ach ja de sterkste teksten krijgen de meeste klaag, 2 keien komen ook niet door een muur heen he.quote:Dat jij jouw oeverloze domme gelul hier op het forum spuit is ook niet nodig in mijn leven of dat van enig ander Fok!ker, maar toch bestaat blijkbaar bij jou die behoefte om hier jouw simplistisch evangelie rond te strooien. Mooi toch dat je hier in die behoefte kunt voorzien? Of zie je dus liever dat we jou in die vrijheid beperken en jou van het forum afflikkeren? Afgaande op eerdere tirades van jou kant lijkt me dat je wat dat betreft hypocrieter bent dan een Wouter Bos tijdens een manifestatie in Amsterdam.
als je het topic leest, lees je het tegenovergestelde.quote:Op zondag 21 mei 2006 19:42 schreef ShaoliN het volgende:
Jij bent er dus zo 1 die er van overtuigd is dat een vrouw minderwaardig is? Je zet vrouwen immers neer als wezens met het denkvermogen van een klein kind. Grappig, want zo denk ik juist over die islamfundi's die porno weren.
tja waaorm besta jij, heeft menig fokker zich ook wel eens afgevraagd, maar je ziet mij het ook niet offtopic posten.quote:Op zondag 21 mei 2006 19:45 schreef Johan_de_With het volgende:
Aha, dit is inmiddels het prive-forum van een heetgebaajkerd individu geworden? Waarom moet dit op zichzelf bestaan?
Wie heeft dat onderzocht?quote:Op zondag 21 mei 2006 19:14 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
mensen hebben geen sexuele drift dan wat ze geprikkeld word.
Nee, jij ruimt een hele hoek in voor je oeverloos gedaas. Goeie belediging trouwens, de Nazi-vergelijkingen waren even op?quote:Op zondag 21 mei 2006 19:46 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
tja waaorm besta jij heeft menig fokker zich ook wel eens afgevraagd, maar je ziet mij het ook niet offtopic posten.
Zo zeg, goed dat je er inhoudelijk op in gaat.quote:Op zondag 21 mei 2006 19:45 schreef BaajGuardian het volgende:
-ad hominem-
Als mensen géén sexuele driften hebben dan wat ze geprikkeld worden, dan zouden mensen zich überhaupt niet voortplanten of zich voorheen voortgeplant hebben. Dan ontstaat een patstelling waarbij zowel man als vrouw (of man en man of vrouw en vrouw) elkaar niet sexueel benaderen doordat beiden wachten op een prikkel van buitenaf.quote:mensen hebben geen sexuele drift dan wat ze geprikkeld word.
anders zou geen enkel mens tot na het huwelijk kunnen wachten met *de daad*
en wat dacht je van dit :quote:Op zondag 21 mei 2006 @ 18:12 schreef M42 het volgende:
De Islam is absoluut (zonder flame en puur feitelijk) een gevaar voor de democratie... alles waar o.a. wij Nederlanders hard voor hebben moeten vechten... onze vrijheid...
De Islam is een gevaar voor alle vrouwen
De Islam is een gevaar voor andere niet-gelovigen en anders-gelovigen
De Islam is een gevaar voor geiten en schapen![]()
De Islam is een gevaar voor de wereldvrede
De Islam is een gevaar voor het voortbestaan van het menselijk ras
etc
etc etc
Ik heb het niet zo op geloof maar dit vind ik toch een beetje radicaal of ligt het nu aan mij ?quote:Op zondag 21 mei 2006 @ 17:58 schreef M42 het volgende:
iedereen uit het midden oosten is opgegroeid met natte kutten en stijve piemels
trouwens, alles heeft te maken met het woordje conditioneringquote:Op zondag 21 mei 2006 19:42 schreef ShaoliN het volgende:
Jij bent er dus zo 1 die er van overtuigd is dat een vrouw minderwaardig is? Je zet vrouwen immers neer als wezens met het denkvermogen van een klein kind. Grappig, want zo denk ik juist over die islamfundi's die porno weren.
En om te ontkennen dat je iets met complotdenken hebt, verwijs je naar een eenzijdige propagandafillm die nou net populair is bij mensen met dezelfde eenzijdige 'corporaties zijn duivels'-visie als jij?quote:Op zondag 21 mei 2006 19:19 schreef BaajGuardian het volgende:
jahoor jij snapt er echt geen reet van he, wat heeft het met complotten te maken vent, verdiep je in hoe corporaties werken.
www.thecorporation.com
Nee hoor. Jij beweert dat vrouwen zich als domme stukken vlees gedragen.quote:Op zondag 21 mei 2006 19:45 schreef BaajGuardian het volgende:
als je het topic leest, lees je het tegenovergestelde.
nou als je dat zo vind moeten we eens samen optreden in renz, want ik vind jou ook een clown.quote:Op zondag 21 mei 2006 19:50 schreef StefanP het volgende:
TS is bijkans een clown. Debatteren kan hij niet, ingaan op reacties hoeft niet, bronnen vermelden hoeft niet. Reageren is zinloos, want je krijgt alleen meer onzin te zien. Het probleem met domme mensen is dat ze zelf denken enorm slim te zijn. De ironie van z'n eigen posts ontgaat hem volkomen. Voor een volslagen leek is 1 blik op z'n warboel van posts hier voldoende om in te zien dat z'n analytische vermogens enigszins beperkt zijn. Sorry, ik kan het niet anders noemen.
dat is eigenlijk ook een goed punt, de cultuur.quote:Op zondag 21 mei 2006 19:55 schreef djenneke het volgende:
Ik vind het prima, als democratisch besloten word porno te verbieden in dat land. Waar maakt iedereen zich zo druk over?
Dat als je een weekje naar Jakarta gaat je een dagje niet kan rukken op een reeds afgeragd blaadje?
Je je geliefde filmpjes niet kunt kijken aldaar? Je zou toch een dagje cultuur moeten gaan doen...
met een knipoog trouwens
De porno-industrie is één van de weinige industrieën waar vrouwen vele malen meer verdienen dan mannen. Vrouwelijke pornosterren verdienen een veelvoud van wat mannelijke pornosterren verdienen; een ongekende scheefgroei. Dat er overigens vrouwen zijn die dat werk verkiezen boven lopende band werk, dat is toch hun keuze? Waarom moet jij je daar zonodig mee bemoeien?quote:Op zondag 21 mei 2006 19:53 schreef BaajGuardian het volgende:
vrouw - corporatie
corporatie gebruikt vrouw voor zn portemonee
vrouw krijg ook beetje geld, vrouw kan makeup kopen oid. (of de huur betalen, zo heb je er ook veel die in slavernij bestaan in de pornowereld, maar omdat het beter betaald dan op de lopende band is het voor hun makkelijk te doen, beentjes wijd, kreunen, klaar)
Vooralsnog lijk jij, gezien de inhoud van je posts, een grotere obsessie met sex te hebben dan wie dan ook van de Westerlingen hier. Je ziet het blijkbaar overal in en kunt maar niet ophouden over die schuddende kutjesquote:Op zondag 21 mei 2006 19:21 schreef BaajGuardian het volgende:
trouwens, om onze sexuele drift laten we de meisjes lekker met hun kutje schudden, en daarna geven we hun een drankje en was 't avondje uit een success
daar hebben ze dus geen behoefte aan, en ik vind dat begrijpelijk.
ik reageerde in het algemeen via een user (die ik quote in de OP)quote:Op zondag 21 mei 2006 19:57 schreef Lithion het volgende:
Ik snap overigens niet dat je durft te beweren dat je hier komt om te discussiëren of te debatteren. Je bent aan het prediken, meer niet.
De enige reden dat vrouwen bereid zijn dergelijk werk te doen is toch meestal juist het feit dat het zo goed betaald. Dat maakt het niet vrouwvriendelijker.quote:Op zondag 21 mei 2006 20:00 schreef Lithion het volgende:
[..]
De porno-industrie is één van de weinige industrieën waar vrouwen vele malen meer verdienen dan mannen. Vrouwelijke pornosterren verdienen een veelvoud van wat mannelijke pornosterren verdienen; een ongekende scheefgroei. Dat er overigens vrouwen zijn die dat werk verkiezen boven lopende band werk, dat is toch hun keuze? Waarom moet jij je daar zonodig mee bemoeien?
De grootste blokkade in deze discussie ben je zelf omdat je slechts aan het prediken bent. Je draagt geen énkel tegenargument aan wat betreft het bevredigen van behoeften en de intrinsieke sexuele driften die een mens voelt. Geen énkele. In plaats daarvan verval je weer tot ad-hominem geblaat en herhalend gelul.quote:Op zondag 21 mei 2006 20:02 schreef BaajGuardian het volgende:
we zitten hier niet in het parlement waar we elkaar moeten bevechten, dat lijkt mij op het moment jou grootste blokkade in deze discussie, overigens gaat dat ook op voor johan_de_with.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |