quote:Ondanks de nog lopende juridische strijd tussen SBS en Talpa over de uitzendrechten voor Expeditie Robinson (zie eerder), is SBS ook al bezig met de voorbereidingen van een nieuw survivalprogramma: Terra Incognito. In deze variant van Expeditie Robinson moeten de deelnemers zien te overleven in een voor hen onbekende cultuur.
Terra Incognito zou al in september op tv te zien moeten zijn. De opnames zijn momenteel bezig in Tailand. Voor dit programma heeft de zender kandidaten geselecteerd uit de oude inschrijvingen van alle vorige Expeditie Robinson aflevering.(Medialog/Telegraaf)
Aangezien ER Allstars toch niet doorgaat zou het best kunnen dat er een paar Allstars in dit programma worden ondergebracht. Ik hoop dat Klaar en Nolleke er iig bij zitten.quote:Schatje schreef:
Het zou leuk zijn als deelnemers uit voorgaande jaren van ER meedoen. Alleen betwijfel ik dat. Volgens mij gaat het gewoon om oude inschrijvingen.
Ja, daar ben ik eigenlijk wel bang voor.quote:Op dinsdag 19 juli 2005 16:15 schreef Tom_Tom- het volgende:
Als ze maar niet zo flauw zijn om het op hetzelfde tijdstip als ER te gaan uitzenden.
Ja, en als ze dan weer terugblikken, een Nolleke die zegt dat ze zich helemaal niet heeft herkend in de getoonde beeldenquote:Het lijkt me overigens leuk. En ik wil ook. Nolleke.
.
Ja, maar een programma kijken dat is opgenomen is minder leuk. Dan hoeft het van mij al niet meer zo.quote:Op dinsdag 19 juli 2005 16:33 schreef OnaNia het volgende:
Je hebt toch een videorecorder.
Bron.quote:Terra Incognita betreedt een onbekende wereld... Vanaf zondag 4 september is er een nieuw realityspel vol avontuur en mysterie te zien op NET 5.
Mysterie
Wat gebeurt er met je als je volkomen onvoorbereid en zonder enige houvast in een onbekende wereld terechtkomt? De deelnemers aan Terra Incognita gaan dit avontuur aan en strijden om het mysterie van Rang Nok te ontrafelen. De inhoud van dit mysterie zal tijdens het spel steeds duidelijker worden.
Sneak previewIn Terra Incognita treden 18 spelers in de voetsporen van een bijna vergeten beschaving... Het gaat om een volk, dat zich steeds dieper terugtrekt tussen de duizenden eilanden van de Andamanzee: de zeenomaden. Met Terra Incognita, van de makers van Peking Express en Expeditie Robinson, brengt NET 5 wederom een hoogstaand realityspel vol avontuur, emotie en mysterie. Het programma wordt gepresenteerd door Art Rooijakkers en Roos van Acker.
Ben jij nieuwsgierig geworden naar Terra Incognita? Klik [url=mms://wmedia.sbs.nl/sbs/terraincognita.wmv]deze[/url] link voor een sneak preview!
quote:Op dinsdag 19 juli 2005 09:12 schreef nweenink het volgende:
Overleven in een andere cultuur? Goh, als je even een paar jaartjes wacht hoeven die kandidaten niet eens meer Nederland uit...
bronquote:Nieuw mysterieus VT4-spel speelt Belgen tegen Nederlanders uit
De makers van Peking Express en Expeditie Robinson pakken uit met Terra Incognita, een gloednieuw avontuurlijk en mysterieus realityspel, dat op VT4 zal worden uitgezonden.
Achttien deelnemers, negen Belgen en negen Nederlanders tussen 20 en 45 jaar, zullen het de komende twaalf weken tegen elkaar opnemen om het mysterie van Rang Nok te ontrafelen.
De presentatie ligt opnieuw in handen van Roos Van Acker.
Tekeningen van zeenomaden
De enige leidraad voor de spelers is een boek met de eerste tekeningen die ooit gemaakt werden van de zeenomaden, een volk dat zich alsmaar verder terugtrekt tussen de duizenden eilanden van de Andamanzee in Thailand. Hoe dieper de deelnemers zich in het spel verdiepen, hoe onbekender deze andere wereld wordt maar hoe meer informatie ze krijgen over hun nieuwe omgeving. De drie deelnemers die zich het beste kunnen handhaven en het verst kunnen doordringen in Terra Incognita, ontdekken het mysterie en mogen naar de finale.
Drie niveaus
Het spel wordt gespeeld op drie niveaus: het vasteland, het eiland Koh Muk en de rotsen van Rang Nok. De deelnemers starten op een verlaten landstrook aan de Andamanzee. Bij hun aankomst treffen zij een verwoest dorp en onbruikbare spullen aan. Presentatrice Roos Van Acker en de Nederlandse presentator Art Rooijakkers wijden de spelers vervolgens in het spel in.
Gemengde duo's
De spelers krijgen de opdracht zich in gemengde duo's (man-vrouw) te verdelen. Wie een eerste zware test doorstaat, mag meteen naar het eiland Koh Muk. De rest blijft achter op het eerste niveau. De zes spelers die het tweede niveau hebben bereikt, krijgen een mysterieus boek met een schat aan informatie over het leven van de zeenomaden. In het nieuwe realityprogramma staat kennis dan ook gelijk met macht.
Levenswiel duidt afvallers aan
De achterblijvers op het vasteland krijgen deze informatie niet, maar kunnen wel doorstoten naar het hogere level via een promotiestrijd. De zes spelers op het eiland riskeren dan weer gedegradeerd te worden naar het vasteland. Een "levenswiel" duidt de twee spelers aan die moeten duelleren om degradatie te vermijden. Als na enige tijd blijkt dat het vasteland niet zal blijven bestaan, worden de pogingen om het eiland te bereiken des te intensiever.
Vanaf 1 september kan de kijker Terra Incognita twaalf weken lang volgen op VT4. (belga)
Hmm toch niet tegelijk met voetbal he?quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 14:02 schreef No-Li-Ta het volgende:
ja uhhh Terra Incognita komt op zondag avond.. ideale tijd
Ahh beter, bedanktquote:Op vrijdag 26 augustus 2005 14:09 schreef dutchheroin het volgende:
Nee volgens mij komt het om half 9 en daarna komt dan het Blok om half tien!
Ow shitquote:Op vrijdag 26 augustus 2005 22:52 schreef 2Drix het volgende:
[..]
Ehm...om half 9 begint het engels voetbal op ned2
volgende weekquote:Op zondag 28 augustus 2005 18:23 schreef Morgil het volgende:
Zeg wanneer komt het nou? Ik dacht dat het vanavond zou komen, maar ik zie het nergens in de gids staan ofzo?
Dan nemen we dit op.quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 22:52 schreef 2Drix het volgende:
[..]
Ehm...om half 9 begint het engels voetbal op ned2
quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 00:26 schreef MrX1982 het volgende:
en ik ben principieel tegen Talpa
Ik heb niet het gevoel dat ik iets mis door niet naar Talpa te kijken.quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 08:19 schreef ItaloDancer het volgende:
ik hoop dat je je er relaxt bij voelt jongen.
Expeditie Robinson dus.quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 12:20 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Ik heb niet het gevoel dat ik iets mis door niet naar Talpa te kijken.![]()
quote:
Terra Incognita is net zo nieuw als De Bus was na Big Brotherquote:Op dinsdag 30 augustus 2005 12:28 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Maar dat is een afgelikte boterham.
Terra Incognita is nieuw en met Roos
Oh was de bus ook van de makers van BB?quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 15:41 schreef ItaloDancer het volgende:
Terra Incognita is net zo nieuw als De Bus was na Big Brother![]()
Je maakt een grapje hoop ik?quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 15:42 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Oh was de bus ook van de makers van BB?
quote:Op donderdag 1 september 2005 21:55 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
In België is de eerste uitzending momenteel bezig, maar het is toch duidelijk dat het programma zal moeten groeien ...
Met Peking Express wel , Temptation Island kwam hier een paar uur later , en Expeditie Robinson vorig jaar een dag later ...quote:Op vrijdag 2 september 2005 19:22 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]Waarom krijgen jullie ook altijd alles eerder te zien?
Was met Temptation Island en Peking Express ook altijd zo toch?
Leuk, begint het programma tenminste meteenquote:Op zondag 4 september 2005 19:20 schreef Adelante het volgende:
ook meteen een voorstelronde van alle kandidaten om 22:30 uur
Hey...het zouden toch oud-kandidaten van ER zijn? Ik zie daar allemaal andere namen staan, wel jammer, want die opzet leek me nu juist wel leuk.quote:Op zondag 4 september 2005 19:21 schreef Adelante het volgende:
op het forum van net5 staan de namen, leeftijden en functies miniem opgesomd, nog geen fotookes kunnen vinden
Ja half 10 als ik het goed heb.quote:Op zondag 4 september 2005 19:38 schreef mitt het volgende:
Eerste aflevering vanavond?
mischien kun je beter een nieuwe openenquote:Op zondag 4 september 2005 19:48 schreef Adelante het volgende:
Kan iemand dit even als OP instellen?
Ondanks de mooie plaatjes en de relatief interessante formule kon dit mij deze week eigenlijk niet écht boeien. Zoals ik zei , het zal moeten groeien ...quote:Op zondag 4 september 2005 20:10 schreef -Vaduz- het volgende:
Ben benieuwd of het qua formule kan tippen aan ER en Peking Express.
quote:
quote:Op zondag 4 september 2005 21:27 schreef golfer het volgende:
*kijken gaat*
Die eerste wel ja.quote:Op zondag 4 september 2005 21:27 schreef Ambrosius het volgende:
Irritante stem..
Die eerste bedoel ik ja. Die tweede is idd die van PE (Art Rooijackers).quote:Op zondag 4 september 2005 21:28 schreef Bruce117 het volgende:
[..]
Die eerste wel ja.
Maar deze is volgens mij dezelfde als bij Peking Express
idd dat zat k ook al te denken, die laatste die afvielen moesten een eind omhoogquote:Op zondag 4 september 2005 21:38 schreef Noca het volgende:
Aan de kant waar meer mensen zitten heb je geluk, dan hoef je niet zo te hangen..
En ja, de mensen die met meer aan een kant hingen hadden een voordeel dus
Idd, wat een aars.quote:Op zondag 4 september 2005 21:45 schreef rubbereend het volgende:zal ik jou eens een tip geven!
lekkere vent
Bij mij ook.quote:Op zondag 4 september 2005 21:46 schreef cora4034 het volgende:
Lex scoort al goed op mijn irritatiemeter
Lisa lult aan 1 stuk door.quote:Op zondag 4 september 2005 21:47 schreef Ambrosius het volgende:
Haha, dat verslaggeefstertje lult teveel. Ik vond d'r eigenlijk al gelijk irritant.
Ik ook, dat mysterieuze maakt het nog leuker.quote:Op zondag 4 september 2005 21:48 schreef MrX1982 het volgende:
Mysterieuze bedoeling. Wat is het doel van dit programma.
Ik vind het overigens wel leuk
Eigenlijk wel hoewel ik opzich wel het doel wil wetenquote:Op zondag 4 september 2005 21:49 schreef -Vaduz- het volgende:
Ik ook, dat mysterieuze maakt het nog leuker.
quote:Op zondag 4 september 2005 21:49 schreef BlaatschaaP het volgende:
Ik vind dat lagensysteem wel okay. Lekker mysterieus. Bij ExRo weet je meteen al waar je aan toe bent, hier niet.
Tot nu toe goed. Ik zoek alleen een favoriet.
Afgrijselijk eigenlijk hoe ze je manipuleren met die montage he. Door alleen al een ministukje te laten zien van Lex die een kutopmerking maakt, mag niemand 'm meer. Terwijl 5 anderen vast een even erge opmerking gemaakt kunnen hebben. Dat zie je alleen niet.quote:Op zondag 4 september 2005 21:52 schreef rubbereend het volgende:
[..]idd heb oko nog geen favoriet, is ook een beetje lastig om na 10 minuten al een favoriet te kiezen uit de 18, k weet al wel wie k niet mag
that's tv, maargoed het was echt een enorme kutopmerking, lekkere binnekomer op dag1quote:Op zondag 4 september 2005 21:53 schreef BlaatschaaP het volgende:
[..]
Afgrijselijk eigenlijk hoe ze je manipuleren met die montage he. Door alleen al een ministukje te laten zien van Lex die een kutopmerking maakt, mag niemand 'm meer. Terwijl 5 anderen vast een even erge opmerking gemaakt kunnen hebben. Dat zie je alleen niet.
Hier hebben we Roos die alles inleest ...quote:Op zondag 4 september 2005 21:27 schreef Ambrosius het volgende:
Irritante stem..
Iemand moet het doen ...quote:Op zondag 4 september 2005 21:55 schreef rubbereend het volgende:
eentje is grafdelfsterook geen alledaags beroep
idd een bla bla landquote:Op zondag 4 september 2005 22:11 schreef cora4034 het volgende:
Wat een ontzettende wazige beroepen hebben die nederlanders...
Omgevingspsycholoog, mental coach, adviseur, we zijn echt een blabla landje.![]()
Als het vier keer random is wel. Maar dat de eerste gelukkige daarna 2de moet uitkiezen is goed gevondenquote:Op zondag 4 september 2005 22:15 schreef rubbereend het volgende:
beetje kunstmatige spanning dat wiel
Lijt op ... Giovanni, de bananenman van ER.quote:Op zondag 4 september 2005 22:14 schreef BlaatschaaP het volgende:
Ah, hij heet Gianni. Bah.
Uhuh. Viel mij ook al meteen opquote:Op zondag 4 september 2005 22:18 schreef Bruce117 het volgende:
[..]
Lijt op ... Giovanni, de bananenman van ER.![]()
idd k was iets te vroeg met mn conclusie.quote:Op zondag 4 september 2005 22:17 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Als het vier keer random is wel. Maar dat de eerste gelukkige daarna 2de moet uitkiezen is goed gevonden
Nee hoor, alleen haar beroep vind ik al ergerlijkquote:Op zondag 4 september 2005 22:27 schreef blue-102 het volgende:
Ben ik de enige die zich ergert aan dat mental coach wijf ?
ja het uiteindelijk doel is me ook nog beetje onduidelijkquote:Op zondag 4 september 2005 22:25 schreef Cee het volgende:
Beetje abstracte murrie allemaal nog, het wil nog niet zo boeien. Wat is de eindprijs? Ik wil 'n eindprijs! Verder is Gianni wel jummie.
da's de bedoelingquote:Op zondag 4 september 2005 22:29 schreef MissX het volgende:
[..]
ja het uiteindelijk doel is me ook nog beetje onduidelijk
neequote:Op zondag 4 september 2005 22:27 schreef blue-102 het volgende:
Ben ik de enige die zich ergert aan dat mental coach wijf ?
Ook mijn gedachten, al kijk ik volgende week zeker weerquote:Op zondag 4 september 2005 22:37 schreef Stranger het volgende:
Als dom klapvee begrijp ik er nog zeer weinig van, ben een beetje gedesoriënteerd. Wat is het doel, blijftt iedereen altijd op dat stomme eiland en aan het vaste land? Gaan er nog mensen afvallen? Een tipje van de sluier meer oplichten zou niet erg geweest zijn.
Ik geef het volgende week nog een kans en dan beslis ik wel of ik het ga volgen.quote:Op zondag 4 september 2005 22:39 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Ook mijn gedachten, al kijk ik volgende week zeker weer.
Het is inderdaad nog behoorlijk verwarrend, maar hopelijk wordt het binnen één of twee afleveringen duidelijk anders sterft dit een bijzonder snelle dood denk ik.quote:Op zondag 4 september 2005 22:37 schreef Stranger het volgende:
Als dom klapvee begrijp ik er nog zeer weinig van, ben een beetje gedesoriënteerd. Wat is het doel, blijftt iedereen altijd op dat stomme eiland en aan het vaste land? Gaan er nog mensen afvallen? Een tipje van de sluier meer oplichten zou niet erg geweest zijn.
ja zoiets en k denk dat ze na verloop van tijd level 1 opruimen en ide mensen kunnen naar huisquote:Op zondag 4 september 2005 22:41 schreef TonnyD.Sacrell het volgende:
Volgens mij is het vasteland het eerste level. Je kan door opdrachten winnen doorgaan naar het eiland. Het eiland is level twee. Vanaf het eiland kun je naar level drie (=?). Maar je kan ook terug naar level een, het vasteland.
denk ik?
Ja ok, zo achterlijk zijn we ook niet. Maar het is geen rpg je moet wat hebben aan die levelsquote:Op zondag 4 september 2005 22:41 schreef TonnyD.Sacrell het volgende:
Volgens mij is het vasteland het eerste level. Je kan door opdrachten winnen doorgaan naar het eiland. Het eiland is level twee. Vanaf het eiland kun je naar level drie (=?). Maar je kan ook terug naar level een, het vasteland.
denk ik?
En roos is de prinses, art is bowser ?quote:Op zondag 4 september 2005 22:47 schreef marbe het volgende:
Vind het op zich wel intrigerend en vind de keuze van de kandidaten wel heel erg leuk. Allemaal heel erg prestatie en doelgericht. Lijken mij wel interessant.
Doel van het spel? Nog geen idee. Denk inderdaad dat het in verschillende levels gaat en dat er steeds minder naar een hoger level gaan.Tot je hebt gewonnen. Soort Mario Bros.....
een onvervalste zweefteef.quote:Op zondag 4 september 2005 22:27 schreef blue-102 het volgende:
Ben ik de enige die zich ergert aan dat mental coach wijf ?
Dat is inderdaad geweldig, jammer dat de proef fysiek is.. Beetje jammer.quote:Op zondag 4 september 2005 22:52 schreef Oldbie het volgende:
[..]
een onvervalste zweefteef.
"Ik was tijdens het hangen soms aan het mediteren. Ik weet hoe sterk je mentaal kan zijn"
Dat zou inderdaad kunnen kloppen maarja hoe test je dat enzo? De reden waarom ze niets zeggen zou kunnen zijn dat ze zelf ook nog een beetje aan het verzinnen zijnquote:Op zondag 4 september 2005 23:02 schreef kree het volgende:
het doel is volgens mij om uit te vinden waarom die nomaden steeds verder weg trekken.
Ja, dat kan net zo goed iets heel simpels zijn. Voedsel, wegtrekken van de oprukkende vreemde culturen. Daarvoor hoef je geen weken op een paar rotsen te gaan zitten.quote:Op zondag 4 september 2005 23:02 schreef kree het volgende:
het doel is volgens mij om uit te vinden waarom die nomaden steeds verder weg trekken.
Same here, het einde heb ik half gemist omdat Koefnoen begon op 2. Ik kijk volgende week nog en dan beslis ik wel of ik blijf kijken. Morgen in ieder geval weer ERquote:Op zondag 4 september 2005 23:14 schreef cora4034 het volgende:
Tsja, het hoofddoel ontgaat mij ook een beetje. En ik denk dat de bedoeling wel een beetje duidelijk moet worden, volgende week ofzo, anders ben ik bang dat ik afhaak.
Starry Starry Night van Don McLeanquote:Op zondag 4 september 2005 23:25 schreef Setambre het volgende:
Erg vet programma. Vind het puurder dan ER.
Trouwens weet iemand welk nummer die gozer speelde op zijn gitaar ?
quote:
Ik vond het juist wat kuntsmatiger allemaal aandoen. Maar goed, ik ga het allemaal nog even aankijken.quote:Op zondag 4 september 2005 23:25 schreef Setambre het volgende:
Erg vet programma. Vind het puurder dan ER.
Volgens Roos was de eigenlijke bedoeling van het programma om dit niet op een eiland te doen , maar in de Saharawoestijn en met een Nomadenvolk als "mysterie" . Helaas was dit project door de korte termijn waarop ze dit door het verdwijnen van ER uit hun rechten (dit had eigenlijk de opvolger van ER volgend jaar moeten worden) niet haalbaar, en hebben ze dit dan maar laten plaatsvinden waar ze eigenlijk hun ER hadden gepland.quote:Op zondag 4 september 2005 23:44 schreef rubstar het volgende:
Ik heb deze eerste aflevering bekeken.. en tot nu toe lijkt het mij niks. Er is geprobeerd om der iets heel leuks van te maken, met het 'mysterieuse' van die andere beschaving.. maar het intrigeert me niet... de mensen zijn wel ok.. maar het lijkt gewoon wel ER in een iets ander jasje...
drop gewoon is 10 mensen met ze alle op een ECHT verlaten eiland, en laat ze alles zelf filmen, zonder spelletjes etc etc.. gewoon is echt overleven, dat lijkt me nou is leuk om te zien.
*mee eens is!quote:Op zondag 4 september 2005 23:55 schreef Kozzmic het volgende:
Ik vind het wel boeiend, hoewel de komende afleveringen natuurlijk wel wat meer spel, spanning en mysterie moeten bieden dan enkel een promotie- en een degradatiespelletje. Ze hebben in ieder geval een erg interessante groep mensen weten te selecteren, boeiender imo dan ER dit jaar en zeker veel boeiender dan BB.
Ik ben benieuwd naar de volgende aflevering.
Kijkcijfers Terra incognita 472.000quote:Op dinsdag 19 juli 2005 16:08 schreef schatje het volgende:
Trouwens, het zou helemaal lachen zijn als dit beter gaat scoren dan ER op Talpa.
Verkijk je er niet op.
Ik denk dat dat komt omdat het nieuw is, mensen zijn benieuwd hoe dit op ER lijktquote:Op maandag 5 september 2005 12:24 schreef DarcMarc het volgende:
[..]
Kijkcijfers Terra incognita 472.000
Terra Incognita de kandidaten 210.000![]()
Volgens mij heeft Talpa expres ER dan op maandag geprogrammeerd staan,vorige week was ER nog op zondag te zienquote:Op maandag 5 september 2005 12:54 schreef VoreG het volgende:
[..]
Ik denk dat dat komt omdat het nieuw is, mensen zijn benieuwd hoe dit op ER lijkt
hoe kom je daar nou weer bij?! was gewoon direct op maandag hoor...quote:Op maandag 5 september 2005 12:58 schreef DarcMarc het volgende:
Volgens mij heeft Talpa expres ER dan op maandag geprogrammeerd staan,vorige week was ER nog op zondag te zien
Sorry ja je hebt helemaal gelijk ,was in de war met de herhaling ik dacht dat dat maandag avond was maar dat bleek woensdag nacht te zijnquote:Op maandag 5 september 2005 13:00 schreef babette21 het volgende:
[..]
hoe kom je daar nou weer bij?! was gewoon direct op maandag hoor...
Op dat kandidatenvoorstelprogramma zat ik ook niet te wachten.quote:Op maandag 5 september 2005 12:24 schreef DarcMarc het volgende:
[..]
Kijkcijfers Terra incognita 472.000
Terra Incognita de kandidaten 210.000![]()
Nee, heb nog wel even gewacht tot na de reclame. Daarna ben ik in slaap gevallenquote:Op maandag 5 september 2005 14:31 schreef -Vaduz- het volgende:
[..]
Op dat kandidatenvoorstelprogramma zat ik ook niet te wachten.
Precies, bij elk van de vierentwintig vooruit- en terugblikken werd er telkens onsubtiel ingeramd hoe mysterieus het allemaal wel niet is.quote:Op maandag 5 september 2005 12:07 schreef rubbereend het volgende:
k kan t woord mysterieus alleen niet meer horen na de eerste aflevering
Ja, en dat valt eigenlijk ook nog wel mee.quote:Op maandag 5 september 2005 20:47 schreef NoSigar het volgende:
[..]
Precies, bij elk van de vierentwintig vooruit- en terugblikken werd er telkens onsubtiel ingeramd hoe mysterieus het allemaal wel niet is.![]()
Hmm, een aantal weken op een lekker warm eiland...quote:Op dinsdag 6 september 2005 17:39 schreef --Globe-- het volgende:
Wat baal je dan als je niet eens van dat 1e niveau af komt, en uiteindelijk weer wordt weggestuurd naar huis.
Het aardige van het programma is denk ik dat vanaf de komende uitzending iemand is teruggevallen van eiland naar vaste land. Ben benieuwd in hoeverre zij de 'kennis' gaat delen die ze tot dusver op het eiland heeft opgedaan.quote:Op dinsdag 6 september 2005 17:22 schreef YPPY het volgende:
Het was niet geniaal, maar boeiend genoeg om volgende week weer te kijken. Op zich vind ik het wel leuk dat degenen op het vaste land zo weinig weten, dat maakt ze wanhopiger om daar weg te komen.
Ja, dat wilde ze toch niet?quote:Op dinsdag 6 september 2005 17:58 schreef Kozzmic het volgende:
[..]
Het aardige van het programma is denk ik dat vanaf de komende uitzending iemand is teruggevallen van eiland naar vaste land. Ben benieuwd in hoeverre zij de 'kennis' gaat delen die ze tot dusver op het eiland heeft opgedaan.
Goede actie. Dan weten de anderen niet wat zij wel weet en dat is een goede reden voor ruzie.quote:Op dinsdag 6 september 2005 18:16 schreef Nory het volgende:
[..]
Ja, dat wilde ze toch niet?Ze zei dat ze die informatie liever voor zichzelf hield om eventueel ver in het spel te komen?
De hele nachtquote:Op dinsdag 6 september 2005 23:05 schreef ChrisJX het volgende:
Oh... het was dus vanavond? Ik haal echt alles door elkaarWanneer is de herhaling
Vannacht waarschijnlijk weer een kans,quote:
Die is hier nog niet uitgezonden volgens mijquote:Op vrijdag 9 september 2005 02:20 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
De 2de aflevering was best wel leuk, vond ik ...
ja het spel is wat onduidelijk, het is dat de promo's en intro's steeds vertellen dat het om het oplossen van een mysterie gaat anders wist je als kijker ook niets. Ik vraag me ook af in hoeverre iemand op het vaste land kans maakt om goed in de groep te liggen als die zeg maar na een week pas naar het eiland Koh Muk mag. Dan zijn er al zulke hechte kliekjes dat je als outsider altijd de pineut bent met kiezen.quote:Op woensdag 7 september 2005 12:56 schreef BliksemSchigt het volgende:
Eindelijk kunnen kijken.
Erg cool en erg interessant. Je leert echt op een leuke manier een hele oude mooie cultuur kennen, maar het spel opzich is wel erg traag en weinig spannend. Hopelijk kan daar in de komende afleveringen wat meer vaart inkomen, in plaats van elke keer een promotie en degradatieduel.
Ben erg benieuwd hoe het zich verder gaat ontwikkelen.
ER: 768.000 (Maandag 4 September)quote:Op dinsdag 19 juli 2005 16:08 schreef schatje het volgende:
Trouwens, het zou helemaal lachen zijn als dit beter gaat scoren dan ER op Talpa.
Verkijk je er niet op.
Nee, daar mogen jullie nog tot zondag op wachtenquote:Op vrijdag 9 september 2005 09:23 schreef Bonobo11 het volgende:
[..]
Die is hier nog niet uitgezonden volgens mij
niet mee eensquote:Op zondag 11 september 2005 16:03 schreef MrX1982 het volgende:
ER is een afgelikte boterham.
ik ookquote:Ik ga vanavond weer TI kijken
Ach, hoe kun je dat na 1 aflevering al weten? Robinson is vertrouwd, TI is iets heel nieuws.quote:Op zondag 11 september 2005 15:57 schreef Xrenity het volgende:
Vond er geen reet aan.
Doe mij maar weer Robinson
Ik vond er weinig aan, en de eerste indruk is toch belangrijk. Het is gewoon te vaag allemaal imoquote:Op zondag 11 september 2005 18:07 schreef Nory het volgende:
[..]
Ach, hoe kun je dat na 1 aflevering al weten? Robinson is vertrouwd, TI is iets heel nieuws.
Jup, ik ga weer kijkenquote:Op zondag 11 september 2005 19:25 schreef Sweetsixteen16 het volgende:
Blijkbaar is dit de 2e aflevering in de serie?
Dat heb ik ook en visa versa.quote:Op zondag 11 september 2005 21:35 schreef Quoi het volgende:
Ik moet telkens even goed nadenken om maar niet alle deelnemers door de war te halen met EpeditieRobinson-deelnemers.......................
Over wat maak je ook alweer weblogs?quote:Op zondag 11 september 2005 22:30 schreef Maerycke het volgende:
Ik vind het allemaal zo kinderachtig
Daar heb ik hetzelfde over gezegd. Column van vandaag gelezen?quote:Op zondag 11 september 2005 22:34 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Over wat maak je ook alweer weblogs?![]()
Hij stemt voor de zwakste in zijn ogen, omdat hij daar makkelijker van kan winnen (dat is zijn gedachtegang denk ik).quote:Op zondag 11 september 2005 22:37 schreef babette21 het volgende:
& hoewel ik Bob niet snap vind ik 'm wel leuk![]()
Jammer het leek een open doel. Ik zal je column straks lezenquote:Op zondag 11 september 2005 22:38 schreef Maerycke het volgende:
Daar heb ik hetzelfde over gezegd. Column van vandaag gelezen?
quote:Op zondag 11 september 2005 22:38 schreef Maerycke het volgende:
[..]
Daar heb ik hetzelfde over gezegd. Column van vandaag gelezen?
Tja, als ze echt verwacht dat die duik haar leven verandert wel..quote:Op zondag 11 september 2005 22:38 schreef NoSigar het volgende:
Vreemd trouwens, mensen die serieus met iets zitten, en dan wannner ze een spelletje winnen een hele nieuwe start in hun leven maken, of denken te maken. En dat alles issues ineens opgelost en verwerkt zijn.
Ik vind ze - zo mogelijk - nog minder fanatiek dan bij ER..quote:Op zondag 11 september 2005 22:44 schreef rubbereend het volgende:ze leven zich veel te weinig in, komt die boot eraan met die nomaad gaan ze pas bedenken dat hij kan ruilen, dat had je al moeten weten en misschien zelfs al eventuele ruilmiddelen hebben. Neem dat boek en pas je aan!
blijft allemaal nog wel een beetje vaag, t haalt t niet bij ER
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |