quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 11:34 schreef linda856763 het volgende:
Succes met de rijles PV! Het is zo fijn als je kunt autorijden.... (ik was redelijk laat met rijbewijs halen, en heb het uiteindelijk gehaald tijdens een burnout periode. Geen goed plan, bij elke 'lastige' les zat ik thuis te janken naderhand. Maar ik heb het gehaald
) - en je bent stoer dat je een kind ter wereld hebt gebracht, en hóe, dat maakt daarbij niet uit!
![]()
Ik moet zelf ook nog even aan een schema wennen hoor! Na de eerste ochtendvoeding slaap ik nog even verder, zo rond 10 uur rol ik uit mijn bed. PC aan, even mail checken, even Fok! bekijken, even dit en even dat, en vóór ik het weet komt Eva weer, en dan heb ik nog niet gedoucht en ontbeten. Goed voornemen: vanaf morgen: eerst de dingen die moeten gebeuren, voor ik achter de pc 'mag'.
En nu maar een brunch
Ik doe mn best!quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 07:16 schreef chacama het volgende:
Ingrid wat heerlijk. Hou het positieve gevoel maar lekker lang vast.
Ja, moet toch wel. Ze vroeg wel of het klopt dat de dosering is verhoogd.quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 20:45 schreef Lois het volgende:
Dat zullen toch wel dezelfde zijn denk je ook niet Ingrid? Anders had de apotheek vast wel aan de bel getrokken hoor, hoewel je natuurlijk het ook zelf kunt navragen bij de apotheek.
Tnx! Djeez had het toevallig net op google gevonden! Volgens mn schoonstiefmoe is het een zwaar middel. Volgens mij niet. Iig heeft de ha gezegd dat ik met een licht middel zou beginnen. Dus daar ga ik maar vanuit.quote:Op zaterdag 14 oktober 2006 20:51 schreef pinquit het volgende:
Ingrid; de werkzame stof in tryptizol is amitriptyline.
Nicole, dat zijn echt de vervelende dingen ja.
wat naar voor je nichtje zeg, en haar dochtertjepff moelijk lijkt me dat.
dat blijft volgens mij zolang je leeft, dat je bang bent dat je kind iets overkomt.![]()
bij de bijwerkingen staan dat je heel angstig kan werden. Normaal droom ik nooit zo. Is ook eik een nachtmerrie.quote:Op zaterdag 14 oktober 2006 22:17 schreef Githa het volgende:
Ingrid, nu je dat zegt van dat dromen kan dat best eens kloppen, ik heb ook een tijdje terug AD gekregen en had ook de meest afschuwlijke dromenIk heb er eigenlijk nooit bij stil gestaan.
Ik mag volgende week (wat mag jij dan al snel zeg!) en ik ben ook op alles voorbereid...quote:Op maandag 16 oktober 2006 12:16 schreef PM-girl het volgende:
Belana, ben benieuwd hoe je je eerste dag ervaren hebt!
Hier een trotse mama, met een goed gegroeid zoontje! Gelukkig had ik hier op Fok al gelezen hoe het CB kan zijn, dus ik was er op voorbereid. Maar dat toontje van die mensen daar, o o.
"ik zie dat hij nu hij hier is alleen maar zijn hoofdje naar links houdt" (1 minuut daar).
Heel goed dat ze alle kinderen goed in de gaten houden, in mijn werk zie ik maar al te vaak kinderen voorbij komen die dat echt nodig hebben, maar hier maken ze echt van een mug een olifant.
Van de week bij de thuisintake was er ook al een mevrouw die 'schrok' van een moedervlek....
En dan het woord zorgdossier, klinkt ook negatief in mijn oren. Maak er gewoon groei- of ontwikkelingsdossier van. Nu klinkt het alsof er alleen maar zorgen in bijgehouden worden, terwijl dat niet zo is.
Tot zover mijn eerste ervaring met het CB!
Tsjonge, opgeofferd nog wel.quote:Op zondag 15 oktober 2006 21:48 schreef Paradijsvogeltje het volgende:
[..]
oh sorry... tja.. ik was gewoon een beetje eenzaam gisteren omdat ik me had opgeofferd om thuis te blijven voor Kendahl.
[verhaal]
Had ik vorige week ook, toen ik even 'vrij' kreeg en manlief thuis bij Eva was. Ik ging naar de stad, maar elk bij elk kindje wat ik hoorde dacht ik dat het Eva was - ohnee, dat kan niet. Heb ook nog naar huis ge-smst, maar ik was maar 2 uurtjes wegquote:Op maandag 16 oktober 2006 13:39 schreef Macka66 het volgende:
Hier een moeder zonder werk (wel solliciterend), maar vanmiddag ook zonder babietje. Lief is naar elders in het land en heeft Lucie mee, om met haar te pronken en mij even 'vrij' te geven. Maar ik blijk helemaal geen vrij te willen! Ik wil mijn babietje, desnoods voortdurend jengelend en met elk kwartier een poepluierNooit verwacht dat ik het zo moeilijk zou vinden om van haar gescheiden te zijn.
quote:Op maandag 16 oktober 2006 14:14 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Tsjonge, opgeofferd nog wel.
Wat klinkt dat vreselijk eh... negatief...
Vanmorgen was het weeguurtje op eigen initiatief, 30 okt. pas voor de eerste keer naar de CB-arts.quote:Op maandag 16 oktober 2006 12:57 schreef linda856763 het volgende:
[..]
Ik mag volgende week (wat mag jij dan al snel zeg!) en ik ben ook op alles voorbereid...Maar ik zal er 'openminded' heen gaan.
Fijn dat Simon goed gegroeid is
Ik denk trouwens dat zorg hier van 'verzorging' komt, dus dat ze het niet zo negatief bedoelen...
Ja, dat is dit topic. Maar betekent dat dat er dan niet op gereageerd mag worden?quote:Op maandag 16 oktober 2006 14:48 schreef Paradijsvogeltje het volgende:
[..]
tis hier ook nooit goed. Is dit niet het topic: hoe gaat het met de moeders? Maargoed, als we zo gaan reageren edit ik de boel wel.
![]()
Iedereen mag vinden wat hij of zij wil in mijn ogen en reageren natuurlijk ook.quote:Op maandag 16 oktober 2006 14:55 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Ja, dat is dit topic. Maar betekent dat dat er dan niet op gereageerd mag worden?
Dan moet dat er mss nog even bij in de Openings Post.
Je hoeft het van mij niet te editten trouwens hoor. Mss ben ik wel de 'odd one out' maar ik vind het gewoon raar staan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |