Hee merel... zuipen is niet per saldo fout ....quote:Op zaterdag 1 oktober 2005 23:57 schreef Mereltje het volgende:
Nou het was gezellig met de heren Sidekick, sizzler (en de rest waar ik niet op kan komen) ze zijn nu weer op weg naar huis.
Ik kwam ze in Roezemoes tegen het was even zoeken maar toen ik vijf heren naar mij zag kijken wist ik genoeg. Meteen naar de Ierse pub gegaan en daarna nog even naar de Spieghel. We hebben het over veel dingen gehad, weer eens wat anders als andere meets waar ik ben geweest waar met name werd gezopen...
De opkomst was wat mager helaas. Jammer dat opa en Yvonne er niet waren.. Yvonne schijnt al behoorlijk vaak af te hebben gezegd voor een POL-meet, zou ze echt eens naar een POL-meet komen?
Ik heb een foto gezien van sigme, de meiden waren toch behoorlijk vertegenwoordigd![]()
Nikky ik heb je gebeld maar 2.00 uur gaan we niet halen..
dat zeg ik ook niet, waar was jij?quote:Op zondag 2 oktober 2005 00:24 schreef tvdleur het volgende:
[..]
Hee merel... zuipen is niet per saldo fout ....![]()
![]()
Kom jij hier wel eens kijken dan in POLquote:Op zondag 2 oktober 2005 00:27 schreef QyRoZ het volgende:
Wie kent mij nou niet?
Heel soms kijken, nooit meer.quote:Op zondag 2 oktober 2005 00:31 schreef Mereltje het volgende:
[..]
Kom jij hier wel eens kijken dan in POL
Morgen de omgeving assen onveilig maken op 2 wielen, beetje voorbereidingen treffen en zo (motorolie vervangen en dat soort bezighedenquote:
Die enorme l*l heeft ons wel gezien, maar komt er niet even bijquote:
Misschien dat hij de foto's al heeft gezien van DrCape?quote:Op zondag 2 oktober 2005 09:06 schreef sigme het volgende:
We zijn bespied!
[..]
Die enorme l*l heeft ons wel gezien, maar komt er niet even bij![]()
Gister om 23.09, nee, dat kan nietquote:Op zondag 2 oktober 2005 09:08 schreef Sidekick het volgende:
[..]
Misschien dat hij de foto's al heeft gezien van DrCape?
sizzler, sidekick, chewie, sigme, finder_elf_towns, mereltje en ik.quote:Op zondag 2 oktober 2005 14:06 schreef RichardQuest het volgende:
Wie waren er gekomen dan?
Waarom waren G-B en Du_ke er nietquote:Op zondag 2 oktober 2005 14:34 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
sizzler, sidekick, chewie, sigme, finder_elf_towns, mereltje en ik.
En waar was jij?
Waarom G-B er niet was geen idee. Du_ke had iets anders en zou mss later komen. Hij stuurde een sms naar sizzler toen we al ruimschoots Groningen hadden verlatenquote:
Ja het gat tussen de laatste trein op zaterdagavond (22:17) en de eerste trein op zondagochtend (07:38) was me iets te groot.quote:Op zondag 2 oktober 2005 14:58 schreef RichardQuest het volgende:
Dus geen nacht overgeslagen? Waar zijn de grote praatjes gebleven?.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |