huey!quote:Op zondag 19 juni 2005 15:10 schreef Yildiz het volgende:
Whoei! Daar ben ik dan, net in deel 41 binnen komen vallen, en nu al opstarten
Waar ik zit?
Nog in los santos, 20 tags gesprayed
bij die missie, net na de begrafenis, en net na die russische sportwagenachtervolging op de motor, nadat ik een fabriek doorgelopen ben.
Daar ongeveer13.37 %
En nu is het mooi weer, laters gasten.
Ik heb in de tuin met laptop zitten spellenquote:Op zondag 19 juni 2005 15:13 schreef Niwa het volgende:
Ik ben té verbrand om ook maar iets te spelen.
waren we toch al bij deel 39 ???quote:Op zondag 19 juni 2005 15:26 schreef Cerbie het volgende:
Alweer deel 42?Volgens mij zijn we de tel kwijt
quote:Op zondag 19 juni 2005 16:08 schreef Nashje het volgende:
Deel 42 is al vol hoor. Zie [Multi] Grand Theft Auto San Andreas deel 42: Gaat rap he?
Op 100%?quote:Op maandag 20 juni 2005 19:44 schreef Knoekie het volgende:Zo ik heb hem uitgespeeld, heb er 27.14 uur over gedaan.
Geen ideequote:Op zondag 19 juni 2005 15:24 schreef Yildiz het volgende:
hoe werkt dat trouwens met die tow truck, kan je daar ook auto's mee jatten op n leuke manier?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. en kan nu opnieuw beginnen
- I'm buttwalking... is that a crime? -
-Never underestimate the predictability of stupidity-
gewoon je eigen garage missies volgen...quote:Op maandag 20 juni 2005 20:39 schreef SuperUli het volgende:
Ik hbe denk ik de uitleg gemist over hoe je modshops kan unlocken, want ik kan alleen nog maar naar die eerste, war nog niet zo toffe mods op je auto kunnen..moet je dan die races doen?
Maar die missies heb ik al gehad, en hij is nog steeds locked?quote:Op maandag 20 juni 2005 20:42 schreef numero_uno het volgende:
[..]
gewoon je eigen garage missies volgen...
Los Santos is de stad waar je in begint.quote:Op maandag 20 juni 2005 20:55 schreef Nashje het volgende:
Zwemmen is relaxed. Ik ben al een paar keer naar Los Santos (geloof ik) gezwommen terwijl er nog aan de brug wordt gewerkt
. Wel meteen 4 cops achter je aan, maar met een beetje hard rijden kun je Los Santos al een stuk verkennen.
Op de PS2 kun je er wel gewoon auto's mee verslepen net als met de tractor. Gewoon zorgen dat de haak laag staat als je voor achteruit tegen een andere wagen aanrijdt. Leuk om een treintje van zoveel mogelijk proberen te maken.quote:
er zitten geen 2 hartendames in een kaartspelquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |