quote:Aan een oproep van een aantal conservatieve islamitische groepen in Indonesië om te protesteren tegen 'pornografie' en voor een nieuwe kuisheidswet, is massaal gehoor gegeven. Naar schatting 100.000 mensen demonstreerden vandaag tegen erotische kunst, erotische dansen, zoenen in het openbaar en 'de cultuur van het Westen en de heidenen' in het algemeen.
Volgens de organisatoren waren er zelfs een miljoen mensen op de been tijdens de demonstratie in de Indonesische hoofdstad Jakarta. Zij pleitten voor de kuisheidswet, die al twee jaar in de maak is. De wet moet alle erotische uitingen gaan verbieden. Op zoenen in het openbaar en op erotisch dansen komt bijvoorbeeld een celstraf van Say no to pornomaximaal vijf jaar te staan. "Pornografie is onderdeel van de Westerse cultuur en de heidenen", reageerde een demonstrant. "Zij exporteren porno naar Indonesie om een hele generatie moslimjongeren te corrumperen. We moeten ze stoppen."
De conservatieve islam wint snel terrein in Indonesië, dat met 190 miljoen gelovigen al het grootste moslimland ter wereld is. Desondanks is de kans groot dat de nieuwe wet het in de huidige vorm niet gaat redden in het parlement, dat wordt gedomineerd door nationalistische groepen die de eenheid van het land boven alles gaat. Tegen het wetsontwerp bestaat veel verzet, niet alleen van de kant van religieuze minderheden en kunstenaars, maar ook van verschillende regio's in Indonesië die vrezen dat hun traditionele dansen en cultuur strafbaar worden gesteld.
waar zal ik eens beginnen grapjas..quote:Op zondag 21 mei 2006 @ 17:56 schreef BloodRayne het volgende:
Dus porno is heidens en behoort tot ketters toe?
Ik hou van porno....
Ik ben dus heidens en behoor tot ketters toe.
Wie is hier nou intolerant bezig? Wij atheisten moeten altijd maar 'ja' en 'amen' zeggen tegen alle insinuaties van die rotgeloven. We gaan naar de hel, zijn heidens, zijn onkosjer, onrein en dom.
Verzin eventjes de meest schokerende krachtterm, doe nu net alsof ik die zo hard naar het hoofd van deze gelovigen toe roep dat mijn huig er pijn van doet, dan kom je een beetje in de buurt van hoe vreselijk boos ik kan worden van dit soort geloven. Elke dag weer duwt de gelovige inolerantie verder tegen de atheisten. Het is tijd voor geestelijke reiniging en het wordt tijd dat wij voor eens en voor altijd afstand gaan doen van geloven.
Want de enige bron, van al het kwaad in de wereld, is dat constante gevlucht naar het geloof. De meest vreselijke abboraties en walgelijke taferelen vinden plaats op deze planeet uit naam van het geloof.
Luister goed naar mij, als jij gelooft dan vindt ik je zwak, gevaarlijk en doodsvermoeiend. En als je daar een probleem mee hebt, dan heb je PECH. Want dat heb ik blijkbaar ook, aangezien ik toch wel door miljoenen ranzige gelovigen uitgemaakt wordt voor ketter en heiden.
Kom maar los. Ik durf deze discussie met gemak aan, ik weet namelijk dat ik gelijk heb. De geschiedenis geeft mij duizend maal gelijk. Het is altijd het geloof. Altijd de oorzaak, altijd intolerant.
Het is tijd dat wij eens intolerant worden voor het geloof en ze een wederdienst doen.
De vraag moet zijn, waar eindig je eens.quote:Op zondag 21 mei 2006 18:37 schreef BaajGuardian het volgende:
origineel bericht
waar zal ik eens beginnen grapjas..
Ah, zij worden gedwongen die porno te kijken?quote:mensen die een schoon bestaan beleven moet je met rust laten
Wat nou 'dé Islam'? Die paar jankzakken zijn dé Islam? Als die paar jankzakken niet naar porno willen kijken, dan doen ze dat toch niet? Dan blijven ze in het reine, kunnen andere mensen gewoon van hun porno genieten en is iedereen tevreden.quote:als de islam rein wil zijn, en niet vrouwen als gebruiksvoorwerp willen hebben, is dat een goede zaak naar mijn inziens
het geloof is het recht van de geest.quote:Op zondag 21 mei 2006 18:50 schreef Davidian- het volgende:
Bloodrayne heeft wat mij betreft gelijk, het is telkens het geloof(intollerantie/bangheid) dat oorlogen begint, telkens weer.
Wat mij betreft sterft het geloof gewoon stukje bij beetje tot er over 100 jaar geen geloof meer bestaat.
Hulde aan de wetenschap
wanneer de wereld in 2en breektquote:Op zondag 21 mei 2006 18:51 schreef Lithion het volgende:
[..]
De vraag moet zijn, waar eindig je eens.
lezenquote:[..]
Ah, zij worden gedwongen die porno te kijken?
[..]
de porno is er niet voor de mensen maar voor de portemonee van de playboybaas.quote:Wat nou 'dé Islam'? Die paar jankzakken zijn dé Islam? Als die paar jankzakken niet naar porno willen kijken, dan doen ze dat toch niet? Dan blijven ze in het reine, kunnen andere mensen gewoon van hun porno genieten en is iedereen tevreden.
Mensen kopen porno om een behoefte te bevredigen; sexuele drift is iets wat mens-eigen is; niet iets wat de porno-industrie opgewekt heeft. De porno-industrie levert alleen een alternatieve manier om die behoefte te bevredigen. Sim-pel.quote:Op zondag 21 mei 2006 18:58 schreef BaajGuardian het volgende:
de porno is er niet voor de mensen maar voor de portemonee van de playboybaas.
mensen hebben geen sexuele drift dan wat ze geprikkeld word.quote:Op zondag 21 mei 2006 19:03 schreef Lithion het volgende:
[..]
Mensen kopen porno om een behoefte te bevredigen; sexuele drift is iets wat mens-eigen is; niet iets wat de porno-industrie opgewekt heeft. De porno-industrie levert alleen een alternatieve manier om die behoefte te bevredigen. Sim-pel.
daar leeft hij in 't westen voor, te buiten te gaan aan zijn driften.quote:Op zondag 21 mei 2006 18:47 schreef Daniel1976 het volgende:
Dannog hij wil anders leven dan jij, met seks vrijheid etc zonder dat hij daar steeds op gewezen wordt. Daar zit ook wat in. Respect voor alle anders denkenden!
Een beetje RESPECT zou veel schelen in deze wereld.
Je hoeft iets niet goed te keuren maar je kunt nog wel respect voor die mensen opbrengen ipv ze af te zeiken
Dat is natuurlijk de realiteit. Alleen... je hebt hier te maken met iemand die overal complotten ziet, en achter ieder complot zit een duivelse Westerse corporatie die alles manipuleert. Behalve dan achter die, mooie zuivere islamquote:Op zondag 21 mei 2006 19:03 schreef Lithion het volgende:
Mensen kopen porno om een behoefte te bevredigen; sexuele drift is iets wat mens-eigen is; niet iets wat de porno-industrie opgewekt heeft. De porno-industrie levert alleen een alternatieve manier om die behoefte te bevredigen. Sim-pel.
daarom dusquote:Op zondag 21 mei 2006 19:11 schreef XiChico het volgende:
Wat is het probleem? Je woont toch in Nederland en niet daar
jahoor jij snapt er echt geen reet van he, wat heeft het met complotten te maken vent, verdiep je in hoe corporaties werken.quote:Op zondag 21 mei 2006 19:17 schreef watchers het volgende:
[..]
Dat is natuurlijk de realiteit. Alleen... je hebt hier te maken met iemand die overal complotten ziet, en achter ieder complot zit een duivelse Westerse corporatie die alles manipuleert. Behalve dan achter die, mooie zuivere islam
In de oosterse wereld hebben ze liever geen vrouwen met witte tanden en een nep lach? Oh? BRON? Of zuig je dit uit je duim net zoals ome Mohammed dat boekje uit z'n duim zoog? Die mannen met hun prikkelende hormonen, hebben die zelf geen vrije keuze om die te onderdrukken of er aan toe te geven en dat boekje te kopen? Of is het zo dat jij liever natuurlijk helemaal geen vrije keuze ziet? Alles moet zijn zoals de imam dat wil, prachtig toch! Weg vrijheden, weg vrije keuze. Over jezelf voor lul zetten gesproken, want je typt dit vanuit het vrije westen en zou als een jankende hond wegkruipen als je echt in je geliefde sharia-landjes moest wonen. Om maar niet te spreken over het feit dat islamitische mannen blijkbaar maar toegeven aan hun botte lusten zodra daar aanleiding toe is. Verkachting? Haar schuld, want ze liep met een blote pols! Stenig haar!quote:waar zal ik eens beginnen grapjas..
in de oosterse wereld hebben ze liever geen vrouwen met witte tanden en een nep lach die je normaalgesproken aangeleerd word op je 6e jaar in de kindermodelwereld te V.S..
die zichzelf met hun lichaam proberen te verkopen, bij mannen dan hormonen prikellen die dan in alle geilheid losgaan en die bladen kopen wat als enige positieve effect heeft dat de bladenbazen eraan verdienen, voor de rest word men er daar niet vrijer van.,
dus doen alsof JIJ aangevallen word terwijl jij zelf in een westerse materialisten, sexverkoop wereld leeft is echt te zielig voor woorden, daarbij zet je jezel ook nog eens behoorlijk voor lul.
Inderdaad, met rust laten. Alleen jammer dat je blijkbaar niet het verstand hebt om te realiseren dat je jezelf gigantisch tegenspreekt, want jouw geliefde islam doet namelijk niets anders dan mensen NIET met rust laten. Je moet dit, je moet dat, alles kan maar op 1 manier en als je daarvan afwijkt dan is er wel de politie, sorry ik bedoel de geindoctrineerde sharia idioten, die je een lesje komen leren. Vrijheid is er namelijk niet in jouw moslim wereld.quote:mensen die een schoon bestaan beleven moet je met rust laten en niet als een soort corporatie jezelf implanteren en hopen op assimilatie om een godverdomde markt te creeeren, dat is het probleem hier.
die mensen hebben er geen behoefte aan in het algemeen, waarom moet alles zoals het westen worden? wie zijn nu de terroristen die cultuur naar de klote helpen?
Vrouwen niet als gebruiksvoorwerp zien? Is dat waarom ze bedenkt moeten zijn, omdat het anders WEL gebruiksvoorwerpen zijn? En is dat waarom ze niet in het openbaar mogen komen zonder man, omdat ze misschien te DOM zijn om zelf iets te doen? Of naar school gaan misschien? Dat hoeven vrouwen niet, ze horen in de keuken te werken en kindertjes te maken toch? De ironie in jouw posts is zo dik dat ik je zelfs van sarcasme zou betichten, ware het niet dat ik weet dat zoiets te hoog gegrepen is voor je.quote:Op zondag 21 mei 2006 18:37 schreef BaajGuardian het volgende:
origineel bericht
[..]
als de islam rein wil zijn, en niet vrouwen als gebruiksvoorwerp willen hebben, is dat een goede zaak naar mijn inziens, want het is het westen die dat nu doet, zet je tv maar aan
overal draaien de vrouwen met hun geslachtsdeel, en mannen vinden dat natuurlijk geweldig.
de vrouwen weten nu eenmaal niet beter in deze commercieel overgebrachte hiphop cultuur van sex en blingbling.
ik geef iig de protesterende mensen groot gelijk niet toe te geven aan het monopoly van dit smerige playboy bedrijf.
(en iedereen maar zeiken dat het oosten ons wil veranderen, het is duidelijk andersom.)
Wat een opening, ik sta er nog versteld van. Na het lezen van Mekis, jouw en BSBs posts verbaas ik me er eigenlijk niet meer over dat het M.O. nooit verder is gekomen dan waar ze nu zijn.quote:tot zover mijn discussie opening.
Onzin. Je snapt er werkelijk geen reet van. Onthouding zegt namelijk helemaal niets over de behoefte die iemand voelt. Sexuele driften zijn altijd aanwezig bij de mens (a-sexuelen daargelaten), net zoals mensen ook andere behoeften hebben. Zelfs hoge geestelijken hebben sexuele gevoelens, of ga je nu ook beweren dat de vele koorknaap-schandelen in de christelijke wereld zijn ontstaan doordat Playboy, Hustler en Max Hardcore die priesters daartoe verleid hebben? Dan nog, dan zouden die mensen dus al een behoefte voelen op het moment dat ze zich tot producten van Playboy, Hustler of Max Hardcore wenden om die behoefte te bevredigen.quote:Op zondag 21 mei 2006 19:14 schreef BaajGuardian het volgende:
mensen hebben geen sexuele drift dan wat ze geprikkeld word.
anders zou geen enkel mens tot na het huwelijk kunnen wachten met *de daad*
Dat jij jouw oeverloze domme gelul hier op het forum spuit is ook niet nodig in mijn leven of dat van enig ander Fok!ker, maar toch bestaat blijkbaar bij jou die behoefte om hier jouw simplistisch evangelie rond te strooien. Mooi toch dat je hier in die behoefte kunt voorzien? Of zie je dus liever dat we jou in die vrijheid beperken en jou van het forum afflikkeren? Afgaande op eerdere tirades van jou kant lijkt me dat je wat dat betreft hypocrieter bent dan een Wouter Bos tijdens een manifestatie in Amsterdam.quote:inplaats van je zo slim voor te doen had je ook kunnen reageren op wat ik zei, dat het de pornobazen hun protemonee spekt. het is voor hun gewoon een markt, een markt die niet nodig is in het leven. het is geen vrijheid het is een belading.
Ik proef zoveel frustratie in jouw posts dat ik het idee heb dat jij nog nooit een succesvol avondje hebt gehad, sterker nog, dat ze weigerden jou drank te verkopen. En met recht.quote:Op zondag 21 mei 2006 19:21 schreef BaajGuardian het volgende:
trouwens, om onze sexuele drift laten we de meisjes lekker met hun kutje schudden, en daarna geven we hun een drankje en was 't avondje uit een success
WIE hebben daar volgens jou geen behoefte aan?quote:daar hebben ze dus geen behoefte aan, en ik vind dat begrijpelijk.
leukquote:Op zondag 21 mei 2006 19:22 schreef StefanP het volgende:
Wat een post zeg, een trede hoger dan het niveau van Bansheeboy maar die is zo laag dat je dat niet als compliment hoeft te zien.
[..]
och alsjeblieft zeg, lekker overdrijven, je lijkt wel een propagandamachine met dit gelul,quote:In de oosterse wereld hebben ze liever geen vrouwen met witte tanden en een nep lach? Oh? BRON? Of zuig je dit uit je duim net zoals ome Mohammed dat boekje uit z'n duim zoog? Die mannen met hun prikkelende hormonen, hebben die zelf geen vrije keuze om die te onderdrukken of er aan toe te geven en dat boekje te kopen? Of is het zo dat jij liever natuurlijk helemaal geen vrije keuze ziet? Alles moet zijn zoals de imam dat wil, prachtig toch! Weg vrijheden, weg vrije keuze. Over jezelf voor lul zetten gesproken, want je typt dit vanuit het vrije westen en zou als een jankende hond wegkruipen als je echt in je geliefde sharia-landjes moest wonen. Om maar niet te spreken over het feit dat islamitische mannen blijkbaar maar toegeven aan hun botte lusten zodra daar aanleiding toe is. Verkachting? Haar schuld, want ze liep met een blote pols! Stenig haar!
[..]
ik ben geen moslimquote:Inderdaad, met rust laten. Alleen jammer dat je blijkbaar niet het verstand hebt om te realiseren dat je jezelf gigantisch tegenspreekt, want jouw geliefde islam doet namelijk niets anders dan mensen NIET met rust laten. Je moet dit, je moet dat, alles kan maar op 1 manier en als je daarvan afwijkt dan is er wel de politie, sorry ik bedoel de geindoctrineerde sharia idioten, die je een lesje komen leren. Vrijheid is er namelijk niet in jouw moslim wereld.
bron dat ik dat wil aub.quote:Enneh, die mensen hebben geen behoefte aan een vrije markt naar Amerikaans model? Jij ziet natuurlijk liever dat er ergens een ayatollah en een sjeik alle macht hebben,
bron?quote:dat ze 100 miljard dollar (oh de ironie, want hun eigen geld is nog minder waard dan zand) op de bank hebben maar dat je bij de bakker nog geen brood kunt kopen. Want de economieen van de moslimlanden doen het zo goed, ze produceren zo veel en hebben een enorme diversiteit aan industrieen. Joh, laat me jou iets vertellen, er is niets liever dat die mensen zien dan goedgevulde supermarkten en vrije keuze om naar de bioscoop te gaan of een auto te kopen.
BRON?quote:Of een playboy te kopen! Alleen ben je te gevuld met blinde haat jegens het westen (dat jouw alles gegeven heeft, oh wederom de ironie, en je blijft er ook nog eens wonen, wat ben jij laf) om dat in te zien.
wat ken je mij goed? woon je hier dichtbij? bron btw?quote:Je behoort bij het kleine groepje daar dat het voor iedereen regelt, dat denkt dat iedereen die kut-islam wil en die met geweld oplegt. Alleen weet ik wel dat het in jouw geval anders is, je denkt stoer te zijn, maar ondertussen woon je wel in het westen. Laffaard.
[..]
vraag dat maar aan je oma, die had ook een hoofddoek omquote:Vrouwen niet als gebruiksvoorwerp zien? Is dat waarom ze bedenkt moeten zijn, omdat het anders WEL gebruiksvoorwerpen zijn?
stuur jij je vrouw door amsterdamse steegjes? mischien wel een gelijksoortige reden?quote:En is dat waarom ze niet in het openbaar mogen komen zonder man, omdat ze misschien te DOM zijn om zelf iets te doen?
vrouwen gaan naar school, educatie is trouwens indoctrinatie, it is taught how to fit in, not beyond. als je het over educatie voor onze markt hebt, dan heb je mijn antwoord ook al gelezen.quote:Of naar school gaan misschien? Dat hoeven vrouwen niet,
ja want iek ies dom en jij ies sliemquote:ze horen in de keuken te werken en kindertjes te maken toch? De ironie in jouw posts is zo dik dat ik je zelfs van sarcasme zou betichten, ware het niet dat ik weet dat zoiets te hoog gegrepen is voor je.
dan weet je dat verkeerd, anders waren we de oproep van de christenunie al gevolgd de zenders die dit in de jongeren wereld ernstig promoten allang van de buis gehaald, en doe niet alsof die zenders geen invloed hebbenquote:Bovendien meen ik nog altijd dat al die draaiende ho's, bitches en pimps uit de thug-cultuur van een bepaalde groep afkomstig zijn, en die verder weinig met het westen te maken hebben.
betalen om een bloot lijf te zien en daarbij aan je trekken tekomen is respect naar de vrouw die daar met haar blote vagina ligt? leg nader uit oh ervaringsdeskundigequote:Normale mensen die porno kopen hebben gewoon respect voor anderen, alleen die groep blijkbaar niet want vrouwen zijn ook daar objecten. Waaruit blijkt dat jouw vergelijking mank gaat, want pornografie heeft dus niets te maken met vrouwen als lustobjecten zien.
dat zijn geen moslims, lees de koran ook eens zou ik zeggen, dat is tuig gecreeerd door onze eigen outsider conditionering. heb je blijkbaar ook 0.0 verstand van, ik weet overigens genoeg wat jou niveau is, niet beter dan de gemiddelde pimfortuin stemmer destijdsquote:En de ironie: de grootste afnemers van die thug-cultuur in NL lijken mij nog altijd de moslims te zijn. Met hun generieke bontkraagjes, petjes en kettingen. Wat zijn ze toch stoer! Met z'n allen rappen en 50 cent nadoen. Dat is je zeker ontgaan?
[..]
de corporaties die daar de hand in hadden ook niet, maar net zoals oh zoveel zaken weet je daar niks over, jammer dat mensen zonder kennis de meeste verbazing bezitten, het zal zijn omdat ze daar de ruimte in de hersennen voor hebbenquote:Wat een opening, ik sta er nog versteld van. Na het lezen van Mekis, jouw en BSBs posts verbaas ik me er eigenlijk niet meer over dat het M.O. nooit verder is gekomen dan waar ze nu zijn.
ach ja de sterkste teksten krijgen de meeste klaag, 2 keien komen ook niet door een muur heen he.quote:Dat jij jouw oeverloze domme gelul hier op het forum spuit is ook niet nodig in mijn leven of dat van enig ander Fok!ker, maar toch bestaat blijkbaar bij jou die behoefte om hier jouw simplistisch evangelie rond te strooien. Mooi toch dat je hier in die behoefte kunt voorzien? Of zie je dus liever dat we jou in die vrijheid beperken en jou van het forum afflikkeren? Afgaande op eerdere tirades van jou kant lijkt me dat je wat dat betreft hypocrieter bent dan een Wouter Bos tijdens een manifestatie in Amsterdam.
als je het topic leest, lees je het tegenovergestelde.quote:Op zondag 21 mei 2006 19:42 schreef ShaoliN het volgende:
Jij bent er dus zo 1 die er van overtuigd is dat een vrouw minderwaardig is? Je zet vrouwen immers neer als wezens met het denkvermogen van een klein kind. Grappig, want zo denk ik juist over die islamfundi's die porno weren.
tja waaorm besta jij, heeft menig fokker zich ook wel eens afgevraagd, maar je ziet mij het ook niet offtopic posten.quote:Op zondag 21 mei 2006 19:45 schreef Johan_de_With het volgende:
Aha, dit is inmiddels het prive-forum van een heetgebaajkerd individu geworden? Waarom moet dit op zichzelf bestaan?
Wie heeft dat onderzocht?quote:Op zondag 21 mei 2006 19:14 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
mensen hebben geen sexuele drift dan wat ze geprikkeld word.
Nee, jij ruimt een hele hoek in voor je oeverloos gedaas. Goeie belediging trouwens, de Nazi-vergelijkingen waren even op?quote:Op zondag 21 mei 2006 19:46 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
tja waaorm besta jij heeft menig fokker zich ook wel eens afgevraagd, maar je ziet mij het ook niet offtopic posten.
Zo zeg, goed dat je er inhoudelijk op in gaat.quote:Op zondag 21 mei 2006 19:45 schreef BaajGuardian het volgende:
-ad hominem-
Als mensen géén sexuele driften hebben dan wat ze geprikkeld worden, dan zouden mensen zich überhaupt niet voortplanten of zich voorheen voortgeplant hebben. Dan ontstaat een patstelling waarbij zowel man als vrouw (of man en man of vrouw en vrouw) elkaar niet sexueel benaderen doordat beiden wachten op een prikkel van buitenaf.quote:mensen hebben geen sexuele drift dan wat ze geprikkeld word.
anders zou geen enkel mens tot na het huwelijk kunnen wachten met *de daad*
en wat dacht je van dit :quote:Op zondag 21 mei 2006 @ 18:12 schreef M42 het volgende:
De Islam is absoluut (zonder flame en puur feitelijk) een gevaar voor de democratie... alles waar o.a. wij Nederlanders hard voor hebben moeten vechten... onze vrijheid...
De Islam is een gevaar voor alle vrouwen
De Islam is een gevaar voor andere niet-gelovigen en anders-gelovigen
De Islam is een gevaar voor geiten en schapen![]()
De Islam is een gevaar voor de wereldvrede
De Islam is een gevaar voor het voortbestaan van het menselijk ras
etc
etc etc
Ik heb het niet zo op geloof maar dit vind ik toch een beetje radicaal of ligt het nu aan mij ?quote:Op zondag 21 mei 2006 @ 17:58 schreef M42 het volgende:
iedereen uit het midden oosten is opgegroeid met natte kutten en stijve piemels
trouwens, alles heeft te maken met het woordje conditioneringquote:Op zondag 21 mei 2006 19:42 schreef ShaoliN het volgende:
Jij bent er dus zo 1 die er van overtuigd is dat een vrouw minderwaardig is? Je zet vrouwen immers neer als wezens met het denkvermogen van een klein kind. Grappig, want zo denk ik juist over die islamfundi's die porno weren.
En om te ontkennen dat je iets met complotdenken hebt, verwijs je naar een eenzijdige propagandafillm die nou net populair is bij mensen met dezelfde eenzijdige 'corporaties zijn duivels'-visie als jij?quote:Op zondag 21 mei 2006 19:19 schreef BaajGuardian het volgende:
jahoor jij snapt er echt geen reet van he, wat heeft het met complotten te maken vent, verdiep je in hoe corporaties werken.
www.thecorporation.com
Nee hoor. Jij beweert dat vrouwen zich als domme stukken vlees gedragen.quote:Op zondag 21 mei 2006 19:45 schreef BaajGuardian het volgende:
als je het topic leest, lees je het tegenovergestelde.
nou als je dat zo vind moeten we eens samen optreden in renz, want ik vind jou ook een clown.quote:Op zondag 21 mei 2006 19:50 schreef StefanP het volgende:
TS is bijkans een clown. Debatteren kan hij niet, ingaan op reacties hoeft niet, bronnen vermelden hoeft niet. Reageren is zinloos, want je krijgt alleen meer onzin te zien. Het probleem met domme mensen is dat ze zelf denken enorm slim te zijn. De ironie van z'n eigen posts ontgaat hem volkomen. Voor een volslagen leek is 1 blik op z'n warboel van posts hier voldoende om in te zien dat z'n analytische vermogens enigszins beperkt zijn. Sorry, ik kan het niet anders noemen.
dat is eigenlijk ook een goed punt, de cultuur.quote:Op zondag 21 mei 2006 19:55 schreef djenneke het volgende:
Ik vind het prima, als democratisch besloten word porno te verbieden in dat land. Waar maakt iedereen zich zo druk over?
Dat als je een weekje naar Jakarta gaat je een dagje niet kan rukken op een reeds afgeragd blaadje?
Je je geliefde filmpjes niet kunt kijken aldaar? Je zou toch een dagje cultuur moeten gaan doen...
met een knipoog trouwens
De porno-industrie is één van de weinige industrieën waar vrouwen vele malen meer verdienen dan mannen. Vrouwelijke pornosterren verdienen een veelvoud van wat mannelijke pornosterren verdienen; een ongekende scheefgroei. Dat er overigens vrouwen zijn die dat werk verkiezen boven lopende band werk, dat is toch hun keuze? Waarom moet jij je daar zonodig mee bemoeien?quote:Op zondag 21 mei 2006 19:53 schreef BaajGuardian het volgende:
vrouw - corporatie
corporatie gebruikt vrouw voor zn portemonee
vrouw krijg ook beetje geld, vrouw kan makeup kopen oid. (of de huur betalen, zo heb je er ook veel die in slavernij bestaan in de pornowereld, maar omdat het beter betaald dan op de lopende band is het voor hun makkelijk te doen, beentjes wijd, kreunen, klaar)
Vooralsnog lijk jij, gezien de inhoud van je posts, een grotere obsessie met sex te hebben dan wie dan ook van de Westerlingen hier. Je ziet het blijkbaar overal in en kunt maar niet ophouden over die schuddende kutjesquote:Op zondag 21 mei 2006 19:21 schreef BaajGuardian het volgende:
trouwens, om onze sexuele drift laten we de meisjes lekker met hun kutje schudden, en daarna geven we hun een drankje en was 't avondje uit een success
daar hebben ze dus geen behoefte aan, en ik vind dat begrijpelijk.
ik reageerde in het algemeen via een user (die ik quote in de OP)quote:Op zondag 21 mei 2006 19:57 schreef Lithion het volgende:
Ik snap overigens niet dat je durft te beweren dat je hier komt om te discussiëren of te debatteren. Je bent aan het prediken, meer niet.
De enige reden dat vrouwen bereid zijn dergelijk werk te doen is toch meestal juist het feit dat het zo goed betaald. Dat maakt het niet vrouwvriendelijker.quote:Op zondag 21 mei 2006 20:00 schreef Lithion het volgende:
[..]
De porno-industrie is één van de weinige industrieën waar vrouwen vele malen meer verdienen dan mannen. Vrouwelijke pornosterren verdienen een veelvoud van wat mannelijke pornosterren verdienen; een ongekende scheefgroei. Dat er overigens vrouwen zijn die dat werk verkiezen boven lopende band werk, dat is toch hun keuze? Waarom moet jij je daar zonodig mee bemoeien?
De grootste blokkade in deze discussie ben je zelf omdat je slechts aan het prediken bent. Je draagt geen énkel tegenargument aan wat betreft het bevredigen van behoeften en de intrinsieke sexuele driften die een mens voelt. Geen énkele. In plaats daarvan verval je weer tot ad-hominem geblaat en herhalend gelul.quote:Op zondag 21 mei 2006 20:02 schreef BaajGuardian het volgende:
we zitten hier niet in het parlement waar we elkaar moeten bevechten, dat lijkt mij op het moment jou grootste blokkade in deze discussie, overigens gaat dat ook op voor johan_de_with.
je hebt gedeeltelijk gelijk, daarom kijk ik bijna geen tv meer, omdat ik weet waar de bewegingen die de danseresjes maken voor staan, neukbewegingen dus.quote:Op zondag 21 mei 2006 20:00 schreef watchers het volgende:
[..]
Vooralsnog lijk jij, gezien de inhoud van je posts, een grotere obsessie met sex te hebben dan wie dan ook van de Westerlingen hier. Je ziet het blijkbaar overal in en kunt maar niet ophouden over die schuddende kutjes
Als een volwassen vrouw bewust een transactie aangaat met een ander volwassen persoon om sexuele handelingen tegen betaling te verrichten, wat is daar dan vrouwonvriendelijk aan? Zeker in de context van BaajGuardian, met zijn corporaties, is het absolúút niet zo dat vrouwen gedwongen worden om de porno-industrie in te gaan om te werken voor de grote pornoproducenten.quote:Op zondag 21 mei 2006 20:03 schreef djenneke het volgende:
De enige reden dat vrouwen bereid zijn dergelijk werk te doen is toch meestal juist het feit dat het zo goed betaald. Dat maakt het niet vrouwvriendelijker.
Nou, mooi toch. Jij hebt er geen behoefte aan en kijkt het niet. Ik vind het wel okay en kijk het wel. We're all winners!quote:Op zondag 21 mei 2006 20:06 schreef BaajGuardian het volgende:
je hebt gedeeltelijk gelijk, daarom kijk ik bijna geen tv meer, omdat ik weet waar de bewegingen die de danseresjes maken voor staan, neukbewegingen dus.
die worden niet aangeprezen door de corporaties, vraag me eigenlijk ook wel af waarom, alhoewel its a mans world zeggen ze wel eens in de buisiness.quote:Op zondag 21 mei 2006 20:03 schreef optifree het volgende:
Hoe zit het dan met mannen die hun lichaam verkopen??
Moet je toch iets beter lezen. Dat laatste was een terugkaatsen op Baajguardian's bewering dat het Westen zo in elkaar zat. Wat de andere punten betreft: wat gechargeerd wellicht, maar gezien de dagelijkse praktijk in veel islamitische landen, niet eens zoveel bezijden de realiteit. Je kunt er eventueel nog wat rapportjes op nalezen van Amnesty.quote:Op zondag 21 mei 2006 19:51 schreef BeamMeUpScotty het volgende:
Ik zit net over dit onderwerp te lezen op de FP en dan zie ik opeens dit :
[..]
en wat dacht je van dit :
[..]
Ik heb het niet zo op geloof maar dit vind ik toch een beetje radicaal of ligt het nu aan mij ?
Zoals ik op de FP al aan je vroeg: hoe zit het met geloofsconditionering?quote:Op zondag 21 mei 2006 19:53 schreef BaajGuardian het volgende:
trouwens, alles heeft te maken met het woordje conditionering
en conditionering bewandeld een lange weg, daarom is het ook niet in 1 zin uit te leggen en bestaat er altijd de kans op een troll omdat iemand het niet op wil brengen er over na te denken.
men denkt tegenwoordig echt teveel zwart wit recht-toe recht-aan, zonde.
de enige reden waarom vrouwen in india for instance, de playboy in zouden willen is voor het geld, en 3 maal raden (raden is fijn) wie daar dus het meeste poen van krijgen...quote:Op zondag 21 mei 2006 20:08 schreef Lithion het volgende:
[..]
Als een volwassen vrouw bewust een transactie aangaat met een ander volwassen persoon om sexuele handelingen tegen betaling te verrichten, wat is daar dan vrouwonvriendelijk aan? Zeker in de context van BaajGuardian, met zijn corporaties, is het absolúút niet zo dat vrouwen gedwongen worden om de porno-industrie in te gaan om te werken voor de grote pornoproducenten.
Niet aangeprezen? Nee, die wasbordjes van Peter André, Usher, 50 Cent en wat dies meer zij, dat valt inderdaad niet onder het lichamelijk aanprijzen van mannen.quote:Op zondag 21 mei 2006 20:09 schreef BaajGuardian het volgende:
die worden niet aangeprezen door de corporaties, vraag me eigenlijk ook wel af waarom, alhoewel its a mans world zeggen ze wel eens in de buisiness.
Sex. Dat is niks nieuws, dat is al sinds het begin der tijden zo.quote:3 maal raden wat de wereld leid.
Nee, vrouwen worden absoluut niet gedwongen om in de seksindustrie te gaan... Komt nooit voor. Dat is omdat het zulk leuk werk is, dat er zat vrijwilligers voor te vinden zijn. Gelukkig bestaat er dan ook helemaal geen mensenhandel, worden er nooit paspoorten gestolen, en families bedreigd. Het is gewoon ontzettend leuk. Het ziet er ook altijd echt als fun uit voor die dames. Lekker gedeepthroat worden, sperma op alle mogelijke plaatsen. Echt stiklollig! Het is mooi meegenomen dat het zoveel verdiend, maar voor 10 euro per uur hadden ze het ook best gedaan hoor.quote:Op zondag 21 mei 2006 20:08 schreef Lithion het volgende:
[..]
Als een volwassen vrouw bewust een transactie aangaat met een ander volwassen persoon om sexuele handelingen tegen betaling te verrichten, wat is daar dan vrouwonvriendelijk aan? Zeker in de context van BaajGuardian, met zijn corporaties, is het absolúút niet zo dat vrouwen gedwongen worden om de porno-industrie in te gaan om te werken voor de grote pornoproducenten.
Je doet me heel erg denken aan Tim Robbins in Team America:quote:Op zondag 21 mei 2006 20:09 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
die worden niet aangeprezen door de corporaties
quote:Tim Robbins: Let me explain to you how this works: you see, the corporations finance Team America, and then Team America goes out... and the corporations sit there in their... in their corporation buildings, and... and, and see, they're all corporation-y... and they make money.
Wat maakt het nou uit wie de meeste poen krijgt? Al kreeg die vrouw maar 1%, dat maakt het nog niet minder vrijwillig dat ze daar in staat. Bovendien verdient die vrouw door in dat blad te gaan staan een veelvoud van wat ze anders zou verdienen door 12 uur in een stinkende fabriek te werken of nog erger, de hele dag het land te bewerken om uitsluitend in haar eerste levensbehoefte te voorzien.quote:Op zondag 21 mei 2006 20:11 schreef BaajGuardian het volgende:
de enige reden waarom vrouwen in india for instance, de playboy in zouden willen is voor het geld, en 3 maal raden (raden is fijn) wie daar dus het meeste poen van krijgen...
alle conditionering is fout, ik ben zelf opgegroeid in het joods christelijk geloof, ik heb nog opnames van dat mijn ouders me een jodensterkettinkje omdoen met channoeka en me vertellen dat ik van de heer ben en ik het ooit wel zou begrijpen, nu kijk ik er naar terug met een gedrukte wenkbrouw als je begrijpt wat ik bedoel, en toch geeft het een soort verhaal, een soort fantasie van het kind, een jong sprookje..quote:Op zondag 21 mei 2006 20:11 schreef watchers het volgende:
[..]
Zoals ik op de FP al aan je vroeg: hoe zit het met geloofsconditionering?
En/of omdat ze -het kan bijna niet waar zijn- gewoon van sex houden en het leuk vinden dat voor de camera te doen; bijvoorbeeld omdat ze exhibitionistisch zijn.quote:Op zondag 21 mei 2006 20:03 schreef djenneke het volgende:
De enige reden dat vrouwen bereid zijn dergelijk werk te doen is toch meestal juist het feit dat het zo goed betaald.
Goede betaling voor vrouwen -meestal beter dan de mannen, want de vrouwen zijn meestal de sterren- maakt het niet vrouwvriendelijker? Is dit wellicht vrouwenlogica?quote:Dat maakt het niet vrouwvriendelijker.
hehe, achja.quote:Op zondag 21 mei 2006 20:13 schreef I.R.Baboon het volgende:
[..]
Je doet me heel erg denken aan Tim Robbins in Team America:
[..]
Zoals de meeste markten werken, zo werkt ook de porno markt. Voor minder zijn die vrouwen niet bereid dit werk te doen. Het is een mannenwereldje hoor, die porno-industrie. Als ze minder zouden kunnen betalen, dan zouden ze het ook zeker niet laten.quote:Op zondag 21 mei 2006 20:15 schreef watchers het volgende:
[..]
En/of omdat ze -het kan bijna niet waar zijn- gewoon van sex houden en het leuk vinden dat voor de camera te doen; bijvoorbeeld omdat ze exhibitionistisch zijn.
[..]
Goede betaling voor vrouwen -meestal beter dan de mannen, want de vrouwen zijn meestal de sterren- maakt het niet vrouwvriendelijker? Is dit wellicht vrouwenlogica?
idd . je hebt gelijk , had ik niet zo gauw gezien . Ook DAT is niet correct , M42 en BaajGuardian zijn beide verkeerd bezigquote:Op zondag 21 mei 2006 20:09 schreef watchers het volgende:
Wel opvallend dat je niets opmerkt over de radicale uitspraken van Baajguardian.
ach ik kijk daar niet naar, dat is het em mischien, vrouwen zullen er vast geprikkeld door raken, hetzelfde verhaalquote:Op zondag 21 mei 2006 20:12 schreef Lithion het volgende:
[..]
Niet aangeprezen? Nee, die wasbordjes van Peter André, Usher, 50 Cent en wat dies meer zij, dat valt inderdaad niet onder het lichamelijk aanprijzen van mannen.
[..]
fout, mannen met corporate interest in hun agenda.quote:Sex. Dat is niks nieuws, dat is al sinds het begin der tijden zo.
Ik zeg niet dat vrouwenhandel en gedwongen sex nooit voorkomt. Maar de mainstream porno en ook het deapthroaten en al wat dies meer zij, al wat op DVD verkrijgbaar is in de betere sexshops, gebeurt op vrijwillige basis. Die volwassen vrouwen gaan bewust een contract aan om die handelingen tegen betaling te verrichten. Dat jij vrouwen liever als zwak en achterlijk bestempelt die totaal niet handelsbekwaam zouden zijn moet je helemaal zelf weten, maar dan zit je toch ver naast de waarheid.quote:Op zondag 21 mei 2006 20:13 schreef djenneke het volgende:
Nee, vrouwen worden absoluut niet gedwongen om in de seksindustrie te gaan... Komt nooit voor. Dat is omdat het zulk leuk werk is, dat er zat vrijwilligers voor te vinden zijn. Gelukkig bestaat er dan ook helemaal geen mensenhandel, worden er nooit paspoorten gestolen, en families bedreigd. Het is gewoon ontzettend leuk. Het ziet er ook altijd echt als fun uit voor die dames. Lekker gedeepthroat worden, sperma op alle mogelijke plaatsen. Echt stiklollig! Het is mooi meegenomen dat het zoveel verdiend, maar voor 10 euro per uur hadden ze het ook best gedaan hoor.![]()
Sex was er wat eerder dan corporaties hoor. Nou goed, misschien voor jou niet.quote:Op zondag 21 mei 2006 20:17 schreef BaajGuardian het volgende:
fout, mannen met corporate interest in hun agenda.
waarom denk je dat het is dat ze zulk geld nodig heeft om in haar levensbehoefte te kunnen voorzienquote:Op zondag 21 mei 2006 20:14 schreef Lithion het volgende:
[..]
Wat maakt het nou uit wie de meeste poen krijgt? Al kreeg die vrouw maar 1%, dat maakt het nog niet minder vrijwillig dat ze daar in staat. Bovendien verdient die vrouw door in dat blad te gaan staan een veelvoud van wat ze anders zou verdienen door 12 uur in een stinkende fabriek te werken of nog erger, de hele dag het land te bewerken om uitsluitend in haar eerste levensbehoefte te voorzien.
En met zulke insunaties ga je hier helaas in de fout. Djenneke beweert dát namelijk niet.quote:Op zondag 21 mei 2006 20:17 schreef Lithion het volgende:
[..]
Dat jij vrouwen liever als zwak en achterlijk bestempelt die totaal niet handelsbekwaam zouden zijn moet je helemaal zelf weten, maar dan zit je toch ver naast de waarheid.
Je vindt het dus ook vast geen probleem dan als democratisch besloten wordt om -laten we willekeurig zeggen- de islam te verbieden in Nederland? Als je een weekje naar Nederland gaat wil je tenslotte ook niet geconfronteerd worden met moskeeën en hoofddoekjes, dan wil je gewoon molens en tulpen zienquote:Op zondag 21 mei 2006 19:55 schreef djenneke het volgende:
Ik vind het prima, als democratisch besloten word porno te verbieden in dat land. Waar maakt iedereen zich zo druk over?
Dat als je een weekje naar Jakarta gaat je een dagje niet kan rukken op een reeds afgeragd blaadje?
Je je geliefde filmpjes niet kunt kijken aldaar? Je zou toch een dagje cultuur moeten gaan doen...
met een knipoog trouwens
In welke industrie is dat niet zo dan? De neiging om minder te willen betalen is niet man-eigen hoor. Allemachtig zeg. Maar goed, het feit dat ze niet minder kunnen betalen omdat de vrouwen dat niet accepteren zegt dus juist iets over de kracht van die vrouwen en in welke mate ze daartoe gedwongen worden, niet dan?quote:Op zondag 21 mei 2006 20:16 schreef djenneke het volgende:
Zoals de meeste markten werken, zo werkt ook de porno markt. Voor minder zijn die vrouwen niet bereid dit werk te doen. Het is een mannenwereldje hoor, die porno-industrie. Als ze minder zouden kunnen betalen, dan zouden ze het ook zeker niet laten.
Omdat het geld kost om in je levensonderhoud te voorzien? It ain't rocket science.quote:Op zondag 21 mei 2006 20:18 schreef BaajGuardian het volgende:
waarom denk je dat het is dat ze zulk geld nodig heeft om in haar levensbehoefte te kunnen voorzien
quote:Op zondag 21 mei 2006 20:21 schreef Lithion het volgende:
[..]
Omdat het geld kost om in je levensonderhoud te voorzien? It ain't rocket science.
Dat insinueert ze wel door te zeggen dat vrouwen die in (harde) pornofilms spelen daartoe gedwongen zouden worden en het voor een habbekrats moeten doen. Alsof ze niet voor zichzelf op kunnen komen. Nogmaals, die vrouwen maken een bewuste keuze om de porno-industrie in te gaan en ze maken een bewuste keuze om te deepthroaten, DP'en en wat dan ook meer.quote:Op zondag 21 mei 2006 20:18 schreef K33T het volgende:
En met zulke insunaties ga je hier helaas in de fout. Djenneke beweert dát namelijk niet.
Ja, dat geldt zo'n beetje voor alle mensen die werken over de hele wereld: het meeste geld gaat naar anderen (meestal de overheid overigens in de vorm van belastingen). Voor de rest maken ze zelf wel de beslissing wat ze wel of niet voor geld, of omdat ze het leuk vinden, doen. Daar hebben ze geen betweters vanuit een geloof of een ideologie voor nodig.quote:Op zondag 21 mei 2006 20:11 schreef BaajGuardian het volgende:
de enige reden waarom vrouwen in india for instance, de playboy in zouden willen is voor het geld, en 3 maal raden (raden is fijn) wie daar dus het meeste poen van krijgen...
Ja leuk, open er een topic over. Verder nog iets te melden over het wereldsalaris dat die mooie Indische meid verdient in vergelijking met vele van haar landgenoten?quote:Op zondag 21 mei 2006 20:23 schreef BaajGuardian het volgende:man jij bent goed bewerkt op school..
de multi cult heb je dus ook te danken aan corporaties die die mensen binnenhaalden net als we nu met de polen doen, what a wonderfull circle isnt it!quote:Op zondag 21 mei 2006 20:19 schreef watchers het volgende:
[..]
Je vindt het dus ook vast geen probleem dan als democratisch besloten wordt om -laten we willekeurig zeggen- de islam te verbieden in Nederland? Als je een weekje naar Nederland gaat wil je tenslotte ook niet geconfronteerd worden met moskeeën en hoofddoekjes, dan wil je gewoon molens en tulpen zien
Ook met een knipoog natuurlijk
U is niet eens bekend met de vrouwenhandel?quote:Op zondag 21 mei 2006 20:23 schreef Lithion het volgende:
[..]
Dat insinueert ze wel door te zeggen dat vrouwen die in (harde) pornofilms spelen daartoe gedwongen zouden worden en het voor een habbekrats moeten doen. Alsof ze niet voor zichzelf op kunnen komen. Nogmaals, die vrouwen maken een bewuste keuze om de porno-industrie in te gaan en ze maken een bewuste keuze om te deepthroaten, DP'en en wat dan ook meer.
www.thecorporation.comquote:Op zondag 21 mei 2006 20:25 schreef Lithion het volgende:
[..]
Ja leuk, open er een topic over. Verder nog iets te melden over het wereldsalaris dat die mooie Indische meid verdient in vergelijking met vele van haar landgenoten?
De hele porno-industrie is gestoeld op vrouwenhandel? Ja, zo lust ik er nog wel een...quote:Op zondag 21 mei 2006 20:25 schreef K33T het volgende:
[..]
U is niet eens bekend met de vrouwenhandel?
EXACTLY! Maar nee, sommigen insinueren (jaja K33Tquote:Op zondag 21 mei 2006 20:24 schreef watchers het volgende:
Voor de rest maken ze zelf wel de beslissing wat ze wel of niet voor geld, of omdat ze het leuk vinden, doen. Daar hebben ze geen betweters vanuit een geloof of een ideologie voor nodig.
Globalisme maakt het jou juist mogelijk om te reizen naar vreemde landen, ukkel.quote:Op zondag 21 mei 2006 20:25 schreef BaajGuardian het volgende:
en te reizen naar vreemde landen met hun eigen cultuur.
daarom heb ik ook zo de pest aan globalisme.
De meeste kapsters, kassa chicks etc ook niet...quote:Op zondag 21 mei 2006 20:28 schreef gelly het volgende:
Je kunt je afvragen in hoeverre geldgebrek een vrijwillige keuze toelaat, er zijn denk maar weinig vrouwen die zich vol overgave in de pornoindustrie werpen omdat ze dat nou altijd al leuk had geleken.. Het zijn ook niet de helderste lichten, porno actrices.
omdat dat niet zo goed betaald, vandaar ook verhoering, betaling voor de prikkel op band.quote:Op zondag 21 mei 2006 20:27 schreef Lithion het volgende:
[..]
EXACTLY! Maar nee, sommigen insinueren (jaja K33T) dat die vrouwen hopeloze slachtoffers van zichzelf en de mannelijke onderdrukking zijn, niet tot eigen keuzes in staat zijn en maar als vlees behandeld worden.
Oh, de vraag waarom die vrouwen geen gewone baan in één of andere fabriek hebben blijft dan ook altijd volledig onbeantwoord.
ik vind het wel geil, ja.quote:Op zondag 21 mei 2006 20:13 schreef djenneke het volgende:
[..]
Nee, vrouwen worden absoluut niet gedwongen om in de seksindustrie te gaan... Komt nooit voor. Dat is omdat het zulk leuk werk is, dat er zat vrijwilligers voor te vinden zijn. Gelukkig bestaat er dan ook helemaal geen mensenhandel, worden er nooit paspoorten gestolen, en families bedreigd. Het is gewoon ontzettend leuk. Het ziet er ook altijd echt als fun uit voor die dames. Lekker gedeepthroat worden, sperma op alle mogelijke plaatsen. Echt stiklollig! Het is mooi meegenomen dat het zoveel verdiend, maar voor 10 euro per uur hadden ze het ook best gedaan hoor.![]()
Het is 'easy money'. Waarom zitten die vrouwen in de porno-industrie als ze voor hetzelfde geld namelijk ook gewoon 9-urige werkdagen kunnen maken? Ze hebben die keuze wel degelijk.quote:Op zondag 21 mei 2006 20:28 schreef gelly het volgende:
Je kunt je afvragen in hoeverre geldgebrek een vrijwillige keuze toelaat, er zijn denk maar weinig vrouwen die zich vol overgave in de pornoindustrie werpen omdat ze dat nou altijd al leuk had geleken.. Het zijn ook niet de helderste lichten, porno actrices.
Da's niet waar... Het toerisme maakt het makkelijker, maar je hebt globalisme niet nodig...quote:Op zondag 21 mei 2006 20:28 schreef Lithion het volgende:
[..]
Globalisme maakt het jou juist mogelijk om te reizen naar vreemde landen, ukkel.
Misschien eens wat minder je eigen afkeren en voorkeuren op anderen projecteren? Je lijkt zo wel een betweterige feministe die wel even weet wat goed is voor al die andere vrouwen. Dat jij niet in pornofilms zou willen spelen, wil niet zeggen dat andere dames dat niet vrijwillig willen of een sexuele voorkeur hebben die jij niet deelt.quote:Op zondag 21 mei 2006 20:13 schreef djenneke het volgende:
Nee, vrouwen worden absoluut niet gedwongen om in de seksindustrie te gaan... Komt nooit voor. Dat is omdat het zulk leuk werk is, dat er zat vrijwilligers voor te vinden zijn. Gelukkig bestaat er dan ook helemaal geen mensenhandel, worden er nooit paspoorten gestolen, en families bedreigd. Het is gewoon ontzettend leuk. Het ziet er ook altijd echt als fun uit voor die dames. Lekker gedeepthroat worden, sperma op alle mogelijke plaatsen. Echt stiklollig! Het is mooi meegenomen dat het zoveel verdiend, maar voor 10 euro per uur hadden ze het ook best gedaan hoor.![]()
ja waar je vervolgens alles hebt wat je in je eigen land ook vind.quote:Op zondag 21 mei 2006 20:28 schreef Lithion het volgende:
[..]
Globalisme maakt het jou juist mogelijk om te reizen naar vreemde landen, ukkel.
Jawel hoor, ik vat de keten van behoefte en behoeftebevrediging wel. Wat jij niet snapt is dat het de keuze van de vrouw is om zich te laten betalen voor die praktijken. Dat zij het zélf is die dat 'easy money' verkiest boven de 40-urige werkweek. Moet ze toch mooi zelf weten?quote:Op zondag 21 mei 2006 20:29 schreef BaajGuardian het volgende:
omdat dat niet zo goed betaald, vandaar ook verhoering, betaling voor de prikkel op band.
en de video verkoop je weer aan de geprikkelde consument, nee wij respecteren de persoon die de vrouw is.
vat je het nu nogsteeds niet?
je zusje.quote:Op zondag 21 mei 2006 20:30 schreef I.R.Baboon het volgende:
Over welk lekker wijf hebben we het?
Ga jij vaak in Nederland naar de bergen en zo?quote:Op zondag 21 mei 2006 20:31 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
ja waar je vervolgens alles hebt wat je in je eigen land ook vind.
lekker vreemd.
numbnuts,
het blijft natuurlijk moeilijk praten met juist de mensen die helemaal blij zijn met de blote kutjes buisiness, net als je een veteraan in cola drinken niet kan uitleggen dat dat spul eigenlijk bedoeld is voor schoonmaken en heel slecht voor je is.
Sja, het blijft een vrijwillige keuze, daar heb je gelijk in. Mijn mening is echter dat er misbruik gemaakt wordt van dergelijke vrouwen door een bak geld in ruil voor sex voor te houden. Ik vind het moreel verwerpelijk, wat niet wil zeggen dat ik voor een verbod ben.quote:Op zondag 21 mei 2006 20:29 schreef Lithion het volgende:
[..]
Het is 'easy money'. Waarom zitten die vrouwen in de porno-industrie als ze voor hetzelfde geld namelijk ook gewoon 9-urige werkdagen kunnen maken? Ze hebben die keuze wel degelijk.
voor de poen ja, ..........ik wil het niet blijven herhalen hoor..lees maar n paar posts terug van me.quote:Op zondag 21 mei 2006 20:29 schreef milagro het volgende:
[..]
ik vind het wel geil, ja.
en nu?
porno is niet vrouwonvriendelijk, het is dat enkel voor dames die sowieso niets van porno moeten hebben.
er gebeurt daar niet veel anders dan in de bedroom thuis, hoor, of bij jou wel?
sla je niet een beetje door?
gedwongen worden komt voor, ja, net als in de prostitutie, maar er zijn dames die het doen voor de poen zonder dat er sprake is van tegenzin, of dwang.
Dan ben je dus nog nooit in een vreemd land geweest.quote:Op zondag 21 mei 2006 20:31 schreef BaajGuardian het volgende:
ja waar je vervolgens alles hebt wat je in je eigen land ook vind.
Jij werkt gratis?quote:Op zondag 21 mei 2006 20:33 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
voor de poen ja, ..........ik wil het niet blijven herhalen hoor..lees maar n paar posts terug van me.
Hoezo misbruik? Zie jij die vrouwen dan als zulke labiele en handelsonbekwame dozen dat ze niet eens de afweging kunnen maken tussen dat geld pakken en een gast te deapthroaten en een 'respectabele' baan te vinden? Daar onderschat je die vrouwen toch echt wel.quote:Op zondag 21 mei 2006 20:32 schreef gelly het volgende:
Sja, het blijft een vrijwillige keuze, daar heb je gelijk in. Mijn mening is echter dat er misbruik gemaakt wordt van dergelijke vrouwen door een bak geld in ruil voor sex voor te houden.
zijn we het weer eens maar vat je het nogsteeds niet, mischien moet ik de link van easy money en gebruikt worden voor big money maar eens voorleggen.quote:Op zondag 21 mei 2006 20:29 schreef Lithion het volgende:
[..]
Het is 'easy money'. Waarom zitten die vrouwen in de porno-industrie als ze voor hetzelfde geld namelijk ook gewoon 9-urige werkdagen kunnen maken? Ze hebben die keuze wel degelijk.
Netjes dat je toegeeft dat het hetzelfde dus dan is. En bedenk ook dat geloof aardig wat negatieve zaken kan meebrengen, in tegenstelling tot jouw ervaringen.quote:Op zondag 21 mei 2006 20:14 schreef BaajGuardian het volgende:
alle conditionering is fout, ik ben zelf opgegroeid in het joods christelijk geloof, ik heb nog opnames van dat mijn ouders me een jodensterkettinkje omdoen met channoeka en me vertellen dat ik van de heer ben en ik het ooit wel zou begrijpen, nu kijk ik er naar terug met een gedrukte wenkbrouw als je begrijpt wat ik bedoel, en toch geeft het een soort verhaal, een soort fantasie van het kind, een jong sprookje..
ik weet niet wat ik erover moet zeggen, je hebt gelijk met de vergelijking, maar persoonlijk voelde het goed ookal was het kerkerlijke indoctrinatie, het bracht mensen samen.
En zat kleine zelfstandigen die er hun centje mee verdienenquote:Op zondag 21 mei 2006 20:18 schreef Lithion het volgende:
Sex was er wat eerder dan corporaties hoor. Nou goed, misschien voor jou niet.
jij snapt iig mijn punt wel.quote:Op zondag 21 mei 2006 20:32 schreef gelly het volgende:
[..]
Sja, het blijft een vrijwillige keuze, daar heb je gelijk in. Mijn mening is echter dat er misbruik gemaakt wordt van dergelijke vrouwen door een bak geld in ruil voor sex voor te houden. Ik vind het moreel verwerpelijk, wat niet wil zeggen dat ik voor een verbod ben.
hey sukkel, ik kijk graag porno maar ik zie vrouwen niet als gebruiksvoorwerp en behandel ze ook niet zo.quote:Op zondag 21 mei 2006 18:37 schreef BaajGuardian het volgende:
origineel bericht
[..]
[..]
waar zal ik eens beginnen grapjas..
in de oosterse wereld hebben ze liever geen vrouwen met witte tanden en een nep lach die je normaalgesproken aangeleerd word op je 6e jaar in de kindermodelwereld te V.S..
die zichzelf met hun lichaam proberen te verkopen, bij mannen dan hormonen prikellen die dan in alle geilheid losgaan en die bladen kopen wat als enige positieve effect heeft dat de bladenbazen eraan verdienen, voor de rest word men er daar niet vrijer van.,
dus doen alsof JIJ aangevallen word terwijl jij zelf in een westerse materialisten, sexverkoop wereld leeft is echt te zielig voor woorden, daarbij zet je jezel ook nog eens behoorlijk voor lul.
mensen die een schoon bestaan beleven moet je met rust laten en niet als een soort corporatie jezelf implanteren en hopen op assimilatie om een godverdomde markt te creeeren, dat is het probleem hier.
die mensen hebben er geen behoefte aan in het algemeen, waarom moet alles zoals het westen worden? wie zijn nu de terroristen die cultuur naar de klote helpen?
als de islam rein wil zijn, en niet vrouwen als gebruiksvoorwerp willen hebben, is dat een goede zaak naar mijn inziens, want het is het westen die dat nu doet, zet je tv maar aan
overal draaien de vrouwen met hun geslachtsdeel, en mannen vinden dat natuurlijk geweldig.
de vrouwen weten nu eenmaal niet beter in deze commercieel overgebrachte hiphop cultuur van sex en blingbling.
ik geef iig de protesterende mensen groot gelijk niet toe te geven aan het monopoly van dit smerige playboy bedrijf.
(en iedereen maar zeiken dat het oosten ons wil veranderen, het is duidelijk andersom.)
tot zover mijn discussie opening.
wat is er mis mee om iets voor de poen te doen?quote:Op zondag 21 mei 2006 20:33 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
voor de poen ja, ..........ik wil het niet blijven herhalen hoor..lees maar n paar posts terug van me.
jawel, maar jij kunt dus niet vooruit kijken.quote:Op zondag 21 mei 2006 20:33 schreef Lithion het volgende:
[..]
Dan ben je dus nog nooit in een vreemd land geweest.
Niet helemaal. Inmiddels aardig wat vrouwen die zelf produceren.quote:Op zondag 21 mei 2006 20:16 schreef djenneke het volgende:
Zoals de meeste markten werken, zo werkt ook de porno markt. Voor minder zijn die vrouwen niet bereid dit werk te doen. Het is een mannenwereldje hoor, die porno-industrie.
Ja, en? Zo werkt het voor de meeste werkenden. Wat is je punt?quote:Als ze minder zouden kunnen betalen, dan zouden ze het ook zeker niet laten.
Flikker toch eens op met je docu... zeker Zembla-kwaliteit...quote:Op zondag 21 mei 2006 20:38 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
jawel, maar jij kunt dus niet vooruit kijken.
kun je mij iig beloven dat je die docu gaat zien?
ach er wordt andere dames weer een hel voor gehouden en het onthouden van respect op aarde om hen zo uit "vrije wil" zich weer juist te laten bedekken.quote:Op zondag 21 mei 2006 20:32 schreef gelly het volgende:
[..]
Sja, het blijft een vrijwillige keuze, daar heb je gelijk in. Mijn mening is echter dat er misbruik gemaakt wordt van dergelijke vrouwen door een bak geld in ruil voor sex voor te houden. Ik vind het moreel verwerpelijk, wat niet wil zeggen dat ik voor een verbod ben.
Ik ben van mening dat zonder de pornoindustrie dat soort vrouwen hun waardigheid nog hadden gehad, laten we het daar maar op houden.quote:Op zondag 21 mei 2006 20:34 schreef Lithion het volgende:
[..]
Hoezo misbruik? Zie jij die vrouwen dan als zulke labiele en handelsonbekwame dozen dat ze niet eens de afweging kunnen maken tussen dat geld pakken en een gast te deapthroaten en een 'respectabele' baan te vinden? Daar onderschat je die vrouwen toch echt wel.
Hoezo gebruikt worden voor big money? Luister, als jij me vijf miljoen dollar biedt om een kip te neuken, dan heb ik twee keuzes. Ik doe het of ik doe het niet. Sim-pel. Die keuze heb ik altijd, corporatie of geen corporatie, big money of small money.quote:Op zondag 21 mei 2006 20:35 schreef BaajGuardian het volgende:
zijn we het weer eens maar vat je het nogsteeds niet, mischien moet ik de link van easy money en gebruikt worden voor big money maar eens voorleggen.
India? Het gaat toch over Indonesie?quote:Op zondag 21 mei 2006 20:37 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
jij snapt iig mijn punt wel.
ik ga dus een stapje verder met het ''markt proberen te creeeren'' wat dus nu in india gebeurd met playboy.
that is my objection argument.
In mijn ogen hebben ze hun waardigheid helemaal niet verloren hoor.quote:Op zondag 21 mei 2006 20:40 schreef gelly het volgende:
Ik ben van mening dat zonder de pornoindustrie dat soort vrouwen hun waardigheid nog hadden gehad, laten we het daar maar op houden.
Vind je van fotomodellen ook dat ze hun waardigheid hebben verloren? Waar ligt de grens van waardigheid en wie bepaalt dat? Is er een waardenpolitie ergens? Is sex de grens?quote:Op zondag 21 mei 2006 20:40 schreef gelly het volgende:
[..]
Ik ben van mening dat zonder de pornoindustrie dat soort vrouwen hun waardigheid nog hadden gehad, laten we het daar maar op houden.
nouja hoe slim zouden deze vrouwen bijvoorbeeld zijn?quote:Op zondag 21 mei 2006 20:34 schreef Lithion het volgende:
[..]
Hoezo misbruik? Zie jij die vrouwen dan als zulke labiele en handelsonbekwame dozen dat ze niet eens de afweging kunnen maken tussen dat geld pakken en een gast te deapthroaten en een 'respectabele' baan te vinden? Daar onderschat je die vrouwen toch echt wel.
Ach, ik zie het een beetje als Nederlanders in Indonesië die als lichtekooien voor de Japanse officieren werkten in ruil voor privileges, het gaat er uiteindelijk of je op het eind van je leven jezelf nog in de ogen kunt kijken. Nu is het easy money ja, hoe denk je er over 20 jaar over ?quote:Op zondag 21 mei 2006 20:41 schreef Lithion het volgende:
[..]
In mijn ogen hebben ze hun waardigheid helemaal niet verloren hoor.
Porno en een markt creëren?quote:Op zondag 21 mei 2006 20:37 schreef BaajGuardian het volgende:
ik ga dus een stapje verder met het ''markt proberen te creeeren'' wat dus nu in india gebeurd met playboy.
that is my objection argument.
Nou, aan de combinatie bedrijfsleven, overheid en allerlei idealistische belangengroepen.quote:Op zondag 21 mei 2006 20:25 schreef BaajGuardian het volgende:
de multi cult heb je dus ook te danken aan corporaties die die mensen binnenhaalden net als we nu met de polen doen, what a wonderfull circle isnt it!
Die grens is niet te bepalen. Ik geef ook slechts m'n mening en verbied niemand wat.quote:Op zondag 21 mei 2006 20:42 schreef ScienceFriction het volgende:
[..]
Vind je van fotomodellen ook dat ze hun waardigheid hebben verloren? Waar ligt de grens van waardigheid en wie bepaalt dat? Is er een waardenpolitie ergens? Is sex de grens?
]http://www.longestlist.com/[/quote][/url]quote:Op zondag 21 mei 2006 20:43 schreef BaajGuardian het volgende:
nouja hoe slim zouden deze vrouwen bijvoorbeeld zijn?
[url=http://www.longestlist.com/
Ik stelde ook gewoon vragenquote:Op zondag 21 mei 2006 20:46 schreef gelly het volgende:
[..]
Die grens is niet te bepalen. Ik geef ook slechts m'n mening en verbied niemand wat.
Je kent er nogal wat, blijkbaar, gezien je generalisaties?quote:Op zondag 21 mei 2006 20:28 schreef gelly het volgende:
Je kunt je afvragen in hoeverre geldgebrek een vrijwillige keuze toelaat, er zijn denk maar weinig vrouwen die zich vol overgave in de pornoindustrie werpen omdat ze dat nou altijd al leuk had geleken.. Het zijn ook niet de helderste lichten, porno actrices.
Van je hobby je beroep maken... Wie droomt er niet van?quote:Op zondag 21 mei 2006 20:29 schreef Lithion het volgende:
Het is 'easy money'. Waarom zitten die vrouwen in de porno-industrie als ze voor hetzelfde geld namelijk ook gewoon 9-urige werkdagen kunnen maken? Ze hebben die keuze wel degelijk.
1: Ik belaag niemand.quote:Op zondag 21 mei 2006 20:02 schreef BaajGuardian het volgende:
we zitten hier niet in het parlement waar we elkaar moeten bevechten, dat lijkt mij op het moment jou grootste blokkade in deze discussie, overigens gaat dat ook op voor johan_de_with.
dat jullie mij enkel komen stalken in topics is leuk, maar probeer wel ontopic in context te blijven
Wie zegt dat ze hun waardigheid verloren hebben? Ik heb meer respect voor die dames dan voor types die wel even van anderen zullen zeggen dat ze hun waardigheid verloren hebben.quote:Op zondag 21 mei 2006 20:40 schreef gelly het volgende:
Ik ben van mening dat zonder de pornoindustrie dat soort vrouwen hun waardigheid nog hadden gehad, laten we het daar maar op houden.
juist en degene die het geld ervoor betaald gebruikt de vrouw, en dan zegt men dat moslims de vrouwen niet met respect behandelen omdat ze dit soort praktijken met man en macht proberen te voorkomen, de westerse pornomarkt zal en moet zijn plaatsen krijgen in die landen...dit is bijna zielig.quote:Op zondag 21 mei 2006 20:52 schreef gelly het volgende:
Laat ik het anders stellen... Wie ziet zijn eigen dochter later graag in een porno film ? Er zijn nogal wat 18-jarige meisjes die voor een schijntje zichzelf op internet laten zetten. Easy money idd, maar echt een besluit genomen uit een volwassen afweging ?
En jij? Wat dat doe jij voor de kost? Welke tegenprestatie lever jij voor het geld dat jij binnenkrijgt wat jij blijkbaar ook aan spulletjes uitgeeft (o.a. een PC met internetverbinding)?quote:Op zondag 21 mei 2006 20:55 schreef BaajGuardian het volgende:
het is echt zielig gewoon dat jullie denken dat al die vrouwen het doen omdat ze het leuk vinden, natuurlijk zijn dat soort vrouwen er, maar geloof me maar dat de aanzet geld is, ze worden dus gewoon betaald om het broekje uit te doen, het zou je dochter kunnen wezen. en dan kunnen ze met het geld lekker spulletjes kopen! of de huur betalen, hoeven ze alleen even het broekje voor uit te doen, snappen jullie echt niet dat dat *gebruik van vrouwen* is?
Yep en het beste van alles: geen verhoogde kans op longkanker!quote:vrouwen zijn voor het westen maar een genotsitem.
wat denk je wat voor figuren het zijn die die bladen produceren...daar wel eens bij nagedacht?quote:Op zondag 21 mei 2006 20:55 schreef watchers het volgende:
[..]
Wie zegt dat ze hun waardigheid verloren hebben? Ik heb meer respect voor die dames dan voor types die wel even van anderen zullen zeggen dat ze hun waardigheid verloren hebben.
Misschien zijn de betreffende dames niet geinteresseerd in jouw versie van wat moreel goed of fout is. Des te beter ook maar: het is tenslotte hun leven.quote:Op zondag 21 mei 2006 20:44 schreef gelly het volgende:
Ach, ik zie het een beetje als Nederlanders in Indonesië die als lichtekooien voor de Japanse officieren werkten in ruil voor privileges, het gaat er uiteindelijk of je op het eind van je leven jezelf nog in de ogen kunt kijken. Nu is het easy money ja, hoe denk je er over 20 jaar over ?
Wie betwist hier dat ze het voor het geld doen? Tuurlijk doen ze dat. Het voor velen hun bron van inkomsten. Wat is je punt?quote:Op zondag 21 mei 2006 20:55 schreef BaajGuardian het volgende:
het is echt zielig gewoon dat jullie denken dat al die vrouwen het doen omdat ze het leuk vinden, natuurlijk zijn dat soort vrouwen er, maar geloof me maar dat de aanzet geld is, ze worden dus gewoon betaald om het broekje uit te doen, het zou je dochter kunnen wezen.
Tegen het wetsontwerp bestaat veel verzet, niet alleen van de kant van religieuze minderheden en kunstenaars, maar ook van verschillende regio's in Indonesië die vrezen dat hun traditionele dansen en cultuur strafbaar worden gesteld.quote:Op zondag 21 mei 2006 19:57 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
dat is eigenlijk ook een goed punt, de cultuur.
wat ik al eerder zei ook, wie terroriseerd de cultuur nou?
willen we wereldwijd ons model?
of willen we nog juist die verscheidenheid, die het leven zo interresant maakt.
Gek genoeg verlangt men vaak wel dat ik respect voor hen zou moeten hebben, of iig geen kritiek.quote:Op zondag 21 mei 2006 20:59 schreef watchers het volgende:
[..]
Misschien zijn de betreffende dames niet geinteresseerd in jouw versie van wat moreel goed of fout is. Des te beter ook maar: het is tenslotte hun leven.
Zoals het er nu voor staat? Ik zou het niet graag zien, nee, maar dat is niet een beslissing die ik neem. Je taak als ouder bestaat eruit om je kinderen een bewustzijn en verantwoordelijkheidsgevoel aan te meten waarmee zij zelfstandig beslissingen kunnen maken vanaf het moment dat zij geacht worden daar klaar voor te zijn. Meer kun je en hoef je imo niet te doen. Je zult op den duur moeten erkennen dat jouw kind een individu met een eigen wil is en als die wil niet strookt met de jouwe dat je dan pech hebt gehad. Zo gaat dat.quote:Op zondag 21 mei 2006 20:52 schreef gelly het volgende:
Laat ik het anders stellen... Wie ziet zijn eigen dochter later graag in een porno film ? Er zijn nogal wat 18-jarige meisjes die voor een schijntje zichzelf op internet laten zetten. Easy money idd, maar echt een besluit genomen uit een volwassen afweging ?
Wat loop je nou de hele tijd te zeiken man? Als je een hekel hebt aan porno of aan vrouwelijk schoon dan kijk je gewoon niet zo simpel is dat.quote:Op zondag 21 mei 2006 20:59 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
wat denk je wat voor figuren het zijn die die bladen produceren...daar wel eens bij nagedacht?
Aangezien mijn 18-jarige dochter niet mijn bezit is, zou ze dat zelf moeten weten. Als ik er problemen mee heb, is dat mijn probleem.quote:Op zondag 21 mei 2006 20:52 schreef gelly het volgende:
Laat ik het anders stellen... Wie ziet zijn eigen dochter later graag in een porno film ? Er zijn nogal wat 18-jarige meisjes die voor een schijntje zichzelf op internet laten zetten. Easy money idd, maar echt een besluit genomen uit een volwassen afweging ?
Chick, Tuk en nog wat van die blaadjes heeft in ieder geval een hoofdredactrice.quote:Op zondag 21 mei 2006 20:59 schreef BaajGuardian het volgende:
wat denk je wat voor figuren het zijn die die bladen produceren...daar wel eens bij nagedacht?
Het zou een post-orgastisch schuldgevoel kunnen zijn dat zich na het masturberen manifesteert.quote:Op zondag 21 mei 2006 21:01 schreef DaveHarris het volgende:
Wat loop je nou de hele tijd te zeiken man? Als je een hekel hebt aan porno of aan vrouwelijk schoon dan kijk je gewoon niet zo simpel is dat.
Dit is gewoon SGP-retoriek van BaajGuardian... De man bepaalt voor de vrouw wat goed is en wat niet.quote:Op zondag 21 mei 2006 21:01 schreef DaveHarris het volgende:
[..]
Wat loop je nou de hele tijd te zeiken man? Als je een hekel hebt aan porno of aan vrouwelijk schoon dan kijk je gewoon niet zo simpel is dat.
Uiteraard, maar zou je teleurgesteld zijn ? Of zou je zeggen "nou, als dat je keuze is wens ik je het beste ?". Ik weet zo ook geen antwoord.quote:Op zondag 21 mei 2006 21:01 schreef Lithion het volgende:
[..]
Zoals het er nu voor staat? Ik zou het niet graag zien, nee, maar dat is niet een beslissing die ik neem. Je taak als ouder bestaat eruit om je kinderen een bewustzijn en verantwoordelijkheidsgevoel aan te meten waarmee zij zelfstandig beslissingen kunnen maken vanaf het moment dat zij geacht worden daar klaar voor te zijn. Meer kun je en hoef je imo niet te doen. Je zult op den duur moeten erkennen dat jouw kind een individu met een eigen wil is en als die wil niet strookt met de jouwe dat je dan pech hebt gehad. Zo gaat dat.
ik maak muziek met een gevoel zo zuiver als een kindertijd..een sprookje.. een puur verhaal, melodisch of symfonisch, ik discuseer daarnaast in mijn tijd met politici en normaal volk over de wereld in een poging het gezonde verstand boven de sluier van de macht te houden, ik zoek het eden, het dilmun.. in woorden en in geluidquote:Op zondag 21 mei 2006 20:57 schreef Lithion het volgende:
[..]
En jij? Wat dat doe jij voor de kost? Welke tegenprestatie lever jij voor het geld dat jij binnenkrijgt wat jij blijkbaar ook aan spulletjes uitgeeft (o.a. een PC met internetverbinding)?
En wat begrijp jij er niet aan dat dat hun eigen beslissing is, net zoals jij de beslissingen in je eigen leven maakt? Of zullen wij voortaan even de beslissingen voor je gaan nemen omdat we je niet handelsbekwaam vinden?quote:Op zondag 21 mei 2006 20:55 schreef BaajGuardian het volgende:
het is echt zielig gewoon dat jullie denken dat al die vrouwen het doen omdat ze het leuk vinden, natuurlijk zijn dat soort vrouwen er, maar geloof me maar dat de aanzet geld is, ze worden dus gewoon betaald om het broekje uit te doen, het zou je dochter kunnen wezen.
en dan kunnen ze met het geld lekker spulletjes kopen! of de huur betalen, hoeven ze alleen even het broekje voor uit te doen, snappen jullie echt niet dat dat *gebruik van vrouwen* is?
Ja, want baby's zijn hetzelfde als volwassen vrouwenquote:vrouwen zijn voor het westen maar een genotsitem.
en pleur op met het ge-ze willen het zelf, dat zeggen pedosexuelen ook over babys.
Ik ook niet, maar ik weet van de meeste zaken niet op voorhand hoe ik zou reageren. Maar die onzekerheid vind ik geen basis om op voorhand maar zaken te verbieden zodat ik niet met dat dilemma geconfronteerd wordt.quote:Op zondag 21 mei 2006 21:03 schreef gelly het volgende:
Uiteraard, maar zou je teleurgesteld zijn ? Of zou je zeggen "nou, als dat je keuze is wens ik je het beste ?". Ik weet zo ook geen antwoord.
Daar geloof ik helemaal niks van.quote:Op zondag 21 mei 2006 21:01 schreef watchers het volgende:
[..]
Aangezien mijn 18-jarige dochter niet mijn bezit is, zou ze dat zelf moeten weten. Als ik er problemen mee heb, is dat mijn probleem.
Je hebt dus een uitkering...quote:Op zondag 21 mei 2006 21:04 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
ik maak muziek met een gevoel zo zuiver als een kindertijd..een sprookje.. een puur verhaal, melodisch of symfonisch, ik discuseer daarnaast in mijn tijd met politici en normaal volk over de wereld in een poging het gezonde verstand boven de sluier van de macht te houden, ik zoek het eden, het dilmun.. in woorden en in geluiduiteindelijk..
niks anders zou voor mij persoonlijk waarde bezitten, geen nut, geen recht op bestaan dan het einde te aanschouwen van de leugen.
laat ook maar zitten, je doet het erom.quote:Op zondag 21 mei 2006 21:03 schreef ScienceFriction het volgende:
[..]
Dit is gewoon SGP-retoriek van BaajGuardian... De man bepaalt voor de vrouw wat goed is en wat niet.
Ohjah, door de vrouw door het huis te meppen, ze in burka's te laten rondlopen en ondertussen haar door de hele familie te laten platneukenquote:Op zondag 21 mei 2006 20:57 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
juist en degene die het geld ervoor betaald gebruikt de vrouw, en dan zegt men dat moslims de vrouwen niet met respect behandelen omdat ze dit soort praktijken met man en macht proberen te voorkomen, de westerse pornomarkt zal en moet zijn plaatsen krijgen in die landen...dit is bijna zielig.
Ah, ok, je trekt dus een uitkering.quote:Op zondag 21 mei 2006 21:04 schreef BaajGuardian het volgende:
ik maak muziek met een gevoel zo zuiver als een kindertijd..een sprookje.. een puur verhaal, melodisch of symfonisch, ik discuseer daarnaast in mijn tijd met politici en normaal volk over de wereld in een poging het gezonde verstand boven de sluier van de macht te houden, ik zoek het eden, het dilmun.. in woorden en in geluid
uiteindelijk.
je bedoeld of ik niet meewerk aan de devolutie van onze samenleving?quote:
Zo kom je anders wel over. Wil je alle erotische kunst verbieden? Ook de vroegere werken van Michaelangelo die als erotisch kunnen worden opgevat, want... oei, blote vrouwen...quote:Op zondag 21 mei 2006 21:05 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
laat ook maar zitten, je doet het erom.
Maar je profiteert wel van diezelfde samenleving en maakt elke dag de bewuste keuze om er deel van uit te maken door hier te blijven wonen, de taal te blijven spreken, de sites te blijven bezoeken, de producten te blijven nuttigen etc. etc.quote:Op zondag 21 mei 2006 21:07 schreef BaajGuardian het volgende:
je bedoeld of ik niet meewerk aan de devolutie van onze samenleving?
juist.
waarom respecteer je het dreigen met hel en verdoemenis opdat vrouwen zich maar bedekken wel?quote:Op zondag 21 mei 2006 20:57 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
juist en degene die het geld ervoor betaald gebruikt de vrouw, en dan zegt men dat moslims de vrouwen niet met respect behandelen omdat ze dit soort praktijken met man en macht proberen te voorkomen, de westerse pornomarkt zal en moet zijn plaatsen krijgen in die landen...dit is bijna zielig.
context corporatiescontext corporatiescontext corporatiescontext corporatiescontext corporatiescontext corporatiescontext corporatiescontext corporatiescontext corporatiescontext corporatiescontext corporatiescontext corporatiescontext corporatiescontext corporatiescontext corporatiescontext corporatiescontext corporatiescontext corporatiescontext corporatiesquote:Op zondag 21 mei 2006 21:07 schreef ScienceFriction het volgende:
[..]
Zo kom je anders wel over. Wil je alle erotische kunst verbieden? Ook de vroegere werken van Michaelangelo die als erotisch kunnen worden opgevat, want... oei, blote vrouwen...
quote:Op zondag 21 mei 2006 21:00 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Tegen het wetsontwerp bestaat veel verzet, niet alleen van de kant van religieuze minderheden en kunstenaars, maar ook van verschillende regio's in Indonesië die vrezen dat hun traditionele dansen en cultuur strafbaar worden gesteld.
quote:Op zondag 21 mei 2006 21:07 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
je bedoeld of ik niet meewerk aan de devolutie van onze samenleving?
juist.
Laat me raden... het zijn de duivels van... The Corporationquote:Op zondag 21 mei 2006 20:59 schreef BaajGuardian het volgende:
wat denk je wat voor figuren het zijn die die bladen produceren...daar wel eens bij nagedacht?
Kunstsectorquote:Op zondag 21 mei 2006 21:08 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
context corporatiescontext corporatiescontext corporatiescontext corporatiescontext corporatiescontext corporatiescontext corporatiescontext corporatiescontext corporatiescontext corporatiescontext corporatiescontext corporatiescontext corporatiescontext corporatiescontext corporatiescontext corporatiescontext corporatiescontext corporatiescontext corporaties
zo nu kun je er niet meer overheen lezen.
ter verijdeling dat wat er in het westen gebeurd met het gebruik van vrouwen niet in het oosten gebeurd, men noemt het hier vrouwenonderdrukking maar het is vrouwenbescherming, alleen door alle bullshit propaganda gaat men er hier zo los op in alsof men daar met een lach op het gezicht vrouwen in een sluier keild om ze tam te houden ofzo..quote:Op zondag 21 mei 2006 21:08 schreef milagro het volgende:
[..]
waarom respecteer je het dreigen met hel en verdoemenis opdat vrouwen zich maar bedekken wel?
is dat vrije wil dan? je bedekken omdat je anders geen respect krijgt, anders beschuldigd wordt van het in verleiding brengen van mannen, anders je bij een verkrachting een dader bent, een aanstichtster ipv een slachtoffer?
jij zegt dat het Westen zijn cultuur graag opdringt aan de rest, en dat we juist die verscheidenheid aan culturen moeten koesteren, maar jij bent degene die die verscheidenheid juist aan banden gelegd ziet, door de vrouwen hier net zulke waarden als daar op te dringen.
Overigens, hoe ben je aan die uitkering gekomen? Precies: klassieke conditionering. Zei jij niet dat alle conditionering fout was? Waarom onderhoud jij jezelf niet dan?quote:Op zondag 21 mei 2006 21:07 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
je bedoeld of ik niet meewerk aan de devolutie van onze samenleving?
juist.
Jou manier van reageren komt overeen met het type persoon op de foto's uit jou fotoboek. Als een lompe boer die maar één goede weg ziet.quote:Op zondag 21 mei 2006 21:08 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
context corporatiescontext corporatiescontext corporatiescontext corporatiescontext corporatiescontext corporatiescontext corporatiescontext corporatiescontext corporatiescontext corporatiescontext corporatiescontext corporatiescontext corporatiescontext corporatiescontext corporatiescontext corporatiescontext corporatiescontext corporatiescontext corporaties
zo nu kun je er niet meer overheen lezen.
1. Het overgrote deel van de sexwerkers in de wereld zijn zelfstandigen.quote:Op zondag 21 mei 2006 21:08 schreef BaajGuardian het volgende:
context corporatiescontext corporatiescontext corporatiescontext corporatiescontext corporatiescontext corporatiescontext corporatiescontext corporatiescontext corporatiescontext corporatiescontext corporatiescontext corporatiescontext corporatiescontext corporatiescontext corporatiescontext corporatiescontext corporatiescontext corporatiescontext corporaties
Hugh Hefner. Profeet van de vrije westerse moraal. Aan zijn voeten 72 Playboybunnies.quote:Op zondag 21 mei 2006 20:59 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
wat denk je wat voor figuren het zijn die die bladen produceren...daar wel eens bij nagedacht?
Zou mij wat kunnen schelen of je wel of niet respect zou hebben voor wie dan ook. Zolang jij ook niet verlangt dat andere mensen bijvoorbeeld automatisch repect hebben voor groepen waar jij standaard repect voor hebt.quote:Op zondag 21 mei 2006 21:01 schreef gelly het volgende:
Gek genoeg verlangt men vaak wel dat ik respect voor hen zou moeten hebben, of iig geen kritiek.
Wake up and smell the coffee! Het gebeurt al in het Oosten. Sterker nog, wereldwijd heeft India (!) procentueel gezien de meeste mensen in de sexindustrie werken.quote:Op zondag 21 mei 2006 21:10 schreef BaajGuardian het volgende:
ter verijdeling dat wat er in het westen gebeurd met het gebruik van vrouwen niet in het oosten gebeurd
Want daar draaien ze jouw geliefde diversiteit de nek om.quote:Tegen het wetsontwerp bestaat veel verzet, niet alleen van de kant van religieuze minderheden en kunstenaars, maar ook van verschillende regio's in Indonesië die vrezen dat hun traditionele dansen en cultuur strafbaar worden gesteld.
ik ben eraan gekomen omdat ik afgekeurd ben zowel mentaal als nu fysiek(lichamelijk gaat het niet zo geweldig op het moment, ronduit klote eerlijk gezegd), en dat betekend niet dat ik achterlijk ben, ik ben hypergevoelig en kan geen gedwongen werkdruk aan, dan word ik namelijk gedesorienteerd. en dat is geen praatje)quote:Op zondag 21 mei 2006 21:11 schreef ScienceFriction het volgende:
[..]
Overigens, hoe ben je aan die uitkering gekomen? Precies: klassieke conditionering. Zei jij niet dat alle conditionering fout was? Waarom onderhoud jij jezelf niet dan?
Vrouwen kunnen zichzelf niet beschermen? Educatie is ook vast gevaarlijk dan, want een groot deel van de "gesluierden" is ongeletterd. De sluier is er om mannen niet op te geilen en gaat dus uit van het slechte in de vrouw. Een zeer vrouwonvriendelijke visie. De vrouw is slecht, dus moeten we haar bedekken en brandmerken door middel van een sluier.quote:Op zondag 21 mei 2006 21:10 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
ter verijdeling dat wat er in het westen gebeurd met het gebruik van vrouwen niet in het oosten gebeurd, men noemt het hier vrouwenonderdrukking maar het is vrouwenbescherming, alleen door alle bullshit propaganda gaat men er hier zo los op in alsof men daar met een lach op het gezicht vrouwen in een sluier keild om ze tam te houden ofzo..
de propaganda die jij hier laat zien is niet anders, hoorquote:Op zondag 21 mei 2006 21:10 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
ter verijdeling dat wat er in het westen gebeurd met het gebruik van vrouwen niet in het oosten gebeurd, men noemt het hier vrouwenonderdrukking maar het is vrouwenbescherming, alleen door alle bullshit propaganda gaat men er hier zo los op in alsof men daar met een lach op het gezicht vrouwen in een sluier keild om ze tam te houden ofzo..
geef het kind snoep en het wil niet minder.
(dat slaat op het westen dus, dat het begrip ontbreekt voor die situatie omdat wij vervuld van onze zogenaamde (schijn)vrijheid(van corporaties ) zijn, we kunnen maar niet begrijpen dat het oosten minder wil dan ons glorieuze bezit en vinden dat iedereen het recht erop moet hebben, am i right? we worden genaaid, zeg ik voor de 10e keer.
daarom dat ik die link van die docu bijplaatste om te begrijpen hoe corporaties werken)
lijkt me stug, het is een paniek, en dat is logisch met de vijand voor de deur.quote:Op zondag 21 mei 2006 21:13 schreef Johan_de_With het volgende:
Houd nou eens op met je gedram over ''corporaties'' en ''vrouwenbescherming'' en ga hier eens op in;
[..]
Want daar draaien ze jouw geliefde diversiteit de nek om.
-inkoppertje-quote:Op zondag 21 mei 2006 21:14 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
ik ben eraan gekomen omdat ik afgekeurd ben zowel mentaal als nu fysiek(lichamelijk gaat het niet zo geweldig op het moment, ronduit klote eerlijk gezegd), en dat betekend niet dat ik achterlijk ben, ik ben hypergevoelig en kan geen gedwongen werkdruk aan, dan word ik namelijk gedesorienteerd. en dat is geen praatje)
Maar die rituele dansen... die zijn lustopwekkend, dus slecht... de vrouwen die dat soort dansen doen, worden vast gedwongen tot het dansen...quote:Op zondag 21 mei 2006 21:15 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
lijkt me stug, het is een paniek, en dat is logisch met de vijand voor de deur.
traditie afschaffen doen ze toch niet, daar zijn ze zelf teveel op gesteld.
Wat? Dat het niet mijn probleem zou zijn hoe ik me daarover voel?quote:Op zondag 21 mei 2006 21:05 schreef gelly het volgende:
Daar geloof ik helemaal niks van.
Welke vijand?quote:Op zondag 21 mei 2006 21:15 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
lijkt me stug, het is een paniek, en dat is logisch met de vijand voor de deur.
Dit is een uiterst onverdraagzame orthodoxie, die mensen het recht niet gunt om op straat hun liefde te uiten. (In zeer beperkte vorm.) Waarom zouden ze inheemse tradities respecteren?quote:traditie afschaffen doen ze toch niet, daar zijn ze zelf teveel op gesteld.
Tja, niks gek met zo'n idioot kaste-systeem (hey, maar het is wel een leuke vreemde cultuur!).quote:Op zondag 21 mei 2006 21:15 schreef Johan_de_With het volgende:
India telt overigens nogal wat minderjarige sexslaven, dus dat is misschien niet het beste voorbeeld.
tell that to the corporation.quote:Op zondag 21 mei 2006 21:15 schreef milagro het volgende:
[..]
de propaganda die jij hier laat zien is niet anders, hoor
jij hebt in die documentaire jouw Bijbel, Koran gevonden en in dit onderwerp je nieuwe Satan c.q conspiracy.
Je wereld wordt een stuk vrolijker als je leert dat niet iedereen is zoals jij, en jij niet altijd de waarheid in pacht hebt.
Maar daar hebben ze dan vast weer net geen uitkeringen. Dilemmaquote:Op zondag 21 mei 2006 21:09 schreef ScienceFriction het volgende:Ik denk dat jij naar een zeer streng religieus land moet gaan om te baden in de morele puurheid...
quote:Op zondag 21 mei 2006 21:20 schreef watchers het volgende:
[..]
Maar daar hebben ze dan vast weer net geen uitkeringen. Dilemma
je mag wederom raden, wie er die sexslaven komen neuken, juist goedgeraden!quote:Op zondag 21 mei 2006 21:17 schreef Lithion het volgende:
[..]
Tja, niks gek met zo'n idioot kaste-systeem (hey, maar het is wel een leuke vreemde cultuur!).
Hoe het ook zij, procentueel gezien scoort het Westen bijzonder laag als het gaat om het aantal mensen in de sexindustrie.
Wat is je mening eigenlijk over het fenomeen "harem"? Zitten al die vrouwen daar voor de lol? En uithuwelijking? Ook zo'n vrouwvriendelijk fenomeen?quote:Op zondag 21 mei 2006 21:21 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
je mag wederom raden, wie er die sexslaven komen neuken, juist goedgeraden!
westenaren met wat?
wow de hoofdprijs, GELD.
hier in het westen heb je ook nogal een KP buisiness, vooral mensen met veel geld hebben daar belang bij, die zitten er ook met hun ellebogen in, de waren boeien niet, zolang het maar verdiend.
Daar hebben de meer extreme tiepjes zo wel hun middelen voor, hoor. Iets met intimidatie en geweld.quote:Op zondag 21 mei 2006 21:15 schreef BaajGuardian het volgende:
lijkt me stug, het is een paniek, en dat is logisch met de vijand voor de deur.
traditie afschaffen doen ze toch niet, daar zijn ze zelf teveel op gesteld.
nee, niet vrouwvriendelijk, ik ben hier ook niet om te vergelijken en dan te zeggen dat het oosten alles puik heeft geregeld, ik snap ook niet waarom je uit de context gaat discuseren met dit.quote:Op zondag 21 mei 2006 21:22 schreef ScienceFriction het volgende:
[..]
Wat is je mening eigenlijk over het fenomeen "harem"? Zitten al die vrouwen daar voor de lol? En uithuwelijking? Ook zo'n vrouwvriendelijk fenomeen?![]()
Diequote:Op zondag 21 mei 2006 21:17 schreef ScienceFriction het volgende:
Maar die rituele dansen... die zijn lustopwekkend, dus slecht... de vrouwen die dat soort dansen doen, worden vast gedwongen tot het dansen...
ja die heb je in nederland ook wel.quote:Op zondag 21 mei 2006 21:24 schreef watchers het volgende:
[..]
Daar hebben de meer extreme tiepjes zo wel hun middelen voor, hoor. Iets met intimidatie en geweld.
Jammer voor jou, maar 95% van de clientèle van de sexwerkers in Zuidoost-Azië zijn de aziaten zelf. Een gebied als Pattaya of Patpong doet het leuk op de Nederlandse televisie om wat mensen te schockeren, maar veruit de meeste prostitutie in die landen vindt plaats in onder meer kapperszaken; plaatsen waar Westerlingen nooit komen. Het gros van de business komt van de inheemse bevolking, níet van sekstoeristen.quote:Op zondag 21 mei 2006 21:21 schreef BaajGuardian het volgende:
je mag wederom raden, wie er die sexslaven komen neuken, juist goedgeraden!
westenaren met wat?
wow de hoofdprijs, GELD.
Mensen met veel geld? Je bedoelt een 'social reject' als Dutroux die in een sloppenwijk van Charleroi woonde?quote:hier in het westen heb je ook nogal een KP buisiness, vooral mensen met veel geld hebben daar belang bij, die zitten er ook met hun ellebogen in, de waren boeien niet, zolang het maar verdiend.
In je OP ging je tekeer tegen een (nogal simpele voorstelling van) de VS alsof het een verderfelijke poel is. Dat Westerse samenleving de vrouw als lustobject ziet en misbruikt. Ik geef enkel aan dat jouw voorstelling van "misbruik" niet een puur Westers fenomeen is (voor zover je kunt spreken van misbruik).quote:Op zondag 21 mei 2006 21:25 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
nee, niet vrouwvriendelijk, ik ben hier ook niet om te vergelijken en dan te zeggen dat het oosten alles puik heeft geregeld, ik snap ook niet waarom je uit de context gaat discuseren met dit.
Niks van weet? Ben jij überhaupt ooit in Zuidoost-Azië geweest?quote:Op zondag 21 mei 2006 21:30 schreef BaajGuardian het volgende:
lithion praat niet over dingen waar je niks over weet dat scheelt ruimte van dit topic.
Ik wil niet té ver off topic gaan, maar waarom komen zoveel mensen uit die delen naar het westen toe?quote:Op zondag 21 mei 2006 21:26 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
ja die heb je in nederland ook wel.
komen vaak uit het bouncerleven
wat wil je nou zeggen, dat het oosten de hellenput van de wereld is ofzo?
wat heb jij dan serieus een verdraaid beeld van de wereld.
Je zou bijna denken dat BaajGuardian een expert is op het gebied is van de Aziatische sexindustrie...quote:Op zondag 21 mei 2006 21:31 schreef Lithion het volgende:
[..]
Niks van weet? Ben jij überhaupt ooit in Zuidoost-Azië geweest?
Ik heb het hier over wat meer dan een paar honderd. Meer in de richting van de miljoenen, ophitsers en meelopers incluis.quote:Op zondag 21 mei 2006 21:26 schreef BaajGuardian het volgende:
ja die heb je in nederland ook wel.
komen vaak uit het bouncerleven
Dat klinkt vrij grappig uit de mond van iemand die denkt dat zo'n beetje overal The corporation achter zitquote:wat wil je nou zeggen, dat het oosten de hellenput van de wereld is ofzo?
wat heb jij dan serieus een verdraaid beeld van de wereld.
omdat wij daar alle grondstoffen uit de grond trekken om onszelf rijker te maken terwijl hun armer worden.quote:Op zondag 21 mei 2006 21:31 schreef ScienceFriction het volgende:
[..]
Ik wil niet té ver off topic gaan, maar waarom komen zoveel mensen uit die delen naar het westen toe?
Ach kom op zeg... Daar hebben ze zelf ook inkomsten aan. Dat de rijke jetset daar er lekker op los leeft, de religieuze top de regels bepaalt en interne investeringen slecht zijn, de gezondheidszorg slecht is en de scholing helemaal bel;abberd heeft er niks mee te maken...quote:Op zondag 21 mei 2006 21:32 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
omdat wij daar alle grondstoffen uit de grond trekken om onszelf rijker te maken terwijl hun armer worden.
ik weet veel omdat ik met veel mensen die meer weten praat, zoals ik al eerder zei..quote:Op zondag 21 mei 2006 21:32 schreef ScienceFriction het volgende:
[..]
Je zou bijna denken dat BaajGuardian een expert is op het gebied is van de Aziatische sexindustrie...![]()
En dat is een reden om gelijk maar naar het westen toe te gaan? Gezien het aantal vluchtelingen lijkt mij dat niet..quote:Op zondag 21 mei 2006 21:32 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
omdat wij daar alle grondstoffen uit de grond trekken om onszelf rijker te maken terwijl hun armer worden.
Oh dus mensen die werken hebben geen tijd om dit soort dingen te bestuderen? Beetje krom idee niet...dat je eerst werkeloos moet zijn voordat je tijd hebt om iets te bestuderen..quote:Op zondag 21 mei 2006 21:35 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
ik weet veel omdat ik met veel mensen die meer weten praat, zoals ik al eerder zei..
ik discuseer veel met politici en normaal volk.
ik zelf hoef niet overal te komen om overal wat over te weten, ik heb de tijd om dingen te bestuderen, met een supermarkt baantje die de corporaties spekt heb je die tijd niet, het zal daarom zijn dat jullie denken dat ik dingen niet zou kunnen weten, je weet zelf niet beter dan binnen de boot.
leer zwemmen zou ik zeggen.
door armoede krijg je geschillen, en om je eigen overleven te verzekeren doe je rare dingen die ook weer effect op de omgeving hebben, uiteindelijk heb je dan bendes die mensen beroven en burgeroorlogen.quote:Op zondag 21 mei 2006 21:35 schreef optifree het volgende:
[..]
En dat is een reden om gelijk maar naar het westen toe te gaan? Gezien het aantal vluchtelingen lijkt mij dat niet..
Dat zijn de twee groepen van grootste hoerenlopers inderdaad.quote:Op zondag 21 mei 2006 21:35 schreef BaajGuardian het volgende:
ik weet veel omdat ik met veel mensen die meer weten praat, zoals ik al eerder zei..
ik discuseer veel met politici en normaal volk.
Met je eerste twee zinnen kom je wel enorm arrogant en neerbuigend over hoor. Alsof je de waarheid in pacht hebt.quote:Op zondag 21 mei 2006 21:35 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
ik weet veel omdat ik met veel mensen die meer weten praat, zoals ik al eerder zei..
ik discuseer veel met [b]politici en normaal volk.[/b]
ik zelf hoef niet overal te komen om overal wat over te weten, ik heb de tijd om dingen te bestuderen, met een supermarkt baantje die de corporaties spekt heb je die tijd niet, het zal daarom zijn dat jullie denken dat ik dingen niet zou kunnen weten, je weet zelf niet beter dan binnen de boot.
leer zwemmen zou ik zeggen.
politici hebben verstand van zaken, dat is iets heel anders.quote:Op zondag 21 mei 2006 21:37 schreef Lithion het volgende:
[..]
Dat zijn de twee groepen van grootste hoerenlopers inderdaad.
Oow, dus ze komen eigenlijk die grondstoffen weer terughalen dan?quote:Op zondag 21 mei 2006 21:32 schreef BaajGuardian het volgende:
omdat wij daar alle grondstoffen uit de grond trekken om onszelf rijker te maken terwijl hun armer worden.
het bied me de kans in ieder geval uit te groeien, dan dat ik tegen het zelfde plafond loop als jullie, onozele.quote:Op zondag 21 mei 2006 21:38 schreef ScienceFriction het volgende:
[..]
Met je eerste twee zinnen kom je wel enorm arrogant en neerbuigend over hoor. Alsof je de waarheid in pacht hebt.
Nu weet ik ook waarom jij niet gewoon kunt werken, maar een beetje zit te tokkelen op je harp terwijl je van een uitkering leeft. Pauper.
Nee, politici hebben verstand van het electoraat. En vertel eens, o great communicator, welke politici zijn dat dan die zo'n verstand van zaken menen te hebben van de globale seksindustrie en die van Azië in het bijzonder?quote:Op zondag 21 mei 2006 21:39 schreef BaajGuardian het volgende:
politici hebben verstand van zaken, dat is iets heel anders.
Nu begin je weer over corruptie... damn, zit ik midden in een John Grisham thriller of zo???quote:Op zondag 21 mei 2006 21:39 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
politici hebben verstand van zaken, dat is iets heel anders.
ik weet vanalles wel wat.
maar mijn mikpunt is en blijft corruptie die je het meest nog in corporaties tegenkomt,
als iemand in dit topic nu eens de moeite zou nemen die docu te zien, die echt niet van conspiracymovie kwaliteit is maar een serieuze documantaire over hoe corporaties in elkaar zitten, zou men begrijpen wat er aan de hand is.
wij betalen mensen daar om voor ons te werken op hun grond (plantages)quote:Op zondag 21 mei 2006 21:40 schreef watchers het volgende:
[..]
Oow, dus ze komen eigenlijk die grondstoffen weer terughalen dan?
Vergeet voor het gemak even dat de sjeiks/olieboeren daar steenrijk zijn door al het geld dat ze door de verkoop van die grondstoffen hebben ontvangen. Dat ze vertikken dat te delen met de rest van de bevolking, daar mag je de heren daar voor bedanken. En de bevolking, die liever loopt te schreeuwen over het verderfelijke Westen en de Joden die alles voor hen verpesten, dan eens hun eigen regimes te vervangen door een meer democratische.
Ben ook erg benieuwd welke grondstoffen wij allemaal uit Marokko hebben mogen ontvangen.
Oke, eerst was het nog seks en nu gaat het over de corruptie in grote bedrijven...Nu kan ik je zeggen dat ze overal geld willen verdienen en daar erg veel voor doen, ook in de overheden ja. Naar mijn mening zou zelfs de kleine man coruptie/fraude plegen op het moment dat ze dat ongezien zouden kunnen doen, want wie wil er nu nou niet een berg geld verdienen, met weinig werk?quote:Op zondag 21 mei 2006 21:39 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
politici hebben verstand van zaken, dat is iets heel anders.
ik weet vanalles wel wat.
maar mijn mikpunt is en blijft corruptie die je het meest nog in corporaties tegenkomt,
als iemand in dit topic nu eens de moeite zou nemen die docu te zien, die echt niet van conspiracymovie kwaliteit is maar een serieuze documantaire over hoe corporaties in elkaar zitten, zou men begrijpen wat er aan de hand is.
quote:Op zondag 21 mei 2006 21:40 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
het bied me de kans in ieder geval uit te groeien, dan dat ik tegen het zelfde plafond loop als jullie, onozele.
of dacht je dat alle wereldleiders soms begonnen met een bijbaantje
Zo eindigde hij toch? Letterlijk...quote:Op zondag 21 mei 2006 21:42 schreef Johan_de_With het volgende:
Jezus begon als timmerman.
Ja. Grutjes. Zoals Mitsubishi hier ook een slavenkamp heeft in Born waar zij óns betalen om op ónze grond auto's te bouwen.quote:Op zondag 21 mei 2006 21:43 schreef BaajGuardian het volgende:
wij betalen mensen daar om voor ons te werken op hun grond (plantages)
Nee, je denkt van alles wel wat te weten. Maar feitelijk klopt er nogal wat niet aan, zoals verschillende mensen al hebben blootgelegd. Je verwart je eigen vergezochte theorieën met de realiteit. Da's geen goed idee.quote:Op zondag 21 mei 2006 21:39 schreef BaajGuardian het volgende:
politici hebben verstand van zaken, dat is iets heel anders.
ik weet vanalles wel wat.
maar mijn mikpunt is en blijft corruptie die je het meest nog in corporaties tegenkomt,
Grappig: ik hoor islamieten ook weleens zeggen: als je de koran lees, weet je automatisch de waarheid. Hoor ik eigenlijk zo'n beetje iedereen zeggen die zich baseert op een alles openbarend geschrift.quote:als iemand in dit topic nu eens de moeite zou nemen die docu te zien, die echt niet van conspiracymovie kwaliteit is maar een serieuze documantaire over hoe corporaties in elkaar zitten, zou men begrijpen wat er aan de hand is.
Grote kans dat zij die ook hebben gehad ja. Vele mensen ook grote handelaren etc, hebben een bijbaantje gehad waar ze veel hebben geleerd. Maar als dat volgens jou ohhh zooo geweldige ideeen niet kan dan geloof je maar lekker jezelf in je eigen kamertje waar je op geld van andere leeftquote:Op zondag 21 mei 2006 21:40 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
het bied me de kans in ieder geval uit te groeien, dan dat ik tegen het zelfde plafond loop als jullie, onozele.
of dacht je dat alle wereldleiders soms begonnen met een bijbaantje
Jij weet helemaal niks van corporaties, want jij werkt niet eens. Je bent gewoon een luie zak met slaapkamersocialisme...quote:Op zondag 21 mei 2006 21:43 schreef BaajGuardian het volgende:
dat doen corporaties.
Wat ik al zei, hij is een prediker, geen debater.quote:Op zondag 21 mei 2006 21:45 schreef watchers het volgende:
Grappig: ik hoor islamieten ook weleens zeggen: als je de koran lees, weet je automatisch de waarheid. Hoor ik eigenlijk zo'n beetje iedereen zeggen die zich baseert op een alles openbarend geschrift.
juist!, maar nooit zoveel als de top ermee verdiend, dat is de grap. jij verdient een paar duizend dollar, hun een paar miljoen, en de rest van de wereld eet zand (zie vorige post over the corporate way of dealing with food for pigs)quote:Op zondag 21 mei 2006 21:43 schreef optifree het volgende:
[..]
Oke, eerst was het nog seks en nu gaat het over de corruptie in grote bedrijven..[/quote daar ging het het hele topic al over, seks is buisiness, vat iedereen dat nu eindelijk ook? [quote] .Nu kan ik je zeggen dat ze overal geld willen verdienen en daar erg veel voor doen, ook in de overheden ja. Naar mijn mening zou zelfs de kleine man coruptie/fraude plegen op het moment dat ze dat ongezien zouden kunnen doen, want wie wil er nu nou niet een berg geld verdienen, met weinig werk?
klopt, is dat menselijk?quote:Bedenk daarbij ook nog eens dat hoe verder je slachtoffer van jou vandaan is hoe minder last je zult hebben van je geweten! (Je zoekt zelf de bron maar...het was o.a. een test met stroomschokken achter een muur)
Om te groeien zou ik maar eens beginnen met wat nederigheid en bescheidenheid, als ik jou was.quote:Op zondag 21 mei 2006 21:40 schreef BaajGuardian het volgende:
het bied me de kans in ieder geval uit te groeien, dan dat ik tegen het zelfde plafond loop als jullie, onozele.
of dacht je dat alle wereldleiders soms begonnen met een bijbaantje
Ja en? Ik werk ook in een bedrijf waar de top een veelvoud verdient van wat ik elke vier weken gestort krijg. So fucking what? Je krijgt betaald naar toegevoegde waarde en verantwoordelijkheidsniveau. Rocket science indeed!quote:Op zondag 21 mei 2006 21:46 schreef BaajGuardian het volgende:
juist!, maar nooit zoveel als de top ermee verdiend, dat is de grap. jij verdient een paar duizend dollar, hun een paar miljoen, en de rest van de wereld eet zand (zie vorige post over the corporate way of dealing with food for pigs)
Het is vast allemaal een corporate complot dat BaajGuardian niet kan werken...quote:Op zondag 21 mei 2006 21:48 schreef Lithion het volgende:
[..]
Ja en? Ik werk ook in een bedrijf waar de top een veelvoud verdient van wat ik elke vier weken gestort krijg. So fucking what? Je krijgt betaald naar toegevoegde waarde en verantwoordelijkheidsniveau. Rocket science indeed!
Amenquote:Op zondag 21 mei 2006 21:46 schreef Lithion het volgende:
Wat ik al zei, hij is een prediker, geen debater.
Ohh? ik heb hier anders een paar leuke kansen liggen, waarmee ik, als ik er voor werk, rustig de top kan bereiken. Daarbij werk ik ook nog samen met mensen die wel miljoenen verdienen, het zijn gewoon mensen zoals jij en ik en hebben of geluk (door iets te erven) er vaak ook zelf hard voor geknokt omzover te komen.quote:Op zondag 21 mei 2006 21:46 schreef BaajGuardian het volgende:
juist!, maar nooit zoveel als de top ermee verdiend, dat is de grap. jij verdient een paar duizend dollar, hun een paar miljoen, en de rest van de wereld eet zand (zie vorige post over the corporate way of dealing with food for pigs)
Ja, want iedereen heeft het. Zie de onderzoeken naar dit verschijnsel en je zult zien dat ze zelfs jou kunnen gebruiken als martelaar op afstandquote:klopt, is dat menselijk?
iig makkelijk, we moeten er eens trots op worden zeg.
Volgens mij betalen die corporates wel flink mee aan die uitkeringen. Alweer een dilemma!quote:Op zondag 21 mei 2006 21:49 schreef ScienceFriction het volgende:
Het is vast allemaal een corporate complot dat BaajGuardian niet kan werken...
quote:Op zondag 21 mei 2006 21:51 schreef watchers het volgende:
[..]
Volgens mij betalen die corporates wel flink mee aan die uitkeringen. Alweer een dilemma!
wat ben ik nog meer, jij weet het he.quote:Op zondag 21 mei 2006 21:45 schreef ScienceFriction het volgende:
[..]
Jij weet helemaal niks van corporaties, want jij werkt niet eens. Je bent gewoon een luie zak met slaapkamersocialisme...
ik had een aanbod een corporatie te vormen, daar had ik geheid veel geld mee binnengehaald, ik kreeg precies uitgelegd wat te doen, en weet je waarom ik het niet heb gedaan?quote:Op zondag 21 mei 2006 21:49 schreef ScienceFriction het volgende:
[..]
Het is vast allemaal een corporate complot dat BaajGuardian niet kan werken...
ik hoop dat je de stomiteit van deze zin zelf inziet.quote:Op zondag 21 mei 2006 21:46 schreef watchers het volgende:
[..]
Om te groeien zou ik maar eens beginnen met wat nederigheid en bescheidenheid, als ik jou was.
Jammer dat je het niet eens kunt spellen...quote:Op zondag 21 mei 2006 21:54 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
wat ben ik nog meer, jij weet het he.
ik weet genoeg over corporaties, over politiek, over corruptie, over conditionering, over context, over de mens ,zelfs over de ''physics of concienceness engineering'',
Geld is geld, seks is seks en er is geen god.quote:Op zondag 21 mei 2006 21:56 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
ik had een aanbod een corporatie te vormen, daar had ik geheid veel geld mee binnengehaald, ik kreeg precies uitgelegd wat te doen, en weet je waarom ik het niet heb gedaan?
omdat ik weet waar het geld vandaan komt en wie het geeft.
Mwah, ik zou niet te hard lachen, maar er zit een grote kern van waarheid in.quote:Op zondag 21 mei 2006 21:57 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
ik hoop dat je de stomiteit van deze zin zelf inziet.
bij nader inzien is het zelfs nog een grappige zin ook, ik twijfel of ik hem in mijn signature moet zetten..
verbeterd, ik tiepte iets te snel, kan het niet helpen..quote:Op zondag 21 mei 2006 21:57 schreef ScienceFriction het volgende:
[..]
Jammer dat je het niet eens kunt spellen...![]()
forget it, ga een ander topic trollen, het is nogsteeds in de context,quote:Op zondag 21 mei 2006 22:07 schreef ScienceFriction het volgende:
Okay, dit topic is rijp voor een slotje... of het mag naar TRU...
Je gooit alle porno op 1 hoop of zo?quote:Op zondag 21 mei 2006 22:10 schreef djenneke het volgende:
Het gaat mij niet zo zeer over erotiek of naakt en ook nog niet zozeer om het geld. Waar ik wel problemen heb is de manier waarop. Ik kan er in komen dat je van seks houdt. Ik kan ook nog begrijpen dat als je daar geld voor krijgt, dat mooi meegenomen kan zijn.
Wat ik niet begrijp is de manier waarop deze dames zich durven laten te portretteren. Het is niet esthetisch, vaak ziet het er niet prettig uit, en lijken die vrouwen eerder pijn te hebben dan lol.
Het is meestal plastisch en gewoonweg lelijk. Ze worden geportretteerd niet als zijnde mens met emoties, maar als een stel plastic barbies waar je alles mee kan doen. En dat is dus ook precies wat gebeurd.
Het is iets uit het Boeddhisme. Vreemd dat zo'n van-alles-wat-weter zo'n belangrijke levenwijsheid niet kent. Maar ik geloof inderdaad wel dat je ego het niet aankanquote:Op zondag 21 mei 2006 21:57 schreef BaajGuardian het volgende:
ik hoop dat je de stomiteit van deze zin zelf inziet.
bij nader inzien is het zelfs nog een grappige zin ook, ik twijfel of ik hem in mijn signature moet zetten..
Ja, als ik het heb over beeldende erotiek die ik niet bezwaarlijk vind, heb ik het eigenlijk over kunst.quote:Op zondag 21 mei 2006 22:14 schreef ScienceFriction het volgende:
[..]
Je gooit alle porno op 1 hoop of zo?
Ach, jij met je complottheorieën en je corporaties... je haalt er van alles bij en gooit op een hoop. Jij haalt markt en behoefte door elkaar en goochelt nog wat meer met woorden. Jij denkt dat ze een behoefte kweken, maar die behoefte die is er al. Met of zonder de industrie.quote:Op zondag 21 mei 2006 22:13 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
forget it, ga een ander topic trollen, het is nogsteeds in de context,
dat vrouwen gebruikt worden door corporaties, daarvoor moet je weten hoe corporaties werken..
dat jullie dan gaan lopen keten is niet mijn fout.
het komt er op neer dat die markt van deze industrie niet nodig is in zoeen land en ik ze gelijk geef te demonstreren tegen die markt.
Je kent het verschil tussen playboy en Max Hardcore?quote:Op zondag 21 mei 2006 22:16 schreef djenneke het volgende:
[..]
Ja, als ik het heb over beeldende erotiek die ik niet bezwaarlijk vind, heb ik het eigenlijk over kunst.![]()
![]()
Precies...quote:Op zondag 21 mei 2006 22:17 schreef Johan_de_With het volgende:
Weet je eigenlijk waar je het over hebt, als je Playboy ''smerig'' noemt?
en nu?quote:Op zondag 21 mei 2006 22:10 schreef djenneke het volgende:
Het gaat mij niet zo zeer over erotiek of naakt en ook nog niet zozeer om het geld. Waar ik wel problemen heb is de manier waarop. Ik kan er in komen dat je van seks houdt. Ik kan ook nog begrijpen dat als je daar geld voor krijgt, dat mooi meegenomen kan zijn.
Wat ik niet begrijp is de manier waarop deze dames zich durven laten te portretteren. Het is niet esthetisch, vaak ziet het er niet prettig uit, en lijken die vrouwen eerder pijn te hebben dan lol.
Het is meestal plastisch en gewoonweg lelijk. Ze worden geportretteerd niet als zijnde mens met emoties, maar als een stel plastic barbies waar je alles mee kan doen. En dat is dus ook precies wat gebeurd.
Dat vrouwen daar veel voor betaald worden is geen verdienste van die vrouwen. Die vrouwen accepteren minder niet omdat hun baan dus gewoon niet leuk is. En natuurlijk geven maar weinig vrouwen dat aan zichzelf toe. Zodra ze dat wel zouden doen, zouden ze het niet meer zo makkelijk voor zichzelf kunnen verantwoorden.
@Watchers: Als democratisch gekozen zou worden voor een monocultuur dan heb ik inderdaad niets anders te doen, dan dat te accepteren. Of ik kan mijn heil ergens anders gaan zoeken, en in het minst leuke geval, heb ik gewoonweg pech gehad.
Luister, die vrouwen moeten dat zelf weten hoor, ik slaap er geen nacht minder om. Dat zij andere voorkeuren hebben dan ik, hoef je mij niet te vertellen. Maar dat maakt nog niet dat ik ga geloven dat het dag in dag uit laten nemen door verschillende mannen die je al dan niet aantrekkelijk vindt, op manieren die ze al dan niet leuk of minder leuk vinden (hoort bij de baan), voor een groep camera-mensen echt als zeer prettig ervaren. Er zullen heus uitzonderingen zijn, dat zal allemaal best.
Ik vind het gewoon normvervagend. Sorry.
@Milagro: Leuk voor je dat je andere voorkeuren hebt dan ik. Fijn voor je dat je porno leuk vindt, maakt je leven een stuk makkelijker. Ik denk daar alleen anders over. En nu?
Dat kan ik wel radenquote:Op zondag 21 mei 2006 22:19 schreef ScienceFriction het volgende:
[..]
Je kent het verschil tussen playboy en Max Hardcore?
omdat het uit het boedhisme komt is het nog niet meteen wijs toe te passen in de huidige westerse omstandigheden, de wijsheid zit in een andere tijd en een andere maatschappij.quote:Op zondag 21 mei 2006 22:14 schreef watchers het volgende:
[..]
Het is iets uit het Boeddhisme. Vreemd dat zo'n van-alles-wat-weter zo'n belangrijke levenwijsheid niet kent. Maar ik geloof inderdaad wel dat je ego het niet aankan
Dat jij het niet zou doen is me wel duidelijk.quote:Op zondag 21 mei 2006 22:22 schreef djenneke het volgende:
[..]
Dat kan ik wel raden
Ik vind het allebei triest iig.
Die industrie ís er. Óók zonder Westerse bedrijven als PEII.quote:Op zondag 21 mei 2006 22:13 schreef BaajGuardian het volgende:
het komt er op neer dat die markt van deze industrie niet nodig is in zoeen land
Ben je eigenlijk ook tegen gay porno of alleen tegen porno waar vrouwen aan mee werken?quote:Op zondag 21 mei 2006 22:13 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
forget it, ga een ander topic trollen, het is nogsteeds in de context,
dat vrouwen gebruikt worden door corporaties, daarvoor moet je weten hoe corporaties werken..
dat jullie dan gaan lopen keten is niet mijn fout.
Je moet dan ook als vrouw netzomin achter de kassa willen werken.quote:Op zondag 21 mei 2006 22:20 schreef milagro het volgende:
[..]
en nu?
je slaat door, je projecteert jouw afkeer op die actrices, je scheert porno en pornoactrices over 1 kam, en de kijkers ook.
porno is niet vrouwonvriendelijk, er bestaat vrouwonvriendelijke porno, subtiel verschil.
en er zitten minstens zoveel dames achter de kassa van de buurtsuper flink te balen van hun werk, als dames in de porno industrie.
althans als ik af ga op de vrolijke smoeltjes die ik achter de kassa zie.... kortom interpretatie van mijn kant , hetgeen jij ook doet bij pornoactrices.
Over wat esthetisch mooi en niet mooi is, zullen we uberhaupt maar niet beginnen. Maar dat speelt ook niet hoofdrol in porno vanzelfsprekend. En verder: sommige mensen vinden het sexueel opwindend om in een SM-rol als slaaf te dienen. Ook niet mijn ding, maar als die mensen dat willen, doen ze maar. Mijn voorkeuren vinden anderen vast weer niet veel soeps. We leven nou eenmaal niet in een wereld vol met klonen. Godzijdank.quote:Op zondag 21 mei 2006 22:10 schreef djenneke het volgende:
Het gaat mij niet zo zeer over erotiek of naakt en ook nog niet zozeer om het geld. Waar ik wel problemen heb is de manier waarop. Ik kan er in komen dat je van seks houdt. Ik kan ook nog begrijpen dat als je daar geld voor krijgt, dat mooi meegenomen kan zijn.
Wat ik niet begrijp is de manier waarop deze dames zich durven laten te portretteren. Het is niet esthetisch, vaak ziet het er niet prettig uit, en lijken die vrouwen eerder pijn te hebben dan lol.
Het is meestal plastisch en gewoonweg lelijk. Ze worden geportretteerd niet als zijnde mens met emoties, maar als een stel plastic barbies waar je alles mee kan doen. En dat is dus ook precies wat gebeurd.
Zit je weer voor anderen te denken: irritante gewoonte is dat. Vind je toch ook niet leuk als mensen van alles voor jou invullen, lijkt me?quote:Dat vrouwen daar veel voor betaald worden is geen verdienste van die vrouwen. Die vrouwen accepteren minder niet omdat hun baan dus gewoon niet leuk is. En natuurlijk geven maar weinig vrouwen dat aan zichzelf toe. Zodra ze dat wel zouden doen, zouden ze het niet meer zo makkelijk voor zichzelf kunnen verantwoorden.
Nee, want in een democratie worden ook de rechten en vrijheden van minderheden gewaarborgd. Zo simpel als jij het dus voorstelt, is het niet. Als een meerderheid hier besluit dat alle islamieten in kampen moeten, gaat dat ook niet door tenslotte.quote:@Watchers: Als democratisch gekozen zou worden voor een monocultuur dan heb ik inderdaad niets anders te doen, dan dat te accepteren. Of ik kan mijn heil ergens anders gaan zoeken, en in het minst leuke geval, heb ik gewoonweg pech gehad.
Veel uitzonderingen. Wat jij gelooft, is niet zo belangrijk. Zij denken voor zichzelf en dat kan flink verschillen van wat je gelooft.quote:Luister, die vrouwen moeten dat zelf weten hoor, ik slaap er geen nacht minder om. Dat zij andere voorkeuren hebben dan ik, hoef je mij niet te vertellen. Maar dat maakt nog niet dat ik ga geloven dat het dag in dag uit laten nemen door verschillende mannen die je al dan niet aantrekkelijk vindt, op manieren die ze al dan niet leuk of minder leuk vinden (hoort bij de baan), voor een groep camera-mensen echt als zeer prettig ervaren. Er zullen heus uitzonderingen zijn, dat zal allemaal best.
ik ben tegen elk gebruik van mensen om eraan te verdienen over hun rug.quote:Op zondag 21 mei 2006 22:23 schreef DaveHarris het volgende:
[..]
Ben je eigenlijk ook tegen gay porno of alleen tegen porno waar vrouwen aan mee werken?
Je bent ook tegen masseurs?quote:Op zondag 21 mei 2006 22:25 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
ik ben tegen elk gebruik van mensen om eraan te verdienen over hun rug.
In welke industrie vind je dan geen mensen die met tegenzin werken? Of het met tegenzin gebeurt of niet, het is een keuze die ze gemaakt hebben. Voor exact hetzelfde geld kunnen ze in plaats van onder een neger achter een kassa gaan werken hoor. Zij kiezen voor het 'makkelijke geld'. Moeten ze mooi zelf weten.quote:Op zondag 21 mei 2006 22:10 schreef djenneke het volgende:
Maar dat maakt nog niet dat ik ga geloven dat het dag in dag uit laten nemen door verschillende mannen die je al dan niet aantrekkelijk vindt, op manieren die ze al dan niet leuk of minder leuk vinden (hoort bij de baan), voor een groep camera-mensen echt als zeer prettig ervaren.
ben jij masseur? dus dat is het!quote:
Maakt het voor mij niet minder normvervagend.quote:Op zondag 21 mei 2006 22:24 schreef watchers het volgende:
[..]
Over wat esthetisch mooi en niet mooi is, zullen we uberhaupt maar niet beginnen. Maar dat speelt ook niet hoofdrol in porno vanzelfsprekend. En verder: sommige mensen vinden het sexueel opwindend om in een SM-rol als slaaf te dienen. Ook niet mijn ding, maar als die mensen dat willen, doen ze maar. Mijn voorkeuren vinden anderen vast weer niet veel soeps. We leven nou eenmaal niet in een wereld vol met klonen. Godzijdank.
Doen ze toch wel, is in dit topic ook al gebeurd. Mensen kleuren hun mening nou eenmaal zelf in. Doe jij ook hoor.quote:Zit je weer voor anderen te denken: irritante gewoonte is dat. Vind je toch ook niet leuk als mensen van alles voor jou invullen, lijkt me?
Dat is afhankelijk van de grootte van die minderheid. Dat weet jij ook wel. Zou onze samenleving geen democratie meer zijn, dan heb ik helemaal pech gehad.quote:Nee, want in een democratie worden ook de rechten en vrijheden van minderheden gewaarborgd. Zo simpel als jij het dus voorstelt, is het niet. Als een meerderheid hier besluit dat alle islamieten in kampen moeten, gaat dat ook niet door tenslotte.
Dat is een waarheid als een koe. Maar verandert niets aan mijn meningquote:Veel uitzonderingen. Wat jij gelooft, is niet zo belangrijk. Zij denken voor zichzelf en dat kan flink verschillen van wat je gelooft.
nou dat laatste kan ik me goed voorstellenquote:Op zondag 21 mei 2006 22:23 schreef djenneke het volgende:
[..]
Je moet dan ook als vrouw netzomin achter de kassa willen werken.
Ik scheer de kijkers helemaal niet over een kam. Ik ken eigenlijk maar weinig mensen die iets tegen porno hebben. De meeste mensen die ik ken maken er een hele hobbie mee. Kan ik overigens uitstekend met ze over discussieren hoor. Ookal raken we het nooit eens
Definieer 'gebruik van mensen'.quote:Op zondag 21 mei 2006 22:25 schreef BaajGuardian het volgende:
ik ben tegen elk gebruik van mensen om eraan te verdienen over hun rug.
Persoonlijk ben ik van mening dat je ook dat niet moet doen (zoals eerder gezegd).quote:Op zondag 21 mei 2006 22:26 schreef Lithion het volgende:
[..]
In welke industrie vind je dan geen mensen die met tegenzin werken? Of het met tegenzin gebeurt of niet, het is een keuze die ze gemaakt hebben. Voor exact hetzelfde geld kunnen ze in plaats van onder een neger achter een kassa gaan werken hoor. Zij kiezen voor het 'makkelijke geld'. Moeten ze mooi zelf weten.
Maar betekend het dan dat een bedrijf nooit mensen in dienst mag hebben? Je wilt namelijk als bedrijf zoveel mogelijk geld verdienen en zo min mogelijk betalen aan je werknemers, moet je je werknemers teveel betalen dan word het product te duur en wil niemand het meer kopen. Want de consumenten willen immers goedkope producten (hoge kwaliteit ook, maar vaker gaan ze voor kwantiteit, zie de koopjes bij lidl, aldi etc).quote:Op zondag 21 mei 2006 22:25 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
ik ben tegen elk gebruik van mensen om eraan te verdienen over hun rug.
quote:Op zondag 21 mei 2006 22:27 schreef milagro het volgende:
[..]
nou dat laatste kan ik me goed voorstellen
ik snap niet zo goed waarom je over esthetisch praat , is dat een vereiste dan of zo, inzake sex
sex is nooit esthetisch, zodra het dát wordt is het niet meer geil, maar vooral gekunsteld.
leg je eigen vrijpartij eens vast en je ziet er niet anders uit als die dames op de dvdtjes, hoor, ook jij kan kijken alsof je er niet van geniet op het moment supreme
klaarkomen kan rare dingen doen met je mimiek![]()
quote:Op zondag 21 mei 2006 22:22 schreef BaajGuardian het volgende:
omdat het uit het boedhisme komt is het nog niet meteen wijs toe te passen in de huidige westerse omstandigheden, de wijsheid zit in een andere tijd en een andere maatschappij.
groei en nederigheid ten opzchte van deze maatschappij?
man man man...ik begin er niet eens over.
juist.quote:Op zondag 21 mei 2006 22:29 schreef optifree het volgende:
[..]
Maar betekend het dan dat een bedrijf nooit mensen in dienst mag hebben?
Oké, ik was laat met m'n reactie. Maar het toont dus wel aan dat het een persoonlijke afweging is. Jij kiest niet voor de 'easy way out' (puur financieel gezien uiteraard), maar jij kiest voor een pad waarbij je hard moet knokken voor je salaris en je veel uren moet maken. Ook goed. Maar ga niet zeggen dat die pornoactrices niet dezelfde keuze kunnen maken.quote:Op zondag 21 mei 2006 22:28 schreef djenneke het volgende:
Persoonlijk ben ik van mening dat je ook dat niet moet doen (zoals eerder gezegd).
Je weet het dus niet, maar keurt het toch maar even automatisch afquote:Op zondag 21 mei 2006 22:22 schreef djenneke het volgende:
Dat kan ik wel raden
Ik vind het allebei triest iig.
Vandaar dat jij een uitkering hebt... hmmm... en door wie wordt die uitkering betaald?quote:
Oftewel, voer zelf argumenten aan in plaats van zo simpel een link te plaatsen. Jij staat je er zo op voor dat je wil discussiëren, then put your money where your mouth is.quote:Op zondag 21 mei 2006 22:31 schreef Lithion het volgende:
Mijn tegenargument:
www.shutthefuckupthemovie.com
oh je denkt dat ik van het een op het andere moment in discussie spting en opeens dingen weet?quote:Op zondag 21 mei 2006 22:29 schreef watchers het volgende:
[..]Je snapt niet eens wat er mee bedoeld wordt, hè? Er wordt oa mee bedoeld dat je er niet vanuit moet gaan dat je alles weet en vanuit die arrogantie te praten en handelen (doet het je aan iemand denken wellicht?). Want niet alleen stoot je dan vaak je kop, je loopt ook nog allerlei belangrijke kennis mis.
Aha, dus terug naar de tijd van lemen hutjes, voedsel verzamelen en op eenden jagen?quote:Op zondag 21 mei 2006 22:30 schreef BaajGuardian het volgende:
juist.
dat heb ik al genoeg gedaan, het enige wat jij doet is als een aapje heen en weer springen met je armpjes voor je ogen, als je wilt begrijpen waar ik het over heb dan kijk je die documantaire, wil je niet begrijpen waar ik het over heb vraag me het dan ook niet, ik ga geen documantaire neerpennen, moeizaam figuur...bahquote:Op zondag 21 mei 2006 22:32 schreef Lithion het volgende:
[..]
Oftewel, voer zelf argumenten aan in plaats van zo simpel een link te plaatsen. Jij staat je er zo op voor dat je wil discussiëren, then put your money where your mouth is.
Nee, want dat is ook conditionering: honger--> zoeken naar voedsel--> eten-->voldoening-->honger--> etcquote:Op zondag 21 mei 2006 22:33 schreef Lithion het volgende:
[..]
Aha, dus terug naar de tijd van lemen hutjes, voedsel verzamelen en op eenden jagen?
ik wil nog een mooie mantel van jou huid maken!quote:Op zondag 21 mei 2006 22:33 schreef Lithion het volgende:
[..]
Aha, dus terug naar de tijd van lemen hutjes, voedsel verzamelen en op eenden jagen?
Als dat het geval zou zijn, dan zat jij nu niet achter je computertje te discuseren, plus dat de wereld geen auto of wat dan ook zou kennen. Ohhh en wat dacht je dan van de lokale bakkerij die mensen in dienst heeft??? tja dan maar een klein bakkertje met 1 persoon die dan ziek word, waardoor de bakkerij gesloten word?quote:
Misschien had je een keer een boek over spelling en grammatica moeten lezenquote:Op zondag 21 mei 2006 22:32 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
oh je denkt dat ik van het een op het andere moment in discussie spting en opeens dingen weet?
wat denk je dat ik met mijn tijd heb gedaan, de tijd dat ik niet (mee)werk aan de wereld..
ik heb overal studies van gevolgd wat ik maar kon vinden, van politiek tot geloofsgeschiedenis.
je hebt werkerlijk geen idee wat je zegt.
en dan mij nog proberen af te bekken met zon spreuk, je snapt de hele bedoeling achter die uitspraak nieteens.
Dat vraag ik ook niet. Ik vraag je een definitie te geven van 'het gebruiken van mensen'. Daar heb je vast geen hele documentaire voor nodig om dat te definiëren.quote:Op zondag 21 mei 2006 22:34 schreef BaajGuardian het volgende:
ik ga geen documantaire neerpennen
ik snap niet waar jij uit haald dat ik conditionering iets ''slechts'' vind,quote:Op zondag 21 mei 2006 22:34 schreef ScienceFriction het volgende:
[..]
Nee, want dat is ook conditionering: honger--> zoeken naar voedsel--> eten-->voldoening-->honger--> etc
En conditionering oh zo fout aldus BG...
Je hebt hier nog steeds niet aangegeven hoe de corporaties werkelijk werken....tenzij ik dat gemist heb, maar dan vraag ik graag een link van de desbetreffende post en zal het dan nog een keer grondig lezen.quote:Op zondag 21 mei 2006 22:34 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
dat heb ik al genoeg gedaan, het enige wat jij doet is als een aapje heen en weer springen met je armpjes voor je ogen, als je wilt begrijpen waar ik het over heb dan kijk je die documantaire, wil je niet begrijpen waar ik het over heb vraag me het dan ook niet, ik ga geen documantaire neerpennen, moeizaam figuur...bah
quote:Op zondag 21 mei 2006 22:36 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
ik snap niet waar jij uit haald dat ik conditionering iets ''slechts'' vind,
Alleen verwar je de realiteit nogal eens met jouw ideeën daarover.quote:Op zondag 21 mei 2006 22:27 schreef djenneke het volgende:
Maakt het voor mij niet minder normvervagend.
Ik doe het meestal in de vraag-vorm (houdt nog wat ruimte open). Je denkt en praat gewoon voor hele groepen mensen. Nogal paternalistisch is dat.quote:Doen ze toch wel, is in dit topic ook al gebeurd. Mensen kleuren hun mening nou eenmaal zelf in. Doe jij ook hoor.
Ja? Waar ligt het quotum ongeveer en waar in de wet kan ik dat ergens vinden?quote:Dat is afhankelijk van de grootte van die minderheid. Dat weet jij ook wel.
Je lult wel anders als het zo zou zijn natuurlijk.quote:Zou onze samenleving geen democratie meer zijn, dan heb ik helemaal pech gehad.
je moest eens weten hoeveel uitleg er nodig is om iets compleet in feiten met onderbouwing iemand te laten begrijpen, anders blijf je bezig met bronnen en verdere uitleg.quote:Op zondag 21 mei 2006 22:36 schreef Lithion het volgende:
[..]
Dat vraag ik ook niet. Ik vraag je een definitie te geven van 'het gebruiken van mensen'. Daar heb je vast geen hele documentaire voor nodig om dat te definiëren.
Nee, zo werkt het niet. Discussiëren betekent dat niet dat je argumenten aandraagt voor hetgeen je poneert. Nee, het betekent dat je mensen verwijst naar een documentaire en je je verdere tijd spendeert aan ad-hominem argumenten.quote:Op zondag 21 mei 2006 22:36 schreef optifree het volgende:
Je hebt hier nog steeds niet aangegeven hoe de corporaties werkelijk werken....tenzij ik dat gemist heb, maar dan vraag ik graag een link van de desbetreffende post en zal het dan nog een keer grondig lezen.
Lekker samen in bed liggen praten over de normvervaging in de wereld door porno. Als je daar niet opgewonden van wordt!quote:Op zondag 21 mei 2006 22:27 schreef gelly het volgende:
Het is dat je al een vent hebt, anders had ik je ten huwelijk gevraagd djenneke !
heb je studies gevolgt of de onderwerpen bestudeerd? Want als jij een uitkerings rukkerd bent, vind ik het knap dat jij zoveel studies volgt op hoog niveau, dat kost veel en veels te veel geld, voor iemand die werkloos is.quote:Op zondag 21 mei 2006 22:32 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
oh je denkt dat ik van het een op het andere moment in discussie spting en opeens dingen weet?
wat denk je dat ik met mijn tijd heb gedaan, de tijd dat ik niet (mee)werk aan de wereld..
[b]ik heb overal studies van gevolgd wat ik maar kon vinden,[b] van politiek tot geloofsgeschiedenis.
je hebt werkerlijk geen idee wat je zegt.
en dan mij nog proberen af te bekken met zon spreuk, je snapt de hele bedoeling achter die uitspraak nieteens.
verzuip in je grammatica man, autist.quote:Op zondag 21 mei 2006 22:35 schreef ScienceFriction het volgende:
[..]
Misschien had je een keer een boek over spelling en grammatica moeten lezen![]()
Zo zei de uitkeringstrekker...quote:Op zondag 21 mei 2006 22:41 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
verzuip in je grammatica man, autist.
ga een ander topic trollen nogmaals.
Men zegt dat intelligentie onder meer blijkt uit het vermogen om complexe zaken eenvoudig uit te leggen aan mensen die er weinig verstand van hebben.quote:Op zondag 21 mei 2006 22:39 schreef BaajGuardian het volgende:
je moest eens weten hoeveel uitleg er nodig is om iets compleet in feiten met onderbouwing iemand te laten begrijpen, anders blijf je bezig met bronnen en verdere uitleg.
quote:Op zondag 21 mei 2006 20:02 schreef BaajGuardian het volgende:
p.s. ik moet wel even kwijt dat ik in geen enkel forum zovaak de woorden context en condtionering heb moeten gebruiken als op fok, maar goed daar is het een jongerenforum voor he.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |