huey!quote:Op zondag 19 juni 2005 15:10 schreef Yildiz het volgende:
Whoei! Daar ben ik dan, net in deel 41 binnen komen vallen, en nu al opstarten
Waar ik zit?
Nog in los santos, 20 tags gesprayed
bij die missie, net na de begrafenis, en net na die russische sportwagenachtervolging op de motor, nadat ik een fabriek doorgelopen ben.
Daar ongeveer13.37 %
En nu is het mooi weer, laters gasten.
Ik heb in de tuin met laptop zitten spellenquote:Op zondag 19 juni 2005 15:13 schreef Niwa het volgende:
Ik ben té verbrand om ook maar iets te spelen.
waren we toch al bij deel 39 ???quote:Op zondag 19 juni 2005 15:26 schreef Cerbie het volgende:
Alweer deel 42?Volgens mij zijn we de tel kwijt
quote:Op zondag 19 juni 2005 16:08 schreef Nashje het volgende:
Deel 42 is al vol hoor. Zie [Multi] Grand Theft Auto San Andreas deel 42: Gaat rap he?
Op 100%?quote:Op maandag 20 juni 2005 19:44 schreef Knoekie het volgende:Zo ik heb hem uitgespeeld, heb er 27.14 uur over gedaan.
Geen ideequote:Op zondag 19 juni 2005 15:24 schreef Yildiz het volgende:
hoe werkt dat trouwens met die tow truck, kan je daar ook auto's mee jatten op n leuke manier?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. en kan nu opnieuw beginnen
- I'm buttwalking... is that a crime? -
-Never underestimate the predictability of stupidity-
gewoon je eigen garage missies volgen...quote:Op maandag 20 juni 2005 20:39 schreef SuperUli het volgende:
Ik hbe denk ik de uitleg gemist over hoe je modshops kan unlocken, want ik kan alleen nog maar naar die eerste, war nog niet zo toffe mods op je auto kunnen..moet je dan die races doen?
Maar die missies heb ik al gehad, en hij is nog steeds locked?quote:Op maandag 20 juni 2005 20:42 schreef numero_uno het volgende:
[..]
gewoon je eigen garage missies volgen...
Los Santos is de stad waar je in begint.quote:Op maandag 20 juni 2005 20:55 schreef Nashje het volgende:
Zwemmen is relaxed. Ik ben al een paar keer naar Los Santos (geloof ik) gezwommen terwijl er nog aan de brug wordt gewerkt
. Wel meteen 4 cops achter je aan, maar met een beetje hard rijden kun je Los Santos al een stuk verkennen.
Op de PS2 kun je er wel gewoon auto's mee verslepen net als met de tractor. Gewoon zorgen dat de haak laag staat als je voor achteruit tegen een andere wagen aanrijdt. Leuk om een treintje van zoveel mogelijk proberen te maken.quote:
er zitten geen 2 hartendames in een kaartspelquote:
beetje in de buurt van die havens / luchthavenquote:
ja kan, gewoon er goed recht voor gaan staan en dan achteruit rijden.quote:Op maandag 20 juni 2005 22:16 schreef mschol het volgende:
kan je met zo'n grote truck ook opleggers meenemen dan???
Ja dat kan. Toen ik zwemmend naar een volgend eiland ging kwam ik ergens uit waar een truck stond en opleggers ernaast, en je kunt inderdaad een oplegger aan je truck leggen en ermee rijden. Wel kut met achteruit rijden en bochten zijn effe wennen.quote:Op maandag 20 juni 2005 22:16 schreef mschol het volgende:
kan je met zo'n grote truck ook opleggers meenemen dan???
als je bedoelt dat bij die lowrider en dansmissie de toetsen vaag reageren. Daar heeft volgens mij iedereen last van. Ik en een vriend iig wel.quote:Op maandag 20 juni 2005 22:33 schreef Fugie het volgende:
ah ik zie dat ik die bug met mannetjes makkelijk kan oplossenHelaas schokt het spel teveel bij die idiote dansmissie en missie dat je met je lowrider moet bouncen, iemand een idee hoe dat op te lossen is
Heb ongeveer alles geprobeerd.
stoerquote:Op maandag 20 juni 2005 22:31 schreef Repeat het volgende:
[..]
ja kan, gewoon er goed recht voor gaan staan en dan achteruit rijden.
d'r word altijd gedeeld uit meerdere "decks" dus het kan wel gewoonquote:Op maandag 20 juni 2005 21:15 schreef Remqo het volgende:
[..]
er zitten geen 2 hartendames in een kaartspel
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ten percent faster with a sturdier frame
dat vroeg ik me ook afquote:
quote:Op maandag 20 juni 2005 23:21 schreef TC03 het volgende:
Vraagje over de eerste missie met de bootjes...uzi en zo blijven schieten als je naast hem zit.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
ik had net ook nix te doen.. dus ff spelen!! heb ik net de kut missie "cop wheels" gehaald... wat denk je!! stopt hij er opeens mee!! pc veeeeeeel te warm..quote:Op maandag 20 juni 2005 21:04 schreef Cerbie het volgende:
Ik ben weer uitgespeeld even, veel te warm hier geworden, voor mij en voor de pc (crasht weer)
Casino missie is dat toch?quote:Op maandag 20 juni 2005 23:52 schreef Steve-O het volgende:
heb net een geldtruck opgetild met een chopper
nu kan ik geen missies meer doen
waar ow waar moet ik wezen ?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now!
http://www.myspace.com/trakston
Gehaaldquote:Op dinsdag 21 juni 2005 00:05 schreef Repeat het volgende:
Jezus die missie van zero dat jij in dat helicoptertje de weg moet vrijmaken voor zijn autotjeWat een hoerige kutmissie is dat, als hij zo goed is met die rc shit, dan vliegt hij toch en laat ie maar rijden? Maar nee hoor
En dan blijft ie maar zeuren: "carl blaablaaaa blaaaaaaaa" HOU JE IRRITANTE BEK ES!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 21 juni 2005 00:25 schreef ThA_DeViL het volgende:
wie heeft tips voor het 2de deel van de laatste missie?Bij mij lukte hij meteen. Gewoon telkens eerst mannetjes omleggen en dan brandje blussen. Alleen toen ik beneden kwam had ik nog 20 sec en toen ben ik snel door het vuur en geweervuur gerend. Maar ik haalde het welSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
ja het lukt nu goed, maar ik heb ook steeds maar 10 seconden ofzo... ze geven je echt heel weinig tijdquote:Op dinsdag 21 juni 2005 00:28 schreef Knoekie het volgende:
[..]
Bij mij lukte hij meteen. Gewoon telkens eerst mannetjes omleggen en dan brandje blussen. Alleen toen ik beneden kwam had ik nog 20 sec en toen ben ik snel door het vuur en geweervuur gerend. Maar ik haalde het wel![]()
quote:Op maandag 20 juni 2005 23:21 schreef TC03 het volgende:
Vraagje over de eerste missie met de bootjes...voor em uitracen (je bent sneller) en dan f drukken...als hij langsscheert een paar schoten met shotgun...3 is genoegSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
dat staat op je map. of je hoger of lager moetquote:Op dinsdag 21 juni 2005 01:51 schreef Steve-O het volgende:
moet nu met een roestemmer van een vliegtuig een jet achterna
moet in 1 keer lukken maar ik weet niet hoe hoog dat stomme ding vliegt
Dit kan allang na een paar missies in San Fierro, weet je zeker dat je de story line af hebtquote:Op dinsdag 21 juni 2005 03:01 schreef P8 het volgende:
[..]
dat staat op je map. of je hoger of lager moet
ik ben klaar met de foto's, storyline, vigilante en ambulance shit
nu de rest nog.
zoals meer mensen al vroegen; hoe kan je dat autoding schuin tegenover je beginhuis in san fierro kopen?
er zijn maar een paar auto's die je hoeft te stelen voor de autohandel. De rest van de autolijsten kun je vinden bij de docks, op een klein bord naast de boot waar je je auto's ook op moet tillen.quote:Op dinsdag 21 juni 2005 01:11 schreef Knoekie het volgende:
Weet niemand toevallig waar ik die autolijst kan krijgen die je in moet leveren?
Bij Wang Cars die missies. Ik kan heel dat gebouw niet kopen.
dat is inderdaad hoerig ja, daarom jat ik altijd maar een auto..quote:Op dinsdag 21 juni 2005 02:38 schreef SuperFruitig het volgende:
Waarom is het zo dat als je een missie wil doen, en je hebt zoiets van: " I'm takin' the fast car " En je rijdt vervolgens in je getunede auto naar de missie toe, om er vervolgens achter te komen dat na de cutscene je 50.000 $ Car weg is
Of doe het leuker en ga gewoon missies, verdien je zat mee.quote:Op dinsdag 21 juni 2005 08:40 schreef Evil_Jur het volgende:
Tip voor de newbies met geldproblemen. Als je geld wil verdienen: Save op een savepoint in de buurt van de horse racing bet shop in het platteland van Red county, ga 1 á 2 uurtjes gokken, save alleen wanneer je geld hebt gewonnen, en als je verliest gewoon opnieuw laden tot je wint. Ik was binnen 2 uur 20 mln rijker...
Ik dacht eerst ook dat het onzin was, maar het is het echt waard.
Idd! Ik weet niet meer wie het was maar iemand liep te miepen dattie te weinig geld had voor een safehouse in Red Country... Ik heb over de 40k!!! Alleen verdient met missiesquote:Op dinsdag 21 juni 2005 08:44 schreef Floepsje het volgende:
[..]
Of doe het leuker en ga gewoon missies, verdien je zat mee.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Fine, fuck you then!
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |