Hoe werkt die mod precies, ik heb nu als het ware een groot kado in mijn stad staan, compleet met strik erom.quote:Op woensdag 12 juli 2006 21:56 schreef mschol het volgende:
http://www.simtropolis.com/stex/details.cfm?id=3576&download=3576
volgende keer in de OP kijken naar linkjes naar andere topics (zoals het grote SC4 plugin topic)
download een texture pack van BSC van simtropolisquote:Op donderdag 13 juli 2006 00:15 schreef Hathor het volgende:
[..]
Hoe werkt die mod precies, ik heb nu als het ware een groot kado in mijn stad staan, compleet met strik erom.![]()
Voor de bomen heb je in ieder geval de Mountain Theme Pack nodig. Helaas kan ik de bomen zelf niet zo gauw op Simtropolis vinden. Dus ik heb ze zelf maar even ge-upload. Ik zou de bomen in een map genaamd PEGROD zetten. Daar staan standaard alle creaties van deze persoon in.quote:Op zondag 9 juli 2006 20:10 schreef simcity het volgende:
[..]
vanwaar downloadt hij die herfst bomen en de vijvers en die fiets/voetpaden want ik kan die paden niet leggen, hoe doe hij dat toch??![]()
![]()
![]()
Dat ligt eraan voor welk gebouw je het nodig hebt. Meestal staat het in de beschrijving op de site welke dependancies de betreffende download (welke zaken je nog meer moet downloaden om het werkend te krijgen) Er is dus gewoon geen pasklaar antwoord op.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 21:02 schreef simcity het volgende:
en weet jij hoe je die dozen weg doet in het spel. ik weet wel dat dat ergens op simtropolis staat maar ik kan het niet vinden
Heb je het druk?quote:Op dinsdag 18 juli 2006 15:08 schreef simcity het volgende:
Kan iemand mij enkele tipis geven om van die hoge wolkenkrabbers te krijgen want ik krijg alleen maar van die kleine gebouwen
de truuk is om het door de stad heen te mixen.. (dat groen) en niet op 1 plek, dan heb je er echt profijt vanquote:Op dinsdag 18 juli 2006 18:38 schreef renz0r het volgende:
Ik heb een stad met een groot bos en hier en daar boompjes en parkjes....Vervuiling nog steeds maximaal (hele staaf rood)
Als je nu de komende dagen ook ff:quote:Op dinsdag 18 juli 2006 21:15 schreef simcity het volgende:
jaa ik heb er zeker wat aan. Ik zal al die tips is proberen é bedanbkt allemaal![]()
![]()
![]()
Die boomplant tool is gewoon het boompjes planten thingy. Zit standaard in SC.quote:Op dinsdag 18 juli 2006 21:19 schreef simcity het volgende:
en die topic boven mij vanwaar kan je die boomplant tool downloaden want ik kan ze niet vinde op simtropolis. kan je die link geven AUB![]()
daarvoor heb je de god tools...quote:Op dinsdag 18 juli 2006 23:04 schreef renz0r het volgende:
Maar dat planten duurt altijd lang, als je er nou 10 tegelijk kon planten ipv steeds per stuk...
Als je nu de voorgaande topics gelezen hadquote:Op donderdag 20 juli 2006 00:49 schreef simcity het volgende:
je moest toch om hoge wolkenkrabbers te krijgen veel groen hebben in je stad en je stad moest groot zijn enzo.. en je moest ook een goed opgeleide mensen hebben maar ik heb super veel scholen gezet en bibliotheken, museum, en ik heb ook een universiteit gezet maar de wolkenkrabbers willen maar niet komen. Kan iemand mij aub zeggen want ik moet doen voor goed opgeleide mensen te hebben enzo dan hoge wolkenkrabbers te krijgen.![]()
Jup, kolencentrale, VEEL huizen, zodat er genoeg mensen kunnen in je stad en plaats redelijk veel industrie. Commercial minder, alleen wat nodig is. 1 pomphuisje en simpele zo kort mogelijke autoverbindingen.quote:Op woensdag 12 juli 2006 15:11 schreef Hathor het volgende:
Het is alleen zo verdomde moeilijk om je stad winstgevend te krijgen. In SimCity 3 ging je op een gegeven moment als je genoeg industrial, commercial, en residential zones had vanzelf geld verdienen, dat heb ik in SimCity 4 nog niet voor elkaar gekregen. Ik heb begrepen dat wanneer je de uitbreiding installeert het een stuk makkelijker word, maar die heb ik dus niet. Heeft er iemand een goede tip hoe ik mijn stad binnen afzienbare tijd winstgevend kan krijgen ? En zonder cheats uiteraard, want die ken ik al, maar daar word je ook niet echt vrolijk van.![]()
landbouw geeft veel watervervuilingquote:Op zondag 23 juli 2006 17:37 schreef simcity het volgende:
ja maar die dichtbebouwde industrie is wel heel vervuilend en ik probeer zo min mogelijk luchtvervuiling te hebben![]()
ik heb de juiste industrie ze bouwen ook BEST veel Hi- Tech maar niet genog ofzoquote:Op zondag 23 juli 2006 17:34 schreef mschol het volgende:
zetten jullie wel de juiste industruie neer, landbouw haalt niet veel uit bij zeer hoogopgeleide mensen (en visa versa)
maar de doorstroming vind ik zelf ook altijd erg lastig.. ooit had ik een erg goeie stad(inmiddels alles cverwijderd van SC4 aangezien me plugin map dood was
)
dat doe ik ook vervuilende industrie op 20% en hi- tech zelf op 0 maar ze komen niet massaal terwijl ik heel veel hoog opgeleiden mensen in mijn stad heb.quote:Op maandag 24 juli 2006 10:45 schreef Reggie200 het volgende:
Je kan ook de belasting voor de vervuilende industrie heel hoog zetten bijv. op 20%, de belasting voor de andere industrie laat je staan zoals het is of zet het nog wat lager. Verder kan je ergens aan geven dat er geen luchtvervuiling mag zijn, weet zo uit mijn hoofd niet welke optie dat is, maar alles bij elkaar zorgt het ervoor dat de vervuilende industrie weg blijft en je begint met produktiebedrijven.
Die zullen later nadat de inwoners meer educatie hebben gehad vanzelf veranderen in Hi-Tech industrie.
Heb je niet in buursteden al veel high-tech industrie? Soms willen ze dan daar naar toe gaan.quote:Op dinsdag 25 juli 2006 10:28 schreef Ricy het volgende:
[..]
ik heb de juiste industrie ze bouwen ook BEST veel Hi- Tech maar niet genog ofzo![]()
[..]
dat doe ik ook vervuilende industrie op 20% en hi- tech zelf op 0 maar ze komen niet massaal terwijl ik heel veel hoog opgeleiden mensen in mijn stad heb.
je kan de routes opvragen hoe ze naar hun werk gaan, deze moet je dan misschien eens gaan inspecterenquote:Op maandag 24 juli 2006 23:45 schreef simcity het volgende:
Kan iemand mijn probleem oplossen aub. --> al mijn mooie villa's en hotels worden allemaal krotten vanwege ze verlaten zijn door lange pendelltijd maar naast al die krotten en zo staat handel en bussen en metro's dus ze kunnen makkelijk naar hun werk maar het wilt maar niet op houden bekan al mij huizen en hotels zijn krotten![]()
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |