Na ja, ik heb ooit al eens een Koerdisch vriendinnetje gehad, erg lief, en met een vreselijke familie. Maar ben verder nergens op uit, ik heb al een muzequote:
Je zou zeggen Wilders maar die schijt er niet die eet ze samen met de hoofddoekjes rauw op. Dan zal het wel PBerends zijn.quote:
quote:Op woensdag 10 mei 2006 16:19 schreef Godslasteraar het volgende:
Tom Cruise kills Oprah with his super Scientology powers.mov (eMule)
![]()
[..]
Na ja, ik heb ooit al eens een Koerdisch vriendinnetje gehad, erg lief, en met een vreselijke familie. Maar ben verder nergens op uit, ik heb al een muze![]()
http://www.nu.nl/news/729(...)ngemeen_kutvolk.htmlquote:Uitgegeven: 10 mei 2006 11:32
Laatst gewijzigd: 10 mei 2006 13:14
PARIJS - De Franse president Jacques Chirac heeft 45,5 miljoen euro op een rekening bij de Japanse bank Tokyo Sowa Bank. Het geld zou op zijn rekening zijn gestort door een mysterieuze 'culturele stichting'. Die beschuldiging aan het adres van het staatshoofd komt van het Franse satirische weekblad Le Canard Enchaîné.
Het doorgaans goed ingelichte tijdschrift beroept zich op verklaringen van Philippe Rondot, de hoge functionaris van de geheime dienst die is gehoord in het lasterschandaal rond premier Dominique De Villepin. Die zou zijn rivaal en minister van Binnenlandse Zaken Nicolas Sarkozy in een kwaad daglicht hebben willen stellen door een onderzoek naar geheime bankrekeningen in de publiciteit te brengen.
"Waarvoor is Chirac betaald en om welke stichting gaat het?", vraagt de Canard zich af. Chirac heeft het bestaan van een bankrekening in Japan categorisch ontkend.
Geruchten
Chirac heeft woensdag nog eens bevestigd achter premier De Villepin te blijven staan. "De republiek is geen dictatuur van geruchten, geen dictatuur van laster", zei hij.
So what? Hij is in de 70 en heeft 45 miljoen.quote:Op woensdag 10 mei 2006 16:29 schreef Finder_elf_towns het volgende:
'Chirac heeft 45,5 miljoen euro op Japanse bank'
[..]
http://www.nu.nl/news/729(...)ngemeen_kutvolk.html
Als dit waar is, valt hij van zijn voetstuk.
Het is een vrij beknopt en mager bericht, dus neem ik aan dat de 'mysterieuze culturele stichting' in ruil voor flink wat geld politieke gunsten van de Franse president heeft gevraagt en dat mag natuurlijk niet. Zelfs niet in Frankrijk.quote:Op woensdag 10 mei 2006 16:46 schreef sizzler het volgende:
[..]
So what? Hij is in de 70 en heeft 45 miljoen.
Toyota op 8 miljoen auto's, GM op 9 miljoen. Binnen een paar jaar zijn ze de grootstequote:Toyota haalt recordwinst
AMSTERDAM (ANP-AFX) - Toyota, het grootste autoconcern van Japan, heeft in het eind maart afgesloten boekjaar een recordwinst behaald. De autofabrikant maakte woensdag bekend dat het nettoresultaat met 17 procent is gestegen tot het niet eerder bereikte peil van 1,37 biljoen yen (9,6 miljard euro).
Ook de bedrijfswinst, die steeg van 1,67 biljoen tot 1,88 biljoen yen (13,15 miljard euro), is een record. Dat geldt ook voor de omzet van de op een na grootste autofabrikant ter wereld. De omzet groeide met 13 procent tot 21,04 biljoen yen (147,3 miljard euro).
De resultaten zijn beter dan de analisten hadden verwacht. Toyota verkocht het afgelopen boekjaar 7,97 miljoen auto’s tegen 7,41 miljoen in het jaar ervoor. Voor heel 2006/2007 denkt de autoproducent een hogere bedrijfswinst en meer omzet te kunnen halen. De nettowinst zal evenwel iets dalen.
quote:Op woensdag 10 mei 2006 16:26 schreef du_ke het volgende:
Je zou zeggen Wilders maar die schijt er niet die eet ze samen met de hoofddoekjes rauw op. Dan zal het wel PBerends zijn.
Oquote:
én GM had een verlies van 10 miljard dollar, dat bedrijf is hard op weg richting een faillissement.quote:Op woensdag 10 mei 2006 17:06 schreef pberends het volgende:
[..]
Toyota op 8 miljoen auto's, GM op 9 miljoen. Binnen een paar jaar zijn ze de grootste.
Als duizenden mensen hun baan verliezen, en nog veel meer mensen hun pensioen? Niet zo brommerig Mutant, het is prachtig lenteweer, ga anders naar buiten als je uit je hum bentquote:Op woensdag 10 mei 2006 18:08 schreef Mutant01 het volgende:
Mooi zo.
Ze verdienen het eigenlijk ook, met die benzineslurpers van ze.quote:Op woensdag 10 mei 2006 18:07 schreef Godslasteraar het volgende:
[..]
én GM had een verlies van 10 miljard dollar, dat bedrijf is hard op weg richting een faillissement.
Tja, slecht kortzichtig management waar de werknemers de dupe van worden. Al is Opel natuurlijk ook GM, en die hebben wel de nodige slimme en zuinige diesels in huis. Mischien moesten ze die maar eens op de markt zetten in de VS.quote:Op woensdag 10 mei 2006 18:11 schreef pberends het volgende:
[..]
Ze verdienen het eigenlijk ook, met die benzineslurpers van ze.
Zijn ze ook niet in de problemen gekomen door overheidssteun waardoor ze niet bepaald innovatief te werk zijn gegaan in tegenstelling tot de concurrentie? Meende dat ik laatst een keer zoiets hoorde in een reportage over NedCar ofzo.quote:Op woensdag 10 mei 2006 18:23 schreef Godslasteraar het volgende:
[..]
Tja, slecht kortzichtig management waar de werknemers de dupe van worden. Al is Opel natuurlijk ook GM, en die hebben wel de nodige slimme en zuinige diesels in huis. Mischien moesten ze die maar eens op de markt zetten in de VS.
Maar wat doet GM? Die gaan in Europa Daewo's verkopen onder de naam Chevrolet, en daarmee gaan ze vervolgens Opel beconcurreren, en ze halen er ook nog eens de respectabel naam Chevrolet mee naar beneden.
Moet je je voorstellen dat het merk dat auto's als deze bouwde:
Hét probleem van zowel GM als Fors is dat ze een hele berg pensioen en gezondheidszorg verplichtingen hebben die vooral betaald moet worden uit de lopende rekening. Dat is een hele ondoorzichtige financiele constructie, als ik het goed heb hoeft GM van de wet die cijfers ook niet te publiceren in de jaarverslagen.quote:Op woensdag 10 mei 2006 18:36 schreef Monolith het volgende:
[..]
Zijn ze ook niet in de problemen gekomen door overheidssteun waardoor ze niet bepaald innovatief te werk zijn gegaan in tegenstelling tot de concurrentie? Meende dat ik laatst een keer zoiets hoorde in een reportage over NedCar ofzo.
GM zit toch ook voor miljarden in de financiële kredietverlening?quote:Op woensdag 10 mei 2006 18:54 schreef Godslasteraar het volgende:
[..]
Hét probleem van zowel GM als Fors is dat ze een hele berg pensioen en gezondheidszorg verplichtingen hebben die vooral betaald moet worden uit de lopende rekening. Dat is een hele ondoorzichtige financiele constructie, als ik het goed heb hoeft GM van de wet die cijfers ook niet te publiceren in de jaarverslagen.
Een ander probleem bij GM is het ''empirebuilding'', waardoor GM nu ook zichzelf beconcureerd met een ondoorzichtig stelsel van merken en allianties.
Of ze veel overheidssteun hebben gekregen weet ik niet, ik denk het niet, dat is niet zo gebruikelijk in de VS, behalve dan mischien defensie uitgaven die ook bij GM terechtkomen.
Wat ik van Nedcar heb gehoord van (bekwame) mensen in de auto-industrie is dat, daar laten we zeggen, minder competente mensen in het topmanagement zitten/zaten. Waaronder mensen die het ook bij Fokker erg slecht gedaan hebben. Uiteindelijk is het bijna altijd zo dat een bedrijf dat in moeilijkheden verkeerd dat te danken heeft aan onbekwaam management. En zelfs bedrijven in sectoren die uit de tijd raken is het de verantwoordelijkheid van het management om nieuwe produkten en markten te zoeken.
Anyway, GM is fenomeen wat dit alles betreft.
Ernstige astma en allergieën voor z'n kinderen heeft meer effect denk ik.quote:Op woensdag 10 mei 2006 19:11 schreef pberends het volgende:
Ideetje van GroenLinks: verplicht longkanker voor elke CEO autofabrikant
Ja, met GMAC Financial Services, maar daar hebben ze nu heel recent grote delen van verkocht, en volgens mij wordt de opbrengst gebruikt voor de financiele herstructurering van GM.quote:Op woensdag 10 mei 2006 19:04 schreef pberends het volgende:
[..]
GM zit toch ook voor miljarden in de financiële kredietverlening?
Het was al tijden geleden voorspeld. En nu zie je het gebeuren. Weet je wie de dupe zijn? De werknemers, want die zijn opeens te "duur." Ik vind het walgelijkquote:Op woensdag 10 mei 2006 18:23 schreef Godslasteraar het volgende:
[..]
Tja, slecht kortzichtig management waar de werknemers de dupe van worden. Al is Opel natuurlijk ook GM, en die hebben wel de nodige slimme en zuinige diesels in huis. Mischien moesten ze die maar eens op de markt zetten in de VS.
Maar wat doet GM? Die gaan in Europa Daewo's verkopen onder de naam Chevrolet, en daarmee gaan ze vervolgens Opel beconcurreren, en ze halen er ook nog eens de respectabel naam Chevrolet mee naar beneden.
Moet je je voorstellen dat het merk dat auto's als deze bouwde:
[afbeelding]
nu dit soort autootjes verkoopt:
[afbeelding]
En de managers zullen hiervoor waarschijnlijk nog een loonsverhoging hebben gehad ook.
Het noemen van dit "probleem" is niets anders dan bliksem afleiden. De bedragen zijn niet dermate groot dat het echt een probleem zou moeten zijn. Probleem is inderdaad ook dat het uit de lopende rekening moet worden betaald.quote:Op woensdag 10 mei 2006 18:54 schreef Godslasteraar het volgende:
[..]
Hét probleem van zowel GM als Fors is dat ze een hele berg pensioen en gezondheidszorg verplichtingen hebben die vooral betaald moet worden uit de lopende rekening. Dat is een hele ondoorzichtige financiele constructie, als ik het goed heb hoeft GM van de wet die cijfers ook niet te publiceren in de jaarverslagen.
3voor12quote:Deze week zette de rapper uit Eindhoven zijn handtekening onder een contract van platenmaatschappij Topnotch, het hiphoplabel van Kees de Koning. Hij deed dit vanachter de tralies van het huis van bewaring in Den Bosch. Want Kempi zit weer vast.
Magnum moet nog maar effe een minuut wachten.quote:Op woensdag 10 mei 2006 19:21 schreef George-Butters het volgende:
[..]
Het was al tijden geleden voorspeld. En nu zie je het gebeuren. Weet je wie de dupe zijn? De werknemers, want die zijn opeens te "duur." Ik vind het walgelijk
Je vernietigt levens van mensen. Ik ben ook zeker voor liberaal beleid, een hoop moet kunnen. Maar met dit soort mismanagement zou je eigenlijk het management verantwoordelijk moeten stellen. Kom maar op met die dikke schadevergoeding.quote:Op woensdag 10 mei 2006 19:27 schreef Godslasteraar het volgende:
[..]
Magnum moet nog maar effe een minuut wachten.
Ik ben wat economie end betreft liberaal - kapitalistisch, hoe je het maar wil noemen, maar dit soort dingen zijn misselijkmakend, ben het helemaal met je eens. Daimler Chrysler is ook een sterk staaltje incompetentie. Een topman die elk jaar miljoenen verdiende, en ook nog eens elk jaar meer, en tegelijkertijd de beurswaarde van zijn bedrijf wist te halveren. En nu moeten er werknemers uit. Walgelijk!
* foetsie.
Dat zou ultiem liberaal zijn denk ik: verantwoordelijkheid voor je beleid. Vrijheid gaat hand in hand met verantwoordelijkheid....quote:Op woensdag 10 mei 2006 19:30 schreef George-Butters het volgende:
[..]
Je vernietigt levens van mensen. Ik ben ook zeker voor liberaal beleid, een hoop moet kunnen. Maar met dit soort mismanagement zou je eigenlijk het management verantwoordelijk moeten stellen. Kom maar op met die dikke schadevergoeding.
Waar blijft je fotoboek?quote:Op woensdag 10 mei 2006 19:37 schreef Autodidact het volgende:
Dat is Satan, dood hem.
Heb je de vorige opgegetenquote:Op woensdag 10 mei 2006 19:34 schreef Disciple_of_Guinness het volgende:
Me nieuwe kitten
Weer een belgische kat
[afbeelding]
Goed gesproken. 14.gifquote:Op woensdag 10 mei 2006 19:32 schreef Autodidact het volgende:
[..]
Dat zou ultiem liberaal zijn denk ik: verantwoordelijkheid voor je beleid. Vrijheid gaat hand in hand met verantwoordelijkheid....
Och, niet echt. Het is niet dat ik niet verder kan leven zonder jou fotoboek.quote:
Uhmm, neequote:
Nee dat heb ik nietquote:
Volgens Hitler anders wel. Ook de VN vindt het blijkbaar van uiterste belang aangezien de VN het niet erkent.quote:Op woensdag 10 mei 2006 15:51 schreef RM-rf het volgende:
[..]
Nee, het spijt me ... intentie is niet zo belangrijk ....
Als er maatregelen zouden zijn getroffen om anderhalf miljoen mensen over de kling te jagen, waarom zouden ze dan soldaten meesturen om ze te beschermen zo goed en kwaad als dat ging midden in een oorlog tegen meerdere mogendheden. Als dat daadwerkelijk het doel zou zijn geweest, waren ze met z'n allen bijeen gezet in 1 groot dorp en werden ze op die manier wel gedood. Alle genocideplegers volgen dit patroon namelijk wel. Massa's bijeenbrengen en deze ombrengen. Geen van dit al in het geval van Turkije. Daarbij is het aantal van anderhalf miljoen nogal twijfelachtig aangezien de hele armeense bevolking over de wereld slechts dat aantal betrof. Apart dat er dan nog zoveel van over zouden zijn, binnen 2/3 generaties. Of je kunt natuurlijk besluiten om blind te blijven voor feiten en door te gaan op de weg waar je nu op zit.quote:als je maatregelen treft waarbij anderhalf miljoen mensen om het leven komen .... kun je dat moeilijk als 'collateral damage' classificeren... dat is een erg zwak verweer....
De intentie was om te voorkomen dat de armeense bevolking in Turkije zou collaboreren met de armeense broeders over de grens. Niet meer, niet minder. Daarbij zijn er wel degelijk maatregelen getroffen, maar tijdens een oorlog heb je nu eenmaal alle mensen en materialen nodig.quote:De intentie ligt dan in het feit dat er kennelijk geen maatregelen getroffen zijn die dit volk beschermde, wat feitelijk hetzelfde is.
Het doden van honderdduizenden onschuldige Turken in de drang naar Groot-Armenie heeft ze inderdaad niet geholpen om niet verhuisd te worden uit die regio. Het is zelfverdediging zoals elk militair tactisch aangelegd land zou doen.quote:Het gaat niet zozeer om het letterlijk doden, ook het deporteren van een grote groep op raciale of religieuze basis, en hen vervolgens te laten verkommeren, valt gewoon onder de term Genocide
quote:Op woensdag 10 mei 2006 20:31 schreef pberends het volgende:
http://frontpage.fok.nl/nieuws.fok/64620#2663929
Lekkerrrrrrrr mokkel.
We moeten binnenkort weer eens tegen elkaar spelen.quote:Op woensdag 10 mei 2006 21:10 schreef du_ke het volgende:
[afbeelding]
Winnen met civ op een zelf te kiezen moment.
http://www.hetvolk.be/Article/Detail.aspx?ArticleID=GPUS222Pquote:Zapatero vindt de derde weg
Spaanse regering voert nieuwe arbeidswet in
Meer dan één miljoen werknemers met een tijdelijk statuut krijgen een vast contract in Spanje. Het is één van de meest verregaande hervormingen in de arbeidswet. De socialistische premier Zapatero wil Spanje naar de kop van het Europees peloton brengen.
Ongeveer één op de drie werknemers in Spanje werkt nu met een tijdelijk contract. Dat is het hoogste cijfer in Europa. Binnenkort krijgen werknemers die de afgelopen 30 maanden twee opeenvolgende tijdelijke contracten hebben gehad, een contract van onbepaalde duur. De werkgevers krijgen daarvoor in ruil lastenvermindering.
De regering schat dat 1 tot 1,5 miljoen werknemers voor de maatregel in aanmerking komen. De werkgevers, de vakbonden en de regering hebben er veertien maanden over onderhandeld. Een eensgezindheid waar men in Frankrijk jaloers op mag zijn. Daar heeft de invoering van tijdelijke contracten tot wekenlange opstanden geleid en bijna tot de val van premier De Villepin. In tegenstelling tot de Franse regering denkt de Spaanse dat vaste contracten de werkloosheid zullen verminderen. Reden daarvoor: ze heeft beloningen klaar voor de werkgevers. Bedrijven die in een kenniseconomie moeten overleven, hebben bovendien werknemers nodig die voor lange tijd blijven.
Sommige economisten vinden dat Frankrijk daar wel lering uit zou mogen trekken. De Spaanse socialistische premier Zapatero is er blijkbaar in geslaagd om een middenweg te vinden tussen de dure welvaartsstaat en het vrije kapitalisme. Hij besefte, net als Blair vroeger, dat sociale hervormingen alleen maar aanvaard worden als daar economische groei tegenover staat. Dus vermindert hij de belastingen voor de ondernemers en geeft hij hen extraatjes, terwijl hij tegelijkertijd sociale hervormingen doorvoert.
Geen Bambi meer
In de twee jaar dat Zapatero de dienst uitmaakt, is de Spaanse economie er flink op vooruitgegaan. Zijn begroting is uit het rood, de werkloosheid is gedaald van 12 tot 9 procent, en hij verwacht voor dit jaar een groei van 3,3 procent (in België wordt dit jaar 2,2 procent voorspeld).
Volgens het tijdschrift Newsweek organiseerde een medewerker van Zapatero, nog voor de verkiezingen, regelmatige praatsessies ( tertullia's ) met zakenlui. Er kwamen toen niet veel managers op af, want niemand geloofde dat de socialistische leider de verkiezingen zou winnen. Nu Zapatero premier is en de tertullia's nog steeds plaatsvinden, zijn er steeds meer bedrijfsleiders die hun visie op de Spaanse economie willen geven. ,,Zapatero doet veel meer moeite dan Aznar'', zei een bedrijfsleider die de tertullia's bezoekt. Het spotnaamje ,,Bambi'' hoor je bijna nergens meer.
Corry HANCKE10/05/2006
Ben opzich voorquote:Op woensdag 10 mei 2006 21:22 schreef George-Butters het volgende:
[..]
We moeten binnenkort weer eens tegen elkaar spelen.
quote:Op woensdag 10 mei 2006 21:34 schreef pberends het volgende:
Meest sexy foto.
[[url=http://img147.imagevenue.com/loc39/th_89445_monica456.jpg]afbeelding][/URL]
Grappig, nu alleen nog het handelstekort van 6% van het bbp wegwerken... das dezelfde grote als die van de VSquote:Op woensdag 10 mei 2006 21:31 schreef zakjapannertje het volgende:
Spanje heeft ook het poldermodel ontdekt
[..]
http://www.hetvolk.be/Article/Detail.aspx?ArticleID=GPUS222P
quote:10/05 Bush schuift broer naar voren
De Amerikaanse president George Bush wil dat zijn broer Jeb een gooi doet naar het presidentschap. "Hij zou een grootse president zijn", zei Bush over zijn broer.
De ambtstermijn van de 53-jarige Jeb Bush, de gouverneur van de staat Florida, loopt in januari af en hij kan zich niet herkiesbaar stellen. Hij heeft herhaaldelijk ontkend mee te zullen doen aan de presidentsverkiezingen in 2008, maar volgens zijn vader, oud-president George H.W. Bush, gelooft niemand zijn zoon als hij zegt nooit president te willen worden. Jeb Bush wachtte zijn broer dinsdag op toen het presidentieel vliegtuig voor een bezoek aan onder meer een bejaardengemeenschap landde in Tampa in Florida.
quote:Op woensdag 10 mei 2006 19:36 schreef willbee het volgende:
the philsorsist. Sorry naam is gewoon bagger.
![]()
http://www.hbvl.be/nieuws(...)1-B86D-71C25906652C}quote:09/05 Dag van de Overwinning gevierd in voormalige Sovjetunie
De Russische president Vladimir Poetin heeft dinsdag op het Rode Plein in Moskou het militaire defilé in het kader van de Dag van de Overwinning afgenomen en de opofferingsgezindheid van de oude veteranen geprezen.
Jaarlijks wordt op 9 mei in de voormalige Sovjetunie de overwinning op nazi-Duitsland gevierd. Voor velen in de voormalige Sovjetunie is die overwinning het meest glorieuze moment uit het roerige verleden. Het westen van de Sovjetunie werd in de oorlog grotendeels verwoest en 27 miljoen mensen vonden de dood.
In een korte speech vanaf een podium voor het mausoleum van Lenin sprak Poetin van "een dag van een grote overwinning voor ons volk" en noemde het belang van zaken als eenheid en "heilig broederschap". Over de andere geallieerden die het tegen de nazi's opnamen - zoals Groot-Brittannië, Canada en de Verenigde Staten - en eveneens grote offers brachten, repte Poetin met geen woord. Oorlogsveteranen, de borst volgehangen met kleurrijke medailles en lintjes, juichten zesduizend leden van het hedendaagse leger toe die het Russische volkslied (het volkslied van de Sovjetunie met een andere tekst) zongen terwijl ze zonder muzikale begeleiding maar vol trots paradeerden. "Het was een grote eer het vaderland te dienen", zei een 84-jarige veteraan ondanks het feit dat zijn ouders werden vermoord door het regime van Stalin, die de Sovjetunie in oorlogstijd en daarna leidde.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |