abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_30798420
Welkom in het Nintendo Revolution topic



Wat is de Nintendo Revolution?

De Nintendo Revolution is de next-gen console van Nintendo. De naam Revolution zal hoogstwaarschijnlijk veranderd worden.
Nintendo streeft om met deze nieuwe console alle leeftijdsgroepen en soorten mensen aan te spreken. Dit willen zij bereiken door middel van innovatieviteit. Hierover lees je later meer.

Wat kan ik de volgende console van Nintendo dan allemaal?

Op de volgende console console van Nintendo kan je natuurlijk vooral gamen. Het is immers een gameconsole. Je kan alleen gamen op eens een andere manier. Hierover lees je meer onder het punt Controller.

Gamen kan je op meerdere manier. Je kan uiteraard zoals op een console meestal zo is gewoon in je eentje gamen of met vrienden mutliplayen. Maar ook kan je met deze Nintendo console online gamen. Online gamen zal helemaal gratis worden voor de first party games van Nintendo. Developers die third party games uitbrengen, mogen echter wel een vergoeding vragen van Nintendo. Je betaalt in ieder geval geen maandelijks bedrag, zoals je bijvoorbeeld wel bij Xbox Live! doet.

Last but not least, je kan heel veel oude klassiekers downloaden van alle Nintendo consoles die de Revolution voor waren. Dat zijn dus:

  • Nintendo Entertainment System, ook wel de NES
  • Super Nintendo Entertainment System, ook wel de SNES / Super Nintendo.
  • Nintendo 64
    Downloaden van deze games zal waarschijnlijk een kleine vergoeding bedragen.



    De NES, SNES, N64 en GC in de timeline van Nintendo. Van deze consoles kan je de games spelen op de Revolution. Van de handhelds zullen geen downloads beschikbaar worden.

    Nu mist echter de Nintendo GameCube in dit rijtje. Dat klopt, deze games zal je niet kunnen downloaden. Deze games zal je echter gewoon met je Revolution kunnen spelen, aangezien de self loading disc drive van de Revolution zowel de grotere discs van de Nintendo Revolution pakt, als ook de kleinere Nintendo GameCube discs.

    Wat zijn de specificaties hiervan dan?

    Hier is nog niet zoveel over bekend. Wat wel bekend is, is dat:

  • Er 512 MB Flash Memory in zal zitten.
  • Er een CPU chip wordt geleverd door IBM, waarvan de codenaam Broadway is.
  • Er een GPU chip wordt geleverd door ATI, waarvan de codenaam Hollywood is.
  • MoSys 1T-SRAM.



    Daarnaast is bekend van de Nintendo Revolution:

  • De Nintendo Revolution zal zowel op een tv monitor als op een computer monitor kunnen worden aangesloten
  • Er zijn 4 Nintendo GameCube controller ports ingebouwd in de Nintendo Revolution.
  • Er zijn 2 Memory Card slots van de Nintendo GameCube ingebouwd in de Nintendo Revolution.
  • De Nintendo Revolution zal 12cm optical discs gebruiken, waar de spellen op zullen staan. De discs komen van Nintendo zelf.
  • De Nintendo Revolution zal waarschijnlijk in meerdere kleuren beschikbaar worden. Men denkt dat de witte en de zwarte versie bij de launch van de console beschikbaar zullen zijn.
  • De Nintendo Revolution zal ruimte hebben waar je SD kaartjes in kunt stoppen, waar je dan dus bijv. gedownloade games op kwijt kunt. De grootte van het aantal MB van deze kaarten kan je zelf bepalen.
  • De Nintendo Revolution zal draadloos online gaan. Dit zal gebeuren door middel van WiFi, met behulp van Nintendo WiFi Connection.
  • De Nintendo Revolution zal 2 USB 2.0 ports ingebouwd hebben.
  • De Nintendo Revolution zal in 2006 uitkomen.
  • Je kunt er dvd's op afspelen door middel van een dongle ( ala Xbox )

    Wat is de controller?

    De controller is er eentje die totaal niet lijkt op de "standaard" controllers, die Microsoft en Sony respectievelijk gebruiken op de Xbox 360 en PS3. De controller die bij de Nintendo Revolution wordt geleverd, is met één hand te besturen. Daarnaast zullen er uitbreidingen voor uit komen, waarvan er één standaard wordt bij geleverd.


    De Nintendo Revolution controller bekeken vanuit alle standen.


    De Nintendo Revolution controller samen met een uitbreiding. Deze zal waarschijnlijk standaard geleverd worden zodra je een Nintendo Revolution systeem koopt.

    Het speciale aan deze controller, behalve de vorm, is dat de Nintendo Revolution kan detecteren hoe je je controller houdt. De controller is een soort van 3D-muis. Een voorbeeld: Stel, je bent een FPS game aan het spelen, laten we zeggen Metroid Prime 3. Zodra jij met je controller naar links beweegt, zal het beeld ook naar links gaan. Dit vervangt en verbetert een tweede analoge stick. Deze besturing zal vele malen nauwkeuriger zijn dan een analoge stick.

    Snap je nog niet wat ik bedoel? Bekijk dan eens dit filmpje. Het is overdreven, maar geeft je toch een beeld hoe je de controller kan gebruiken. De Nintendo Revolution zal alle bewegingen die je met de controller doet detecteren: links, rechts, boven, onder en naar voor en achter. Dus ook in de diepte. Daarnaast kan je de controller ook om de lengte as draaien. Je kan zelfs de controller 90° draaien, zodat je soort NES-controller in je handen krijgt. Hiermee zou je bijvoorbeeld kunnen racen. Dit gebeurt door middel van Bluetooth.



    Daarnaast zal er een "standaard" controller worden ontwikkeld, waar je de originele controller van de Revolution in kan pluggen. Dit zodat je bijv. de oude games kan spelen.

    Last but not least: er zal ook een rumble functie in de draadloze controller zitten.

    Ik heb alles gelezen, maar geef mij nou eens één goede reden waarom ik de Nintendo Revolution zou preferen boven de PS3 of de Xbox 360.

    In die keuze ben je natuurlijk helemaal vrij, maar als ik één reden moet verzinnen, dan zou ik zeggen: Ben je die standaard controller eens zat, wil je eens een keertje iets anders, wil je een geweldige ervaring opdoen? Ga dan voor de innovatieve Nintendo Revolution!

    Oude topics
    [1] | [2] | [3] | [4] | [5] | [6] | [7] | [8] | [9] | [10] | [11] | [12] | [13] | [14] | [15] | [16] | [17] | [18] | [19] | [20]
    [21] | [22] | [23] | [24] | [25] | [26] | [27] | [28] | [29] | [30] | [31] | [32] | [33] | [34]


    Game on!

    [ Bericht 1% gewijzigd door peristilius op 21-09-2005 20:02:09 ]
  • If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now!
    http://www.myspace.com/trakston
      woensdag 21 september 2005 @ 18:41:34 #2
    127457 moomoo
    Niet uit te spreken als momo
    pi_30798495
    quote:
    De naam Revolution zal hoogstwaarschijnlijk veranderd worden.
    over de game downloads: mijn N64 roms(allemaal legaal natuurlijk!)varieren van 8 tot 64 MB. mijn SNES roms zijn allemaal ongeveer 4 MB. en NES roms heb ik niet, want ik heb geen nes
    pi_30798502
    Anders was ik ff bezig

    Haal die wallpaper eruit
    pi_30798554
    Ik weet het, heb zelf ook ogen.
    If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now!
    http://www.myspace.com/trakston
      woensdag 21 september 2005 @ 18:45:41 #5
    65330 Ruzbeh
    Five inches but its thick
    pi_30798606
    Nu al deel 35.
    De beste user. (Waar jij geen waardering voor hebt.)
      woensdag 21 september 2005 @ 18:47:33 #6
    112068 MMaRsu
    I need some paprika
    pi_30798657
    peristillus heb je al vertrouwen?

    welcome to my submarine lair. It's long, hard and full of seamen!
      woensdag 21 september 2005 @ 18:49:03 #7
    69655 mordradead
    Wat is een leesje?
    pi_30798697
    hoi
    Bernie en ik zijn tof.
    pi_30798732
    quote:
    Op woensdag 21 september 2005 18:47 schreef MMaRsu het volgende:
    peristillus heb je al vertrouwen?

    In de games die ervoor uit gaan komen, nee niet echt.
    Maar door de jaren heen zijn er heel wat games voor o.a. de n64 en gc uitgekomen die ik nog wil spelen. Dus ik denk dat de Revo wel in huis komt.
    If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now!
    http://www.myspace.com/trakston
    pi_30798797
    Revolutie \o/
    pi_30798816
    quote:
    Op woensdag 21 september 2005 18:43 schreef peristilius het volgende:
    Ik weet het, heb zelf ook ogen.
    Doe dan
      woensdag 21 september 2005 @ 18:56:30 #11
    65330 Ruzbeh
    Five inches but its thick
    pi_30798877
    quote:
    Op woensdag 21 september 2005 18:50 schreef peristilius het volgende:

    [..]

    In de games die ervoor uit gaan komen, nee niet echt.
    Maar door de jaren heen zijn er heel wat games voor o.a. de n64 en gc uitgekomen die ik nog wil spelen. Dus ik denk dat de Revo wel in huis komt.
    Tja. Ik ga een keer een PS2 kopen voor de games die ik heb gemist. Maar ik ga zeker geen PS3 kopen. Veels te fucking duur.
    De beste user. (Waar jij geen waardering voor hebt.)
    pi_30798891
    quote:
    Op woensdag 21 september 2005 18:56 schreef Ruzbeh het volgende:

    [..]

    Tja. Ik ga een keer een PS2 kopen voor de games die ik heb gemist. Maar ik ga zeker geen PS3 kopen. Veels te fucking duur.
    Je weet de prijs niet eens .
    Inderdaad gaat de waarde die wij aan de mening van anderen hechten (...) in de regel bijna elke redelijke bedoeling te boven, zodat het als een soort algemeen verbreide of veeleer aangeboren manie kan worden beschouwd - Schopenhauer
    pi_30798945
    quote:
    Op woensdag 21 september 2005 18:57 schreef Steeven het volgende:

    [..]

    Je weet de prijs niet eens .
    Sony: "Hij word heeeeel duur en mensen moeten maar meer werken om hem te kopen!"
      woensdag 21 september 2005 @ 18:59:49 #14
    90764 Frankeinstein
    Captain Baseballbat-boy!
    pi_30798947
    waarom staan die gekleurde revo's eigenlijk niet in de op?
    pi_30798952
    Mischien leuk om het te vervangen met deze

      woensdag 21 september 2005 @ 19:01:20 #16
    129580 Koning-Afwas
    Nu mét borstel !!
    pi_30799006
    Enige wat ik op PS2 nog wil spelen is de Final Fantasy serie en de Gran Turismo's.

    Dat zijn zo'n beetje de enige PS exclusives die ik interessant vind, maar om daar nu een PS2 voor te gaan kopen...
    "Afwas heeft ook een koning nodig"
    Live Gamertag: Koning Afwas
      woensdag 21 september 2005 @ 19:03:34 #17
    38229 kanaiken
    Een lieve gezeisde kanaiken
    pi_30799062
    Ik kan niet wachten op de pokemon voor de revolution. Damn, wat een mogelijkheden.
    En aangezien pokemonspellen de neiging hebben álles van een platform te benutten....
    Stel dat er geen hypothetische veronderstellingen bestaan.
    Is dit een schijnvraag waarin het antwoord al besloten ligt?
    >>> Geen referrertje in sigs <<<
    pi_30799090
    quote:
    Op woensdag 21 september 2005 18:59 schreef VoiceofPower het volgende:

    [..]

    Sony: "Hij word heeeeel duur en mensen moeten maar meer werken om hem te kopen!"
    Dat is nog steeds geen prijs kerel. Een kop koffie is voor een hongerneger duur, voor ons goedkoop. Relatief dus. Misschien is Sony bezig met een hype, door te zeggen dat de PS3 fucking duur wordt, om vervolgens iedereen te ownen met een lagere prijs.
    Inderdaad gaat de waarde die wij aan de mening van anderen hechten (...) in de regel bijna elke redelijke bedoeling te boven, zodat het als een soort algemeen verbreide of veeleer aangeboren manie kan worden beschouwd - Schopenhauer
    pi_30799099
    quote:
    Op woensdag 21 september 2005 19:01 schreef Koning-Afwas het volgende:
    Enige wat ik op PS2 nog wil spelen is de Final Fantasy serie en de Gran Turismo's.

    Dat zijn zo'n beetje de enige PS exclusives die ik interessant vind, maar om daar nu een PS2 voor te gaan kopen...
    Verkeerd topic ?

    Edit: Ow laat maar
    pi_30800473
    Het voordeel van de Revo is dat ik al die games op 1 console kan spelen, daarnaast zullen er ook wel een stuk of 5 leuke Revo games uitkomen (gemiddeld aantal games dat me trekt sinds de n64 ). Dan heb ik toch al een console met 15 leuke games.
    If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now!
    http://www.myspace.com/trakston
      woensdag 21 september 2005 @ 19:59:51 #21
    112068 MMaRsu
    I need some paprika
    pi_30800875
    hehe inderdaad, en dan heb je ook nog de cube games die je misschien gemist hebt
    welcome to my submarine lair. It's long, hard and full of seamen!
    pi_30800936
    quote:
    Op woensdag 21 september 2005 19:59 schreef MMaRsu het volgende:
    hehe inderdaad, en dan heb je ook nog de cube games die je misschien gemist hebt
    Die had ik al meegerekend in de 15.
    If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now!
    http://www.myspace.com/trakston
    pi_30800984
    quote:
    Op woensdag 21 september 2005 18:41 schreef Dj_Day-V het volgende:
    Haal die wallpaper eruit
    Done.
    If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now!
    http://www.myspace.com/trakston
      woensdag 21 september 2005 @ 20:05:31 #24
    71435 King_of_cubes
    Infantiele klootzak
    pi_30801074
    De TT Het is geen retro console
    pi_30801184
    quote:
    Op woensdag 21 september 2005 20:05 schreef King_of_cubes het volgende:
    De TT Het is geen retro console
    Niet? Heb er tot nu toe anders nog niets anders van gezien.
    If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now!
    http://www.myspace.com/trakston
    abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
    Forum Opties
    Forumhop:
    Hop naar:
    (afkorting, bv 'KLB')