abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  woensdag 15 november 2006 @ 22:45:57 #1
1129 buzzer
Jeu de buzzer
pi_43593215
Deel 1 is alweer vol. Hier gaan we vrolijk verder.
De OP uit het eerste topic:

Het gaat dan eindeljik van start.
Na het brainstormen over welk doel we dit jaar zouden kiezen om geld voor in te zamelen, kwam vanuit de users het idee om stichting Fok te gaan steunen.

Behalve dat onze namen overeen komen, leek me dit een bijzonder goed doel om te steunen. De stichting zet zich in voor kinderen met taaislijm ziekte. Een relatief onbekende ziekte, met helaas een korte levensverwachting. Ik heb contact gelegd met het bestuur van de stichting, en zij waren gelijk razend enthousiast over . Omdat de ziekte relatief onbekend is, is het niet zo simpel voor de stichting (die geheel op vrijwilligers draait) om fondsen te werven.

Op mijn verzoek heeft de voorzitter een stukje geschreven over de stichting, die ik hier integraal plaats:
quote:
Beste mensen,

Graag informeer ik jullie over de doelstelling van de stichting Fibrosekinderen Op Kamp, kortom stichting FOK. Geweldig dat jullie je in gaan zetten voor onze stichting, zodat we weer veel mensen met Cystic Fibrosis blij kunnen maken!

Wat is Cystic Fibrosis?
Cystic Fibrosis is een ongeneeslijke, aangeboren aandoening, die bij één op de 3600 baby’s voorkomt. Jaarlijks worden er ongeveer 50 baby’s met Cystic Fibrosis geboren. Patiënten maken te taai slijm in hun hele lichaam, wat voornamelijk problemen geeft in de luchtwegen, de darmen, alvleesklier en lever. Ze kampen met klachten die steeds ernstiger worden en overlijden vrijwel zonder uitzondering op jonge leeftijd. De gemiddelde levensverwachting van een Cystic Fibrosis patiënt bedraagt 30 jaar. Dankzij intensieve medische zorg is de kwaliteit van leven van de Cystic Fibrosis patiënt tegenwoordig gelukkig veel beter dan in het verleden.

Cystic Fibrosis is een erfelijke ziekte. In Nederland is één op de dertig personen (ofwel een half miljoen mensen) drager van de erfelijke eigenschap die CF bepaald, het CF-gen.
Alléén wanneer beide ouders drager zijn van het gen, bestaat de kans dat hun kind de ziekte heeft. Die kans bedraagt 25 procent.

In de afgelopen 30 jaar organiseerde de stichting FOK vakantiekampen voor kinderen met CF, ook als er intensieve medische zorg nodig was. Daardoor hadden de CF-ers onderling plezier en konden ze ervaringen en verdriet delen. Tevens waren de ouders eens een week ‘vrij’ van de intensieve zorg.

Helaas is er echter nieuw medisch inzicht gekomen waardoor kinderen (maar ook oudere patiënten) in de toekomst van elkaar afgezonderd moeten worden. Dit houdt in dat kampen, maar ook andere gelegenheden waarbij veel CF patiënten bij elkaar komen, niet meer gehouden kunnen worden. Dat is voor heel veel patiënten echt een ramp, ze hadden veel aan het lotgenoten contact.

Omdat de ervaring van de kampen zo positief was heeft het bestuur van de stichting FOK besloten om door te gaan met het organiseren van activiteiten voor CF-ers.
We zijn bezig met twee verschillende projecten:

1. Verschaffen van toegang tot internet(primair in – kinder – ziekenhuizen) en daarmee onderlinge contacten mogelijk maken
2. Het organiseren van uitjes voor kinderen met broertjes of zusjes, vrienden en/of andere gezinsleden.

Hier volgt een korte toelichting op deze projecten:

Ad 1 :
Het verstrekken van apparatuur om middels tekst maar mogelijk ook met geluid en beeld met elkaar in contact te kunnen komen. Hoe dit precies vorm zal krijgen is nog niet duidelijk, maar gedacht kan worden aan het verstrekken van:
o hardware (PC’s en webcams),
o software (om met elkaar te kunnen spreken en elkaar te kunnen zien binnen een ‘veilige’ groep)
o zg. ‘breedband’ verbindingen.

Ad 2 :
We organiseren uitjes voor kinderen en jongeren met de juiste zorg. Dit met de hulp van een bestand van vrijwilligers, waarvan de meesten ervaren CF begeleiders.

Dit jaar hebben er acht uitjes plaatsgevonden. Tevens hebben we een kinderziekenhuis van laptops kunnen voorzien, waardoor de kinderen vanuit hun bed contact kunnen hebben met lotgenoten.
We zijn nu één jaar bezig met onze nieuwe projecten. Het is heel iets anders dan het organiseren van kampen, maar we zijn ervan overtuigd ook op deze manier veel mensen met CF blij te maken!

Heel, heel hartelijk bedankt voor jullie aktie.
Ontzettend veel succes en plezier!
Met vriendelijke groeten namens de stichting FOK,

Willeke Rasenberg
voorzitter
Als ik zie welk een enthousiasme de stichting uistraalt, kunnen wij natuurlijk niet achterblijven !
Vandaar ook de naam voor de actie: Fok! voor Fok

Wil je een bijdrage leveren voor deze stichting, stuur dan een mailtje naar fokvoorfok@gmail.com , dan krijg je een mailtje terug met het rekeningnummer waar je je geld op over kunt maken.
Iedereen die mee wil doen: bij voorbaat al heel hartelijk bedankt !!!!!!!
Toch vreemd hoor.. Dat men het over een boek heeft en daarbij de vraag stelt of het ook offline te bekijken is
  woensdag 15 november 2006 @ 22:47:05 #2
1129 buzzer
Jeu de buzzer
pi_43593268
De tussenstand:
quote:
Op vrijdag 17 november 2006 21:44 schreef ElisaB het volgende:
[quote]Op maandag 20 november 2006 20:04 schreef ElisaB het volgende:

Het is maandag 20 november, 20:06 uur:

De tussenstand

Bank 1.577,64
Giro 1.074,23
Anders 75,00
Totaal 2.726,87

We gaan heul hard richting de ¤ 3.000
.

En het icoontje:


Gemaakt door Yeahinho .

Wie doen er allemaal mee:

Een note vooraf: mis je je naam in het lijstje? Dan kan dat twee dingen betekenen:

1) Je overschrijving is nog niet bijgeschreven (vorig jaar een aantal keer gebeurd dat het gewoon een dagje duurde voor er bij mij iets zichtbaar was; geen zorgen, uiteindelijk is het allemaal goedgekomen)

2) De Postbank gooit online alle bijschrijvingen steeds door elkaar. Het kan zijn dat ik ondanks dat ik steeds blijft tellen en controleren, je storting over het hoofd heb gezien. Het kan ook zijn dat ik een storting zonder usernaam heb ontvangen en deze daarom niet aan een user kan koppelen. Wil je me even mailen? Samen komen we er zeker weer uit!

MeneerMuis
Gurb
peri
sanger
iamredleader
ElisaB
ijsmeis
Troel
Dementor
Sitethief
Falco
dwerg
SterkStaaltje
Rampestamper
Rewimo & Christan &
cptMarco
Petre
zarGon
Marsepein
Mirre
Semisane
MaLo
NT-T.BartMan
MaVeJuh
Phuturistixxx
deepfreeze
Kaputwiehund
Trebweb
ziggyziggyziggy
Roönaän
Foeske
Shark.Bait
Schatje
_Kimmie_
Libris
pfaf
Sehnsucht
Sjeen
Homdeck
Jolene
Hi_flyer
een anonieme gever
TJDoornbos
qltel
ikke_ook
Quinazoline
releaze
binkster
Quara
Flugeltje
Een user uit Voorburg, maar zonder naam erbij << opgelost; een echte lurkster
GuessWho
Sj0rSz
Mutedfaith
Kwarkie
Beaver
Liejannuh
--Christiaan--
Prupke
Cyberstalker
wdn
yppy
Puckzzz
NanKing
Janteh
Mathijz
just_me
Ted
Maanvis
Diesz
JeRa
Detroit
Dromenvanger
Mickey_Blue_Eyes
Supernova
JaJoah
Oversight & Mirage &
bigbird
SCH
Anitra
G.Fakwes
Logical
Zeurbeurs
Deedeetee
Een user die graag anoniem wil blijven
Webhawkjuh
Dizer
Snakey
savale
Soylent
MissBliss
RE
MammaMissBliss
Supersheep
KlaasOosterbos
Svensational
Memento-Mori
Pechvogel
The_Terminator
Kanovinnie
PV
Miss_s (missen we hier een stukje )
Llavender
Gebs
Lucifer_doosje
Frumzel
Angelcakes
Alicey
I_PANDA_I
Uncle_Sjohie
Sidekick
maaikelovesfer (ook vast voor de sponsorloop)
Vava
Tammymara
dvr

En de excuses als ik de usernamen niet helemaal goed heb geschreven; de bank maakt overal hoofdletters van

Lopende acties:

Raptorix: gaat gespnsord 100 km hardlopen je kunt hem steunen/sponsoren in : 100 kilometer run voor het goede doel.
quote:
We hebben nog even wat gebrainstormd achter de schermen en mss is het wel leuk om iets aan de bedragen te verbinden. Was gisteren ook al ergens langs gekomen als ik het goed heb.

Het is een schatting, maar om een beetje een idee te geven van wat er met het geld gedaan
kan worden:

2,50 voor 1 week internetten
5 euro voor 2 weken
10 euro voor een maand
50 euro is een onvergetelijk dagje uit voor één kind

Duidelijk dus dat ook kleine bedragen prima welkom zijn!


[ Bericht 9% gewijzigd door ElisaB op 21-11-2006 12:53:38 ]
Toch vreemd hoor.. Dat men het over een boek heeft en daarbij de vraag stelt of het ook offline te bekijken is
  woensdag 15 november 2006 @ 22:50:09 #3
1129 buzzer
Jeu de buzzer
pi_43593381
quote:
Op woensdag 15 november 2006 22:49 schreef ElisaB het volgende:
En... we... zijn ...


Door de ¤ 1.500 heen
Toch vreemd hoor.. Dat men het over een boek heeft en daarbij de vraag stelt of het ook offline te bekijken is
pi_43593385
En open, duurde ff .
Op maandag 9 november 2009 12:25 schreef Whiskey_Tango het volgende:
Dat interesseert GroenLinks voor geen meter, ze zien je als een wandelende zak euro's waar ze handig een tap in kunnen drukken voor hun socialistische hobbies.
  woensdag 15 november 2006 @ 22:50:45 #5
33954 ElisaB
ook in zwart verkrijgbaar!
pi_43593401
Morgen weer een update, maar bovenstaande wilde ik jullie niet onthouden
Muil houwe of ik sjoel d'r eentje in!
  woensdag 15 november 2006 @ 22:51:05 #6
1129 buzzer
Jeu de buzzer
pi_43593412
Echt enorm, ik had vanalles verwacht, maar dit niet.
echt helemaal super... shit, moet ik weer aan de borrel om iets te vieren

[ Bericht 2% gewijzigd door buzzer op 15-11-2006 22:52:45 (ik typte of de borrel al in mijn mik zat zeg maar) ]
Toch vreemd hoor.. Dat men het over een boek heeft en daarbij de vraag stelt of het ook offline te bekijken is
  Redactie Frontpage / Spellchecker woensdag 15 november 2006 @ 22:53:35 #7
13151 crew  Rewimo
Nederduitse/Mevrouw qltel
pi_43593448
Vergeten jullie niet om je linkje in je sig aan te passen?
Most people don't listen with the intention to understand, they listen with the intention to reply.
&lt;a href="http://bijenzonderzorgen.nl/" target="_blank" rel="nofollow"&gt;http://bijenzonderzorgen.nl/&lt;/a&gt; beslist geen BIJ-zaak!
  woensdag 15 november 2006 @ 22:54:09 #8
33954 ElisaB
ook in zwart verkrijgbaar!
pi_43593459
quote:
Op woensdag 15 november 2006 22:53 schreef Rewimo het volgende:
Vergeten jullie niet om je linkje in je sig aan te passen?
Rewimo, je denkt ook aan alles
Muil houwe of ik sjoel d'r eentje in!
  woensdag 15 november 2006 @ 22:54:55 #9
105982 L-IS
arrogante kutclown
pi_43593481
Als mijn bedrijf 500,- overmaakt, krijgen we dan een bewijsje? Anders gaan klanten zeiken
En tot wanneer kan je overmaken?
Op vrijdag 19 januari 2007 05:02 schreef RottePeer het volgende:
je bent zelf een slechte kaolo-kloon boeler. pitoes smoken is da shizznit
met je homo-ass poppetje met make-up op z'n wangen
pi_43593483
1500 !!!!!!
Whatever I want.
  woensdag 15 november 2006 @ 22:55:13 #11
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_43593496
Ik was al bezig!
***
  woensdag 15 november 2006 @ 22:56:59 #12
1129 buzzer
Jeu de buzzer
pi_43593548
quote:
Op woensdag 15 november 2006 22:54 schreef L-IS het volgende:
Als mijn bedrijf 500,- overmaakt, krijgen we dan een bewijsje? Anders gaan klanten zeiken
En tot wanneer kan je overmaken?
dat bewijsje kun je zonder problemen krijgen
De actie loopt tot half december
J bent dus aan het collecteren onder de klanten Geweldig

[ Bericht 16% gewijzigd door buzzer op 15-11-2006 23:03:22 ]
Toch vreemd hoor.. Dat men het over een boek heeft en daarbij de vraag stelt of het ook offline te bekijken is
  Redactie Frontpage / Spellchecker woensdag 15 november 2006 @ 22:58:24 #13
13151 crew  Rewimo
Nederduitse/Mevrouw qltel
pi_43593588
Ben benieuwd hoe lang we dat gemiddelde van 500¤ per dag volhouden
Most people don't listen with the intention to understand, they listen with the intention to reply.
&lt;a href="http://bijenzonderzorgen.nl/" target="_blank" rel="nofollow"&gt;http://bijenzonderzorgen.nl/&lt;/a&gt; beslist geen BIJ-zaak!
  woensdag 15 november 2006 @ 23:03:15 #14
105982 L-IS
arrogante kutclown
pi_43593679
quote:
Op woensdag 15 november 2006 22:56 schreef buzzer het volgende:

[..]

dat bewijsje kun je zonder problemen krijgen
De actie loopt tot half december
ah kut, vóór half december lukt me niet (doen jaarlijks aan goede doelen)
Op vrijdag 19 januari 2007 05:02 schreef RottePeer het volgende:
je bent zelf een slechte kaolo-kloon boeler. pitoes smoken is da shizznit
met je homo-ass poppetje met make-up op z'n wangen
  woensdag 15 november 2006 @ 23:04:09 #15
1129 buzzer
Jeu de buzzer
pi_43593702
quote:
Op woensdag 15 november 2006 23:03 schreef L-IS het volgende:

[..]

ah kut, vóór half december lukt me niet (doen jaarlijks aan goede doelen)
wel eens van creatief boekhouden gehoord ?

stuur me even een mailtje als je wil
buzzer@fok.nl

of ik vanavond nog antwoord weet ik niet, maar morgen antwoord ik zeker
Toch vreemd hoor.. Dat men het over een boek heeft en daarbij de vraag stelt of het ook offline te bekijken is
pi_43593933
TVP, ben benieuwd
pi_43593966
Woei 1500 al
Ziggy played guitar
Op donderdag 23 maart 2006 18:21 schreef Zhenar het volgende:
De gedachte alleen al om in de sig van MissBliss te staan maakt mij bronstig als een everzwijn bij volle maan :9~
pi_43593973
Gedoneerd.
pi_43594197
quote:
Op woensdag 15 november 2006 23:21 schreef prupke het volgende:
Ik zal boven op mijn donatie die ik al gedaan heb het volgende doen.

Je krijgt van mij voor elke km die je loopt ¤ 0.50!
En als je dan nog die 100 km haalt dan doe ik er nog ¤ 10 euro bij
Thank Drunk I'm a Goddess!
  woensdag 15 november 2006 @ 23:26:54 #20
1129 buzzer
Jeu de buzzer
pi_43594229
quote:
Op woensdag 15 november 2006 23:25 schreef prupke het volgende:

[..]
echt geweldig
Toch vreemd hoor.. Dat men het over een boek heeft en daarbij de vraag stelt of het ook offline te bekijken is
  Moderator / FOK!Fotograaf woensdag 15 november 2006 @ 23:28:29 #21
132619 crew  D_A
Ben jij van die © ?
pi_43594270
Woah!

Ik zal als mijn stufi er is weer wat doneren
[b] Op Zaterdag 26 april 2008 22:35 schreef lauwert het volgende:[/b]
[i] Waar zouden we toch zijn zonder onze geliefde D_A O+ [/i]
pi_43594273
quote:
Op woensdag 15 november 2006 22:48 schreef buzzer het volgende:

[..]

ik vind het wel een erg leuk idee
Is tevens een TVP, en om erop te antwoorden: Ik vind het echt een leuke actie, en vind het zelf ook wel belangrijk dat die kinderen ook eens wat plezier mogen hebben. Dus een extratje wilde ik erbij doen, en de mensen die meedoen, geven allen dan namens mij ¤0.10 cent extra.

Eens kijken hoever we komen
World Wrestling Entertainment
  woensdag 15 november 2006 @ 23:37:21 #23
47826 MaVeJuH
Gestoordheid Kent Geen Grenzen
pi_43594510
we gaan echt wel beestachtig goed gewoon top.
Ijshockey: Ruijters Smoke Eaters Geleen!
  donderdag 16 november 2006 @ 00:10:36 #24
156 Ted
Te kaal voor woorden
pi_43595312
Goeie actie goed doel!!!

Count me in
God only made so many beautiful heads..[br]The rest he covered with hair...[br] ow en click eens op een banner!!!
pi_43595512
quote:
Op woensdag 15 november 2006 23:48 schreef prupke het volgende:
Ok laten we dan maar helemaal een keer gek doen

we staan nu op 47 sponsoren....
als we aan de 100 sponsoren komen dan doe ik er voor de sponsoren tot aan de 100, 1 euro bij per persoon (maw 53 pleuri)

Thank Drunk I'm a Goddess!
pi_43595810
quote:
Op donderdag 16 november 2006 00:19 schreef prupke het volgende:

[..]
Maak er maar 48 van
pi_43596601
Tvp Mooi bedrag hoor!
pi_43598226
jemig, topic ging snel Net zoals het bedrag Super

Overigens, ondanks dat het gemiddelde zo hoog is, voel ook ik me niet gedwongen 20 euro te storten hoor Ik ben allang blij dat ik iets kan storten
pi_43598246
quote:
Op woensdag 15 november 2006 22:53 schreef Rewimo het volgende:
Vergeten jullie niet om je linkje in je sig aan te passen?
done

Overigens.. heeft de stichting al laten merken of ze de updates volgen? Zou me zomaar kunnen voorstellen dat ze in de topics meekijken..
  donderdag 16 november 2006 @ 07:49:09 #30
105726 19_William_78
..tja,..euhh,..dus!
pi_43598332
Wacht op salaris.. om ook te doneren!

Tja een nieuw penthouse in december heeft alles al opgesnoept!
Hobby's:
Bitterbal Dansen, Keukenkastjes Klieven...
Vulva Vijlen, Golfbal Gorgelen...
  FOK!fotograaf donderdag 16 november 2006 @ 08:06:20 #31
48846 Xilantof
I keep you in the holes
pi_43598451
Goed bezig mensen!

Mijn donatie komt volgende week!
Xilantof Flickrt
foto-nerd
pi_43598570
quote:
Op donderdag 16 november 2006 08:06 schreef Xilantof het volgende:
Goed bezig mensen!

Mijn donatie komt volgende week!
mijne ook
pi_43598598
Ik doe ook mee Een kennis/vriend van me lijdt hieraan dus ik draag graag iets bij.

[ Bericht 3% gewijzigd door FJD op 16-11-2006 09:24:28 ]
Eerste beste voetbalkenner binnen BoF!
[b]Winnaar van de Band of FOK!kers Michael Rasmussen Award[/b]
Alpe d'Huez (1:16), Col du Telegraphe (0:56) & Col du Galibier (1:20)
pi_43598767
quote:
Op woensdag 15 november 2006 22:50 schreef buzzer het volgende:
En... we... zijn ...


Door de ¤ 1.500 heen
Op naar de 3000 ¤
  donderdag 16 november 2006 @ 08:41:44 #35
36858 Semisane
Iemand nog een koekje?
pi_43598792
Stoer...gaat hard! Ben onder de indruk van het gemiddelde trouwens.
Putting the Fun back into Fundamentally Wrong since 1975.
"Yes, of course, I knew you would volunteer, Mr. Feynman, but I was wondering if there would be anybody else."
  donderdag 16 november 2006 @ 08:42:22 #36
1129 buzzer
Jeu de buzzer
pi_43598797
quote:
Op donderdag 16 november 2006 07:27 schreef Erik_84 het volgende:

[..]

done

Overigens.. heeft de stichting al laten merken of ze de updates volgen? Zou me zomaar kunnen voorstellen dat ze in de topics meekijken..
Ze kijken mee, en ze zijn echt heel erg blij met het verloop van deze actie
Ik heb mailcontact met de voorzitter
Toch vreemd hoor.. Dat men het over een boek heeft en daarbij de vraag stelt of het ook offline te bekijken is
pi_43598873
quote:
Op donderdag 16 november 2006 08:42 schreef buzzer het volgende:

[..]

Ze kijken mee, en ze zijn echt heel erg blij met het verloop van deze actie
Ik heb mailcontact met de voorzitter
Wellicht leuk om (in overleg met de voorzitter) een aantal leuke mails hier te plaatsen? Motiveert misschien mensen net ietsje meer
  donderdag 16 november 2006 @ 08:53:36 #38
35189 Troel
scherp en bot
pi_43598929
Super! Super! Super!
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
  donderdag 16 november 2006 @ 08:58:01 #39
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_43598987
quote:
Op donderdag 16 november 2006 08:42 schreef buzzer het volgende:

[..]

Ze kijken mee, en ze zijn echt heel erg blij met het verloop van deze actie
Ik heb mailcontact met de voorzitter
Had natuurlijk leuker geweest als ze het bedrag niet konden zien

lol
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
  donderdag 16 november 2006 @ 09:02:05 #40
36858 Semisane
Iemand nog een koekje?
pi_43599027
Zat ff op die site van stichting Fok, gewoon ff bladeren door de site...tot ik bij "sterren" ging krijgen....daar wordt je wel ff stil van zeg.
Putting the Fun back into Fundamentally Wrong since 1975.
"Yes, of course, I knew you would volunteer, Mr. Feynman, but I was wondering if there would be anybody else."
pi_43599033
quote:
Op donderdag 16 november 2006 09:02 schreef Semisane het volgende:
Zat ff op die site van stichting Fok, gewoon ff bladeren door de site...tot ik bij "sterren" ging krijgen....daar wordt je wel ff stil van zeg.
daar zat ik ook net op te kijken.. vooral dat meisje dat zelf een afscheid heeft geschreven..
  donderdag 16 november 2006 @ 09:04:14 #42
50442 DaMook
Lonely together ( Miss u Caro)
pi_43599056
Ik heb iig dit topic in mijn sig gezet ik ga waarschijnlijk ook nog doneren als de financien het toestaan .
The only easy day, was yesterday. (USMC)

Live for today, cause yesterday is gone and tomorrow may never come. (Ducky, NCIS)
I'll grow old with her, just from a far. (Harold, POI)
pi_43599321
quote:
Op donderdag 16 november 2006 09:04 schreef DaMook het volgende:
Ik heb iig dit topic in mijn sig gezet ik ga waarschijnlijk ook nog doneren als de financien het toestaan .
  donderdag 16 november 2006 @ 09:51:32 #44
137212 Sehnsucht
ga terug in je hok, gek!
pi_43599968
Ga zo door!

Topic Vol Poen!
.
  donderdag 16 november 2006 @ 09:52:25 #45
1129 buzzer
Jeu de buzzer
pi_43599990
quote:
Op donderdag 16 november 2006 08:48 schreef Erik_84 het volgende:

[..]

Wellicht leuk om (in overleg met de voorzitter) een aantal leuke mails hier te plaatsen? Motiveert misschien mensen net ietsje meer
de laatste mail:
quote:
GEWELDIG Peter,

Dat gaat wel heel hard, fantastisch hoor, ik stuur dit mailtje gelijk door naar het bestuur.
Bedankt en ga zo door!!!

Vriendelijke groeten,

Willeke Rasenberg
Toch vreemd hoor.. Dat men het over een boek heeft en daarbij de vraag stelt of het ook offline te bekijken is
pi_43600556
quote:
Op donderdag 16 november 2006 08:42 schreef buzzer het volgende:

[..]

Ze kijken mee, en ze zijn echt heel erg blij met het verloop van deze actie
Ik heb mailcontact met de voorzitter
in dat geval:


Haaaai!!

hee wat grappig, als je de combi's van die smilies neemt staat er : WOW!! en dat bedoel ik nou ook! WOW over de 1500 al!!
Hey! Het is OK om alleen je eerste twee teennagels te lakken als je van plan bent peeptoes te gaan dragen!
pi_43600899
Zal ook een donatie doen vanuit de zaak.
Hele mooie aktie van FOK, keep up the good work.
A true friend is someone who thinks that you are a good egg even though he knows that you are slightly cracked.
  donderdag 16 november 2006 @ 10:33:39 #49
78780 deedeetee
rustig doorgaan met ademhalen
pi_43600918
Mail ik net voor 't rekeningnummer en wil alvast internetbankieren opstarten om geld over te maken, ligt de site van de ABN plat
Ga fietsen jij !! ikke niet hoor..
  donderdag 16 november 2006 @ 10:33:40 #50
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_43600919
*zwaait mee met Puckzzz*

Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaai
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
pi_43601513
Neem aan dat het sponsorloop topic nog niet is meegeteld maar daar staat de teller nu op 50 dus dat is 500,-
Eerste beste voetbalkenner binnen BoF!
[b]Winnaar van de Band of FOK!kers Michael Rasmussen Award[/b]
Alpe d'Huez (1:16), Col du Telegraphe (0:56) & Col du Galibier (1:20)
  Licht Ontvlambaar donderdag 16 november 2006 @ 11:51:38 #52
7020 Sjeen
...gevaarlijke vrouw...
pi_43603281
Er kan nooit Te Veel in dit Potje komen...
You can't start a fire without a spark...
♥ Isa ♥ | In vuur en vlam
A dirty mind is a joy forever!
  donderdag 16 november 2006 @ 12:11:01 #53
99672 HV
Ik moest bellen,
pi_43603843
Gaat goed zeg !
Mijn donatie komt ook volgende week (ff wachten op m'n stufi ...)
want de klop doet het niet.
pi_43604340
Dit gaat echt lekker zeg. Al over de 1500 and counting..

voor iedereen die gestort heeft!!
  donderdag 16 november 2006 @ 12:50:43 #55
9471 JaJoah
Leck mich am Arsch
pi_43605012
Zo, ik heb de tegemoetkoming voor de gestegen Energiekosten zojuist gedoneerd

Toppie actie
ik kom uit limburg! en ben er godverdomme trots op!
  donderdag 16 november 2006 @ 12:54:00 #56
1129 buzzer
Jeu de buzzer
pi_43605138
quote:
Op donderdag 16 november 2006 12:30 schreef Deepfreeze het volgende:
Dit gaat echt lekker zeg. Al over de 1500 and counting..

voor iedereen die gestort heeft!!
amen
Toch vreemd hoor.. Dat men het over een boek heeft en daarbij de vraag stelt of het ook offline te bekijken is
  donderdag 16 november 2006 @ 12:54:52 #57
1129 buzzer
Jeu de buzzer
pi_43605166
quote:
Op donderdag 16 november 2006 12:50 schreef JaJoah het volgende:
Zo, ik heb de tegemoetkoming voor de gestegen Energiekosten zojuist gedoneerd

Toppie actie
Toch vreemd hoor.. Dat men het over een boek heeft en daarbij de vraag stelt of het ook offline te bekijken is
  donderdag 16 november 2006 @ 13:11:10 #58
36858 Semisane
Iemand nog een koekje?
pi_43605664
Is die tegemoetkoming van die gestegen energiekosten dan al binnen? Vraag me eigenlijk af of ik die wel krijg, daar ik "all-in" huur betaal.

Zo ja dan stort ik die er ook nog wel even bij...en zo nee, wacht ik wel ff tot ik weer salaris krijg gestort..en dan stort ik sowieso weer een keer, omdat ik dan een ander bonusje krijg.
Putting the Fun back into Fundamentally Wrong since 1975.
"Yes, of course, I knew you would volunteer, Mr. Feynman, but I was wondering if there would be anybody else."
pi_43605699
coole actie
  donderdag 16 november 2006 @ 13:15:18 #60
9471 JaJoah
Leck mich am Arsch
pi_43605769
quote:
Op donderdag 16 november 2006 13:11 schreef Semisane het volgende:
Is die tegemoetkoming van die gestegen energiekosten dan al binnen? Vraag me eigenlijk af of ik die wel krijg, daar ik "all-in" huur betaal.

Zo ja dan stort ik die er ook nog wel even bij...en zo nee, wacht ik wel ff tot ik weer salaris krijg gestort..en dan stort ik sowieso weer een keer, omdat ik dan een ander bonusje krijg.
Die zou je in principe binnen moeten hebben. Ik heb hem iig deze week ontvangen
ik kom uit limburg! en ben er godverdomme trots op!
  Redactie Frontpage / Spellchecker donderdag 16 november 2006 @ 13:17:25 #61
13151 crew  Rewimo
Nederduitse/Mevrouw qltel
pi_43605827
quote:
Op donderdag 16 november 2006 13:11 schreef Semisane het volgende:
Is die tegemoetkoming van die gestegen energiekosten dan al binnen? Vraag me eigenlijk af of ik die wel krijg, daar ik "all-in" huur betaal.
Als je gas en licht niet op je eigen naam hebt zul je het niet krijgen
Most people don't listen with the intention to understand, they listen with the intention to reply.
&lt;a href="http://bijenzonderzorgen.nl/" target="_blank" rel="nofollow"&gt;http://bijenzonderzorgen.nl/&lt;/a&gt; beslist geen BIJ-zaak!
  donderdag 16 november 2006 @ 13:18:58 #62
36858 Semisane
Iemand nog een koekje?
pi_43605884
quote:
Op donderdag 16 november 2006 13:15 schreef JaJoah het volgende:

[..]

Die zou je in principe binnen moeten hebben. Ik heb hem iig deze week ontvangen
Ohw....wat flauw...heb niks binnen gehad....ik word ook altijd overgeslagen.

Nou ja...wacht nog ff 10 dagen...stort ik dan weer wel bij.
Putting the Fun back into Fundamentally Wrong since 1975.
"Yes, of course, I knew you would volunteer, Mr. Feynman, but I was wondering if there would be anybody else."
pi_43605896
quote:
Op donderdag 16 november 2006 13:11 schreef Semisane het volgende:
Is die tegemoetkoming van die gestegen energiekosten dan al binnen? Vraag me eigenlijk af of ik die wel krijg, daar ik "all-in" huur betaal.

Zo ja dan stort ik die er ook nog wel even bij...en zo nee, wacht ik wel ff tot ik weer salaris krijg gestort..en dan stort ik sowieso weer een keer, omdat ik dan een ander bonusje krijg.
ik heb 'm binnen ja

edit en ik zie nu pas dat ik mijn tag al heb terwijl ik al vanaf 9 uur aan het fokken ben

en ik denk niet dat jij 'm krijgt maar je huurbaas. omdat je all-in woont
Hey! Het is OK om alleen je eerste twee teennagels te lakken als je van plan bent peeptoes te gaan dragen!
  donderdag 16 november 2006 @ 13:20:35 #64
36858 Semisane
Iemand nog een koekje?
pi_43605930
quote:
Op donderdag 16 november 2006 13:17 schreef Rewimo het volgende:

[..]

Als je gas en licht niet op je eigen naam hebt zul je het niet krijgen
Zoals ik al zei....ik word altijd overgeslagen.

Zeg..dat heb je leuk gedaan met je avater...doet dat eens met de mijne?
Putting the Fun back into Fundamentally Wrong since 1975.
"Yes, of course, I knew you would volunteer, Mr. Feynman, but I was wondering if there would be anybody else."
  † In Memoriam † donderdag 16 november 2006 @ 13:37:06 #65
21290 NorthernStar
Insurgent
pi_43606433
quote:
Op donderdag 16 november 2006 12:11 schreef HV het volgende:
Gaat goed zeg !
Mijn donatie komt ook volgende week (ff wachten op m'n stufi ...)
Gaat superrr!

*Ook nog even op het schip met geld moet wachten
  donderdag 16 november 2006 @ 13:39:56 #66
97042 Sj0rSz
Erkend Oppersoftie
pi_43606511
Keep up the good work!!
Hoe meer hoe beter
Op donderdag 28 juni 2012 20:52 schreef Peterselieman het volgende:
We hebben Sjorsduels. Saaie wedstrijden waarin niets gebeurt en die ellendig lang duren :P
  donderdag 16 november 2006 @ 14:06:39 #67
156 Ted
Te kaal voor woorden
pi_43607353
Ennuh, wat is nu de tussenstand? Of moet ik dat ergens anders sjekken?
God only made so many beautiful heads..[br]The rest he covered with hair...[br] ow en click eens op een banner!!!
  donderdag 16 november 2006 @ 14:07:42 #68
33954 ElisaB
ook in zwart verkrijgbaar!
pi_43607398
quote:
Op donderdag 16 november 2006 14:06 schreef Ted het volgende:
Ennuh, wat is nu de tussenstand? Of moet ik dat ergens anders sjekken?
Je zit goed hier hoor

Alleeen heb ik de nieuwe tussenstand nog niet opgemaakt. Ik doe dat eigenlijk dagelijks tussen 20:00 en 21:00, maar stiekem ook wel eens tussendoor. Alleen krijg ik zo ff visite, dus het moet even wachten.
Muil houwe of ik sjoel d'r eentje in!
  donderdag 16 november 2006 @ 14:10:45 #69
156 Ted
Te kaal voor woorden
pi_43607511
quote:
Op donderdag 16 november 2006 14:07 schreef ElisaB het volgende:

[..]

Je zit goed hier hoor

Alleeen heb ik de nieuwe tussenstand nog niet opgemaakt. Ik doe dat eigenlijk dagelijks tussen 20:00 en 21:00, maar stiekem ook wel eens tussendoor. Alleen krijg ik zo ff visite, dus het moet even wachten.
Okidoki, check ik vanavond ffies :-)

Veel plezier met je visite
God only made so many beautiful heads..[br]The rest he covered with hair...[br] ow en click eens op een banner!!!
  Redactie Frontpage / Spellchecker donderdag 16 november 2006 @ 14:18:33 #70
13151 crew  Rewimo
Nederduitse/Mevrouw qltel
pi_43607764
quote:
Op donderdag 16 november 2006 13:20 schreef Semisane het volgende:
Zoals ik al zei....ik word altijd overgeslagen.

Zeg..dat heb je leuk gedaan met je avater...doet dat eens met de mijne?
Moet je even tot vanavond wachten, zit nu op mijn werk
Most people don't listen with the intention to understand, they listen with the intention to reply.
&lt;a href="http://bijenzonderzorgen.nl/" target="_blank" rel="nofollow"&gt;http://bijenzonderzorgen.nl/&lt;/a&gt; beslist geen BIJ-zaak!
  donderdag 16 november 2006 @ 14:19:22 #71
36858 Semisane
Iemand nog een koekje?
pi_43607782
quote:
Op donderdag 16 november 2006 14:18 schreef Rewimo het volgende:

[..]

Moet je even tot vanavond wachten, zit nu op mijn werk
Cool
Putting the Fun back into Fundamentally Wrong since 1975.
"Yes, of course, I knew you would volunteer, Mr. Feynman, but I was wondering if there would be anybody else."
  donderdag 16 november 2006 @ 14:22:22 #72
33954 ElisaB
ook in zwart verkrijgbaar!
pi_43607883
quote:
Op donderdag 16 november 2006 14:07 schreef ElisaB het volgende:
Alleeen heb ik de nieuwe tussenstand nog niet opgemaakt. Ik doe dat eigenlijk dagelijks tussen 20:00 en 21:00, maar stiekem ook wel eens tussendoor. Alleen krijg ik zo ff visite, dus het moet even wachten.
Ik heb wel even vast uit het losse polsje wat opgeteld. Dit loopt he-le-maal uit de hand: we gaan vandaag gewoon vet door de ¤ 2.000. En daar is de sponsorloop inderdaad nog niet bijgerekend.

Vanavond de échte update, owkee?
Muil houwe of ik sjoel d'r eentje in!
pi_43607931
Wow dit gaat super!!!!!!!!!!!

Gulle Gevers jullie zijn top
  donderdag 16 november 2006 @ 14:25:34 #74
137212 Sehnsucht
ga terug in je hok, gek!
pi_43607984
quote:
Op donderdag 16 november 2006 14:22 schreef ElisaB het volgende:

[..]

Ik heb wel even vast uit het losse polsje wat opgeteld. Dit loopt he-le-maal uit de hand: we gaan vandaag gewoon vet door de ¤ 2.000. En daar is de sponsorloop inderdaad nog niet bijgerekend.

Vanavond de échte update, owkee?


.
pi_43608010


Leuk
Eerste beste voetbalkenner binnen BoF!
[b]Winnaar van de Band of FOK!kers Michael Rasmussen Award[/b]
Alpe d'Huez (1:16), Col du Telegraphe (0:56) & Col du Galibier (1:20)
  donderdag 16 november 2006 @ 14:30:17 #76
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_43608134
-insert 1996x nog een -
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
  donderdag 16 november 2006 @ 14:39:14 #77
36858 Semisane
Iemand nog een koekje?
pi_43608415
quote:
Op donderdag 16 november 2006 14:22 schreef ElisaB het volgende:

[..]

Ik heb wel even vast uit het losse polsje wat opgeteld. Dit loopt he-le-maal uit de hand: we gaan vandaag gewoon vet door de ¤ 2.000. En daar is de sponsorloop inderdaad nog niet bijgerekend.

Vanavond de échte update, owkee?
Dit is 1 van de weinige keren dat het eigenlijk gewoon geweldig is dat een aktie uit de hand loopt.

Geweldig werk ElisaB and the rest.
Putting the Fun back into Fundamentally Wrong since 1975.
"Yes, of course, I knew you would volunteer, Mr. Feynman, but I was wondering if there would be anybody else."
pi_43608876
mijn bijdrage komt ook volgende week
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
  donderdag 16 november 2006 @ 15:06:50 #79
1129 buzzer
Jeu de buzzer
pi_43609278
quote:
Op donderdag 16 november 2006 14:22 schreef ElisaB het volgende:

[..]

Ik heb wel even vast uit het losse polsje wat opgeteld. Dit loopt he-le-maal uit de hand: we gaan vandaag gewoon vet door de ¤ 2.000. En daar is de sponsorloop inderdaad nog niet bijgerekend.

Vanavond de échte update, owkee?
ik ben stil, echt helemaal stil..............................
Toch vreemd hoor.. Dat men het over een boek heeft en daarbij de vraag stelt of het ook offline te bekijken is
  donderdag 16 november 2006 @ 15:10:21 #80
1129 buzzer
Jeu de buzzer
pi_43609398
quote:
Op donderdag 16 november 2006 14:10 schreef Ted het volgende:

[..]

Okidoki, check ik vanavond ffies :-)

Veel plezier met je visite
eejjjj Ted
Da's lang geleden !
Toch vreemd hoor.. Dat men het over een boek heeft en daarbij de vraag stelt of het ook offline te bekijken is
  donderdag 16 november 2006 @ 15:37:07 #81
36858 Semisane
Iemand nog een koekje?
pi_43610348
quote:
Op donderdag 16 november 2006 15:06 schreef buzzer het volgende:

[..]

ik ben stil, echt helemaal stil..............................
quote:
Op donderdag 16 november 2006 15:10 schreef buzzer het volgende:

[..]

eejjjj Ted
Da's lang geleden !
Maar dan ook niet echt bar lang he.

Putting the Fun back into Fundamentally Wrong since 1975.
"Yes, of course, I knew you would volunteer, Mr. Feynman, but I was wondering if there would be anybody else."
  donderdag 16 november 2006 @ 15:46:25 #82
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_43610694
Och hij heeft het 4 minuten volgehouden. Is best lang
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
  donderdag 16 november 2006 @ 15:54:15 #83
1129 buzzer
Jeu de buzzer
pi_43610961
quote:
Op donderdag 16 november 2006 15:46 schreef wdn het volgende:
Och hij heeft het 4 minuten volgehouden. Is best lang

Ja sorry, Ted móest ik gewoon even gedag zeggen
maar zonder dollen: het resultaat vind ik echt fantastisch !
Toch vreemd hoor.. Dat men het over een boek heeft en daarbij de vraag stelt of het ook offline te bekijken is
  donderdag 16 november 2006 @ 17:25:16 #84
156 Ted
Te kaal voor woorden
pi_43614338
Ik ben er altijd, nooit weggeweest, alleen niet altijd in gelogd, dus dan zie men mij niet Ik vind dit gewoon een waanzinnig goeie aktie en het doel spreekt mij ook zeer aan, daar mijn vriendin op de longafdeling werkt van het Erasmus MC (dijkzigt) en ik regelmatig over die ziekte hoor. Ook dus dat de patienten niet meer samen op kamp mogen, vanwege en of andere vervelende bacterie ofzo, die ze aan elkaar over kunnen brengen, maar stichting Fok, zet zich nu gewoon op een andere manier in om de patienten een beetje dragerlijker leven te geven!


Hoi Buzzer
quote:
Op donderdag 16 november 2006 15:54 schreef buzzer het volgende:

[..]


Ja sorry, Ted móest ik gewoon even gedag zeggen
maar zonder dollen: het resultaat vind ik echt fantastisch !
God only made so many beautiful heads..[br]The rest he covered with hair...[br] ow en click eens op een banner!!!
  donderdag 16 november 2006 @ 17:29:11 #85
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_43614471
Al over de 2000!
En dat terwijl er plenty mensen zijn die zeggen 'even wachten tot mijn salaris er volgende maand is'!
***
  donderdag 16 november 2006 @ 17:52:37 #86
156 Ted
Te kaal voor woorden
pi_43615190
quote:
Op donderdag 16 november 2006 17:29 schreef Brighteyes het volgende:
En dat terwijl er plenty mensen zijn die zeggen 'even wachten tot mijn salaris er volgende maand is'!
Gelukkig heb ik WW, dus dat komt om de 4 weken
God only made so many beautiful heads..[br]The rest he covered with hair...[br] ow en click eens op een banner!!!
  donderdag 16 november 2006 @ 17:56:14 #87
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_43615285
Wat is het verschil?

Het mijne komt maandag!
***
pi_43615874


Wat een bruut intiatief.

Ben meestal niet zo van de goede doelen (doe mijn aandeel al via mijn werk) maar dit is gewoon te leuk om te negeren.

Zodra ik een mailtje terug heb met de gegevens maak ik ook wat over

oh ja

voor Veldmuis vanwege zijn KLB topic, anders zat ik hier nu niet
Op maandag 30 juli 2007 03:28 schreef McFearless het volgende:
Jij bent echt de meest grote mongool die hier rondloopt. :{w
pi_43616151
Is er eigenlijk nog informatie van de actie van vorig jaar? ( totaal opgehaald geld? verslagje? foto's?)
pi_43616700
Deze maand weinig gesmst en gebeld dus kan ik mooi wat geven!
&lt;a href="http://www.savale.nl" target="_blank" rel="nofollow"&gt;savale.nl&lt;/a&gt;
  donderdag 16 november 2006 @ 19:52:28 #91
33954 ElisaB
ook in zwart verkrijgbaar!
pi_43619090
quote:
Op donderdag 16 november 2006 18:27 schreef Kwarkie het volgende:
Is er eigenlijk nog informatie van de actie van vorig jaar? ( totaal opgehaald geld? verslagje? foto's?)
Actie Warme Voeten, nieuws, updates en plannen
Muil houwe of ik sjoel d'r eentje in!
pi_43619276
quote:
Op donderdag 16 november 2006 18:27 schreef Kwarkie het volgende:
Is er eigenlijk nog informatie van de actie van vorig jaar? ( totaal opgehaald geld? verslagje? foto's?)
Na heel wat zoeken in de postgeschiedenis van ElisaB

Actie Warme Voeten, nieuws, updates en plannen
pi_43619309
Mijn god mijn god... Ik heb hier nu al zeker 20 minuten te zoeken met de zoekfunctie van Fok, op google.fok.nl en doorploeter heel jouw history en dan steek je me nog voorbij

Het is een schande

  donderdag 16 november 2006 @ 20:00:49 #94
33954 ElisaB
ook in zwart verkrijgbaar!
pi_43619394
quote:
Op donderdag 16 november 2006 19:58 schreef leonieke het volgende:
Mijn god mijn god... Ik heb hier nu al zeker 20 minuten te zoeken met de zoekfunctie van Fok, op google.fok.nl en doorploeter heel jouw history en dan steek je me nog voorbij

Het is een schande

Owwww, wat liev van je

Hij stond nog in mijn bookmarks

Wil je misschien een koekje om het goed te maken
Muil houwe of ik sjoel d'r eentje in!
pi_43619442
quote:
Op donderdag 16 november 2006 20:00 schreef ElisaB het volgende:

[..]

Owwww, wat liev van je

Hij stond nog in mijn bookmarks

Wil je misschien een koekje om het goed te maken
Nou ja, dat maakt natuurlijk alles goed...
ALS het eentje met chocolade is
  donderdag 16 november 2006 @ 20:07:42 #96
33954 ElisaB
ook in zwart verkrijgbaar!
pi_43619637


Koekje voor Leonieke
Muil houwe of ik sjoel d'r eentje in!
  Redactie Frontpage / Spellchecker donderdag 16 november 2006 @ 20:12:26 #97
13151 crew  Rewimo
Nederduitse/Mevrouw qltel
pi_43619767
quote:
Op donderdag 16 november 2006 13:20 schreef Semisane het volgende:
Zeg..dat heb je leuk gedaan met je avater...doet dat eens met de mijne?
Hier is ie:

Most people don't listen with the intention to understand, they listen with the intention to reply.
&lt;a href="http://bijenzonderzorgen.nl/" target="_blank" rel="nofollow"&gt;http://bijenzonderzorgen.nl/&lt;/a&gt; beslist geen BIJ-zaak!
  donderdag 16 november 2006 @ 20:36:35 #98
33954 ElisaB
ook in zwart verkrijgbaar!
pi_43620237
Het is 16 november om 20:36

Bank 1.134,77
Giro 885,87
Anders 75,00
Totaal 2.095,64




En een dikke kus voor:

Janteh
Mathijz
just_me
Ted
Maanvis
Diesz
JeRa
Detroit
Dromenvanger
Mickey_Blue_Eyes
Supernova
JaJoah
Oversight & Mirage &
bigbird
SCH
Anitra
Muil houwe of ik sjoel d'r eentje in!
  donderdag 16 november 2006 @ 20:49:32 #99
1129 buzzer
Jeu de buzzer
pi_43620440


echt onwijs
Toch vreemd hoor.. Dat men het over een boek heeft en daarbij de vraag stelt of het ook offline te bekijken is
pi_43620475
Wooohoooooooo 2000 keiharde euro's!
Dit gaat zo lekker
Alle donateurs bedankt
Op naar de 3000!

  donderdag 16 november 2006 @ 20:51:33 #101
25794 Detroit
Per aspera ad astra
pi_43620479
Jaaaaaaaaaaaaaaa!! Mooie tussenscore! Big shout-out aan alle donateurs en de toffe menschen die de geldstromen in goede banen leiden! .
So, if you're frightened of dying and... and you're holding on, you'll see devils tearing your life away. But if you've made your peace, then the devils are really angels...
  FOK!fotograaf donderdag 16 november 2006 @ 21:05:14 #102
48846 Xilantof
I keep you in the holes
pi_43620788
Erg gaaf mensen!
En dan te bedenken dat het nóg meer wordt!
Xilantof Flickrt
foto-nerd
pi_43621256
Even een tvp, het gaat snel!!! Super!!!
Creativity is inventing, experimenting, growing, taking risks, breaking rules, making mistakes, and having fun
Druifje!!
  donderdag 16 november 2006 @ 21:21:05 #104
146413 MutedFaith
Netwerkverdeelkastje
pi_43621315
Nu wil ik wel ook zoeen Fok! voor fok-tag achter m'n usernaam hé!
[b]Op dinsdag 30 mei 2006 15:15 schreef veldmuis het volgende:[/b]
Zelfs voor een newbie kom je niet intelligent over.
pi_43621337
jeetje, zit je ff niet op te letten, hebben we al meer dan 2000 euro! Ik heb vandaag mijn overschrijfbriefje bij de bank naar binnen gegooid. Ben benieuwd hoe lang het erover doet....
  † In Memoriam † donderdag 16 november 2006 @ 21:22:42 #106
21290 NorthernStar
Insurgent
pi_43621359
quote:
Op donderdag 16 november 2006 21:21 schreef MutedFaith het volgende:
Nu wil ik wel ook zoeen Fok! voor fok-tag achter m'n usernaam hé!
Die zijn op helaas.
pi_43621429
En een Hele Grote Pluim in hun achterste voor Buzzer en ElisaB die zo druk zijn met tellen en regelen enzo!
  donderdag 16 november 2006 @ 21:27:11 #108
146413 MutedFaith
Netwerkverdeelkastje
pi_43621476
quote:
Op donderdag 16 november 2006 21:22 schreef NorthernStar het volgende:

[..]

Die zijn op helaas.
Doe es nieuwe bestellen dan.
[b]Op dinsdag 30 mei 2006 15:15 schreef veldmuis het volgende:[/b]
Zelfs voor een newbie kom je niet intelligent over.
pi_43621592
quote:
Op donderdag 16 november 2006 21:27 schreef MutedFaith het volgende:

[..]

Doe es nieuwe bestellen dan.
Hee, wil je nu de opbrengst al weer aan promotiekosten gaan verbrassen. Jammer dat die gevallen op zijn, dan maar zonder die dingen door het leven

Of moet het een echte inzamelingsactie worden. Waar altijd een deel aan overige kosten verloren wordt
  donderdag 16 november 2006 @ 21:43:45 #110
97042 Sj0rSz
Erkend Oppersoftie
pi_43621708
Woehoeeee!
Wat een bedrag! En dat binnen een week
Op donderdag 28 juni 2012 20:52 schreef Peterselieman het volgende:
We hebben Sjorsduels. Saaie wedstrijden waarin niets gebeurt en die ellendig lang duren :P
  Redactie Frontpage / Spellchecker donderdag 16 november 2006 @ 22:26:03 #111
13151 crew  Rewimo
Nederduitse/Mevrouw qltel
pi_43622980
Te gek zeg! voor iedereen!
Most people don't listen with the intention to understand, they listen with the intention to reply.
&lt;a href="http://bijenzonderzorgen.nl/" target="_blank" rel="nofollow"&gt;http://bijenzonderzorgen.nl/&lt;/a&gt; beslist geen BIJ-zaak!
pi_43623328
Salaris komt hoop ik volgende week vrijdag binnen, dan maak ik meteen wat over

Héél goed doel !!!

Complimenten voor de organisatie
pi_43625815
Mijn geld is onderweg,.... (toch maar een paar pilsjes minder dit weekend)

TVP
BOE!
  vrijdag 17 november 2006 @ 00:08:56 #114
33954 ElisaB
ook in zwart verkrijgbaar!
pi_43625898
quote:
Op donderdag 16 november 2006 21:25 schreef Natha- het volgende:
En een Hele Grote Pluim in hun achterste voor Buzzer en ElisaB die zo druk zijn met tellen en regelen enzo!
Dank je wel (uiteraard), maar eigenlijk ben ik alleen maar van het innen van de centen dit jaar. Buzzer en MinderMutsig zijn de aanstichters. En o.a. BE is op de achtergrond ook vrij druk.

Wie er ook al weer als eerste met stichting Fok kwam, weet ik niet meer. Zal eens zoeken!

Maar ik zou vooral ook wel graag de veer steken bij degenen die zic de afgelopen dagen allemaal weer zo spontaan hebben aangesloten
Muil houwe of ik sjoel d'r eentje in!
pi_43625947
Ik vind het super deze actie!
  vrijdag 17 november 2006 @ 03:47:01 #116
124788 WebHawkjuh
Ik was ook gewoon geweldig.
pi_43628257
Ik sta dr nog niet tussen ... maargoed, ik heb het van SNS naar Postbank overgemaakt, dus het zal wel even duren (iemand weet hoe dat precies zit?)
WebHawkjuh WebHawkjuh WebHawkjuh WebHawkjuh WebHawkjuh WebHawkjuh
  vrijdag 17 november 2006 @ 05:59:55 #117
9471 JaJoah
Leck mich am Arsch
pi_43628462
quote:
Op vrijdag 17 november 2006 03:47 schreef WebHawkjuh het volgende:
Ik sta dr nog niet tussen ... maargoed, ik heb het van SNS naar Postbank overgemaakt, dus het zal wel even duren (iemand weet hoe dat precies zit?)
Van elke andere willekeurige bank naar de postbank duurt doorgaans volgens mij wel een paar dagen. Tenminste, dat is wat ik begrepen heb op het werk van de mensen die hun loon op de postbank ontvangen.

Gaat wel lekker hard

Ik zal eens kijken of mijn kloon ook nog wat geld heeft om over te maken
ik kom uit limburg! en ben er godverdomme trots op!
  vrijdag 17 november 2006 @ 07:50:31 #118
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_43628769
quote:
Op vrijdag 17 november 2006 00:08 schreef ElisaB het volgende:

[..]

Wie er ook al weer als eerste met stichting Fok kwam, weet ik niet meer. Zal eens zoeken!
Ikke!

Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
pi_43628933
Het gaat prima maar kan altijd meer!
  vrijdag 17 november 2006 @ 08:17:14 #120
136534 Erik_84
sja.. toch?
pi_43628992
quote:
Op donderdag 16 november 2006 20:36 schreef ElisaB het volgende:
Het is 16 november om 20:36

Bank 1.134,77
Giro 885,87
Anders 75,00
Totaal 2.095,64




En een dikke kus voor:

Janteh
Mathijz
just_me
Ted
Maanvis
Diesz
JeRa
Detroit
Dromenvanger
Mickey_Blue_Eyes
Supernova
JaJoah
Oversight & Mirage &
bigbird
SCH
Anitra
wat goed!

En dan nog de sponsorloop en mensen zoals ik die pas over 1 of 2 weken wat kunnen storten!
We gaan dik over de ¤ 3.000,- heen!
  vrijdag 17 november 2006 @ 08:17:45 #121
1592 Puckzzz
Bitch please!
pi_43629000
Kippevel...wat goed zeg.

er zijn toch nog lieve mensen in de wereld
Hey! Het is OK om alleen je eerste twee teennagels te lakken als je van plan bent peeptoes te gaan dragen!
  vrijdag 17 november 2006 @ 08:38:15 #122
36858 Semisane
Iemand nog een koekje?
pi_43629217
quote:
Op donderdag 16 november 2006 20:12 schreef Rewimo het volgende:

[..]

Hier is ie:

[afbeelding]
Woohoo!! Helemaal te gek thanks!
Putting the Fun back into Fundamentally Wrong since 1975.
"Yes, of course, I knew you would volunteer, Mr. Feynman, but I was wondering if there would be anybody else."
  vrijdag 17 november 2006 @ 08:44:10 #123
12821 gateway
@ [DPC]Fokschaap
pi_43629291
W00t! GEK zeg! meer dan 2000 euro!! Dit is gaaaaaaaaaaaf!

Wat zal die stichting, en met name die kindertjes, blij zijn!!
  Redactie Frontpage / Spellchecker vrijdag 17 november 2006 @ 08:52:53 #124
13151 crew  Rewimo
Nederduitse/Mevrouw qltel
pi_43629382
quote:
Op vrijdag 17 november 2006 08:38 schreef Semisane het volgende:
Woohoo!! Helemaal te gek thanks!
*avatar checkt*

Ga je hem ook gebruiken?
Most people don't listen with the intention to understand, they listen with the intention to reply.
&lt;a href="http://bijenzonderzorgen.nl/" target="_blank" rel="nofollow"&gt;http://bijenzonderzorgen.nl/&lt;/a&gt; beslist geen BIJ-zaak!
  vrijdag 17 november 2006 @ 08:56:40 #125
36858 Semisane
Iemand nog een koekje?
pi_43629430
quote:
Op vrijdag 17 november 2006 08:52 schreef Rewimo het volgende:

[..]

*avatar checkt*

Ga je hem ook gebruiken?
Het is te groot Kan nie uploaden dus. Of ik doe wat fout....

BtW over 2000 Euro.....we gaan hard...heel hard....goed!
Putting the Fun back into Fundamentally Wrong since 1975.
"Yes, of course, I knew you would volunteer, Mr. Feynman, but I was wondering if there would be anybody else."
  vrijdag 17 november 2006 @ 08:57:10 #126
136534 Erik_84
sja.. toch?
pi_43629435
quote:
Op vrijdag 17 november 2006 08:56 schreef Semisane het volgende:

[..]

Het is te groot Kan nie dus. Of ik doe wat fout....

BtW over 2000 Euro.....we gaan hard...heel hard....goed!
als webicon
  vrijdag 17 november 2006 @ 08:59:00 #127
12821 gateway
@ [DPC]Fokschaap
pi_43629457
quote:
Op vrijdag 17 november 2006 08:56 schreef Semisane het volgende:

[..]

Het is te groot Kan nie uploaden dus. Of ik doe wat fout....

BtW over 2000 Euro.....we gaan hard...heel hard....goed!
ergens (bijvoorbeeld bij je provider) uploaden en dan bij fok een webicon instellen met de link naar je plaatje
  vrijdag 17 november 2006 @ 09:02:08 #128
36858 Semisane
Iemand nog een koekje?
pi_43629505
quote:
Op vrijdag 17 november 2006 08:59 schreef gateway het volgende:

[..]

ergens (bijvoorbeeld bij je provider) uploaden en dan bij fok een webicon instellen met de link naar je plaatje
Tja....ik wist nog helemaal niet dat webicoon bestond. Dat had mijn leven in het verleden toch zo veel makkelijker gemaakt.

Thanks!
Putting the Fun back into Fundamentally Wrong since 1975.
"Yes, of course, I knew you would volunteer, Mr. Feynman, but I was wondering if there would be anybody else."
  vrijdag 17 november 2006 @ 09:51:45 #129
159979 G.Fawkes
Libera eas de ore leonis!
pi_43630467
Is er een minimum bedrag? Ik wil ook storten maar als student ben ik niet echt rijk zegmaar....
  vrijdag 17 november 2006 @ 09:53:08 #130
136534 Erik_84
sja.. toch?
pi_43630500
quote:
Op vrijdag 17 november 2006 09:51 schreef G.Fawkes het volgende:
Is er een minimum bedrag? Ik wil ook storten maar als student ben ik niet echt rijk zegmaar....
minimaal datgene wat ik stort

nee, er is geen minimum, 1 euro is welkom, 2,5 euro is een week internet voor zover ik weet
  vrijdag 17 november 2006 @ 09:59:31 #131
36858 Semisane
Iemand nog een koekje?
pi_43630653
quote:
Op vrijdag 17 november 2006 09:51 schreef G.Fawkes het volgende:
Is er een minimum bedrag? Ik wil ook storten maar als student ben ik niet echt rijk zegmaar....
Nee, geen minimum, maar als we je dit weekend in de kroeg tegenkomen...Dan krijg je het er van langs knul!.
Putting the Fun back into Fundamentally Wrong since 1975.
"Yes, of course, I knew you would volunteer, Mr. Feynman, but I was wondering if there would be anybody else."
  vrijdag 17 november 2006 @ 09:59:53 #132
159979 G.Fawkes
Libera eas de ore leonis!
pi_43630661
quote:
Op vrijdag 17 november 2006 09:53 schreef Erik_84 het volgende:

[..]

minimaal datgene wat ik stort

nee, er is geen minimum, 1 euro is welkom, 2,5 euro is een week internet voor zover ik weet
En paar weken internet dus
  vrijdag 17 november 2006 @ 09:59:54 #133
81237 releaze
best of both worlds
pi_43630662
quote:
Op vrijdag 17 november 2006 09:51 schreef G.Fawkes het volgende:
Is er een minimum bedrag? Ik wil ook storten maar als student ben ik niet echt rijk zegmaar....
wij als twee arme sloebers hebben maar een tientje gedoneerd. Was het enige wat we echt konden missen. Maar alles is welkom Een euro is altijd nog een euro!
  vrijdag 17 november 2006 @ 10:00:39 #134
25889 Sitethief
Fulltime Flapdrol
pi_43630683


2000 al
Stroek: Sitethief, die is heel groot en sterk :Y.
Faat: *zucht* zoals gewoonlijk hoor Sitethief weer in de bocht &gt;:)
  vrijdag 17 november 2006 @ 10:01:08 #135
115121 Arizona
Zeg maar Arißona
pi_43630694
Jeeetje, al meer dan 2000 euro! Wat goed!
You won't be lost, hurt, tired or lonely - Something beautiful will come your way
  vrijdag 17 november 2006 @ 10:04:22 #136
1129 buzzer
Jeu de buzzer
pi_43630779
quote:
Op vrijdag 17 november 2006 09:51 schreef G.Fawkes het volgende:
Is er een minimum bedrag? Ik wil ook storten maar als student ben ik niet echt rijk zegmaar....
er is geen minimium hoor. Iedere gift is er eentje
Toch vreemd hoor.. Dat men het over een boek heeft en daarbij de vraag stelt of het ook offline te bekijken is
pi_43630792
Super goed gaat het!
  vrijdag 17 november 2006 @ 10:30:08 #138
36858 Semisane
Iemand nog een koekje?
pi_43631456
Tijd voor een updatetje op FP? Is namelijk wel een manier om meer potenciele donateurs te verleiden om mee te doen, want het gaat erg goed...en tja...everyone love's a winner...zoiets.
Putting the Fun back into Fundamentally Wrong since 1975.
"Yes, of course, I knew you would volunteer, Mr. Feynman, but I was wondering if there would be anybody else."
pi_43632030
De info is binnen. zodra mijn salaris binnen is, maak ik ook even wat over.
Heb je mijn minicity al bezocht?
  vrijdag 17 november 2006 @ 11:24:34 #140
84252 Verdwaalde_99
Definitief uitgelogged.
pi_43632868
Het geld stroomt binnen zo te zien

Meer dan 2000 euro binnen 1 week

Tot wanneer mag er gestort worden?

Misschien stort ik volgende maand nog een keer 15 euro als de actie nog loopt

Grote kerst-cadeaus ga ik toch niet kopen, die tijd is voorbij.

[ Bericht 30% gewijzigd door Verdwaalde_99 op 17-11-2006 11:37:28 ]
Sinds 2007 anti depressiva vrij,
In 2008 gezonder enigsins rustiger blij.
Gekte en waanzin voorbij.
Eindelijk tijd voor de normalere realiteit.
  vrijdag 17 november 2006 @ 12:38:39 #141
9471 JaJoah
Leck mich am Arsch
pi_43633829
En mezelf ook als sponsor opgegeven

[ Bericht 3% gewijzigd door JaJoah op 17-11-2006 12:51:33 ]
ik kom uit limburg! en ben er godverdomme trots op!
  vrijdag 17 november 2006 @ 12:50:24 #142
1129 buzzer
Jeu de buzzer
pi_43633995
Ladies (El. BE en Fll) you've got mail
Toch vreemd hoor.. Dat men het over een boek heeft en daarbij de vraag stelt of het ook offline te bekijken is
  vrijdag 17 november 2006 @ 12:50:36 #143
1129 buzzer
Jeu de buzzer
pi_43633999
quote:
Op vrijdag 17 november 2006 12:38 schreef JaJoah het volgende:
En mezelf ook als sponsor opgegeven
top
Toch vreemd hoor.. Dat men het over een boek heeft en daarbij de vraag stelt of het ook offline te bekijken is
  vrijdag 17 november 2006 @ 14:46:13 #144
60847 Rampestamper
Fabricati diem, punc!
pi_43636954
Het gaat echt als een trein deze ronde.
Respect allen .
De zin van het leven, is het leven zin geven.
pi_43640790
Weer een toffe actie
pi_43642045
Update?
pi_43642268
ik ben erg benieuwd wat de stand nu is
Men occasionally stumble over the truth, but most of them pick themselves up and hurry off as if nothing ever happened.
Sir Winston Churchill
  Licht Ontvlambaar vrijdag 17 november 2006 @ 21:06:36 #148
7020 Sjeen
...gevaarlijke vrouw...
pi_43643002
quote:
Op vrijdag 17 november 2006 20:17 schreef Mirage het volgende:
ik ben erg benieuwd wat de stand nu is
Ja, ik ook... het is potverdorie al negen uur geweest
You can't start a fire without a spark...
♥ Isa ♥ | In vuur en vlam
A dirty mind is a joy forever!
  vrijdag 17 november 2006 @ 21:13:31 #149
33954 ElisaB
ook in zwart verkrijgbaar!
pi_43643166
Jongens, tis vreselijk; ik moest éven weg

Ben net weer thuis. Heb de mail al wel gedaan. Ga nu ff een boterhammetje pakken, kopje koffie maken en dan zal ik aan het rekenen slaan!

Tozzowwww
Muil houwe of ik sjoel d'r eentje in!
pi_43643298
neem lekker je tijd hoor ElisaB

niet op laten jagen, je doet het fantastisch
Men occasionally stumble over the truth, but most of them pick themselves up and hurry off as if nothing ever happened.
Sir Winston Churchill
  vrijdag 17 november 2006 @ 21:19:42 #151
1129 buzzer
Jeu de buzzer
pi_43643310
quote:
Op vrijdag 17 november 2006 21:19 schreef Mirage het volgende:
neem lekker je tijd hoor ElisaB

niet op laten jagen, je doet het fantastisch
dat mag zeker wel gezegd worden ja
Toch vreemd hoor.. Dat men het over een boek heeft en daarbij de vraag stelt of het ook offline te bekijken is
  vrijdag 17 november 2006 @ 21:19:47 #152
111829 MissBliss
Godin van SHO
pi_43643311
Ik heb zojuist gestort namens mijzelf en Re

Ook nog ¤5,00 van mn moeder included
Ziggy played guitar
Op donderdag 23 maart 2006 18:21 schreef Zhenar het volgende:
De gedachte alleen al om in de sig van MissBliss te staan maakt mij bronstig als een everzwijn bij volle maan :9~
  vrijdag 17 november 2006 @ 21:44:39 #153
33954 ElisaB
ook in zwart verkrijgbaar!
pi_43643930
Daaaarrrrrrrrrr zijn we weer

Bank 1.336,77
Giro 903,37
Anders 75,00
Totaal 2.315,14

Met een dikke kus voorrrr:

G.Fakwes
Logical
Zeurbeurs
Deedeetee
Een user wiens achternaam met een S begint en wiens bankrekening met 9587
Webhawkjuh
Dizer
Snakey
savale
Soylent
MissBliss
RE
MammaMissBliss
Supersheep

Zijn weg goed, of zijn we goed
Muil houwe of ik sjoel d'r eentje in!
  vrijdag 17 november 2006 @ 21:45:40 #154
1129 buzzer
Jeu de buzzer
pi_43643952
We zijn gewéldig
Toch vreemd hoor.. Dat men het over een boek heeft en daarbij de vraag stelt of het ook offline te bekijken is
  Redactie Frontpage / Spellchecker vrijdag 17 november 2006 @ 21:45:47 #155
13151 crew  Rewimo
Nederduitse/Mevrouw qltel
pi_43643961
We zijn niet goed, we zijn SUPER
Most people don't listen with the intention to understand, they listen with the intention to reply.
&lt;a href="http://bijenzonderzorgen.nl/" target="_blank" rel="nofollow"&gt;http://bijenzonderzorgen.nl/&lt;/a&gt; beslist geen BIJ-zaak!
  vrijdag 17 november 2006 @ 21:53:34 #156
36858 Semisane
Iemand nog een koekje?
pi_43644171
Helemaal te gek hoor! Gaat goed.

Update op FP komt ook? We moeten reklame blijven maken ....wellicht kunnen we Geenstijl vragen om een stukkie te schrijven.
Putting the Fun back into Fundamentally Wrong since 1975.
"Yes, of course, I knew you would volunteer, Mr. Feynman, but I was wondering if there would be anybody else."
  vrijdag 17 november 2006 @ 22:04:04 #157
28640 Sidekick
Ban the fucker
pi_43644479
Even een tvp'tje. Leuke actie.
A single death is a tragedy, a million deaths is a statistic - Joseph Stalin
Political power grows out of the barrel of a gun - Mao Zedong
I will eat the headdoekjes rauw - Geert Wilders
  vrijdag 17 november 2006 @ 22:13:10 #158
68576 eleusis
fokked op kidz
pi_43644792
Doe nog even een FP update inderdaad. Ik kwam er pas achter via de vorige FP post!
Ik in een aantal worden omschreven: Ondernemend | Moedig | Stout | Lief | Positief | Intuïtief | Communicatief | Humor | Creatief | Spontaan | Open | Sociaal | Vrolijk | Organisator | Pro-actief | Meedenkend | Levensgenieter | Spiritueel
  vrijdag 17 november 2006 @ 22:19:16 #159
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_43644986
Echt goed!
***
pi_43645095
Prachtig, ik heb wel een streefbedrag in mijn hoofd
  vrijdag 17 november 2006 @ 22:30:56 #161
60533 Quara
R3Ð Ðév¡l
pi_43645328
Jeetje, al zo'n bedrag

Respect!!
[url=http://www.]www.[/url]
Thinking to be is quite the opposite of being one
pi_43645438
Wow joh! Nu al zo'n bedrag! Ik maak morgen geld over
Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
Let's plant a tree
  vrijdag 17 november 2006 @ 22:38:39 #163
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_43645549
Ik ben zo benieuwd wat de stichting er mee gaat doen!
Als het goed is heeft Buzz maandag weer contact met ze, mss horen we dan wat meer.
Zou wel gaaf zijn om te kunnen zeggen dat FOK een x-aantal laptops heeft kunnen doneren of zo.
***
  vrijdag 17 november 2006 @ 22:58:04 #164
111829 MissBliss
Godin van SHO
pi_43646242
Tof
Ziggy played guitar
Op donderdag 23 maart 2006 18:21 schreef Zhenar het volgende:
De gedachte alleen al om in de sig van MissBliss te staan maakt mij bronstig als een everzwijn bij volle maan :9~
  zaterdag 18 november 2006 @ 01:12:50 #165
124788 WebHawkjuh
Ik was ook gewoon geweldig.
pi_43647493
Het gaat echt supergoed! Ik zal later deze maand zodra het binnen is nog wat van JULLIE belastingcenten (en dus mijn stufi ) doneren...
WebHawkjuh WebHawkjuh WebHawkjuh WebHawkjuh WebHawkjuh WebHawkjuh
pi_43647769
Vanavond ook maar wat euro's overgemaakt. Tof dat Fok! dit soort acties onderneemt, hier heb ik wel wat geld voor over
pi_43648014
Vanmiddag even lopen 'patsen' bij klasgenoten

'Check this, goede doelen ding via Fok'
'Sorry, Fok?'
'Forum waar ik bij zit'
'Dus?'
'Goed doel, en ik heb een donatie gedaan?'
'euh...ok, ben ik niet van je gewend'
'laat eens lezen!'
'wat een ontzettend goed doel!, wat leuk dat ze dat organiseren (props modjes)
'Dus jij wordt ook lid?

En daar stopte het goede nieuws helaas
Maar ik ga door met de 'campagne'!

Was gewoon leuk om te zien dat mensen blij reageerde op het doel zelf en de manier waarop!

Ze vonden vooral de vrijblijvendheid heel goed, gewoon 1x een x bedrag en daarmee is het klaar, geen telefoontjes, mailtjes of andere overtuigingstechnieken.

De tussenstand van 2000,- werd als: 'JEZUS ZO VEEL?' bestempeld

Zoals ik al zei, ik ga nog even wat klasgenoten aanspreken hierover, desnoods als ze geen fok user willen/kunnen worden gaat het maar via mijn rekening.
Op maandag 30 juli 2007 03:28 schreef McFearless het volgende:
Jij bent echt de meest grote mongool die hier rondloopt. :{w
pi_43649181
quote:
Op vrijdag 17 november 2006 22:13 schreef soylent het volgende:
Doe nog even een FP update inderdaad. Ik kwam er pas achter via de vorige FP post!
we hebben nog een paar weken, niet teveel mensen pushen met berichtjes he
bye
pi_43652246
Ik heb net een mailtje gestuurd, Als het kan via paypal ga ik het oversturen zo gauw ik antwoord heb! ( staat toch nog geld op waar k anders niks mee doe.....Gaat het tenminste eens naar een goed doel!)

Mooi van jullie!
pi_43652275
Mailtje gestuurd gisteravond, nu maar afwachten.
Mijn eigen Weblog-bericht O+! - Mijn eigen Fotoboek-bericht O+!
ik loop - hij loopt - jij loopt - loop jij
ik word - hij wordt - jij wordt - word jij
pi_43652307
Ps: Kan iemand mij helpen hoe ik zo'n onderschrift krijg waar staat "de kerstactie"of zo ipv de link alleen? Ik weet namelijk niet hoe dat moet...( zoals BE heeft bedoel ik dus.)

als ik het doe, staat er: FOK! voor FOK de kerstactie is van start #3
pi_43652331
FOK! voor FOK de kerstactie is van start #3 =
1[url=http://forum.fok.nl/topic/941547]FOK! voor FOK de kerstactie is van start #3[/url]
Mijn eigen Weblog-bericht O+! - Mijn eigen Fotoboek-bericht O+!
ik loop - hij loopt - jij loopt - loop jij
ik word - hij wordt - jij wordt - word jij
pi_43652413
quote:
Op zaterdag 18 november 2006 11:41 schreef Svensational het volgende:
FOK! voor FOK de kerstactie is van start #3 =
[ code verwijderd ]

( Ps: in die rea die ik net schreef stond er echt gewoon zo'n topic met cijfertjes en niet wat er nu staat, voor ik helemaal dom overkom ;D )
pi_43652487
quote:
Op zaterdag 18 november 2006 11:45 schreef Tammymara het volgende:

[..]


( Ps: in die rea die ik net schreef stond er echt gewoon zo'n topic met cijfertjes en niet wat er nu staat, voor ik helemaal dom overkom ;D )
FOK! maakt er automatisch een topictitel van . Dit stond er waarschijnlijk: http://forum.fok.nl/topic/9415470
Mijn eigen Weblog-bericht O+! - Mijn eigen Fotoboek-bericht O+!
ik loop - hij loopt - jij loopt - loop jij
ik word - hij wordt - jij wordt - word jij
pi_43652510
quote:
Op zaterdag 18 november 2006 11:48 schreef Svensational het volgende:

[..]

FOK! maakt er automatisch een topictitel van . Dit stond er waarschijnlijk: http://forum.fok.nl/topic/9415470
Klopt! Ik zag pas net dat er gewoon stond waar ik om vroeg,Is ook zo achterlijk als je ergens om vraagt hoe het moet en het staat er dan zoals je het eigelijk wilde hebben!
pi_43652664
quote:
Op zaterdag 18 november 2006 11:49 schreef Tammymara het volgende:

[..]

Klopt! Ik zag pas net dat er gewoon stond waar ik om vroeg,Is ook zo achterlijk als je ergens om vraagt hoe het moet en het staat er dan zoals je het eigelijk wilde hebben!
Ik snapte wel wat je bedoelde hoor !
quote:
Op zaterdag 18 november 2006 11:39 schreef Svensational het volgende:
Mailtje gestuurd gisteravond, nu maar afwachten.
Mailtje ontvangen, geld overgemaakt, mailtje teruggestuurd .
Mijn eigen Weblog-bericht O+! - Mijn eigen Fotoboek-bericht O+!
ik loop - hij loopt - jij loopt - loop jij
ik word - hij wordt - jij wordt - word jij
pi_43652850
Gelukt,en overgemaakt

Sorry svensational
pi_43653212
Ik doe ook al mee
  zaterdag 18 november 2006 @ 13:15:11 #179
84252 Verdwaalde_99
Definitief uitgelogged.
pi_43654870
Deze vuist op deze vuist

Deze fok! voor deze fok !!!!

En zo fokt fok naar boven.
Sinds 2007 anti depressiva vrij,
In 2008 gezonder enigsins rustiger blij.
Gekte en waanzin voorbij.
Eindelijk tijd voor de normalere realiteit.
pi_43655041
quote:
Op zaterdag 18 november 2006 13:15 schreef Dromenvanger het volgende:
Deze vuist op deze vuist

Deze fok! voor deze fok !!!!

En zo fokt fok naar boven.
Het blijft toch niet hangen he
bye
pi_43657762
Zo, bedragje gestort en zal zo even een link naar dit topic in m'n sig plaatsen.

Later vandaag zal ik ook nog even m'n usericon veranderen voor wat extra aandacht

Geweldige actie
pi_43663804
Even een mailtje sturen
  zaterdag 18 november 2006 @ 21:32:18 #183
33954 ElisaB
ook in zwart verkrijgbaar!
pi_43668921


Ik probeer al een poosje in te loggen op de bank, maar het wil niet lukken. De update is daarom vandaag iets later dan gehoopt
Muil houwe of ik sjoel d'r eentje in!
pi_43669063
Ja lap zeg
pi_43669081
quote:
Op zaterdag 18 november 2006 21:32 schreef ElisaB het volgende:


Ik probeer al een poosje in te loggen op de bank, maar het wil niet lukken. De update is daarom vandaag iets later dan gehoopt
Elisa, volgens mij heeft de Postbank vanavond onderhoud. Kan me een melding herinneren dat dat vanavond om 21.00 zou beginnen. Begin van de avond kon ik er echter al niet meer bijkomen.
Eeuwig vijfentwintig
  zaterdag 18 november 2006 @ 22:05:58 #186
70357 Hyperdude
#MakeLanciaGreatAgain
pi_43670136
quote:
Op zaterdag 18 en zondag 19 november vindt er onderhoud plaats aan Mijn Postbank.nl. Als gevolg hiervan is van zaterdag 18 november 21:00 uur tot zondag 19 november 16:00 uur een groot deel van de spaarrekeningen niet beschikbaar via Mijn Postbank.nl
Onze excuses voor het ongemak.
How do we turn this world-class fuck-up into a world-class learning experience?
  zondag 19 november 2006 @ 02:26:42 #187
162026 Klompvoet
Kippetand is mijn vriendje
pi_43676385
geef mij mar de rabo
Vriendjes zijn van klompvoet is net zo fijn als een duizendpoot
pi_43676595
quote:
Op zondag 19 november 2006 02:26 schreef Klompvoet het volgende:
geef mij mar de rabo
die heeft alleen heel soms van 0:00u tot 8:00u op zondag onderhoud. nooit een heel weekend..
bye
pi_43677732
quote:
Op zaterdag 18 november 2006 21:32 schreef ElisaB het volgende:


Ik probeer al een poosje in te loggen op de bank, maar het wil niet lukken. De update is daarom vandaag iets later dan gehoopt
Mijn bedrag heb je waarschijnlijk nog wel gezien .
Mijn eigen Weblog-bericht O+! - Mijn eigen Fotoboek-bericht O+!
ik loop - hij loopt - jij loopt - loop jij
ik word - hij wordt - jij wordt - word jij
pi_43679265
Het gaat prima op naar de 5 duizend
  zondag 19 november 2006 @ 14:18:25 #191
33954 ElisaB
ook in zwart verkrijgbaar!
pi_43683722
Zo, he he... de update van gisteren:

Bank 1.336,77
Giro 956,42
Anders 75,00
Totaal 2.368,19

Een dikke kus voor:
KlaasOosterb0os
Svensational
Memento-Mori
Pechvogel
The_Terminator

Hard op weg naar de ¤ 2.400
Muil houwe of ik sjoel d'r eentje in!
  zondag 19 november 2006 @ 14:22:02 #192
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_43683825
Ik log precies op tijd in!
***
  zondag 19 november 2006 @ 14:35:02 #193
33954 ElisaB
ook in zwart verkrijgbaar!
pi_43684248
quote:
Op zondag 19 november 2006 14:22 schreef Brighteyes het volgende:
Ik log precies op tijd in!
Het is een gave
Muil houwe of ik sjoel d'r eentje in!
pi_43684664
Het gaat goehoed
ijs_beer fan!
  Licht Ontvlambaar zondag 19 november 2006 @ 14:47:00 #195
7020 Sjeen
...gevaarlijke vrouw...
pi_43684671
Whieeeehoewwww Goed zeg... en dan moet het sponsorloopgeld en de veiling en al die donaties van mensen die hun salaris nog moeten krijgen nog komen
You can't start a fire without a spark...
♥ Isa ♥ | In vuur en vlam
A dirty mind is a joy forever!
  zondag 19 november 2006 @ 14:55:57 #196
67122 miesjuh
Pure passie
pi_43684961
Jeetje... wat een ontzettend goede actie!! Zodra ik mijn stufi(deze week) binnen krijg, gaat deze volledig naar Fok! voor FOK!! Ik zocht al naar een mooi goed doel voor mijn jaarlijkse kerststorting en deze actie komt gewoon uit het hart van goede mensen, dat vind ik echt heel mooi!! Op mijn stufi kunnen jullie rekenen...
  zondag 19 november 2006 @ 15:18:00 #197
84430 kanovinnie
Wie dit leest is gek!
pi_43685649
tvp/email gestuurd.
Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.
  zondag 19 november 2006 @ 16:10:40 #198
33954 ElisaB
ook in zwart verkrijgbaar!
pi_43687549




Muil houwe of ik sjoel d'r eentje in!
  zondag 19 november 2006 @ 16:16:09 #199
70357 Hyperdude
#MakeLanciaGreatAgain
pi_43687709
How do we turn this world-class fuck-up into a world-class learning experience?
  zondag 19 november 2006 @ 16:26:28 #200
33954 ElisaB
ook in zwart verkrijgbaar!
pi_43688054
Lieve mensen,

Ik kreeg net een mailtje van een user die zijn naam al een paar dagen in het rijtje met kusjes had verwacht. Grondige controle leerde dat de user helemaal gelijk had; ik had zijn storting over het hoofd gezien.

Uiteindelijk komt alles aan het einde van de rit goed; mocht ik iets over het hoofd gezien hebben, dan komt het dan zeker boven water: ik bied al mijn bankafschriften (van een week vóór de actie tot een maand erna) aan aan degene die de controle gaat doen.

Maar lullig is het wel...

Ik doe mijn best, maar blijkbaar kan er zelfs dan nog wel eens iets doorheen slippen. Mocht je je zelf nou al een poosje verwachten, stuur me dan alsjeblieft een mailtje, dan kan ik een eventuele vergissing zsm rechttrekken.

De user in kwestie wilde overigens verder niet vermeld worden en wilde geen tagje. Maar toch een dikke voor deze user, en een extra behorend bij mijn excuses!
Muil houwe of ik sjoel d'r eentje in!
pi_43688401
quote:
Op zaterdag 18 november 2006 11:56 schreef Svensational het volgende:

[..]

Ik snapte wel wat je bedoelde hoor !
[..]

Mailtje ontvangen, geld overgemaakt, mailtje teruggestuurd .
Beetje offtopic: Wat gebeurt daar in je avatar? Heb je een link naar het desbetreffende filmpje?
Baat 't niet, schaadt 't niet. Dus slikken, kreng.
  zondag 19 november 2006 @ 16:42:20 #202
84430 kanovinnie
Wie dit leest is gek!
pi_43688525
*gestort
Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.
  zondag 19 november 2006 @ 16:44:50 #203
156145 Lucifer_Doosje
Licht ontvlambaar
pi_43688611
quote:
Op zondag 19 november 2006 16:42 schreef kanovinnie het volgende:
*gestort
Ik ook
Op zaterdag 26 juli 2008 11:43 schreef Kali-Mist1 het volgende:
lucifer FTW!!!!
  zondag 19 november 2006 @ 16:52:17 #204
33954 ElisaB
ook in zwart verkrijgbaar!
pi_43688809
thnx beiden

Vanavond weer een update
Muil houwe of ik sjoel d'r eentje in!
pi_43689261
* Done
Ehm... ok
pi_43689264
hey is er een minimum dat je moet storten?
Op dinsdag 22 september 2009 19:25 schreef Adelante het volgende:
Met jou als KLB vriend hebben we geen vijanden meer nodig nee :')
  zondag 19 november 2006 @ 17:10:41 #207
84430 kanovinnie
Wie dit leest is gek!
pi_43689348
niet dat ik weet, maar 1 cent storten is een beetje schraal
Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.
pi_43689380
quote:
Op zondag 19 november 2006 17:10 schreef kanovinnie het volgende:
niet dat ik weet, maar 1 cent storten is een beetje schraal
nouja zeg
Op dinsdag 22 september 2009 19:25 schreef Adelante het volgende:
Met jou als KLB vriend hebben we geen vijanden meer nodig nee :')
  Redactie Frontpage / Spellchecker zondag 19 november 2006 @ 17:11:54 #209
13151 crew  Rewimo
Nederduitse/Mevrouw qltel
pi_43689383
quote:
Op zondag 19 november 2006 17:08 schreef postmortum het volgende:
hey is er een minimum dat je moet storten?
Geen minimum. Ook geen maximum
Most people don't listen with the intention to understand, they listen with the intention to reply.
&lt;a href="http://bijenzonderzorgen.nl/" target="_blank" rel="nofollow"&gt;http://bijenzonderzorgen.nl/&lt;/a&gt; beslist geen BIJ-zaak!
pi_43689392
quote:
Op zondag 19 november 2006 17:11 schreef Rewimo het volgende:

[..]

Geen minimum. Ook geen maximum
net of ik zoveel geld heb
Op dinsdag 22 september 2009 19:25 schreef Adelante het volgende:
Met jou als KLB vriend hebben we geen vijanden meer nodig nee :')
  zondag 19 november 2006 @ 18:06:02 #211
33954 ElisaB
ook in zwart verkrijgbaar!
pi_43691082
quote:
Op zondag 19 november 2006 17:08 schreef postmortum het volgende:
hey is er een minimum dat je moet storten?
Nee, echt niet. Elke euro is er één en is welkom
Muil houwe of ik sjoel d'r eentje in!
  zondag 19 november 2006 @ 18:19:33 #212
108582 Daywalk3r
Eigenlijk Dayrunner.
pi_43691483
quote:
Op zondag 19 november 2006 17:11 schreef Rewimo het volgende:

[..]

Geen minimum. Ook geen maximum
Hoe heb je je plaatje gemaakt? Ik wil dat ook van mijne
Just remember, you can't climb the ladder of success with your hands in your pockets. ~Arnold Swarzenegger
  zondag 19 november 2006 @ 20:02:47 #213
84430 kanovinnie
Wie dit leest is gek!
pi_43694648
krijg ik nu ook zo'n FOK! voor fok tagje?
Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.
  zondag 19 november 2006 @ 20:03:56 #214
33954 ElisaB
ook in zwart verkrijgbaar!
pi_43694704
quote:
Op zondag 19 november 2006 20:02 schreef kanovinnie het volgende:
krijg ik nu ook zo'n FOK! voor fok tagje?
Als je wilt, dan wel
Muil houwe of ik sjoel d'r eentje in!
  Redactie Frontpage / Spellchecker zondag 19 november 2006 @ 20:06:04 #215
13151 crew  Rewimo
Nederduitse/Mevrouw qltel
pi_43694790
quote:
Op zondag 19 november 2006 18:19 schreef Daywalk3r het volgende:
Hoe heb je je plaatje gemaakt? Ik wil dat ook van mijne
Ik ga even stoeien met je stoeipoes

Edit: dat lukt me zo niet omdat de afmetingen van jouw avatar en het fokicoontje niet gelijk zijn

Edit2: ik probeer nog even wat anders



[ Bericht 11% gewijzigd door Rewimo op 19-11-2006 20:14:22 ]
Most people don't listen with the intention to understand, they listen with the intention to reply.
&lt;a href="http://bijenzonderzorgen.nl/" target="_blank" rel="nofollow"&gt;http://bijenzonderzorgen.nl/&lt;/a&gt; beslist geen BIJ-zaak!
pi_43695527
quote:
Op zondag 19 november 2006 20:03 schreef ElisaB het volgende:

[..]

Als je wilt, dan wel
ik wil er dan ook 1
Ehm... ok
  zondag 19 november 2006 @ 20:48:56 #217
156145 Lucifer_Doosje
Licht ontvlambaar
pi_43696274
quote:
Op zondag 19 november 2006 20:26 schreef Frumzel het volgende:

[..]

ik wil er dan ook 1
Ah, mag ik dan ook?
Op zaterdag 26 juli 2008 11:43 schreef Kali-Mist1 het volgende:
lucifer FTW!!!!
  zondag 19 november 2006 @ 20:49:45 #218
35189 Troel
scherp en bot
pi_43696317
ElisaB!!!

Zijn we al over de 50000 euro
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
pi_43702482
ook maar een mailtje gestuurd
  maandag 20 november 2006 @ 00:10:44 #220
33954 ElisaB
ook in zwart verkrijgbaar!
pi_43705006
Schaamteloze crosspost.
quote:
Op maandag 20 november 2006 00:06 schreef ElisaB het volgende:
Eigenlijk al sinds gisteren migraine; ik ben er dus al een poosje niet echt geweest. Morgen weer een dag!
Als ik nog een helder moment krijg, post ik nog een update, maar anders wordt het morgen weer.


En wat de tagjes betreft: elk einde van de dag (na de update) vraag ik ze aan bij de FA's. Ze komen er dus aan!
Muil houwe of ik sjoel d'r eentje in!
  maandag 20 november 2006 @ 01:00:04 #221
161838 KlaasOosterbos
...beter bijdehand dan één.
pi_43706102
Nou als je ze dan toch aanvraagt mag ik dan ook één?!
Dingendoendingendoendingen..
  maandag 20 november 2006 @ 03:32:51 #222
124788 WebHawkjuh
Ik was ook gewoon geweldig.
pi_43707496
Ja dan kan ik niet achterblijven met geslijm om een Fok voor Fok titel bij mn username :-)
WebHawkjuh WebHawkjuh WebHawkjuh WebHawkjuh WebHawkjuh WebHawkjuh
  maandag 20 november 2006 @ 03:37:17 #223
19840 Libris
Live from Singapore
pi_43707523
Nou? Jullie hebben ze toch al?
  maandag 20 november 2006 @ 07:34:42 #224
1129 buzzer
Jeu de buzzer
pi_43708167
quote:
Op zondag 19 november 2006 14:47 schreef Sjeen het volgende:
Whieeeehoewwww Goed zeg... en dan moet het sponsorloopgeld en de veiling en al die donaties van mensen die hun salaris nog moeten krijgen nog komen
heb je een linkje naar de veiling ?
Toch vreemd hoor.. Dat men het over een boek heeft en daarbij de vraag stelt of het ook offline te bekijken is
  Redactie Frontpage / Spellchecker maandag 20 november 2006 @ 07:37:32 #225
13151 crew  Rewimo
Nederduitse/Mevrouw qltel
pi_43708180
Veiling Vertel!
Most people don't listen with the intention to understand, they listen with the intention to reply.
&lt;a href="http://bijenzonderzorgen.nl/" target="_blank" rel="nofollow"&gt;http://bijenzonderzorgen.nl/&lt;/a&gt; beslist geen BIJ-zaak!
  maandag 20 november 2006 @ 07:39:20 #226
9471 JaJoah
Leck mich am Arsch
pi_43708187
morguh
ik kom uit limburg! en ben er godverdomme trots op!
pi_43714217
gestort
  maandag 20 november 2006 @ 13:10:28 #228
1592 Puckzzz
Bitch please!
pi_43714602
quote:
Op maandag 20 november 2006 07:37 schreef Rewimo het volgende:
Veiling Vertel!
ja idd! wat voor veiling? en ik ben het weekend weggeweest, wat is de tussenstand?
Hey! Het is OK om alleen je eerste twee teennagels te lakken als je van plan bent peeptoes te gaan dragen!
  maandag 20 november 2006 @ 13:27:27 #229
33954 ElisaB
ook in zwart verkrijgbaar!
pi_43715071
quote:
Op maandag 20 november 2006 13:10 schreef Puckzzz het volgende:
ja idd! wat voor veiling? en ik ben het weekend weggeweest, wat is de tussenstand?
Ik ben bang dat Buzzer een beetje voor zijn beurt gepraat heeft. Er is iets in voorbereiding (niet door ons overigens), maar het duurt nog even voor dat klaar is. Ogenblikje graag nog

En de tussenstand komt weer over een paar uur. Mijn beste gok is dat we de ¤ 2.500 voorbij zijn
Muil houwe of ik sjoel d'r eentje in!
  maandag 20 november 2006 @ 13:32:15 #230
97042 Sj0rSz
Erkend Oppersoftie
pi_43715216
quote:
Op maandag 20 november 2006 13:27 schreef ElisaB het volgende:

[..]

En de tussenstand komt weer over een paar uur. Mijn beste gok is dat we de ¤ 2.500 voorbij zijn
Het bedrag wordt steeds mooier
Op donderdag 28 juni 2012 20:52 schreef Peterselieman het volgende:
We hebben Sjorsduels. Saaie wedstrijden waarin niets gebeurt en die ellendig lang duren :P
pi_43715373
Echt geweldig dit bewijst maar weer eens dat FOK! meer is dan een hoop accounts
pi_43715475
Ik heb gemaild!
Live you dream.
  maandag 20 november 2006 @ 14:17:58 #233
1129 buzzer
Jeu de buzzer
pi_43716525
quote:
Op maandag 20 november 2006 13:27 schreef ElisaB het volgende:

[..]

Ik ben bang dat Buzzer een beetje voor zijn beurt gepraat heeft. Er is iets in voorbereiding (niet door ons overigens), maar het duurt nog even voor dat klaar is. Ogenblikje graag nog

En de tussenstand komt weer over een paar uur. Mijn beste gok is dat we de ¤ 2.500 voorbij zijn
ik las het in dit topic van Sjeen
LOL heel topic gemist
Toch vreemd hoor.. Dat men het over een boek heeft en daarbij de vraag stelt of het ook offline te bekijken is
  maandag 20 november 2006 @ 14:24:02 #234
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_43716720
VEILING!?

*spuit 11*
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
  Licht Ontvlambaar maandag 20 november 2006 @ 14:28:18 #235
7020 Sjeen
...gevaarlijke vrouw...
pi_43716865
Sowwie
You can't start a fire without a spark...
♥ Isa ♥ | In vuur en vlam
A dirty mind is a joy forever!
  Moderator / FOK!Fotograaf maandag 20 november 2006 @ 14:29:58 #236
132619 crew  D_A
Ben jij van die © ?
pi_43716926
Nou Stufi, kom op m'n rekening, nu!
[b] Op Zaterdag 26 april 2008 22:35 schreef lauwert het volgende:[/b]
[i] Waar zouden we toch zijn zonder onze geliefde D_A O+ [/i]
pi_43717485
Ik wil wel wat storten, tot wanneer kan dat?
  Redactie Frontpage / Spellchecker maandag 20 november 2006 @ 14:56:19 #238
13151 crew  Rewimo
Nederduitse/Mevrouw qltel
pi_43717685
quote:
Op maandag 20 november 2006 14:49 schreef berney het volgende:
Ik wil wel wat storten, tot wanneer kan dat?
Hee, leef jij ook nog?
Most people don't listen with the intention to understand, they listen with the intention to reply.
&lt;a href="http://bijenzonderzorgen.nl/" target="_blank" rel="nofollow"&gt;http://bijenzonderzorgen.nl/&lt;/a&gt; beslist geen BIJ-zaak!
  maandag 20 november 2006 @ 14:58:17 #239
35189 Troel
scherp en bot
pi_43717755
berney
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
  maandag 20 november 2006 @ 15:45:14 #240
33954 ElisaB
ook in zwart verkrijgbaar!
pi_43718954
quote:
Op maandag 20 november 2006 14:49 schreef berney het volgende:
Ik wil wel wat storten, tot wanneer kan dat?
Goede vraag! Het kan nog wel ff hoor, maar de details horen we hopelijk vandaag van Buzzer
Muil houwe of ik sjoel d'r eentje in!
pi_43719081
liefst zsm Berney
  maandag 20 november 2006 @ 15:59:00 #242
1129 buzzer
Jeu de buzzer
pi_43719399
quote:
Op maandag 20 november 2006 15:45 schreef ElisaB het volgende:

[..]

Goede vraag! Het kan nog wel ff hoor, maar de details horen we hopelijk vandaag van Buzzer
ik krijg geen gehoor
Morgen weer in de herkansing
Maar volgens mij kunnen we nog wel een week of 2/3 voort.
Toch vreemd hoor.. Dat men het over een boek heeft en daarbij de vraag stelt of het ook offline te bekijken is
pi_43720031
Overgemaakt!
Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
Let's plant a tree
  maandag 20 november 2006 @ 17:38:11 #244
84430 kanovinnie
Wie dit leest is gek!
pi_43722426
update?
Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.
pi_43722862
quote:
Op maandag 20 november 2006 14:56 schreef Rewimo het volgende:

[..]

Hee, leef jij ook nog?
joh, ik post al maanden in big brother forum.
pi_43722874
quote:
Op maandag 20 november 2006 14:58 schreef Troel het volgende:
berney
troel.


Lekkere rellerdel van me.
pi_43722884
quote:
Op maandag 20 november 2006 15:49 schreef TJDoornbos het volgende:
liefst zsm Berney
wie,wat moet ik mailen???


mijn e-mail is info@bsdesigns.nl

Dan maak ik morgen wat over
  maandag 20 november 2006 @ 18:15:32 #248
35189 Troel
scherp en bot
pi_43722965
quote:
Op maandag 20 november 2006 18:10 schreef berney het volgende:

[..]

troel.


Lekkere rellerdel van me.
'k heb niet genoeg stemmen dit jaar
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
pi_43723116
quote:
Op maandag 20 november 2006 18:15 schreef Troel het volgende:

[..]

'k heb niet genoeg stemmen dit jaar
ik kom er aan

en nu niet meer offtopic.
  maandag 20 november 2006 @ 18:23:16 #250
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_43723158
quote:
Op maandag 20 november 2006 18:11 schreef berney het volgende:

[..]

wie,wat moet ik mailen???


mijn e-mail is info@bsdesigns.nl

Dan maak ik morgen wat over
fokvoorfok@gmail.com
***
  Redactie Frontpage / Spellchecker maandag 20 november 2006 @ 18:38:52 #251
13151 crew  Rewimo
Nederduitse/Mevrouw qltel
pi_43723566
quote:
Op maandag 20 november 2006 18:10 schreef berney het volgende:
joh, ik post al maanden in big brother forum.
Daar kom ik nooit
Most people don't listen with the intention to understand, they listen with the intention to reply.
&lt;a href="http://bijenzonderzorgen.nl/" target="_blank" rel="nofollow"&gt;http://bijenzonderzorgen.nl/&lt;/a&gt; beslist geen BIJ-zaak!
  Redactie Frontpage / Spellchecker maandag 20 november 2006 @ 18:39:59 #252
13151 crew  Rewimo
Nederduitse/Mevrouw qltel
pi_43723594
Waar blijft de tussenstand? *met bestek op tafel slaat*
Most people don't listen with the intention to understand, they listen with the intention to reply.
&lt;a href="http://bijenzonderzorgen.nl/" target="_blank" rel="nofollow"&gt;http://bijenzonderzorgen.nl/&lt;/a&gt; beslist geen BIJ-zaak!
  maandag 20 november 2006 @ 18:44:17 #253
68576 eleusis
fokked op kidz
pi_43723731
Ja ben heel benieuwd

Kan er geen gruwelijk irritante Flashbanner dwars over de FP heen
Ik in een aantal worden omschreven: Ondernemend | Moedig | Stout | Lief | Positief | Intuïtief | Communicatief | Humor | Creatief | Spontaan | Open | Sociaal | Vrolijk | Organisator | Pro-actief | Meedenkend | Levensgenieter | Spiritueel
  maandag 20 november 2006 @ 18:58:34 #254
35189 Troel
scherp en bot
pi_43724218
ga dat gewoon eens regelen soylent. Moet jou toch lukken
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
pi_43724628
quote:
Op maandag 20 november 2006 18:38 schreef Rewimo het volgende:

[..]

Daar kom ik nooit
Dat blijkt.
pi_43724744
oh ja, dit moet ik ook nog overmaken
  maandag 20 november 2006 @ 19:27:23 #257
33954 ElisaB
ook in zwart verkrijgbaar!
pi_43725247
Owkee, ik ga de update weer maken.... Tozzoooo
Muil houwe of ik sjoel d'r eentje in!
  maandag 20 november 2006 @ 20:04:00 #258
33954 ElisaB
ook in zwart verkrijgbaar!
pi_43726547
Niet dringen; opstellen in rijen van 3

De tussenstand

Bank 1.577,64
Giro 1.074,23
Anders 75,00
Totaal 2.726,87

We gaan heul hard richting de ¤ 3.000

Met een dikke kus voor:

Kanovinnie
PV
Miss_s (missen we hier een stukje )
Llavender
Gebs
Lucifer_doosje
Frumzel
Angelcakes
Alicey
I_PANDA_I
Uncle_Sjohie
Sidekick
maaikelovesfer (ook vast voor de sponsorloop)
Vava
Tammymara
dvr



[ Bericht 4% gewijzigd door ElisaB op 20-11-2006 23:45:14 ]
Muil houwe of ik sjoel d'r eentje in!
pi_43726604
nee hoor je mist niet een stukje
  Licht Ontvlambaar maandag 20 november 2006 @ 20:05:48 #260
7020 Sjeen
...gevaarlijke vrouw...
pi_43726609
Dit is leuheuk!!!
You can't start a fire without a spark...
♥ Isa ♥ | In vuur en vlam
A dirty mind is a joy forever!
  maandag 20 november 2006 @ 20:07:02 #261
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_43726649
Wow!

Mijn geld komt morgen!
***
pi_43726762
quote:
Op maandag 20 november 2006 20:07 schreef Brighteyes het volgende:
Wow!

Mijn geld komt morgen!
De mijne ook.
pi_43726897
Ehm... ok
  maandag 20 november 2006 @ 20:14:36 #264
33954 ElisaB
ook in zwart verkrijgbaar!
pi_43726898
Cool hè

We gaan goed! Ik hoop dat de twee mensen van wie er bij de storting een naam ontbrak zich nog even willen melden
Muil houwe of ik sjoel d'r eentje in!
  maandag 20 november 2006 @ 20:45:24 #265
12821 gateway
@ [DPC]Fokschaap
pi_43728113
het gaat goed!!!

damn ik krijg pas weer geld in de eerste week van december......
  maandag 20 november 2006 @ 20:48:06 #266
115121 Arizona
Zeg maar Arißona
pi_43728251
Op naar de ¤ 3000!
You won't be lost, hurt, tired or lonely - Something beautiful will come your way
  maandag 20 november 2006 @ 21:05:40 #267
84430 kanovinnie
Wie dit leest is gek!
pi_43729007
en ik dacht met mijn donatie even het komma getal weg te halen
Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.
  maandag 20 november 2006 @ 21:10:26 #268
97042 Sj0rSz
Erkend Oppersoftie
pi_43729207
Het wordt steeds leuker
Op donderdag 28 juni 2012 20:52 schreef Peterselieman het volgende:
We hebben Sjorsduels. Saaie wedstrijden waarin niets gebeurt en die ellendig lang duren :P
pi_43729326
En dan hebben we het nog niet eens over de sponsorloop gehad
pi_43731283
heb net een mailtje gestuurd. vandeweek krijg ik toch mijn laatste stufi (of ik krijg er nog 2, dont know) en dan kan ik een beetje geld wel aan een goed doel doneren.
verveling, op de juiste momenten gevoeld, is een teken van intelligentie
  maandag 20 november 2006 @ 22:37:47 #271
84430 kanovinnie
Wie dit leest is gek!
pi_43731662
nummer 4!

edit: dat was zeker met 300 posts he
Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.
pi_43732406
Een user wiens rekening begint met 7614 en wiens achternaam begint met Vo

Dat ben ik ik had nog wel fokvoorfokpv als mededeling gedaan, komt dat niet door
  maandag 20 november 2006 @ 23:44:51 #273
33954 ElisaB
ook in zwart verkrijgbaar!
pi_43734248
quote:
Op maandag 20 november 2006 22:56 schreef PV het volgende:
Een user wiens rekening begint met 7614 en wiens achternaam begint met Vo

Dat ben ik ik had nog wel fokvoorfokpv als mededeling gedaan, komt dat niet door
ik vroeg me al af waar pv voor stond


whoops...

Ik ga het even aanpassen overal

En sorry PV; heb echt even over dat fokvoorfokpv zitten nadenken
Muil houwe of ik sjoel d'r eentje in!
pi_43734475
Wohoo
BOE!
  dinsdag 21 november 2006 @ 07:25:38 #275
1129 buzzer
Jeu de buzzer
pi_43738251
Wat een prachtige tussenstand
Toch vreemd hoor.. Dat men het over een boek heeft en daarbij de vraag stelt of het ook offline te bekijken is
pi_43738519
Ik ben nog steeds mn pasje kwijt Dacht m gevonden te hebben, bleek t een oude te zijn
Eerste beste voetbalkenner binnen BoF!
[b]Winnaar van de Band of FOK!kers Michael Rasmussen Award[/b]
Alpe d'Huez (1:16), Col du Telegraphe (0:56) & Col du Galibier (1:20)
  dinsdag 21 november 2006 @ 08:52:32 #277
12821 gateway
@ [DPC]Fokschaap
pi_43739103
quote:
Op dinsdag 21 november 2006 08:02 schreef FJD het volgende:
Ik ben nog steeds mn pasje kwijt Dacht m gevonden te hebben, bleek t een oude te zijn
fijn is dat he? heb je geen overschrijvingsformulier liggen?
  † In Memoriam † dinsdag 21 november 2006 @ 09:03:41 #278
21290 NorthernStar
Insurgent
pi_43739307
quote:
Op maandag 20 november 2006 21:12 schreef Phuturistixxx het volgende:
En dan hebben we het nog niet eens over de sponsorloop gehad
quote:
de teller staat op 79,5
kom op, op naar de 100 !
  dinsdag 21 november 2006 @ 09:29:29 #279
1592 Puckzzz
Bitch please!
pi_43739712
jeetje wat een bedrag al!

en dan te bedenken dat deze week een hoop salarissen binnenkomen. denk dat de teller dan ineens wel een rondje extra gaat draaien
Hey! Het is OK om alleen je eerste twee teennagels te lakken als je van plan bent peeptoes te gaan dragen!
pi_43741093
en onze hardloper moet nog lopen wat ook aardig wat in het bekende laatje gaat schuiven!!
pi_43741172
quote:
Op dinsdag 21 november 2006 10:38 schreef TJDoornbos het volgende:
en onze hardloper moet nog lopen wat ook aardig wat in het bekende laatje gaat schuiven!!
idd !!
Men occasionally stumble over the truth, but most of them pick themselves up and hurry off as if nothing ever happened.
Sir Winston Churchill
  dinsdag 21 november 2006 @ 14:39:39 #282
12821 gateway
@ [DPC]Fokschaap
pi_43748050
quote:
Op dinsdag 21 november 2006 09:29 schreef Puckzzz het volgende:
jeetje wat een bedrag al!

en dan te bedenken dat deze week een hoop salarissen binnenkomen. denk dat de teller dan ineens wel een rondje extra gaat draaien
mijne duurt nog 2 weken hoor...
pi_43752630
Ik organiseer volgende week op mijn werk een boekenmarkt, doen we wel vaker - met boeken die we van uitgeverijen en zo gekregen hebben - meestal gaat het geld richting een aardbeving of tsunami maar dit keer dus naar Fok voor Fok!
pi_43752664
quote:
Op dinsdag 21 november 2006 16:46 schreef SCH het volgende:
Ik organiseer volgende week op mijn werk een boekenmarkt, doen we wel vaker - met boeken die we van uitgeverijen en zo gekregen hebben - meestal gaat het geld richting een aardbeving of tsunami maar dit keer dus naar Fok voor Fok!
Held .
ijs_beer fan!
pi_43752678
SCH scoort weer punten!
  † In Memoriam † dinsdag 21 november 2006 @ 16:48:14 #286
21290 NorthernStar
Insurgent
pi_43752694
quote:
Op dinsdag 21 november 2006 16:46 schreef SCH het volgende:
Ik organiseer volgende week op mijn werk een boekenmarkt, doen we wel vaker - met boeken die we van uitgeverijen en zo gekregen hebben - meestal gaat het geld richting een aardbeving of tsunami maar dit keer dus naar Fok voor Fok!
pi_43752775
Moet toch iets doen om mijn imago van lompe botte bozerik een beetje bij te SCHaven *0
  dinsdag 21 november 2006 @ 16:51:46 #288
36858 Semisane
Iemand nog een koekje?
pi_43752825
quote:
Op dinsdag 21 november 2006 16:50 schreef SCH het volgende:
Moet toch iets doen om mijn imago van lompe botte bozerik een beetje bij te SCHaven *0
Ik wilde eigenlijk daar net iets over neer kalken...maar fantastisch dat je me voor bent.



Goeie aktie van je trouwens...die van de boekenbuers markt he.

[ Bericht 8% gewijzigd door Semisane op 21-11-2006 17:00:17 ]
Putting the Fun back into Fundamentally Wrong since 1975.
"Yes, of course, I knew you would volunteer, Mr. Feynman, but I was wondering if there would be anybody else."
  dinsdag 21 november 2006 @ 16:58:01 #289
1129 buzzer
Jeu de buzzer
pi_43753064
quote:
Op dinsdag 21 november 2006 16:46 schreef SCH het volgende:
Ik organiseer volgende week op mijn werk een boekenmarkt, doen we wel vaker - met boeken die we van uitgeverijen en zo gekregen hebben - meestal gaat het geld richting een aardbeving of tsunami maar dit keer dus naar Fok voor Fok!
Toch vreemd hoor.. Dat men het over een boek heeft en daarbij de vraag stelt of het ook offline te bekijken is
  Moderator / FOK!Fotograaf dinsdag 21 november 2006 @ 16:58:47 #290
132619 crew  D_A
Ben jij van die © ?
pi_43753086
SCH
[b] Op Zaterdag 26 april 2008 22:35 schreef lauwert het volgende:[/b]
[i] Waar zouden we toch zijn zonder onze geliefde D_A O+ [/i]
  dinsdag 21 november 2006 @ 17:00:09 #291
33954 ElisaB
ook in zwart verkrijgbaar!
pi_43753134
SCH is eigenlijk een watje
Muil houwe of ik sjoel d'r eentje in!
  dinsdag 21 november 2006 @ 19:10:17 #292
128056 MrManiak
Mijn post is interessanter
pi_43757353
Het duurde even, maar MrManiak doet ook mee
Beter bekend als MrM, MM., Baas M, Big M, Mr.Held, Dubbel-M of gewoon René.
Mijn (inte)r(e)views!
  dinsdag 21 november 2006 @ 19:47:00 #293
33954 ElisaB
ook in zwart verkrijgbaar!
pi_43758954
Update update update

De notulen

Buzzer is wegens omstandigheden even druk elders, dus neem ik tijdelijk even de rol van contactpersoon waar. En zo heb ik net de Stichting gebeld. Ik heb verteld wat de stand van zaken is en dat we er zelf ook enigszins door verrast zijn

De mensen mensen van de Stichting waren / zijn blij verrast en ik heb beloofd aan jullie allemaal nu alvast de dank voor het geweldige initiatief over te brengen. Nou, bij deze dus: toppie, toppie, toppie

Ik heb de vraag voorgelegd wat we voor ze kunnen gaan betekenen. Wát hebben ze nou eigenlijk concreet precies nodig om ervoor te zorgen dat de kinderen met CF het af en toe gewoon een beetje leuker hebben. Willen ze laptops, willen ze webcams, moeten ze een kilometer netwerkkabel hebben, etc.

Morgenavond heeft de stichting vergadering en dan zal de contactpersoon het bij de betrokkenen in de groep gooien. En na morgen kunnen we dus hopelijk spijkers met koppen slaan.

En dat vind ik leuk




Owja, dan ga ik nu de stand van de bank- en girorekening weer eens even checken! Laterzzzzz
Muil houwe of ik sjoel d'r eentje in!
pi_43759406
ik ben benieuwd
Men occasionally stumble over the truth, but most of them pick themselves up and hurry off as if nothing ever happened.
Sir Winston Churchill
  dinsdag 21 november 2006 @ 20:02:11 #295
33954 ElisaB
ook in zwart verkrijgbaar!
pi_43759642
quote:
Op dinsdag 21 november 2006 19:56 schreef Mirage het volgende:
ik ben benieuwd
Ja, ik ook. Vorig jaar wisten we vrij snel concreet hoeveel sokken, mutsen en andere spullen we zouden gaan aankopen. En die kwamen er dus op een gegeven moment ook. En dat leverde weer leuke plaatjes voor het topic op

Ik denk dat een stapeltje laptops (bijvoorbeeld) er ook heel leuk uitziet
Muil houwe of ik sjoel d'r eentje in!
  dinsdag 21 november 2006 @ 20:11:55 #296
33954 ElisaB
ook in zwart verkrijgbaar!
pi_43760108
FOK! voor Fok... de kerstactie gaat als een speer (deel 3)

Daar deze bijna vol is en de nieuwe al klaar staat: slotje
Muil houwe of ik sjoel d'r eentje in!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')