quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 11:34 schreef linda856763 het volgende:
Succes met de rijles PV! Het is zo fijn als je kunt autorijden.... (ik was redelijk laat met rijbewijs halen, en heb het uiteindelijk gehaald tijdens een burnout periode. Geen goed plan, bij elke 'lastige' les zat ik thuis te janken naderhand. Maar ik heb het gehaald
) - en je bent stoer dat je een kind ter wereld hebt gebracht, en hóe, dat maakt daarbij niet uit!
![]()
Ik moet zelf ook nog even aan een schema wennen hoor! Na de eerste ochtendvoeding slaap ik nog even verder, zo rond 10 uur rol ik uit mijn bed. PC aan, even mail checken, even Fok! bekijken, even dit en even dat, en vóór ik het weet komt Eva weer, en dan heb ik nog niet gedoucht en ontbeten. Goed voornemen: vanaf morgen: eerst de dingen die moeten gebeuren, voor ik achter de pc 'mag'.
En nu maar een brunch
Ik doe mn best!quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 07:16 schreef chacama het volgende:
Ingrid wat heerlijk. Hou het positieve gevoel maar lekker lang vast.
Ja, moet toch wel. Ze vroeg wel of het klopt dat de dosering is verhoogd.quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 20:45 schreef Lois het volgende:
Dat zullen toch wel dezelfde zijn denk je ook niet Ingrid? Anders had de apotheek vast wel aan de bel getrokken hoor, hoewel je natuurlijk het ook zelf kunt navragen bij de apotheek.
Tnx! Djeez had het toevallig net op google gevonden! Volgens mn schoonstiefmoe is het een zwaar middel. Volgens mij niet. Iig heeft de ha gezegd dat ik met een licht middel zou beginnen. Dus daar ga ik maar vanuit.quote:Op zaterdag 14 oktober 2006 20:51 schreef pinquit het volgende:
Ingrid; de werkzame stof in tryptizol is amitriptyline.
Nicole, dat zijn echt de vervelende dingen ja.
wat naar voor je nichtje zeg, en haar dochtertjepff moelijk lijkt me dat.
dat blijft volgens mij zolang je leeft, dat je bang bent dat je kind iets overkomt.![]()
bij de bijwerkingen staan dat je heel angstig kan werden. Normaal droom ik nooit zo. Is ook eik een nachtmerrie.quote:Op zaterdag 14 oktober 2006 22:17 schreef Githa het volgende:
Ingrid, nu je dat zegt van dat dromen kan dat best eens kloppen, ik heb ook een tijdje terug AD gekregen en had ook de meest afschuwlijke dromenIk heb er eigenlijk nooit bij stil gestaan.
Ik mag volgende week (wat mag jij dan al snel zeg!) en ik ben ook op alles voorbereid...quote:Op maandag 16 oktober 2006 12:16 schreef PM-girl het volgende:
Belana, ben benieuwd hoe je je eerste dag ervaren hebt!
Hier een trotse mama, met een goed gegroeid zoontje! Gelukkig had ik hier op Fok al gelezen hoe het CB kan zijn, dus ik was er op voorbereid. Maar dat toontje van die mensen daar, o o.
"ik zie dat hij nu hij hier is alleen maar zijn hoofdje naar links houdt" (1 minuut daar).
Heel goed dat ze alle kinderen goed in de gaten houden, in mijn werk zie ik maar al te vaak kinderen voorbij komen die dat echt nodig hebben, maar hier maken ze echt van een mug een olifant.
Van de week bij de thuisintake was er ook al een mevrouw die 'schrok' van een moedervlek....
En dan het woord zorgdossier, klinkt ook negatief in mijn oren. Maak er gewoon groei- of ontwikkelingsdossier van. Nu klinkt het alsof er alleen maar zorgen in bijgehouden worden, terwijl dat niet zo is.
Tot zover mijn eerste ervaring met het CB!
Tsjonge, opgeofferd nog wel.quote:Op zondag 15 oktober 2006 21:48 schreef Paradijsvogeltje het volgende:
[..]
oh sorry... tja.. ik was gewoon een beetje eenzaam gisteren omdat ik me had opgeofferd om thuis te blijven voor Kendahl.
[verhaal]
Had ik vorige week ook, toen ik even 'vrij' kreeg en manlief thuis bij Eva was. Ik ging naar de stad, maar elk bij elk kindje wat ik hoorde dacht ik dat het Eva was - ohnee, dat kan niet. Heb ook nog naar huis ge-smst, maar ik was maar 2 uurtjes wegquote:Op maandag 16 oktober 2006 13:39 schreef Macka66 het volgende:
Hier een moeder zonder werk (wel solliciterend), maar vanmiddag ook zonder babietje. Lief is naar elders in het land en heeft Lucie mee, om met haar te pronken en mij even 'vrij' te geven. Maar ik blijk helemaal geen vrij te willen! Ik wil mijn babietje, desnoods voortdurend jengelend en met elk kwartier een poepluierNooit verwacht dat ik het zo moeilijk zou vinden om van haar gescheiden te zijn.
quote:Op maandag 16 oktober 2006 14:14 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Tsjonge, opgeofferd nog wel.
Wat klinkt dat vreselijk eh... negatief...
Vanmorgen was het weeguurtje op eigen initiatief, 30 okt. pas voor de eerste keer naar de CB-arts.quote:Op maandag 16 oktober 2006 12:57 schreef linda856763 het volgende:
[..]
Ik mag volgende week (wat mag jij dan al snel zeg!) en ik ben ook op alles voorbereid...Maar ik zal er 'openminded' heen gaan.
Fijn dat Simon goed gegroeid is
Ik denk trouwens dat zorg hier van 'verzorging' komt, dus dat ze het niet zo negatief bedoelen...
Ja, dat is dit topic. Maar betekent dat dat er dan niet op gereageerd mag worden?quote:Op maandag 16 oktober 2006 14:48 schreef Paradijsvogeltje het volgende:
[..]
tis hier ook nooit goed. Is dit niet het topic: hoe gaat het met de moeders? Maargoed, als we zo gaan reageren edit ik de boel wel.
![]()
Iedereen mag vinden wat hij of zij wil in mijn ogen en reageren natuurlijk ook.quote:Op maandag 16 oktober 2006 14:55 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Ja, dat is dit topic. Maar betekent dat dat er dan niet op gereageerd mag worden?
Dan moet dat er mss nog even bij in de Openings Post.
Je hoeft het van mij niet te editten trouwens hoor. Mss ben ik wel de 'odd one out' maar ik vind het gewoon raar staan.
De kasten zijn zo mooi geworden dat ik mijn nachtkastjes ook meteen heb gedaan. Mijn man was blij verbaasd. Ik ga dus zo zijn nachtkastje ook vervenquote:Op maandag 16 oktober 2006 12:17 schreef PM-girl het volgende:
Hihi Sjak, maar zwart is mooi!
das waarquote:
Het voordeel van "op schema" leven...Jetske houdt zich er goed aan haar tijden dus ik weet precies wanneer ze slaapt en wakker is en gisteren was ze naar de creche terwijl ik nog 1 weekje vrij ben, ik moest op een gegeven moment een datum roepen terwijl ik nog niet wist tot wanneer ik vrij zou zijn vandaar dat ik een paar daagjes "vrij" hebquote:Op dinsdag 17 oktober 2006 09:35 schreef LadyS het volgende:
Ik vraag me altijd af waar iedereen de tijd vandaan haalt om nachtkastje te gaan vervenIk zou daar echt niet aan beginnen als er zo een krummeltje elk moment wakker kan worden
Pepernoten seizoen is zo funest voor de lijnquote:Op dinsdag 17 oktober 2006 15:29 schreef linda856763 het volgende:
En dat de pepernoten er weer zijn, helpt niet bepaald![]()
Maar het heet toch niet zo omdat je er naar toe moet kruipen?quote:Op dinsdag 17 oktober 2006 10:53 schreef MeNicole het volgende:
Had ik gister bij het CB een foldertje mee genomen van de kruipgroep, leek me wel gezellig met andere mama's kletsen en dat Mika dan lekker met andere kinderen kon spelen, is het verdorie helemaal aan de andere kant van Almelo. Daar heb ik toch nog helemaal nix aan![]()
Ik hoop dat het voor mij ook gaat werken. En ik bedacht dat ik gewoon elke dag (als het weer het toelaat) een stukje moet gaan wandelen met Eva. Voor ons beiden heel gezondquote:Op dinsdag 17 oktober 2006 16:59 schreef bixister het volgende:
haha dutchie, lullig inderdaad, maar ik denk nog pijnlijker voor die dame in kwestie hoor. niks van aantrekken, volgens mij ben je al hartstikke ver op weg naar je gewenste lijn!
hier heeft het 'dieet' (kort samengevat: niet meer snoepen, niet meer 2x opscheppen) al aardig effect. na de eerste eraf vliegende kilo's (vocht) gaat 't nu gestaag de goede kant op, al bijna 4 kilo kwijt!
Soms heb je in je eigen wijk een wijkgebouw waar ze inloop-ochtenden hebben. Kan me toch niet voorstellen dat er maar 1 zo'n groep is. Almelo is toch hartstikke uitgestrekt met verschillende wijken enzo?quote:Op dinsdag 17 oktober 2006 10:53 schreef MeNicole het volgende:
Had ik gister bij het CB een foldertje mee genomen van de kruipgroep, leek me wel gezellig met andere mama's kletsen en dat Mika dan lekker met andere kinderen kon spelen, is het verdorie helemaal aan de andere kant van Almelo. Daar heb ik toch nog helemaal nix aan![]()
Tjee wat stoer van je man Linda, 3 dagen voor jullie ukkie zorgen.quote:Op woensdag 18 oktober 2006 10:35 schreef linda856763 het volgende:
Spannend, dat voor het eerst naar het kdv. Wij zullen in december wel gaan proberen, in januari ga ik aan het werk. Bij ons is de opvang maar voor één dagje, manlief blijft 3 dagen thuis, en ik 1....
Trust me, dat leer je vanzelf. Of beter gezegd dat leert Eva je wel.quote:Op woensdag 18 oktober 2006 13:10 schreef linda856763 het volgende:
Dank voor jullie lieve woorden.Ik moet gewoon ophouden met de perfecte moeder te willen zijn, met een kind dat áltijd tevreden en goedgehumeurd is. Ze mag best even eens een 'bui' hebben, of gewoon ff huilen om niks.
Loslaten, go with the flow.... Nooit mijn sterkste punt geweest...
heel mooi!! Mijn kleine mooie moppie wordt grootquote:
Vind je dat van een man stoerder dan van een vrouw? Of zou je dit ook tegen een vrouw zeggen die drie dagen thuisblijft om voor haar kind te zorgen?quote:Op woensdag 18 oktober 2006 12:06 schreef reese.com het volgende:
[..]
Tjee wat stoer van je man Linda, 3 dagen voor jullie ukkie zorgen.
Het is voor iedere ouder stoer, ongeacht man of vrouw. Feit blijft wel dat in onze maatschappij er helaas weinig mannen zijn die zoveel dagen minder gaan werken. Juist omdat het niet stoer zou zijn.quote:Op woensdag 18 oktober 2006 16:44 schreef sombie het volgende:
[..]
Vind je dat van een man stoerder dan van een vrouw? Of zou je dit ook tegen een vrouw zeggen die drie dagen thuisblijft om voor haar kind te zorgen?
Hoe herkenbaar !quote:Op woensdag 18 oktober 2006 10:35 schreef linda856763 het volgende:
ik had het vannacht even gehad. Na de voeding van 3 uur wilde Eva niet meer gaan slapen. Mijn man krijgt haar meestal in één keer stil, dus ik heb hem maar eens gestuurd, en dat hielp... even. Toen begon ik ook maar te huilen. Uiteindelijk heb ik haar maar op het aankleedkussen bij ons in bed gelegd. En toen sliep ze wel, maar ik niet erg best, want ik hoorde ieder geluidje.
Eva huilt niet veel, maar ik kan er zo slecht tegen. Zodra ik een huiltje hoor, ben ik helemaal gespannen. O shit, wat moet ik doen, laten liggen of oppakken, luier checken of niet, heeft ze honger? Verstandelijk weet ik dat even laten huilen helemaal niet slecht is, en Eva lijkt het zelfs nodig te hebben. Overdag gaat me dat wel beter af dan 's nachts, maar makkelijk vind ik het niet. En des te frusterender dat hij Eva beter getroost krijgt dan ik. Ik heb al tips gevraagd, en probeer het net zo te doen (Eva goed leggen, strak instoppen, even blijven rommelen) maar bij mij werkt het niet zoals bij hem. Ze voelt zijn rust en mijn onrust waarschijnlijk...
Ik heb hem nu in ieder geval gevraagd of hij binnenkort eens de nachtvoeding wil doen, als hij de dag erna vrij is, zodat ik een hele nacht kan maken - als ik het uit handen kan geven tenminste, ik zal dan mijn oordoppen maar eens opzoeken.
We krijgen echt alléén maar verbaasde reacties als men hoort dat ik meer blijf werken dan hij... Het is blijkbaar nog niet zo normaal als we wel zouden denken, in onze 'geëmancipeerde' maatschappij. Maar bij ons: Ik vind het heerlijk om te werken, hij wat minder. Ik kan me thuis niet zo goed vermaken, hij wel. Dus de keus was snel gemaakt, voordat er zelfs sprake was van een kindje, hadden we dit al zo bedacht..quote:Op woensdag 18 oktober 2006 16:44 schreef sombie het volgende:
[..]
Vind je dat van een man stoerder dan van een vrouw? Of zou je dit ook tegen een vrouw zeggen die drie dagen thuisblijft om voor haar kind te zorgen?
hier sluit ik me bij aan.quote:Op woensdag 18 oktober 2006 17:52 schreef Vicky het volgende:
Jeetje Inky, wat vervelend!
Ik zou toch maar eens rustig met je vriend gaan praten en het een en ander uitspreken (hoe moeilijk dat ook is). Probeer gewoon goed uit te leggen wat je dwars zit en dat je ook graag wil dat hij je wat meer helpt omdat je er een beetje doorheen zit! Maak van je hart geen moordkuil, maar probeer rustig te blijven!
Succes en ik denk aan je!
Zie babytopic!quote:Op woensdag 18 oktober 2006 18:36 schreef Vicky het volgende:
netjes cattie
wat zei de ha trouwens over Ive?
Je psies, ik denk nu ook van hoe moet dat als ik straks ga werken, ligt die kleine de halve dag te janken in z'n bedje ofzo, komt ie nooit buiten en gaat ie ook niet in badquote:Op woensdag 18 oktober 2006 19:23 schreef MeNicole het volgende:
Phff opvoedkundige dingen. Hou me erover op. Kevin en ik zijn ook op sommige vlakken verschillend. Kevin is ook van het meer laten huilen. Ik doe dat ook niet altijd. Omdat ik de hele dag met Mika samen ben weet ik heel goed wanneer ie echt verdriet heeft of wanneer ie zich aansteld. Zo heeft Mika 's avonds zijn zeuruurtje. kevin die heeft niet het geduld om ff met hem op de arm te zitten totdat Mika lekker slaapt. Ik kan dat wel en het is meestal ook maar 5 minuten nodig. In het begin kon ik me daar zo aan ergeren, maar nu denk ik phff ik doe het zelf wel. Dan maak ik me niet meer druk en hoefd Mika niet helemaal overstuur te raken omdat papa geen geduld heeft.
Maar heb wel zoiets van wat moet ie dan als ik eens een avond weg wil? Krijgt ie Mika dan wel stil of laat ie hem gewoon huilen. Zulke dingen maakt het wel heel moeilijk om hem alleen te laten. Maar ja tis natuurlijk wel zijn vader![]()
Ik moet ook eerlijk zeggen dat dat 1 van mijn grootste bezwaren is tegen een tweede kind, los van de vraag of we uberhaupt ooit een 2e willen. Al mijn aandacht is voor Anna en ik heb niet echt de behoefte dat te gaan verdelen over 2.quote:Op donderdag 19 oktober 2006 10:22 schreef dutchie het volgende:
Kijk Jarno zo kan het dus ook.
Maar zo was het mannetje dus ook bij Léon, onze oudste. Toen was alles nog nieuw.
Nee maar, ik bedoel maar, ik kan me er wat bij voorstellen. Bij dat gevoel, dus.quote:Op donderdag 19 oktober 2006 10:28 schreef dutchie het volgende:
Joh Anna is er nog maar net, niet zover vooruit kijken.
Oh, dit is dan wel weer herkenbaar.quote:Op donderdag 19 oktober 2006 10:38 schreef Tamea het volgende:
Alleen wandelen vindt ie niks, wel als we nog een boodschap nodig hebben, maar niet zonder doel.
Doelloos wandelen vind ik ook niks, ik moet wel ergens naartoe gaanquote:Op donderdag 19 oktober 2006 10:38 schreef Tamea het volgende:
Alleen wandelen vindt ie niks, wel als we nog een boodschap nodig hebben, maar niet zonder doel.
Her-ken-baar!!!!quote:Op donderdag 19 oktober 2006 10:53 schreef YPPY het volgende:
Ik verzin gewoon een doel. En ik doe boodschappen in het centrum niet tegelijk, maar steeds 1 winkel. Gewoon inefficient doen.
Precies, dat is voor mij ook de kern van de zaak!quote:Op donderdag 19 oktober 2006 11:37 schreef YPPY het volgende:
ik wil zelf ook niet zo lang alleen zijn als ik pijn heb.
quote:Op donderdag 19 oktober 2006 12:05 schreef nebelung het volgende:
[..]
Precies, dat is voor mij ook de kern van de zaak!
Ik denk dan altijd: stel je voor dat je zelf moet huilen omdat je naar, eenzaam, koud bent of pijn hebt. Dat je partner (of een vriend/vriendin/familielid of zo) dan zegt: nog even wachten hoor, over 10 minuten kom ik je troosten of een arm om je heen slaan. Het idee alleen al.
Sterker nog, een baby heeft geen flauw benul van het feit dat jij over 10 minuten weer komt. Dat kun jij zelf wel weten, maar een baby weet geeneens wat een minuut is. Ik vind het ook niet erg makkelijk om d'r te laten huilen, maar wilde het toch even geprobeerd hebben. Maar ja, je kijkt wel elke minuut 3 x op de klok. Nou, dan maar wat aandacht teveel hoor. Voor zover dat al kan.quote:Op donderdag 19 oktober 2006 12:05 schreef nebelung het volgende:
[..]
Precies, dat is voor mij ook de kern van de zaak!
Ik denk dan altijd: stel je voor dat je zelf moet huilen omdat je naar, eenzaam, koud bent of pijn hebt. Dat je partner (of een vriend/vriendin/familielid of zo) dan zegt: nog even wachten hoor, over 10 minuten kom ik je troosten of een arm om je heen slaan. Het idee alleen al.
Mijn vriend gaat er ook niet 'savonds uit voor Ronja, maar dat is niet omdat hij het niet wil maar omdat ik het niet wil. Als hij er uit zou gaan dan zou dat betekenen dat het licht aan gaat, dat hij om het bed heen stommelt om Ronja op te pakken en haar vervolgens aan mij te gevenquote:Op donderdag 19 oktober 2006 12:48 schreef Belana het volgende:
sorry hoor, maar ik stoor me dus echt aan mannen die hun bed niet uit gaan omdat zij werkenverdorie, alsof thuis met de kinderen en het huishouden geen dagtaak is!
En je lacht waarom?quote:Op donderdag 19 oktober 2006 12:52 schreef Sugar het volgende:
[..]
Dat is wel heel iets anders natuurlijk, de reden waarom een volwassene huilt of waarom een baby huilt.
Maar dat werd ook al gezegd, zag ik.
Ik zou dat ook wel erg moeilijk vinden..quote:Op donderdag 19 oktober 2006 12:48 schreef Belana het volgende:
sorry hoor, maar ik stoor me dus echt aan mannen die hun bed niet uit gaan omdat zij werkenverdorie, alsof thuis met de kinderen en het huishouden geen dagtaak is!
Ik vind dus ook niet dat "mazzel" heb met Nick, ik vind het normaal en hij gelukkig ook. we proberen rekening met elkaar te houden. en ik snap ook niet dat je "niks met je kind hebt"verdiep je erin zou ik zeggen. meiden, ik heb er bewondering voor als jullie daar zo rustig mee om kunnen gaan, echt waar. mij zou het mijn huwelijk kosten denk ik.
Sorry, nebelung, ik reageerde juist hierop: de andere meer emotionele zaken die jij dus noemde waar wij volwassenen om huilen. Babies kunnen heus ook om die dingen huilen, maar ook om nog veel meer, dat bedoelde ik. Daarom vond ik het grappig, omdat het leek alsof je meteen dacht dat babies echt altijd erg verdrietig zijn als ze huilen.quote:Op donderdag 19 oktober 2006 12:05 schreef nebelung het volgende:
Ik denk dan altijd: stel je voor dat je zelf moet huilen omdat je naar, eenzaam, koud bent of pijn hebt.
nou ja, jij geeft bv en dan is het ook anders.quote:Op donderdag 19 oktober 2006 13:06 schreef owlet het volgende:
[..]
Mijn vriend gaat er ook niet 'savonds uit voor Ronja, maar dat is niet omdat hij het niet wil maar omdat ik het niet wil. Als hij er uit zou gaan dan zou dat betekenen dat het licht aan gaat, dat hij om het bed heen stommelt om Ronja op te pakken en haar vervolgens aan mij te geven![]()
Een ander alternatief zou een afgekolfde fles zijn, maar tegen de tijd dat die opgewarmd is is Ronja echt goed wakker en ik omdat ze naast me slaapt dus ook.
Nee hoor, ik vind het veel makkelijker om haar slaapdronken op te pakken bij de eerste smakjes, haar aan te leggen, even door te slapen terwijl ze drinkt en haar weer half slapend terug te leggen.
De verzorging van Ronja is dan wel niet 100% eerlijk verdeeld, maar er zijn weer veel meer andere dingen die hij doet inplaats van ik zoals boodschappen doen en de hond uitlaten.
In mijn verlof heb ik ook wel regelmatig de nachtvoeding gedaan idd omdat Nick vroeg op moest, hetgeen idd mijn keuze was, maar Nick deed het regelmatig wel als ik ff vreselijk moe was. of hij laat mij uitslapen in het weekend.quote:Op donderdag 19 oktober 2006 13:17 schreef linda856763 het volgende:
[..]
Ik zou dat ook wel erg moeilijk vinden..
Mijn man was eerder aan kinderen toe dan ik tijdens de moeilijke momenten van de zwangerschap dacht ik wel eens: ik doe dit meer voor hem dan voor mezelf, en hij doet het hartstikke goed nu! Soms zit ik hem toch nog te wijzen op dingen, maar ik vind ook dat dat mag, omdat ik veel vaker met Eva optrek dan hij nu, omdat hij nog fulltime werkt. Hij helpt mij ook weer, met het troosten/laten huilen/schuldgevoel etc (zie eerdere post
).
Hij heeft ook plezier met Eva, vindt het leuk om haar op de arm te hebben, zelfs 's nachts. Normaalgesproken doet hij de laatste voeding en ik de nachtvoeding. Niet omdat hij 's nachts niet wil, maar hij heeft 's morgens geen kans om dat gemiste uur bij te slapen, hij moet om 6.30 eruit. (en ligt er dus pas om 0.00 in vanwege die laatste voeding) Omdat ik wel kan blijven liggen, en wat eerder naar bed kan dan hij, doe ik de nachtvoeding - mijn keuze... Maar vannacht deed hij het, omdat ik zo moe was, en het was heerlijk. Ik heb goed geslapen. En was gek genoeg 's morgens vermoeider dan normaal, dus ben ook heel lang blijven liggen.
![]()
We zijn van te voren zo gewaarschuwd dat onze relatie ontzettend zou veranderen door een kind. En ik geloof dat ook, alles komt meer onder een vergrootglas te liggen, je krijgt conflicten over opvoeding, werkverdeling, etc. Mede door die waarschuwingen hebben wij van te voren al heel veel gepraat, en hoewel dat toen nog theorie was, heeft dat wel geholpen. We weten van elkaar wat we belangrijk vinden. Ik heb daarom ook het gevoel dat onze relatie juist sterker wordt.![]()
Maar misschien is dit niet fijn om te lezen voor de moeders die juist moeite hebben met hun partner... Wat ik maar zeggen wil: praten is echt zo belangrijk!
Een een dikkevoor jullie!
Het één sluit het ander niet automatisch uit toch? Ik word ook niet echt emotioneel van dat soort zaken, maar ja ik ben gewoon nuchter. Aan de andere kant ben ik echt wel een 'oermoeder' met 'oerliefde' volgens mij. Maar ik ben natuurlijk ook nog 'oer-Igraine' en daar moet ik ook af en toe tijd voor inruimen.quote:Op donderdag 19 oktober 2006 20:26 schreef m@x het volgende:
Om nog even terug te komen op mijn oermoeke-opmerking; dat was dus niet negatief bedoeld. Soms denk ik juist dat hier iets verkeerd zit omdat ik dat dus helemaal niet heb. Ik word niet heel emotioneel van verjaardagen, bijzondere gebeurtenissen enzo.
quote:Op vrijdag 20 oktober 2006 07:37 schreef Belana het volgende:
m@x er is niks mis met jou hoor meidlekker ding!
Ik zei al, ik ben ook niet zo'n moeke, ten minste, voor mijn gevoel niet. Ik vind het zalig om dingen even alleen te doen, even niet die verantwoordelijkheid, even gewoon belana. Ik merk wel dat ik, nu ik 2 kinderen heb, meeeeer moeke ben gewordenwat jessie beschrijft heb ik juist andersom ervaren, juist door de herkenning van gevoelens en het weten wat er zou komen ben ik meteen echt mama van Ezra, een gevoel wat bij Liam zo moest groeien. Ezra is meteen mijn kleine ventje, voelt erg heftig. dus misschien moet je aan een 2e beginnen m@x
(grapje hoor)
Hier ook geen haleluja gevoelens oid. "Gewoon wennen" dat wel. En grip krijgen op het schuldgevoel dat ik had tov Jonne omdat ik opeens aandacht moest verdelen. En schuld tov Romme omdat ik dat halelujagevoel ook zo graag bij hem had gehad.quote:Op donderdag 19 oktober 2006 22:04 schreef jessie het volgende:
Maar de andere gevoelens .. bij de geboorte van de tweede .... waren niet nieuw. En dat vond ik best tegevallen. Ik wilde weer die halleluja gevoelens en die had ik helemaal niet. Rationeel snap ik het, maar jammer vind ik het wel.
quote:Op vrijdag 20 oktober 2006 07:37 schreef Belana het volgende:
dus misschien moet je aan een 2e beginnen m@x(grapje hoor)
Of dan gaan ze stappen, lig je weer half wakker te wezen om te luisteren of ze al thuis zijn of nietquote:Op vrijdag 20 oktober 2006 20:31 schreef dutchie het volgende:
Ooit hè, ooit gaan ze het huis uit.
Nee, over een jaar of 10 zijn ze niet uit bed te branden. Krijg je dat weer.
Beetje late reactie maar ik wil het toch even uitleggen.quote:Op woensdag 18 oktober 2006 16:47 schreef reese.com het volgende:
[..]
Het is voor iedere ouder stoer, ongeacht man of vrouw. Feit blijft wel dat in onze maatschappij er helaas weinig mannen zijn die zoveel dagen minder gaan werken. Juist omdat het niet stoer zou zijn.
Nee het zijn echt niet mijn darmen. Maar wil voor de zekerheid ook morgen ff de dokter bellen. Mijn buik is net een ballon zeg maar. Maar misschien staat dat helemaal los van de lucht die ontsnapt want dat kan idd wel van de littekens zijnquote:Op zaterdag 21 oktober 2006 13:43 schreef owlet het volgende:
MeNicole, ik heb dat ook wel, althans van die lucht, maar dat komt omdat het geheel door het littekenweefsel wat minder goed sluit lijkt het wel en omdat het nog wat slapjes is.
Maar een met lucht gevulde buik via je vagina lijkt me heel sterk. Dan zou je baarmoeder gevuld moeten zijn met lucht en dat zou niet best zijn...
Zijn het niet je darmen die opgezet zijn?
Nee want ben alweer met de tweede strip van de pil bezig. Misschien ben ik wel gewoon weer zwangerquote:Op zaterdag 21 oktober 2006 16:35 schreef _evenstar_ het volgende:
Zit je wellicht rond je menstruatie periode? ik heb na de zwangerschap vanaf een week a 2 dat ik voor me menstruatie helemaal opblaas alsof ik idd 7 maanden zwangher ben![]()
Ik ben nu 4 dagen met de nieuwe strip bezig. Maar wacht wel ff afquote:Op zaterdag 21 oktober 2006 16:45 schreef _evenstar_ het volgende:
ik slik ook de pil hoormaar bedoel de laatste week van mijn strip krijg ik dat opgeblazen iig
Mijn buik was altijd al een klein beetje bol. Maar nu helemaal.En het lijkt echt alsof ik zwanger ben. Dezelfde vorm als bij de zwangerschap van Kim. Heb soms ook heftige buikpijn en kramp, dit had ik voor de zwangerschap nooit. alleen als ik ongesteld was. Volgens de huisarts zijn het wel mijn darmen. Dat daar gewoon veel lucht in zit. Terwijl ik niet constant scheten laat!quote:Op zaterdag 21 oktober 2006 12:07 schreef MeNicole het volgende:
Ik heb ook misschien een beetje een rare vraag. Ik heb sinds de bevalling dat er lucht uit mijn vagina komt. Klinkt misschien raar en tis echt geen scheet hoorMaar Kevin vond van de week ook al dat mij buik zo dik was geworden en toen ik later onder de douche stond had ik zelf ook het idee dat ie bol was. Ben niet aangekomen en tis ook niet een "dikke" buik zeg maar. Zie eruit of ik weer 7 maand zwanger ben
Heeft iemand anders dat ook wel eens gehad na de bevalling
![]()
Zullen Ronald en Kim leuk vinden!quote:Op zaterdag 21 oktober 2006 23:57 schreef bixister het volgende:
ingrid, meer scheten laten dus! dan is de lucht er tenminste uit.en ik denk dat als je buik eenmaal zo opgerekt is geweest, deze natuurlijk makkelijker weer bol staat bij een opgeblazen gevoel dan voordien.
ik voel me zowel rond menstruatie als rond ei-sprong standaard behoorlijk opgeblazen, en houd dan ook zichtbaar meer vocht vast (weegschaal geeft rond die dagen ook minstens een hele kilo meer aan).![]()
Bij mij was het geloof ik na een wek of 8 over. Maar bij sex voel(de) ik nog wel.quote:Op woensdag 25 oktober 2006 19:17 schreef cattie het volgende:
Eenvoor iedereen die het nodig heeft!
Even een vraagje, hoe lang duurt het voordat de wonden van de knip en het (inwendig) uitscheuren goed geheeld zijn? Het is namelijk nog steeds pijnlijk bij contact. Gewoon overdag enzo heb ik er geen last van, maar wel bij (pogingen tot) sex. Is dat wel normaal, 16 weken na de tijd?
Ik zou eerder pleiten voor een jaar verlof, door de ouders zelf te verdelen tussen vader en moeder.quote:Op vrijdag 27 oktober 2006 10:59 schreef Jelief het volgende:
die pleit voor een jaar ouderschapsverlof voor moeders.
Jawel ik moet al vanaf 3 oktober ofzo weer solliciteren. Dat doe ik ook wel netjes. Anders krijg ik geen geld. Maar tis niet zo dat ik echt serieus er mee bezig ben zeg maar. En ik zoek als ik weer wil gaan werken ook maar voor 8 uur ofzoquote:Op vrijdag 27 oktober 2006 11:41 schreef YPPY het volgende:
Hoef je niet te solliciteren MeNicole? Ik ben bij 1 werkgever ontslagen (bezuinigingen) en heb tot de dag van mijn verlof moeten sollicteren en over twee weken moet ik daar weer mee beginnen.
We vonden dat hij nogal snel adem haalde en zijn huisarts vond ook zijn pols nogal hoog.quote:Op vrijdag 27 oktober 2006 21:39 schreef E.T. het volgende:
bleitkous? (zal zoiets zijn als een watje ofzo neem ik aan?)
Waarom moest Fons bloed laten prikken???
Ok, weer wat Belgisch erbij geleerdquote:
ik heb jou gemaildquote:Op dinsdag 31 oktober 2006 16:48 schreef Vicky het volgende:
Bar, ik wil je graag wat foto's mailen, maar je mailadres staat niet in je profiel. Kan je mij ff mailen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |