abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_33690413

Het altijd gezellige Epi Drost Stadion:

...dat in augustus 2006 wordt uitgebreid naar 28.000 plaatsen




http://www.fctwente.net
http://www.vakp.nl
http://www.fctwente.nl
Цой жив
pi_33690508
quote:
Gerk sluit aan bij selectie
Woensdag 4-1-2006 - Mastho
Het heeft even geduurd maar het is rond: Anatoli Gerk is officieel Twentenaar. De 21-jarige Russische schaduwspits sloot dinsdagavond na een vermoeiende reis aan bij de selectie van Rini Coolen. 's Ochtends onderging de nieuwe aanwinst in Enschede de medische keuring met goed gevolg en vervolgens tekende hij een contract voor 2,5 jaar met een optie voor nog eens 2 jaar. Daaraan voorafgaand vierde Gerk de jaarwisseling in Rusland. Na de tussenstop in Enschede en een stop in Brussel streek hij tenslotte via Barcelona neer in Mijas, alwaar Twente haar trainingskamp heeft georganiseerd. Vandaag zal Gerk zijn eerste training meemaken. We vertrouwen erop dat landgenoot Dmitri Shoukov hem alvast warm welkom heet.
Цой жив
  woensdag 4 januari 2006 @ 12:52:39 #3
64276 9christensen
Grolsch bier is gezond
pi_33690690
Gerk
Het is het eindpunt van de trein, bijna geen mens hoeft er te zijn, bijna geen hond gaat zover mee:
[b]Enschede![/b]
pi_33691971
Fuck!

Ik heel veel moeite doen, heb ik deze over t hoofd gezien.

[Centraal] FC Twente - Deel 9 - Eenmaal...
pi_33693612
Kan die kop van Cziommer niet uit die banner gehaald worden? Beter dat daar Gakho, Boschker, Zomer of Kennedy komt te staan
  woensdag 4 januari 2006 @ 15:55:49 #6
49901 PogueMahone
Yapo N'Guema - Honé
pi_33697023
Hier nog maar even:

Cziommer zegt dat Twente niet meer van zich liet horen, gister in het ad:
quote:
Je speelde lange tijd voor Twente. Was een derde terugkeer geen optie?

,,Afgelopen zomer heb ik aangegeven bij Twente te willen blijven. Schalke, dat me al aan die club had verhuurd, beloofde mee te werken. Schalke deed Twente ook een aanbieding, maar ineens was er van Twente kant geen interesse meer. En ook onlangs zei directeur Plageman dat ze me wilden hebben. Maar opnieuw hoorde ik niks meer. Twente betekent heel veel voor mij, wat er afgelopen zomer gebeurd is deed me veel pijn."
volgens cziommer ligt het aan plageman
De Narcis van Gabon
pi_33698899
Benieuwd of Anatoliy Gerk de gewenste versterking zal blijken. Bij Anderlecht nooit echt doorgebroken, maar zo hebben we er meer gehad in de eredivisie die het niet slecht deden.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_33708295
Qua inkopen doet Twente het vaak niet slecht. Loumpoutis valt tot nu toe wel erg tegen, Shoukov ook maar dat dat een grillige speler is was al bekend.
That's all folks!
pi_33708566
- Touzani.
- Bouchiba.
- Schuurman.
- Fafiani.

Stuk voor stuk regelrechte voltreffers.

Dikke pluim voor meneer Plageman.
pi_33708739
N'Kufo, Majstorovic, Kennedy, Touma, Culina.

Dikke pluim voor meneer Plageman.
  woensdag 4 januari 2006 @ 21:58:10 #11
67174 Dos37
Come on Twente
pi_33708786
Die werden allemaal gratis gehaald gras.

behalve Schuurman die werd geruild met Pothuizen en die is nog niet eens zo slecht.
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
  woensdag 4 januari 2006 @ 22:25:08 #12
64276 9christensen
Grolsch bier is gezond
pi_33709842
Prrrecies
Het is het eindpunt van de trein, bijna geen mens hoeft er te zijn, bijna geen hond gaat zover mee:
[b]Enschede![/b]
pi_33750303
Touzani en Schuurman leken me destijds ook geen verkeerde aankopen.
That's all folks!
  donderdag 5 januari 2006 @ 23:54:53 #14
64276 9christensen
Grolsch bier is gezond
pi_33750393
Komende dagen komt er waarschijnlijk nog een nieuwe speler bij.
Het is het eindpunt van de trein, bijna geen mens hoeft er te zijn, bijna geen hond gaat zover mee:
[b]Enschede![/b]
pi_33762420
quote:
FC Twente verslaat Volendam

05-01-2006

Het oefenduel met FC Volendam heeft FC Twente vanmiddag met 4-1 winnend afgesloten. De wedstrijd werd gespeeld in het Spaanse Marbella. Afonso scoorde na rust tweemaal, nadat N’Kufo en Gakhokidze voor rust het net al wisten te vinden.

De wedstrijd werd gespeeld op het voetbalcomplex van het hotel waar FC Twente deze week in Marbella op trainingskamp is. FC Volendam verblijft in Torremelinos en beide clubs vonden elkaar voor een oefenwedstrijd.


Trainer Rini Coolen wilde iedereen speeltijd geven en koos daarom voor twee verschillende elftallen in beide helften. Hij kon niet beschikken over Sharbel Touma, die 's middags in verband met zijn blessure naar Nederland vloog en Kennedy Bakircioglu die uit voorzorg met een bovenbeenblessure toeschouwer was langs de zijnlijn. Eveneens bleef Dmitri Shoukov aan de kant met een enkelblessure, waar hij al enkele weken last van heeft.

Aan Twentse zijde speelde Anatoli Gerk zijn eerste minuten. Na een kwartier droeg hij zijn steentje bij aan de eerste treffer. Van N'Kufo kreeg hij de bal goed aangespeeld mee en vanaf de rechterkant van het veld legde Gerk de bal panklaar voor de voeten van N'Kufo, die van dichtbij de 1-0 binnentikte. Na de wedstrijd liet de Russische aanwinst weten dat hij nog niet tevreden was over zijn conditie. Daar wordt dus nog aan gewerkt. Maar in de eerste 45 minuten fleurde de Rus het duel op met enkele knappe acties. Voordat Gakhokidze de stand op 2-0 bracht, kwam Gerk aan de rechterkant goed door, maar kreeg, nadat hij door FC Volendam-doelman Van der Geest neer werd gehaald, geen strafschop van de scheidsrechter.

FC Volendam kreeg enkele mogelijkheden, maar wist pas na rust te scoren. Quasten maakte met een volley op schitterende wijze de 2-1. In een fase waarin FC Twente met een elf nieuwe spelers aantrad en Volendam beperkt wisselde. In het laatste half uur van de wedstrijd bleef Twente overeind en wist het via Afonso, tweemaal, verder uit te lopen. Een mooie opsteker in een week waarin FC Twente het trainingskamp belegde in Marbella.


FC Twente - FC Volendam 4-1 (2-0)

Scoreverloop:

16' 1-0 N’ Kufo
35' 2-0 Gakhokidze
51' 2-1 Quasten
62' 3-1 Afonso (penalty)
75' 4-1 Afonso

Opstelling FC Twente:

Eerste helft:
Boschker, Schuurman, Majstorovic, Rahim, Heubach, El Ahmadi, Gerk, Brama, Bouchiba, N'Kufo en Gakhokidze.

Tweede helft
Pasveer, Wellenberg, Zomer, Niemeyer, Loumpoutis, Touzani, El Ahmadi, Sibum, Bouchiba, Afonso en Gerritsen.
Цой жив
pi_33770329
Gemeten naar het aantal keer dat de spelers binnen de lijnen gestaan hebben in de eredivisie, is dit tot nu toe de basiself van Twente geweest:

Boschker 12
Ouedraogo 12
Majstorovic 18
Zomer 18
Heubach 14
Bakirçioglu 16
Niemeyer 15
Brama 16
Touma 16
N'Kufo 16
Afonso 12
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_33770784
Rahim 'gewoon' in deze basis, belachelijk.
That's all folks!
pi_33771597
Afonso ook verrassend. Geeft aan dat er blessures zijn geweest.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_33784271
quote:
Op vrijdag 6 januari 2006 16:49 schreef -Vaduz- het volgende:
Rahim 'gewoon' in deze basis, belachelijk.
Want?

Hij heeft een aantal degelijke wedstrijden gespeeld. Schuurman of Wellenberg hebben het ook niet zo denderend gedaan op de rechtsback plaats voor zover ik me kan herinneren.

Rahim is een degelijke speler, maar hij heeft inderdaad iets te vaak een kansloze actie.

Dus je hebt wel gelijk.
pi_33785072
Ik vind hem Twente onwaardig, echt bij gebrek aan beter. Schuurman en Wellenberg stellen me nog wel meer teleur. Rahim doet eigenlijk gewoon z'n ding.
That's all folks!
pi_33785195
quote:
Op vrijdag 6 januari 2006 23:53 schreef -Vaduz- het volgende:
Ik vind hem Twente onwaardig, echt bij gebrek aan beter. Schuurman en Wellenberg stellen me nog wel meer teleur. Rahim doet eigenlijk gewoon z'n ding.
Al was de enorm saaie wedstrijd tegen [geen idee meer wie (Vitesse?)] wel één van de hoogtepunten van de carriere van Rahim, toen was die ook niet erg slecht dacht ik.

Toen die de hele tijd werd toegezongen en Man van de wedstrijd werd! Hoe die na de wedstrijd uit z'n dak ging voor het vak met z'n mooie witte tanden!

Een echte FC Twente man.
pi_33785256
Dat zeker, klagen zal hij nooit doen. Als er een beroep op hem wordt gedaan staat hij er wel.
That's all folks!
  zaterdag 7 januari 2006 @ 12:28:04 #23
67174 Dos37
Come on Twente
pi_33794558
quote:
Op vrijdag 6 januari 2006 23:57 schreef Merson het volgende:

[..]

Al was de enorm saaie wedstrijd tegen [geen idee meer wie (Vitesse?)] wel één van de hoogtepunten van de carriere van Rahim, toen was die ook niet erg slecht dacht ik.

Toen die de hele tijd werd toegezongen en Man van de wedstrijd werd! Hoe die na de wedstrijd uit z'n dak ging voor het vak met z'n mooie witte tanden!

Een echte FC Twente man.
Tegen Willem 2 was dat. Was ie man van de wedstrijd

hij speelt vaak gewoon degelijk. Bij gebrek aan beter.
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
pi_33863494
quote:
FC Twente heeft onlangs met RSC Anderlecht contact opgenomen over het aantrekken van de Belgische-speler Walter Bassegio. De internationale transfermarkt sluit op 31 januari en voor deze tijd wil FC Twente haar selectie nog versterken met een of meerdere spelers. Naast Bassegio besaat de kans dat Pablo Cacares voor deze periode naar Enschede.
www.fctwente.nl
pi_33875870
Zou wel een stuntje zijn, Baseggio. Als ie het allemaal op kan brengen. Al wil zijn manager hem volgens mij nog bij Treviso onderbrengen.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_33978479
quote:
Twente huurt Braziliaan Soares van Juventude

Jerônimo Daneluz Soares komt de tweede seizoenshelft op huurbasis de selectie van FC Twente versterken. De negentienjarige middenvelder komt over van het Braziliaanse Juventude, dat uitkomt in de hoogste nationale competitie.
Soares is vandaag in Enschede om de medische keuring te doorlopen. FC Twente heeft in het huurcontract een optie tot koop bedongen. Soares, die eveneens in bezit is van een Italiaans paspoort, traint mee met de eerste selectie en is per direct inzetbaar.
Bron: www.vi.nl

tja, KWW
pi_33987342
Opvallende move zeg, ik kan me zo geen Braziliaan herinneren bij FC Twente.
That's all folks!
pi_34022890
Ik ook niet, ik denk dat het de eerste is daar. Jeronimo, schitterende naam.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_34023048
Je vergeet het dakje op de ô, of ben je beter geinformeerd?

Ik snap ook niet helemaal hoe ze bij die jongen terecht zijn gekomen.
That's all folks!
pi_34024272
Oh, heeft deze een dakje. Geen idee, ik weet dat Cacau ook zo heet en dan zonder dakje dacht ik. Maar Cultheld heeft hem vast op video.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  zaterdag 14 januari 2006 @ 12:38:36 #31
112897 wouter1988
Twente Enschede
pi_34044023
Allemaal leuk die statistieken maar bij Afonso is het 3/4 invalbeurten van 10 minuten ...

Gakhogidze is gewoon onze linkshalf/buiten zolang er niks bij komt. Touma eruit halen en Kennedy op rechts. Gerk achter de spitsen en je hebt een goede aanval die zeker wat kan worden!
  zaterdag 14 januari 2006 @ 12:41:20 #32
67174 Dos37
Come on Twente
pi_34044113
Wat verwachten we allemaal van morgen.

Ik hoop natuurlijk dat we winnen maar dit is echt zo'n wedstrijd voor Twente om dan weer te verliezen.
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
pi_34048249
Ik heb zo'n gevoel dat Twente zn tegenstander weer eens uit hun crisis proberen te halen.
Цой жив
  zaterdag 14 januari 2006 @ 15:05:23 #34
67174 Dos37
Come on Twente
pi_34048315
Ja ik heb ook zo'n gevoel. Netzo als met Den Bosch vorig jaar
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
pi_34055114
Ik denk dat we winnen met 3-2 3 keer N'Kufo en 2 eigen doelpunten van Zomer
pi_34055196
quote:
Op zaterdag 14 januari 2006 18:36 schreef Da_JoeneZ het volgende:
Ik denk dat we winnen met 3-2 3 keer N'Kufo en 2 eigen doelpunten van Zomer


Laat dan Rahim maar een paar doelpunten meepikken...

---

Het wordt een dodelijk saaie 0-0.
pi_34075999
FC Twente wint wel uit bij Willem II. 1-2 denk ik.
FC Den Bosch | Standard Liege | Atletico Madrid | Lazio Roma | Alianza Lima | Chelsea | Dinamo Kiev
Corazón Alianza Lima Corazón para ganar a La Victoria volveremos para verte campeonar.
pi_34078559
Als je niet wint bij Willem II, krijg je een zwaar seizoen. Want Willem II is wel erg zwak dit seizoen.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_34078670
Tuurlijk moet Twente dit gewoon winnen, maar als je kijkt in het verleden, waar Twente ook gewoon van De Graafschap, Den Bosch, Volendam, Zwolle etc moest winnen
Цой жив
pi_34079501
quote:
Op zondag 15 januari 2006 12:10 schreef Zwoerd het volgende:
Tuurlijk moet Twente dit gewoon winnen, maar als je kijkt in het verleden, waar Twente ook gewoon van De Graafschap, Den Bosch, Volendam, Zwolle etc moest winnen
Eenmaal zal dat een keer gaan lukken.

Eenmaal...

* Merson dagdroomt lekker verder.
pi_34080305
Je weet het echt nooit met Twente inderdaad, zelfs tegen een Willem II in dramatische doen. Zijn de nieuwelingen er al bij vanmiddag?
That's all folks!
pi_34080770
Gerk is nog niet speelgerechtigd
Цой жив
  zondag 15 januari 2006 @ 13:53:17 #43
112897 wouter1988
Twente Enschede
pi_34081862
0-3 Niks geen gemaar! Nu moeten ze is laten zien wat ze in hun hebben.
pi_34086246
Ja ze gaan het kunstje weer flikken hoor


Цой жив
pi_34088129
Het is godverdomme ook altijd het zelfde tegen de kneusjes van de eredivisie, Twente kennende gaat er volgende week wel weer dik gewonnen worden van Ajax
Цой жив
  zondag 15 januari 2006 @ 17:25:51 #46
67174 Dos37
Come on Twente
pi_34090209
Jammer dat Majstro er niet bij is volgende week.
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
  maandag 16 januari 2006 @ 09:38:18 #47
64276 9christensen
Grolsch bier is gezond
pi_34112903
quote:
Op zondag 15 januari 2006 17:25 schreef Dos37 het volgende:
Jammer dat Majstro er niet bij is volgende week.
boeit niks. hij was ook bagger gister
Het is het eindpunt van de trein, bijna geen mens hoeft er te zijn, bijna geen hond gaat zover mee:
[b]Enschede![/b]
pi_34122978
Twente is rond met de IJslandse middenvelder Arnar Vidarsson (28), een linkermiddenvelder en aanvoerder van Lokeren en tevens international. Vidarsson is een controlerende speler met een goede inspeelpass en een uitstekende wedstrijdmentaliteit. Zoals het er nu naar uitziet zullen de clubs vanavond waarschijnlijk al rond komen. Zijn contract loopt aan het eind van dit seizoen af en Twente heeft een bod gedaan van 125.000 euro.
pi_34123851
Ten koste van wie zal dat gaan? Sibum?
That's all folks!
pi_34152746
De zaak is rond met Vidarsson, denk dat dit ten koste zal gaan van Shoukov, want Sibum is in mijn ogen geen basisspeler en zal dat ook nooit worden en Shoukov hoort volgens mij ook in de hoofdmacht thuis, ondanks de paar goede wedstrijden die hij vorig seizoen na de winterstop speelde. Met deze IJslander erbij moet Twente in staat worden geacht zeker nog van zich te doen spreken. Als de voortekenen niet bedriegen brengt hij een dosis karakter in om u tegen te zeggen. Vidarsson heeft een prima reputatie in België.
pi_34152877
Alvast gefeliciteerd met de 3 ptn tegen Ajax
  dinsdag 17 januari 2006 @ 11:09:16 #52
64276 9christensen
Grolsch bier is gezond
pi_34152940
quote:
Op dinsdag 17 januari 2006 11:06 schreef Beschouw het volgende:
Alvast gefeliciteerd met de 3 ptn tegen Ajax
danku
Het is het eindpunt van de trein, bijna geen mens hoeft er te zijn, bijna geen hond gaat zover mee:
[b]Enschede![/b]
pi_34155257
Caceres ook definitief naar Twente, volgens de officiele site
pi_34169379
quote:
Op dinsdag 17 januari 2006 11:01 schreef Angstgegner het volgende:
De zaak is rond met Vidarsson, denk dat dit ten koste zal gaan van Shoukov, want Sibum is in mijn ogen geen basisspeler en zal dat ook nooit worden en Shoukov hoort volgens mij ook in de hoofdmacht thuis, ondanks de paar goede wedstrijden die hij vorig seizoen na de winterstop speelde.
Shoukov is inderdaad niet de aanwinst gebleken waar Twente op hoopte. Sibum is natuurlijk geen basisspeler, daarom denk ik dat hij nu wel uit mag zien naar een nieuwe werkgever.
That's all folks!
  woensdag 18 januari 2006 @ 15:33:33 #55
10086 Heerlijkheid
gebiedt mij te zeggen
pi_34203018
Mooi nieuwe logo trouwens
  woensdag 18 januari 2006 @ 16:21:36 #56
112897 wouter1988
Twente Enschede
pi_34205218
Shoukov komt gewoon te kort. Maar toendertijd hadden we de financiën er niet voor om (sub) toppers te halen! Fafiani is er ook een goed voorbeeld van

Ben blij dat we nu alles weer op de rails hebben en een goede selectie hebben. Met een nieuwe trainer zou het er nog beter uitkomen
pi_34216951
Ja, Rini heeft tijd zat gehad om er wat van te maken. Zelf met deze toch aardige selectie lukt het niet om naar de mogelijkheden te spelen.
That's all folks!
pi_34284389
Vanmorgen hebben Majstro en 'N Kufo mot gehad op de training hoorde ik. Majstro maakte een tackle op Blaise die daar bepaald niet blij mee was. Vervolgens liep het 5 minuten later uit de hand tussen de twee en moesten ze uit elkaar worden gehaald. Rini stuurde Daniel naar de kleedkamer. Majstro wees nog wat na naar N'Kufo en zei tegen hem dat hij nog niet klaar was met hem.

Wordt nog vervolgd waarschijnlijk.
That's all folks!
pi_34304490
Rini wil het vandaag in een gesprek als volwassen mannen gaan oplossen, aldus het AD. Ze schijnen elkaar ook niet te mogen.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_34306245
Zijn allebei haantjes binnen de selectie, dan krijg je dat snel.
That's all folks!
  zaterdag 21 januari 2006 @ 13:25:31 #61
67174 Dos37
Come on Twente
pi_34307599
Agh ik vind het niet zo'n probleem als er vel getraind word krijg je dat soort dingen. Dat gebeurt zelfs bij ons wel eens in de 6de klasse. Dat ie Majstro weg stuurde was gewoon omdat ie verder wou met zich voor te bereiden op de wedstrijd tegen Ajax(majstro) is toch geschorst.

Vandaag gesprek geven ze elkaar een hand en is het weer goed.
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
pi_34310524
quote:
Op zaterdag 21 januari 2006 11:36 schreef methodmich het volgende:
Rini wil het vandaag in een gesprek als volwassen mannen gaan oplossen, aldus het AD. Ze schijnen elkaar ook niet te mogen.
Als N'Kufo scoort is Maestro er als eerste bij en andersom is dat ook het geval.
pi_34311278
quote:
Op zaterdag 21 januari 2006 14:55 schreef Merson het volgende:

[..]

Als N'Kufo scoort is Maestro er als eerste bij en andersom is dat ook het geval.
idd, hier hoeft niemand zich druk over te maken.

Цой жив
  zaterdag 21 januari 2006 @ 16:54:56 #64
64276 9christensen
Grolsch bier is gezond
pi_34314111
Ik verwacht veel van Gerk morgen
Het is het eindpunt van de trein, bijna geen mens hoeft er te zijn, bijna geen hond gaat zover mee:
[b]Enschede![/b]
pi_34315081
quote:
Op zaterdag 21 januari 2006 14:55 schreef Merson het volgende:

[..]

Als N'Kufo scoort is Maestro er als eerste bij en andersom is dat ook het geval.
Nou ja, ik ga af op wat Coolen vandaag in de krant zei hoor. Ze liggen elkaar niet op het persoonlijke vlak, maar dat moest geen belemmering te zijn als profs met elkaar te werken.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  zaterdag 21 januari 2006 @ 20:03:52 #66
67174 Dos37
Come on Twente
pi_34320767
* Dos37 eens is met MM

Morgen verwacht ik ook het een en ander van Gerk. Zal mij benieuwen.
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
pi_34325962
Misschien ben ik te negatief hoor maar het zou niet de eerste keer zijn dat Twente een topclub uit vorm weer in de "winning mood" helpt. uiteraard hoop ik op een mooie overwinning van onze FC uit Enschede.
pi_34329999
quote:
Op zaterdag 21 januari 2006 22:12 schreef Da_JoeneZ het volgende:
Misschien ben ik te negatief hoor maar het zou niet de eerste keer zijn dat Twente een topclub uit vorm weer in de "winning mood" helpt. uiteraard hoop ik op een mooie overwinning van onze FC uit Enschede.
Maar het zal ook niet de eerste keer zijn dat Twente in een slechte periode opeens een wereldprestatie neerzet tegen een topploeg en ze volledig van de mat spelen.
Цой жив
  zondag 22 januari 2006 @ 00:17:54 #69
64276 9christensen
Grolsch bier is gezond
pi_34330948
vermoedelijke opstelling:

Boschker
Schuurman Zomer Niemeijer Heubach
Kennedy Vidarsson
Gerritsen Gerk Gakhokhidze
Kufo
Het is het eindpunt van de trein, bijna geen mens hoeft er te zijn, bijna geen hond gaat zover mee:
[b]Enschede![/b]
pi_34332108
Met de twee nieuwelingen, het ziet er allemaal wel erg aanvallend uit zo.

En Schuurman weer terug is een goede zaak.
That's all folks!
pi_34343951
GODVERDOMME!!
Цой жив
pi_34345291


Goed gewisseld Rini.

Daarvoor komen we naar het stadion.

  zondag 22 januari 2006 @ 16:08:11 #73
67174 Dos37
Come on Twente
pi_34346285
Wat een schijt zooi.
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
pi_34347909
Pff Twente heeft gewoon veel te defensief gespeeld toen ze voor stonden, was totaal niet nodig geweest tegen dit lamlendig Ajax, ze lieten zich gewoon veel te makkelijk in hun eigen 16 terug drukken, dan kun je wachten op de tegengoals.

Gerk en Vidarsson vond ik een redelijke pot spelen.


Die ontlading na de 2-1 en dan dit zeg ik ben er echt kapot van
Цой жив
pi_34347972
Iemand die voor mij de rugnummers van de nieuwelingen Vidarsson, Gerk, Jerônimo en Cáceres heeft? Kon bij de Twente-site niets vinden.

Is voor http://www.footballsquads.com/holland/2005-2006/ere/twente.htm
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_34348105
Mooie tifo...
  zondag 22 januari 2006 @ 17:04:27 #77
67174 Dos37
Come on Twente
pi_34348125
quote:
Op zondag 22 januari 2006 16:59 schreef methodmich het volgende:
Iemand die voor mij de rugnummers van de nieuwelingen Vidarsson, Gerk, Jerônimo en Cáceres heeft? Kon bij de Twente-site niets vinden.

Is voor http://www.footballsquads.com/holland/2005-2006/ere/twente.htm
10 is gerk en Vidarsson had 14.

De rest weet ik nog niet.
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
pi_34348217
Gerk 10
Vidarsson 31
Jerônimo 29

Cáceres weet ik zo niet

Volgens www.fctwente.net
Цой жив
  zondag 22 januari 2006 @ 17:08:13 #79
67174 Dos37
Come on Twente
pi_34348237
Vidarsson had net echt 14 aan.
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
pi_34348352
quote:
Op zondag 22 januari 2006 17:08 schreef Dos37 het volgende:
Vidarsson had net echt 14 aan.
Hij droeg vandaag ook inderdaad 14
http://www.fctwente.net/spelers.php?sortby=rugnummer&seizoen=2005%2F2006&elftal=1#stats
hier zeggen ze dat hij 31 heeft.
Цой жив
pi_34348813
Okee, 10 en 14 zal ik vast doorgeven dan. En 29. Bedankt!

Meer info over Marcel Kleizen is ook welkom.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_34348976
Marcel Kleizen
Geb. 05//04/1986
Geb. plaast Enschede
Lengte 1.70
Gewicht 70 kg
Vorige club Achilles'12
Цой жив
  zondag 22 januari 2006 @ 17:43:40 #83
64276 9christensen
Grolsch bier is gezond
pi_34349387
godsamme wat balen weer
Het is het eindpunt van de trein, bijna geen mens hoeft er te zijn, bijna geen hond gaat zover mee:
[b]Enschede![/b]
pi_34349523
Dank Zwoerd. Zal het volgende week geregeld zijn op de site, vermoed ik. Drukke tijd nu, al die transfers.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_34367881
Het wordt toch echt de hoogste tijd dat onze Rini er nu eindelijk eens wordt uitgedonderd. Hij heeft geluk dat technisch directeur Johan Plageman - die kennelijk een wel heel erg grote vinger in de pap heeft - nog achter hem staat. De rest van de club heeft Coolen met zijn defensieve opstellingen, krankzinnige wissels en imbeciele uitspraken in de media allang uitgekotst. Wat mij betreft wordt Wilem van Hanegem vandaag nog trainer..
  Moderator maandag 23 januari 2006 @ 09:27:59 #86
8781 crew  Frutsel
pi_34369572
Inderdaad...wat een fucking kutafloop weer..

En dan dit...

Het voetbalpraatprogramma Café de Sport meldt dat Daniel Majstorovic nog in deze transferperiode FC Twente zou verlaten. De verdediger heeft in de kleedkamer aangegeven niet gelukkig te zijn in Enschede. Deze uitspraak heeft vrijwel zeker te maken met het opstootje met Blaise N'Kufo op de training.

Eerder dit seizoen werd Majstorovic al aan PSV gekoppeld. Hij zou daar de Braziliaan Alex moeten opvolgen. Daarnaast schijnt ook Newcastle United zich al gemeldt te hebben voor de Zweedse mandekker.

Hoeveel de verdediger zal moeten kosten is vooralsnog niet bekend.
  maandag 23 januari 2006 @ 17:02:46 #87
67174 Dos37
Come on Twente
pi_34382887
Ligt eraan wat ie oplevert.

Majstorovic is natuurlijk een topper. Maar gisteren was het Niemeyer Zomer 85 minuten ongelofelijk aan voetballen. Voor de toekomst lijkt dit me het centrale duo.
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
pi_34382979
quote:
Op maandag 23 januari 2006 17:02 schreef Dos37 het volgende:
Ligt eraan wat ie oplevert.

Majstorovic is natuurlijk een topper. Maar gisteren was het Niemeyer Zomer 85 minuten ongelofelijk aan voetballen. Voor de toekomst lijkt dit me het centrale duo.
Niemeyer heeft het gisteren zeker goed gedaan in de verdediging, maar toch zie ik hem liever als stofzuiger op het middenveld.
Цой жив
pi_34384406
quote:
Op maandag 23 januari 2006 17:05 schreef Zwoerd het volgende:

[..]

Niemeyer heeft het gisteren zeker goed gedaan in de verdediging, maar toch zie ik hem liever als stofzuiger op het middenveld.
Daar hebben we een IJslander voor sinds kort.

Verkopen en het geld gebruiken om de contracten Niemeyer en Zomer te verlengen.
pi_34386377
Ik was ook onder de indruk van Niemeyer als centrale verdediger, af en toe was het nog wat onwennig maar het is een prima alternatief voor de toekomst zoals Dos al zei.

Het wordt in ieder geval tijd voor een frisse wind op trainersgebied. Er staat een heel behoorlijke selectie maar Rini krijgt ze niet op een constant niveau. Hij haalt er nog steeds niet alles uit.
That's all folks!
  Moderator dinsdag 24 januari 2006 @ 14:27:20 #91
8781 crew  Frutsel
pi_34413204
In tegenstelling tot wat sommige media wilden doen geloven, hij zou al rond zijn met Ajax bijvoorbeeld, heeft zich nog geen enkele club bij Twente gemeld voor Daniel Majstorovic. Dit vertelde technisch directeur Johan Plageman vandaag aan de Twentsche Courant Tubantia, waar hij voor het eerst reageerde op de geruchten rond de Zweed. Majstorovic wil wel nog steeds graag weg bij Twente. Dit heeft volgens de verdediger niets te maken met het opstootje van afgelopen week met Blaise N'Kufo, waarna Majstorovic werd verwijderd van de training. 'Ik heb altijd gezegd dat FC Twente niet mijn eindstation is', aldus de hoofdpersoon zelf. De naam van Majstorovic circuleert overigens niet alleen bij Ajax, maar ook in Engeland en bij Griekse topclubs.

Plageman staat overigens niet onwelwillend tegenover een vertrek van de speler die vorig jaar nog door de Twentefans verkozen werd tot speler van het seizoen. 'Als een club het bedrag betaald wat wij voor hem willen hebben, mag hij per direct weg', zegt hij in de Telegraaf. De eventuele transfersom van ¤3,3 miljoen is overigens ook puur speculatief door bepaalde websites in de wereld gebracht en niet gebaseerd op enige feiten. Over de echte vraagprijs worden nog geen mededelingen gedaan.
pi_34514226
Majstorovic uit selectie gezet
Vrijdag 27-1-2006 - Utop
Daniel Majstorovic lijkt aan te willen koersen op een breuk met FC Twente. De verdediger is door trainer Rini Coolen uit de selectie gezet, nadat hij vanochtend te laat op de training verscheen. Majstorovic is te druk met het zoeken naar een nieuwe club en te weinig met zijn werk bij Twente, meldde de trainer bij de wekelijkse persconferentie. Het ligt in de lijn der verwachting dat Peter Niemeyer zaterdag tegen Sparta wederom de plaats in de laatste linie overneemt. Begin volgende week loopt de transferperiode af, tot die tijd zal Majstorovic niet tot de selectie behoren.

Majstro
Цой жив
pi_34521708
Daar gaat de kale beul dus... Afgezant uit de hel. Waar gaat ie spelen denken jullie?
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_34564846
Crisisje?
A player does not hope to get lucky; he just hopes others don't get lucky.
Klik dan als je durft
  zondag 29 januari 2006 @ 13:08:52 #95
49901 PogueMahone
Yapo N'Guema - Honé
pi_34576979
quote:
Op zaterdag 28 januari 2006 23:15 schreef Suijk het volgende:
Crisisje?
ja maar ik voorspel dat coolen nog wel even mag blijven

Thuis tegen Utrecht nu, de nacompetitie komt te dichtbij
De Narcis van Gabon
  zondag 29 januari 2006 @ 13:09:51 #96
49901 PogueMahone
Yapo N'Guema - Honé
pi_34577010
[oninteressante mededeling]
overigens zag ik toevallig gister Jurgen Cavens 2 keer scoren en Anderlecht vellen
[/oninteressante mededeling]
De Narcis van Gabon
  Moderator maandag 30 januari 2006 @ 20:42:50 #97
8781 crew  Frutsel
pi_34625739
las vandaag dat Majstorovic naar Basel vertrekt/vertrokken is???
pi_34631449
Beetje laat, maar dat klopt. Ik denk dat er nog wel een aardig bedrag aan vast zit. Heel erg vind ik niet voor Twente, hij was best vervangbaar.
That's all folks!
  dinsdag 31 januari 2006 @ 09:52:12 #99
46906 Brave_Sir_Robin
He bravely ran away
pi_34640413
Schrap dus maar weer een foto uit de banner in de openingspost...
Galantly he chickened out...
The tale of Sir Robin: http://www.youtube.com/watch?v=BZwuTo7zKM8
  woensdag 1 februari 2006 @ 17:16:49 #100
67174 Dos37
Come on Twente
pi_34685531
Coolen is weg
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
pi_34686126
Zat er dik in. Wie is favoriet om zijn stoel in te pikken?
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_34686192
quote:
Op woensdag 1 februari 2006 17:35 schreef methodmich het volgende:
Zat er dik in. Wie is favoriet om zijn stoel in te pikken?
Geen idee, voorlopig in ieder geval Jan van Staa als interim met Erik ten Hag als assistent.
Als ik een gokje moest wagen dan zou ik toch Neeskens noemen.
pi_34686389
Of een Duitser. Frank Pagelsdorf ofzo.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_34686392


Nu hebben we Van Staa.
  woensdag 1 februari 2006 @ 17:45:40 #105
139407 jorienvdherik
Feyenoord KNVB Beker 07-08
pi_34686473
wotte
pi_34686547
quote:
Op woensdag 1 februari 2006 17:43 schreef methodmich het volgende:
Of een Duitser. Frank Pagelsdorf ofzo.
Hans Meyer was erg populair. Op een Twenteforum zag ik iemand de combinatie Van Hanegem - Vaneburg opperen
pi_34687490
Dag Coolen , welkom Dolf Roks
pi_34687747
Ik zie wel wat in Neumann. Als het maar geen Wotte wordt.
That's all folks!
pi_34687823
Van Hanegem lijkt me eigenlijk wel geweldig. Zul je niet zien dat hij FC Twente helemaal niks vindt.
pi_34688307
blij dat Coolen weg is

Dat Van Staa het over neemt

Ik hoop eigenlijk wel dat ze snel iemand anders hebben, want in die kabouter heb ik (en volgens mij niemand) geen vertrouwen.
  woensdag 1 februari 2006 @ 18:44:40 #111
82726 The_BoezelaaR
Chronisch vliefd
pi_34688382
Wilde gok: Mark Wotte
I don't trust books. They're all facts and no heart
Online poker is more addicting than snorting cocaine off Jessica Alba’s tits
Sam Querrey en John Isner, culthelden in wording!
pi_34688446
quote:
Op woensdag 1 februari 2006 18:42 schreef tukkeronline het volgende:
blij dat Coolen weg is

Dat Van Staa het over neemt

Ik hoop eigenlijk wel dat ze snel iemand anders hebben, want in die kabouter heb ik (en volgens mij niemand) geen vertrouwen.
Zolang het maar tijdelijk is vind ik het eigenlijk wel best. Is toch de enige binnen de technische staf met een beetje ervaring.

Ik hoop op van Hanegem, of Wotte. Ik ben bang voor Kruys, Roks, Lodewedges of nog erger Lokhoff
pi_34688635
Jan van Staa
  woensdag 1 februari 2006 @ 19:33:37 #114
109693 Dr.Aart
Grolsch Royce
pi_34689982
Ach Spijkerman wordt het in ieder geval niet die is al bang als iemand in het Twents tegen hem praat denk ik
Brakmanschap is Meesterschap
Ja,wij zijn ons er eentje!
pi_34690941
Henri Golstein heb ik ook al gehoord!
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  woensdag 1 februari 2006 @ 20:01:11 #116
122567 Cheesecake
Is het Sjors?
pi_34691034
Peter Bosz wat ik je brom
pi_34691284
Of Gerald Vanenburg misschien!
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_34691345
Ik had dus veel liever gehad dat van Staa op stapte, en rini als assistent-trainer bij de club bleef en dan iemand als van Hanegem of Meyer als hoofdtrainer.
Цой жив
  donderdag 2 februari 2006 @ 08:10:11 #119
64276 9christensen
Grolsch bier is gezond
pi_34705962
quote:
Op woensdag 1 februari 2006 17:43 schreef methodmich het volgende:
Of een Duitser. Frank Pagelsdorf ofzo.
ja, een duitser moeten ze weer halen
Het is het eindpunt van de trein, bijna geen mens hoeft er te zijn, bijna geen hond gaat zover mee:
[b]Enschede![/b]
pi_34706067
quote:
Op woensdag 1 februari 2006 19:58 schreef methodmich het volgende:
Henri Golstein heb ik ook al gehoord!
Niet van mij.
That's all folks!
pi_34706071
Misschien wil Eijkelkamp wel.
A player does not hope to get lucky; he just hopes others don't get lucky.
Klik dan als je durft
  donderdag 2 februari 2006 @ 08:32:38 #122
64276 9christensen
Grolsch bier is gezond
pi_34706130
dan liever Fredje Rutten terug
Het is het eindpunt van de trein, bijna geen mens hoeft er te zijn, bijna geen hond gaat zover mee:
[b]Enschede![/b]
  Moderator donderdag 2 februari 2006 @ 08:39:52 #123
8781 crew  Frutsel
pi_34706203
Danny Blind? (nadat ie morgen ontslagen wordt na de nederlaag tegen Heerenveen van vanavond)
  donderdag 2 februari 2006 @ 10:08:08 #124
49901 PogueMahone
Yapo N'Guema - Honé
pi_34707788
Nee, geen Wotte. Dat lijkt me drie keer niks, wat heeft hij als trainer gepresteerd?

Neumann vind ik dan wel een aardige suggestie
De Narcis van Gabon
  Moderator / Redactie FP donderdag 2 februari 2006 @ 13:02:22 #125
90910 crew  Drizzt_DoUrden
Rawr
pi_34709529
Ik wil Hans Meyer terug
[b]Dingen doen met dingen, da's machtig mooi
Twitch: <a href="https://www.twitch.tv/drizzt_dourden" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://www.twitch.tv/drizzt_dourden</a>[/b]
  donderdag 2 februari 2006 @ 17:22:47 #126
67174 Dos37
Come on Twente
pi_34718488
quote:
Op donderdag 2 februari 2006 13:02 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Ik wil Hans Meyer terug
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
pi_34721574
Doe Meyer maar niet, dat is geen oplossing voor de lange termijn.
That's all folks!
pi_34725186
Nee, Pagelsdorf is beter. Of gewoon Rutten of Vanenburg.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  zondag 5 februari 2006 @ 12:50:51 #129
49901 PogueMahone
Yapo N'Guema - Honé
pi_34755471
quote:
Spelersmakelaar Ton van Dalen overleden

5/2/2006 12:32

Zondagmorgen 5 februari overleed voetbalmakelaar Ton van Dalen op zestigjarige leeftijd in het ziekenhuis in Enschede. Hij was vrijdagavond tijdens een jazzconcert getroffen door een hartinfarct.
Van Dalen was de zoon van een legendarische voetbalbobo en SC Enschede-bestuurder Hennie van Dalen. Na een mislukte keeperloopbaan werd Van Dalen journalist bij de Twentsche Courant. In de jaren zeventig leverde hij zijn functie als chef sport in en ging als manager bij FC Twente aan de slag, een baan die hij tien jaar had.

Vervolgens werd hij manager van FC Groningen, voordat hij met Bob Maaskant en Henk van Ginkel World Soccer Consult stichtte en zich in de spelershandel stortte. Een paar jaar geleden werd het bedrijf verkocht, maar Van Ginkel en Van Dalen stichtten onlangs samen een nieuw bedrijf.

Ton van Dalen was ongehuwd. Voorafgaande aan de wedstrijd FC Twente-FC Utrecht zal zondagmiddag een minuut stilte in acht worden genomen.
tjee, deze week lobbyde hij op radio oost nog voor theo vonk
De Narcis van Gabon
pi_34764718
Treurig inderdaad, 60 is nog hartstikke jong!
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_34766283


Vink die heeft de vogelgriep!

En de stadionspeaker was kut vandaag. Ik wil Krijn terug!

3 punten!
  zondag 5 februari 2006 @ 17:34:40 #132
26251 Eilanden
Bright Mirror Still Water
pi_34766458
Of je geeft Twente effe 3 punten cadeau

Feli Tukkers
  Moderator / Redactie FP zondag 5 februari 2006 @ 17:49:44 #133
90910 crew  Drizzt_DoUrden
Rawr
pi_34766987
Hoppa! 3-0
[b]Dingen doen met dingen, da's machtig mooi
Twitch: <a href="https://www.twitch.tv/drizzt_dourden" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://www.twitch.tv/drizzt_dourden</a>[/b]
pi_34767048
Verdiend gewonnen, eindelijk de nul gehouden en weinig kansen weggegeven.
Wanneer krijgt Lompoutis eens een kans i.p.v. Heubach ?
  zondag 5 februari 2006 @ 17:54:39 #135
67174 Dos37
Come on Twente
pi_34767142
quote:
Op zondag 5 februari 2006 17:51 schreef Da_JoeneZ het volgende:
Verdiend gewonnen, eindelijk de nul gehouden en weinig kansen weggegeven.
Wanneer krijgt Lompoutis eens een kans i.p.v. Heubach ?
Heubach was vandaag weer best redelijk. En Lompoutis is geblesseerd
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
  zondag 5 februari 2006 @ 21:38:53 #136
64276 9christensen
Grolsch bier is gezond
pi_34775003
Precies. Loumpoutis heeft nog niks laten zien.
Het is het eindpunt van de trein, bijna geen mens hoeft er te zijn, bijna geen hond gaat zover mee:
[b]Enschede![/b]
  woensdag 8 februari 2006 @ 21:53:47 #137
67174 Dos37
Come on Twente
pi_34880808
van Staa voor president.
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
pi_34880965
!

  woensdag 8 februari 2006 @ 22:04:43 #139
67174 Dos37
Come on Twente
pi_34881362
[zielige heracles mode on]
We staan boven Almelo
[zielige heracles mode off/]
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
pi_34881648
Ff een vraagje; Als er 2 teams uit het linkerrijtje in de bekerfinale staat, speelt de nr 10 dan play-offs??
Цой жив
  woensdag 8 februari 2006 @ 22:13:03 #141
52164 pfaf
pfief, pfaf, pfoef!
  Moderator / Redactie FP woensdag 8 februari 2006 @ 22:16:55 #142
90910 crew  Drizzt_DoUrden
Rawr
pi_34882043
Haaahahahaha eventjes in de extra tijd 2x scoren Heerlijk!
[b]Dingen doen met dingen, da's machtig mooi
Twitch: <a href="https://www.twitch.tv/drizzt_dourden" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://www.twitch.tv/drizzt_dourden</a>[/b]
pi_34882382
Geniaal dit, echt prachtig

Mooie opmerking van Genee: "en Utrecht werd weggespeeld door Twente van het weekend..."
pi_34885444
Gave goals!

Wat voor stropdas had die dan?!
  woensdag 8 februari 2006 @ 23:28:47 #145
64276 9christensen
Grolsch bier is gezond
pi_34885502
Whahahaha wat mooi

en dan ook nog tegen vitesse!
Het is het eindpunt van de trein, bijna geen mens hoeft er te zijn, bijna geen hond gaat zover mee:
[b]Enschede![/b]
pi_34910333
quote:
Op woensdag 8 februari 2006 22:09 schreef Zwoerd het volgende:
Ff een vraagje; Als er 2 teams uit het linkerrijtje in de bekerfinale staat, speelt de nr 10 dan play-offs??
Volgens mij niet, dan verviel er ergens een plaats of wedstrijd ofzo. Tijdje terug stond er zoiets in kranten.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_34984914
Weer een uiterst belangrijke zege.
Цой жив
pi_34986251


Wat mooi!

Die Kennedy is een held! Die gebalde vuist bij die laatste corner. En hoe hij altijd de ereronde loopt.

Die grens mocht ook wel een keer stoppen met vlaggen trouwens.
pi_34987230
Play-offs nog haalbaar? Met het spelersmateriaal in m'n achterhoofd geloof ik nog in een wonder.
That's all folks!
pi_34991163
Championship Manager had het toch goed met Kennedy
Jaarlijstjes: '08 | '09 | '10 | '11 | '12 |
'13 |
'14
pi_34992837
quote:
Op zondag 12 februari 2006 01:11 schreef -Vaduz- het volgende:
Play-offs nog haalbaar? Met het spelersmateriaal in m'n achterhoofd geloof ik nog in een wonder.
Volgens superanalyticus Aad de Mos is de selectie niet evenwichtig.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_34993119
Ik begin er nu wer erg veel vertrouwen in te krijgen dat het goed gaat komen. Ook als je het programma van de komende weken bekijkt:

Nec uit, wordt moeilijk, maar een puntje is zeker mogelijk.
RKC uit, RKC draait minder de laatste weken, moet weer een keer gewonnen worden
Heracles thuis, WINST!!
NAC thuis, moet lukken
RBC uit, normaal gesproken 3 punten
Heerenveen thuis, moeilijk, maar zeker niet onmogelijk
Feijenoord uit, 0 punten.
ADO thuis, gewoon winst
AZ uit, AZ zal er doorheen zitten 1 of 3 punten.
Groningen thuis, Laatste wedstrijd, thuis tegen de rivaal, moet gewonnen worden.

Ik ben optimistisch ja
Цой жив
pi_34993298
Gefeliciteerd met de overwinning gisteren, niet minder dan verdiend, van onze kant was het echt dramatisch slecht

Lekker sfeertje bij jullie bij tijden
pi_34994292
quote:
Op zondag 12 februari 2006 00:33 schreef Merson het volgende:
Die Kennedy is een held! Die gebalde vuist bij die laatste corner. En hoe hij altijd de ereronde loopt.
KENNEDY!!!
Wat nen mooie kerl!
Цой жив
pi_34994543
Zo komt de familie Kennedy eindelijk weer eens in het nieuws. Lang niets van gehoord
  zondag 12 februari 2006 @ 13:02:09 #156
67174 Dos37
Come on Twente
pi_34994956
Wat was het gisteren weer mooi.

Het spel was dan niet om aan te zien maar er was wel sfeer.

Kennedy is goed bezig. Hij word zo wel de publiekslieveling. Jammer dat Simon direct naar binnen heen ging.
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
pi_34995201


Hulde voor deze man is ook wel op zijn plaats.
pi_34996031
quote:
Op zondag 12 februari 2006 11:55 schreef methodmich het volgende:

[..]

Volgens superanalyticus Aad de Mos is de selectie niet evenwichtig.
Dat commentaar van hem heb ik doorgespoeld, maar goed ook dus. Ik hou het mooi bij m'n eigen dromen.
That's all folks!
pi_34997837
quote:
Op zondag 12 februari 2006 11:55 schreef methodmich het volgende:

[..]

Volgens superanalyticus Aad de Mos is de selectie niet evenwichtig.
De Mos is zelf niet evenwichtig
  maandag 13 februari 2006 @ 17:33:04 #160
67174 Dos37
Come on Twente
pi_35043719
quote:
Alleen trainerswissel Twente heeft effect

13/2/2006 15:23

Van de vijf trainerswissels in de Eredivisie heeft tot dusverre alleen die bij FC Twente tot betere prestaties geleid. Jan van Staa heeft pas drie wedstrijden de leiding bij de Tukkers, maar die werden wel alledrie gewonnen.

Net als Van Staa doet ook Ron de Groot het als vervanger bij NEC zeer behoorlijk. Met twaalf punten uit acht wedstrijden (gemiddeld anderhalf punt per wedstrijd) presteert hij echter toch iets minder dan zijn voorganger Cees Lok die gemiddeld 1,69 punt per wedstrijd pakte. Lok werd dan ook niet ontslagen in Nijmegen, maar stapte zelf op.

Lok staat inmiddels aan het roer bij NAC Breda. Met zes punten uit zeven wedstrijden (gemiddeld 0,86) kan hij zijn fel bekritiseerde voorganger Ton Lokhoff (gemiddeld 1,12) nog niet doen vergeten.

De slechte prestaties bij RBC Roosendaal (achttiende in de Eredivisie) en Willem II (zeventiende) lijken niet te wijten aan de coaches die het seizoen begonnen. Na de trainerswissels bij de Brabantse clubs is de negatieve spiraal niet doorbroken. De prestaties zijn alleen maar slechter geworden.
Van Staa
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
pi_35045335
Blijft Van Staa zitten? Zou ik wel leuk vinden, maar dan moet hij dat ook willen.
That's all folks!
pi_35045378
Jantje van Staa is Grote Jan geworden.
  maandag 13 februari 2006 @ 19:31:28 #163
67174 Dos37
Come on Twente
pi_35048500
Ik kijk niet graag naar de tegenstanders en wat daar gaande is maar voor vrijdag dacht ik wel even das mooi.
quote:
NEC minstens maand zonder Babos in doel

13/2/2006 18:33

Een forse tegenvaller voor NEC. Doelman Gábor Babos blijkt zondag in het duel met FC Utrecht een forse knieblessure te hebben opgelopen. De Hongaar ligt er minstens een maand uit.

Babos hield een scheurtje in zijn linker binnenmeniscus te over aan het 1-1 gelijkspel in Nieuw Galgenwaard. NEC vreest de doelman vier tot zes weken te moeten missen.

In zijn eerste seizoen bij NEC is Babos uitgegroeid tot een steunpilaar van de Nijmeegse defensie. Slechts drie clubs in de Eredivisie incasseerden dit seizoen minder tegendoelpunten dan NEC. Hij hield bovendien al tien keer de nul voor de huidige nummer acht van Nederland.
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
pi_35049080
quote:
Op zondag 12 februari 2006 13:28 schreef -Vaduz- het volgende:

[..]

Dat commentaar van hem heb ik doorgespoeld, maar goed ook dus. Ik hou het mooi bij m'n eigen dromen.
Ze speelden eerst zaalvoetbal, nu veldvoetbal.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_35119509
Nog net vrij kunnen krijgen voor vrijdag, nadat ik al voor de kaarten betaald had, vrijdag dus mooi naar Nijmegen. Zal nog knap lastig worden daar, met een puntje ben ik tevreden.
Цой жив
pi_35119730
Ramon Zomer tekent bij

ENSCHEDE - Ramon Zomer heeft zijn verbintenis bij FC Twente met een jaar verlengd. Dat betekent dat hij nog tot 2008 onder contract staat in Enschede, want zijn oude overeenkomst liep in 2007 af. Zomer stond ook in de belangstelling van Heerenveen, terwijl ook AZ zich inmiddels bij Twente had gemeld.
De mogelijkheid bestaat dat medio 2007 een belangstellende club het contract van Zomer bij FC Twente afloopt en dat de verdediger dan alsnog tussentijds vertrekt. 'Dit is de beste oplossing, ik denk dat ik me bij Twente het best kan ontwikkelen. Ik speel in ieder geval nog een seizoen bij Twente en wat er dan volgend jaar gebeurt, zien we dan wel weer', aldus Zomer.
Meer over de contractverlenging van Ramon Zomer donderdag in De Twentsche Courant Tubantia.

bron: TCTubantia
Цой жив
pi_35119952
quote:
Op maandag 13 februari 2006 18:19 schreef -Vaduz- het volgende:
Blijft Van Staa zitten?
Dat zou ik knap vinden.

Serieus: Ik denk dat er niets verbeterd is aan FC Twente. Ze zullen vanaf nu dan ook wel weer ouwerwets wisselvallig presteren. Geluk maakt vanzelf plaats voor pech.
The gum you like, is coming back in style.
pi_35127865
Mwah. Van Staa speelt veel positiever en vrijer. De aanval is de beste verdediging. Coolen speelde 2 seizoenen angst-voetbal, leuk voor uitwedstrijden, maar dat willen we echt niet zien in eigen stadion.

Ik denk daarom ook dat sinds de komst van Van Staa we meer thuiswedstrijden gaan winnen en uitwedstrijden gaan verliezen (Die tegen Vitesse was dikke mazzel - beide gewonnen thuiswedstrijden waren verdiend gewonnen.)
Jaarlijstjes: '08 | '09 | '10 | '11 | '12 |
'13 |
'14
pi_35209840


Hup hup hup! Twente wint de wereldcup!

pi_35209936
Moet Twente nog tegen Feyenoord of AZ?
What we do in life echoes in eternity
Just relax - It's what Jesus would do
Wat een vrouw!
spits!
pi_35209978
Jan van Staa for president
  Moderator / Redactie FP zaterdag 18 februari 2006 @ 04:18:07 #172
90910 crew  Drizzt_DoUrden
Rawr
pi_35213033
Hoppa, 3-0

GO JAN GO JAN GO JAN!!!
[b]Dingen doen met dingen, da's machtig mooi
Twitch: <a href="https://www.twitch.tv/drizzt_dourden" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://www.twitch.tv/drizzt_dourden</a>[/b]
pi_35214647
Netjes gedaan
pi_35214938
Haha gewoon weer gewonnen
Ik was erbij gisteren, geweldig sfeertje in het uitvak, 90 minuten lang staan zingen en springen.
12 uit 4 gewoon
Цой жив
  zaterdag 18 februari 2006 @ 12:03:07 #175
67174 Dos37
Come on Twente
pi_35216593
God het was absoluut niet onverdiend.

Wat speelden we super gisteren alleen in de eerste helft was Zomer wat slordig maar verder super gespeeld. Nou volgende week vrijdag RKC uit (hebben we al een keer gewonnen dit seizoen). Daarna Heracles thuis dus ik zeg zowieso 4 punten
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
pi_35216740
4? 6!
pi_35216796
Bouchiba en Sibum zijn back! Leuk voor die jongens dat ze het vertrouwen niet beschamen.
That's all folks!
pi_35217942
Mooi zo, kan die NEC supporter bij mij op 't werk, het kratje Hertog Jan mij maandag overhandigen.

Daar was tenslotte om gewed (dat ik al de hele week 0-3 zing, berust op toeval
Soms is 't beater iets moeis te verleeze, beater verlieze als dat ge 't noeit het gehad
pi_35218502
Jullie speelden mooi voetbal gisteren. Lekker aanvallend, lekker tikken. Bij vlagen werd NEC zoekgetikt. Maar doe dit voortaan tegen een andere tegenstander svp.
pi_35224327
Ook mooi, gisteren met Bosschker, Heubach, Zomer, Wellenberg, Bouchiba, Brama, Sibum en Gerritsen 8 Nederlanders in de basis.
Цой жив
pi_35225329
Twente wordt een hype, zeker weten.
pi_35226315
De kwaliteit hadden ze al maanden, heel jammer dat het er nu pas uit lijkt te komen.
Цой жив
pi_35235325
quote:
Op zaterdag 18 februari 2006 17:27 schreef Zwoerd het volgende:
De kwaliteit hadden ze al maanden, heel jammer dat het er nu pas uit lijkt te komen.
Het seizoen is nog niet voorbij.
pi_35235397
Twente piekt wel vaker in de tweede seizoenshelft.
That's all folks!
  zondag 19 februari 2006 @ 10:15:41 #185
67174 Dos37
Come on Twente
pi_35247607
Jammer genoeg wel. Moet je nagaan als we de 2de seizoenshelft van vorig jaar en van dit jaar aan elkaar plakken
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
pi_35251451
Ze hebben zich nog steeds niet op de normale gang van zaken ingesteld...
That's all folks!
pi_35253189
Het van Staa effect zeg
  Moderator maandag 20 februari 2006 @ 11:10:14 #188
8781 crew  Frutsel
pi_35281703
Zomer breekt rib

FC Twente-verdediger Ramon Zomer heeft zijn rib gebroken in het uitduel met NEC (0-3 winst). De Tukker hield de kwetsuur over aan een botsing met een tegenstander. Voor het herstel staan drie weken. Zomer kneusde vorige week in de thuiswedstrijd tegen Roda JC (1-0 winst) zijn rib al en werd tegen NEC op dezelfde plek geraakt.

"Het deed meteen al flink pijn en ik voelde dat ik de rib kon bewegen", aldus Zomer op de website van FC Twente. "Een blessure komt natuurlijk nooit goed uit, maar het is duidelijk dat het nu helemaal ongelegen komt. We zijn bezig met een goede serie en ik zal door de blessure de komende wedstrijden moeten missen." Zomer speelde de wedstrijd tegen NEC, ondanks de pijn, gewoon uit. "Blijkbaar heb ik een hoge pijngrens."
============
qua blessures kan het seizoen alsnog stuk...das al de zoveelste die er naast ligt voor enkele wedstrijden
pi_35281736
Bassie weer in de basis......
pi_35283412
quote:
Op maandag 20 februari 2006 11:10 schreef Frutsel het volgende:
Zomer breekt rib

FC Twente-verdediger Ramon Zomer heeft zijn rib gebroken in het uitduel met NEC (0-3 winst). De Tukker hield de kwetsuur over aan een botsing met een tegenstander. Voor het herstel staan drie weken. Zomer kneusde vorige week in de thuiswedstrijd tegen Roda JC (1-0 winst) zijn rib al en werd tegen NEC op dezelfde plek geraakt.

"Het deed meteen al flink pijn en ik voelde dat ik de rib kon bewegen", aldus Zomer op de website van FC Twente. "Een blessure komt natuurlijk nooit goed uit, maar het is duidelijk dat het nu helemaal ongelegen komt. We zijn bezig met een goede serie en ik zal door de blessure de komende wedstrijden moeten missen." Zomer speelde de wedstrijd tegen NEC, ondanks de pijn, gewoon uit. "Blijkbaar heb ik een hoge pijngrens."
============
qua blessures kan het seizoen alsnog stuk...das al de zoveelste die er naast ligt voor enkele wedstrijden
Klotezooi
Wie zal hem gaan vervangen Rahim of Touzani?
Цой жив
pi_35288099
Zonder Zomer breekt de lente ook wel aan in Twenteland
  maandag 20 februari 2006 @ 17:16:20 #192
67174 Dos37
Come on Twente
pi_35293837
quote:
Op maandag 20 februari 2006 12:10 schreef Zwoerd het volgende:

[..]

Klotezooi
Wie zal hem gaan vervangen Rahim of Touzani?
Tsjah best kloten. Ik hoop dat Rahim hem gaat vervangen. Laat Tsunami maar mooi op de bank zitten. Wellenberg gewoon op rechts
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
  zondag 26 februari 2006 @ 22:20:41 #193
67174 Dos37
Come on Twente
pi_35526337
Twente staat nu wel op een play-off plek alleen is het gat met NEC wel aan de grote kant maar ik heb er vertrouwen in. Volgende week even laten zien wat de beste club van Twente is.
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
  maandag 27 februari 2006 @ 16:56:06 #194
64276 9christensen
Grolsch bier is gezond
pi_35546604
quote:
Op zondag 26 februari 2006 22:20 schreef Dos37 het volgende:
Twente staat nu wel op een play-off plek alleen is het gat met NEC wel aan de grote kant maar ik heb er vertrouwen in. Volgende week even laten zien wat de beste club van Twente is.
Valt mee dat gat met NEC. NEC-AZ vrijdag.
Het is het eindpunt van de trein, bijna geen mens hoeft er te zijn, bijna geen hond gaat zover mee:
[b]Enschede![/b]
  zaterdag 4 maart 2006 @ 08:34:53 #195
58200 Breemz
A New Form Of Intelligence
pi_35702875
succes en plezier morgen! en moge de beste (calimero ) winnen
I love to be in charge
Heracles Black & White Army!!
Ere-divisie here we are, 3th year in a row!
  zaterdag 4 maart 2006 @ 09:44:56 #196
64276 9christensen
Grolsch bier is gezond
pi_35703359
de beste zijn ze niet
Het is het eindpunt van de trein, bijna geen mens hoeft er te zijn, bijna geen hond gaat zover mee:
[b]Enschede![/b]
  zaterdag 4 maart 2006 @ 16:38:50 #197
112897 wouter1988
Twente Enschede
pi_35713473
Het lijkt me duidelijk dat Twente in zijn streven een stuk verder is dan Heracles. Heracles komt net kijken op het hoogste niveau en draait tot nu toe goed mee in de eredivisie. Gun ze het wel dat ze erin blijven. Toch leuker dan uitwedstrijden onderin Limburg of tegen ploegen die weinig in te brengen hebben.

Twente is en blijft de trots van het oosten, zal Heracles nog heel wat de komende jaren moeten presteren willen ze dat voorbijstreven! Laat ze eerst maar is beginnen zich te handhaven
  zondag 5 maart 2006 @ 09:27:22 #198
39793 Moody
el moody
pi_35732985
Wordt de wedstrijd nog ergens uitgezonden op internet????
Jaarlijstjes: '08 | '09 | '10 | '11 | '12 |
'13 |
'14
pi_35733535
Ik hoop niet dat het nog verder gaat sneeuwen, hier bij mijn huis, 2 km van het stadion, ligt nu zo'n 5 cm.
Zal mooi klote zijn als de wedstrijd wordt afgelast.
Цой жив
  zondag 5 maart 2006 @ 10:39:28 #200
67174 Dos37
Come on Twente
pi_35733546
Lijkt me niet dat ze hem nu nog aflasten.

Hoop wel dat ze goed gaan strooien eigenlijk.
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
pi_35733663
quote:
Op zaterdag 4 maart 2006 16:38 schreef wouter1988 het volgende:
Het lijkt me duidelijk dat Twente in zijn streven een stuk verder is dan Heracles. Heracles komt net kijken op het hoogste niveau en draait tot nu toe goed mee in de eredivisie. Gun ze het wel dat ze erin blijven. Toch leuker dan uitwedstrijden onderin Limburg of tegen ploegen die weinig in te brengen hebben.

Twente is en blijft de trots van het oosten, zal Heracles nog heel wat de komende jaren moeten presteren willen ze dat voorbijstreven! Laat ze eerst maar is beginnen zich te handhaven
Heracles staat op nog maar drie punten van een nacompetitieplek.
FC Den Bosch | Standard Liege | Atletico Madrid | Lazio Roma | Alianza Lima | Chelsea | Dinamo Kiev
Corazón Alianza Lima Corazón para ganar a La Victoria volveremos para verte campeonar.
  Moderator / Redactie FP zondag 5 maart 2006 @ 18:04:15 #202
90910 crew  Drizzt_DoUrden
Rawr
pi_35747716
2-0
[b]Dingen doen met dingen, da's machtig mooi
Twitch: <a href="https://www.twitch.tv/drizzt_dourden" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://www.twitch.tv/drizzt_dourden</a>[/b]
  Moderator zondag 5 maart 2006 @ 18:14:12 #203
8781 crew  Frutsel
pi_35747978
en weer drie punten
los van de rechterrij en slechts zes punten van plaats 5

Wat me wel opvalt is dat na PSV, Feyenoord en AZ , FC Twente de minst gepasseerde doelman heeft Jammer dat het scoren vaak een probleem was in de eerste competitiehelft
  zondag 5 maart 2006 @ 18:36:27 #204
67174 Dos37
Come on Twente
pi_35748509
Wat een mooien dag. Duidelijke overwinning het had nog meer kunnen/moeten zijn. Jammer dat Kennedy niet heel erg scherp was.

Wat een triest volk dat heracles publiek met hun "spandoeken" Liverpool 2
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
pi_35748743
!



Er ging wat verkeerd...
  Moderator zondag 5 maart 2006 @ 20:33:24 #206
8781 crew  Frutsel
pi_35752076
Jan van Staa vanavond 22.30 uur bij Talpa Cafe Sport
pi_35752115
quote:
Op zondag 5 maart 2006 18:14 schreef Frutsel het volgende:
en weer drie punten
los van de rechterrij en slechts zes punten van plaats 5
Los? RKC staat op 0 punten.........
  zondag 5 maart 2006 @ 22:06:51 #208
64276 9christensen
Grolsch bier is gezond
pi_35756057
Liverpool 2

wat een eer
Het is het eindpunt van de trein, bijna geen mens hoeft er te zijn, bijna geen hond gaat zover mee:
[b]Enschede![/b]
  zondag 5 maart 2006 @ 22:14:47 #209
52164 pfaf
pfief, pfaf, pfoef!
pi_35756430
quote:
Op zondag 5 maart 2006 18:36 schreef Dos37 het volgende:
Wat een mooien dag. Duidelijke overwinning het had nog meer kunnen/moeten zijn. Jammer dat Kennedy niet heel erg scherp was.

Wat een triest volk dat heracles publiek met hun "spandoeken" Liverpool 2
Matthieu stond er nog mooi op bij Talpa!
  zondag 5 maart 2006 @ 22:16:36 #210
67174 Dos37
Come on Twente
pi_35756501
quote:
Op zondag 5 maart 2006 22:14 schreef pfaf het volgende:

[..]

Matthieu stond er nog mooi op bij Talpa!
Ja idd. Hij stond er beeld vullend op
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
pi_35756624
Viel nog mee, maar 2-0. Misschien maar beter ook.
That's all folks!
pi_35760871
Geweldige wedstrijd
Цой жив
pi_35767017
quote:
Op maandag 6 maart 2006 00:10 schreef Zwoerd het volgende:
Geweldige wedstrijd
Dat viel wel tegen vond ik...

Ze bleven maar strooien met inlever ballen op het middenveld. Eerste helft veel te kort op elkaar.
En ik ben geen fan van Gerritsen. Hij schoot de bal er fijn in, maar verder kan hij hard rennen en hij werkt ervoor, maar meer ook niet eigenlijk...
pi_35780430
quote:
Op maandag 6 maart 2006 10:53 schreef Merson het volgende:

[..]

Dat viel wel tegen vond ik...

Ze bleven maar strooien met inlever ballen op het middenveld. Eerste helft veel te kort op elkaar.
En ik ben geen fan van Gerritsen. Hij schoot de bal er fijn in, maar verder kan hij hard rennen en hij werkt ervoor, maar meer ook niet eigenlijk...
Het voetbal opzich was niet geweldig nee, maar ik doel vooral op de passie en strijd bij de spelers, de sfeer in het stadion, de ontlading...
Цой жив
  maandag 6 maart 2006 @ 17:53:09 #215
67174 Dos37
Come on Twente
pi_35780623
Staat nog een mooi filmpje op FCtwente.nl

Voor de mensen die er niet bij waren.
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
pi_35781870
quote:
Op maandag 6 maart 2006 17:46 schreef Zwoerd het volgende:

[..]

Het voetbal opzich was niet geweldig nee, maar ik doel vooral op de passie en strijd bij de spelers, de sfeer in het stadion, de ontlading...
Om heel eerlijk te zijn vond ik de sfeer ook niet echt geweldig, maar misschien kwam het omdat ik nog moest rijden.
  Moderator maandag 6 maart 2006 @ 18:43:36 #217
8781 crew  Frutsel
pi_35782373
quote:
Op maandag 6 maart 2006 17:53 schreef Dos37 het volgende:
Staat nog een mooi filmpje op FCtwente.nl

Voor de mensen die er niet bij waren.
welke bedoel je?
  maandag 6 maart 2006 @ 18:56:58 #218
67174 Dos37
Come on Twente
pi_35782926
Die onder fotoverslag staat.
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
  Moderator maandag 6 maart 2006 @ 19:15:48 #219
8781 crew  Frutsel
pi_35783748
kats over het hoofd gezien! thx
pi_35794302
Jong Fc Twente wint vandaag knap van Jong Ajax met 2-0 goals van Marcel Kleissen en El Ahmadi. Vooral Kleissens goal was mooi. Bij Jong FC Twente speelden de spelers uit de eerste selectie goed (Afonso was slecht tot matig en moest er in de slotminuten met 2x geel af) Jordy Kosters speelde een degelijke pot.
pi_35933831


Weer drie punten.
pi_35936133
Van Staa
  zaterdag 11 maart 2006 @ 13:48:11 #223
67174 Dos37
Come on Twente
pi_35938879
Gisteren was ik vol in beeld hoorde ik

Maarja wel weer 3 punten. Nou hopen dat de veent uut almelo ons iets helpen. van Staa
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
  zaterdag 11 maart 2006 @ 14:02:54 #224
64276 9christensen
Grolsch bier is gezond
pi_35939264
quote:
Op zaterdag 11 maart 2006 13:48 schreef Dos37 het volgende:
Gisteren was ik vol in beeld hoorde ik

Maarja wel weer 3 punten. Nou hopen dat de veent uut almelo ons iets helpen. van Staa
Vanmiddag fkes kijken. welke minuut dan ?
Het is het eindpunt van de trein, bijna geen mens hoeft er te zijn, bijna geen hond gaat zover mee:
[b]Enschede![/b]
  zaterdag 11 maart 2006 @ 14:03:24 #225
67174 Dos37
Come on Twente
pi_35939274
Int begin 20 minuten ofzo
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
  zaterdag 11 maart 2006 @ 16:14:06 #226
139407 jorienvdherik
Feyenoord KNVB Beker 07-08
pi_35942357
gaat de goede kant op met twente. Altijd wel leuk twente-feyenoord
pi_35965292
Gaat lekker
Volgende week uit tegen RBC, ik heb er heel weinig vertrouwen in
Цой жив
  maandag 13 maart 2006 @ 11:59:46 #228
67174 Dos37
Come on Twente
pi_35986094
Ja idd. Maar ik ga er wel heen.

hopen op 3 punten maar ik ga er zeker niet vanuit en denk ook niet dat het makkelijk zal gaan.
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
  Moderator maandag 13 maart 2006 @ 12:15:51 #229
8781 crew  Frutsel
pi_35986519
de uitlatingen van Maaskant afgelopen weekend

"Kom op jongens, snel douchen en weg. Het is duidelijk dat jullie in geen enkel eredivisie stadion wat te zoeken hebben"...

Dus..idd tegen Twente zullen ze er wel staan...
  Moderator / Redactie FP maandag 13 maart 2006 @ 15:07:50 #230
90910 crew  Drizzt_DoUrden
Rawr
pi_35991827
We pakken die RBC'ers, met gemak
[b]Dingen doen met dingen, da's machtig mooi
Twitch: <a href="https://www.twitch.tv/drizzt_dourden" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://www.twitch.tv/drizzt_dourden</a>[/b]
  Moderator dinsdag 14 maart 2006 @ 11:26:50 #231
8781 crew  Frutsel
pi_36017030
in de wandelgangen hoor ik namen als Rutten en Wouters als mogelijke trainers voor volgend seizoen... Iemand deze namen ook gehoord?
  dinsdag 14 maart 2006 @ 11:31:38 #232
64276 9christensen
Grolsch bier is gezond
pi_36017179
quote:
Op maandag 13 maart 2006 15:07 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
We pakken die RBC'ers, met gemak
dat dachten we vorig seizoen van den bosch ook
Het is het eindpunt van de trein, bijna geen mens hoeft er te zijn, bijna geen hond gaat zover mee:
[b]Enschede![/b]
pi_36017268
quote:
Op dinsdag 14 maart 2006 11:26 schreef Frutsel het volgende:
in de wandelgangen hoor ik namen als Rutten en Wouters als mogelijke trainers voor volgend seizoen... Iemand deze namen ook gehoord?
Stond gister in de TCT.
  dinsdag 14 maart 2006 @ 11:36:21 #234
64276 9christensen
Grolsch bier is gezond
pi_36017320
Rutten
Het is het eindpunt van de trein, bijna geen mens hoeft er te zijn, bijna geen hond gaat zover mee:
[b]Enschede![/b]
pi_36018243
Heeft Jan al gezegd niet door te willen?

Aan een tweede termijn zou ik als Rutten zijnde niet beginnen.
That's all folks!
  dinsdag 14 maart 2006 @ 13:05:07 #236
64276 9christensen
Grolsch bier is gezond
pi_36019758
tuurlijk wel. een echte clubman
Het is het eindpunt van de trein, bijna geen mens hoeft er te zijn, bijna geen hond gaat zover mee:
[b]Enschede![/b]
pi_36020282
Waarom mag van Staa geen aanspraak maken op het hoofdtrainerschap? Ik las net dat hij gewoon weer zijn oude functie als assistent krijgt
Winnares Dione-award '05, '06 en '07!
pi_36020325
quote:
Op dinsdag 14 maart 2006 11:31 schreef 9christensen het volgende:

[..]

dat dachten we vorig seizoen van den bosch ook
pi_36027303
quote:
Op dinsdag 14 maart 2006 13:21 schreef clauwheee het volgende:
Waarom mag van Staa geen aanspraak maken op het hoofdtrainerschap? Ik las net dat hij gewoon weer zijn oude functie als assistent krijgt
Omdat je er voor een kwartje ingooit en er dan voor een gulden uitkomt.
pi_36030404
quote:
Op dinsdag 14 maart 2006 16:50 schreef El_Bassie het volgende:

[..]

Omdat je er voor een kwartje ingooit en er dan voor een gulden uitkomt.
Toelichting?

Ik snap t even niet.
  dinsdag 14 maart 2006 @ 19:06:22 #241
39793 Moody
el moody
pi_36031143
Hij bedoelt dat Van Staa teveel lult denk ik....
Wij niet-Randstedelingen mogen niet teveel in de belangstelling komen en Van Staa was onlangs op tv te zien in een uitzending die liever (zoals altijd) over Ajax had moeten gaan
Jaarlijstjes: '08 | '09 | '10 | '11 | '12 |
'13 |
'14
  Moderator / Redactie FP dinsdag 14 maart 2006 @ 19:07:28 #242
90910 crew  Drizzt_DoUrden
Rawr
pi_36031184
quote:
Op dinsdag 14 maart 2006 19:06 schreef Moody het volgende:
Hij bedoelt dat Van Staa teveel lult denk ik....
Wij niet-Randstedelingen mogen niet teveel in de belangstelling komen en Van Staa was onlangs op tv te zien in een uitzending die natuurlijk weer over Ajax had moeten gaan
[b]Dingen doen met dingen, da's machtig mooi
Twitch: <a href="https://www.twitch.tv/drizzt_dourden" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://www.twitch.tv/drizzt_dourden</a>[/b]
  dinsdag 14 maart 2006 @ 19:09:25 #243
39793 Moody
el moody
pi_36031256
Ook gehoord van cynisme
Ik ging uit van het über-gevoel dat veel mensen uit "het westen" soms hebben.
Jaarlijstjes: '08 | '09 | '10 | '11 | '12 |
'13 |
'14
pi_36031282
Sorry, ik snap er ook geen reet van.
Winnares Dione-award '05, '06 en '07!
pi_36032494
Fred Rutten is volgens het AD zelfs favoriet en zou niet onwelwillend tegenover een terugkeer staan.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_36032595
quote:
Op dinsdag 14 maart 2006 19:47 schreef methodmich het volgende:
Fred Rutten is volgens het AD zelfs favoriet en zou niet onwelwillend tegenover een terugkeer staan.
Ook niet tegenover een vertek naar Vitesse en tegenover een verblijf bij PSV.
pi_36113372
www.rtvoost.nl meldt nu idd dat Rutten en Eijkelkamp voor 3 jaar naar Twente komen.
A mind with a heart of it's own
  Moderator vrijdag 17 maart 2006 @ 12:43:46 #248
8781 crew  Frutsel
pi_36113437
quote:
Op vrijdag 17 maart 2006 12:41 schreef DrMarten het volgende:
www.rtvoost.nl meldt nu idd dat Rutten en Eijkelkamp voor 3 jaar naar Twente komen.
Als Hoofd en Assistent?
Top
pi_36113452
quote:
Op vrijdag 17 maart 2006 12:41 schreef DrMarten het volgende:
www.rtvoost.nl meldt nu idd dat Rutten en Eijkelkamp voor 3 jaar naar Twente komen.
Dat betekent dus indirect ook het vertrek van Hiddink bij PSV (plus de rest).
What we do in life echoes in eternity
Just relax - It's what Jesus would do
Wat een vrouw!
spits!
  vrijdag 17 maart 2006 @ 12:44:56 #250
67174 Dos37
Come on Twente
pi_36113473
Ja ik wist het al dat Rutten kwam

wat mooi. Eenmaal zullen wij de kampioen zijn. 2006/2007
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
pi_36113773
Van Staa hoofd opleidingen, ook een leuke job. Eijkelkamp meenemen is ook slim.

Doet Twente goed.
That's all folks!
  vrijdag 17 maart 2006 @ 13:01:38 #252
26251 Eilanden
Bright Mirror Still Water
pi_36113985
quote:
Op vrijdag 17 maart 2006 12:44 schreef Dos37 het volgende:
Ja ik wist het al dat Rutten kwam

wat mooi. Eenmaal zullen wij de kampioen zijn. 2006/2007
  vrijdag 17 maart 2006 @ 13:02:00 #253
26251 Eilanden
Bright Mirror Still Water
pi_36113994
quote:
Op vrijdag 17 maart 2006 12:53 schreef -Vaduz- het volgende:
Van Staa hoofd opleidingen, ook een leuke job. Eijkelkamp meenemen is ook slim.

Doet Twente goed.
Hoofd scouting staat er op RTV Oost. Is wel wat anders
pi_36114268
!

Dit lijkt me wel een mooi koppel.
  vrijdag 17 maart 2006 @ 13:22:50 #255
109693 Dr.Aart
Grolsch Royce
pi_36114613
lijkt me een goed duo voor Twente
Brakmanschap is Meesterschap
Ja,wij zijn ons er eentje!
pi_36114660
Voor Twente een goede vangst, voor PSV een flink verlies.
pi_36118301
quote:
Op vrijdag 17 maart 2006 13:02 schreef Eilanden het volgende:

[..]

Hoofd scouting staat er op RTV Oost. Is wel wat anders
Klopt, sorry Erik ten Hag.
That's all folks!
pi_36118726
Wauw, goede stap van Twente, wel sneu voor Van Staa
  Moderator / Redactie FP vrijdag 17 maart 2006 @ 15:24:46 #259
90910 crew  Drizzt_DoUrden
Rawr
pi_36118826
quote:
Op vrijdag 17 maart 2006 13:24 schreef mbn het volgende:
Voor Twente een goede vangst, voor PSV een flink verlies.
lekker boeie dikke sukkel



FC Twente: Kampioen 2006/2007
[b]Dingen doen met dingen, da's machtig mooi
Twitch: <a href="https://www.twitch.tv/drizzt_dourden" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://www.twitch.tv/drizzt_dourden</a>[/b]
  vrijdag 17 maart 2006 @ 16:04:20 #260
64276 9christensen
Grolsch bier is gezond
pi_36120150
Niks mis mee!
Het is het eindpunt van de trein, bijna geen mens hoeft er te zijn, bijna geen hond gaat zover mee:
[b]Enschede![/b]
  vrijdag 17 maart 2006 @ 16:04:37 #261
49901 PogueMahone
Yapo N'Guema - Honé
pi_36120159
Gelukkig geen Wotte
De Narcis van Gabon
pi_36123592
quote:
Op vrijdag 17 maart 2006 15:21 schreef BliksemSchigt het volgende:
Wel sneu voor Van Staa.
Dat ie geen hoofdtrainer zou blijven was al een tijd duidelijk en ik denk dat ie hier zelf ook wel een aardige stem in heeft gehad.
A mind with a heart of it's own
pi_36138085
Hoofd scouting vind ik alleen een rare functie. Had hij geen tweede assistent kunnen worden?
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  zaterdag 18 maart 2006 @ 11:32:22 #264
64276 9christensen
Grolsch bier is gezond
pi_36138183
quote:
Op zaterdag 18 maart 2006 11:27 schreef methodmich het volgende:
Hoofd scouting vind ik alleen een rare functie. Had hij geen tweede assistent kunnen worden?
Ik denk dat Rutten vooral Eijkelkamp wilde als assistent.
Het is het eindpunt van de trein, bijna geen mens hoeft er te zijn, bijna geen hond gaat zover mee:
[b]Enschede![/b]
  zaterdag 18 maart 2006 @ 11:32:39 #265
64276 9christensen
Grolsch bier is gezond
pi_36138189
VOETBAL - Middenvelder Simon Cziommer heeft een principe-akkoord bereikt met FC Twente. Hij keert daarmee terug van Schalke 04 dat hem had uitgeleend aan Roda JC.
Cziommer werd opgeleid door FC Twente en speelde van 1999 tot 2005 ook al bij de Enschedese club.

rtv oost


wederom goed nieuws
Het is het eindpunt van de trein, bijna geen mens hoeft er te zijn, bijna geen hond gaat zover mee:
[b]Enschede![/b]
pi_36138589
quote:
Op zaterdag 18 maart 2006 11:32 schreef 9christensen het volgende:

[..]

Ik denk dat Rutten vooral Eijkelkamp wilde als assistent.
Ja, idd. Maar hoofd scouting klinkt zo als wegpromoveren.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_36138792
Cziommer weer terug zou zeker goed nieuws zijn.

Van Staa is waarschijnlijk zeer content met die functie, hij ziet deze move niet als wegpromoveren. In de Tubantia las ik dat hij niet perse rekende op een assistentschap en de nieuwe trainer de keuze liet. Hij was blij dat hij heeft laten zien het nog in de vingers te hebben en accepteert de situatie.
That's all folks!
  zaterdag 18 maart 2006 @ 12:03:26 #268
52164 pfaf
pfief, pfaf, pfoef!
pi_36167991
MVV, Fortuna, RBC, Zwolle, Volendam, Den Bosch, Willem II. en nu weer RBC godverdomme
Цой жив
pi_36168051
Twente je staat achter.. wat doe je!
pi_36168113
quote:
Op vrijdag 17 maart 2006 15:08 schreef -Vaduz- het volgende:

[..]

Klopt, sorry Erik ten Hag.
Erik ten Hag was toch altijd hoofd jeugdopleidingen?
  Moderator / Redactie FP zondag 19 maart 2006 @ 15:24:30 #272
90910 crew  Drizzt_DoUrden
Rawr
pi_36169115
We staan gewoon achter bij RBC
[b]Dingen doen met dingen, da's machtig mooi
Twitch: <a href="https://www.twitch.tv/drizzt_dourden" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://www.twitch.tv/drizzt_dourden</a>[/b]
pi_36169882
quote:
Op zondag 19 maart 2006 15:24 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
We staan gewoon achter bij RBC
Dit was gewoon te verwachten
Цой жив
pi_36170027
quote:
Op dinsdag 14 maart 2006 11:31 schreef 9christensen het volgende:

[..]

dat dachten we vorig seizoen van den bosch ook
De geschiedenis herhaalt zich?
  Moderator / Redactie FP zondag 19 maart 2006 @ 16:47:00 #275
90910 crew  Drizzt_DoUrden
Rawr
pi_36171340
Waarom kan Twente nou nooit fatsoenlijk tegen derderangs-clubjes spelen
[b]Dingen doen met dingen, da's machtig mooi
Twitch: <a href="https://www.twitch.tv/drizzt_dourden" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://www.twitch.tv/drizzt_dourden</a>[/b]
  Moderator zondag 19 maart 2006 @ 17:56:35 #276
8781 crew  Frutsel
pi_36173293
quote:
Op zondag 19 maart 2006 16:47 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Waarom kan Twente nou nooit fatsoenlijk tegen derderangs-clubjes spelen
was te verwachten...het typeert FC Twente...
bij winst had je zulke goede zaken gedaan...
nu moest je winnen, zeker omdat groningen ook won van ajax
pi_36201810
Toch nog weer goed nieuws na de deceptie van gister.

De SCC voor volgend seizoen is 7 euro goedkoper.

Of ik vergis me en hij is 3 euro duurder.
  Moderator woensdag 22 maart 2006 @ 09:53:39 #278
8781 crew  Frutsel
pi_36255957
Komt Cziommer nu wel of niet weer?
hoor van die rare geruchten?

update: hmm..volgens Twente.Net komt ie dus voorlopig niet?
  woensdag 22 maart 2006 @ 09:55:19 #279
52164 pfaf
pfief, pfaf, pfoef!
pi_36255991
Vandaag in de Metro stond dat hij nog niet eens met Twente gesproken had. Maar als er geen topclub komt en Twente meldt zich nu wel, weet hij wel waar hij heen zal gaan....
pi_36366743
Pff wat stond de verdediging dramatisch vanavond
Цой жив
  Moderator zondag 26 maart 2006 @ 00:32:17 #281
8781 crew  Frutsel
pi_36369003
ik zie de playoffs weer als sneeuw voor de zon verdwijnen...
  zondag 26 maart 2006 @ 08:09:32 #282
64276 9christensen
Grolsch bier is gezond
pi_36371887
idd, deze hadden ze niet hoeven te verliezen gister.
Het is het eindpunt van de trein, bijna geen mens hoeft er te zijn, bijna geen hond gaat zover mee:
[b]Enschede![/b]
  zondag 26 maart 2006 @ 12:10:58 #283
67174 Dos37
Come on Twente
pi_36373798
quote:
Op zaterdag 25 maart 2006 22:33 schreef Zwoerd het volgende:
Pff wat stond de verdediging dramatisch vanavond
Ja idd. Ik zie het duo Niemeyer Zomer echt niet meer als een goed alternatief. Niemeyer moet gewoon de lijnen weer uitzetten op het middenveld.
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
pi_36374880
Ik vind vooral Zomer sinds zn ripblessure erg slecht spelen. We moeten maar hopen dat ze snel weer op niveau komen. Verder lijkt het me ook nodig dat Boschker snel weer terug komt, die straalt toch wel veel meer rust uit dan Pasveer.
Цой жив
  zondag 26 maart 2006 @ 13:21:19 #285
67174 Dos37
Come on Twente
pi_36375391
quote:
Op zondag 26 maart 2006 13:00 schreef Zwoerd het volgende:
Ik vind vooral Zomer sinds zn ripblessure erg slecht spelen. We moeten maar hopen dat ze snel weer op niveau komen. Verder lijkt het me ook nodig dat Boschker snel weer terug komt, die straalt toch wel veel meer rust uit dan Pasveer.


daar hadden we het gisteren ook over. Pasveer komt erg nerveus over.
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
pi_36377319
Tijd weer voor een echte centrale verdediger, een schoffelaar, stevige kerel zoals majstorovic maar dan zonder capsones.
pi_36380319
Ze willen Pasveer toch ook mogelijk een seizoentje verhuren om hem wat ervaring op te laten doen? Want op zich heeft hij wel mogelijkheden volgens mij.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  Moderator maandag 27 maart 2006 @ 12:39:39 #288
8781 crew  Frutsel
pi_36401359
hier trouwens een aktueel schema voor de play-offs van dit jaar...

http://www.feyenoordleven.nl/playoffs1.JPG

(tis jammer van de naam, maar ja.. we moeten daar maar even overheen kijken )
pi_36401431
Pasveer moet voor een jaar naar de Eagles gaan, dan leert hij snel denk ik.
That's all folks!
  dinsdag 28 maart 2006 @ 10:30:30 #290
93214 DeTolk
Elk puntje telt.
pi_36427157
quote:
FC Twente presenteert Rutten en Eijkelkamp

28/3/2006 9 :45

FC Twente presenteert dinsdagmiddag Fred Rutten en René Eijkelkamp als nieuw trainersduo. De huidige assistenten van Guus Hiddink tekenden voor drie jaar bij de Enschedese club.

Rutten gaat bij FC Twente aan de slag als hoofdtrainer en is per direct al verantwoordelijk voor het technische beleid van komend seizoen, van jeugdopleiding tot en met de hoofdmacht. De 43-jarige trainer neemt de taken van Johan Plageman over, die eerder al bekend had gemaakt te zullen opstappen.

Van 1999 tot 2001 was Rutten al coach van de Tukkers, met als grootste succes de bekerwinst in 2001. Als speler kwam Rutten dertien seizoenen in actie voor de Enschedeërs. Hij kwam zelfs tot één interland.

Eijkelkamp zal bij FC Twente fungeren als assistent van Rutten, met wie hij de laatste twee seizoenen samenwerkte in de staf van PSV-coach Guus Hiddink. De zesvoudig international was eerder al eens als spitsentrainer werkzaam bij Twente.
  dinsdag 28 maart 2006 @ 13:40:33 #291
46906 Brave_Sir_Robin
He bravely ran away
pi_36432186
quote:
Op maandag 27 maart 2006 12:39 schreef Frutsel het volgende:
hier trouwens een aktueel schema voor de play-offs van dit jaar...

http://www.feyenoordleven.nl/playoffs1.JPG

(tis jammer van de naam, maar ja.. we moeten daar maar even overheen kijken )
De nummer 2 kan dus nog compleet Europees voetbal mislopen... ennuh, die Intertoto 2 plaats is toch vervangen door een geldprijs?

Afwachten trouwens maar met Rutten, naast de bekerwinst was het in de competitie toen ook al niet veel soeps...
Galantly he chickened out...
The tale of Sir Robin: http://www.youtube.com/watch?v=BZwuTo7zKM8
  dinsdag 28 maart 2006 @ 18:28:22 #292
52164 pfaf
pfief, pfaf, pfoef!
pi_36441185
Nee, hij wordt wel heel erg als verlosser gezien. Maar toch ben ook ik erg blij met Rutten en Eijkelkamp.
  dinsdag 28 maart 2006 @ 18:35:09 #293
139407 jorienvdherik
Feyenoord KNVB Beker 07-08
pi_36441368
quote:
Op dinsdag 28 maart 2006 13:40 schreef Brave_Sir_Robin het volgende:

[..]

De nummer 2 kan dus nog compleet Europees voetbal mislopen... ennuh, die Intertoto 2 plaats is toch vervangen door een geldprijs?

Afwachten trouwens maar met Rutten, naast de bekerwinst was het in de competitie toen ook al niet veel soeps...
nee toch omdat ajax daar staat zijn ze verzekerd van europees voetbal
pi_36444292
Leuke keuze! Maar Fred ook TD begreep ik, soort dubbelfunctie. Wel merkwaardig?
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  dinsdag 28 maart 2006 @ 21:36:38 #295
52164 pfaf
pfief, pfaf, pfoef!
pi_36446903
quote:
Op dinsdag 28 maart 2006 20:08 schreef methodmich het volgende:
Leuke keuze! Maar Fred ook TD begreep ik, soort dubbelfunctie. Wel merkwaardig?
PSV constructie. Engels principe. Zo u wilt...
  woensdag 29 maart 2006 @ 00:05:21 #296
64276 9christensen
Grolsch bier is gezond
pi_36451515
En Foeke Booy doet het ook bij Utrecht volgens mij.
Het is het eindpunt van de trein, bijna geen mens hoeft er te zijn, bijna geen hond gaat zover mee:
[b]Enschede![/b]
pi_36464364
Ja, maar het is wel opmerkelijk. Komt hier zelden voor, toch extra werkdruk. Al zal René dan ook het nodige veldwerk doen.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_36464709
quote:
Op woensdag 29 maart 2006 15:39 schreef methodmich het volgende:
Ja, maar het is wel opmerkelijk. Komt hier zelden voor, toch extra werkdruk. Al zal René dan ook het nodige veldwerk doen.
Misschien extra werkdruk, maar ook minder conflicten lijkt me. De trainer wordt nu niet opgezadeld met spelers waar hij eigenlijk niet mee wil werken.
En met Eijkelkamp hebben ze een goede voor op het veld als Rutten er niet is. Bovendien is Ten Hag er ook nog bij die club ook door en door kent.
A mind with a heart of it's own
  donderdag 30 maart 2006 @ 11:54:40 #299
27166 mr.vulcano
Op naar de top!
pi_36487936
Het is gissen hoe deze werkwijze bij twente uitpakt, maar ik heb vertrouwen inhet volgend seizoen. Eerst nog maar de play-offs veilig stellen!
Dat is nodeloos kwetsend, stigmatiserend, tendentieus en ongefundeerd!
pi_36522524
Цой жив
  Moderator / Redactie FP vrijdag 31 maart 2006 @ 16:24:29 #301
90910 crew  Drizzt_DoUrden
Rawr
pi_36527210
Dicht
[b]Dingen doen met dingen, da's machtig mooi
Twitch: <a href="https://www.twitch.tv/drizzt_dourden" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://www.twitch.tv/drizzt_dourden</a>[/b]
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')