hij andere users weleens mee tegen de schenen aan kan schoppen dan zullen wij als moderators niet meteen op de tegenreacties modden.
Dit is immers een discussieforum en als jij niet wil dat men over havo-engels gaat lopen zagen dan moet je dat in het begin al anders omschrijven of je moet op de reacties antwoord geven dat je het niet zo bedoeld. Een derde mogelijkheid is nog om de openingspost aan te passen.
Wij vinden dat je zo'n mening mag hebben en om van ons als moderators vervolgens te vragen om bepaalde reacties weg te halen omdat de topicstarter het 'anders bedoeld'.. dat kun je niet van ons vragen.
We zijn niet helderziend
Wij wel, daar is dit topic ook voor.. maar ik zie hier nergens een voorstel voor een betere naam.quote:Op vrijdag 5 januari 2007 23:41 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Tja, het is door dit soort mod-beleid dat driekwart van de topics hier in slowchat verzand. Zoals helaas ook weer bij dit topic. Om toch nog maar even inhoudelijk te gaan op de punten die je noemt:
- Ik kan de TT niet aanpassen, dus dat is een raar argument, bovendien was de discussie toen al in volle gang.
Zo aan het topic te zien is de rode draad nog steeds aanwezig.quote:- Ik verwacht van modjes dat ze discussies bijsturen als dat nodig is, zodat je discussies krijgt van een beetje kwaliteit. Niet omdat de TS of wie dan ook dat graag wil, maar omdat je als modjes graag een leuk subforum wil hebben waarbij het ook daadwerkelijk gaat over muziek.
Zou een mooie boel worden als wij als mods het verloop van een topic gaan bepalen buiten de FAQ om.quote:- Nee, je bent niet helderziend, maar iedereen die langer dan een half jaar op Fok rondhangt weet, dat wanneer van de eerste 10 berichten er 8 over iets anders gaan, het erg moeilijk is om een discussie weer OT te krijgen zonder wat hulp van een mod.
Laatste punt: zonde dat jullie zo krampachtig elke kritiek meteen afwijzen. Ik had al gezegd dat het verder no big deal is, maar kom op zeg, in dit geval heeft een mod-beslissing gewoon uitermate slecht uitgewerkt. Niks mis mee om dat toe te geven verder.
proostquote:En nu ga ik bierrr drinken![]()
Dat hoeft al niet meer.quote:Op zondag 14 januari 2007 16:58 schreef Beathoven het volgende:
ik zal het topic in de gaten houden dwerg
Hmm, nu staat er dus "Bj rk". Kan het forum geen speciale karakters aan hierbij of zo?quote:Op woensdag 17 januari 2007 13:13 schreef Grobbel het volgende:
Kan een van de modjes de topictitel van Bj rk even aanpassen zodat de twee puntjes aan het einde op de o komen te staan? Dus zodat het topic gewoon Björk heet. Bedankt alvast!
Slotted by PaRoDiUzZ.quote:Op donderdag 18 januari 2007 11:58 schreef Deansensitized het volgende:
Mag dicht en ver weg:
Morgen Killswitch Utrecht +Vervoer Friesland?
Alvast heel hartelijk dank!
Moved to SHO.quote:Op donderdag 18 januari 2007 12:38 schreef Grobbel het volgende:
Er is ongetwijfeld wel een beter forum te vinden voor een topic als deze:
Wie is er slimmer dan Bonnie st. Claire ???
Heeft weinig met MUZ te maken, in elk geval. Misschien SHO?
Closed.quote:Op donderdag 18 januari 2007 14:08 schreef Z het volgende:
Deze:
Fok! Muziek Trivia deel DCCCXXI
kan dicht.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |