abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_30340573


Hét klaag-, praat en vraagtopic voor medewerkers van TPG Post & TNT.
Alle postbodes, postbezorgers, pakketchauffeurs, dames van de klantenservice, de medewerkers van de kantoren en alle andere TPG'ers zijn van harte welkom!

Klanten kunnen hier al hun vragen stellen over het versturen van poststukken!


Laatste 3 delen:
[Centraal] TPG Medewerkers-topic Deeltje 11
[Centraal] TPG Medewerkers-topic Deeltje 12
[Centraal] TPG Medewerkers-topic Deeltje 13


Handige linkjes voor klanten:
TPG voor Thuis
Posttarieven
Juist adresseren
Verhuisservice
Bewaarservice
Postzegeluitgiften

TPG Business


Veel gebruikte afkortingen en termen:
HAH = Huis aan Huis
HSM = HuisNummerSorteermachine
Lola = Los en Laad ruimte
VOS = Vroege Ochtend Sorteering


Overige linkjes:
Over TPG
TPG en Vlaaien
TPG en klagen
TPG wordt TNT

Intranet TPG'ers
TPG Spaarpuntenprogramma


Én, ook niet geheel onbelangrijk voor onze postbodes, de weersvoorspelling:



De OP is hier te vinden.

En Alexxxxx: Ik ben zo vrij geweest om één van jouw foto's te gebruiken, mocht je dat liever niet willen moet je het maar even laten weten

[ Bericht 3% gewijzigd door Carport op 07-09-2005 09:12:03 ]
pi_30340609
Fipo!

Wordt dat weer trouwens steeds automatisch geupdate?
Travelling in 2015: Parijs // Luxemburg // Verenigde Staten // Frankfurt (?)
pi_30340650
quote:
Op woensdag 7 september 2005 00:24 schreef Jaguarized het volgende:
Fipo!

Wordt dat weer trouwens steeds automatisch geupdate?
Jup, tis een plaatje wat eens in de zoveel uur wordt ververst
pi_30340654
oei regen op donderdag..
pi_30340727
De OP is hier te vinden.

Bovenstaand lijntje toegevoegd in Wiki. Wiki pagina aangemaakt. Klik hier voor de OP in Wiki. Je kan gewoon de tekst kopiëren en plakken.
Travelling in 2015: Parijs // Luxemburg // Verenigde Staten // Frankfurt (?)
pi_30341123
Zaterdag weer zoals altijd mn 2 wijkjes doen
pi_30343839
Hopelijk regent het zaterdag niet zoals op die foto.
"Bleach is healthy. It's mostly water. And we are mostly water. Therefore, we are bleach."
pi_30343849
Deze week iets later beginnen, 8.30. Toch wel lekker, eens een weekje kunnen uitslapen.
pi_30343865
quote:
Op woensdag 7 september 2005 00:48 schreef renz0r het volgende:
Zaterdag weer zoals altijd mn 2 wijkjes doen
ja... ik wilde ook wel even een tvp plaatsen dmv een nutteloze mededeling...
Bestiality sure is a fun thing to do. But I have to say this as a warning to you:
With almost all animals you can have a ball, but the hedgehog can never be buggered at all.
pi_30344320
Mooie OP!

Ben ik blij dat ze bij ons niet moeilijk doen over die controlekaartjes, ze zitten er niet eens tussen!
† The 3 Kings †
pi_30345715
quote:
Op woensdag 7 september 2005 08:55 schreef TheSorrow het volgende:
Mooie OP!

Ben ik blij dat ze bij ons niet moeilijk doen over die controlekaartjes, ze zitten er niet eens tussen!
Ze hebben het bij ons wel eens toegepast... Maar om de één-of-andere reden steeds bij dezelfde zaterdagbesteller.

[ Bericht 2% gewijzigd door Jordy-B op 07-09-2005 10:39:40 ]
Bestiality sure is a fun thing to do. But I have to say this as a warning to you:
With almost all animals you can have a ball, but the hedgehog can never be buggered at all.
pi_30345814
Haha, die voelt zich dan ook kut

Hey renz0r, beter help je me zaterdag es ff, jij hebt 2 kleine wijkjes man, en ik 2 pleurisgrote, je kan die 2e toch wel ingooien als je er bij kan
† The 3 Kings †
pi_30346592
morge,
even op het de vragen van het ander topic te reageren, werk rond de 2 uur per dag, soms langer!
dus dat haal ik niet en ook het woensdags niet,dan zijn mijn kids al om half 1 uit school.
dus het werkt gewoon niet voor mij,terwijl ik wel bij die 6 hoorde wat mogen blijven omdat ik al in het postcode gebied zit.
ben nu dus echt benieuwd hoe het verder gaat lopen.ik heb naelijk verder eenh bijstand uitkering, dus ik mag geen ontslag pakken, maar als tpg dus in okt als het van start gaat een brief schrijft dat ik wegens reorganisatie eruit moet, weet ik niet of ze dat accepteren zonder dat ik in beroep ga ervoor.
wat wel gezegd werd, voor diegene die terug willen komen,is er de mogelijkhied, om in een kaarten bak te komen want voor elke postbode wat weg gaat komt er een post bezorgster voor in de plaats.

wat betreft contole briefjes,wij hebben ze nu dagelijks er tussen op zich niet erg maar vind het gekkenwerk als ik een bedrijf heb wat iedere dag zo'n 30 brieven heeft en ook al netjes gebundeld is om die ook nog eens uit te gaan zoeken.

vandaag hier in limburg warm weer dus nog geen regen gelukkig, zal maar eens gaan bellen of ik post al klaar is, ben ik eerder klaar.
It takes years to built trust,
And a few seconds to destroy it...
pi_30347240
quote:
Op woensdag 7 september 2005 10:09 schreef TheSorrow het volgende:
Haha, die voelt zich dan ook kut

Hey renz0r, beter help je me zaterdag es ff, jij hebt 2 kleine wijkjes man, en ik 2 pleurisgrote, je kan die 2e toch wel ingooien als je er bij kan


btw; idd, geen controlekaartjes.... Ouderwetse TPGbluf en bangmakerij
Wel chill dat je kan internetten op stage
pi_30347296
Vraag mij ook nog es om hulp eh?
† The 3 Kings †
pi_30391858
Ik moet ff wat kwijt. Ik heb hier op de vestiging een man rondlopen, de postbode-plus, en ik vind hem echt een lul. Als je hem niet heel goed kent vind je 'm waarschijnlijk hardstikke aardig: vriendelijk, joviaal en hartelijk. Todat je merkt dat hij niet alleen over je collega's maar ook over jou achter je rug kwaadspreekt en de poten onder je stoel wegzaagt. Het ergste nog is dat hij de hele tijd orders loopt uit te delen, terwijl hij niet eens echt een leidinggevende is. Okee, hij is misschien de "baas" over de postbezorgers maar zeker niet mijn meerdere!
Maar vandaag ging hij echt te ver. Ik ben een enthousiaste hardwerkende TPG'-er en dat krijg ik ook iedere keer tijdens functioneringsgesprekken te horen, en ook vaak van mijn teamcoach. Nu weet ik niet wat ik die postbode+ ooit heb misdaan, maar hij heeft de laatste tijd ineens gigantisch de pik op mij. Er deugt ineens niets meer van wat ik doe. Dan heb ik de bundels voor de postbezorgers weer te groot gemaakt, dan weer te klein. Laatst meldde ik mij ziek (eerste x in 8 jaar) en hij insinueerde gewoon dat ik de boel liep te belazeren. Vandaag kwam hij naar mij toe en dreigde hij mij met ontslag, omdat ik volgens hem de laatste tijd de kantjes ervan af liep. En het idiote is dat hij mij helemaal niet kan ontslaan, net zomin als ik hem kan ontslaan.
Nu is het probleem dat ondanks dat deze man gewoonweg een rat is, hij zich wel helemaal het schompes werkt voor de TPG. Hij is zelfs een keer genomineerd voor postbode van het jaar (godzijdank niet geworden). De teamcoach is dan ook vol bewondering voor hem, en hij heeft (zij het informeel) best veel in de melk te brokkelen.
Ik vraag mij dan ook af of ik dit incident moet aankaarten. Het slaat nergens op dat iemand die geneens mijn superieur is mij obv wat onbenullige zaken met ontslag gaat bedreigen. Tegelijkertijd vraag ik mij af wanneer het mijn woord tegen het zijne is, wie de teamcoach dan gelooft. Aan de andere kant wil ik een duidelijk signaal afgeven naar die postbode+ dat het nu echt afgelopen moet zijn, en dat hij nu echt een lijn heeft overschreden.
Newman: I'm a U.S. Postal worker.
George: Aren't those the guys that always go crazy and come back with a gun and shoot everybody?
Newman: Sometimes...
pi_30394316
Ja, dat lijkt me een goed plan. Als de postbode+ naast z'n schoenen begint te lopen en de werksfeer/werksituatie voor de postbodes waar hij geen fuck over te vertellen heeft, begint te verpesten.
En jij hebt nu nog een goeie reputatie bij de groepsleider... Dat kan die postbode+ met wat achterbaks gedoe natuurlijk zonder problemen veranderen als hij dat wil.

We hebben hier drie postbode+ -ers waar ik mee te maken heb... twee zijn prima mensen waar je prima mee kan samenwerken en ééntje is een lastig en arrogant figuur... Wat vooral voor problemen heeft in de vakantieperiode.

Ik geloof niet dat ik ooit zo'n chaos heb meegemaakt als in de weken dat hij moest invallen voor de groepsleider.
Mondelinge roosterwijzigingen die met de groepsleider zijn afgesproken om de vakantie beter door te kunnen komen werden direct van tafel geveegd, met als gevolg dat de hele zooi in de soep liep. Er werd gewoon strikt volgens het papieren rooster gewerkt (maar dat rooster klopte dus van geen kant...)
Mensen die zonder overleg op vrije zaterdagen aan het werk worden gezet om meeruren te maken (ivm de zomerperiode), waar vervolgens geen discussie over mogelijk is.
En dan heb je er ook nog last van dat zoiemand alles per se goed wil hebben (dus ieder halfuur zeggen dat de mensen de hersortering in de gaten moeten houden, terwijl de kast gewoon leeg is). Eisen dat bepaalde wijken eerder worden voorbereid, ivm het verzoek van een postbezorger, terwijl er gewoon al werd aangegeven dat het een onzinnig verzoek was (de postbezorger wilde de wijk iets eerder klaar hebben, want hij zou eerder klaar zijn met zijn andere wijk... ) was erg lastig voor de persoon die moest voorbereiden en het bleek natuurlijk onnodig, want tegen de tijd dat die postbezorger met z'n wijk klaar was, waren alle andere wijken al voorbereid en richting het depot.
Steeds zijn 'zin' doordrukken maakt de werksituatie er niet pettiger op.

Sommige mensen denken blijkbaar dat ze in het leger zitten en dat ze op hun "strepen" kunnen staan.

Commentaar over de bundels doe ik overigens niet zoveel mee... De een wil ze klein hebben en de ander wil ze groot hebben. De persoon die ze klein wil hebben, kan gewoon de helft van de bundel afpakken en de rest op de bagagedrager binden, ofzo... en de persoon die ze dik wil hebben, kan er gewoon meerdere tegelijk uit de tas pakken... Ik zie daar de moeite niet zo van.
Het is een stuk beter als zij gewoon zelf de post zo maken als ze het hebben willen, dan dat wij precies moeten bijhouden wat ieders wensenpakketje is.
Bestiality sure is a fun thing to do. But I have to say this as a warning to you:
With almost all animals you can have a ball, but the hedgehog can never be buggered at all.
pi_30395424
Nou weet ik niet hoeveel postbezorgers jullie hebben, maar ik wil graag kleine bundels, want van die zware bundels krijg ik gewoon pijn.
Een collega van me heeft grote armen, dus die wil graag grotere zodat hij niet zo vaak een nieuwe bundel hoeft te pakken.
Ik vind het niet meer dan normaal dat je daar rekening mee houd.
Als je zelf post loopt heb jij ook je voorkeuren en omdat jij zelf sorteert gebeurt dat ook zo.
Een postbezorger mag niet zelf sorteren, maar dat betekent niet dat er dan geen rekening met zijn/haar werkwijze gehouden moet worden.
Sterker nog, dat is zelfs verplicht!
Net zoals jouw krukje bij het sorteren op de goede hoogte kan...ergonomie heet dat.
Het voorkomt ziekte, dus best belangrijk voor TPG.

Nou snap ik heus wel dat postbode+ers vervelend kunnen zijn
Maar ik vond je houding tegenover postbezorgers niet echt ok..

Ik wil mijn wijk ook wel eens eerder hebben, want soms heb ik s'middags een afspraak en wil ik wat eerder klaar zijn.
Ik zou ook een wijk minder kunnen doen of de hele dag vrij nemen, maar dan heeft iemand anders meer werk aan mij dan wanneer ik wat eerder begin.


Gelukkig doen mijn postbodes alles wat ik vraag
Al vraag ik niet veel hoor, en het zijn vaak dezelfde die voor mij sorteren.
pi_30395637
Ach, de grootte van de bundels, daar kon ik nog wel mee leven. Meer het feit dat iedere postbezorger de post weer op een andere volgorde ingepakt wilde hebben irriteerde me enorm. Er zijn loopbriefjes die zijn gemaakt door postbodes en die briefjes lopen perfect. Dan nog willen ze het in een volgorde hebben die nergens op slaat.
Als je met de auto komt kan ik het nog begrijpen, maar wat er nou zo fijn is van onnodig veel loze stukken lopen (terwijl het volgens een briefje gewoon normale rondjes zouden zijn) snap ik nog steeds niet.

Gelukkig heb ik al in maanden niet doordeweeks gewerkt en dat zal er waarschijnlijk ook niet meer van komen .
"Bleach is healthy. It's mostly water. And we are mostly water. Therefore, we are bleach."
pi_30399196
quote:
Op donderdag 8 september 2005 19:14 schreef Troeta het volgende:
Nou weet ik niet hoeveel postbezorgers jullie hebben, maar ik wil graag kleine bundels, want van die zware bundels krijg ik gewoon pijn.
Een collega van me heeft grote armen, dus die wil graag grotere zodat hij niet zo vaak een nieuwe bundel hoeft te pakken.
Ik vind het niet meer dan normaal dat je daar rekening mee houd.
Als je zelf post loopt heb jij ook je voorkeuren en omdat jij zelf sorteert gebeurt dat ook zo.
Een postbezorger mag niet zelf sorteren, maar dat betekent niet dat er dan geen rekening met zijn/haar werkwijze gehouden moet worden.
Sterker nog, dat is zelfs verplicht!
Net zoals jouw krukje bij het sorteren op de goede hoogte kan...ergonomie heet dat.
Het voorkomt ziekte, dus best belangrijk voor TPG.

Nou snap ik heus wel dat postbode+ers vervelend kunnen zijn
Maar ik vond je houding tegenover postbezorgers niet echt ok..
Het is op z'n minst wat kort door de bocht om uit die paar zinnen op te maken dat ik vind dat de postbezorgers de boom in kunnen met hun 'gezeur', ofzo...
Overigens worden bijna alle lopen in dat codegebied door postbezorgers weggebracht....

Ik geef aan dat het voor de postbodes erg lastig is om de wijk voor iedereen op een andere manier voor te bereiden... En dat gebeurt dan ook niet... ik weet ook van niemand dat 'ie het voor iedere postbezorger op een andere manier doet.

Het probleem is dat ik niet altijd weet wie welke wijk wegbrengt (naja, dat wel... maar ik weet niet hoe die hem wil hebben). De bundels worden dus gewoon gemaakt aan de hand van de vakjes, dus als het een drukke dag is, zijn er dikke bundels en als er een rustige dag is, zijn er dunne bundels (maar niet zó dun dat ze krom klappen). Dat geldt voor mij en dat geldt voor de postbezorger...
Komt bij, als je de wijk steeds op dezelfde manier voorbereidt, weet iedereen waar 'ie aan toe is en kan daar zijn/haar werkwijze op aanpassen.

En natuurlijk kan de een dikkere bundels houden dan de andere, maar er is wel zoiets als een "normale dikte"... ik pak zelf bundels van maximaal zo'n 12-13 centimeter dik. Maar de bundels voor de postbezorgers maak ik niet dikker dan zo'n 7-9 centimeter. Dat is een 'normale' dikte die ik ook bij mijn collega's zie. De meeste mensen passen zich aan aan de post, in plaats van andersom... Da's ook een kwestie van gewenning, denk ik... Toen ik net begon pakte ik echt geen bundels van 12-13 centimeter, hoor... Maar nu loop ik zonder problemen een rondje van zeventig huizen in één keer... (dat zijn drie bundels van zo'n tien centimeter)

En ik pas er ook zelf mijn manier van wegbrengen op aan... Als het heel druk is, kan ik ook de post op de arm nemen, ipv in de hand... Eventueel de post op de arm en de HAH in de hand, of andersom... En ik deel zelf ook wel eens een bundel, terwijl ik in de wijk sta, omdat ik merk dat 'ie dikker is dan ik houden kan op de fiets. Dat soort aanpassingen horen gewoon bij het wegbrengen, lijkt me.

Een ander probleem is ook dat ik de wijken niet altijd ken, omdat die altijd door postbezorgers worden weggebracht. Als ik een wijk gelopen heb, weet ik welke stukken je beter rond kan lopen en welke stukken je op de fiets doet. Als ik kan rondlopen maak ik ze iets dikker dan wanneer ik fiets, dus dat doe ik ook voor de postbezorgers. Je verliest minder tijd en energie als je "klungelt" met een dikke bundel, dan wanneer je een perfect looprondje verpest door hem in twee delen te lopen. Ik denk heus wel mee met de postbezorger als ik de wijk ken, maar als ik een wijk enkel ken van het loopbriefje, kan ik er geen rekening mee houden.

En zo ook op maandag... Ik zal de postbezorger altijd de post zo zetten dat 'ie hem het snelst kan wegbrengen, in plaats van de volgorde van het looplijstje aan te houden (wat op maandag zeer tijdrovend is). En als ik, bijvoorbeeld, de bundel zo maak dat hij in één richting door de straat kan fietsen (door de oneven kant in dezelfde richting te zetten als de even kant en vervolgens de stapel oneven en de stapel even met de ruggen tegen elkaar te plaatsen, zodat je in de wijk zigzaggend door de straat kan fietsen door steeds de bundel te draaien). Zal ik ook een briefje toevoegen met de werkmethode...

Het is dus echt niet zo slecht gesteld met mijn instelling tegenover de postbezorgers... (behalve dat ik ze niet goed snik vind dat ze voor een hongerloontje het zwaarste werk doen, maar da's een ander verhaal... maar dat kan je ook positief vinden, natuurlijk)

Om nog even commentaar te hebben op je ietwat bijdehante "ergonomie"-opmerking... wist je dat de schoudertas verboden is door de arbodienst? De tests met de nieuwe "harde" tas zijn afgebroken en het ding zou niet meer op de straat verschijnen.
Het ding wordt echter wel weer vollop gebruikt... Da's echt niet omdat het ding zo geweldig is voor de rug van de postbodes, hoor...
quote:
Ik wil mijn wijk ook wel eens eerder hebben, want soms heb ik s'middags een afspraak en wil ik wat eerder klaar zijn.

Ik zou ook een wijk minder kunnen doen of de hele dag vrij nemen, maar dan heeft iemand anders meer werk aan mij dan wanneer ik wat eerder begin.
Hier worden wijken wel eens eerder voorbereid... We hebben de luxe dat bijna alle wijken tegelijk kunnen worden ingegooid. De wijken gaan tegelijk naar het depot, dus als je het eerder wil hebben, kan je het zelf af komen halen.

Het geval in het voorbeeld was een jongen (nieuwe zaterdagwerker, dacht ik) die geleend was uit een ander codegebied. Hij dacht dat de post te laat zou zijn (en als het héél druk zou zijn, zoals met de kerst, zou hij ook gelijk hebben)... Het voorbeeld was enkel om het gedrag van de postbode+ aan te geven... Die kwam pas zeggen dat zijn wijk eerder moest, toen de postbode al een andere wijk aan het zetten was, en die wijk moest eerder.

Het ging erom dat de postbodes uiteindelijk gelijk kregen dat het onzin was om die wijk als eerst te zetten. De postbode had gewoon rustig door kunnen gaan met het afmaken van die wijk voordat er met de wijk voor hem begonnen zou worden... Sterker nog... toen alle wijken gezet waren en al lang richting het depot waren, èn we al gegeten hadden, kwam die jongen pas terug van z'n eerste wijk... nat van het zweet en met een boei van hier tot Tokyo...

Normaalgesproken worden de wijken door vaste postbezorgers weggebracht, waardoor je iedere dag hetzelfde ritme hebt (wat in de vakantie natuurlijk anders liep)... Er wordt ook gebeld wanneer de postbezorger zijn eerste wijk kan komen ophalen.
quote:
Gelukkig doen mijn postbodes alles wat ik vraag
Al vraag ik niet veel hoor, en het zijn vaak dezelfde die voor mij sorteren.
Da's hier doorgaans ook het geval, maar dus niet in de vakantie...

sorry voor de lapjes tekst, enzo

[ Bericht 0% gewijzigd door Jordy-B op 08-09-2005 22:23:13 ]
Bestiality sure is a fun thing to do. But I have to say this as a warning to you:
With almost all animals you can have a ball, but the hedgehog can never be buggered at all.
pi_30400189
quote:
Op donderdag 8 september 2005 19:14 schreef Troeta het volgende:
Nou weet ik niet hoeveel postbezorgers jullie hebben, maar ik wil graag kleine bundels, want van die zware bundels krijg ik gewoon pijn.
Een collega van me heeft grote armen, dus die wil graag grotere zodat hij niet zo vaak een nieuwe bundel hoeft te pakken.
Ik vind het niet meer dan normaal dat je daar rekening mee houd.
Als je zelf post loopt heb jij ook je voorkeuren en omdat jij zelf sorteert gebeurt dat ook zo.
Een postbezorger mag niet zelf sorteren, maar dat betekent niet dat er dan geen rekening met zijn/haar werkwijze gehouden moet worden.
Sterker nog, dat is zelfs verplicht!
Net zoals jouw krukje bij het sorteren op de goede hoogte kan...ergonomie heet dat.
Het voorkomt ziekte, dus best belangrijk voor TPG.
En o.a. daarvoor hebben ze de Operationele Formule uitgevonden. Elke wijk is opgedeeld in een hoeveelheid bundels. Deze bundels bevatten altijd dezelfde (delen van een) straat. In de tassen zitten altijd dezelfde bundels en een postbezorger heeft dus altijd evenveel tassen, ongeacht de hoeveelheid post. De gemiddelde grootte van de bundels wordt vooraf afgesproken. De ene keer is een bundel dus wat dikker, een andere keer wat dunner. Als er extreem veel post is, kan je hier wel van afwijken en extra bundels maken

[ Bericht 11% gewijzigd door Carport op 08-09-2005 21:43:03 ]
pi_30402444
Een ander probleem met de loopwijzers is of je met de fiets of de brommer bestelt. Er is een wijk die ik een tijdje als vaste wijk had. Nieuwbouw met brede opritten. Dus reed ik zoveel mogelijk op de fiets tot bij de brievenbus. Ging prima, ik bleef ruim onder de normtijd voor die loop. Dan kwamen er andere bestellers die dezelfde loop met de brommer deden. Natuurlijk razendsnel bijd e loop. Maar dan kwam de ellende. Met de brommer konden ze niet de oprit op manouvreren. Dus die hebben de hele loop weer omgegooid en ook de loopwijzers voor de HSM gemaakt....
pi_30402511
quote:
Op donderdag 8 september 2005 21:29 schreef Carport het volgende:
Deze bundels bevatten altijd dezelfde (delen van een) straat. In de tassen zitten altijd dezelfde bundels en een postbezorger heeft dus altijd evenveel tassen, ongeacht de hoeveelheid post.
Bedoel je niet dat de postbezorger altijd evenveel bundels heeft? Altijd evenveel tassen (of bakken, zoals hier het geval is) is namelijk fysiek niet mogelijk (in ieder geval niet ongeacht de hoeveelheid post)

[ Bericht 2% gewijzigd door Jordy-B op 08-09-2005 22:38:44 ]
Bestiality sure is a fun thing to do. But I have to say this as a warning to you:
With almost all animals you can have a ball, but the hedgehog can never be buggered at all.
pi_30403044
quote:
Op donderdag 8 september 2005 22:28 schreef Jordy-B het volgende:

[..]

Bedoel je niet dat de postbezorger altijd evenveel bundels heeft? Altijd evenveel tassen (of bakken, zoals hier het geval is) is namelijk fysiek niet mogelijk (in ieder geval niet ongeacht de hoeveelheid post)
Nee, het aantal binnentassen is altijd gelijk (althans, de theorie schrijft dit voor en wij mogen hier eigenlijk niet van afwijken). Dit heeft te maken met de loopdelen en het nabrengen van de tassen naar het steunadres of depot.
pi_30403328
Ah... op die manier...

Nja, dan klopt het wel... Maar hier wordt niet gewerkt met binnentassen... De post wordt gebundeld in grijze bakken geplaatst (wel met een vaste volgorde van bundels en vaste hoeveelheid en volgorde van huisnummers per bundel)... De grijze bakken gaan vervolgens naar het depot, waar de bezorgers zelf de tassen inpakken...
Bestiality sure is a fun thing to do. But I have to say this as a warning to you:
With almost all animals you can have a ball, but the hedgehog can never be buggered at all.
pi_30406543
k
quote:
Op donderdag 8 september 2005 19:21 schreef OMG het volgende:
Ach, de grootte van de bundels, daar kon ik nog wel mee leven. Meer het feit dat iedere postbezorger de post weer op een andere volgorde ingepakt wilde hebben irriteerde me enorm. Er zijn loopbriefjes die zijn gemaakt door postbodes en die briefjes lopen perfect.
Maar de postbodes hebben ook verschillende meningen over wat perfect is toch? En volgens mij ligt het ook wel aan waar je vandaan komt en waar je daarna heen gaat.
Ik begin in mijn straat in het midden, kan ik heel handig doorfietsen naar huis en zo liep mijn begelider die straat ook.
Op zaterdag beginnen ze helemaal aan het andere eind, omdat ze van die kant vandaan komen.
Dit soort dingen kunnen gewoon heel veel tijd schelen en we weten allemaal dat je niet betaald krijgt als je er langer over doet;)

@Jordy. Ik ben niet boos op je ofzo hoor, maar als de postbodes dit over mij zouden zeggen zou ik wel boos worden.
Bij mij heeft elke postbezorger zijn eigen straat, dus wat makkelijker voor de postbodes misschien.
En 7 postbodes lopen in dezelfde wijk als mij en sorteren deze wijk dus ook.
Ze weten alle 7 wat het handigst is voor mij en ze geven me groot gelijk dat ik kleinere bundels neem.
Het is ook geen probleem als er van de vakjes word afgeweken.

Ik heb trouwens altijd de bundel op mijn arm, ik kan het simpelweg niet in mijn hand houden.
Ik vind dat TPG daar trouwens wat meer rekening mee moet houden.
Hun willen zo graag ouderen, huisvrouwen en uhh gewoon goedkope mensen.
Je kan niet verwachten dat die even hard kunnen werken als de doorsnee sterke postbostbodemannen...of zie ik dat verkeerd?

eigenlijk is het gewoon jammer dat het bedrijf zo werkt, het is logisch dat de postbodes steeds meer gaan "zeuren"
Ze hebben al veel collega's zien vertrekken en dan moeten ze keihard werken om wijken klaar te krijgen, maar ik denk niet dat het eerlijk is om die debiele postbezorgers er voor op te laten draaien.
Blijf gewoon klagen tegen de postbode+, maar schep iemand anders niet met extra veel werk op.
Want het is gewoon niet tof om voor zo weing geld te werken en de meesten zouden graag meer uren willen maken, maar dat staat TPG zelf niet toe.

Maar dit is veel te lang en te serieus, dus ik kap er ff mee...
En ik snap je frustaties van je postbode+ wel hoor, sommige zijn gewoon heel slecht in leiding geven en dat is echt kut om mee te werken.
Het slaat soms nergens op idd.

Ik heb trouwens een postbezorgersvergadering morgen, er hebben er al 2 ontslag genomen door het nieuwe HAHgedoe dus het is feest
pi_30407660
quote:
Op vrijdag 9 september 2005 00:15 schreef Troeta het volgende:
@Jordy. Ik ben niet boos op je ofzo hoor, maar als de postbodes dit over mij zouden zeggen zou ik wel boos worden.
Bij mij heeft elke postbezorger zijn eigen straat, dus wat makkelijker voor de postbodes misschien.
En 7 postbodes lopen in dezelfde wijk als mij en sorteren deze wijk dus ook.
Ze weten alle 7 wat het handigst is voor mij en ze geven me groot gelijk dat ik kleinere bundels neem.
Het is ook geen probleem als er van de vakjes word afgeweken.

Ik heb trouwens altijd de bundel op mijn arm, ik kan het simpelweg niet in mijn hand houden.
Ik vind dat TPG daar trouwens wat meer rekening mee moet houden.
Hun willen zo graag ouderen, huisvrouwen en uhh gewoon goedkope mensen.
Je kan niet verwachten dat die even hard kunnen werken als de doorsnee sterke postbostbodemannen...of zie ik dat verkeerd?
Aanpassingen in de volgorde van de wijk (en zeker als het echt van de machine afwijkt) zijn hier wel lastig... Veel postbodes zetten en bundelen de wijk per vakje, op de volgorde van de machine... da's hun werkmethode die ze het beste ligt... Als ze dan aanpassingen moeten maken in de vakjes, kunnen ze hun methode niet meer toepassen en moeten ze dus ineens op een andere manier te werk gaan... En zoals de postbezorgers weinig tijd krijgen voor hun wijk, is dat niet anders voor de postbodes die de wijk moeten voorbereiden. Er is daardoor weinig plek om flexibel te zijn...
Toevallig één dag het probleem gehad dat de HAH-zetmachine (ja... zelfs dat gaat hier tegenwoordig machinaal) niet in staat was om een groot reclameblad te zetten, dus dat moesten de postbodes zelf doen... Het kantoor was te klein, en geef ze eens ongelijk...

TPG wil vooral goedkope mensen, maar dit zijn absoluut niet per definitie ouderen en vrouwen, enzo... Bij ons zijn er drie of vier mannelijke postbezorgers (waarvan drie twintigers/begin dertigers) en die zijn echt minstens net zo snel als de vaste mensen.
Wat de bundel op de arm betreft... toen ik net begon had ik net als jij altijd de bundel op de arm... Maar nu niet meer... Het is echt niet zo dat ik ineens gegroeid ben (naja... in de breedte ) of veel sterker ben geworden... Maar wel wat sterker in mijn hand, waardoor ik nu dus grotere bundels kan houden. En bundels onder de arm heb ik nog nooit gekund, dus ze moeten wel op de arm, waardoor ik regelmatig als een soort ober door de wijk loop... kwestie van gewenning/training.

Wat ook een reden is dat ik problemen heb met de postbezorger die echt (in verhouding flinter-)dunne bundels wil, is het volgende: Het is nu zomer... er is vergeleken met de rest van het jaar bijna geen post... Wat denk het te gaan doen in de herfst als de postvolumes weer op normaal niveau komen? Hoe denk je het te gaan doen tijdens de knj-periode? Twee schoudertassen vol kleine bundeltjes?
quote:
eigenlijk is het gewoon jammer dat het bedrijf zo werkt, het is logisch dat de postbodes steeds meer gaan "zeuren"
Ze hebben al veel collega's zien vertrekken en dan moeten ze keihard werken om wijken klaar te krijgen, maar ik denk niet dat het eerlijk is om die debiele postbezorgers er voor op te laten draaien.
Blijf gewoon klagen tegen de postbode+, maar schep iemand anders niet met extra veel werk op.
Want het is gewoon niet tof om voor zo weing geld te werken en de meesten zouden graag meer uren willen maken, maar dat staat TPG zelf niet toe.
Het bedrijf is steeds commerciëler... 'tuurlijk moet er winst gemaakt worden, maar als je kijkt hoe idioot hoog de winst van vorig jaar was, vraag je je af of er niet een klein beetje veel over de rug van de medewerkers is gewonnen. Mensen staan stijf van de stress, want de tijden staan te krap... Er komt steeds meer reclame bij, omdat de postbezorging anders niet uit zou kunnen... In sommige kantoren kan je niet eens even een praatje maken zonder op je flikker te krijgen van de groepsleider...

De meest debiele smoesjes zijn bedacht om extra tijd weg te nemen... Bijvoorbeeld dat de postbode de post al pakt als 'ie naar de deur loopt... Ja, DUH!
Belachelijk... maar mooi wel een kwartier van iedere wijk af...

Met de HSM werden de tijden voor de voorbereiding grofweg gehalveerd... worden zaken als de post opbundelen en de tassen inpakken dus niet meegerekend...

Voorheen was het zo dat je in de winter buiten de tijd liep en in de zomer binnen de tijd... Heb je het prima in balans als je het over het hele jaar ziet... Wat hebben ze dus gedaan? In de zomer moeten de mensen extra werken, omdat er weinig post is, en als het druk is krijgen ze hulp... van die hulp komt maar weinig terecht (maar een paar mensen hebben er echt profijt van, de rest niet)...

En dan willen ze dus nòg meer winst maken... Dat kan dus niet. goed gaan.. Op een gegeven moment trekken mensen het niet meer en zal je flinke toename in ziekteverzuim zien... Kost meer geld dan ze nu "besparen".

TPG is nog altijd het beste postbedrijf ter wereld, en het is nog altijd heerlijk werk, maar het bedrijf verpest het steeds meer voor zichzelf.
quote:
Maar dit is veel te lang en te serieus, dus ik kap er ff mee...
En ik snap je frustaties van je postbode+ wel hoor, sommige zijn gewoon heel slecht in leiding geven en dat is echt kut om mee te werken.
Het slaat soms nergens op idd.

Ik heb trouwens een postbezorgersvergadering morgen, er hebben er al 2 ontslag genomen door het nieuwe HAHgedoe dus het is feest
Ik kan het me goed voorstellen dat mensen iets anders zoeken...
Je hebt van alle medewerkers zo'n beetje het zwaarste werk tegen het laagste loon.

Maar het is me iets wat me nauw aan het hart ligt, dus vandaar de hoeveelheid tekst.
Bestiality sure is a fun thing to do. But I have to say this as a warning to you:
With almost all animals you can have a ball, but the hedgehog can never be buggered at all.
pi_30408467
Pfew........... Ik ben echt blij dat ik bij de pakketservice ben gestopt.
Af en toe chaos van hier tot Tokio met de subcontractors.. Dagen van 10 uur was de normaalste zaak van de wereld.
En de leidinggevende veegt ff heel de zaak schoon om weer een trapje hoger
op de ladder te gaan staan.

Nu maar even kijken of men in Dordt mensen nodig hebben
なんだっけ
pi_30411900
vanmiddag HET gesprek over mijn ontslag (zie eerder topic) , hoop dat ze meewerken, duimen jullie voor me???
It takes years to built trust,
And a few seconds to destroy it...
pi_30412593
quote:
Op vrijdag 9 september 2005 09:12 schreef candygirl het volgende:
vanmiddag HET gesprek over mijn ontslag (zie eerder topic) , hoop dat ze meewerken, duimen jullie voor me???
Travelling in 2015: Parijs // Luxemburg // Verenigde Staten // Frankfurt (?)
pi_30413256
quote:
Op vrijdag 9 september 2005 09:12 schreef candygirl het volgende:
vanmiddag HET gesprek over mijn ontslag (zie eerder topic) , hoop dat ze meewerken, duimen jullie voor me???
Ik duim voor je

Om even met Jordy-B mee te gaan:
Ik ben het ook echt niet altijd eens met de TPG en ik heb net een heel verhaal zitten schrijven hierover. Maar vind je het wel verstandig om dit open en bloot op een forum te bespreken?
pi_30413627
1 collega van jullie bedankt voor het afleveren van mijn pakketje studieboeken
kan ik èindelijk hard aan het werk met mijn studie! ( )
dag
pi_30417446
quote:
Op vrijdag 9 september 2005 10:10 schreef Carport het volgende:
om even met Jordy-B mee te gaan:
Ik ben het ook echt niet altijd eens met de TPG en ik heb net een heel verhaal zitten schrijven hierover. Maar vind je het wel verstandig om dit open en bloot op een forum te bespreken?
Ik heb niet het idee dat ik de goede naam van het bedrijf in gevaar breng op deze manier... Ik heb het niet over de kwaliteit van de dienstverrlening gehad, enkel over dat het een stuk zwaarder is geworden voor de medewerkers (en dat dat gewoonweg niet leuk is). Dat is voor alle bedrijven die behoorlijke winst willen maken gelijk, dunkt me.
Het heeft vollop in het nieuws gestaan dat er in '04 ontzettend veel winst is gemaakt en het is geen schande om te laten weten waar die winst zoal vandaan komt.
Wat die postbode+ betreft, die weet wel hoe er over hem gedacht wordt.
Bestiality sure is a fun thing to do. But I have to say this as a warning to you:
With almost all animals you can have a ball, but the hedgehog can never be buggered at all.
  vrijdag 9 september 2005 @ 13:11:23 #34
54837 nixxx
NIET broer van TD
pi_30419194
Wow die OP is mooi geworden zeg

Morgen weer naar het winkelcentrum denk ik.. en de teamcoach eens gaan pesten volgende week ende week daarop wil ik vrij
ik ben niet gek.. ik ben volstrekt niet gek, ik ben helemaal niet gek... ik ben een nagemaakte gek
gooi alles weg neem een besluit, doe als het moet alles opnieuw
pi_30419479
quote:
Op vrijdag 9 september 2005 13:11 schreef nixxx het volgende:
Wow die OP is mooi geworden zeg

Morgen weer naar het winkelcentrum denk ik.. en de teamcoach eens gaan pesten volgende week ende week daarop wil ik vrij
kan je toch beter even bellen? Hoe later je vrij vraagt, hoe kleiner de kans dat je het krijgt...
Bestiality sure is a fun thing to do. But I have to say this as a warning to you:
With almost all animals you can have a ball, but the hedgehog can never be buggered at all.
  vrijdag 9 september 2005 @ 13:35:18 #36
54837 nixxx
NIET broer van TD
pi_30419950
quote:
Op vrijdag 9 september 2005 13:21 schreef Jordy-B het volgende:
kan je toch beter even bellen? Hoe later je vrij vraagt, hoe kleiner de kans dat je het krijgt...
Ze hebben het nou mooi verzonnen.. moet schriftelijk.. een formuliertje en al Volgende week is nog niet zo cruciaal, dan kan ik nog met een volkomen brakke kop aan komen kakken.. maar de 24 ste moet ik overdag wat anders doen
ik ben niet gek.. ik ben volstrekt niet gek, ik ben helemaal niet gek... ik ben een nagemaakte gek
gooi alles weg neem een besluit, doe als het moet alles opnieuw
pi_30423952
hallo,
tsja precies zoals ik verwachte ze willen wel meewerken maar het heeft geen nut.
zouden ze voor mijn einde contract al brief schrijven dat ik wegens reorganisatie eruit moet ,moet ik voor de bijstand het ontslag aanvechten en daar kunnen hun dan ook niks mee.
word nog naar oplossing gezocht, en ik solliciteer maar hard verder.
It takes years to built trust,
And a few seconds to destroy it...
pi_30424326
Veel sterkte en succes daarmee candygirl
† The 3 Kings †
pi_30424808
Candygirl...er word toch niemand ontslagen denk ik.
alleen contracten worden niet verlengd en dat kan je niet aanvechten geloof ik
pi_30424832
thanks!
nu maar eerst vna weekend genieten ,
allemaal fijn weekend!!!
It takes years to built trust,
And a few seconds to destroy it...
pi_30425144
quote:
Op vrijdag 9 september 2005 15:59 schreef Troeta het volgende:
Candygirl...er word toch niemand ontslagen denk ik.
alleen contracten worden niet verlengd en dat kan je niet aanvechten geloof ik
dat klopt, als ik wil kan ik zogizo blijven maar aan gezien we vanaf midden okt de post pas na 2 uur krijgen is het voor mij niet mogelijk om te werken ivm kinderen.
mijn contract loopt tot mdden januari, maar dat zijn dus 11 weken die ikmoet overbruggen , dus een betaalde opas hebben, dan verlies ik dus gewoon geld ipv dat ik verdien, want wat ik verdien trekken ze af van bijstand maar oppas voor dat uurtje per dag betalen ze niet.
It takes years to built trust,
And a few seconds to destroy it...
pi_30425201
Ja, ook afgelopen jaar heeft de TPG weer veel winst gemaakt, zoals Jordy B. al opmerkte. Maar iedereen die het CAO-blaadje heeft gelezen weet dat er desondanks geen loonsverhoging in zit. De laatste loonsverhoging is van ruim 1,5 jaar terug en bedroeg een schamele 0,5%.

Dat blaadje begon al lekker, met de mededeling dat voor een bedrijf met zoveel personeelsleden de loonkosten de grootste kostenpost waren. Hieruit blijkt maar weer dat ze het hele Investeren In Mensen verhaal, en de sociotechnische filosofie achter W.I.T. alweer zijn vergeten. Wij zijn kennelijk geen "human resources" waaraan competitief voordeel kan worden ontleend en waar je dus in moet investeren, maar we zijn een zwaar op de begroting drukkende kostenpost! Volgens mij is die Peter Bakker (zo heet die knakker toch?) zelf de grootste kostenpost. Van zijn miljoenensalaris kan je minstens 200 kramerica-industries inhuren!

En wat te denken van die operatie waarin alles oranje moet worden! Auto's, brievenbussen, kleding, fietstassen. Ze hadden eerst gezegd dit op vervangingsbasis te gaan doen om geld te besparen, maar dat plan is van de baan. Volgend jaar op een nog te bepalen datum moet iedereen oranje zijn en is rood/bruin uit den boze! Dat betekent toch dat mijn halve TPG/PTT garderobe met de vuilnisman mee kan! En al die peperdure rode fietstassen (EUR 90 per tas! gaan 15 jaar mee) kunnen weggeflikkerd en vervangen door oranje. Ik weet niet welk economisch wonder dit allemaal heeft verzonnen, maar het is vast zo iemand die niet obv intelligentie maar obv connecties op zijn huidige plek is beland.

Nog even over "mijn" postbode+. Ik heb vandaag toch even de teamcoach apart genomen voor een gesprek en verteld dat wat mij betrof de maat vol was en dat ik door de postbode+ niet gepiepeld of afgezeken wenste te worden. Hoewel de teamcoach meteen met verzachtende woorden kwam (postbode+ bedoelt het niet zo, staat onder veel druk, etc) zag hij toch dat het mij menens was, en hij heeft later de postbode+ bij zich geroepen voor een zeer lang durend gesprek. Later hoorde ik dat de postbode+ flink geschrokken was van mijn actie, hij dat dit niet verwacht. Doel bereikt! Later had hij mij ook nog zelf verteld dat hij het niet zo bedoelde. Hij had juist veel waardering voor mij, en daarom was hij zo teleurgesteld als ik een fout maakte. Ja, zo lust ik er nog wel 10! Nou ja, ergens in die zin zit dus een soort halfslachtig excuus verstopt, maar goed. Ik hou hem in de gaten en als hij mij weer zoiets levert krijgt hij het gelijk voor z'n kiezen. Maar m'n vriend zal hij niet snel worden!
Newman: I'm a U.S. Postal worker.
George: Aren't those the guys that always go crazy and come back with a gun and shoot everybody?
Newman: Sometimes...
  vrijdag 9 september 2005 @ 19:33:17 #43
12499 Hooghoudt
Spassig und überraschend
pi_30431107
Ik vind het sowieso al idioot dat ze de voorbereiding en het wegbrengen van wijken uit elkaar hebben getrokken. Het kost me veel meer tijd om een wijk te lopen die iemand anders heeft voorbereid, dan een wijk die ik zelf heb voorbereid. Bovendien kan je het dan veel flexibeler voorbereiden. Als het drukker was liep ik bijvoorbeeld een stuk straat in twee rondjes, en als het rustiger was in een keer. En, ook niet onbelangrijk, als je tijdens de sortering een fout maakt veroorzaakt dat geen irritatie bij iemand anders, maar denk je zelf van "goh, daar moet ik de volgende keer op letten".

Maar natuurlijk, ze moeten wel een manier hebben om die arme postbezorgers uit te zuigen...

En even wat anders, zou ik mijn beklag kunnen doen over Sky Radio onder het mom van geluidsoverlast? Ik ben die rommel zo spuugzat... Gelukkig staat morgenvroeg als ik begin (0630) de radio nog niet aan, en kan ik een half uurtje rustig werken. Lekker "bappen"... Weet iemand eigenlijk wat dat betekent, of is het een lokale Groningse term?
Nicht ärgern, nur wundern!
pi_30433163
quote:
Op vrijdag 9 september 2005 16:10 schreef Kramerica-Industries het volgende:
En wat te denken van die operatie waarin alles oranje moet worden! Auto's, brievenbussen, kleding, fietstassen. Ze hadden eerst gezegd dit op vervangingsbasis te gaan doen om geld te besparen, maar dat plan is van de baan. Volgend jaar op een nog te bepalen datum moet iedereen oranje zijn en is rood/bruin uit den boze! Dat betekent toch dat mijn halve TPG/PTT garderobe met de vuilnisman mee kan! En al die peperdure rode fietstassen (EUR 90 per tas! gaan 15 jaar mee) kunnen weggeflikkerd en vervangen door oranje. Ik weet niet welk economisch wonder dit allemaal heeft verzonnen, maar het is vast zo iemand die niet obv intelligentie maar obv connecties op zijn huidige plek is beland.
Ik ben benieuwd hoe snel ze iedereen dan van nieuwe kleding kunnen voorzien. Ik meen dat er een paar jaar terug ook een enorm tekort was aan kleding. Eer moet binnen een vrij korte tijd toch heel veel kleding geleverd worden. Als iedereen in één keer over moet op oranje heb je genoeg te leveren. Iedereen wil natuurlijk wel zijn of haar gehele kledingpakket omgeruild zien dan. Een shirtje gaat maar 1-2 dagen mee en daarna is het echt niet meer fris om aan te doen. Als ik niet genoeg kleding krijg, is het jammer, maar ga ik niet in het oranje lopen!

Op IntranetMailThuis las ik ook weer dat de HAH-regeling is veranderd: hoeveelheid HAH per week gaat omhoog van 8 naar 9, met 5 weken waarin 12 partijen mogen.
Tjah...
pi_30433208
quote:
Op vrijdag 9 september 2005 19:33 schreef Hooghoudt het volgende:
Ik vind het sowieso al idioot dat ze de voorbereiding en het wegbrengen van wijken uit elkaar hebben getrokken. Het kost me veel meer tijd om een wijk te lopen die iemand anders heeft voorbereid, dan een wijk die ik zelf heb voorbereid. Bovendien kan je het dan veel flexibeler voorbereiden. Als het drukker was liep ik bijvoorbeeld een stuk straat in twee rondjes, en als het rustiger was in een keer. En, ook niet onbelangrijk, als je tijdens de sortering een fout maakt veroorzaakt dat geen irritatie bij iemand anders, maar denk je zelf van "goh, daar moet ik de volgende keer op letten".
Ook als reactie op een post van Troeta:

Aangezien het contact met (sommige) postbezorgers erg weinig (tot soms helemaal geen) is, weet je ook niet wat de wensen zijn van zo'n iemand. Als ik een wijk moet voorbereiden (voor een postbezorger of een andere collega) weet ik vaak niet eens wie die wijk moet lopen, laat staan dat ik weet hoe diegene z'n wijk wil hebben. Met de komst van de Operationele Formule bij ons ontstaan daar geen problemen meer mee, omdat een wijk altijd precies hetzelfde wordt voorbereid. Dit kan alleen goed gaan als er van te voren duidelijke routes zijn opgesteld.
Aangezien jullie daar nog niet mee werken, is de kennis (en de koppigheid) van de collega's binnen belangrijk. Vaste medewerkers zien postbezorgers toch vaak als een soort 'inpikkers'. Begrijp me goed, echt niet iedereen zal zo denken, maar ergens is dit wel zo. Het is voor het bedrijf nodig om te kunnen blijven bestaan, maar 'vroeger' was het toch anders. Ik denk dat veel vaste medewerkers hier moeite mee hebben, niet geheel onbegrijpelijk, en dat zal ook leiden tot een situatie waarin de postbezorgers zich niet prettig voelen.
pi_30442980
Zeker niet onbegrijpelijk Carport! En ik vind het een hele verkeerde zet van TPG dat ze zulk personeel willen en hun oude personeel zo behandelen.
Vandaag in mijn vergadering werd daar ook volop over gepraat, dat postbezorgers zoveel geld schelen en dat ze qua tijd gelijk behandeld worden als postbodes.
Er zijn nu geloof ik 6000 postbezorgers en ze willen het gaan uitbreiden naar 26.000 postbezorgers.
Dus er moeten nog 20.000 postbodes weg of hoe gaat dat?

Maar snappen ze nou echt niet dat de postbezorgers minder fit, minder gemotiveerd of minder iets zijn?
Daarbij is het werk ook nog eens ongezellig, want je ziet bijna niemand, dus je krijgt allemaal mensen die het echt alleen om het geld doen.
De kwaliteit gaat hartstikke achteruit en dat gaan ze heus wel merken in de toekomst.
En ik vind het ook hartstikke zonde voor al die gasten zonder diploma.
Vroeger kon je dan hartstikke leuk verdienen als postbode en er tot je pensioen lekker blijven werken.
Ken er genoeg die dankzij TPG heel goed terecht zijn gekomen.
pi_30444257
Is hier echt oorlog buiten, niet normaal met al dat geonweer en regen....Beter is het morgenochtend droog
pi_30444980
Zo, ik schrok ook even wakker van die onweer en regen. Toen had ik ook zoiets van "Nou, hopelijk is het morgen van 7 tot 12:30 droog" .

Ik ga maar eens richting kantoor aangezien ik het niet hoor regenen.
"Bleach is healthy. It's mostly water. And we are mostly water. Therefore, we are bleach."
  zaterdag 10 september 2005 @ 11:05:20 #49
12499 Hooghoudt
Spassig und überraschend
pi_30447157
quote:
Op vrijdag 9 september 2005 20:35 schreef Carport het volgende:

[..]

Ook als reactie op een post van Troeta:

Aangezien het contact met (sommige) postbezorgers erg weinig (tot soms helemaal geen) is, weet je ook niet wat de wensen zijn van zo'n iemand. Als ik een wijk moet voorbereiden (voor een postbezorger of een andere collega) weet ik vaak niet eens wie die wijk moet lopen, laat staan dat ik weet hoe diegene z'n wijk wil hebben. Met de komst van de Operationele Formule bij ons ontstaan daar geen problemen meer mee, omdat een wijk altijd precies hetzelfde wordt voorbereid. Dit kan alleen goed gaan als er van te voren duidelijke routes zijn opgesteld.
Aangezien jullie daar nog niet mee werken, is de kennis (en de koppigheid) van de collega's binnen belangrijk. Vaste medewerkers zien postbezorgers toch vaak als een soort 'inpikkers'. Begrijp me goed, echt niet iedereen zal zo denken, maar ergens is dit wel zo. Het is voor het bedrijf nodig om te kunnen blijven bestaan, maar 'vroeger' was het toch anders. Ik denk dat veel vaste medewerkers hier moeite mee hebben, niet geheel onbegrijpelijk, en dat zal ook leiden tot een situatie waarin de postbezorgers zich niet prettig voelen.
Precies, jij zegt het ook: de individuele vrijheid van de postbode verdwijnt gewoon. Het is al minder geworden door de sorteermachine, en het zal in de toekomst nog veel minder worden, omdat alles in een vooraf vastgestelde volgorde gezet moet worden, daar je niet meer weet wie de wijk loopt. Het zal wel een boel geld schelen, daar twijfel ik niet aan, maar ze gooien zo ook wel veel kennis weg. Ik kan me niet voorstellen dat de kwaliteit even hoog blijft als dat hij was, om over klantvriendelijkheid maar niet te spreken.

En ja, ik ben nu al klaar.
Nicht ärgern, nur wundern!
pi_30449160
Vanacht enorme regen- en onweersbuien, toen ik naar het kantoor ging was het al weer zonnig aan het worden. Ik stond me daar binnen al kapot te zweten.
De post was iets meer dan afgelopen zaterdag. Goed te doen. Het was alleen best vies plakkerig warm.

O, en die slakken, langpoot muggen en spinnenwebben met bijbehorende spinnen zijn ook altijd leuk. Vooral als je er in iedere voortuin minstens 4 van elk tegenkomt.
"Bleach is healthy. It's mostly water. And we are mostly water. Therefore, we are bleach."
pi_30454544
Het was idd iets meer post dan vorige week, veel spinnenwebben gehapt weer Echt extreem veel dit keer.... lekker op het gemakje gelopen, was nog iets aan de hand met 13 jarige mannetjes ofzo in mn 2e wijk, politie erbij etc... Vage shit Nu gelukkig klaar, ik ga maar ff slapen.... was om half 3 van renz0r's feestje terug gister, en toen ik erin lag kon ik niet slapen van de onweer, 5 uur pas in slaap gevallen,en half 8 ging de wekker weer
† The 3 Kings †
pi_30454636
Hier had de HSM kuren, waardoor één wijk steeds ongesorteerd werd uitgepoept...

Uiteindelijk moest 'ie in the old-school way worden ingegooid en gezet...
(en 't was al behoorlijk druk door al die nep IKEA-boekjes, dus 't was een latertje...)
Bestiality sure is a fun thing to do. But I have to say this as a warning to you:
With almost all animals you can have a ball, but the hedgehog can never be buggered at all.
pi_30454942
En zoals iedereen heeft kunnen lezen in hetzij de Telegraaf danwel op IntranetMail krijgen we er weer concurrentie bij, in de vorm van de sociale werkplaatsen. Die gaan vanaf 2006 ook post rondbrengen. De directeur van dat zooitje verkeert in de mening dat ze dat best kunnen. Lees: Dat iedere zwakbegaafde ons werk kan doen. Nou bedankt, he.
Opvallend is dat in het artikel staat dat ze al een tijdje post voor de postbussen sorteren. Vreemd, hebben de sociale werkplaatsen eigen postbussen? Ik heb ze in onze postbussenruimte nog nooit gezien. We krijgen hier wel zakken vol binnen van bijv MailMerge maar die moeten wij zelf uitsorteren!
Op diverse internetfora zie ik dat dit veel mensen zorgen baart, maar er zijn er ook die blij zijn, want meer concurrentie betekent meer te kiezen voor de klant. Helaas vergeten ze dat de klant de AFZENDER van de post is, als jij iets bestelt bij bol.com kan je niet kiezen door wie het bezorgt wordt. En zo'n bedrijf kiest meestal de goedkoopste. Kwaliteit is kennelijk minder boeiend.
Newman: I'm a U.S. Postal worker.
George: Aren't those the guys that always go crazy and come back with a gun and shoot everybody?
Newman: Sometimes...
pi_30455094
quote:
Op zaterdag 10 september 2005 15:47 schreef Kramerica-Industries het volgende:
En zoals iedereen heeft kunnen lezen in hetzij de Telegraaf danwel op IntranetMail krijgen we er weer concurrentie bij, in de vorm van de sociale werkplaatsen. Die gaan vanaf 2006 ook post rondbrengen. De directeur van dat zooitje verkeert in de mening dat ze dat best kunnen. Lees: Dat iedere zwakbegaafde ons werk kan doen. Nou bedankt, he.
Opvallend is dat in het artikel staat dat ze al een tijdje post voor de postbussen sorteren. Vreemd, hebben de sociale werkplaatsen eigen postbussen? Ik heb ze in onze postbussenruimte nog nooit gezien. We krijgen hier wel zakken vol binnen van bijv MailMerge maar die moeten wij zelf uitsorteren!
Op diverse internetfora zie ik dat dit veel mensen zorgen baart, maar er zijn er ook die blij zijn, want meer concurrentie betekent meer te kiezen voor de klant. Helaas vergeten ze dat de klant de AFZENDER van de post is, als jij iets bestelt bij bol.com kan je niet kiezen door wie het bezorgt wordt. En zo'n bedrijf kiest meestal de goedkoopste. Kwaliteit is kennelijk minder boeiend.
kwaliteit is weldegelijk boeiend...

Daarom kreeg de TPG de bezorging van de TV-gidsen weer in handen...

En als Selektmail al beroerde cijfers heeft qua kwaliteit (schijnt dat ze al moeite hebben om 95% van de post juist te bezorgern), kan ik me zo voorstellen dat het wel mee zal vallen met de concurrentie van de sociale werkplaatsen...
Bestiality sure is a fun thing to do. But I have to say this as a warning to you:
With almost all animals you can have a ball, but the hedgehog can never be buggered at all.
pi_30455481
quote:
Op zaterdag 10 september 2005 15:53 schreef Jordy-B het volgende:

[..]

kwaliteit is weldegelijk boeiend...

Daarom kreeg de TPG de bezorging van de TV-gidsen weer in handen...

En als Selektmail al beroerde cijfers heeft qua kwaliteit (schijnt dat ze al moeite hebben om 95% van de post juist te bezorgern), kan ik me zo voorstellen dat het wel mee zal vallen met de concurrentie van de sociale werkplaatsen...
Ja, maar ik vrees vooral om het behoud van stukken waarvan de kwaliteit van de bezorging niet zo boeiend is. Een laag tarief kan dan voor de klant een voordeel opleveren wat opweegt tegen het nadeel van een gedeelte post dat "verloren" gaat. De dag dat die gassies gerechtelijke brieven gaan rondbrengen zal wel nooit komen, maar bijv. catalogi, de ANWB-kampioen (veel mensen boeit het niet of ze 'm krijgen, hij zit immers standaard bij het lidmaatschap) en zo meer zouden we best aan die mensen kunnen kwijtraken.
Newman: I'm a U.S. Postal worker.
George: Aren't those the guys that always go crazy and come back with a gun and shoot everybody?
Newman: Sometimes...
  zaterdag 10 september 2005 @ 16:40:26 #56
29690 csar
Rock On With Yo Bad Self
pi_30456249
Iemand al de rode envelop van de belastingen gezien? Kan haast niet missen zou ik zeggen.
Freedom is a road seldom traveled by the multitudes
pi_30456889
Nope csar

Ontopic: Gelukkig volop zon en droog
Lekker korte broek aangehad. Nu regent het weer, maar ben allang klaar
Sliep wel laat door het onweer
pi_30457375
quote:
Op zaterdag 10 september 2005 16:10 schreef Kramerica-Industries het volgende:

[..]

Ja, maar ik vrees vooral om het behoud van stukken waarvan de kwaliteit van de bezorging niet zo boeiend is. Een laag tarief kan dan voor de klant een voordeel opleveren wat opweegt tegen het nadeel van een gedeelte post dat "verloren" gaat. De dag dat die gassies gerechtelijke brieven gaan rondbrengen zal wel nooit komen, maar bijv. catalogi, de ANWB-kampioen (veel mensen boeit het niet of ze 'm krijgen, hij zit immers standaard bij het lidmaatschap) en zo meer zouden we best aan die mensen kunnen kwijtraken.
De fout bezorgde post komt uiteindelijk bij de TPG terecht...

Zoals al in het blaadje van vorige maand (of die daarvoor) stond, zijn bedrijven best geschokt als er iemand van de TPG een container vol foutlopers van de concurrent komt binnenrollen.

De ANWB weet hoe belangrijk de kwaliteit van de bezorging is... en anders komen ze er snel genoeg achter, zoals dat ook met de TV-gidsen gebeurde.
Bestiality sure is a fun thing to do. But I have to say this as a warning to you:
With almost all animals you can have a ball, but the hedgehog can never be buggered at all.
pi_30462528
quote:
Op zaterdag 10 september 2005 16:10 schreef Kramerica-Industries het volgende:

[..]

Ja, maar ik vrees vooral om het behoud van stukken waarvan de kwaliteit van de bezorging niet zo boeiend is. Een laag tarief kan dan voor de klant een voordeel opleveren wat opweegt tegen het nadeel van een gedeelte post dat "verloren" gaat. De dag dat die gassies gerechtelijke brieven gaan rondbrengen zal wel nooit komen, maar bijv. catalogi, de ANWB-kampioen (veel mensen boeit het niet of ze 'm krijgen, hij zit immers standaard bij het lidmaatschap) en zo meer zouden we best aan die mensen kunnen kwijtraken.
Gelukkig zijn een aantal grote klanten weer teruggekomen, omdat ze de kwaliteit toch belangrijker vinden en de post toch graag willen versturen.

Het niet juist bezorgen van poststukken (door TPG of een ander bedrijf) zorgt voor een slechter imago van de postmarkt in het algemeen. Als een concurrent van TPG dus enorm veel post onjuist bezorgd, gaat het gehele beeld van de postmarkt omlaag. Als men het idee heeft dat post niet goed aankomt, zal men over het algemeen minder snel post gaan versturen en hier andere oplossingen voor verzinnen die wel betrouwbaar zijn. Het is dus voor TPG ook belangrijk dat de concurrenten juist bezorgen (hoe gek dat misschien kan klinken).
Daarbij komt ook kijken dat de meeste bedrijven wel weet hebben van de concurrentie, maar een heleboel mensen weten niet eens van de liberalisatie. Hoevaak ik niet een klacht heb gekregen (op straat, maar ook via de Klantenservice en dus via m'n teamcoach) van verkeerd bezorgde post dat uiteindelijk van Selektmail of Sandd bleek te zijn Iedere keer leg ik de ontvangers dan uit over de vrijgegeven postmarkt, maar ik heb het gevoel dat het nog lang gaat duren voordat men de gedachte Post = PTT uitgewist heeft.
pi_30463540
De sociale werkplaatsen bezorgen hier al jaren post. Gaat lang niet altijd goed, komt veel via ons terug wat dan netjes beport wordt
pi_30510961
Lieve tpgers uit Enschede. Wie kan mij vertellen hoelaat de post in de Wesselerbrink (Zuid) bezorgd wordt?
pi_30511097
Hahaha Ik denk dat dat een beetje verschilt per dag, ligt er maar net aan hoe druk het is, en of het een ochtend of middagwijk is!
† The 3 Kings †
pi_30511792
boohooo 2 weken vakantie voorbij, morgen weer gleufjes vullen
  maandag 12 september 2005 @ 13:16:57 #64
54837 nixxx
NIET broer van TD
pi_30511865
quote:
Op maandag 12 september 2005 13:13 schreef Elusive het volgende:
boohooo 2 weken vakantie voorbij, morgen weer gleufjes vullen
hehehe volgende week iig vrij en voor de week daarop is het nog niet zeker
ik ben niet gek.. ik ben volstrekt niet gek, ik ben helemaal niet gek... ik ben een nagemaakte gek
gooi alles weg neem een besluit, doe als het moet alles opnieuw
  vrijdag 16 september 2005 @ 12:18:03 #65
74976 JDude
groetjes, veldmuis
pi_30631618
Morgen later beginnen
Gisteren naar ziekenhuis geweest voor verwijdering twee verstandskiezen, leek me niet echt fijn om morgen 9 uur te moeten werken onder de pijnstillers
Hoef nu alleen m'n twee wijkjes voor te bereiden en weg te brengen, postbussen en pakketscannen wordt overgenomen
It's always around me, all this noise
But not nearly as loud as the voice saying
"Let it happen, let it happen (It's gonna feel so good)
Just let it happen, let it happen"
  vrijdag 16 september 2005 @ 15:27:03 #66
12499 Hooghoudt
Spassig und überraschend
pi_30636907
Is het morgen weer AH-Bonus-folder-tijd, of zijn die voor dinsdag?
Nicht ärgern, nur wundern!
  vrijdag 16 september 2005 @ 15:38:34 #67
74976 JDude
groetjes, veldmuis
pi_30637219
quote:
Op vrijdag 16 september 2005 15:27 schreef Hooghoudt het volgende:
Is het morgen weer AH-Bonus-folder-tijd, of zijn die voor dinsdag?
Ik mag hopen voor dinsdag...
nouja, de helft van de adressen in mijn dienst hoeft ze toch niet te hebben (bedrijventerrein).
It's always around me, all this noise
But not nearly as loud as the voice saying
"Let it happen, let it happen (It's gonna feel so good)
Just let it happen, let it happen"
pi_30638095
quote:
Op vrijdag 16 september 2005 15:27 schreef Hooghoudt het volgende:
Is het morgen weer AH-Bonus-folder-tijd, of zijn die voor dinsdag?
Voor zover ik het heb meegekregen dinsdag AH en donderdag prijzencircus. Verder nog de Gamma.
pi_30647879
Morgen mag ik ook weer rijden
Probleem is alleen dat ze de winkelstraat hebben afgesloten ivm een braderie/feest achtig gebeuren. Ik moet er zo'n 10 keer op een dag door heen, dus dat wordt nog wat
pi_30647935
Morgen wel of geen HAH??? In heel Nederland???

[ Bericht 1% gewijzigd door NY_Giant op 16-09-2005 21:46:48 ]
pi_30647967
Nee, geen HAH morgen.
pi_30648126
Ok, mooi!!!
pi_30661407
Ik had helemaal geen zin en was totaal niet vooruit te branden.

Ook was er iemand zo slim om zich eerst de tering in te zuipen gisteravond en dus vanochtend zich te verslapen en de laatste 5 minuten van het vossen binnen te komen en mee te helpen.

Drie rode bakken met een heleboel dingen van iets genaamd Marq die allemaal onderste boven tussen de rest van de post zaten. Enorm irritant.
"Bleach is healthy. It's mostly water. And we are mostly water. Therefore, we are bleach."
pi_30663152
Goeiemorgen, eehm, middag iedereen! Kramerica-Industries had vandaag voor de verandering een daggie vrij. Ik hoorde nml pas dat opgebouwd verlof niet eeuwig houdbaar is (vervalt na 5 jaar), dus het idee om alles op te sparen tot het moment dat ik wegga, en het dan als een soort "gouden handdruk" mee te krijgen, heb ik maar laten varen. Ik heb alleen al voor de zaterdag nog iets van 180 uur openstaan, (30 zaterdagen), dus ik ga toch maar wat vaker vrij nemen. Toch is het een vreemde gewaarwording, zo plotseling vrij op zaterdag.
Ik heb zo'n vermoeden dat het vandaag op "mijn" vestiging een rustige dag is. Op de een of andere manier is het altijd rustig als ik vrij heb, en druk als ik moet werken.
De Post heeft me zowaar nog proberen te bellen vandaag, want ik had een voicemailbericht waarop wat gestommel te horen was, en een stem op de achtergrond die zei "hij legt zeker nog in ze nest!" Daarna werd er opgehangen dus ik neem aan dat het al is opgelost.
Newman: I'm a U.S. Postal worker.
George: Aren't those the guys that always go crazy and come back with a gun and shoot everybody?
Newman: Sometimes...
pi_30663241
quote:
Op zaterdag 17 september 2005 12:48 schreef OMG het volgende:
Ook was er iemand zo slim om zich eerst de tering in te zuipen gisteravond en dus vanochtend zich te verslapen en de laatste 5 minuten van het vossen binnen te komen en mee te helpen.
Hier ook wel eens gebeurd, dat een zaterdagkracht 's ochtends met nogal onvaste tred te postbussen binnen wankelde. Om hem heen een overvloedige geur van aftershave, duidelijk bedoeld om een enorme kegel te verhullen!
Newman: I'm a U.S. Postal worker.
George: Aren't those the guys that always go crazy and come back with a gun and shoot everybody?
Newman: Sometimes...
pi_30664836
't gebeurt hier (Assen) wel 'ns op TT-zaterdag...

De dagen voor de TT is er altijd feest in Assen, maar de zaterdagwerkers kunnen geen vrij krijgen voor die dag. Er is er dus wel 'ns eentje die gewoon de nacht doorgaat en 's ochtends jodelend voor de sorteerkast staat.
Bestiality sure is a fun thing to do. But I have to say this as a warning to you:
With almost all animals you can have a ball, but the hedgehog can never be buggered at all.
pi_30667668
Zo , ik was om half 4 klaar, na het wegbrengen van 4 wijken.. kwam binnen, mn eerste wijk was al ingegooid, en daarna werd t gevraagd voor een wijkkie extra, en dat mocht dan met de bus bezorgd worden... toen had ik ff een dealtje gemaakt met een andere collega, en die heeft zelf maar 1 wijk,dus hebben we 3 wijken samen gedaan, in 2,5 uur tijd Het was echt super rustig bij ons, amper post
† The 3 Kings †
  zaterdag 17 september 2005 @ 17:26:06 #78
54837 nixxx
NIET broer van TD
pi_30668596
Ik kwam vandaag om een uurtje of 5 terug van stappen, maar goed dat ik vrij had anders had ik ook in ene door gemoeten. Als je dan nog even een uurtje slaap probeert te pakken, dan ben je pas echt de klos..
ik ben niet gek.. ik ben volstrekt niet gek, ik ben helemaal niet gek... ik ben een nagemaakte gek
gooi alles weg neem een besluit, doe als het moet alles opnieuw
pi_30669104
quote:
Op zaterdag 17 september 2005 14:54 schreef Jordy-B het volgende:
't gebeurt hier (Assen) wel 'ns op TT-zaterdag...

De dagen voor de TT is er altijd feest in Assen, maar de zaterdagwerkers kunnen geen vrij krijgen voor die dag. Er is er dus wel 'ns eentje die gewoon de nacht doorgaat en 's ochtends jodelend voor de sorteerkast staat.
Dan moet je hier niet op karnavalsdinsdag komen Staan er een hele hoop te vossen of in te straten met nog de drank van de afgelopen nacht in het bloed. Vooral in de vroege dienst heb je bij een aantal het gevoel dat ze direkt uit de kroeg komen, schminkrestanten nog op het gezicht
pi_30686847
Redelijk druk doch goed dagje
pi_30686887
Druk? Er was echt geen post man! Maarten had in de winkelstraat (22-2) 1 stukje post! zonder HSM post dan he
† The 3 Kings †
pi_30686906
quote:
Op zondag 18 september 2005 02:44 schreef TheSorrow het volgende:
Druk? Er was echt geen post man! Maarten had in de winkelstraat (22-2) 1 stukje post! zonder HSM post dan he
Verschilde net per wijk, ik had zeker niet weinig, net boven het gemiddelde.

Ik heb die haydenstraat enzo ingegooid, had jij die nog gelopen?
Zo ja, dan kan je vanaf nu ophouden met zeuren datk nooit ingooi voor jou
  zondag 18 september 2005 @ 02:46:55 #83
32622 Elusive
Mad Fer It!!
pi_30686925
geen post?? niet normaal meer man vandaag, smerige belasting dienst met die zorgverzekering toeslag gebeuren enveloppen bijna elke huis had er wel 2 of 3
4 rode bakken, normaal 1 soms 2
pi_30686946
Viel nog wel mee, oke, had wel best veel blauwe brieven maar niet zo dat ik echt absurd veel extra post had.
pi_30690347
Hier was het ook redelijk druk qua post had ik het idee. De nabrengzakjes zaten in ieder geval best vol.
Probleem bij mij was alleen dat het zooo ontzettend druk was op de weg. Ik heb zo'n beetje alleen maar in de file gereden
pi_30693026
quote:
Op zondag 18 september 2005 02:46 schreef Elusive het volgende:
geen post?? niet normaal meer man vandaag, smerige belasting dienst met die zorgverzekering toeslag gebeuren enveloppen bijna elke huis had er wel 2 of 3
4 rode bakken, normaal 1 soms 2
Hier hetzelfde afgelopen zaterdag! Gelukkig ben ik er volgende week niet, al had de planner dat niet echt door geloof ik...
  zondag 18 september 2005 @ 13:17:44 #87
74976 JDude
groetjes, veldmuis
pi_30693095
quote:
Op zondag 18 september 2005 11:39 schreef Carport het volgende:
Hier was het ook redelijk druk qua post had ik het idee. De nabrengzakjes zaten in ieder geval best vol.
Probleem bij mij was alleen dat het zooo ontzettend druk was op de weg. Ik heb zo'n beetje alleen maar in de file gereden
[afbeelding]
Dat fietspad is nog leeg
It's always around me, all this noise
But not nearly as loud as the voice saying
"Let it happen, let it happen (It's gonna feel so good)
Just let it happen, let it happen"
pi_30693183
Zijn jullie die rode brieven van de Belastingdienst al tegengekomen?
Travelling in 2015: Parijs // Luxemburg // Verenigde Staten // Frankfurt (?)
pi_30694116
quote:
Op zondag 18 september 2005 13:20 schreef Jaguarized het volgende:
Zijn jullie die rode brieven van de Belastingdienst al tegengekomen?
Ik had vrijdag al een aardige hoeveelheid ervan. Gisteren RV, dus ik kan ze morgen of overmorgen pas weer tegenkomen.
pi_30695502
quote:
Op zondag 18 september 2005 02:46 schreef Elusive het volgende:
geen post?? niet normaal meer man vandaag, smerige belasting dienst met die zorgverzekering toeslag gebeuren enveloppen bijna elke huis had er wel 2 of 3
4 rode bakken, normaal 1 soms 2
Twee/drie per huis Dat verbaast me. Ik had begrepen dat de belastingdienst dat spul gespreid de deur uit zou doen, om te voorkomen dat ze in 1x miljoenen van die formulieren terug krijgen. Had gister verlof, maar op vrijdag ben ik ze al wel tegengekomen. Maar niet zoveel, stuk of 10 per straat.
Newman: I'm a U.S. Postal worker.
George: Aren't those the guys that always go crazy and come back with a gun and shoot everybody?
Newman: Sometimes...
pi_30704534
Hmm, ik heb nog geen rooie belasting gehad, wel paarse en witte..
pi_30707888
T was trouwens zaterdag wel druk met pakjes! 18 voor 4 wijken, 12 voor mn eigen 2
† The 3 Kings †
pi_30708016
quote:
Op zondag 18 september 2005 21:03 schreef TheSorrow het volgende:
T was trouwens zaterdag wel druk met pakjes! 18 voor 4 wijken, 12 voor mn eigen 2
allemaal verschillend spul, of bijna alles van dezelfde afzender?
Bestiality sure is a fun thing to do. But I have to say this as a warning to you:
With almost all animals you can have a ball, but the hedgehog can never be buggered at all.
pi_30714556
Verschillend..mijn wijk heeft altijd minimaal wel 5 pakjes, en Beethovenlaan ## heeft altijd een Oriflame doos, en die zijn er nooit
† The 3 Kings †
pi_30714782
quote:
Op maandag 19 september 2005 00:21 schreef TheSorrow het volgende:
Verschillend..mijn wijk heeft altijd minimaal wel 5 pakjes, en Beethovenlaan ## heeft altijd een Oriflame doos, en die zijn er nooit
Een keer kijken of je dan een regelingetje kan treffen dat je het in de schuur kwijt kan, ofzo.

Een adres in mijn oude wijk wat ook vaak pakjes had, maar waar nooit iemand aanwezig was, had zo'n grote tupperware-doos in de tuin staan waar ik dan de pakjes in kon doen... Hoefden zij niet naar het postkantoor en was ik gewoon dat spul kwijt.
Bestiality sure is a fun thing to do. But I have to say this as a warning to you:
With almost all animals you can have a ball, but the hedgehog can never be buggered at all.
  maandag 19 september 2005 @ 00:32:44 #96
74976 JDude
groetjes, veldmuis
pi_30714789
quote:
Op zondag 18 september 2005 14:34 schreef Kramerica-Industries het volgende:

[..]

Twee/drie per huis Dat verbaast me. Ik had begrepen dat de belastingdienst dat spul gespreid de deur uit zou doen, om te voorkomen dat ze in 1x miljoenen van die formulieren terug krijgen. Had gister verlof, maar op vrijdag ben ik ze al wel tegengekomen. Maar niet zoveel, stuk of 10 per straat.
Ik had er ook wel een stapeltje van, maar ze vielen niet enorm op ofzo...
Maar dat spreiden betekent dus dat we ze voorlopig nog wel tegenkomen?
Heb 'm zelf al ontvangen en ingevuld overigens... moest welgeteld een paar kruisjes, een gironummer, een datum en een handtekening invullen
It's always around me, all this noise
But not nearly as loud as the voice saying
"Let it happen, let it happen (It's gonna feel so good)
Just let it happen, let it happen"
pi_30715108
Het maakt niets uit Jordy, ik moet zowieso terug,en ik pleur het gewoon op de passagierstoel En schrijf al een briefje voordat ik erheen ga dus
† The 3 Kings †
pi_30715320
quote:
Op maandag 19 september 2005 00:32 schreef JDude het volgende:

[..]

Ik had er ook wel een stapeltje van, maar ze vielen niet enorm op ofzo...
Maar dat spreiden betekent dus dat we ze voorlopig nog wel tegenkomen?
Heb 'm zelf al ontvangen en ingevuld overigens... moest welgeteld een paar kruisjes, een gironummer, een datum en een handtekening invullen
Staat er ook iets in over wat voor bedrag je krijgt?
Travelling in 2015: Parijs // Luxemburg // Verenigde Staten // Frankfurt (?)
pi_30715408
quote:
Op maandag 19 september 2005 00:47 schreef TheSorrow het volgende:
Het maakt niets uit Jordy, ik moet zowieso terug,en ik pleur het gewoon op de passagierstoel En schrijf al een briefje voordat ik erheen ga dus
Nja... 'k heb geen passagiersstoel op m'n fiets, dus da's wel 'n wat ander verhaal, dan...
Bestiality sure is a fun thing to do. But I have to say this as a warning to you:
With almost all animals you can have a ball, but the hedgehog can never be buggered at all.
pi_30715873
zeg, dat AH-medewerkerstopic gaat wel snel he...
  maandag 19 september 2005 @ 02:13:26 #101
39297 Tichelaar
4 8 15 16 23 42
pi_30716857
quote:
Op vrijdag 9 september 2005 16:08 schreef candygirl het volgende:

[..]

dat klopt, als ik wil kan ik zogizo blijven maar aan gezien we vanaf midden okt de post pas na 2 uur krijgen is het voor mij niet mogelijk om te werken ivm kinderen.
mijn contract loopt tot mdden januari, maar dat zijn dus 11 weken die ikmoet overbruggen , dus een betaalde opas hebben, dan verlies ik dus gewoon geld ipv dat ik verdien, want wat ik verdien trekken ze af van bijstand maar oppas voor dat uurtje per dag betalen ze niet.
Heb je niet iemand in de familie die toch niets te doen heeft die goedkoop kan oppassen?

BTW, het is 'sowieso', niet zogizo.
Asjemenou
pi_30718355
Ja Jordy, dat maakt t lastig Handig, zo'n autootje En zaterdag mocht ik de andere 3 met de bus doen, dus die lag helemaal vol met pakjes en post haha
† The 3 Kings †
  FOK!fotograaf maandag 19 september 2005 @ 09:17:31 #103
73911 ultra_ivo
pi_30718800
quote:
Op maandag 19 september 2005 00:59 schreef Jordy-B het volgende:

[..]

Nja... 'k heb geen passagiersstoel op m'n fiets, dus da's wel 'n wat ander verhaal, dan...
Tandem aanschaffen?
pi_30720655
Hallo iedereen,
Ik hoor en zie dat jullie zoveel problemen hebben met nieuwe collega's. Ik heb er heel wat voor over om weer aan de slag te komen. Na 17(!) jaar bij Philips te hebben gewerkt was ik aan de beurt; reorganisatie.
Nu loop ik alweer meer dan een jaar bij huis te sukkelen.
Hebben ze nog steeds mensen bij jullie nodig dan? En op welke afdeling is dat?
Waar stuur ik mijn brief en CV naar toe?
Als ik daar kan komen te werken zal ik mij beter van mijn taak kwijten.

groeten
Angelo Sijbel
elburg
a.sijbel@chello.nl
pi_30721057
Antoni, balen dat je er uit bent gestuurd bij Philips...
Bij TPG hebben ze het liefst postbezorgers. Deze hoeven dan alleen post weg te brengen, het staat al gesorteerd klaar. Veel mensen vinden dit wel lekker: je werkt een paar uurtjes lekker buiten en je bent in beweging. Het salaris is echter niet hoog.
Bij ons werkten er ook een aantal postbezorgers die vroeger een goed betaalde baan hadden (eigen baas, hoge functie), maar nu eigenlijk een beetje thuis zaten. Ze vonden het heerlijk om dan een wijkje weg te lopen.
Fulltimers worden niet meer aangenomen, bij enkele vestigingen vragen ze nog wel deeltijdwerkers.

Op deze site http://www.tpgpost.nl/cor(...)r/zoek_vacatures.jsp staat ook nog wat meer informatie over postbezorgers. Mogelijk dat er staat dat er geen vacatures zijn, als je je postcode hebt ingevuld, maar als het je wat lijkt zou ik wel een brief schrijven of bij een vestiging vragen naar de mogelijkheden.
quote:
Op maandag 19 september 2005 01:20 schreef Troeta het volgende:
zeg, dat AH-medewerkerstopic gaat wel snel he...
In ieder geval een stuk sneller dan dat wij gaan inderdaad

[ Bericht 2% gewijzigd door Carport op 19-09-2005 11:18:56 ]
pi_30726904
Hoi Carport,
Heb al gekeken bij TPGNunspeet, maar daar zijn nog geen vacatures
Ja, het lijkt me zeker wel wat. Parttime is ook goed, beter dan niets.
Hoe kom ik achter de adressen en tel.nrs. van die vestigingen?
groeten
Angelo
pi_30735986
Door mij te mailen

Ik heb hier een hele lijst van adressen en telefoonnummers van alle vestigingen, maar die gooi ik maar niet online
pi_30736575
Wat is t vestigingnr van zwijndrecht dan?
† The 3 Kings †
pi_30736785
Zwijndrecht-Koninginneweg? ***-***7711 en dan waarschijnlijk nog een range nummers
pi_30743962
Supervet Dat is normaal een geheim nummer Hoe kom je daaraan dan?
† The 3 Kings †
pi_30766122
quote:
Op maandag 19 september 2005 23:21 schreef TheSorrow het volgende:
Supervet Dat is normaal een geheim nummer Hoe kom je daaraan dan?

Doh, alle nummers van TPG's bestelkantoren zijn geheim. Dat is niet voor niks ook trouwens
Als je zoekt op IntranetMail Thuis kan je ze vinden per rayon.
pi_30766174
quote:
Op maandag 19 september 2005 19:56 schreef Carport het volgende:
Door mij te mailen

Ik heb hier een hele lijst van adressen en telefoonnummers van alle vestigingen, maar die gooi ik maar niet online
En ik denk dat als men op de vestiging vraagt hoe Antoni aan het nummer komt dat het knap improviseren wordt.
Travelling in 2015: Parijs // Luxemburg // Verenigde Staten // Frankfurt (?)
pi_30766392
quote:
Op dinsdag 20 september 2005 19:16 schreef Jaguarized het volgende:

[..]

En ik denk dat als men op de vestiging vraagt hoe Antoni aan het nummer komt dat het knap improviseren wordt.
Van een kennis of TPG medewerker. Het kwam toevallig een keer ter sprake en hij gaf me dit nummer
pi_30766501
quote:
Op dinsdag 20 september 2005 19:23 schreef Carport het volgende:

[..]

Van een kennis of TPG medewerker. Het kwam toevallig een keer ter sprake en hij gaf me dit nummer
En dan vraagt men van welke TPG medewerker...

Bij ons waren ze er destijds nogal streng mee, er waren regelmatig klanten die naar de vestiging belden met klachten.
Travelling in 2015: Parijs // Luxemburg // Verenigde Staten // Frankfurt (?)
pi_30767008
quote:
Op dinsdag 20 september 2005 19:26 schreef Jaguarized het volgende:

[..]

En dan vraagt men van welke TPG medewerker...

Bij ons waren ze er destijds nogal streng mee, er waren regelmatig klanten die naar de vestiging belden met klachten.
Een postbode met bruin haar (rood/bruingestreept shirt ) had ik er over aangesproken. Hij vertelde me het één en ander en gaf dit nummer.

Het is niet zo moeilijk
pi_30767368
1 x meegemaakt dat de teamcoach gebeld werd door iemand,die dat nummer niet eens had mogen kennen, hij helemaal "ja maar hoe komt u aan dit nummer dit is geheim!" helemaal flippen
† The 3 Kings †
pi_30829563
kutV&Dboekjes

En me fiets viel om
  donderdag 22 september 2005 @ 17:22:37 #118
54837 nixxx
NIET broer van TD
pi_30829836
Ik kom zaterdag ook weer.. misschien nog een heel klein kansje, dus morgen nog even bellen. Dat word dus geen leuke dingen doen, maar werken
ik ben niet gek.. ik ben volstrekt niet gek, ik ben helemaal niet gek... ik ben een nagemaakte gek
gooi alles weg neem een besluit, doe als het moet alles opnieuw
pi_30830464
Loon is gestort
† The 3 Kings †
pi_30843180
quote:
Op donderdag 22 september 2005 17:43 schreef TheSorrow het volgende:
Loon is gestort
Zeker jah

Nou zie ik wara ik heel de vakantie voor gewerkt heb....

Wat lastig is het trouwens om te registreren als je alleen maar hotmail e-mailadressen hebt... maar het is gelukt
pi_30843392
jeeeh 140 euro
fan van Putin, Baudet, Jorge Lorenzo en Assad
pi_30843477
quote:
Op donderdag 22 september 2005 23:47 schreef Beach het volgende:
jeeeh 140 euro
Deze maand 145 overuren gemaakt... met een zaterdagcontractje van 3 uur... dat verschil zie ik wel aan mn strook
pi_30843724
Heb ook zaterdagcontractje voor 3 uur, en ook flink wat overgewerkt, maar die knaken komen er pas in oktober bij... Ach, komt vanzelf wel
pi_30843847
quote:
Op donderdag 22 september 2005 23:57 schreef Saekerhett het volgende:
Heb ook zaterdagcontractje voor 3 uur, en ook flink wat overgewerkt, maar die knaken komen er pas in oktober bij... Ach, komt vanzelf wel
Dat is wel bale jah, dat je je uren soms een maand later pas krijgt door dat getijdvak... maar ach... toch heeel mooi meegenomen zo'n zomervakantie
pi_30889747
Redelijk wat post vandaag, nu pas klaar,maarja heb lekker op mn gemakje gelopen Wel chaos bij de fietsende postbodes met nabrengzakken, de chauffeur had een ongeluk gehad, dus iedereen gelijk bellen Hij moest uitwijken voor een kat ofzo, knalde tegen een stilstaande auto (in die straat staan de auto's irritant op de weg geparkeerd), die vloog de stoep op en tegen een boom, total loss... Ik zou de foto's nog krijgen van een collega, zodra ik die heb zal ik ze hier wel posten! De chauffeur zelf had gelukkig niets, die was alleen een beetje versufd en zat bibberend in het gras
† The 3 Kings †
pi_30901781
Hoerige kutdag.

Het vossen ging lekker snel. Iets te snel en het was iets te rustig qua post. Wat bleek dus, er was een rolcontainer met bundels om te vossen voor Hardinxveld bij ons terechtgekomen en andersom. Dus tegen de tijd dat ik mijn halve wijk (zo'n 3 rijtjes) al gezet had kwam die binnen gerold en kon ik nog even een paar bundels ingooien en tussen mijn gezette post frommelen.
Op zich was dit nog niet zo'n enorm probleem.

De chef vroeg of ik nog een extra wijkje weg kon brengen. Om één of andere reden had iedereen minstens 2 wijken vandaag. Iemand kan er dus niet echt lekker plannen hier.
Maar goed, om terug te komen op wat wel kut was, was het feit dat toen ik terug kwam van mijn eigen wijk ik had gehoopt dat de post voor de 3e transen er al zou zijn. Dit was om 11:45.
Niet dus. De HSM's waren stuk gegaan. Om 14:45 werden de rode bakken pas binnengereden en konden we weer verder.

En wat doe je in zo'n situatie waar je eigenlijk niet veel kunt doen? Juist, je gaat kijken of er nog ergens bier staat. Het lag zelfs koud in de koelkast en was genoeg om een aantal van ons, waaronder ik, een tijdje te vermaken. Ook het plan van een paar collega's om wat te eten te halen bij een snackbar was een goed idee. Daarna als een speer mijn wijk gezet en de straat opgegaan.

Uiteindelijk heb ik een briefje ingevuld met daarop de tijd dat ik de deur ben uitgegaan. Dus ik heb wel lekker verdient vandaag.

De volgende keer moeten ze de ongesorteerde post maar gewoon hierheen sturen, want met ongeveer 8 man heb je alle wijkjes sneller gezet dan dat je 3 uur moet gaan zitten wachten.
"Bleach is healthy. It's mostly water. And we are mostly water. Therefore, we are bleach."
  † In Memoriam † zondag 25 september 2005 @ 20:23:37 #127
7074 moussy
kuttekop
pi_30925115
Joehoe, mensjes van de TPG... Sinds wanneer zijn er brievenbussen die "buiten werking" zijn en gewoon nog aan de straat staan, zodat je je post er in kan flikkeren?

Ik lees dit nml net van iemand op fok
Je zou er haast een boek over schrijven!
pi_30926549
was best veel groffe post, zaterdag...

En de brieven van de Otto moesten eruit... (Bleek spul van Sandd te zijn)
Bestiality sure is a fun thing to do. But I have to say this as a warning to you:
With almost all animals you can have a ball, but the hedgehog can never be buggered at all.
pi_30932325
Ja.. ook meld me, alleen een zaterdag- en vakantiewerker hoor

en wat was het afgelopen zaterdag een bende, heel de machine in de soep gelopen.. zat ik daar een paar uur uit mn neus te kanen voordat mn post er was
pi_30932567
Die brieven van de Otto hadden een zeer aantrekkelijke dame erop trouwens
† The 3 Kings †
  maandag 26 september 2005 @ 00:10:24 #131
74976 JDude
groetjes, veldmuis
pi_30932584
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 22:49 schreef OMG het volgende:
En wat doe je in zo'n situatie waar je eigenlijk niet veel kunt doen? Juist, je gaat kijken of er nog ergens bier staat. Het lag zelfs koud in de koelkast en was genoeg om een aantal van ons, waaronder ik, een tijdje te vermaken. Ook het plan van een paar collega's om wat te eten te halen bij een snackbar was een goed idee. Daarna als een speer mijn wijk gezet en de straat opgegaan.
Even pilsen en dan alsnog de straat op
Briljant
It's always around me, all this noise
But not nearly as loud as the voice saying
"Let it happen, let it happen (It's gonna feel so good)
Just let it happen, let it happen"
pi_30934130
Dat lijkt me ook wel mooi..helemaal knetter stoned de post bezorgen... aangetekenden uitreiken
† The 3 Kings †
pi_30934973
quote:
Op maandag 26 september 2005 01:29 schreef TheSorrow het volgende:
Dat lijkt me ook wel mooi..helemaal knetter stoned de post bezorgen... aangetekenden uitreiken
ikheb ook een keer wietspeculaas (zelfde effect als spacecake) op halverwege mn ronde.
Tijdens het laatste stuk voelde ik het wel zeg
fan van Putin, Baudet, Jorge Lorenzo en Assad
pi_30937665
Hahah vet zeg
† The 3 Kings †
pi_30992383
.

[ Bericht 99% gewijzigd door texelonia op 28-09-2005 11:35:27 ]
Rest your head close to my heart
Never to part, baby of mine
©Dumbo
While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
pi_30992576
Ik ben zaterdag vrij!
Voor het eerst sinds... te lang eigenlijk.
"Bleach is healthy. It's mostly water. And we are mostly water. Therefore, we are bleach."
  woensdag 28 september 2005 @ 20:34:10 #137
1129 buzzer
Jeu de buzzer
pi_31009068
Dames en Heren TPG ers
Met ingang van heden gaat dit topic verhuizen naar een ander forum.
Voortaan is WGR de gastheer van dit topic.

Omdat GC een beetje aan het verreeksen was en dit topic toch meer raakvlak heeft met WGR hebben we in overleg met de WGR mods besloten deze reeks te verplaatsen.
Toch vreemd hoor.. Dat men het over een boek heeft en daarbij de vraag stelt of het ook offline te bekijken is
pi_31011855
Ok cool

Ik heb de foto's van het ongeluk!





Heb er nog 2 morgen, die wouden niet versturen via msn
† The 3 Kings †
pi_31023013
Hallo allemaal,

Weten jullie wat iemand verdiend als hij op zaterdag een paar uurtjes post loopt ?

Ik ben 24 Jaar

Alvast bedankt

Sander
Just did it
  donderdag 29 september 2005 @ 12:02:14 #140
54837 nixxx
NIET broer van TD
pi_31023071
quote:
Op donderdag 29 september 2005 12:00 schreef Sandertje het volgende:
Hallo allemaal,

Weten jullie wat iemand verdiend als hij op zaterdag een paar uurtjes post loopt ?

Ik ben 24 Jaar

Alvast bedankt

Sander
postbezorger? dan minimumloon... vet weinig dus
zaterdagwerker? dan weet ik het niet precies.. ik werk nu 8 jaar als zaterdagwerker ben 26 en verdien ~9,70 p/u
ik ben niet gek.. ik ben volstrekt niet gek, ik ben helemaal niet gek... ik ben een nagemaakte gek
gooi alles weg neem een besluit, doe als het moet alles opnieuw
  donderdag 29 september 2005 @ 12:33:39 #141
74976 JDude
groetjes, veldmuis
pi_31023969
quote:
Op donderdag 29 september 2005 12:02 schreef nixxx het volgende:

[..]

postbezorger? dan minimumloon... vet weinig dus
zaterdagwerker? dan weet ik het niet precies.. ik werk nu 8 jaar als zaterdagwerker ben 26 en verdien ~9,70 p/u
Ik ben 23, werk nu iets meer dan 5 jaar en zit op 8,92.
Dus dan kun je ongeveer een inschatting maken, maar zorg dan wel dat je als zaterdagkracht wordt aangenomen en niet als postbezorger, want dan mag je al blij zijn met de helft geloof ik .
It's always around me, all this noise
But not nearly as loud as the voice saying
"Let it happen, let it happen (It's gonna feel so good)
Just let it happen, let it happen"
pi_31024040
Hmmm lastig lastig. Ik heb namelijk al een full-time baan dus dan word het belasting technisch niet echt heel aantrekkelijk. Maar bedankt
Just did it
pi_31025797
Ik ben 24, zaterdagpostbode, werk hier nu zo'n 6,5 jaar en verdien 9,15 per uur.
"Bleach is healthy. It's mostly water. And we are mostly water. Therefore, we are bleach."
pi_31046054
ik word zaterdagmedewerker ipv postbezorger, moet mijn uurloon dan ook omhoog gaan?
Ik weet niet hoe het werkt en ik heb het nog niet precies besproken enzo, dus lijkt me wel handig dat ik weet wat wel en niet mag.

En Tex, gaat het goed bij jou?
pi_31048262
quote:
Op vrijdag 30 september 2005 00:18 schreef Troeta het volgende:
ik word zaterdagmedewerker ipv postbezorger, moet mijn uurloon dan ook omhoog gaan?
Ik weet niet hoe het werkt en ik heb het nog niet precies besproken enzo, dus lijkt me wel handig dat ik weet wat wel en niet mag.

En Tex, gaat het goed bij jou?
Een postbezorger krijgt minimumloon... Een zaterdagwerker krijgt meer dan minimumloon (zoals je gezien hebt, krijgen de medewerkers die in de twintig lopen zo rond de negen euro per uur).

Hoe bedoel je "wat wel en niet mag"? Een zaterdagwerker is een normale postbode die alleen op zaterdag werkt en dus een contract heeft voor enkele uren per week heeft. Door de week kunnen zaterdagwerkers wel worden ingezet, maar alleen als de full-timers en part-timers hun uren kunnen maken (dus je ziet vooral in de vakanties de zaterdagwerkers ook op de door de weekse dagen).

Verder doe je alles wat de gewone postbodes ook doen (al zal je niet zo snel aan de HSM staan, ofzo...) Dus je bereidt zelf je wijk(en) voor (en eventueel één of meerdere wijken voor postbezorgers), propt hem zelf in je fietstassen en brengt hem daarna gewoon weg. Dus alles voor de bestelling is nieuw voor je... En tijdens de bestelling kunnen er ook dingen anders zijn. Bijvoorbeeld het aanbieden van aangetekende stukken, als je 'ns door de weeks werkt...

[ Bericht 0% gewijzigd door Jordy-B op 30-09-2005 02:25:25 ]
Bestiality sure is a fun thing to do. But I have to say this as a warning to you:
With almost all animals you can have a ball, but the hedgehog can never be buggered at all.
pi_31048443
Tx Jordy

Ik ben benieuwd wat ze gaan zeggen.
Straks bieden ze me aan om zaterdagpostbezorger te worden ofzo, dan doe ik het maar niet dus, haha.
Het ging gewoon nogal vaag, ik vertelde dat ik wegwilde en toen werd er gevraagd ook niet voor 1 dag ofzo?
En dat leek me wel wat, maar ik moet het er gewoon nog even over hebben wat ze nou precies bedoelden.
Er staan ook geen vacatures voor zaterdagmedewerkers dus vond het ineens een beetje raar allemaal..
pi_31048528
Ik wist niet dat er zoiets als zaterdagpostbezorger bestond...
Bestiality sure is a fun thing to do. But I have to say this as a warning to you:
With almost all animals you can have a ball, but the hedgehog can never be buggered at all.
pi_31048645
Nou, dat zeg ik niet hoor, maar je weet maar nooit wat ze in hun hoofd halen toch om het maar lekker goedkoop te houden
pi_31062174
Die Welt: “UPS kijkt naar TNT”

30 september 2005 - Het Duitse dagblad Die Welt heeft vandaag gemeld dat UPS mogelijk belangstelling heeft voor een overname van TNT. Desgevraagd antwoordde UPS-bestuurslid Kurt Kühn in een interview met deze krant: “Dat is een mogelijkheid. We kijken ernaar.”


In hetzelfde artikel komt ook bestuursvoorzitter Michael Eskew van UPS aan het woord. Aanleiding voor het vraaggesprek was de geplande overname van het Britse Exel door Deutsche Post. Eskew bevestigde de ambities van UPS, ’s werelds grootste pakketbezorger, op de Europese briefpostmarkt. “We gaan nog enkele aankopen doen, waarvan enkele op het gebied van briefpost. Daarbij sluiten we vijandelijke overnames niet uit”, aldus Eskew.

Op de beurs in Amsterdam werd de opmerking serieus genomen. Vrijdagmorgen steeg de koers met ruim drie procent.


bron: Die Welt / De Financiële Telegraaf

-----------------------------------------------------------------------------

Dus ik zou nog maar niet zo enthousiast oranje kleding gaan bestellen! Straks lopen we allemaal in het bruin!
Ik moet zeggen dat ik het een vreemde gedachte vind dat TNT wellicht wordt overgenomen. Het is zo'n gigantisch bedrijf, meestal zijn WIJ degenen die de concurrentie overnemen.
Newman: I'm a U.S. Postal worker.
George: Aren't those the guys that always go crazy and come back with a gun and shoot everybody?
Newman: Sometimes...
pi_31062284
Jee, nieuwe kleding bestellen!

abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')