Safin een choker? Valt wel mee vind ik, anders win je geen 2 GS.quote:Op zondag 3 december 2006 17:10 schreef XL het volgende:
[..]
Die heeft Safin alvast.
Ik wil voor de wedstrijd een vijfde set.
Gelukkig is Safin een choker![]()
We zullen zien...quote:Op zondag 3 december 2006 17:10 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Safin een choker? Valt wel mee vind ik, anders win je geen 2 GS.
5-2
voor een samenvatting nog slechter dan die van de NOS vanavond.quote:Op zondag 3 december 2006 17:38 schreef XL het volgende:
Sporza nu!
nog steeds te weinig want ze hebben er ook tijd voor alle onnozele schaatsafstanden in een stad waar de toppers niet eens naartoe willen reizen.quote:Op zondag 3 december 2006 17:42 schreef Norrage het volgende:
De NOS besteedt er best wel veel tijd aan hoor. Gister wel 5 minuten! Echt wel minstens 20 rallies...ongelooflijk
Ik wist niet goed of het sarcasme was. 5 min is namelijk best lang voor de NOS, je zou er bijna tevreden mee zijn. Dan moet je echter weer niet vergelijken met de 5 minuten die een Wennemars op 1 lettergreep blijft hangen, knip daar dan de eerste vier minuten hapering vanaf en laat 9 minuten tennis zien denk ik dan.quote:Op zondag 3 december 2006 17:46 schreef Norrage het volgende:
Het is was ook "gematigd" sarcastisch bedoeld
NOS
mJah..Was een combinatie van de tweequote:Op zondag 3 december 2006 17:49 schreef XL het volgende:
[..]
Ik wist niet goed of het sarcasme was. 5 min is namelijk best lang voor de NOS, je zou er bijna tevreden mee zijn. Dan moet je echter weer niet vergelijken met de 5 minuten die een Wennemars op 1 lettergreep blijft hangen, knip daar dan de eerste vier minuten hapering vanaf en laat 9 minuten tennis zien denk ik dan.
zaterdag al.quote:Op zondag 3 december 2006 19:41 schreef rubbereend het volgende:
Is Jeltsin al als een dolle het veld op gelopen?
In zijn partij tegen Nalby liet hij zelfs zien waarom hij niet die topper is. Hij liep op alles en iedereen te foeteren en zat niet lekker in zijn vel. Staat alle wind echter in zijn rug en is hij met het juiste been uit bed gestapt, dan mag hij meedoen met Nadal en Federer. Helaas voor Marat is dat maar een keer of 3 (max. 4) per jaar. Gelukkig voor ons was het twee jaar geleden tegen Federer.quote:Op maandag 4 december 2006 11:35 schreef Norrage het volgende:
Waarom verloor hij dan met 6-4 6-4 6-4 van Nalbandian?
Ik zie niet zoveel in die winst op Acasuso. Acasuso is de grootste choker (ok, hij speelde wel goed) en nou niet echt een speler van naam en faam op indoor banen...
Dat Safin groot is is wel bekend, hij wint niet voor niks 2 daviscups, 2 grand slams en 5 master series...maar aan deze daviscup finale kan ik niks zien.
Mjah, het mentale aspect is ook duidelijk een zwaktepunt van Marat.quote:Op maandag 4 december 2006 11:43 schreef XL het volgende:
[..]
In zijn partij tegen Nalby liet hij zelfs zien waarom hij niet die topper is. Hij liep op alles en iedereen te foeteren en zat niet lekker in zijn vel. Staat alle wind echter in zijn rug en is hij met het juiste been uit bed gestapt, dan mag hij meedoen met Nadal en Federer. Helaas voor Marat is dat maar een keer of 3 (max. 4) per jaar. Gelukkig voor ons was het twee jaar geleden tegen Federer.
Dat zijn kop er niet goed op zit mag je hem best aanrekenen. Ondanks zijn fantastische prestaties. Zo is bijvoorbeeld James Blake ook een fantastische tennissers. Geweldige techniek, kan een enorm tempo spelen. Heeft een goede fysiek, maar mist mentaal/tactisch iets ten opzichte van de echte top. Speelt tegen Federer altijd de prachtigste punten, maar legt het wel altijd af. Met een killer-instinct zou Blake top3 zijn.quote:Op zaterdag 9 december 2006 19:09 schreef Leatherface het volgende:
[..]
Mjah, het mentale aspect is ook duidelijk een zwaktepunt van Marat.
Maar ondanks die minpunten heeft hij toch een grandioze staat van dienst opgebouwd. 2 Grand Slams, 2 Davis Cups en voormalig nummer 1 van de wereld verdient een dikke pluim.
Alhoewel hij meer had kunnen winnen als ie minder geblesseerd was, wat meer een vechtjas was en Federer niet zo briljant speelde.
Aan de andere kant heeft James Blake zich wel van ferme tegenslag teruggeknokt. Daar heb ik wel ontzag voor.quote:Op zaterdag 9 december 2006 19:49 schreef XL het volgende:
[..]
Dat zijn kop er niet goed op zit mag je hem best aanrekenen. Ondanks zijn fantastische prestaties. Zo is bijvoorbeeld James Blake ook een fantastische tennissers. Geweldige techniek, kan een enorm tempo spelen. Heeft een goede fysiek, maar mist mentaal/tactisch iets ten opzichte van de echte top. Speelt tegen Federer altijd de prachtigste punten, maar legt het wel altijd af. Met een killer-instinct zou Blake top3 zijn.
Na die tegenslag kwam eigenlijk zijn doorbraak. Reden te meer om aan te nemen dat zijn prestaties vooral mentaal geremd worden.quote:Op zaterdag 9 december 2006 22:28 schreef Leatherface het volgende:
[..]
Aan de andere kant heeft James Blake zich wel van ferme tegenslag teruggeknokt. Daar heb ik wel ontzag voor.
Te makkelijk om in te koppen deze.quote:Op zaterdag 9 december 2006 22:57 schreef XL het volgende:
[..]
Na die tegenslag kwam eigenlijk zijn doorbraak. Reden te meer om aan te nemen dat zijn prestaties vooral mentaal geremd worden.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |