je hebt gedeeltelijk gelijk, daarom kijk ik bijna geen tv meer, omdat ik weet waar de bewegingen die de danseresjes maken voor staan, neukbewegingen dus.quote:Op zondag 21 mei 2006 20:00 schreef watchers het volgende:
[..]
Vooralsnog lijk jij, gezien de inhoud van je posts, een grotere obsessie met sex te hebben dan wie dan ook van de Westerlingen hier. Je ziet het blijkbaar overal in en kunt maar niet ophouden over die schuddende kutjes
Als een volwassen vrouw bewust een transactie aangaat met een ander volwassen persoon om sexuele handelingen tegen betaling te verrichten, wat is daar dan vrouwonvriendelijk aan? Zeker in de context van BaajGuardian, met zijn corporaties, is het absolúút niet zo dat vrouwen gedwongen worden om de porno-industrie in te gaan om te werken voor de grote pornoproducenten.quote:Op zondag 21 mei 2006 20:03 schreef djenneke het volgende:
De enige reden dat vrouwen bereid zijn dergelijk werk te doen is toch meestal juist het feit dat het zo goed betaald. Dat maakt het niet vrouwvriendelijker.
Nou, mooi toch. Jij hebt er geen behoefte aan en kijkt het niet. Ik vind het wel okay en kijk het wel. We're all winners!quote:Op zondag 21 mei 2006 20:06 schreef BaajGuardian het volgende:
je hebt gedeeltelijk gelijk, daarom kijk ik bijna geen tv meer, omdat ik weet waar de bewegingen die de danseresjes maken voor staan, neukbewegingen dus.
die worden niet aangeprezen door de corporaties, vraag me eigenlijk ook wel af waarom, alhoewel its a mans world zeggen ze wel eens in de buisiness.quote:Op zondag 21 mei 2006 20:03 schreef optifree het volgende:
Hoe zit het dan met mannen die hun lichaam verkopen??
Moet je toch iets beter lezen. Dat laatste was een terugkaatsen op Baajguardian's bewering dat het Westen zo in elkaar zat. Wat de andere punten betreft: wat gechargeerd wellicht, maar gezien de dagelijkse praktijk in veel islamitische landen, niet eens zoveel bezijden de realiteit. Je kunt er eventueel nog wat rapportjes op nalezen van Amnesty.quote:Op zondag 21 mei 2006 19:51 schreef BeamMeUpScotty het volgende:
Ik zit net over dit onderwerp te lezen op de FP en dan zie ik opeens dit :
[..]
en wat dacht je van dit :
[..]
Ik heb het niet zo op geloof maar dit vind ik toch een beetje radicaal of ligt het nu aan mij ?
Zoals ik op de FP al aan je vroeg: hoe zit het met geloofsconditionering?quote:Op zondag 21 mei 2006 19:53 schreef BaajGuardian het volgende:
trouwens, alles heeft te maken met het woordje conditionering
en conditionering bewandeld een lange weg, daarom is het ook niet in 1 zin uit te leggen en bestaat er altijd de kans op een troll omdat iemand het niet op wil brengen er over na te denken.
men denkt tegenwoordig echt teveel zwart wit recht-toe recht-aan, zonde.
de enige reden waarom vrouwen in india for instance, de playboy in zouden willen is voor het geld, en 3 maal raden (raden is fijn) wie daar dus het meeste poen van krijgen...quote:Op zondag 21 mei 2006 20:08 schreef Lithion het volgende:
[..]
Als een volwassen vrouw bewust een transactie aangaat met een ander volwassen persoon om sexuele handelingen tegen betaling te verrichten, wat is daar dan vrouwonvriendelijk aan? Zeker in de context van BaajGuardian, met zijn corporaties, is het absolúút niet zo dat vrouwen gedwongen worden om de porno-industrie in te gaan om te werken voor de grote pornoproducenten.
Niet aangeprezen? Nee, die wasbordjes van Peter André, Usher, 50 Cent en wat dies meer zij, dat valt inderdaad niet onder het lichamelijk aanprijzen van mannen.quote:Op zondag 21 mei 2006 20:09 schreef BaajGuardian het volgende:
die worden niet aangeprezen door de corporaties, vraag me eigenlijk ook wel af waarom, alhoewel its a mans world zeggen ze wel eens in de buisiness.
Sex. Dat is niks nieuws, dat is al sinds het begin der tijden zo.quote:3 maal raden wat de wereld leid.
Nee, vrouwen worden absoluut niet gedwongen om in de seksindustrie te gaan... Komt nooit voor. Dat is omdat het zulk leuk werk is, dat er zat vrijwilligers voor te vinden zijn. Gelukkig bestaat er dan ook helemaal geen mensenhandel, worden er nooit paspoorten gestolen, en families bedreigd. Het is gewoon ontzettend leuk. Het ziet er ook altijd echt als fun uit voor die dames. Lekker gedeepthroat worden, sperma op alle mogelijke plaatsen. Echt stiklollig! Het is mooi meegenomen dat het zoveel verdiend, maar voor 10 euro per uur hadden ze het ook best gedaan hoor.quote:Op zondag 21 mei 2006 20:08 schreef Lithion het volgende:
[..]
Als een volwassen vrouw bewust een transactie aangaat met een ander volwassen persoon om sexuele handelingen tegen betaling te verrichten, wat is daar dan vrouwonvriendelijk aan? Zeker in de context van BaajGuardian, met zijn corporaties, is het absolúút niet zo dat vrouwen gedwongen worden om de porno-industrie in te gaan om te werken voor de grote pornoproducenten.
Je doet me heel erg denken aan Tim Robbins in Team America:quote:Op zondag 21 mei 2006 20:09 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
die worden niet aangeprezen door de corporaties
quote:Tim Robbins: Let me explain to you how this works: you see, the corporations finance Team America, and then Team America goes out... and the corporations sit there in their... in their corporation buildings, and... and, and see, they're all corporation-y... and they make money.
Wat maakt het nou uit wie de meeste poen krijgt? Al kreeg die vrouw maar 1%, dat maakt het nog niet minder vrijwillig dat ze daar in staat. Bovendien verdient die vrouw door in dat blad te gaan staan een veelvoud van wat ze anders zou verdienen door 12 uur in een stinkende fabriek te werken of nog erger, de hele dag het land te bewerken om uitsluitend in haar eerste levensbehoefte te voorzien.quote:Op zondag 21 mei 2006 20:11 schreef BaajGuardian het volgende:
de enige reden waarom vrouwen in india for instance, de playboy in zouden willen is voor het geld, en 3 maal raden (raden is fijn) wie daar dus het meeste poen van krijgen...
alle conditionering is fout, ik ben zelf opgegroeid in het joods christelijk geloof, ik heb nog opnames van dat mijn ouders me een jodensterkettinkje omdoen met channoeka en me vertellen dat ik van de heer ben en ik het ooit wel zou begrijpen, nu kijk ik er naar terug met een gedrukte wenkbrouw als je begrijpt wat ik bedoel, en toch geeft het een soort verhaal, een soort fantasie van het kind, een jong sprookje..quote:Op zondag 21 mei 2006 20:11 schreef watchers het volgende:
[..]
Zoals ik op de FP al aan je vroeg: hoe zit het met geloofsconditionering?
En/of omdat ze -het kan bijna niet waar zijn- gewoon van sex houden en het leuk vinden dat voor de camera te doen; bijvoorbeeld omdat ze exhibitionistisch zijn.quote:Op zondag 21 mei 2006 20:03 schreef djenneke het volgende:
De enige reden dat vrouwen bereid zijn dergelijk werk te doen is toch meestal juist het feit dat het zo goed betaald.
Goede betaling voor vrouwen -meestal beter dan de mannen, want de vrouwen zijn meestal de sterren- maakt het niet vrouwvriendelijker? Is dit wellicht vrouwenlogica?quote:Dat maakt het niet vrouwvriendelijker.
hehe, achja.quote:Op zondag 21 mei 2006 20:13 schreef I.R.Baboon het volgende:
[..]
Je doet me heel erg denken aan Tim Robbins in Team America:
[..]
Zoals de meeste markten werken, zo werkt ook de porno markt. Voor minder zijn die vrouwen niet bereid dit werk te doen. Het is een mannenwereldje hoor, die porno-industrie. Als ze minder zouden kunnen betalen, dan zouden ze het ook zeker niet laten.quote:Op zondag 21 mei 2006 20:15 schreef watchers het volgende:
[..]
En/of omdat ze -het kan bijna niet waar zijn- gewoon van sex houden en het leuk vinden dat voor de camera te doen; bijvoorbeeld omdat ze exhibitionistisch zijn.
[..]
Goede betaling voor vrouwen -meestal beter dan de mannen, want de vrouwen zijn meestal de sterren- maakt het niet vrouwvriendelijker? Is dit wellicht vrouwenlogica?
idd . je hebt gelijk , had ik niet zo gauw gezien . Ook DAT is niet correct , M42 en BaajGuardian zijn beide verkeerd bezigquote:Op zondag 21 mei 2006 20:09 schreef watchers het volgende:
Wel opvallend dat je niets opmerkt over de radicale uitspraken van Baajguardian.
ach ik kijk daar niet naar, dat is het em mischien, vrouwen zullen er vast geprikkeld door raken, hetzelfde verhaalquote:Op zondag 21 mei 2006 20:12 schreef Lithion het volgende:
[..]
Niet aangeprezen? Nee, die wasbordjes van Peter André, Usher, 50 Cent en wat dies meer zij, dat valt inderdaad niet onder het lichamelijk aanprijzen van mannen.
[..]
fout, mannen met corporate interest in hun agenda.quote:Sex. Dat is niks nieuws, dat is al sinds het begin der tijden zo.
Ik zeg niet dat vrouwenhandel en gedwongen sex nooit voorkomt. Maar de mainstream porno en ook het deapthroaten en al wat dies meer zij, al wat op DVD verkrijgbaar is in de betere sexshops, gebeurt op vrijwillige basis. Die volwassen vrouwen gaan bewust een contract aan om die handelingen tegen betaling te verrichten. Dat jij vrouwen liever als zwak en achterlijk bestempelt die totaal niet handelsbekwaam zouden zijn moet je helemaal zelf weten, maar dan zit je toch ver naast de waarheid.quote:Op zondag 21 mei 2006 20:13 schreef djenneke het volgende:
Nee, vrouwen worden absoluut niet gedwongen om in de seksindustrie te gaan... Komt nooit voor. Dat is omdat het zulk leuk werk is, dat er zat vrijwilligers voor te vinden zijn. Gelukkig bestaat er dan ook helemaal geen mensenhandel, worden er nooit paspoorten gestolen, en families bedreigd. Het is gewoon ontzettend leuk. Het ziet er ook altijd echt als fun uit voor die dames. Lekker gedeepthroat worden, sperma op alle mogelijke plaatsen. Echt stiklollig! Het is mooi meegenomen dat het zoveel verdiend, maar voor 10 euro per uur hadden ze het ook best gedaan hoor.![]()
Sex was er wat eerder dan corporaties hoor. Nou goed, misschien voor jou niet.quote:Op zondag 21 mei 2006 20:17 schreef BaajGuardian het volgende:
fout, mannen met corporate interest in hun agenda.
waarom denk je dat het is dat ze zulk geld nodig heeft om in haar levensbehoefte te kunnen voorzienquote:Op zondag 21 mei 2006 20:14 schreef Lithion het volgende:
[..]
Wat maakt het nou uit wie de meeste poen krijgt? Al kreeg die vrouw maar 1%, dat maakt het nog niet minder vrijwillig dat ze daar in staat. Bovendien verdient die vrouw door in dat blad te gaan staan een veelvoud van wat ze anders zou verdienen door 12 uur in een stinkende fabriek te werken of nog erger, de hele dag het land te bewerken om uitsluitend in haar eerste levensbehoefte te voorzien.
En met zulke insunaties ga je hier helaas in de fout. Djenneke beweert dát namelijk niet.quote:Op zondag 21 mei 2006 20:17 schreef Lithion het volgende:
[..]
Dat jij vrouwen liever als zwak en achterlijk bestempelt die totaal niet handelsbekwaam zouden zijn moet je helemaal zelf weten, maar dan zit je toch ver naast de waarheid.
Je vindt het dus ook vast geen probleem dan als democratisch besloten wordt om -laten we willekeurig zeggen- de islam te verbieden in Nederland? Als je een weekje naar Nederland gaat wil je tenslotte ook niet geconfronteerd worden met moskeeën en hoofddoekjes, dan wil je gewoon molens en tulpen zienquote:Op zondag 21 mei 2006 19:55 schreef djenneke het volgende:
Ik vind het prima, als democratisch besloten word porno te verbieden in dat land. Waar maakt iedereen zich zo druk over?
Dat als je een weekje naar Jakarta gaat je een dagje niet kan rukken op een reeds afgeragd blaadje?
Je je geliefde filmpjes niet kunt kijken aldaar? Je zou toch een dagje cultuur moeten gaan doen...
met een knipoog trouwens
In welke industrie is dat niet zo dan? De neiging om minder te willen betalen is niet man-eigen hoor. Allemachtig zeg. Maar goed, het feit dat ze niet minder kunnen betalen omdat de vrouwen dat niet accepteren zegt dus juist iets over de kracht van die vrouwen en in welke mate ze daartoe gedwongen worden, niet dan?quote:Op zondag 21 mei 2006 20:16 schreef djenneke het volgende:
Zoals de meeste markten werken, zo werkt ook de porno markt. Voor minder zijn die vrouwen niet bereid dit werk te doen. Het is een mannenwereldje hoor, die porno-industrie. Als ze minder zouden kunnen betalen, dan zouden ze het ook zeker niet laten.
Omdat het geld kost om in je levensonderhoud te voorzien? It ain't rocket science.quote:Op zondag 21 mei 2006 20:18 schreef BaajGuardian het volgende:
waarom denk je dat het is dat ze zulk geld nodig heeft om in haar levensbehoefte te kunnen voorzien
quote:Op zondag 21 mei 2006 20:21 schreef Lithion het volgende:
[..]
Omdat het geld kost om in je levensonderhoud te voorzien? It ain't rocket science.
Dat insinueert ze wel door te zeggen dat vrouwen die in (harde) pornofilms spelen daartoe gedwongen zouden worden en het voor een habbekrats moeten doen. Alsof ze niet voor zichzelf op kunnen komen. Nogmaals, die vrouwen maken een bewuste keuze om de porno-industrie in te gaan en ze maken een bewuste keuze om te deepthroaten, DP'en en wat dan ook meer.quote:Op zondag 21 mei 2006 20:18 schreef K33T het volgende:
En met zulke insunaties ga je hier helaas in de fout. Djenneke beweert dát namelijk niet.
Ja, dat geldt zo'n beetje voor alle mensen die werken over de hele wereld: het meeste geld gaat naar anderen (meestal de overheid overigens in de vorm van belastingen). Voor de rest maken ze zelf wel de beslissing wat ze wel of niet voor geld, of omdat ze het leuk vinden, doen. Daar hebben ze geen betweters vanuit een geloof of een ideologie voor nodig.quote:Op zondag 21 mei 2006 20:11 schreef BaajGuardian het volgende:
de enige reden waarom vrouwen in india for instance, de playboy in zouden willen is voor het geld, en 3 maal raden (raden is fijn) wie daar dus het meeste poen van krijgen...
Ja leuk, open er een topic over. Verder nog iets te melden over het wereldsalaris dat die mooie Indische meid verdient in vergelijking met vele van haar landgenoten?quote:Op zondag 21 mei 2006 20:23 schreef BaajGuardian het volgende:man jij bent goed bewerkt op school..
de multi cult heb je dus ook te danken aan corporaties die die mensen binnenhaalden net als we nu met de polen doen, what a wonderfull circle isnt it!quote:Op zondag 21 mei 2006 20:19 schreef watchers het volgende:
[..]
Je vindt het dus ook vast geen probleem dan als democratisch besloten wordt om -laten we willekeurig zeggen- de islam te verbieden in Nederland? Als je een weekje naar Nederland gaat wil je tenslotte ook niet geconfronteerd worden met moskeeën en hoofddoekjes, dan wil je gewoon molens en tulpen zien
Ook met een knipoog natuurlijk
U is niet eens bekend met de vrouwenhandel?quote:Op zondag 21 mei 2006 20:23 schreef Lithion het volgende:
[..]
Dat insinueert ze wel door te zeggen dat vrouwen die in (harde) pornofilms spelen daartoe gedwongen zouden worden en het voor een habbekrats moeten doen. Alsof ze niet voor zichzelf op kunnen komen. Nogmaals, die vrouwen maken een bewuste keuze om de porno-industrie in te gaan en ze maken een bewuste keuze om te deepthroaten, DP'en en wat dan ook meer.
www.thecorporation.comquote:Op zondag 21 mei 2006 20:25 schreef Lithion het volgende:
[..]
Ja leuk, open er een topic over. Verder nog iets te melden over het wereldsalaris dat die mooie Indische meid verdient in vergelijking met vele van haar landgenoten?
De hele porno-industrie is gestoeld op vrouwenhandel? Ja, zo lust ik er nog wel een...quote:Op zondag 21 mei 2006 20:25 schreef K33T het volgende:
[..]
U is niet eens bekend met de vrouwenhandel?
EXACTLY! Maar nee, sommigen insinueren (jaja K33Tquote:Op zondag 21 mei 2006 20:24 schreef watchers het volgende:
Voor de rest maken ze zelf wel de beslissing wat ze wel of niet voor geld, of omdat ze het leuk vinden, doen. Daar hebben ze geen betweters vanuit een geloof of een ideologie voor nodig.
Globalisme maakt het jou juist mogelijk om te reizen naar vreemde landen, ukkel.quote:Op zondag 21 mei 2006 20:25 schreef BaajGuardian het volgende:
en te reizen naar vreemde landen met hun eigen cultuur.
daarom heb ik ook zo de pest aan globalisme.
De meeste kapsters, kassa chicks etc ook niet...quote:Op zondag 21 mei 2006 20:28 schreef gelly het volgende:
Je kunt je afvragen in hoeverre geldgebrek een vrijwillige keuze toelaat, er zijn denk maar weinig vrouwen die zich vol overgave in de pornoindustrie werpen omdat ze dat nou altijd al leuk had geleken.. Het zijn ook niet de helderste lichten, porno actrices.
omdat dat niet zo goed betaald, vandaar ook verhoering, betaling voor de prikkel op band.quote:Op zondag 21 mei 2006 20:27 schreef Lithion het volgende:
[..]
EXACTLY! Maar nee, sommigen insinueren (jaja K33T) dat die vrouwen hopeloze slachtoffers van zichzelf en de mannelijke onderdrukking zijn, niet tot eigen keuzes in staat zijn en maar als vlees behandeld worden.
Oh, de vraag waarom die vrouwen geen gewone baan in één of andere fabriek hebben blijft dan ook altijd volledig onbeantwoord.
ik vind het wel geil, ja.quote:Op zondag 21 mei 2006 20:13 schreef djenneke het volgende:
[..]
Nee, vrouwen worden absoluut niet gedwongen om in de seksindustrie te gaan... Komt nooit voor. Dat is omdat het zulk leuk werk is, dat er zat vrijwilligers voor te vinden zijn. Gelukkig bestaat er dan ook helemaal geen mensenhandel, worden er nooit paspoorten gestolen, en families bedreigd. Het is gewoon ontzettend leuk. Het ziet er ook altijd echt als fun uit voor die dames. Lekker gedeepthroat worden, sperma op alle mogelijke plaatsen. Echt stiklollig! Het is mooi meegenomen dat het zoveel verdiend, maar voor 10 euro per uur hadden ze het ook best gedaan hoor.![]()
Het is 'easy money'. Waarom zitten die vrouwen in de porno-industrie als ze voor hetzelfde geld namelijk ook gewoon 9-urige werkdagen kunnen maken? Ze hebben die keuze wel degelijk.quote:Op zondag 21 mei 2006 20:28 schreef gelly het volgende:
Je kunt je afvragen in hoeverre geldgebrek een vrijwillige keuze toelaat, er zijn denk maar weinig vrouwen die zich vol overgave in de pornoindustrie werpen omdat ze dat nou altijd al leuk had geleken.. Het zijn ook niet de helderste lichten, porno actrices.
Da's niet waar... Het toerisme maakt het makkelijker, maar je hebt globalisme niet nodig...quote:Op zondag 21 mei 2006 20:28 schreef Lithion het volgende:
[..]
Globalisme maakt het jou juist mogelijk om te reizen naar vreemde landen, ukkel.
Misschien eens wat minder je eigen afkeren en voorkeuren op anderen projecteren? Je lijkt zo wel een betweterige feministe die wel even weet wat goed is voor al die andere vrouwen. Dat jij niet in pornofilms zou willen spelen, wil niet zeggen dat andere dames dat niet vrijwillig willen of een sexuele voorkeur hebben die jij niet deelt.quote:Op zondag 21 mei 2006 20:13 schreef djenneke het volgende:
Nee, vrouwen worden absoluut niet gedwongen om in de seksindustrie te gaan... Komt nooit voor. Dat is omdat het zulk leuk werk is, dat er zat vrijwilligers voor te vinden zijn. Gelukkig bestaat er dan ook helemaal geen mensenhandel, worden er nooit paspoorten gestolen, en families bedreigd. Het is gewoon ontzettend leuk. Het ziet er ook altijd echt als fun uit voor die dames. Lekker gedeepthroat worden, sperma op alle mogelijke plaatsen. Echt stiklollig! Het is mooi meegenomen dat het zoveel verdiend, maar voor 10 euro per uur hadden ze het ook best gedaan hoor.![]()
ja waar je vervolgens alles hebt wat je in je eigen land ook vind.quote:Op zondag 21 mei 2006 20:28 schreef Lithion het volgende:
[..]
Globalisme maakt het jou juist mogelijk om te reizen naar vreemde landen, ukkel.
Jawel hoor, ik vat de keten van behoefte en behoeftebevrediging wel. Wat jij niet snapt is dat het de keuze van de vrouw is om zich te laten betalen voor die praktijken. Dat zij het zélf is die dat 'easy money' verkiest boven de 40-urige werkweek. Moet ze toch mooi zelf weten?quote:Op zondag 21 mei 2006 20:29 schreef BaajGuardian het volgende:
omdat dat niet zo goed betaald, vandaar ook verhoering, betaling voor de prikkel op band.
en de video verkoop je weer aan de geprikkelde consument, nee wij respecteren de persoon die de vrouw is.
vat je het nu nogsteeds niet?
je zusje.quote:Op zondag 21 mei 2006 20:30 schreef I.R.Baboon het volgende:
Over welk lekker wijf hebben we het?
Ga jij vaak in Nederland naar de bergen en zo?quote:Op zondag 21 mei 2006 20:31 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
ja waar je vervolgens alles hebt wat je in je eigen land ook vind.
lekker vreemd.
numbnuts,
het blijft natuurlijk moeilijk praten met juist de mensen die helemaal blij zijn met de blote kutjes buisiness, net als je een veteraan in cola drinken niet kan uitleggen dat dat spul eigenlijk bedoeld is voor schoonmaken en heel slecht voor je is.
Sja, het blijft een vrijwillige keuze, daar heb je gelijk in. Mijn mening is echter dat er misbruik gemaakt wordt van dergelijke vrouwen door een bak geld in ruil voor sex voor te houden. Ik vind het moreel verwerpelijk, wat niet wil zeggen dat ik voor een verbod ben.quote:Op zondag 21 mei 2006 20:29 schreef Lithion het volgende:
[..]
Het is 'easy money'. Waarom zitten die vrouwen in de porno-industrie als ze voor hetzelfde geld namelijk ook gewoon 9-urige werkdagen kunnen maken? Ze hebben die keuze wel degelijk.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |