Waarschijnlijk een van de sterkste wedstrijden, Duitsland met Haas en Kiefer en Frankrijk met Grosjean en Gasquet.quote:Op vrijdag 10 februari 2006 12:12 schreef zjroentje het volgende:
Duitsland - Frankrijk is ook wel een leuke. In Davis Cup verband hebben de Duitsers sinds 1938 niet meer gewonnen van de Fransen.
En de tweede. Beiden na een tie-break.quote:Op vrijdag 10 februari 2006 14:29 schreef Ambrosius het volgende:
Ancic verliest de eerste set van Melzer, verrassend.
Gasquet is al heel 2006 de weg kwijt.quote:Op vrijdag 10 februari 2006 18:15 schreef zjroentje het volgende:
Haas - Gasquet gaat de verkeerde kant op.
Z'n win-loss record is idd imposant dit jaar.quote:Op vrijdag 10 februari 2006 18:17 schreef mitt het volgende:
[..]
Gasquet is al heel 2006 de weg kwijt.
wat zijn de ondergronden eigenlijk?quote:Op vrijdag 7 april 2006 17:52 schreef okee6 het volgende:
De kwartfinales
Australië - Wit-Rusland
Guccione wint van Mirnyi 7-6 3-6 7-5 3-6 6-4
Hewitt wint van Voltchkov 6-2 6-1 6-2
Kroatië - Argentinië
Ljubicic wint van Calleri 6-7 5-7 7-6 6-1 6-2
Cilic vs Nalbandian
Frankrijk - Rusland
Gasquet verliest van Safin 6-7 6-4 3-6 7-6 1-6
Clement vs Davydenko
Verenigde Staten - Chili
Blake vs Gonzalez
Roddick vs Massu
Ahquote:
Voor mij ben je gravelhapper als je uit Zuid Amerika komtquote:Op zaterdag 8 april 2006 00:32 schreef Norrage het volgende:
Gonzales gravelhapper? Juist niet. Die is zo ongeveer het slechts op gravel van al de baansoorten..Kwartfinale Wimbledon iemand?
Heeft ook wel een beetje het spel voor de snellere banen.
En scheen fantastische wedstrijd te zijn tussen Gasquet en Safin. Ziet de stand er ook naar uit..Ben benieuwd hoe dat gaat aflopen...Ik zie Davydenko wel verliezen van Gasquet(als Gasquet zo goed speelt als tegen Safin, en de dubbel is natuurlijk voor de Fransen(al weet je het nooit) dus mooie 5e wedstrijd voor Safin?
In ieder geval leuke matchup daar altijd.
Ja, knappe 5-0quote:
Mooie partij...quote:
Niet belangrijk, aangezien de vijfde partij toch gewonnen wordt.quote:Op zondag 9 april 2006 13:07 schreef XL het volgende:
[..]
Mooie partij...
Helaas voor jou Mitt denk ik dat Ivan hem veegt.
Dan moet je de Davis Cup statistieken van Ivan maar eens bekijken. Die zijn ook niet misselijk. Maar zoals gezegd, waarschijnlijk een prachtige partij met een prachtige entourage.... en wij zullen er waarschijnlijk helemaal niets van kunnen zien. Of vanavond 4 rally's bij studio sport.quote:Op zondag 9 april 2006 13:08 schreef mitt het volgende:
[..]
Niet belangrijk, aangezien de vijfde partij toch gewonnen wordt.
Trouwens speelt Nalbandian veel beter in de Davis Cup hoor, dus ik ben er nog niet zeker van.
Eerste set verloren, tweede set break achterquote:Op zondag 9 april 2006 13:12 schreef mitt het volgende:
Nalbandian verloor slechts 1 dubbel en z'n eerste Davis Cup wedstrijd tegen Marat Safin in 2002.
Chela gaat serveren voor de wedstrijd.quote:Op zondag 9 april 2006 17:04 schreef mitt het volgende:
Chela verliest ondertussen de eerste set van Sasa Tuksar
Het helpt, hij breakt terug.quote:
Nederland geplaatst.quote:The Draw for the 2006 Davis Cup by BNP Paribas World Group Play-offs will take place on Wednesday 12 April at the ITF offices in London at (10:00 GMT (11:00 local time).
The eight seeds are: Austria, Germany, Netherlands, Romania, Slovak Republic, Spain, Sweden and Switzerland. They will be drawn against Belgium, Brazil, Czech Republic, Italy, Korea Rep., Mexico, Serbia & Montenegro and Thailand.
Precies, net als Ferrero, Gonzalez, Almagro, Ramirez-Hidalgo en Lapenttiquote:Op maandag 10 april 2006 19:10 schreef BliksemSchigt het volgende:
Ik dacht dat allemaal Argentijnen waren ofzo
Spanjaard, erm.. Chileen, keine ahnung, ecuador oid? en Venezuela of Paraguay.quote:Op maandag 10 april 2006 19:20 schreef XL het volgende:
[..]
Precies, net als Ferrero, Gonzalez, Almagro, Ramirez-Hidalgo en Lapentti![]()
Volgens mij zijn het allemaal Argentijnenquote:Op maandag 10 april 2006 19:42 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Spanjaard, erm.. Chileen, keine ahnung, ecuador oid? en Venezuela of Paraguay.
Nou, hoeveel goed?
Belgie is ook funest.quote:Op dinsdag 11 april 2006 16:51 schreef mitt het volgende:
Tsjechie of Servie zou echt funest zijn, al hoort Nederland natuurlijk niet op dit podium thuis.
Tja, helaas haalt Tjerk Wassen er om wat voor reden dan ook nooit bij.quote:Op dinsdag 11 april 2006 17:47 schreef okee6 het volgende:
Met wassen en sluiter, zou zeker kunnen.
Tjerk vertrouwt altijd op de enkels, majaquote:Op dinsdag 11 april 2006 17:50 schreef XL het volgende:
[..]
Tja, helaas haalt Tjerk Wassen er om wat voor reden dan ook nooit bij.
Jeffrey Wammes deed dat ook, majaquote:Op dinsdag 11 april 2006 18:18 schreef okee6 het volgende:
[..]
Tjerk vertrouwt altijd op de enkels, maja
Schalken is dat weekend druk met de kinderkamer en Verkerk is z'n mobieltjes aan het opvissen.quote:Op woensdag 12 april 2006 14:08 schreef okee6 het volgende:
Dat moet je relatief zien. Verkerk heeft een beschermde topstatus en Schalken zou weer top 25 willen zijn. Tsjechië heeft ook maar 7 man in de top 100, zo goed zijn ze nou ook weer niet
Wassen noemde ik al, en Martijn Bok kennen ze vast niet.quote:Op woensdag 12 april 2006 14:20 schreef mitt het volgende:
[..]
Schalken is dat weekend druk met de kinderkamer en Verkerk is z'n mobieltjes aan het opvissen.
We hebben uiteraard nog Sluiter, en wat dacht je van van Lottum.
Wassen wordt bij blessures van de complete top 100 in Nederland nog niet opgeroepen.quote:Op woensdag 12 april 2006 14:25 schreef okee6 het volgende:
[..]
Wassen noemde ik al, en Martijn Bok kennen ze vast niet.
De hoogst genoteerde Nederlander op de wereldranglijst (dubbel) momenteel. Een schandaal?quote:Op vrijdag 14 april 2006 08:40 schreef zjroentje het volgende:
[..]
Wassen wordt bij blessures van de complete top 100 in Nederland nog niet opgeroepen.
Absoluut!quote:Op vrijdag 14 april 2006 17:05 schreef okee6 het volgende:
Een schandaal?
We gaan het nog op hardcourt doen ookquote:Bogtstra mikt op jonge spelers in Davis Cup-team
Uitgegeven: 6 september 2006 17:23
Laatst gewijzigd: 6 september 2006 17:25
LEIDEN - Jonge tennissers voor Nederland in de Daviscup. Het staat wel vast dat captain Tjerk Bogtstra voor het promotie-/degradatieduel tegen Tsjechië in Leiden (22-24 september) twee spelers uit talentvolle jonge lichting zal selecteren. Volgende week maandag maakt hij zijn selectie bekend.
De routiniers Raemon Sluiter (28), Peter Wessels (28) en dubbelaar Roger Wassen (30) kunnen zeker op een uitnodiging rekenen, mits speelklaar. De jongerengroep waaruit Bogtstra kan putten bestaat uit Robin Haase, Thiemo de Bakker, Igor Sijsling en Antal van der Duim.
"Of de jongeren ook aan spelen toekomen, weet ik niet", aldus Bogtstra, die pas komend weekeinde de spelers gaat inlichten. Zeker is ook dat hij met meer dan vier spelers de week van de Daviscup ingaat. Tot een uur voor de loting op donderdag 21 september heeft hij de tijd om het definitieve kwartet te benoemen.
Hardcourt
Hardcourt is de ondergrond waarop de tennisbaan in de Leidse Groenoordhal wordt uitgetekend. Het is dezelfde baan als waarop begin dit jaar in Amsterdam met 0-5 van Rusland werd verloren in de eerste ronde van de wereldgroep.
Tsjechië komt waarschijnlijk met de van een blessure herstelde Jiri Novak plus hun beste spelers Tomas Berdych en Jan Hernych alsmede dubbelspecialist Martin Damm naar Nederland. Radek Stepanek, de winnaar van Rotterdam indoor, is geblesseerd.
Tsjechië
Tsjechië is favoriet in het duel om een plaats in de wereldgroep. Nederland dreigt na zeventien jaar te degraderen. Captain Bogtstra vindt de Tsjechen ook een lastige kluif. "Berdych is een grote, maar daarna komt er bij hen ook een tijd niets. Kansloos zijn wij absoluut niet."
De Play Offs zijn (thuisspelende land eerst):quote:Argentinië - Australië
Rusland - Verenigde Staten
Lleyton Hewitt doet ondanks zijn zorgen over de veiligheid gewoon mee voor de Aussies. Maar de Argentijnen zijn thuis op gravel favoriet. Alhoewel de Argentijnen nog wel eens onder de druk bezwijken.quote:Oostenrijk - Mexico
Duitsland - Thailand
Nederland - Tsjechië
Roemenië - Zuid Korea
Slowakije - België
Spanje - Italië
Brazilië - Zweden
Zwitserland - Servië en Montenegro
Ze spelen op gravel. Maar Safin is grillig en Donkey heeft altijd aanpassingsproblemen als hij van ondergrond wisselt. De Bryans lijken een zeker punt. Spannende ontmoeting.quote:Op dinsdag 12 september 2006 22:01 schreef Leatherface het volgende:
De promotie en degradatie - Play off tussen Nederland en Tsjechië verdient wat mij betreft een eigen topic, maar in dit topic kunnen de halve finales en de overige Play Offs worden besproken.
De halve finales zijn als volgt: (thuisspelende land eerst)
[..]
De Play Offs zijn (thuisspelende land eerst):
[..]
Lleyton Hewitt doet ondanks zijn zorgen over de veiligheid gewoon mee voor de Aussies. Maar de Argentijnen zijn thuis op gravel favoriet. Alhoewel de Argentijnen nog wel eens onder de druk bezwijken.
Rusland - Amerika belooft op de voorhand een spannende clash te worden. Roddick en Blake zijn in topvorm, maar Youzhny, Davydenko en Safin waren ook sterk op de US Open. Dat zou een dubbeltje op zijn kant kunnen worden, maar de Russen hebben natuurlijk het voordeel dat ze de ondergrond mogen kiezen.
Ik gok het erop dat ze op gravel gaan spelen. Davydenko en Safin zijn immers goede gravelspelers, terwijl dat voor Roddick een minder favoriete baansoort is. Maar in de Davis Cup kan van alles gebeuren.
Ik weet niet precies welke criteria ze daarvoor aanhouden.quote:Op dinsdag 19 september 2006 11:01 schreef Leatherface het volgende:
Als Argentinie en Rusland de finale halen, dan speelt Argentinie toch thuis?
En als Argentinie en de USA de finale bereiken?
Australie geef ik vrij weinig kans om door te gaan, op gravel in Buenos Aires
Wat is daviscup toch mooi!quote:'Hewitt maakt circus van Daviscupduel'
Uitgegeven: 19 september 2006 09:01
Laatst gewijzigd: 19 september 2006 09:01
BUENOS AIRES - De Argentijnse tennissers menen dat Lleyton Hewitt van de Daviscupontmoeting tussen beide landen een circusvoorstelling maakt. De Australiër krijgt tijdens de halve finale extra beveiliging, omdat hij zich in het Zuid-Amerikaanse land - waar hij allerminst geliefd is - niet veilig voelt.
"Volgens mij denkt Hewitt dat-ie naar Irak moet", schamperde de Argentijnse tennisser Jose Acasuso. "We maken ons niet druk, want dit circus wil hij zelf maken. Er gaat niks gebeuren, dus moeten we hem geen aandacht geven. Wij houden ons alleen bezig met Argentinië. Of Hewitt nou 1 of 500 bodyguards meebrengt, dat moet-ie zelf allemaal weten."
Hewitt kreeg het in het verleden enkele malen aan de stok met Argentijnse tennissers en werd mede daarom in dat land gekozen tot minst geliefde sportman. De Australische kopman vreest tijdens de tenniswedstrijd (22-24 september) te worden belaagd en vroeg daarom om extra bescherming.
Hewitt is ook wel een naar mannetje, maar het is natuurlijk voor een groot deel afgunst van die Argentijnen. Hewitt won immers wel Grand Slams en Davis Cups terwijl het bij die Argentijnen, op Gaudio na dan, steeds net niet was.quote:Op woensdag 20 september 2006 21:30 schreef Norrage het volgende:
Die halve finale tussen Argentinië en Australië...dat wordt nog leuk...Is ook buiten de baan één en al vijandigheid:
Nalbandian: "Hewitt doesn't have friends"; "It's going to be easy"; etc...Acasuso heeft ook al niks positiefs te zeggen over Australie en zo zit het er bij al die Argentijnen in...Wat een eikels eigenlijk
Ach, eigenlijk kunnen zowel Hewitt als die Argentijnen mij gestolen worden. Hopelijk worden het wel hete clashes, zolang het maar binnen de normen van goed fatsoen blijft.quote:Ik ben benieuwd wat er gaat gebeuren. Nalbandian is niet bepaald in vorm de laatste tijd, en de rest van het team is in ieder geval niet sterker dan Hewitt. Hangt allemaal van de dubbel en van de singles van hewitt af denk ik zo
Hewitt regelt de bodyguards.quote:Op woensdag 20 september 2006 21:42 schreef Leatherface het volgende:
Ach, eigenlijk kunnen zowel Hewitt als die Argentijnen mij gestolen worden. Hopelijk worden het wel hete clashes, zolang het maar binnen de normen van goed fatsoen blijft.![]()
Op de baan is Hewitt misschien niet al te sportief, maar buiten de baan is hij denk ik zo ongeveer de sportiefste speler van allemaal...Dat kunnen die Argentijnen niet bepaald zeggenquote:Op woensdag 20 september 2006 21:42 schreef Leatherface het volgende:
[..]
Hewitt is ook wel een naar mannetje, maar het is natuurlijk voor een groot deel afgunst van die Argentijnen. Hewitt won immers wel Grand Slams en Davis Cups terwijl het bij die Argentijnen, op Gaudio na dan, steeds net niet was.
Dat steekt nogal.
[..]
Ach, eigenlijk kunnen zowel Hewitt als die Argentijnen mij gestolen worden. Hopelijk worden het wel hete clashes, zolang het maar binnen de normen van goed fatsoen blijft.![]()
Dat hoor ik wel vaker, inderdaad. Het zal ook vast wel een geschikte kerel zijn buiten de baan, maar ik begrijp waarom hij in de wedstrijd veel weerstand opwekt. Als je 2 klassen beter bent, zoals Federer, sta je daarboven. Maar wanneer je van een gelijk of ondergeschikt niveau bent is dat ongetwijfeld heel irritant.quote:Op woensdag 20 september 2006 22:11 schreef Norrage het volgende:
[..]
Op de baan is Hewitt misschien niet al te sportief, maar buiten de baan is hij denk ik zo ongeveer de sportiefste speler van allemaal...Dat kunnen die Argentijnen niet bepaald zeggen
Flauw.quote:En het gaat niet eens alleen maar over Hewitt...Over Arthurs en Hanley hadden ze ook niet al te veel positiefs te melden. "Good doubles players? We will show them" of zoiets had Nalbandian gezegd...
Ze zijn in ieder geval lekker arrogant
Ik begin toch eigenlijk langzaam te geloven in de kansen van Australie. Dat land heeft een ontzettende winnaarsmentaliteit en Hewitt kan in principe van iedereen winnen. Sterk dubbel erbij.... paar chokende/falende argentijnen erbij. Kon best eens 2-3 worden. Misschien zou mitt zich eens wat vaker moeten laten horen voor wat weerwoorden.quote:Op donderdag 21 september 2006 08:04 schreef Leatherface het volgende:
[..]
Dat hoor ik wel vaker, inderdaad. Het zal ook vast wel een geschikte kerel zijn buiten de baan, maar ik begrijp waarom hij in de wedstrijd veel weerstand opwekt. Als je 2 klassen beter bent, zoals Federer, sta je daarboven. Maar wanneer je van een gelijk of ondergeschikt niveau bent is dat ongetwijfeld heel irritant.
[..]
Flauw.
Overigens kunnen de meeste Argentijnse spelers qua mentale weerbaarheid een voorbeeld nemen aan hun Chileense aartsrivalen Nicolas Massu en Fernando Gonzalez. Als je zag hoe die twee in Athene in korte tijd enorm lange, slopende partijen speelden, en wonnen. Als ze die mentale veerkracht nou eens zouden hebben.
Australie is natuurlijk wel een land met een enorme Davis Cup - staat van dienst en inderdaad, een winnaarsmentaliteit.quote:Op donderdag 21 september 2006 08:09 schreef XL het volgende:
[..]
Ik begin toch eigenlijk langzaam te geloven in de kansen van Australie. Dat land heeft een ontzettende winnaarsmentaliteit en Hewitt kan in principe van iedereen winnen. Sterk dubbel erbij.... paar chokende/falende argentijnen erbij. Kon best eens 2-3 worden. Misschien zou mitt zich eens wat vaker moeten laten horen voor wat weerwoorden.
Kan hij gelijk de twee daviscup topics mergen
Hoe kun je nou overrated zijn als je nummer 7 van de wereld bentquote:Op vrijdag 22 september 2006 15:09 schreef Norrage het volgende:
Robredo is toch zo overrated...blijkt ook nu weer..Wordt er in 3 setjes afgetikt door Volandri.
quote:Op vrijdag 22 september 2006 16:51 schreef Leatherface het volgende:
In Buenos Aires won Nalbandian de eerste set van Philippoussis.
Als Hewitt wint.quote:Op vrijdag 22 september 2006 20:35 schreef mitt het volgende:
nou jongens, waar blijft die steniging.
jij vindt zelfs Hewitt een held, dus jij hebt geen recht van sprekenquote:Op vrijdag 22 september 2006 22:08 schreef Norrage het volgende:
Hoe kan je voor Acasuso zijn mitt? Nalbandian (en de legio andere argentijnen) zijn helden, maar Acasuso??
Verklaart u nader.quote:Op zaterdag 23 september 2006 17:08 schreef zjroentje het volgende:
Ukraine - Engeland speelt zich echt in de meest treurige Davis Cup ambiance af die ik ooit heb gezien.
Je hebt het dus niet gezien neem ik aan.quote:
quote:Op zaterdag 23 september 2006 19:12 schreef zjroentje het volgende:
[..]
Je hebt het dus niet gezien neem ik aan.
Volgens mij spelen ze gewoon bij een amateurclub en hebben ze er snel wat houten tribunes neergezet. Zo ziet het er iig uit. Troosteloos.
Tegen sommige landen ben je gewoon zo in het voordeel als je gravel kiest...Af en toe is er gewoon niks meer aan met die daviscup...Stiekem zouden ze vanaf de kwartfinale gewoon een uit en thuis wedstrijd moeten doen of zo :/quote:Op zondag 24 september 2006 01:41 schreef okee6 het volgende:
Toch wel erg makkelijk allemaal. Waar zijn de tijden gebleven met een beetje competitie?
Het is niet bepaald graveltennis nee.quote:Op zondag 24 september 2006 13:07 schreef Norrage het volgende:
Roddick
Hoe slecht Roddick ook is op gravel, je kan toch wel verwachten dat hij beter is dan de gravelfobe Tursonov?
Ik heb alleen stats. Je zou zeggen dat Tursunov vermoeider is als je die bekijkt. 7 dubbele fouten in de wedstrijd, meer dan 100 tweede services moeten slaan en slechts 40% eerste services goed in de vijfde set.quote:Op zondag 24 september 2006 15:13 schreef Butra het volgende:
Roddick oogt vermoeider.
Maar Roddick loopt zich helemaal scheel op de dropshots van Tursunov. Roddick begint ook allemaal vreemde geluiden te maken bij elke bal die hij slaat.quote:Op zondag 24 september 2006 15:17 schreef XL het volgende:
[..]
Ik heb alleen stats. Je zou zeggen dat Tursunov vermoeider is als je die bekijkt. 7 dubbele fouten in de wedstrijd, meer dan 100 tweede services moeten slaan en slechts 40% eerste services goed in de vijfde set.
Hij date nog steeds met Sharapova en is nu op familiebezoek.... dan pas je jezelf uiteraard een beetje aan.quote:Op zondag 24 september 2006 15:19 schreef Butra het volgende:
[..]
Maar Roddick loopt zich helemaal scheel op de dropshots van Tursunov. Roddick begint ook allemaal vreemde geluiden te maken bij elke bal die hij slaat.![]()
Ze laten vooral de wat aangenamere dames zien in het publiek.quote:
Ja, klote is datquote:Op zondag 24 september 2006 15:56 schreef Butra het volgende:
De Russische lijnrechters doen ook hun uiterste best voor volk en vaderland. Maarja, die afdrukken op gravel he..![]()
Op zich wel.quote:Op zondag 24 september 2006 16:06 schreef Norrage het volgende:
Nalbandian kan zijn twee singles dus wel winne, zoals ik zei...en de dubbel van Rusland is niet goed. Ik zie zeker kansen voor Argentinie..
Murray, Henman, Delgado, Bogdanovic, Rusedski, Lee en nog een hele serie Wimbledon-wildcardjes....quote:Op donderdag 28 september 2006 13:47 schreef The_BoezelaaR het volgende:
De groep eronder, met Nederland is ook geloot.
We hebben Groot-Brittanie (waarom is dat als 1 land ?? ) uit geloot, check http://www.daviscup.com/news/newsarticle.asp?id=13920
Weekendje London dus op 06 Apr 2007![]()
Stuur hem een mailtje!quote:Op donderdag 28 september 2006 15:15 schreef The_BoezelaaR het volgende:
Murray is een Schot, die mag sowieso niet spelen vind ik
Safin liep zo ontzettend op de ondergrond te foeteren dat ik niet snap dat er geen andere rus speelt. Tursunov bijv.quote:Op zondag 3 december 2006 13:50 schreef Ambrosius het volgende:
GSM Nalby.
Acasuso vs Safin voor de beslissing.
Klopt, helaas.quote:Op zondag 3 december 2006 14:51 schreef The_BoezelaaR het volgende:
Vast nergens te zien ...
Verdomme, Eurosport zend de 30.000e afdaling ooit uit, NOS het 30.000e rondje schaatsen van het seizoen, de Belgen de 30.000e overwinning van Sven Nys en dat terwijl 2 matadoren in Moskou 30.000 keer een bal over het net tikken .... en laat ik net dat laatste willen zienquote:Op zondag 3 december 2006 14:54 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Klopt, helaas.
Eerste set Safin 6-3. Allebei redelijk eenvoudige servicegames.
Via daviscup.com kun je wel naar radio-commentaar luisteren (in het Engels), loopt wel twee punten achter meestal, maar het is iets.quote:Op zondag 3 december 2006 15:00 schreef The_BoezelaaR het volgende:
[..]
Verdomme, Eurosport zend de 30.000e afdaling ooit uit, NOS het 30.000e rondje schaatsen van het seizoen, de Belgen de 30.000e overwinning van Sven Nys en dat terwijl 2 matadoren in Moskou 30.000 keer een bal over het net tikken .... en laat ik net dat laatste willen zien
Safin moet altijd sets verliezen als het te goed gaat he....quote:Op zondag 3 december 2006 15:39 schreef Leatherface het volgende:
Misschien speelt de vermoeidheid Safin momenteel een beetje parten. Daar waar Acasuso tot dusver is gespaard.
Maar het kan uiteraard nog alle kanten op.
Die heeft Safin alvast.quote:Op zondag 3 december 2006 17:05 schreef Ambrosius het volgende:
Tie-break. Eén mini-break is genoeg met dit serveergeweld.
Safin een choker? Valt wel mee vind ik, anders win je geen 2 GS.quote:Op zondag 3 december 2006 17:10 schreef XL het volgende:
[..]
Die heeft Safin alvast.
Ik wil voor de wedstrijd een vijfde set.
Gelukkig is Safin een choker![]()
We zullen zien...quote:Op zondag 3 december 2006 17:10 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Safin een choker? Valt wel mee vind ik, anders win je geen 2 GS.
5-2
voor een samenvatting nog slechter dan die van de NOS vanavond.quote:Op zondag 3 december 2006 17:38 schreef XL het volgende:
Sporza nu!
nog steeds te weinig want ze hebben er ook tijd voor alle onnozele schaatsafstanden in een stad waar de toppers niet eens naartoe willen reizen.quote:Op zondag 3 december 2006 17:42 schreef Norrage het volgende:
De NOS besteedt er best wel veel tijd aan hoor. Gister wel 5 minuten! Echt wel minstens 20 rallies...ongelooflijk
Ik wist niet goed of het sarcasme was. 5 min is namelijk best lang voor de NOS, je zou er bijna tevreden mee zijn. Dan moet je echter weer niet vergelijken met de 5 minuten die een Wennemars op 1 lettergreep blijft hangen, knip daar dan de eerste vier minuten hapering vanaf en laat 9 minuten tennis zien denk ik dan.quote:Op zondag 3 december 2006 17:46 schreef Norrage het volgende:
Het is was ook "gematigd" sarcastisch bedoeld
NOS
mJah..Was een combinatie van de tweequote:Op zondag 3 december 2006 17:49 schreef XL het volgende:
[..]
Ik wist niet goed of het sarcasme was. 5 min is namelijk best lang voor de NOS, je zou er bijna tevreden mee zijn. Dan moet je echter weer niet vergelijken met de 5 minuten die een Wennemars op 1 lettergreep blijft hangen, knip daar dan de eerste vier minuten hapering vanaf en laat 9 minuten tennis zien denk ik dan.
zaterdag al.quote:Op zondag 3 december 2006 19:41 schreef rubbereend het volgende:
Is Jeltsin al als een dolle het veld op gelopen?
In zijn partij tegen Nalby liet hij zelfs zien waarom hij niet die topper is. Hij liep op alles en iedereen te foeteren en zat niet lekker in zijn vel. Staat alle wind echter in zijn rug en is hij met het juiste been uit bed gestapt, dan mag hij meedoen met Nadal en Federer. Helaas voor Marat is dat maar een keer of 3 (max. 4) per jaar. Gelukkig voor ons was het twee jaar geleden tegen Federer.quote:Op maandag 4 december 2006 11:35 schreef Norrage het volgende:
Waarom verloor hij dan met 6-4 6-4 6-4 van Nalbandian?
Ik zie niet zoveel in die winst op Acasuso. Acasuso is de grootste choker (ok, hij speelde wel goed) en nou niet echt een speler van naam en faam op indoor banen...
Dat Safin groot is is wel bekend, hij wint niet voor niks 2 daviscups, 2 grand slams en 5 master series...maar aan deze daviscup finale kan ik niks zien.
Mjah, het mentale aspect is ook duidelijk een zwaktepunt van Marat.quote:Op maandag 4 december 2006 11:43 schreef XL het volgende:
[..]
In zijn partij tegen Nalby liet hij zelfs zien waarom hij niet die topper is. Hij liep op alles en iedereen te foeteren en zat niet lekker in zijn vel. Staat alle wind echter in zijn rug en is hij met het juiste been uit bed gestapt, dan mag hij meedoen met Nadal en Federer. Helaas voor Marat is dat maar een keer of 3 (max. 4) per jaar. Gelukkig voor ons was het twee jaar geleden tegen Federer.
Dat zijn kop er niet goed op zit mag je hem best aanrekenen. Ondanks zijn fantastische prestaties. Zo is bijvoorbeeld James Blake ook een fantastische tennissers. Geweldige techniek, kan een enorm tempo spelen. Heeft een goede fysiek, maar mist mentaal/tactisch iets ten opzichte van de echte top. Speelt tegen Federer altijd de prachtigste punten, maar legt het wel altijd af. Met een killer-instinct zou Blake top3 zijn.quote:Op zaterdag 9 december 2006 19:09 schreef Leatherface het volgende:
[..]
Mjah, het mentale aspect is ook duidelijk een zwaktepunt van Marat.
Maar ondanks die minpunten heeft hij toch een grandioze staat van dienst opgebouwd. 2 Grand Slams, 2 Davis Cups en voormalig nummer 1 van de wereld verdient een dikke pluim.
Alhoewel hij meer had kunnen winnen als ie minder geblesseerd was, wat meer een vechtjas was en Federer niet zo briljant speelde.
Aan de andere kant heeft James Blake zich wel van ferme tegenslag teruggeknokt. Daar heb ik wel ontzag voor.quote:Op zaterdag 9 december 2006 19:49 schreef XL het volgende:
[..]
Dat zijn kop er niet goed op zit mag je hem best aanrekenen. Ondanks zijn fantastische prestaties. Zo is bijvoorbeeld James Blake ook een fantastische tennissers. Geweldige techniek, kan een enorm tempo spelen. Heeft een goede fysiek, maar mist mentaal/tactisch iets ten opzichte van de echte top. Speelt tegen Federer altijd de prachtigste punten, maar legt het wel altijd af. Met een killer-instinct zou Blake top3 zijn.
Na die tegenslag kwam eigenlijk zijn doorbraak. Reden te meer om aan te nemen dat zijn prestaties vooral mentaal geremd worden.quote:Op zaterdag 9 december 2006 22:28 schreef Leatherface het volgende:
[..]
Aan de andere kant heeft James Blake zich wel van ferme tegenslag teruggeknokt. Daar heb ik wel ontzag voor.
Te makkelijk om in te koppen deze.quote:Op zaterdag 9 december 2006 22:57 schreef XL het volgende:
[..]
Na die tegenslag kwam eigenlijk zijn doorbraak. Reden te meer om aan te nemen dat zijn prestaties vooral mentaal geremd worden.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |