KENNEDY!!!quote:Op zondag 12 februari 2006 00:33 schreef Merson het volgende:
Die Kennedy is een held! Die gebalde vuist bij die laatste corner.En hoe hij altijd de ereronde loopt.
Dat commentaar van hem heb ik doorgespoeld, maar goed ook dus. Ik hou het mooi bij m'n eigen dromen.quote:Op zondag 12 februari 2006 11:55 schreef methodmich het volgende:
[..]
Volgens superanalyticus Aad de Mos is de selectie niet evenwichtig.
De Mos is zelf niet evenwichtigquote:Op zondag 12 februari 2006 11:55 schreef methodmich het volgende:
[..]
Volgens superanalyticus Aad de Mos is de selectie niet evenwichtig.
Van Staaquote:Alleen trainerswissel Twente heeft effect
13/2/2006 15:23
Van de vijf trainerswissels in de Eredivisie heeft tot dusverre alleen die bij FC Twente tot betere prestaties geleid. Jan van Staa heeft pas drie wedstrijden de leiding bij de Tukkers, maar die werden wel alledrie gewonnen.
Net als Van Staa doet ook Ron de Groot het als vervanger bij NEC zeer behoorlijk. Met twaalf punten uit acht wedstrijden (gemiddeld anderhalf punt per wedstrijd) presteert hij echter toch iets minder dan zijn voorganger Cees Lok die gemiddeld 1,69 punt per wedstrijd pakte. Lok werd dan ook niet ontslagen in Nijmegen, maar stapte zelf op.
Lok staat inmiddels aan het roer bij NAC Breda. Met zes punten uit zeven wedstrijden (gemiddeld 0,86) kan hij zijn fel bekritiseerde voorganger Ton Lokhoff (gemiddeld 1,12) nog niet doen vergeten.
De slechte prestaties bij RBC Roosendaal (achttiende in de Eredivisie) en Willem II (zeventiende) lijken niet te wijten aan de coaches die het seizoen begonnen. Na de trainerswissels bij de Brabantse clubs is de negatieve spiraal niet doorbroken. De prestaties zijn alleen maar slechter geworden.
quote:NEC minstens maand zonder Babos in doel
13/2/2006 18:33
Een forse tegenvaller voor NEC. Doelman Gábor Babos blijkt zondag in het duel met FC Utrecht een forse knieblessure te hebben opgelopen. De Hongaar ligt er minstens een maand uit.
Babos hield een scheurtje in zijn linker binnenmeniscus te over aan het 1-1 gelijkspel in Nieuw Galgenwaard. NEC vreest de doelman vier tot zes weken te moeten missen.
In zijn eerste seizoen bij NEC is Babos uitgegroeid tot een steunpilaar van de Nijmeegse defensie. Slechts drie clubs in de Eredivisie incasseerden dit seizoen minder tegendoelpunten dan NEC. Hij hield bovendien al tien keer de nul voor de huidige nummer acht van Nederland.
Ze speelden eerst zaalvoetbal, nu veldvoetbal.quote:Op zondag 12 februari 2006 13:28 schreef -Vaduz- het volgende:
[..]
Dat commentaar van hem heb ik doorgespoeld, maar goed ook dus. Ik hou het mooi bij m'n eigen dromen.
Dat zou ik knap vinden.quote:Op maandag 13 februari 2006 18:19 schreef -Vaduz- het volgende:
Blijft Van Staa zitten?
Het seizoen is nog niet voorbij.quote:Op zaterdag 18 februari 2006 17:27 schreef Zwoerd het volgende:
De kwaliteit hadden ze al maanden, heel jammer dat het er nu pas uit lijkt te komen.
Klotezooiquote:Op maandag 20 februari 2006 11:10 schreef Frutsel het volgende:
Zomer breekt rib
FC Twente-verdediger Ramon Zomer heeft zijn rib gebroken in het uitduel met NEC (0-3 winst). De Tukker hield de kwetsuur over aan een botsing met een tegenstander. Voor het herstel staan drie weken. Zomer kneusde vorige week in de thuiswedstrijd tegen Roda JC (1-0 winst) zijn rib al en werd tegen NEC op dezelfde plek geraakt.
"Het deed meteen al flink pijn en ik voelde dat ik de rib kon bewegen", aldus Zomer op de website van FC Twente. "Een blessure komt natuurlijk nooit goed uit, maar het is duidelijk dat het nu helemaal ongelegen komt. We zijn bezig met een goede serie en ik zal door de blessure de komende wedstrijden moeten missen." Zomer speelde de wedstrijd tegen NEC, ondanks de pijn, gewoon uit. "Blijkbaar heb ik een hoge pijngrens."
============
qua blessures kan het seizoen alsnog stuk...das al de zoveelste die er naast ligt voor enkele wedstrijden
Tsjah best kloten. Ik hoop dat Rahim hem gaat vervangen. Laat Tsunami maar mooi op de bank zitten. Wellenberg gewoon op rechtsquote:Op maandag 20 februari 2006 12:10 schreef Zwoerd het volgende:
[..]
Klotezooi![]()
Wie zal hem gaan vervangen Rahim of Touzani?
Valt mee dat gat met NEC. NEC-AZ vrijdag.quote:Op zondag 26 februari 2006 22:20 schreef Dos37 het volgende:
Twente staat nu wel op een play-off plek alleen is het gat met NEC wel aan de grote kant maar ik heb er vertrouwen in. Volgende week even laten zien wat de beste club van Twente is.
Heracles staat op nog maar drie punten van een nacompetitieplek.quote:Op zaterdag 4 maart 2006 16:38 schreef wouter1988 het volgende:
Het lijkt me duidelijk dat Twente in zijn streven een stuk verder is dan Heracles. Heracles komt net kijken op het hoogste niveau en draait tot nu toe goed mee in de eredivisie. Gun ze het wel dat ze erin blijven. Toch leuker dan uitwedstrijden onderin Limburg of tegen ploegen die weinig in te brengen hebben.
Twente is en blijft de trots van het oosten, zal Heracles nog heel wat de komende jaren moeten presteren willen ze dat voorbijstreven! Laat ze eerst maar is beginnen zich te handhaven
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |