ja, je spam...... snap geen klote van die tags en hoe dat systeem nou zit op alfabetische volgorde.quote:
De OP wel natuurlijk.... slowchatten met gevaarf vor eigen levenquote:Op vrijdag 2 september 2005 08:44 schreef coz het volgende:
het spel ., neem ik aan dat je dan niet snapt .. of bedoel je de OP
die tags omdat ze daardoor linkjes worden op deze pagina
alfabetische volgorde omdat het een door het systeem gegenereerde overzichtspagina is
Huh?? Serious?quote:Op vrijdag 2 september 2005 14:30 schreef coz het volgende:
ach , geeft niet..tis ondertussen toch dicht gegooid![]()
waar je het hier over hebt zijn imo juist de schijn dominanten.quote:Op vrijdag 2 september 2005 16:20 schreef Choices het volgende:
[..]
Een mens kan heel erg veel doen hoor, ook zonder te weten wie je nou bent. En dominantie heeft niks te maken met zelfkennis. Als je werkelijk jezelf kent, dan is er geen reden voor dominantie, je weet toch al wie je bent, er hoeft niks bewezen te worden. Er hoeft geen macht uitgeoefend te worden, want je weet het al, dat is niet nodig.
Dominante, zijn juist de angstigen, bang om controle los te laten.
nee Slariouxquote:
Mss verkeerde been uit bed ofzo ...quote:Humorloze mod?
we gaan PUB inhalenquote:Op vrijdag 2 september 2005 14:40 schreef Electro-Worm het volgende:
Zucht... nummer 17 al!!
yeah, rightquote:
F5 je 2 minuten niet en dan moet je een half topic door gaan lezen...... nee dank jequote:Op vrijdag 2 september 2005 17:07 schreef coz het volgende:
diemoest ook 3x zo groot eigenlijk ...
PUB maakt 2 á 3 SC's per dag !!!... dat is geen slowchat , dat is fast!chat
Wat is er dichtgegooid, waarom, wanneer en door wie?quote:Op vrijdag 2 september 2005 14:30 schreef coz het volgende:
ach , geeft niet..tis ondertussen toch dicht gegooid![]()
done. Stond in wiki, niet in truth. Dus kweet niet of je het als onze zooi wilt classificeren.quote:Op vrijdag 2 september 2005 18:16 schreef iteejer het volgende:
[..]
Wat is er dichtgegooid, waarom, wanneer en door wie?
Ik denk niet dat anderen onze zooi dicht moeten pletteren, licht me ff in in het FB topic pls..?
zag het al ja.... ik was haast mannelijk kort en bondig waar jij zeer vrouwelijk aan het uitweiden wasquote:Op vrijdag 2 september 2005 18:34 schreef coz het volgende:
ik was een wat langere uitleg aan het typen , maar thanks nok
o ja? vertel! Specificeer maar.quote:Op vrijdag 2 september 2005 22:19 schreef livEliveD het volgende:
Mooie OP, ik vrees echter incrowd gevaar![]()
Je snapt niet wat ik bedoel?quote:Op vrijdag 2 september 2005 22:23 schreef nokwanda het volgende:
o ja? vertel! Specificeer maar.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |