De nieuwe 'ouwe lullen' line-up:quote:MINISTRY have finalized the track listing for their new album, "Rio Grande Blood", due on May 2 via 13th Planet Records/Megaforce in the U.S./Canada and 13th Planet Records/Soulfood Music Distrib GbmH in Europe. The follow-up to 2004's "Houses Of The Molé" was produced by MINISTRY mainman Al Jourgensen at 13th Planet Studios in El Paso, TX, mixed at The Saltmine in Mesa, AZ, and mastered at DNA Mastering in Studio City, CA. The album features guitarist Tommy Victor (PRONG, ex-DANZIG), bassist Paul Raven (KILLING JOKE) and drummer Mark Baker, with guest appearances by Jello Biafra (ex-DEAD KENNEDYS) and Sgt. Major.
"Rio Grande Blood" (view artwork here) track listing:
01. Rio Grande Blood
02. Señor Peligro
03. Gangreen (featuring Sgt. Major)
04. Fear (Is Big Business)
05. Lieslieslies
06. The Great Satan Remix
07. Yellow Cake
08. Palestina
09. Ass Clown (featuring Jello Biafra)
10. Khyber Pass
Check out two recent photos of MINISTRY taken during the recording sessions for the new album: Photo#1 (left to right: Tommy Victor, Al Jourgensen, Paul Raven), Photo#2 (left to right: Raven, Mark Baker, Jourgensen, Victor).
As previously reported, Jourgensen confirmed in a recent online posting that SLIPKNOT drummer Joey Jordison will be sitting behind the kit for MINISTRY on their upcoming North American tour, which is scheduled to kick off in early May. Joey is expected to join a touring lineup that will include Jourgensen, Victor and Raven.
MINISTRY's MasterBaTour 2006 will consist of 60 dates scheduled throughout the U.S. and Canada beginning on May 6. Support on the trek will come from Al's other band, REVOLTING COCKS and the San Antonio, Texas-based PITBULL DAYCARE. European dates are currently being booked for August and September 2006.
Als je Psalm 69 de moeite waard vind, zou je zeker Houses of the Mole moeten checken, album wordt ook weleens 'Psalm 70' genoemdquote:Op dinsdag 24 januari 2006 12:37 schreef Doc het volgende:
Tot en met Psalm 69 heb ik alles (waarvan het vroegere werk op tape) - van daarna niets. In 1992 in Paradiso gezien.
A mind is a terrible thing to taste veruit mijn favoriete album.
Oudere werk is niet helemaal mijn ding, maar wel grappig om te horen hoe ze zich ontwikkeld hebben door de jaren heen. Ben het met je eens dat Dark Side of the Spoon (ondanks de geweldige albumtitel) een vrij matig album is, betekende kennelijk ook bijna het einde van Ministry.quote:Op dinsdag 24 januari 2006 12:52 schreef bartrid het volgende:
Zelfs het oudere eerste werk kan ik wel waarderen, het enige album dat ik minder vind is Dark Side of the Spoon. Er komt trouwens ook een Europese tour in augustus meen ik me te herinneren.
Verder is de live dvd Sphinctour (ook al zo'n geweldige titel) en de dvd met videos ook aan te raden al was het alleen maar voor de video van Do you think I'm sexy van de Revolting Cocks.
We believe van twitch is erg lekker, vaak gehoord ook tijdens de inrichtingquote:Op dinsdag 24 januari 2006 12:52 schreef bartrid het volgende:
Zelfs het oudere eerste werk kan ik wel waarderen, het enige album dat ik minder vind is Dark Side of the Spoon. Er komt trouwens ook een Europese tour in augustus meen ik me te herinneren.
Verder is de live dvd Sphinctour (ook al zo'n geweldige titel) en de dvd met videos ook aan te raden al was het alleen maar voor de video van Do you think I'm sexy van de Revolting Cocks.
Yep die bedoel ik. Jammer dat er geen extra's op staan. Ik hoop dat In Case You Didn't Feel Like Showing Up ook ooit nog eens op dvd uitkomt.quote:Je bedoelt de Tapes of Wrath dvd?
Eensch. Ik hoop dat de nieuwe Revolting Cocks ook weer wat beter is dan Prune Tang wat een tijdje geleden de ronde deed want dat was erg zwak...quote:Lard is wel hun leukste side-project wat mij betreft.
Ik vond alleen die dylan-cover wel aardig kan ik me herrineren..quote:Op dinsdag 24 januari 2006 14:23 schreef bartrid het volgende:
Filth Pig vond ik in het begin helemaal niks maar ik ben hem in de loop van de jaren steeds meer gaan waarderen.
Kom je nou meequote:Op dinsdag 24 januari 2006 13:51 schreef Tokus het volgende:
ja zeg, komkommer, als je dit topic nou een paar dagen terug geopend had had ik de nieuwe Revolting Cocks cd voor je.
Filth Pig vond ik in het begin ook erg tegenvallen, maar nadat ik ze in (ik meen) 013 zag tijdens die tour en die nummers live hoorde was ik behoorlijk om en is het een van de betere Ministry albums imo.quote:Op dinsdag 24 januari 2006 14:27 schreef kamagurka het volgende:
[..]
Ik vond alleen die dylan-cover wel aardig kan ik me herrineren..
Maar volgens mij is die paat speciaal gemaakt om iets te hebben dat live te halen was, ipv. die monsterlijke machinale beats van weleer![]()
In Cae you Didn't Feel is ook een klein beetje versleten op video bij mij, wordt wel tijd voor een dvd release. Die Tapes of Wrath moet ik eens checken dan.quote:Op dinsdag 24 januari 2006 14:23 schreef bartrid het volgende:
[..]
Yep die bedoel ik. Jammer dat er geen extra's op staan. Ik hoop dat In Case You Didn't Feel Like Showing Up ook ooit nog eens op dvd uitkomt.
Trouwens, dit zou wel eens het laatste Ministry album kunnen worden want Al wil terug naar school.
Nou, ik zou even wachten met aanschaffen van "with sympathy"...quote:Op dinsdag 24 januari 2006 22:58 schreef mr_cucumber het volgende:
Opzich staat op Greatest Fits van een aantal albums een stuk of 3 nummers, dus je zou ze eigenlijk gewoon allemaal moeten hebben.
Maar als je wil beginnen zou ik gewoon Psalm 69 nemen.
Of als je het echt goed wil doen vanaf het begin in chronologische volgorde natuurlijk
Ik denk dat hij zich te pletter schrikt als ie een "just one fix" verwachtquote:
Leuk toch?quote:Op dinsdag 24 januari 2006 23:24 schreef kamagurka het volgende:
[..]
Ik denk dat hij zich te pletter schrikt als ie een "just one fix" verwacht![]()
"Just one fix!"...quote:Op dinsdag 24 januari 2006 14:11 schreef kamagurka het volgende:
Ik heb ze al vaak live gezien, maar live wordt het geluid op de ceedees toch niet gehaaldMaar ik heb ze ongeveer 4x per week in de korsakoff gehoord begin jaren 90, waarmee ik de muziek ook nog het meest mee associeer
![]()
Had jij ze nou toendertijd (rond 1992) ook live gezien in Paradiso (met volgens mij Helmet in het voor programma). Ik moest toen wel lachen om het feit dat er zoiets als 4 gitaristen op het podium stonden.quote:Op dinsdag 24 januari 2006 14:27 schreef kamagurka het volgende:
[..]
Ik vond alleen die dylan-cover wel aardig kan ik me herrineren..
Maar volgens mij is die paat speciaal gemaakt om iets te hebben dat live te halen was, ipv. die monsterlijke machinale beats van weleer![]()
Jij ging al veel vaker naar concerten toen dan ik Docquote:Op woensdag 25 januari 2006 12:16 schreef Doc het volgende:
[..]
Had jij ze nou toendertijd (rond 1992) ook live gezien in Paradiso (met volgens mij Helmet in het voor programma). Ik moest toen wel lachen om het feit dat er zoiets als 4 gitaristen op het podium stonden.
Wat ik ook een mooi live moment vond van Ministry was niet bij Ministry maar bij Primus, waar Les Claypool het begin stuk van "Thieves" solo op bas speelde. Erg goed.
Het was ongeveer in de tijd van het (legendarischequote:Op woensdag 25 januari 2006 13:41 schreef kamagurka het volgende:
[..]
Jij ging al veel vaker naar concerten toen dan ik Doc
Wat vind je van hun politieke visie eigenlijk?quote:Op maandag 30 januari 2006 03:41 schreef StefanP het volgende:
MinistryBack in the days had ik Land of Rape & Honey op cassette... ik heb em nog steeds ergens liggen. En natuurlijk Psalm 69. Briljante albums, echt goed. Hun nieuwere werk ben ik niet zo bekend mee maar ik heb onlangs Houses of the Mole, Dark Side of the Spoon en Animositisomina ged/ld. Klinkt nogsteeds goed, hoewel ik er nog niet bekend genoeg mee ben om een echt oordeel te vellen.
Al Jourgensen
quote:Op maandag 30 januari 2006 12:42 schreef Toffe_Ellende het volgende:
[..]
Wat vind je van hun politieke visie eigenlijk?![]()
Het duurde even voordat het kwartje viel maar nu dan toch:quote:Op maandag 30 januari 2006 12:42 schreef Toffe_Ellende het volgende:
[..]
Wat vind je van hun politieke visie eigenlijk?![]()
Ow, die tijd.quote:Op woensdag 25 januari 2006 22:57 schreef Doc het volgende:
[..]
Het was ongeveer in de tijd van het (legendarische) Soundgarden concert in Nighttown, vandaar dat ik het me afvroeg
Wat een kwijl-line-up zegquote:Op dinsdag 31 januari 2006 19:49 schreef mr_cucumber het volgende:
MINISTRY have officially unveiled the lineup for their upcoming MasterBaTour 2006, which is scheduled to kick off in early May. It is as follows:
Al Jourgensen – Vocals, Guitar
Paul Raven (KILLING JOKE) – Bass
Tommy Victor (PRONG) – Guitar
Mike Scaccia (RIGOR MORTIS) – Guitar
Joey Jordison (SLIPKNOT) – Drums
quote:Op zaterdag 11 februari 2006 18:18 schreef bartrid het volgende:
Luister ook eens Some Dispute over T-shirt sales van de Butthole Surfers trouwens
2 jaar tussen albums is toch niet zo heel snel?quote:Op dinsdag 14 maart 2006 13:49 schreef kamagurka het volgende:
Jezus! Weer een nieuwe, Jourgensen en co zijn wel weer helemaal terug
Ik heb houses of the molè nog niet eens...
Wel als je nagaat dat er daarvoor steeds 4 of 5 jaar tussen zat (in de jaren 90 tot 0)..quote:Op dinsdag 14 maart 2006 13:54 schreef Tokus het volgende:
[..]
2 jaar tussen albums is toch niet zo heel snel?
zo omschreef ik die Revolting Cocks ook in mijn review, beetje het Ministry 'light' idee.quote:Op dinsdag 14 maart 2006 13:19 schreef bartrid het volgende:
Ik heb hem nog niet, maar wel de laatste Revolting Cocks. Eerste paar keer vond ik er vrij weinig aan maar nu groeit ie toch wel (ai, foute woordkeuze....). Jammer dat de gekte en de funk er een beetje af zijn, het klinkt nu meer als Ministry met gastvocalisten.
hierbij verbleekt Rammstein trouwens finaalquote:
Vergeleken bij ieder ministry nummer trouwensquote:Op dinsdag 14 maart 2006 17:12 schreef Captain_Redbeard het volgende:
[..]
hierbij verbleekt Rammstein trouwens finaal![]()
mee eens. Ik heb daarna beers steers & queers nog maar eens gedraaid en die is toch een stuk leuker (drop those pantsquote:Op dinsdag 14 maart 2006 16:21 schreef mr_cucumber het volgende:
[..]
zo omschreef ik die Revolting Cocks ook in mijn review, beetje het Ministry 'light' idee.
hij valt zeker niet tegen, maar er staan eigenlijk net iets teveel net niet nummers op.
waarom zou iemand überhaupt rammstein met Ministry willen vergelijken? beetje het idee Ford Fiesta vs Mercedes E-klasse.quote:Op dinsdag 14 maart 2006 17:12 schreef Captain_Redbeard het volgende:
[..]
hierbij verbleekt Rammstein trouwens finaal![]()
Komt wellicht dat het ouevre van Rammstein voor 80% gebaseerd is op Just One Fix van Ministryquote:Op dinsdag 14 maart 2006 17:49 schreef Tokus het volgende:
[..]
waarom zou iemand überhaupt rammstein met Ministry willen vergelijken? beetje het idee Ford Fiesta vs Mercedes E-klasse.
valt behoorlijk op in ieder gevalquote:Op maandag 20 maart 2006 20:29 schreef Toffe_Ellende het volgende:
[..]
Komt wellicht dat het ouevre van Rammstein voor 80% gebaseerd is op Just One Fix van Ministry
Houses of the Mole wordt anders omschreven als 'Psalm 70', en ook die nieuwe heeft weer behoorlijk wat Psalm 69 momenten. Dus probeer het nog eens zou ik zeggenquote:Op donderdag 23 maart 2006 21:22 schreef dewd het volgende:
Bijna alles in huis, de laatste tijd vind ik ze erg tegenvallen terwijl daarvoor het mijn muziek helden(lees held) waren. Sinds Psalm zijn ze op een andere toer gegaan die me niet zo ligt.
In ieder geval voor de eerste 2 Rammstein CD's is dit heel erg waar idd.quote:Op maandag 20 maart 2006 20:29 schreef Toffe_Ellende het volgende:
[..]
Komt wellicht dat het ouevre van Rammstein voor 80% gebaseerd is op Just One Fix van Ministry
Check House of the Molé. Weer terug naar het oude werk...quote:Op donderdag 23 maart 2006 21:22 schreef dewd het volgende:
Bijna alles in huis, de laatste tijd vind ik ze erg tegenvallen terwijl daarvoor het mijn muziek helden(lees held) waren. Sinds Psalm zijn ze op een andere toer gegaan die me niet zo ligt.
Ik was dus net wat nummers aan het luisteren omdat ik Ministry ook noh niet echt goed kenquote:Op maandag 20 maart 2006 20:29 schreef Toffe_Ellende het volgende:
[..]
Komt wellicht dat het ouevre van Rammstein voor 80% gebaseerd is op Just One Fix van Ministry
Laten we wel wezen, just one fix is dan weer voor 80% gebaseerd op de riffs van slayer (met name south of heaven en reign in blood)quote:Op maandag 20 maart 2006 20:29 schreef Toffe_Ellende het volgende:
[..]
Komt wellicht dat het ouevre van Rammstein voor 80% gebaseerd is op Just One Fix van Ministry
Ja, zou zo maar kunnen. Ik bedoel, Ministry maakte toch ook electropopquote:Op zaterdag 1 april 2006 13:56 schreef kamagurka het volgende:
[..]
Laten we wel wezen, just one fix is dan weer voor 80% gebaseerd op de riffs van slayer (met name south of heaven en reign in blood)
The fall is een andere favorietquote:Op zaterdag 1 april 2006 13:59 schreef DarkMinded het volgende:
Okee , nou goed ik hoor het nummer in ieder geval voor de eerste keer en daar zit ook wel wat in, ja.
Verder een nieuwe ontdekking voor mij, ik kende eigenlijk alleen het nummer "the fall".
Grappig om dat te zeggen over een band die al 25 jaar bezig isquote:Op zaterdag 1 april 2006 13:38 schreef Batsnek het volgende:
Heb ze kort geleden ontdekt, en vind ze veel belovend.
Ja weet ik, ik las t zelf terug en dacht bij mezelf ook al dat ik het anders bedoelde.quote:Op zaterdag 1 april 2006 17:25 schreef mr_cucumber het volgende:
[..]
Grappig om dat te zeggen over een band die al 25 jaar bezig is
Ik stoor me niet zo aan die cover eigenlijk, vind hem zodanig verbouwd dat ik hem wel kan waarderen zelfs. Filth Pig moest echt even groeien bij me (ik was zo'n persoon die psalm 69 part 2 verwachtte en was dus best teleurgesteld) maar na ik die nummers live had gehoord (in 013 meen ik..) ben ik het wel gaan waarderen en vind ik het zeker een van de betere albums.quote:Op zaterdag 1 april 2006 14:14 schreef bartrid het volgende:
lay lady lay vind ik nou echt helemaal niets aan (past ook niet echt op het album) maar filth pig is wel 1 van mijn favoriete albums. Iedereen die een psalm 69 part 2 verwachtte kon dat mooi op z'n buik schrijven. De Sphinctour dvd (ook weer zo'n briljante titel) die rond die tijd uitkwam is ook erg leuk (shots van verschillende festivals gebruikt tijdens 1 nummer zodat het net lijkt of Al meer van outfit wisselt dan Britney Spears)
zowiezo ben ik niet zo'n fan van ministry's covers, the light pours out of me klinkt precies hetzelfde als het origineel.....
hehe, dan heb je hem wel erg pissed gemaakt, of hij was zowiezo al in een kutbui natuurlijk, je weet het nooit met die bejaardenquote:Op zaterdag 1 april 2006 12:27 schreef metalbazzz het volgende:
nieuwe is gaaf, over t algemeen. Voor mijn ministry(interview)avontuurtje moet je maar even www.basverbeek.nl checken (inclusief audioquote)...
nee, dan heb ik t straks gedaan... Maar gezien het bevestigd is zullen de festivals er zelf binnenkort wel mee uitkomen. Een paar waren al bekend: o.a. Wacken en Sziget.quote:Op zaterdag 1 april 2006 17:45 schreef mr_cucumber het volgende:
[..]
hehe, dan heb je hem wel erg pissed gemaakt, of hij was zowiezo al in een kutbui natuurlijk, je weet het nooit met die bejaarden
maarre ik las op je site..
"Oh, ik kan t niet helemaal verklappen, maar kan wel zeggen dat Ministry deze zomer te zien is op verschillende, ook Nederlandse, festivals (met ook drummer Joey van Slipknot!). Ik ga alvast naar de sportschool om te trainen, houdoe."
geen tipje van de sluier?
En nu nog in de zaal. 013 in 1998 was zo vetquote:Op maandag 3 april 2006 22:04 schreef metalbazzz het volgende:
[..]
ja, staat nu dus op de site van Lowlands. Zo, nu heb ik geen geheimen meer voor mr cucumber.
absoluutquote:Op maandag 3 april 2006 22:12 schreef Devlinsect het volgende:
[..]
En nu nog in de zaal. 013 in 1998 was zo vet![]()
Hoe heb je dat voor elkaar gekregen?quote:Op maandag 3 april 2006 22:13 schreef bartrid het volgende:
[..]
absoluutAlleen heb ik daar 2 parkeerbonnen aan over gehouden
quote:Op maandag 3 april 2006 22:04 schreef metalbazzz het volgende:
[..]
ja, staat nu dus op de site van Lowlands. Zo, nu heb ik geen geheimen meer voor mr cucumber.
Die Thieves coverquote:Op zondag 2 april 2006 12:58 schreef bartrid het volgende:
http://www.pissarmy.com/viewtopic.php?t=7170
vooral de country versie van Broken is geweldig
Concert in paradiso van een paar jaar terug was vet! Niet zo vet als skinny puppy vorig jaarquote:Op maandag 3 april 2006 22:36 schreef mr_cucumber het volgende:
[..]
was eigenlijk ook maar 1 optie aangezien er niet zo veel NL festivals zijn in augustus, maar idd, beter dat ze nog ergens in een zaaltje komen.
You know where to goquote:Op dinsdag 24 januari 2006 14:11 schreef kamagurka het volgende:
Ik heb weinig van hun periode na filth pig (wat ik hun slapste ceedee vind), maar soms hoor ik nog wat wat wel ok is, dus misschien moest ik maar weer ns wat spul gaan dow.. kopen
quote:
Drinkt Omar bier?quote:Op vrijdag 7 april 2006 13:30 schreef kamagurka het volgende:
(heb je houses of the mole ook Mark?)
Dat was een vet concert idd, alleen het geluid stond echt veel te hard. Ben veel gewend, maar dat sloeg nergens opquote:Op vrijdag 7 april 2006 13:24 schreef kamagurka het volgende:
[..]
Concert in paradiso van een paar jaar terug was vet! Niet zo vet als skinny puppy vorig jaarmaar toch..
Niet mee eensquote:
snap your finger snap your neckquote:Op maandag 15 mei 2006 23:17 schreef bartrid het volgende:
Ik vind de nieuwe plaat wel lekker maar ik heb dan ook al het werk van Prong in m'n cd kast staan. Ben het wel met Kama eens dat het wat minder typisch MInistry is en soms een beetje teveel metal maar het blaast toch de meeste moderne metal wel helemaal weg hoor.
Cleansing is doordachte metal (hangt zelfs meer tegen rock aan misschien) en klinkt niet als de standaard boerenzoon met een gitaar om zijn nek, die laatste van ministry hangt mij toch iets teveel van de aloude metalclichées aan elkaar, geen schim van hun briljante periode eind jaren 80quote:Op maandag 15 mei 2006 23:30 schreef nipeng het volgende:
Ook ik vind het een prima album. Metal, niets mis mee.
Prong ~ Cleansing![]()
Vriend Bartrid, zoals je weet zijn we het vaak eens.. en zo te horen hierover uiteindelijk ook welquote:Op dinsdag 16 mei 2006 19:25 schreef bartrid het volgende:
Waarschijnlijk omdat op Cleansing de KIlling Joke invloeden (ook al omdat Raven bij ze bast) naar boven kwamen drijven. Ik ben het wel met Kama eens dat het briljante van The Mind en Land er een beetje af is, maar metal cliches vind ik het nou ook weer niet. Luister dan eens naar Trivium of 1 van die andere moderne metal bands die niks anders doen dan Iron Maiden lickjes en riffs herhalen met daarover screamo vocalen......
tsja, dat verbaast me niks, ik koop nog wel eens de Rock Sound of een ander metal blad om toch nog een beetje op de hoogte te blijven en het meeste werk wat daarop staat heb ik wel eens gehoord omdat er weinig origineels bijkomt. De enige bands die ik me zo voor de geest kan halen die ik naar aanleiding van de gratis cd's gekocht heb zijn Cult of Luna (geweldig), Overmars (net zo geweldig) en Miksha (tegenvaller).quote:Vriend Bartrid, zoals je weet zijn we het vaak eens.. en zo te horen hierover uiteindelijk ook wel
Ik weiger surbiet om me in de meeste metal van vandaag langer te verdiepen dan enkele minuten, ik vind namelijk dat er op dat front al eeuwen niets tot weinig nieuws is bijgekomen, en het betere gooi- en smijtwerk ken ik allang. Zelfs in een stokoude tent als de Korsakoff worden alle ouwe bands nog steeds uit de kast getrokken om het (inmiddels verjongde) publiek nog enigzins in beweging te krijgen, veelzeggend..
Kijk, ik kan de input van metal best waarderen hoor.. zeker als die innovatief en functioneel is gedaan (dus om echt een loodzwaar effect te krijgen wat iedereen omver blaast). Psalm 69 is natuurlijk gewoon een meesterwerk! De hardste ministry, juist omdat de wisselwerking tussen de metal(samples?) en de drum(computer?) zo geniaal is! En bovendien niet alleen maar metalinvloeden, maar ook allerlei andere industrial.. allemaal top bij deze plaat! De geluidssamples zijn ook geniaal (just one fix, sowieso het hardste nummer van ministry of welke industrial band ook). Daar hoor ik bij de laatste plaat dus niets van terugquote:Op dinsdag 16 mei 2006 23:09 schreef mr_cucumber het volgende:
Wat vond je van Psalm 69 dan kama? Die was toch ook al behoorlijk metal vergelken met 'the mind..' en 'the land..'
In dat geval zal je Houses of the Mole waarschijnlijk beter kunnen waarderen.quote:Op dinsdag 16 mei 2006 23:19 schreef kamagurka het volgende:
[..]
Psalm 69 is natuurlijk gewoon een meesterwerk!
Dat komt omdat ze tegenwoordig gothic zijn:quote:Op dinsdag 16 mei 2006 23:19 schreef kamagurka het volgende:
Het lijkt wel een doodgewone deathmetal band met af en toe wat flauwe 69-achtige samples. Maar het mechanische en daardoor extra agressieve dat ministry had was helemaal weg. Bovendien klonk Al niet meer als Al..![]()
Zoals je wellicht weet is goth allang een verzamelnaam voor de meest uiteenlopende muziekstijlen (check de topics anders eensquote:Op donderdag 18 mei 2006 20:33 schreef Toffe_Ellende het volgende:
oudere Ministry is wel verwant natuurlijk met de oude gothic. Ook omdat MInistry met dat electropopverleden zit opgescheept maar om het gothic te noemen
Daarna zal het waarschijnlijk wachten op de volgende Bush in the office voordat ze weer wat uitbrengenquote:AL JOURGENSEN Says 'Final' MINISTRY Album Will Be About BUSH's 'Corrupt Administration' - May 26, 2006
MINISTRY leader Al Jourgensen has told Gary Graff of Billboard.com that after MINISTRY finishes its current MasterBaTour, he plans to go right back into the studio for what he says will be "the last MINISTRY album."
"I've got other things to do," Jourgensen explained to Billboard.com. "I just started a label (13th Planet Records), and I want to sign some bands and really build it up like I did with WaxTrax in the '80s, not just a vanity label. I think it's time — and I'll be leaving on the top of my game instead of hanging on too long and doing crappy AEROSMITH and ROLLING STONES albums 30 years later."
Jourgensen, who lives near Waco, Texas, says that like its two predecessors — 2004's "Houses of the Mole" and this year's "Rio Grande Blood" — the final MINISTRY album will be politically minded blast at the administration of President George W. Bush.
"It's a trilogy," Jourgensen said. "The next one's going to be called 'The Last Sucker', and it's also about this corrupt administration. That seems to be my muse; everyone seems to think I write real shitty music when a Democrat's in office. So we'll do that one, and then me and George Bush go riding off hand-in-hand, into the sunset."
Read more at Billboard.com.
quote:Op maandag 31 juli 2006 18:08 schreef bartrid het volgende:
Woensdagavond ga ik Al en z'n kornuiten weer eens live bekijken in The Forum. Kutzaal met kutbier en kut te bereiken maar ik heb het er wel voor over. Gelijk de volgende dag maar vrij genomen
Maak daar maarquote:Op dinsdag 1 augustus 2006 00:58 schreef Litso het volgende:
Psalm 69 nog niet zo goed geluisterd ()
daar heb ik ze een paar jaar geleden gezien, concert duurde maar een uurtje en tijdens de eerste toegift gooide Al z'n microfoon neer en ging er vandoor.....Niet het beste wat ik gezien heb van ze.quote:Op dinsdag 1 augustus 2006 00:53 schreef Mark het volgende:
Zou ze graag in een zaal in NL zien. 013 ofzo
ik kon filth pig zowiezo wel waarderen alhoewel ik het wel erg wennen vond na Psalm 69quote:Op dinsdag 1 augustus 2006 09:44 schreef mr_cucumber het volgende:
Maar wel het concert waardoor ik Filth Pig eindelijk ben gaan waarderen
Ach, je kan niet alle goede muziek in 1 keer kennen toch? Ik heb 'm hier liggen, dus binnenkort zal ik er toch aan moeten gelovenquote:
Hoe lang duurde de show? Een uur zoals in 013 in 1998 toen hij het podium verliet met acute stemproblemen?quote:Op donderdag 3 augustus 2006 01:39 schreef bartrid het volgende:
zo ik ben weer terug. Ietwat teleurgesteld want het geluid was zwaar kut (ik heb eigenlijk nog nooit een goed klinkend concert in the Forum gezien) en de setlist leunde iets te zwaar op materiaal van de laatste twee albums. Al was wel in topvorm, maar ik heb betere concerten gezien....Wel een tourshirt gescoord natuurlijk![]()
was dat 98? Ik was daar toen ook bij.....quote:Op donderdag 3 augustus 2006 10:43 schreef Devlinsect het volgende:
[..]
Hoe lang duurde de show? Een uur zoals in 013 in 1998 toen hij het podium verliet met acute stemproblemen?
Goddomme, ik zou er wat voor over hebben Ministry opnieuw te mogen ontdekkenquote:Op donderdag 3 augustus 2006 10:40 schreef Nosh het volgende:
Ministry
Pas ontdekt, in een soort van 'kom, ik doe eens gek en download de discografieën van Fear Factory, ministry en NIN'-bui. Erg lekkere muziek, al kan ik er niet te lang naar luisteren.
Een paar nummers zorgen meteen voor zo'n typische 'meebrul-en-luchtgitaar' stemming, maar daarna houdt het weer heel snel op.
Al is NWO echt een walgelijk lekker nummer
Ik heb niets gezien gisteren en eergisteren.quote:Op zondag 20 augustus 2006 21:43 schreef mr_cucumber het volgende:
Ze stonden wel op teletekst vermeld bij de bands die ze op tv uit zouden zenden, maar ik schakelde te laat in dus geen idee of ze daadwerkelijk op tv waren.
Ja ze speelden echt een toffe set daar, helemaal los gegaanquote:Op zondag 20 augustus 2006 22:25 schreef LG_Konjo het volgende:
Daarbij kan ik je vertellen dat Ministry op Pukkelpop echt dodelijk goed was. Ik wist niet wat ik zag, ze speelden heel de tent leeg, iedereen schrok zich rot volgens mij
Ik heb ze op lowlands gezien en dat was topquote:Op maandag 21 augustus 2006 14:44 schreef AcidBurner het volgende:
Ze waren matig tot goed, maar ik heb ze al beter gezien. Op graspop waren ze veel harder en vetter. Mja Pukkelflop is dan ook zo een pubergedoe. Misschien hielden ze er wel wat rekening mee![]()
Van mij hadden ze gangreen mogen spelen Ahoooooaaaaahquote:Op maandag 21 augustus 2006 14:48 schreef Kolkus het volgende:
Ik ook, ze waren overdonderend!
Geweldig, maar miste wel Jesus built my hotrod.
"liar!....thief!"
Heerlijke bak herrie!
Wat hij zegt.quote:Op maandag 21 augustus 2006 17:29 schreef Laton het volgende:
beste optreden van lowlands.. ik was totaal murw gebeukt door ze
Ook eensquote:Op maandag 21 augustus 2006 17:29 schreef Laton het volgende:
beste optreden van lowlands.. ik was totaal murw gebeukt door ze
murwm gebeukt werd ik bij bong-ra jeumigquote:Op maandag 21 augustus 2006 17:29 schreef Laton het volgende:
beste optreden van lowlands.. ik was totaal murw gebeukt door ze
quote:Op dinsdag 22 augustus 2006 15:16 schreef jogy het volgende:
Whehehe, ik ben op Lowlands naar Ministry gegaan, alleen dan in de veronderstelling dat het één of ander housebandje was ofzo ( ministry of sound oid, whatever ) Dus ik daar zitten met twee andere die hetzelfde dachten, we dachten al dat er zo'n rare muziek uit de boxen kwam voor de show was begonnen maar er ging nog niet echt een lichtje branden. Uiteindelijk begonnen we toch iets te twijfelen en keken we nog eens in het Heilige Boekje en las ik de text nog een keer die er bij het bandje stond en las ik het op een andere manier. Toen was het al te laat en begon het hele circus. Ik sta best open voor andere muziek maar hier schrok ik wel een beetje van.
Hahaquote:Op dinsdag 22 augustus 2006 15:16 schreef jogy het volgende:
Whehehe, ik ben op Lowlands naar Ministry gegaan, alleen dan in de veronderstelling dat het één of ander housebandje was ofzo ( ministry of sound oid, whatever ) Dus ik daar zitten met twee andere die hetzelfde dachten, we dachten al dat er zo'n rare muziek uit de boxen kwam voor de show was begonnen maar er ging nog niet echt een lichtje branden. Uiteindelijk begonnen we toch iets te twijfelen en keken we nog eens in het Heilige Boekje en las ik de text nog een keer die er bij het bandje stond en las ik het op een andere manier. Toen was het al te laat en begon het hele circus. Ik sta best open voor andere muziek maar hier schrok ik wel een beetje van.
Jup, mietje dat ik er ben.quote:Op dinsdag 22 augustus 2006 15:52 schreef Devlinsect het volgende:
[..]
HahaDus je bent em meteen gepeerd?
Bij ieder MInistry concert staat het geluid hard.quote:Op dinsdag 22 augustus 2006 15:55 schreef Fiama het volgende:
Ik vond Ministry super vet op Lowlands! Maar wat stond het geluid hard, gvd heel erg hard, had daarna echt de dreunen en een dikke druk op mn oren.
quote:Op dinsdag 22 augustus 2006 16:00 schreef The_Martian het volgende:
Als fearfactory liefhebber toch maar eens het album psalm69 downloaden dan.
quote:Op dinsdag 22 augustus 2006 18:26 schreef Kolkus het volgende:
[..]
......samen met The mind is a terrible thing to taste.
o ja ik heb The Last Sucker nog voor je liggen.quote:Op donderdag 26 juli 2007 12:24 schreef mr_cucumber het volgende:
Vind de dub versie, net als de remix van Cocked and Loaded van RevCo, een beetje overbodig klinken
quote:MINISTRY mainman Al Jourgensen has revealed to Germany's Metal Hammer magazine that the group's previously announced "final" album, "The Last Sucker", will be followed by an all-covers release, tentatively due in 2008. According to Jourgensen, the as-yet-untitled effort will contain "a lot of different cover songs from various bands," some of which have already been released on MINISTRY albums over the years.
"MINISTRY's upcoming covers album is expected to include the following tracks, among others:
Previously released songs:
"Supernaut" by BLACK SABBATH (from "Supernaut" EP)
"Lay Lady Lay" by BOB DYLAN (from "Filth Pig")
"Roadhouse Blues" by THE DOORS (from "The Last Sucker")
"The Light Pours out of Me" by MAGAZINE (from "Animosity")
New songs:
"I Want You" by THE BEATLES
"Under My Thumb" by THE ROLLING STONES
"Space Trucking" by DEEP PURPLE
"Black Betty" by RAM JAM
"Radar Love" by GOLDEN EARRING "
Supernaut is helemaal geen Ministry-releasequote:
1000 Homo Dj's met Trent Reznor op vocalsquote:Op woensdag 1 augustus 2007 17:37 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
Supernaut is helemaal geen Ministry-release
En dus geen Ministryquote:Op woensdag 1 augustus 2007 18:17 schreef bartrid het volgende:
[..]
1000 Homo Dj's met Trent Reznor op vocals![]()
mjah Side Trax is ook onder de naam Ministry uitgekomen terwijl daar Pailhead, PTP en 1000 Homo DJ's opstaanquote:
quote:According to MTV.com, MINISTRY has set "Cover Up" as the title of its upcoming CD of covers — some new, some old. The disc will feature numerous guests, including STATIC-X's Wayne Static (singing "I Want You [She's So Heavy]" by THE BEATLES); CHEAP TRICK's Robin Zander (singing GOLDEN EARRING's "Radar Love"); FEAR FACTORY's Burton Bell (ROLLING STONES' "Under My Thumb"); and MINISTRY/PRONG guitarist Tommy Victor and MOUNTAIN guitarist Leslie West (MOUNTAIN's "Mississippi Queen"). "Cover Up" will also include previously released covers of BLACK SABBATH's "Supernaut", BOB DYLAN's "Lay Lady Lay", THE DOORS' "Roadhouse Blues" (which is on MINISTRY's upcoming all-new studio CD, "The Last Sucker") and MAGAZINE's "The Light That Pours Out of Me".
MINISTRY will support "The Last Sucker" with one final worldwide tour with a lineup including mainman Al Jourgensen, bassist Paul Raven (KILLING JOKE, PRONG) , Victor, guitarist Sin Quirin (REVOLTING COCKS), drummer Jimmy DeGrasso (ex-MEGADETH) and keyboardist John Bechdel. But while Jourgensen is looking forward to the tour, he also looks forward to putting the lid on the MINISTRY coffin.
"Man, I'm so looking forward to not being the front guy on a brand name," he told MTV.com. "When I was growing up, I loved LED ZEPPELIN, and I always wanted to be Jimmy Page. But I ended up being Robert Plant by default. I was the singer and the frontman when I always wanted to be — like in 'Wizard of Oz', the guy behind the curtain. I get so much more done when I'm on the sidelines, and it's more suited to my personality. I'm a studio rat. I always will be. And now I'll be able to do, like, six projects a year, so it's actually much better. You'll actually get more sick of Al Jourgensen faster than if I was to keep doing Ministry. So I view this as my second career, not a retirement."
Vandaag trouwens The Land of Rape and Honey 12" versie binnengekregen..hoezee!quote:Al Jourgensen's band MINISTRY may be releasing their final studio album — "The Last Sucker" — on September 18 on 13th Planet/Megaforce Records, but that doesn't mean Jourgensen is saying good-bye to the inside of a recording studio. As a matter of fact, Jourgensen plans to spend significantly more time in the studio doing what he loves best — collaborating. And collaboration is at the root of "Cover Up", a soon-to-be-released album of some of Al's personal favorite songs being recorded by MINISTRY & CO-CONSPIRATORS in his El Paso, TX compound, 13th Planet Studios. MINISTRY & CO-CONSPIRATORS' "Cover Up" is expected to street in April 2008.
In addition to core MINISTRY members guitarist Sin Quirin (REVOLTING COCKS) and bassist Paul Raven (KILLING JOKE, PRONG, MOB RESEARCH), Jourgensen enlisted an impressive group of co-conspirators for "Cover Up" — FEAR FACTORY frontman Burton C. Bell (also of ASCENSION OF THE WATCHERS) sings on THE ROLLING STONES' "Under My Thumb", Tony Campos (bass) and Wayne Static (vocals) from STATIC-X are on THE BEATLES' "I Want You (She's So Heavy)", and PRONG's Tommy Victor (vocals) and MOUNTAIN's Leslie West (guitar) do justice to MOUNTAIN's classic "Mississippi Queen". "Cover Up" will also include MINISTRY's cover of THE DOORS' "Roadhouse Blues" (which can also be found on "The Last Sucker"), as well as RAM JAM's "Black Betty", DEEP PURPLE's "Space Truckin'", LOUIS ARMSTRONG's "Wonderful World" and "Radar Love" by GOLDEN EARRING. Additional featured artists, including CHEAP TRICK's Robin Zander (vocals) and Rick Nielsen (guitar), and tracks are in the works.
"It's a work in progress," states Jourgensen, "based on who's on tour and comin' through town. It keeps everything spontaneous. By now, everyone knows if they're droppin' by the studio, I'm gonna put them to work. I've got a few more surprises up my sleeve for this one.
"I'm just waiting on a few more return calls," laughs Jourgensen, "Seems like lately if you visit the 13th Planet compound, you'll end up on 'Cover Up' or I'll end up signing you to my label — or both," sites Jourgensen in reference to 13th Planet Records recent signing of Victor's PRONG and Bell's ASCENSION OF THE WATCHERS).
After 10 albums and 27 years (including a 2006 Grammy nomination for "Lieslieslies" from the "Rio Grande Blood" album, and a Grammy nod in 2005 for "The Great Satan" from "Rantology", Jourgensen has decided that the MINISTRY garage is ready to close its doors, but the revolving 13th Planet Studio doors remain open for Jourgensen's collaborations and also for upcoming new signings for his 13th Planet imprint. "The Last Sucker" is MINISTRY's 11th — and absolutely final — studio offering. "The Last Sucker" is the third in an unrelenting and uber-critical CD trilogy aimed at exposing the plethora of foils, failures and fabrications perpetrated by the George W. Bush administration.
"The Last Sucker" was produced and recorded this past spring by Jourgensen at his 13th Planet compound and sees the return of "Rio Grande Blood" musicians Victor on guitars, Raven on bass, with newcomer guitarist Quirin. Jourgensen and his engineer John "Bixby" Bilberry handled all the drum programming. In addition, Bell makes a vocal appearance on "Die In A Crash", as well as the album's final two songs, "End of Days" Parts One and Two.
bronquote:MINISTRY bassist Paul Raven was found dead yesterday (Saturday, October 20) in a private home in a small French village on the Swiss border after suffering an apparent heart attack. Raven (who is also known for his work with KILLING JOKE and PRONG) was in Geneva working with French recording artists TREPONEM PAL on their new release alongside drummer Ted Parsons (PRONG) and members of THE YOUNG GODS.
Born in Wolverhampton, UK on January 16, 1961, Paul Vincent Raven established himself with his work in the seminal post-punk/industrial act KILLING JOKE after he replaced the band's original bassist in 1982, recording and touring with the group throughout its most commercially successful period, performing on "Fire Dances", "Night Time" and "Brighter than a Thousand Suns". Throughout his extensive career, Raven participated in other collaborations, including PRONG, MURDER, INC., PIGFACE and GODFLESH. Most recently, Raven was nominated for a 2006 Grammy for "Best Metal Performance" for his work with MINISTRY's Al Jourgensen, with whom he had begun collaborating in late 2005 on the MINISTRY release "Rio Grande Blood". After a 2006 world tour with the group, Raven helped Jourgensen and PRONG's Tommy Victor pen the latest MINISTRY CD, "The Last Sucker", which is also the band's final studio release.
Commented KILLING JOKE keyboardist Reza Udhin: "Paul was a very amazing man who I loved and trusted very much. He always had great ideas, ventures and always looked out for me as if I were a little brother to him.
"I was very fortunate to be in contact with him several times in his last week and I had great conversations with him, we laughed and joked, which was an integral part of his personality.
"We had so much more to do, especially with his own personal project MOB RESEARCH, which I know he was extremely excited about.
"I don't know what more to say, as this is such an unexpected happening for me, as we were only talking a short time ago. I can't believe he is gone.
"Paul will be greatly missed by music fans, friends and mostly his family; his bands will miss him terribly. He was a great man and a unique bass player who has died at such a tragically early age.
"Love to you, brother. I miss you."
quote:On the heels of their final studio release “The Last Sucker,” released September 18, 2007, Ministry announces their Final World Tour, “C U LaTouR” with Special Guests Meshuggah and opening act Hemlock. Ministry kicks off The North American leg of C U LaTouR in Vancouver late March 2008 stopping in a limited engagement, 33 major market cities through mid-May, ending the US leg in Ministry frontman Al Jourgensen’s home town of Chicago. Ministry then heads off to play the principal European festivals as well as choice club dates beginning late May stretching through to July. Exclusive pre-sale tickets for the North American C U LaTouR, offered by Music Today, go on-sale Thursday, November 15th and can be purchased here. Exclusive Special Limited Access VIP tickets will be available for purchase via the pre-sale offering advance doors, seating, meet & greets and souvenir 13th Planet gift bags.
The C U LaTouR touring line-up features Ministry’s founder Al Jourgensen being joined on-stage by guitarists Tommy Victor (Prong) and Sin Quirin (Revolting Cocks), keyboardist John Bechdel (Prong, AoTW, False Icons), drummer Jimmy DeGrasso (ex-Megadeth, Suicidal Tendencies, Alice Cooper).
Static X’s Tony Campos has recently stepped in to fulfill bass on behalf of the recently departed Ministry/Killing Joke bassist Paul Raven. Joining the Ministry clan as a Special Featured Artist will be Fear Factory/Ascension of The Watchers vocalist Burton C. Bell. Main support is Swedish experimental metal Meshuggah and opening act is the US-based Hemlock.
To coincide with C U LaTouR, Jourgensen’s indie imprint is scheduled to release Ministry & Co-Conspirators “Cover Up,” a 12-track cover release featuring artists from the 13th Planet Records family, as well as other special guests. “Cover Up” is scheduled for a simultaneous release to coincide with the launch of C U LaTouR in late March/early April 2008.
For its spectacular two-and-a-half-hour “C U LaTouR”
set, Ministry will perform tracks from “The Last Sucker” as well as songs that revisit the band’s rich and provocative 30-year musical history. Archival Ministry videos plus other visual elements of alchemy, Christianity, politics and other topics aligned with Ministry will be incorporated into a special video presentation, produced by Wicked Lake director Zach Passero (with whom Jourgensen is collaborating on the soundtrack for the feature film) that will change night to night. And, as is expected from a Ministry show, you just never know what surprise guests will jump on stage for a song or two.
“A Ministry tour is a travelling circus,” states Jourgensen, “When we roll into town, everyone hides their daughters, but the freaks roll out the red carpet and a friend or two pops up on stage to add some spice and mayhem to the show. We never know who’s gonna walk through the dressing room door at sound check. We rehearse a bunch of ‘extra’ songs just in case so-and-so shows up…””
Tuurlijk welquote:Op dinsdag 13 november 2007 11:41 schreef mr_cucumber het volgende:
Hoezee! Klinkt zeer goed, een 2,5 uur durende show..benieuwd of ouwe bok Al dat vol gaat houden
Keep me posted! Kamagurka zal er vast ook heen willen en ik wil ze na al die jaren (1991 Paradiso - heftig concert) ook wel weer eens zien.quote:Op woensdag 14 november 2007 14:33 schreef Mark het volgende:
Ik houd de verkoop in de gaten, want als er in NL een afscheidsgig komt, dan wil ik daar wel bij zijn.
Wel briljante naam trouwens: C U LaTour
Deal!quote:Op woensdag 14 november 2007 20:52 schreef Doc het volgende:
[..]
Keep me posted! Kamagurka zal er vast ook heen willen en ik wil ze na al die jaren (1991 Paradiso - heftig concert) ook wel weer eens zien.
You bet! Al heb ik ze ergens in 2004 nog gezien ofzo.. Maar een afscheidsgig, zeker eentje waarbij er ruim de tijd wordt genomen, zie ik natuurlijk wel helemaal zittenquote:
Ik vind hem stukken beter dan Rio Grande Blood anders. DAT was pas een rukplaat. Rio Grande Dub vond ik dan wel weer fijn.quote:Op vrijdag 22 februari 2008 17:32 schreef Sack_Blabbath het volgende:
En dan is de nieuwe echt een zware rukplaat voor Ministry begrippen, dus je hebt nog genoeg om verder uit te checken.
Ja, ik heb het gezocht en het klopt, in Nijmegen zaten ze toen nog, lang leve Biddinghuizen!quote:Op zondag 24 februari 2008 13:12 schreef Toffe_Ellende het volgende:
In 2003 als ik me niet vergis.
Afzinken, dat Biddinghuizen! Teruggeven aan de natuur!quote:
Goddomme wat baalde ik dat die twee tegelijk stonden ingeplandquote:Op woensdag 27 februari 2008 15:24 schreef thaleia het volgende:
In 2003 in Nijmegen ja, en DAT was toen tof zegZe stonden in de "kleine" tent, die niet eens helemaal vol was, want op het grote podium buiten stond Marilyn Manson rond die tijd geprogrammeerd. Nooit spijt van gehad dat ik die heb laten schieten
De meeste daarvan heb ik al maar ik ben benieuwd wat ze van Radar Love gebakken hebben.quote:Op woensdag 27 februari 2008 15:48 schreef mr_cucumber het volgende:
En dat geluid stond me daar een partij hard, niet normaal. Paar weken later op Graspop stond het ook zo achterlijk hard, pas toen ik naar voren ging en voor het podium stond was het aangenaam
Cover Up cd is, na een aanvankelijke teleurstelling, trouwens stiekem erg geweldig, staan een paar erg toffe versies op van nummers. De omschrijving van Al dat het Ministry's party-album zou worden klopt wel aardig.
Valt wel mee Mark, Psalm is behoorlijk oldskool Ministry met lekker veel industrial en noise. Juist die laatste platen zijn een beetje te metal naar mijn smaak.. kun je net zo goed iets van Cannibal Corpse opzetten ofzoquote:Op zondag 24 februari 2008 10:25 schreef Mark het volgende:
Er gaat voor mij niets boven Psalm 69, maar ik weet dat de puristen daar anders over denken. Maar ja, ik ben dan ook een metalhead
helemaal mee eens. Ik heb Cover Up ook gevonden en wat een fijne party plaat zeg. Hopelijk komt er weer net zo'n mooie ltd editiion van als van the last sucker, maar aanschaffen ga ik hem zowiezo wel.quote:Op zaterdag 1 maart 2008 23:20 schreef Toffe_Ellende het volgende:
En tó ch blijft End of Days part II een geslaagd slot van het Ministry-verhaal
quote:zo 22 juni 2008
C U La TouR
Ministry
METAL
industrial/metal
Dommelsch Zaal / AANVANG 18.30 / Zaal open 14.30
entree 30,00 euro / 3,45 euro servicekosten
Vvk start op 5 april
quote:
Heb hem zojuist besteldquote:Op maandag 3 maart 2008 11:51 schreef bartrid het volgende:
Ik heb Cover Up ook gevonden en wat een fijne party plaat zeg. Hopelijk komt er weer net zo'n mooie ltd editiion van als van the last sucker, maar aanschaffen ga ik hem zowiezo wel.
Kan je ook voor mij een kaartje regelen dan ?!quote:
Nope voor zover ik weet niet.quote:Op maandag 31 maart 2008 20:01 schreef rood_verzet het volgende:
Heeft Ministry geen plaat opgenomen met KMFDM?
cd en t-shirt zijn onderwegquote:
Ik heb hier toch echt een plaat van KMFDM waarbij staat dat hij samen met Ministry is opgenomen, die ook 'so what' heet, of is dit een cover?quote:Op maandag 31 maart 2008 21:47 schreef iuvenis het volgende:
Wat is eigenlijk het langste nummer van Ministry? Het langste nummer van hun dat ik ken is 'so what'...
Ik zal er voor jou ook 1 scoren, laat even weten of ik er ook 1 voor T. moet meenemen. Ik ga er van uit dat het niet zo verdomd snel gaat dat we achter het net vissen.quote:Op maandag 31 maart 2008 20:09 schreef Doc het volgende:
[..]
Kan je ook voor mij een kaartje regelen dan ?!![]()
Ik zal Senor Tibor snel mailen!
opvallende tijden trouwens: AANVANG 18.30 / Zaal open 14.30 (4 uur lang de zaal van te voren open?) - een vroege start is voor de maandagochtendweervroegopstaandemedemens trouwens niet verkeerd
Welke plaat is dat dan? Ik ben redelijk bekend met het oevre van beide bands maar dit zegt me niks. Toch een cover misschien? Hier staat ie ook niet tussen: http://www.kmfdmfaq.com/faq.htmquote:Op maandag 31 maart 2008 23:01 schreef rood_verzet het volgende:
[..]
Ik heb hier toch echt een plaat van KMFDM waarbij staat dat hij samen met Ministry is opgenomen, die ook 'so what' heet, of is dit een cover?
Cover up is binnen, en de titels van de hidden tracks zijn geweldigquote:
Welke is dat dan? Heb hier alle KMFDM releases staan, maar ken alleen een versie van de track 'Godlike' die ze hebben opgenomen na een tour met Ministry... staat op 'AGOGO' geloof ik.quote:Op maandag 31 maart 2008 23:01 schreef rood_verzet het volgende:
[..]
Ik heb hier toch echt een plaat van KMFDM waarbij staat dat hij samen met Ministry is opgenomen, die ook 'so what' heet, of is dit een cover?
In een of andere vage map met zogenaamde 'rare songs'quote:Op zaterdag 5 april 2008 10:26 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
Welke is dat dan? Heb hier alle KMFDM releases staan, maar ken alleen een versie van de track 'Godlike' die ze hebben opgenomen na een tour met Ministry... staat op 'AGOGO' geloof ik.
Zojuist ook kaartjes besteld voor 22/06
quote:
Durf er m'n hand voor in het vuur te steken dat dat een neppert isquote:Op zaterdag 5 april 2008 12:33 schreef rood_verzet het volgende:
[..]
In een of andere vage map met zogenaamde 'rare songs'denk inderdaad dat het fake is aangezien het onder 'fan remixes' stond, er staat KMFDM & Ministry- So What, zou overigens wel gaaf zijn om en KMFDM en Ministry en Nine Inch Nails op een concert te zien, ongeveer net zo uber als dat concert van RATM met Serj Tankian en Saul Williams in Belgie, alleen zijn daar geen staanplaatsen meer
(en wie gaat er nou zitten bij zo'n concert)
Ik heb misschien nog sta-kaarten over voor dat concert, ga namelijk zelf naar de zondag van Pinkpop. Als je interesse hebt moet je het even laten wetenquote:Op zaterdag 5 april 2008 12:33 schreef rood_verzet het volgende:
[..]
ongeveer net zo uber als dat concert van RATM met Serj Tankian en Saul Williams in Belgie, alleen zijn daar geen staanplaatsen meer(en wie gaat er nou zitten bij zo'n concert)
Je hebt een PMquote:Op zaterdag 5 april 2008 14:12 schreef BitetheBullet het volgende:
[..]
Ik heb misschien nog sta-kaarten over voor dat concert, ga namelijk zelf naar de zondag van Pinkpop. Als je interesse hebt moet je het even laten weten
Kom even kletsen dan.quote:Op vrijdag 11 april 2008 02:00 schreef kamagurka het volgende:
Damn! Kan ik niet achterblijven natuurlijk!!
Klinkt als een meetquote:
quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |